Nieznajomy - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2015-02-11, 18:29   #1
Rokii30080
Przyczajenie
 
Avatar Rokii30080
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 3
Wink

Nieznajomy


Cześć!
Ostatnio poznałam na internecie fajnego faceta! Miło nam się rozmawia, mamy wiele wspólnych tematów i w ogóle...
Od jakiegoś czasu namawia mnie, żeby się spotkać na kawę i się poznać w końcu w realu.
Nie wiem co na ten temat sądzić, bardzo chciałabym go poznać, ale jak z nim rozmawiam czasami wydaje mi się trochę podejrzany. Jest z byt miły i słodki, dużo zdarza mi się rozmawiać z facetami, ale on jest inny, czasem jak by ta jego słodkość była udawana. Nie wiem, opowiadał mi o swoim życiu i z tego, co opowiadał nie miał zbyt udanego dzieciństwa może dlatego jest taki, jaki jest. On jest po prostu zbyt miły, słodki i niewinny! Nie wiem co mam zrobić mieliśmy się spotkać w poniedziałek, ale niestety musiałam anulować spotkanie. Iść czy nie iść?!?!
A wy? Jak poznacie kogoś online jacy oni są? Spotkałyście się z kimś w realu?
Rokii30080 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-11, 18:36   #2
SorbetMalinowy
Zakorzenienie
 
Avatar SorbetMalinowy
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Birmingham//Białystok
Wiadomości: 4 958
Dot.: Nieznajomy

Moja koleżanka preferuje internetowe znajomości. Z paroma facetami się rzeczywiście spotkała i każdemu w sumie chodziło tylko o jedno.
SorbetMalinowy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-11, 18:39   #3
_Margaret_
Raczkowanie
 
Avatar _Margaret_
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 256
Dot.: Nieznajomy

Według mnie jeśli chcesz się z nim spotkać to idź, ale z zachowaniem wszystkich ogólnie pojętych zasad spotkań z facetami poznanymi w Internecie: do kawiarni czy restauracji w centrum miasta, gdzie chodzi dużo osób, daj znać przyjaciółce czy innej bliskiej osobie z kim idziesz, gdzie idziesz i melduj się jej np. co 2 godziny. Jeśli to normalny facet - ostrożności nigdy dość, a jeśli intuicja podpowiada Ci, że jest podejrzany to zawsze będziesz mogła poprosić przyjaciółkę o telefon i odejść pod jakimkolwiek pretekstem

Sama nie mam w tym dużego doświadczenia, ale raz spotkałam się z chłopakiem (mieliśmy wtedy naście lat) poznanym w Internecie i może był miły, ale kompletnie nie mój typ, więc "randka" skończyła się po godzinie
__________________


_Margaret_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-11, 19:00   #4
madelaine_16
Rozeznanie
 
Avatar madelaine_16
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Grodzisk Mazowiecki
Wiadomości: 684
Dot.: Nieznajomy

Ja byłam wiele razy na spotkaniach z internetu i nigdy mnie nic złego nie spotkało. Margaret_ dobrze Ci radzi.Musisz pamiętać o podstawowych zasadach.Publiczne miejsce, telefon, wspomnij,że po spotkaniu z Nim masz się spotkać z przyjaciółką itp.

Może okaże się sympatyczny na żywo i warto się będzie z Nim spotkać ja z takich znajomości mam w większości dobre wspomnienia. Normalni ludzie.Mniej lub bardziej w moim klimacie,ale w wiekszosci dobrze się bawiłam i nikt nie był zbyt nachalny,albo niebezpieczny.
madelaine_16 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-12, 10:02   #5
Paulinka181994
Raczkowanie
 
Avatar Paulinka181994
 
Zarejestrowany: 2013-06
Lokalizacja: Hemel Hempstead
Wiadomości: 160
Dot.: Nieznajomy

Zaryzykuj, może miło spędzicie czas.
Ja przez internet spotkałam swojego Tż. Także nigdy nic nie wiadomo.
Paulinka181994 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-12, 10:33   #6
czekoladowa273
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-10
Wiadomości: 52
Dot.: Nieznajomy

Ja bym na Twoim miejscu zaryzykowała i poszła na spotkanie Tylko wcześniej powiedz komuś o spotkaniu itp. Tak na wszelki wypadek. Ja kilka razy spotkałam się z takimi "nieznajomymi".
A mojego obecnego TŻ-ta też poznałam w sumie przez internet. Tylko mamy wspólnych znajomych więc zawsze można było wybadać sytuację
czekoladowa273 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-12, 11:30   #7
maszToCoChcesz
Zakorzenienie
 
Avatar maszToCoChcesz
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: podlasie
Wiadomości: 4 220
Dot.: Nieznajomy

Poszłabym Mam takie szczęście, że faceci w rzeczywistości chcą ode mnie tylko jednego, więc nic nie ryzykuję spotykając się z kimś z internetu. Poza tym wcześniej dużo piszę z tą osobą, więc mniej więcej mogę określić jej zamiary. Spotkanie powinno być w jakimś miejscu publicznym, kawiarnia, galeria itd
__________________
it's a fool's game
maszToCoChcesz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-02-12 12:30:02


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:54.