Sekretarzyk!!! - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Hobby > Dom, mieszkanie, nieruchomości

Notka

Dom, mieszkanie, nieruchomości Szukasz domu, mieszkania lub nieruchomości? Masz już upatrzone lokum i czeka cię remont? Dobrze trafiłeś - tutaj wymieniamy się wiedzą i doświadczeniem.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-01-12, 19:09   #1
anetka2255
Przyczajenie
 
Avatar anetka2255
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 7

Sekretarzyk!!!


Witam wszystkich,

chciałam kupić sobie do pokoju sekretarzyk, strasznie mi się podobają i uważam ze są praktyczne. Te wszystkie szufladki itd. Mają swój klimat. Szukam takiego w stylu egzotycznym, kolonialnym, z drewna. Nie mogę nic ciekawego znaleźć. Czy ktoś może ma coś takiego w domu i może polecić mi gdzie kupić?
anetka2255 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-13, 10:34   #2
iris_ek
Rozeznanie
 
Avatar iris_ek
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 504
Dot.: Sekretarzyk!!!

Takie cudeńka to chyba tylko w desach, meblach kolonialnych itp... Oczywiście jeśli chcesz oryginalne. Mnie się osobiście nie podobają nowe sekretarzyki. Interesują mnie tylko używane, ale trudno znaleźć taki sekretarzyk z duszą po jakiejś przyzwoitej cenie. Także powodzenia w szukaniu, bo czasami trafiają się w takich sklepach okazje
iris_ek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-13, 10:52   #3
ANKA20
Wtajemniczenie
 
Avatar ANKA20
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: Siemianowice Śląskie
Wiadomości: 2 712
GG do ANKA20
Dot.: Sekretarzyk!!!

Sprawdzałaś allegro? Ja znalazłam tam kilka ciekawych egzemplarzy

http://www.allegro.pl/item522372845_..._056231_z.html

http://www.allegro.pl/item522701604_...zyk_47382.html


Spróbuj poszukać w komisach lub na targach staroci (niestety w grę pewnie będzie wchodziła renowacja). Jeżeli chodzi o sklepy to styl kolonialny na pewno w Almi Decor, ale ceny naprawdę zaporowe
__________________
Kobieta powinna powstrzymac swoje kokieteryjno-prowokacyjne zachowanie aby umozliwic mezczyznie wyksztalcenie pozagenitalnych form osobowej komunikacji

arte infantil

R jak Remont
ANKA20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-13, 18:54   #4
anetka2255
Przyczajenie
 
Avatar anetka2255
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 7
Dot.: Sekretarzyk!!!

Na allegro nic mi się nie podobało - sprawdzałam. poszukałam dzisiaj zgodnie z twoja radą iris_ek w sieci w sklepach kolonialnych i dotarłam na stronkę http://www.opusmeble.pl. Tam są meble z dalekiego wschodu. Znalazłam taki sekretarzyk ładny. Mają jeszcze inne ale ten biały najbardziej mi do gusty przypadł bo pasuje do mojego wnętrza w domu: http://opusmeble.mediaconsulting.pl/oferta/mahakaria/. Jeszcze nie wiem ile kosztuje, muszę to sprawdzić.
anetka2255 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-15, 09:15   #5
iris_ek
Rozeznanie
 
Avatar iris_ek
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 504
Dot.: Sekretarzyk!!!

Bardzo fajny link... myślę, ze może się przydać na przyszłość a gdzie mieszkasz...? Przede wszystkim w dużych miastach można dostać coś po cenie okazyjnej, właśnie w desach, antykwariatach... zazwyczaj ceny są zabójcze, ale czasami da się coś trafić, tylko trzeba się nachodzić Także jeśli masz możliwość szperania bezpośrednio (nie przez sieć) to polecam nawet bardziej niż internet. Możesz taki mebelek dotknąć, obejrzeć z każdej strony itp...
Niestety, tak jak mówi ANKA20, często trzeba poświecić ekstra koszty na renowację, ale znam przypadek człowieka, który sam odrestaurował kredens znaleziony na śmietniku! zajęło mu to dużo czasu i pracy, musiał się wszystkiego dowiedzieć bo nie jest specjalistą w tej dziedzinie, ale udało się. A ile ma teraz satysfakcji...
iris_ek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-15, 21:07   #6
anetka2255
Przyczajenie
 
Avatar anetka2255
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 7
Dot.: Sekretarzyk!!!

Hej iris_ek mieszkam pod Krakowem. Zdaję sobie sprawę że mogłabym coś znaleźć okazjonalnie, ale na to trzeba mieć czas. Mój dzień jest tak napięty że szkoda mówić. praca od 8:00 do 16:00, rano dzieci (dwójka) na mojej głowie, bo mąż już wcześniej wychodzi, po pracy muszę ich odebrać ze szkoły i przedszkola. Potem zakupy, mąż wraca około 18:00, czyli tak jak ja - kolacja i te sprawy i koniec dnia. W soboty nie mam z kim zostawić dzieci, a chodzenie z nimi po sklepach to katastrofa, bo są za małe. Dlatego czasem lepiej wypatrzyć sklep w internecie, pojechać, podotykać tak jak mówisz i kupić. choć powiem ci, że kiedyś kupiłam ławę przez internet i byłam zadowolona, chociaż nie wiedziałam jej wcześniej.
Mieszkałam jakiś czas za granicą w Szwecji i tam często ludzie brali coś ze śmietnika i odnawiali i to nie biedni ludzie tylko normalnie zarabiający. Po prostu były miejsca gdzie się osobno składowało takie rzeczy (telewizory działające też) i kto chciał to sobie brał. W Polsce jednak jest trudno coś takiego znaleźć.
anetka2255 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dom, mieszkanie, nieruchomości


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:45.