Po co facet wspomina o zaręczynach jeśli ich nie planuje? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2019-02-06, 20:18   #1
cassey123
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-02
Wiadomości: 31

Po co facet wspomina o zaręczynach jeśli ich nie planuje?


Jestem z moim chłopakiem prawie 2 lata. Ja 24 lat, on 32. Od maja zeszłego roku chłopak zaczął coś przebąkiwać o zaręczynach, a to sprawdził mój rozmiar palca, podczas wyjazdu żałował strasznie, że z powodu złej pogody nie można wykupić lotów balonem, bo on chciał się oświadczać, było jeszcze kilka takich sytuacji, które dały mi dość mocno do myślenia, że może to niedługo nastąpić. Na początku odebrałam, to, że testuje moją reakcje czy coś w tym stylu, on też powiedział, że lepiej żebym miała niespodziankę i już nic nie mówił. Nawet myślałam, że to za wcześnie na taki krok. Ale kilka innych sytuacji dało mi do myślenia, że może jednak i poważnie zastanowiłam się nad odpowiedzią czy tego chce i czy jestem pewna. Najgorsze to, że chcąc nie chcąc zauważyłam, że jednak to jego zachowanie wzbudziło we mnie chęć jego oświadczyn. To nie było też tak, że przy każdej możliwej okazji tego wyczekiwałam i byłam zawiedziona, że to nie nastąpiło, bardziej jakaś tam mini nadzieja była.
Ale kilka dni temu chciałam tak poważniej porozmawiać na różne tematy i wypłynął temat zaręczyn. On szczerze mi odpowiedział, że nic nie myśli, nie planował nic i nie jest jeszcze gotowy. Trochę mnie to zszokowało. To nie jest tak, że wyczekuje na ten moment, pewnie gdyby nie to jego gadanie o zaręczynach, w ogóle bym o tym nie myślała, ale nie uroiłam sobie tego. Dowiedziałam się też, że kilka miesięcy temu do mojej siostry też to mówił. Tylko po co? Nie piszcie mi, że może planuje niespodziankę, bo wiem, że nie planuje.
cassey123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-02-06, 20:27   #2
Trzepotka
Zakorzenienie
 
Avatar Trzepotka
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 20 984
Dot.: Po co facet wspomina o zaręczynach jeśli ich nie planuje?

Treść usunięta
Trzepotka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-02-06, 20:31   #3
GdyKochamy
Zadomowienie
 
Avatar GdyKochamy
 
Zarejestrowany: 2015-08
Wiadomości: 1 951
Dot.: Po co facet wspomina o zaręczynach jeśli ich nie planuje?

Może mu się odwidziało lub testuje cię... nieładnie z tego strony.
__________________
kiedy się naprawdę kogoś kocha, wierność nie jest żadną zasługą...
GdyKochamy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-02-06, 20:32   #4
cassey123
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-02
Wiadomości: 31
Dot.: Po co facet wspomina o zaręczynach jeśli ich nie planuje?

Może tak być, ale nie sądzę. Wiem, że nawet pierścionków nie oglądał i nie miał konkretnego pomysłu na zaręczyny. A mówił o tym przez pół roku....

Edytowane przez cassey123
Czas edycji: 2019-02-06 o 20:35
cassey123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-02-06, 20:38   #5
Mija62
uparta chmura
 
Avatar Mija62
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Miasto Portowe
Wiadomości: 8 645
Dot.: Po co facet wspomina o zaręczynach jeśli ich nie planuje?

Bo faceci są właśnie tacy beznadziejni. Wpierw naobiecują, Bóg wie czego a potem nie potrafią /nie chcą się z tego wywiązać. Kobieta na coś tam czeka i czeka i w końcu i jej cierpliwość się kończy, a potem wielkie zdziwienie lololol że go zostawiła, albo znalazła innego ile można żyć w zawieszeniu.
__________________
"Większość ludzi ma tyle szczęścia, na ile sobie pozwoli"
Abraham Lincoln

Edytowane przez Mija62
Czas edycji: 2019-02-06 o 20:39
Mija62 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-02-06, 20:56   #6
Trzepotka
Zakorzenienie
 
Avatar Trzepotka
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 20 984
Dot.: Po co facet wspomina o zaręczynach jeśli ich nie planuje?

Treść usunięta
Trzepotka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-02-06, 21:00   #7
ruda_beksa
Zakorzenienie
 
Avatar ruda_beksa
 
Zarejestrowany: 2017-09
Lokalizacja: Brooklyn,baby
Wiadomości: 8 823
Dot.: Po co facet wspomina o zaręczynach jeśli ich nie planuje?

Cytat:
Napisane przez cassey123 Pokaż wiadomość
Może tak być, ale nie sądzę. Wiem, że nawet pierścionków nie oglądał i nie miał konkretnego pomysłu na zaręczyny. A mówił o tym przez pół roku....
Pewnie gadał żeby gadać, bez żadnych konkretnych planów.
__________________
Dopiero w samym środku zimy przekonałem się, że noszę w sobie niepokonane lato.

https://www.youtube.com/watch?v=oHgCXhY6kZ0
ruda_beksa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2019-02-06, 21:23   #8
cassey123
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-02
Wiadomości: 31
Dot.: Po co facet wspomina o zaręczynach jeśli ich nie planuje?

Żeby jakby "pokazać" mi, że coś planuje, przyszłość itp. Atak naprawdę na razie nic nie planuje?
cassey123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-02-06, 21:34   #9
fcd2e403d74287f117e7a506dac96c8726e1bb0f_60889772e2e8a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 31 783
Dot.: Po co facet wspomina o zaręczynach jeśli ich nie planuje?

Rozmawiałaś z nim po co zatem pytania o rozmiar palca, gadanie o scenariuszu zaręczyn i pierścionku skoro nic nie planuje? I czy wg niego w porządku byłoby gdybyś zaczęła głośno zastanawiać się nad np trójkątem, opisywać sytuację ale nie chcieć jej nigdy zrealizować? To jak machanie marchewką przed nosem konia. Może czas na poważną rozmowę o życiowych priorytetach i terminie ich realizacji?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
fcd2e403d74287f117e7a506dac96c8726e1bb0f_60889772e2e8a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-02-06, 21:38   #10
cassey123
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-02
Wiadomości: 31
Dot.: Po co facet wspomina o zaręczynach jeśli ich nie planuje?

[1=fcd2e403d74287f117e7a50 6dac96c8726e1bb0f_6088977 2e2e8a;86470203]Rozmawiałaś z nim po co zatem pytania o rozmiar palca, gadanie o scenariuszu zaręczyn i pierścionku skoro nic nie planuje? I czy wg niego w porządku byłoby gdybyś zaczęła głośno zastanawiać się nad np trójkątem, opisywać sytuację ale nie chcieć jej nigdy zrealizować? To jak machanie marchewką przed nosem konia. Może czas na poważną rozmowę o życiowych priorytetach i terminie ich realizacji?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz[/QUOTE]
Rozmawiałam. Na pytanie po co tu było nie uzyskałam odpowiedzi. Rozmowa była, ja zaczęłam temat, to mi powiedział, że na takie rozmowy to jest czas po zaręczynach. Tylko, że ich nie było i skąd ja mam wiedzieć kiedy będą....
cassey123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-02-06, 21:47   #11
fcd2e403d74287f117e7a506dac96c8726e1bb0f_60889772e2e8a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 31 783
Dot.: Po co facet wspomina o zaręczynach jeśli ich nie planuje?

Bzdura, to są tematy do poruszenia na wczesnym etapie związku by nie pakować się w coś czego nie chcemy, niektóre różnice w kwestii np. długości trwania narzeczeństwa, czy bardziej odległych planów typu sposobu wychowania dzieci albo formy urlopu bo ona woli morze a on góry, są nie do pogodzenia, nie zmieni się magicznie upodobań po ślubie. Facet zwyczajnie zrobił ci nadzieję gadaniem o zaręczynach i masz prawo czuć się teraz wyrolowana.


Jeśli twoim celem życiowym jest założenie rodziny być może z nim a jego niekoniecznie to występuje konflikt interesów. Zakomunikowałabym panu na twoim miejscu że chcesz mieć rodzinę a on rozbudził twoje nadzieje na realizację tego marzenia i jeśli nie jest to też jego cel to niech nie marnuje twojego cennego czasu z tytułu braku wspólnych planów.

Edytowane przez fcd2e403d74287f117e7a506dac96c8726e1bb0f_60889772e2e8a
Czas edycji: 2019-02-06 o 21:56
fcd2e403d74287f117e7a506dac96c8726e1bb0f_60889772e2e8a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-02-06, 21:54   #12
cassey123
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-02
Wiadomości: 31
Dot.: Po co facet wspomina o zaręczynach jeśli ich nie planuje?

[1=fcd2e403d74287f117e7a50 6dac96c8726e1bb0f_6088977 2e2e8a;86470248]Bzdura, to są tematy do poruszenia na wczesnym etapie związku by nie pakować się w coś czego nie chcemy, niektóre różnice w kwestii np. długości trwania narzeczeństwa, czy bardziej odległych planów typu sposobu wychowania dzieci albo formy urlopu bo ona woli morze a on góry, są nie do pogodzenia, nie zmieni się magicznie upodobań po ślubie. Facet zwyczajnie zrobił ci nadzieję gadaniem o zaręczynach i masz prawo czuć się teraz wyrolowana.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz[/QUOTE]
Też tak uważam. Bo po zaręczynach to trochę za późno na omawianie czy obydwoje w ogóle chcą ślubu, dzieci, jak widzą swoje życie kiedyś, gdzie chcieliby mieszkać i masa innych tematów. Zaczynam się zastanawiać czy on mi nie odpowiedział tak wymijająco po prostu....
cassey123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-02-06, 23:55   #13
Limonka2738
Zakorzenienie
 
Avatar Limonka2738
 
Zarejestrowany: 2015-08
Lokalizacja: Undercity
Wiadomości: 30 092
Dot.: Po co facet wspomina o zaręczynach jeśli ich nie planuje?

Cytat:
Napisane przez cassey123 Pokaż wiadomość
Rozmawiałam. Na pytanie po co tu było nie uzyskałam odpowiedzi. Rozmowa była, ja zaczęłam temat, to mi powiedział, że na takie rozmowy to jest czas po zaręczynach. Tylko, że ich nie było i skąd ja mam wiedzieć kiedy będą....

Mówisz mu, że na takie rozmowy to już dawno za późno.


Sam wyciągnął temat zaręczyn, niech się teraz określi.


Jak wy się po zaręczynach macie dogadać odnośnie zaręczyn?
__________________
To boldly go where no man has gone before.

Top secret Uczestnik ściśle tajnego rządowego programu badań nad eksperymentalną szczepionką na malarię.
Limonka2738 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-02-07, 04:01   #14
Mijanou
Wizażowy Kot Igor
 
Avatar Mijanou
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: po drugiej stronie lustra
Wiadomości: 17 529
Dot.: Po co facet wspomina o zaręczynach jeśli ich nie planuje?

Po dwóch latach bycia razem, gadania o zaręczynach (bo przecież to on sam temat poruszał) a nastepnie po oświadczeniu, że jednak nie, nie jest gotowy to zastanowiłabym się, czy ten facet traktuje mnie poważnie.

Tu nie chodzi o dzwony weselne, ale o sam fakt. Po co wspominać o rozmiarze palca, oświadcznach w balonie, skoro nie ma się pewności, że chce się komuś ośwadczyć? To niepoważne.
__________________
I don't have time for that! I'm a cat. We are rather busy you know?



Zanim założysz wątek, zajrzyj tu: https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1269209


Warto wsłuchać się w Słowo: https://www.youtube.com/channel/UC5n...oyrF8xorb-IqVw

No pasaran!
mikroREKLAMA
Spełnione marzenia
Pragniesz szybkiej i radykalnej zmiany? Najwyższa światowa klasa włosów dziewiczych. Najlepsze z natury,.

Ta reklama pokazywana jest pod 17 529 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
Mijanou jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-02-07, 05:21   #15
ad661336dba67467d5566b7c0c939a9c82ec46ac_5f7e48729cea2
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2016-10
Wiadomości: 7 327
Dot.: Po co facet wspomina o zaręczynach jeśli ich nie planuje?

Cytat:
Napisane przez Mijanou Pokaż wiadomość
Po dwóch latach bycia razem, gadania o zaręczynach (bo przecież to on sam temat poruszał) a nastepnie po oświadczeniu, że jednak nie, nie jest gotowy to zastanowiłabym się, czy ten facet traktuje mnie poważnie.

Tu nie chodzi o dzwony weselne, ale o sam fakt. Po co wspominać o rozmiarze palca, oświadcznach w balonie, skoro nie ma się pewności, że chce się komuś ośwadczyć? To niepoważne.

ad661336dba67467d5566b7c0c939a9c82ec46ac_5f7e48729cea2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-02-07, 07:56   #16
cassey123
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-02
Wiadomości: 31
Dot.: Po co facet wspomina o zaręczynach jeśli ich nie planuje?

Może mu się odwidziało... W sierpniu mieliśmy mały kryzys. Chociaż znowu teraz zaczyna coś wspominać o tym itp. A wiem że nic nie planuje...
cassey123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-02-07, 08:07   #17
63b309f64a21e028d01c4e03f16459e915abac32
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2017-08
Wiadomości: 570
Dot.: Po co facet wspomina o zaręczynach jeśli ich nie planuje?

Cytat:
Napisane przez cassey123 Pokaż wiadomość
Może mu się odwidziało... W sierpniu mieliśmy mały kryzys. Chociaż znowu teraz zaczyna coś wspominać o tym itp. A wiem że nic nie planuje...
Zdarzają się tacy ludzie, którym się wydaje, że jak coś gadają, to tak jakby mieli to już odhaczone. Tacy gawędziarze, bezrefleksyjni nawijacze makaronu na uszy. "Zrobię dobre wrażenie samym gadaniem..." Jeden taki mi się kiedyś przyznał, że on nie wiedział, że inni go biorą na poważnie, sądził, że wszyscy tak robią, bo on tak tylko chciał zrobić dobre wrażenie, nie wziął poprawki na to, że ktoś go będzie chciał z tego rozliczać i oczekiwał wywiązania się z tej durnej paplaniny.

Współczuję.
63b309f64a21e028d01c4e03f16459e915abac32 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-02-07, 09:08   #18
elvegirl
po drugiej stronie szafy
 
Avatar elvegirl
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 41 748
Dot.: Po co facet wspomina o zaręczynach jeśli ich nie planuje?

Cytat:
Napisane przez cassey123 Pokaż wiadomość
Może mu się odwidziało... W sierpniu mieliśmy mały kryzys. Chociaż znowu teraz zaczyna coś wspominać o tym itp. A wiem że nic nie planuje...
To jak następnym razem zacznie znowu o tym gadać to mu powiedz wprost, żeby skończył to pitolenie o niczym.
__________________
"Widziałeś tę dziewczynę? Ma nogi za milion złotych!" - pomagamy Dianie https://www.siepomaga.pl/dla-diany
elvegirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-02-07, 09:09   #19
senza_un_perche_nada
Raczkowanie
 
Avatar senza_un_perche_nada
 
Zarejestrowany: 2018-09
Wiadomości: 55
Dot.: Po co facet wspomina o zaręczynach jeśli ich nie planuje?

Miałam dokładnie TAKĄ SAMĄ sytuację. Przeczytaj sobie mój wątek. Zrobił to samo co Ty, zabierał moje pierścionki do jubilera, żeby poznac mój rozmiar, wybrał pierścionek, planował scenariusze oświadczyn, itd, mówił ze chce wziąć ze mna ślub przed moja trzydziestka, a jak go przycisnęłam w okolicy urodzin to się okazało, ze nie jest gotowy itd Skończyło się rozstaniem. I co najlepsze, sam wyciągał od początku temat zaręczyn, ja nie miałam takiej potrzeby, a po jego gadaniu zeobilam sobie nadzieję.

Edytowane przez senza_un_perche_nada
Czas edycji: 2019-02-07 o 09:11
senza_un_perche_nada jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-02-07, 09:45   #20
Ellen_Ripley
Zakorzenienie
 
Avatar Ellen_Ripley
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 20 853
Dot.: Po co facet wspomina o zaręczynach jeśli ich nie planuje?

Cytat:
Napisane przez elvegirl Pokaż wiadomość
To jak następnym razem zacznie znowu o tym gadać to mu powiedz wprost, żeby skończył to pitolenie o niczym.
I to najlepsza rada. Nie czaić się, nie krępować, nie grać roli mimozy po prostu. Zresztą, po takim czasie to facet usłyszałby kilka naprawdę "ciepłych" słów, co sądzę o takim pierdu pierdu.
__________________
Żegnaj Wizaż Forum. Tyle lat za nami. Witaj Życie po Wizażu (Discord). Wszystko przed nami.
Ellen_Ripley jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-02-07, 09:56   #21
TakaSamaInna
live your passion
 
Avatar TakaSamaInna
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 2 904
Dot.: Po co facet wspomina o zaręczynach jeśli ich nie planuje?

Opcji może być kilka:
- to taki typ gawędziarz-bajkopisarz - dużo gada, mało robi,
- wcześniej mówił w fazie zauroczenia, a teraz trochę opadło i zaczyna się zastanawiać,
- naprawdę chce zrobić niespodziankę, więc dlatego ucina zaczynanie tematu,
- ktoś z jego znajomych/sytuacja sprawiła, że zmienił zdanie
i pewnie jeszcze kilka możliwości się znajdzie.
Co robić? Powiedzieć, że liczą się czyny, a nie słowa, a już się dość nasłuchałaś. Możesz też z nim porozmawiać czy on w ogóle kiedyś chce się zaręczyć i czy widzi Waszą przyszłość razem.
__________________
Dbam o włosy.

angielski - C2
rosyjski - B2
hiszpański - ?
TakaSamaInna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-02-07, 10:35   #22
cassey123
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-02
Wiadomości: 31
Dot.: Po co facet wspomina o zaręczynach jeśli ich nie planuje?

Cytat:
Napisane przez Ellen_Ripley Pokaż wiadomość
I to najlepsza rada. Nie czaić się, nie krępować, nie grać roli mimozy po prostu. Zresztą, po takim czasie to facet usłyszałby kilka naprawdę "ciepłych" słów, co sądzę o takim pierdu pierdu.

Mówiłam mu, że po co tak gada, jak nie jest mnie pewny. To mi odpowiedział, że może jest mnie pewny tylko tak mi mówi. Ręce opadają....
cassey123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-02-07, 10:40   #23
elvegirl
po drugiej stronie szafy
 
Avatar elvegirl
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 41 748
Dot.: Po co facet wspomina o zaręczynach jeśli ich nie planuje?

Cytat:
Napisane przez cassey123 Pokaż wiadomość
Mówiłam mu, że po co tak gada, jak nie jest mnie pewny. To mi odpowiedział, że może jest mnie pewny tylko tak mi mówi. Ręce opadają....
Nie. Nie mówi się "po co tak gadasz jak nie jesteś mnie pewny", tylko "skończ gadać o tych zaręczynach. Jak będziesz na serio chciał się oświadczyć, to wtedy pogadamy, a takim pustym gadaniem tylko mnie ranisz. Tak, ranisz, bo rozbudzasz nadzieję na darmo, nie życzę sobie takiej zabawy moimi uczuciami.".
__________________
"Widziałeś tę dziewczynę? Ma nogi za milion złotych!" - pomagamy Dianie https://www.siepomaga.pl/dla-diany
elvegirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-02-07, 11:31   #24
Silesian Girl
Rozeznanie
 
Avatar Silesian Girl
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 712
Dot.: Po co facet wspomina o zaręczynach jeśli ich nie planuje?

Cytat:
Napisane przez senza_un_perche_nada Pokaż wiadomość
Miałam dokładnie TAKĄ SAMĄ sytuację. Przeczytaj sobie mój wątek. Zrobił to samo co Ty, zabierał moje pierścionki do jubilera, żeby poznac mój rozmiar, wybrał pierścionek, planował scenariusze oświadczyn, itd, mówił ze chce wziąć ze mna ślub przed moja trzydziestka, a jak go przycisnęłam w okolicy urodzin to się okazało, ze nie jest gotowy itd Skończyło się rozstaniem. I co najlepsze, sam wyciągał od początku temat zaręczyn, ja nie miałam takiej potrzeby, a po jego gadaniu zeobilam sobie nadzieję.
Mozemy sobie przybic piątkę
U mnie trwalo to 5 lat.
Skonczylo sie rozstaniem, spotkalam meza , ktory po 3 miesiacach wiedzial czego chce. Jestesmy juz szczesliwi po slubie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________


http://8-pietro.blogspot.com/



Kupujemy, remontujemy i urządzamy mieszkanko
Cieszymy się, wkurzamy, rozmyślamy i lamentujemy

Zapraszam na pierwszego bloga
Silesian Girl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-02-07, 11:39   #25
PoPoo
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2018-05
Wiadomości: 1 198
Dot.: Po co facet wspomina o zaręczynach jeśli ich nie planuje?

No noe.. kolejny temat o zaręczynach i znowu ta sama śpiewka..

dziewczyna czeka jak królewna zaklęta w marmur- zero rozmów o wspólnej przyszłości, zero jakichkolwiek planów, zero jakiejkolwiek wiedzy na te tematy . I wizje wspólnej przyszłości snute na temat tego ze facet oglądał jej palec i sprawdzał rozmiar... seriovto jest tak mało ważne ze opieranie swoją przyszłość na półsłówkach i domysłach?



Myślałam ze o takich rzeczach się najpierw rozmawia a dopiero potem jest decyzja , a symboliczne włożenie pierścionka jest uwieńczeniem tego wszystkiego a nie odwrotnie...

---------- Dopisano o 12:39 ---------- Poprzedni post napisano o 12:38 ----------

Autorko czy ty masz jakakolwiek wiedzę na temat tego czego naprawdę chce twoj facet? Prawdziwa a nie z półsłówek?
PoPoo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-02-07, 11:52   #26
Trzepotka
Zakorzenienie
 
Avatar Trzepotka
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 20 984
Dot.: Po co facet wspomina o zaręczynach jeśli ich nie planuje?

Treść usunięta
Trzepotka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-02-07, 11:58   #27
elvegirl
po drugiej stronie szafy
 
Avatar elvegirl
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 41 748
Dot.: Po co facet wspomina o zaręczynach jeśli ich nie planuje?

Cytat:
Napisane przez Trzepotka Pokaż wiadomość
Treść usunięta
No to widzisz w wypowiedzi autorki jak po delikatnej wersji zareagował.
Robi z niej debila i jeszcze niewinnego zgrywa.
__________________
"Widziałeś tę dziewczynę? Ma nogi za milion złotych!" - pomagamy Dianie https://www.siepomaga.pl/dla-diany
elvegirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-02-07, 12:04   #28
paczanga
Zadomowienie
 
Avatar paczanga
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 1 341
Dot.: Po co facet wspomina o zaręczynach jeśli ich nie planuje?

A nie mozecie jak ludzie porozmawiac o swoich oczekiwaniach. Czy i kiedy chcecie slubu, jaki to mialby byc slub, czy i kiedy chcecie dzieci. Czy jedno czy wiecej? Czy to takie trudne?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
paczanga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-02-07, 12:15   #29
cassey123
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-02
Wiadomości: 31
Dot.: Po co facet wspomina o zaręczynach jeśli ich nie planuje?

Cytat:
Napisane przez PoPoo Pokaż wiadomość
No noe.. kolejny temat o zaręczynach i znowu ta sama śpiewka..

dziewczyna czeka jak królewna zaklęta w marmur- zero rozmów o wspólnej przyszłości, zero jakichkolwiek planów, zero jakiejkolwiek wiedzy na te tematy . I wizje wspólnej przyszłości snute na temat tego ze facet oglądał jej palec i sprawdzał rozmiar... seriovto jest tak mało ważne ze opieranie swoją przyszłość na półsłówkach i domysłach?



Myślałam ze o takich rzeczach się najpierw rozmawia a dopiero potem jest decyzja , a symboliczne włożenie pierścionka jest uwieńczeniem tego wszystkiego a nie odwrotnie...

---------- Dopisano o 12:39 ---------- Poprzedni post napisano o 12:38 ----------

Autorko czy ty masz jakakolwiek wiedzę na temat tego czego naprawdę chce twoj facet? Prawdziwa a nie z półsłówek?
Ja właśnie chce o takich rzeczach rozmawiać. A nie, że czekam tylko na jego ruch. Chce rozmawiać właśnie o tym ślubie, czy chcemy czy nie, jaki mamy pogląd na życie, rodzinie, dzieci, mieszkanie. Tylko on nie chce, za każdym razem odpowiada po zaręczynach... Już zaczynam myśleć, że nie jest pewny i po prostu kupuje sobie "czas"....

Edytowane przez cassey123
Czas edycji: 2019-02-07 o 12:17
cassey123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-02-07, 12:33   #30
paczanga
Zadomowienie
 
Avatar paczanga
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 1 341
Dot.: Po co facet wspomina o zaręczynach jeśli ich nie planuje?

Tzn Ty mowisz, ze np. chcialabys slubu np. za 2 lata, pierwsze dziecko przed trzydziestka i pytasz o jego oczekiwania a on nie odnosi sie do tego?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
paczanga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-02-08 14:00:46


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:56.