Odżywienie brwi - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2002-02-26, 15:14   #1
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954

Odżywienie brwi


Dziewczyny pomóżcie mam strasznie słabe brwi. Myślę, że osłabiły się po kilkuletnim stosowaniu henny [img]icons/icon9.gif[/img] co zrobić aby je odżywić i najlepiej troche przyciemnić??? U mnie każdy włosek jest na wagę złota [img]icons/icon7.gif[/img] Pozdrawiam Marzena
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-02-26, 15:14   #2
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954
Odżywienie brwi

Dziewczyny pomóżcie mam strasznie słabe brwi. Myślę, że osłabiły się po kilkuletnim stosowaniu henny [img]icons/icon9.gif[/img] co zrobić aby je odżywić i najlepiej troche przyciemnić??? U mnie każdy włosek jest na wagę złota [img]icons/icon7.gif[/img] Pozdrawiam Marzena
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-02-26, 20:18   #3
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954
Re: Odżywienie brwi

Dopiero teraz znalazlam artykuł dotyczący pielęgnacji oczu i właśnie brwi również. Rewelacja ! Dzięki Beatko Pozdrawiam
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-02-26, 20:18   #4
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954
Re: Odżywienie brwi

Dopiero teraz znalazlam artykuł dotyczący pielęgnacji oczu i właśnie brwi również. Rewelacja ! Dzięki Beatko Pozdrawiam
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-02-27, 08:50   #5
DominikaS
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2001-12
Wiadomości: 1 440
Re: Odżywienie brwi

Bardzo regularnie i przez dluzszy czas smarować olejkiem rycynowym. To potrafi czynic cuda. Ja juz smaruje cale trzy dni [img]icons/icon7.gif[/img] Za rok napisze jak mi poszlo [img]icons/icon7.gif[/img]
DominikaS jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-02-27, 08:50   #6
DominikaS
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2001-12
Wiadomości: 1 440
Re: Odżywienie brwi

Bardzo regularnie i przez dluzszy czas smarować olejkiem rycynowym. To potrafi czynic cuda. Ja juz smaruje cale trzy dni [img]icons/icon7.gif[/img] Za rok napisze jak mi poszlo [img]icons/icon7.gif[/img]
DominikaS jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-02-27, 13:58   #7
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954
Re: Odżywienie brwi

za rok !!!! Dominika czy naprawde myslisz, ze az tak dlugo trzeba czekac????? ja moim daje krotszy termin [img]icons/icon7.gif[/img]
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2002-02-27, 13:58   #8
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954
Re: Odżywienie brwi

za rok !!!! Dominika czy naprawde myslisz, ze az tak dlugo trzeba czekac????? ja moim daje krotszy termin [img]icons/icon7.gif[/img]
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-03-27, 08:40   #9
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954
wpadajace brwi - co robic ?

Moze cos mi poradzicie , moim problemem sa wypadajace od jakiegos czasu brwi, rzesy tez mam slabe i chyba za bardzo mi wypadaja (przy kazdym demakijazu trace ich po kilka z kazdej powieki a dodam ze demakijaz przeprowadzam naprawde delikatnie), natomiast wloski w brwiach mi wypadaja tak ze miejscami mam malutkie lyse placki i musze kredka dorysowywac. W dodatku jak juz mi odrastaja to zdarza sie ze taki wlosek rosnie nie w ta strone co powienien i tez wyglada to malo ciekawie.
W dodatku mam wrazenie ze skora pomiedzy wloskami sie troche luszczy. Poradzcie co mam z tym robic?
Z gory dziekuje. Pozdrawiam.
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-03-27, 08:40   #10
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954
wpadajace brwi - co robic ?

Moze cos mi poradzicie , moim problemem sa wypadajace od jakiegos czasu brwi, rzesy tez mam slabe i chyba za bardzo mi wypadaja (przy kazdym demakijazu trace ich po kilka z kazdej powieki a dodam ze demakijaz przeprowadzam naprawde delikatnie), natomiast wloski w brwiach mi wypadaja tak ze miejscami mam malutkie lyse placki i musze kredka dorysowywac. W dodatku jak juz mi odrastaja to zdarza sie ze taki wlosek rosnie nie w ta strone co powienien i tez wyglada to malo ciekawie.
W dodatku mam wrazenie ze skora pomiedzy wloskami sie troche luszczy. Poradzcie co mam z tym robic?
Z gory dziekuje. Pozdrawiam.
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-03-27, 14:33   #11
olencja
Rozeznanie
 
Avatar olencja
 
Zarejestrowany: 2002-02
Wiadomości: 839
Re: wpadajace brwi - co robic ?

Ja sobie smaruję (głównie rzęsy osłabione henną, od której jestem uzależniona) olejkiem rycynowym. Takim zwykłym, tanim, kupionym w aptece. Nie wiem czy pomoże na wypadanie włosków, ale na pewno je wzmocni [img]icons/icon7.gif[/img]
Odsyłam do porad Beaty Krajnik o pielęgnacji oczu.
olencja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2002-03-27, 14:33   #12
olencja
Rozeznanie
 
Avatar olencja
 
Zarejestrowany: 2002-02
Wiadomości: 839
Re: wpadajace brwi - co robic ?

Ja sobie smaruję (głównie rzęsy osłabione henną, od której jestem uzależniona) olejkiem rycynowym. Takim zwykłym, tanim, kupionym w aptece. Nie wiem czy pomoże na wypadanie włosków, ale na pewno je wzmocni [img]icons/icon7.gif[/img]
Odsyłam do porad Beaty Krajnik o pielęgnacji oczu.
olencja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-03-28, 09:56   #13
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954
Re: wpadajace brwi - co robic ?

Na wszelki wypadek skonsultuj się z dermatologiem. Łyse miejsca o okrągłym (zwykle) kształcie i łuszczenie to jedne z objawów grzybicy strzygącej. Zwykle dotyczy skóry głowy, ale może pojawić się na każdym owłosionym obszarze, np. na brodzie u mężczyzn. Oczywiście mam nadzieję ,że się mylę. Wizyta u lekarza na pewno nie zaszkodzi.
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-03-28, 09:56   #14
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954
Re: wpadajace brwi - co robic ?

Na wszelki wypadek skonsultuj się z dermatologiem. Łyse miejsca o okrągłym (zwykle) kształcie i łuszczenie to jedne z objawów grzybicy strzygącej. Zwykle dotyczy skóry głowy, ale może pojawić się na każdym owłosionym obszarze, np. na brodzie u mężczyzn. Oczywiście mam nadzieję ,że się mylę. Wizyta u lekarza na pewno nie zaszkodzi.
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-11-29, 08:30   #15
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954
Re: wpadajace brwi - co robic ?

droga Camry-moj problem jest bardzo podobny...nie wiem co mam poczac od jakiegos juz czasu wypadaja mi "nachalnie" brwi-bylam juz u learza dermatologa i nic!!! powiedziala tylko ze to brak witaminy B6 i przepisala mi zastrzyki domiesniowe!!! przezywalam katusze-codziennie taki zastzryk to bylo dla mnie straszna-myslalam ze mi cos to pomoze ale pomylilam sie! Ja tez nie wiem co mam robic??? Jestem zrozpaczona-ale skoro ty tez masz taki problem to musi byc jakas przyczyna?? ja dalej nie wiem jaka??? jesli ktos wie jak nam pomoc ( mnie i Camry) to blagamy o pomoc!!!
Z gory wam dziekujemy.
Camry napisał(a):
> Moze cos mi poradzicie , moim problemem sa wypadajace od jakiegos czasu brwi, rzesy tez mam slabe i chyba za bardzo mi wypadaja (przy kazdym demakijazu trace ich po kilka z kazdej powieki a dodam ze demakijaz przeprowadzam naprawde delikatnie), natomiast wloski w brwiach mi wypadaja tak ze miejscami mam malutkie lyse placki i musze kredka dorysowywac. W dodatku jak juz mi odrastaja to zdarza sie ze taki wlosek rosnie nie w ta strone co powienien i tez wyglada to malo ciekawie.
> W dodatku mam wrazenie ze skora pomiedzy wloskami sie troche luszczy. Poradzcie co mam z tym robic?
> Z gory dziekuje. Pozdrawiam.
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-11-30, 13:16   #16
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954
Re: wpadajace brwi - co robic ?

Ja rowniez stosuje olejek rycynowy. Smaruje nim sobie brwi codziennie wieczorem. Juz do kilku dniach stosowania
wzmocnily sie, a nawet przyciemnily. Zycze powodzenia!

Pozdrawiam,
Magi [img]icons/icon33.gif[/img]
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-12-01, 12:21   #17
Beata
Przyjaciółka Wizażu
 
Zarejestrowany: 2001-10
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 2 113
Re: wpadajace brwi - co robic ?

Wizyta u dermatologa może być konieczna. Profilaktycznie możesz spróbować stosowac olejek rycynowy lub specjalną odżywkę do brwi i rzęs (Refectocil).
__________________
Studio Urody-Beata Krajnik
ul.Beżowa 2 Szczecin
tel.505 097 568

www.ocean-urody.pl
Zapraszamy na kursy i szkolenia:kosmetyka,
fryzjerstwo,masaż,makijaż ,
paznokcie w Szczecinie
Beata jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-12-05, 22:25   #18
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954
odzywka na brwi i rzesy???

Znacie jakie domowe sposoby?Jakies olejki ? ...Bede wdzieczna za pomoc...Iwona.
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-12-06, 06:55   #19
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954
Re: odzywka na brwi i rzesy???

Kiedyś czytałam, że należy w rzęsy wcierać olejek rycynowy, jednak o ile na zniszczone końcówki sprawdza się świetnie to na rzęskach jest za tłusty. Podobno lepszy jest olejek ze słodkich migdałów, ale to juz większy wydatek, wieć sie nie zdecydowałam
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2002-12-06, 11:10   #20
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954
Re: odzywka na brwi i rzesy???

Ja się męczyłam z tym olejkiem rycynowym ponad miesiąc. Codzinnie. Był tłusty, cięzki i w dodatku piekł w oczy jak się tam przypadkiem znalazł! Więc nie polecam tej metody, choć niektórzy chwalą ją jako skuteczną.
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-12-06, 11:54   #21
Iguana
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2002-05
Wiadomości: 42
Re: odzywka na brwi i rzesy???

Mnie takze olejek rycynowy nie pomogl, pewnie dlatego ze zastosowalam te metode zaledwie kilka razy. Nie moglam zniesc zapachu a przede wszystkim tej oleistej konsystencji (rzeczywiscie za ciezka na rzesy). Dodam jeszcze ze rano oczeta nie wygladaly zachwycajaco. Slyszalam jednak ze niektorzy chwala sobie ta metode.
Iguana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-12-06, 13:02   #22
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954
Re: odzywka na brwi i rzesy???

A ja jestem zadowolona z olejku rycynowego. Ja już uzywam go kilka lat, zawsze na noc. kropelke olejku rozcieńczam z kroplą cytryny, następnie czystą szczoteczką po tuszu czeszę rzęsy tą "miksturką". Takim sposobem nic mi sie do oka nie dostaje.Pomaga, ale efekty widac po dłuższym i regularnym stosowaniu.
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-12-06, 18:45   #23
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954
Re: odzywka na brwi i rzesy???

A moze jakis inny sposob?
Czy olejek rycynowy smarowany na noc ... nalezy zmywac rano mleczkiem ?
Iwona.
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-12-06, 20:47   #24
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954
Re: odzywka na brwi i rzesy???

Smarujesz olejkiem rzęsy na noc, a rano i tak już go nie będzie na swoim miejscu. Szukaj go na poduszce [img]icons/icon12.gif[/img]
Wystarczy, że umyjesz rano twarz.
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-12-07, 20:39   #25
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954
Re: odzywka na brwi i rzesy???

Bardzo dziekuje za odpowiedz-napewno wyprobuje ...a po jakim czasie moge spodziewac sie rezultatow ( o ile bedzie ;]).
pozdrawiam. Iwona.
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:51.