Jestem dziewczyną i od 3 lat jestem zakochana uwaga, w LEKARCE! Co robić? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2019-01-21, 13:10   #1
catoween
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2019-01
Wiadomości: 5

Jestem dziewczyną i od 3 lat jestem zakochana uwaga, w LEKARCE! Co robić?


Ja mam 17 lat, a ona może mieć ok. 30, to stażystka chyba jeszcze, ale nwm, czy w końcu ukończyła staż, czy nie, dobra, nie ważne. To więc tak, zacznę od tg, że 3 lata temu prowadziła mnie przez 2 tyg w szpitalu. W tym czasie ze mną rozmawiała, a bardzo mi się podobała, bo to nie mogę ukryć, przepiękna kobieta wg mnie oczywiście . Dobra, przyznam szczerze, że poleciałam na jej wygląd , ale nie tylko , wydawało mi się, że ma jeszcze dobry charakter, że jest wrażliwa i empatyczna. Wyznałam jej miłość i ona wtedy jeszcze była do mnie miła i wgl na początku była do mnie miła, apotm przestała, bo jakieś dziewczyny ze szpitala się do niej poskarżyły ,że się z nich niby śmieję, a ja sięz nich nie śmiałam. Następnie napisałam do niej, do tej lekarki na fb, że chciałam się przez te ciągłe myśłi o niej zabić , bo nie wytrzymywałam tego, teraz już nie chcę jak co, ale cierpię.
I ona mnie zablokowała, a potem ustawiła sobie dziwny nick. Następnie odrzuciła mnie przy mojej Mamie i drugiej Pani Doktor, mówiąc, że nie chce mieć ze mną doczynienia, że nie chce mnie nawet leczyć i wgl, że nie z każdym chce nawiązywać jakiekolwiek relacje, że ma rodzinę, bardzo mnie to zabolało, a powiedziała mi tak jakieś 4 msc temu i do tej pory boli, miałam chęć zemsty nawet, ale uszanowałam jejdecyzję jak co, ale przyznam, ż ejej za to nienawidzę, bo mnie skrzywdziła tym, mogła inaczej się do mnie zachować, bo nic wielkiego jej nie zrobiłam. Nie chciałam z nią związku, bo wiem, że nie mam u niej szans i doskonale zdaę sobie z tg sprawę, ale żeby chociaż mnie leczyła z tądrugą Panią Doktor i ze mną wtedy popisała, nic więcej nie oczekiwałam i nie proponowałam jej związku, tylko ewentualnie przyjaźń. Wiem, że ona ma rodzinę i moja miłość jest nierealna. Co robić? Jak o niej zapomnieć? Wiem, zająć sięczymś, ale to nie pomaga.
catoween jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-01-21, 13:19   #2
Trzepotka
Zakorzenienie
 
Avatar Trzepotka
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 20 984
Dot.: Jestem dziewczyną i od 3 lat jestem zakochana uwaga, w LEKARCE! Co robić?

Treść usunięta
Trzepotka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-01-21, 13:39   #3
catoween
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2019-01
Wiadomości: 5
Dot.: Jestem dziewczyną i od 3 lat jestem zakochana uwaga, w LEKARCE! Co robić?

Trzepotka - jak napisałam, uszanowałam jej decyzjęi więcej do niej nie napisałam, a , że uważasz, że ona dobrze zrobiła, to mam nadzieję, że Ciebie ktoś tak samo potraktuje. Nie życzę Ci źle, absolutnie. Ale po prostu nie wiesz ile ja wycierpiałam. I mało zrównoważona może trochę i jestem, ale nie oznacza, że niebezpieczna. Nikomu krzywdy nie zrobiłam jak do tej pory.
catoween jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-01-21, 14:07   #4
Trzepotka
Zakorzenienie
 
Avatar Trzepotka
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 20 984
Dot.: Jestem dziewczyną i od 3 lat jestem zakochana uwaga, w LEKARCE! Co robić?

Treść usunięta

Edytowane przez Trzepotka
Czas edycji: 2019-01-21 o 22:41
Trzepotka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-01-21, 14:10   #5
catoween
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2019-01
Wiadomości: 5
Dot.: Jestem dziewczyną i od 3 lat jestem zakochana uwaga, w LEKARCE! Co robić?

Trzepiotka, nie chciałam Ci życzyć odrzucenia i bólu, po prostu tak napisałam, bo trochę mnie to zabolało co napisałaś, że ta "lekarka" dobrze zrobiłą. Chodzę do psychiatry raz na jakiś czas i mam zaburzenia podobne do schizofrenii.
catoween jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-01-21, 14:53   #6
heavy13
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2018-06
Wiadomości: 69
Dot.: Jestem dziewczyną i od 3 lat jestem zakochana uwaga, w LEKARCE! Co robić?

Myślisz, że nikt nie został nigdy odrzucony? Każdy to zna, a to że Cię poblokowała itp. to na co liczyłaś, że jakiś romans z tego będzie? Przejdzie Ci
heavy13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-01-21, 17:42   #7
Mijanou
Wizażowy Kot Igor
 
Avatar Mijanou
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: po drugiej stronie lustra
Wiadomości: 17 529
Dot.: Jestem dziewczyną i od 3 lat jestem zakochana uwaga, w LEKARCE! Co robić?

Wiesz, paradoksalnie czasem trzeba być okrutnym, żeby być dobrym. Poblokowanie Ciebie i urwanie kontaktu to najlepsze, co dorosła kobieta może zrobić wobec nastolatki, wyznającej jej miłość. Zrobiłabym dokładnie tak samo- dla obopólnej korzyści. Ona będzie miała spokój a Ty szansę na znalezienie innej miłości, może bliższej Ci wiekiem i upodobaniami/orientacją. Bardzo dobrze się stało, że kobieta urwała z Tobą kontakt. Ona była dla Ciebie miła, troszczyła się o Ciebie w czasie, gdy byłaś pod jej opieką. Ty wyciągnęłaś z tej troski fałszywe wnioski. Bywa- prawo Twojego wieku. Z jej strony jednak, nie było sensu i celu kontynuowania tej znajomości na gruncie prywatnym a nawet byłoby to nieetyczne. Lekarz i psycholog nie utrzymują z pacjentami znajomości w sferze prywatnej. Co wcale nie znaczy, że ich troska o pacjenta nie jest autentyczna. Tyle tylko, że....brzydko powiem: nie przenosi się pracy do domu a domu do pracy. Trzeba to jasno rozgraniczyć. I ona to zrobiła- zgodnie z etyką zawodową i sumieniem.
__________________
I don't have time for that! I'm a cat. We are rather busy you know?



Zanim założysz wątek, zajrzyj tu: https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1269209


Warto wsłuchać się w Słowo: https://www.youtube.com/channel/UC5n...oyrF8xorb-IqVw

No pasaran!
mikroREKLAMA
Spełnione marzenia
Pragniesz szybkiej i radykalnej zmiany? Najwyższa światowa klasa włosów dziewiczych. Najlepsze z natury,.

Ta reklama pokazywana jest pod 17 529 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
Mijanou jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2019-01-21, 18:55   #8
Jogurtowe_love
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2017-05
Wiadomości: 294
Dot.: Jestem dziewczyną i od 3 lat jestem zakochana uwaga, w LEKARCE! Co robić?

Masz 17 lat. Zakochałas się w niej i wyznałas jej miłość jak piszesz 3 lata temu czyli jak miałaś 14 lat? To jak miała się niby zachować? Po pierwsze to pedofila. Po drugie lekarz raczej nie powinien mieć prywatnych relacji z pacjentami. Twoje zachowanie nie jest zdrowe. O ile to nie troll.
Jogurtowe_love jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-01-21, 22:38   #9
Silesian Girl
Rozeznanie
 
Avatar Silesian Girl
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 712
Dot.: Jestem dziewczyną i od 3 lat jestem zakochana uwaga, w LEKARCE! Co robić?

Czasami sie zdarza ze pacjent otoczony opieka specjalisty zaczyna cos wiecej do niego czuc.
Zachowanie tej lekarki świadczy o jej profesjonalizmie. Jej celem byla pomoc, nie wchodzenie w blizsze relacje.
Jestes mloda i masz prawo do burzy emocji, szczegolnie ze masz zaburzenia, ktore moga je wzmagac.
Zadbaj o swoje zdrowie i psychike - to dla Ciebie najwazniejsze

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________


http://8-pietro.blogspot.com/



Kupujemy, remontujemy i urządzamy mieszkanko
Cieszymy się, wkurzamy, rozmyślamy i lamentujemy

Zapraszam na pierwszego bloga
Silesian Girl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-01-22, 08:33   #10
Agataa_S
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2017-09
Wiadomości: 548
Dot.: Jestem dziewczyną i od 3 lat jestem zakochana uwaga, w LEKARCE! Co robić?

Lekarka dobrze zrobiła. Szybciej się o kimś zapomina jak nie ma się z ta osobą kontaktu.
Agataa_S jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-01-22, 10:06   #11
Trzepotka
Zakorzenienie
 
Avatar Trzepotka
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 20 984
Dot.: Jestem dziewczyną i od 3 lat jestem zakochana uwaga, w LEKARCE! Co robić?

Treść usunięta
Trzepotka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-01-22, 10:58   #12
f8c2d375a73595a7890227cbb2d3acee309191de_62181c3c5fcdf
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 9 946
Dot.: Jestem dziewczyną i od 3 lat jestem zakochana uwaga, w LEKARCE! Co robić?

Myślę, że twoje 'zakochanie' podchodzi już pod obsesje i ma związek z twoją chorobą psychiczną. Powinnaś powiedzieć o tym psychiatrze.
f8c2d375a73595a7890227cbb2d3acee309191de_62181c3c5fcdf jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-01-22 11:58:25


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:27.