Facet przestał się interesować związkiem - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2019-04-12, 14:18   #1
Kyriana
Zadomowienie
 
Avatar Kyriana
 
Zarejestrowany: 2016-05
Wiadomości: 1 339

Facet przestał się interesować związkiem


Hej, piszę tutaj ponieważ Wy zawsze coś doradzicie i jesteście skarbnicą wiedzy, a ja już nie wiem co zrobić ze swoim TŻ.
Jesteśmy z facetem 8 miesięcy razem, jest 12 lat starszy (33 lata). Od tego roku coś się psuje. Na początku związku było super - ogromne zainteresowanie mną, związkiem. Pisaliśmy ze sobą w każdej wolnej chwili, rozmawialiśmy przez telefon, a spotkania były max co 2 dni. Zabiegał, starał się, czarował, ciągle zaskakiwał. Związek idealny. Nie było nudy, rzadko siedzieliśmy w domu bo mieliśmy mnóstwo zajęć - kino, wypady na weekend, spacery, nigdy nie wiedziałam co wymyśli tym razem, seks był świetny.
Od stycznia stopniowo coś się sypie. Coraz mniej się odzywał, mniejsza ilość spotkań. Nie poddawałam się, walczyłam - wychodziłam z incjatywą spotkań, starałam się jak mogłam żeby to trzymało się kupy. A jak jest teraz? Spotkanie raz w tygodniu max, o ile ja zaproponuje, bo on sam mówi, że 'skoro i tak zaproponujesz to po co mam to robić przeciez i tak sie spotkamy", podobnie z pisaniem.Jeżeli ja się nie odezwe, on tego nie zrobi, ja nie zadzwonie, on tez nie. Spotkania to tylko 3-4h bo on nie ma czasu (ma stałe godziny pracy, dodatkowe zajęcia tylko we wtorki i czwartki), mieszkamy od siebie 20km. Seks to jest porażka..on nie daje od siebie nic, ode mnie oczekuje seksu oralnego, on od siebie nie dał mi tego od grudnia. Zaskakiwałam go w łóżku, ubrania, gadżety, nowe pozycje. On teraz tylko 2 pozycje i od razu spać. Rozmawiałam z nim wiele razy, że to zaniedbał, że jedno spotkanie to dla mnie za mało. Proponuje rózne rozwiązania, przez miesiąc wszystko było z mojej inicjatywy, on nie odmawiał spotkań więc myślałam że jest dobrze. Odpuściłam na tydzień żeby sprawdzić jak teraz będzie a on..znowu nic. Każdą moją rozmowę podsumowuje że się czepiam.. Dla kolegów ma czas, dla znajomych a dla mnie nawet z sobotą jest problem..

Czy ja naprawdę jestem aż taka zła? Proszę go tylko o troszkę inicjatywy, zainteresowania...nie otrzymuje nic. Czuje sie okropnie samotna w tym zwiazku. Nie wiem co zrobić żeby on wreszcie zrozumiał jak podle się czuję. Proszę, doradźcie mi coś bo wiele szczerych rozmów nic nie dało...jestem załamana
__________________
"Nieśmiertelność to nie dar, lecz przeznaczenie, które musi się wypełnić..."
Książki 2019:
2
Kyriana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-04-12, 16:07   #2
Silesian Girl
Rozeznanie
 
Avatar Silesian Girl
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 712
Dot.: Facet przestał się interesować związkiem

Cytat:
Napisane przez Kyriana Pokaż wiadomość
Hej, piszę tutaj ponieważ Wy zawsze coś doradzicie i jesteście skarbnicą wiedzy, a ja już nie wiem co zrobić ze swoim TŻ.
Jesteśmy z facetem 8 miesięcy razem, jest 12 lat starszy (33 lata). Od tego roku coś się psuje. Na początku związku było super - ogromne zainteresowanie mną, związkiem. Pisaliśmy ze sobą w każdej wolnej chwili, rozmawialiśmy przez telefon, a spotkania były max co 2 dni. Zabiegał, starał się, czarował, ciągle zaskakiwał. Związek idealny. Nie było nudy, rzadko siedzieliśmy w domu bo mieliśmy mnóstwo zajęć - kino, wypady na weekend, spacery, nigdy nie wiedziałam co wymyśli tym razem, seks był świetny.
Od stycznia stopniowo coś się sypie. Coraz mniej się odzywał, mniejsza ilość spotkań. Nie poddawałam się, walczyłam - wychodziłam z incjatywą spotkań, starałam się jak mogłam żeby to trzymało się kupy. A jak jest teraz? Spotkanie raz w tygodniu max, o ile ja zaproponuje, bo on sam mówi, że 'skoro i tak zaproponujesz to po co mam to robić przeciez i tak sie spotkamy", podobnie z pisaniem.Jeżeli ja się nie odezwe, on tego nie zrobi, ja nie zadzwonie, on tez nie. Spotkania to tylko 3-4h bo on nie ma czasu (ma stałe godziny pracy, dodatkowe zajęcia tylko we wtorki i czwartki), mieszkamy od siebie 20km. Seks to jest porażka..on nie daje od siebie nic, ode mnie oczekuje seksu oralnego, on od siebie nie dał mi tego od grudnia. Zaskakiwałam go w łóżku, ubrania, gadżety, nowe pozycje. On teraz tylko 2 pozycje i od razu spać. Rozmawiałam z nim wiele razy, że to zaniedbał, że jedno spotkanie to dla mnie za mało. Proponuje rózne rozwiązania, przez miesiąc wszystko było z mojej inicjatywy, on nie odmawiał spotkań więc myślałam że jest dobrze. Odpuściłam na tydzień żeby sprawdzić jak teraz będzie a on..znowu nic. Każdą moją rozmowę podsumowuje że się czepiam.. Dla kolegów ma czas, dla znajomych a dla mnie nawet z sobotą jest problem..

Czy ja naprawdę jestem aż taka zła? Proszę go tylko o troszkę inicjatywy, zainteresowania...nie otrzymuje nic. Czuje sie okropnie samotna w tym zwiazku. Nie wiem co zrobić żeby on wreszcie zrozumiał jak podle się czuję. Proszę, doradźcie mi coś bo wiele szczerych rozmów nic nie dało...jestem załamana
Przeciez on nawet nie m ochoty na te spotkania, po co sie ponizasz i o nie prosisz? Koles ma Cie ewidentnie w pompie, a ze czasem zrobisz mu dobrze to z wygody przyjdzie na spotkanie zeby sobie ulzyc.
Po 5 miesiacach powinien latac za Toba i zabiegac o Ciebie.
Przeszlo mu. Czas zebys odpuscila.
Byc moze nawet sobie juz znalazl inna.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________


http://8-pietro.blogspot.com/



Kupujemy, remontujemy i urządzamy mieszkanko
Cieszymy się, wkurzamy, rozmyślamy i lamentujemy

Zapraszam na pierwszego bloga
Silesian Girl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-04-12, 16:12   #3
skazana_na_bluesa
.
 
Avatar skazana_na_bluesa
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: koniec świata
Wiadomości: 28 112
Dot.: Facet przestał się interesować związkiem

Przestań się do niego odzywać, nic nie proponuj. Będziesz miała idealny test, jak bardzo mu (nie) zależy. Dawaj mu tylko tyle, ile sama od niego otrzymujesz.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
-27,9 kg

skazana_na_bluesa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-04-12, 16:57   #4
GdyKochamy
Zadomowienie
 
Avatar GdyKochamy
 
Zarejestrowany: 2015-08
Wiadomości: 1 951
Dot.: Facet przestał się interesować związkiem

Dziewczyny mają rację. Przestań się starać i zajmij się swoim życiem.
__________________
kiedy się naprawdę kogoś kocha, wierność nie jest żadną zasługą...
GdyKochamy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-04-12, 17:12   #5
Mija62
uparta chmura
 
Avatar Mija62
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Miasto Portowe
Wiadomości: 8 645
Dot.: Facet przestał się interesować związkiem

No serio podziwiam podziwiam. Ja nie miałabym tyle cierpliwości.
__________________
"Większość ludzi ma tyle szczęścia, na ile sobie pozwoli"
Abraham Lincoln
Mija62 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-04-12, 17:16   #6
lubiekielbase
Zadomowienie
 
Avatar lubiekielbase
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 1 576
Dot.: Facet przestał się interesować związkiem

Zrobisz co będziesz chciała, ale używanie słowa 'walczyłam' w związku, który nawet nie trwa rok...

Zobacz sypie się od stycznia czyli mniej więcej 4 miechy. Jesteście razem 8, wiec wychodzi, że dobrze było tylko przez 4. Warto to ciągnąć?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Wszystkie nicki zajęte.
lubiekielbase jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-04-12, 17:26   #7
Limonka2738
Zakorzenienie
 
Avatar Limonka2738
 
Zarejestrowany: 2015-08
Lokalizacja: Undercity
Wiadomości: 30 092
Dot.: Facet przestał się interesować związkiem

Ale o co ty chcesz walczyć? On nie chce, nie zmusisz go.
__________________
To boldly go where no man has gone before.

Top secret Uczestnik ściśle tajnego rządowego programu badań nad eksperymentalną szczepionką na malarię.
Limonka2738 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2019-04-12, 17:44   #8
578537b29e2e39e1d6e3dc9dfc9821e485b809af_62f97e73ceb2a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 3 521
Dot.: Facet przestał się interesować związkiem

A ma więcej stresów w pracy, coś zmieniło się w jego życiu od początku tego roku, że ma głowę zaprzątniętą czymś innym?

Na pewno na Twoim miejscu nie naciskałabym więcej na spotkania i nie toczyła wojen. Czasem lepiej zrobić krok w tył i dać się wykazać drugiej stronie... zwyczajnie dać facetowi szansę, żeby tym razem to on Cię gdzieś zaprosił, zaproponował spotkanie. Przy okazji zobaczysz, czy zrobi to po paru dniach, czy po tygodniu. Czy kompletnie o Tobie zapomni...
578537b29e2e39e1d6e3dc9dfc9821e485b809af_62f97e73ceb2a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-04-12, 19:52   #9
Kyriana
Zadomowienie
 
Avatar Kyriana
 
Zarejestrowany: 2016-05
Wiadomości: 1 339
Dot.: Facet przestał się interesować związkiem

[1=578537b29e2e39e1d6e3dc9 dfc9821e485b809af_62f97e7 3ceb2a;86701866]A ma więcej stresów w pracy, coś zmieniło się w jego życiu od początku tego roku, że ma głowę zaprzątniętą czymś innym?

Na pewno na Twoim miejscu nie naciskałabym więcej na spotkania i nie toczyła wojen. Czasem lepiej zrobić krok w tył i dać się wykazać drugiej stronie... zwyczajnie dać facetowi szansę, żeby tym razem to on Cię gdzieś zaprosił, zaproponował spotkanie. Przy okazji zobaczysz, czy zrobi to po paru dniach, czy po tygodniu. Czy kompletnie o Tobie zapomni...[/QUOTE]




Masz bardzo dużo racji, może powinnam zbastować i poczekać np tydzień jak sytuacja będzie wyglądała. Co do pracy - nie, nic nie u niego nie zmieniło, pracuje nawet godzinę krócej. A dodatkowe zajęcia jak pisałam ma tylko 2 razy w tygodniu, ale przecież ja też nie oczekuję spotkań codziennie tylko np 2 razy w tygodniu, a to chyba nie jest aż tak wiele. Ale odpuszczę i zobacze co się wydarzy
__________________
"Nieśmiertelność to nie dar, lecz przeznaczenie, które musi się wypełnić..."
Książki 2019:
2
Kyriana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-04-12, 20:00   #10
Elfir
Zakorzenienie
 
Avatar Elfir
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 14 836
Dot.: Facet przestał się interesować związkiem

Może wyrosłaś i przestałaś być atrakcyjna? Wiesz, chciał nastolatkę a tu panna co jej już 21 stuknęło. Jeszcze 4 lata i wg. forumowicza Maxa będziesz przeterminowana
__________________
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...story by Elfir

***
Kiedy stwórca składał ten świat, miał mnóstwo znakomitych pomysłów, jednak uczynienie go zrozumiałym jakoś nie przyszło mu do głowy.
T.Pratchett
Elfir jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-04-12, 20:01   #11
f284c48a05423b409a451c4db0eed2c1276616e1_6008c4288f43f
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2018-12
Wiadomości: 5 634
Dot.: Facet przestał się interesować związkiem

Przecież on nie jest ani odrobinę Tobą zainteresowany. Po 4 miesiącach mu się znudziło, ale pewnie innej szybko nie znajdzie to mu wystarczasz. I za bardzo nadskakujesz, nie możesz proponować wszystkich spotkań, bo potem właśnie rzuca tekstami "po co mam proponować skoro i tak Ty zaczniesz". Przestań inicjować kontakt, umawiać itp. Najlepiej to zamilknij zupełnie na kilka dni, czekaj na jego ruch. On się pewnie odezwie za jakiś czas żeby Ciebie nie stracić, ale nie myl tego z miłością.

Dla mnie zupełnie bez sensu to "ratować", bo to jest wręcz oczywiste że on ma Ciebie gdzieś. Nie lepiej znaleźć faceta który odwzajemnia uczucia? Wszyscy pozajmowani czy co Tobą kieruje? Jakaś pokuta?
f284c48a05423b409a451c4db0eed2c1276616e1_6008c4288f43f jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-04-12, 20:38   #12
paczanga
Zadomowienie
 
Avatar paczanga
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 1 341
Dot.: Facet przestał się interesować związkiem

To jest zupełnie świeży związek, a Ty wysilasz zamiast zrozumieć, że po prostu on nie jest Tobą już zainteresowany. Nie odzywaj się, ta relacja już dawno umarła. Jaśnie pan pewnie odezwie się jak będzie u niego posucha.
paczanga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-04-12, 20:42   #13
matcha
Zadomowienie
 
Avatar matcha
 
Zarejestrowany: 2018-05
Wiadomości: 1 042
Dot.: Facet przestał się interesować związkiem

Założyłaś już dwa wątki o tym facecie-buraku i dalej Ci mało rad, czy tamte były nie po twojej myśli?
Po dwóch miesiącach związku zakładałaś tu wątek, że macie zgrzyty, dodatkowo jest control freakiem i wyciąga łapy bez twojej zgody po twój telefon. Widać nic się nie zmieniło.
__________________
Nic tak nie rozpala człowieka, jak gorąca herbata.

Edytowane przez matcha
Czas edycji: 2019-04-12 o 20:47
matcha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-04-12, 21:24   #14
lady666macbeth
Zakorzenienie
 
Avatar lady666macbeth
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Bielsko-Biała
Wiadomości: 8 338
Dot.: Facet przestał się interesować związkiem

wiesz autorko, powinnaś mu trochę odpuścić.
w sensie że nie proponuj mu spotkań, nie pisz i nie dzwoń do niego.
albo zauważy że Cię traci i naprawi to, albo lepiej Ty z nim zerwij.
Bo taka obojętność jest czymś strasznym.
__________________
"Słowami też można dotykać. Nawet czulej niż dłońmi."
lady666macbeth jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-04-12, 22:09   #15
Ellen_Ripley
Zakorzenienie
 
Avatar Ellen_Ripley
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 20 853
Dot.: Facet przestał się interesować związkiem

Brutalnie ale: młode mięsko mu się znudziło i koniec przygody. Fajnie było, bo nowość, zauroczenie, podnieta. Nowość przestała być nowością i panu już się nie chce. Pewnie dlatego szuka partnerki x lat młodszej, a nie wymagającej nieco więcej rówieśnicy.

Przejrzałam z ciekawości Twoje wątki (również te w których się udzielałaś) przez ostatnie miesiące i bez złośliwości: idź do psychologa, bo to przerażające ile chcesz zrobić "pod faceta", byle go zadowolić.
__________________
Żegnaj Wizaż Forum. Tyle lat za nami. Witaj Życie po Wizażu (Discord). Wszystko przed nami.

Edytowane przez Ellen_Ripley
Czas edycji: 2019-04-12 o 22:12
Ellen_Ripley jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-04-12, 22:27   #16
paczanga
Zadomowienie
 
Avatar paczanga
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 1 341
Dot.: Facet przestał się interesować związkiem

Dziewczyno to już trzeci wątek o tym facecie a znacie się dopiero 8 miesięcy, w tym związku nigdy nie było dobrze
paczanga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-04-13, 09:50   #17
Epikea
Raczkowanie
 
Avatar Epikea
 
Zarejestrowany: 2019-03
Wiadomości: 244
Dot.: Facet przestał się interesować związkiem

Tak jak radzą dziewczyny - przestań pisać, dzwonić, proponować spotkania. Zobacz, czy sam się w ogóle do Ciebie odezwie. Chociaż podejrzewam, że gdyby się odezwał to tylko z tego powodu, żeby zaczął zastanawiać się, co się z Tobą dzieje, a nie dlatego, że mu na Tobie zależy. Facet, który kocha stara się, chce spędzać czas, dba o swoją kobietę. A tutaj widać, że ma na Ciebie po prostu olewkę. Tak szczerze to mi się wydaje, że mu początkowa fascynacja już przeszła i sobie szuka kogoś, kto znowu mu narobi wybuch chemii w mózgu.
__________________
Na zawsze ponosisz odpowiedzialność za to, co oswoiłeś.
Epikea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-04-13, 11:41   #18
limonka1983
Zakorzenienie
 
Avatar limonka1983
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 6 252
GG do limonka1983
Dot.: Facet przestał się interesować związkiem

Raczej zainteresowanie Tobą mu przeszło. Biorąc pod uwagę inne wątki o nim, jest jakiś nowy obiekt westchnień.
limonka1983 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-04-13, 11:57   #19
I am Rock
lokalna gwiazda
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Mazury
Wiadomości: 19 804
Dot.: Facet przestał się interesować związkiem

Nie z tego nie będzie. Nie zabiegaj, nie staraj się go zadowolić za wszelką cenę, chyba sama widzisz, że to nic nie daje.
Zerwij z nim, przynajmniej zostanie ci wątpliwa satysfakcja, że to nie ty zostałaś porzucona.
I am Rock jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-04-13, 12:22   #20
thirky
on tired little feet
 
Avatar thirky
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 6 200
Dot.: Facet przestał się interesować związkiem

Wątek nr 4 o zwiazku który trwa 8miesiecy. To od początku była porażka
Jesteś dla niego zabawką, nie szanuje cie, nie kocha, nawet nie lubi, ale fajnie mieć pod bokiem dziewczynę która podbija ego swoim staraniem sie. No i ma seks na zawołanie (o ile to można nazwać seksem, bo to raczej wykorzystywanie ciebie jak dmuchanej lalki)
__________________

I saw it first!’ squeaked Sniff, ‘I must choose a name for it.
Wouldn’t it be fun to call it Sniff? That’s so short and sweet.
thirky jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-04-13, 17:44   #21
Odwazna_jak_sliwa
Raczkowanie
 
Avatar Odwazna_jak_sliwa
 
Zarejestrowany: 2019-01
Wiadomości: 405
Dot.: Facet przestał się interesować związkiem

Tak jak napisały dziewczyny powyżej - ten związek zakończył się, zanim na dobre zdążył się rozwinąć. Szkoda, że gość nie potrafił docenić tego, że ma obok siebie taki skarb, ale to jest właśnie problem z facetami oglądającymi się za siusiumajtkami - dosyć szybko kobieta staje się dla nich "przeterminowana", a dwudziestolatka nie daje już tego fajnego feelingu obcowania z nastolatką.
Odwazna_jak_sliwa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-04-13, 21:11   #22
Rena
Zakorzenienie
 
Avatar Rena
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Paris
Wiadomości: 29 331
Dot.: Facet przestał się interesować związkiem

Ja nie wiem co zrobic, bys Ty wrescie zrozumiala, ze nie masz zadnego zwiazku/faceta i proponowaniem spotkan koledze tego nie osiagniesz. Czasem sie trzeba pogodzic i im szybciej to zrobisz tym mniej bedziesz cierpiec.
Rena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-04-13, 23:43   #23
eutanatka
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2019-04
Wiadomości: 41
Dot.: Facet przestał się interesować związkiem

Nie masz do siebie żadnego szacunku. Jak dalej będziesz tak postępować, nabierzesz do siebie obrzydzenia. Zostaw buca.
eutanatka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-04-14, 12:46   #24
Laralara19
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-09
Wiadomości: 5
Dot.: Facet przestał się interesować związkiem

Cytat:
Napisane przez Kyriana Pokaż wiadomość
Hej, piszę tutaj ponieważ Wy zawsze coś doradzicie i jesteście skarbnicą wiedzy, a ja już nie wiem co zrobić ze swoim TŻ.
Jesteśmy z facetem 8 miesięcy razem, jest 12 lat starszy (33 lata). Od tego roku coś się psuje. Na początku związku było super - ogromne zainteresowanie mną, związkiem. Pisaliśmy ze sobą w każdej wolnej chwili, rozmawialiśmy przez telefon, a spotkania były max co 2 dni. Zabiegał, starał się, czarował, ciągle zaskakiwał. Związek idealny. Nie było nudy, rzadko siedzieliśmy w domu bo mieliśmy mnóstwo zajęć - kino, wypady na weekend, spacery, nigdy nie wiedziałam co wymyśli tym razem, seks był świetny.
Od stycznia stopniowo coś się sypie. Coraz mniej się odzywał, mniejsza ilość spotkań. Nie poddawałam się, walczyłam - wychodziłam z incjatywą spotkań, starałam się jak mogłam żeby to trzymało się kupy. A jak jest teraz? Spotkanie raz w tygodniu max, o ile ja zaproponuje, bo on sam mówi, że 'skoro i tak zaproponujesz to po co mam to robić przeciez i tak sie spotkamy", podobnie z pisaniem.Jeżeli ja się nie odezwe, on tego nie zrobi, ja nie zadzwonie, on tez nie. Spotkania to tylko 3-4h bo on nie ma czasu (ma stałe godziny pracy, dodatkowe zajęcia tylko we wtorki i czwartki), mieszkamy od siebie 20km. Seks to jest porażka..on nie daje od siebie nic, ode mnie oczekuje seksu oralnego, on od siebie nie dał mi tego od grudnia. Zaskakiwałam go w łóżku, ubrania, gadżety, nowe pozycje. On teraz tylko 2 pozycje i od razu spać. Rozmawiałam z nim wiele razy, że to zaniedbał, że jedno spotkanie to dla mnie za mało. Proponuje rózne rozwiązania, przez miesiąc wszystko było z mojej inicjatywy, on nie odmawiał spotkań więc myślałam że jest dobrze. Odpuściłam na tydzień żeby sprawdzić jak teraz będzie a on..znowu nic. Każdą moją rozmowę podsumowuje że się czepiam.. Dla kolegów ma czas, dla znajomych a dla mnie nawet z sobotą jest problem..

Czy ja naprawdę jestem aż taka zła? Proszę go tylko o troszkę inicjatywy, zainteresowania...nie otrzymuje nic. Czuje sie okropnie samotna w tym zwiazku. Nie wiem co zrobić żeby on wreszcie zrozumiał jak podle się czuję. Proszę, doradźcie mi coś bo wiele szczerych rozmów nic nie dało...jestem załamana
No nie było tak super na początku z tego, co wyczytałam w Twoich poprzednich tematach, jakieś dziwne, olewcze zachowania, kontrole.. Też spotykałam się ze starszym facetem, który wydawał się być och i ach, też zaczęły się dziwne jazdy, ograniczanie kontaktu, aż w końcu nawet nie zdążyłam kopnąć go w cztery litery, bo on sam to zrobił. Sytuacja jest jasna, to nie kwestia czasu, tylko priorytetów. Z osobą, na której Ci zależy będzie się chciało rozmawiać i spotykać, skoro on takiej chęci nie wykazuje, to...wyciągnij wnioski.

Edytowane przez Laralara19
Czas edycji: 2019-04-14 o 12:51
Laralara19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-04-14 13:46:28


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:10.