koszmarna przesz³o¶æ ch³opaka - Wizaz.pl

Wróæ   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyj±tkowe miejsce, w którym podzielisz siê emocjami, uczuciami, zwi±zkami oraz uzyskasz wsparcie i porady spo³eczno¶ci.

Zamknij w±tek
 
Narzêdzia
Stary 2015-04-28, 06:50   #1
onaona123
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-04
Wiadomo¶ci: 42

koszmarna przesz³o¶æ ch³opaka


ok, zacznê od tego, ¿e mam 17 lat, mój facet 20. jeste¶my razem miesi±c z kawa³kiem, by³ u mnie, nie wylogowa³ siê z fejsa. i zajrza³am tam poczytaæ to i owo. tak, jestem w¶cibska, g³upia, ale nie chcê ¿eby¶cie siê na tym skupia³y, bo to jest tu najmniej wa¿ne. po prostu nie mog³am siê powstrzymaæ, i poczyta³am sobie trochê rozmów z najlepszym koleg±. interesowa³o mnie jak wygl±daj± te s³ynne mêskie rozmowy, gdzie kobieta nie s³ucha. z³apa³am siê za g³owê, autentycznie.
1. wspominaj± czasy jak to kiedy¶ zrobili sobie wypad na dzi*wki, w skrócie mój facet p³aci³ za seks. (nie zdradzi³ mnie, bo nie byli¶my jeszcze wtedy razem, tam jest wspomniane kiedy to by³o mniej wiêcej)
2. mój ch³opak bezczelnie wykorzystywa³ dziewczyny, i to sporo m³odsze od siebie, pó¼niej wspólnie z kumplem siê z nich nabijali.
3. okre¶lenie typu "dupa" czy "ruchanie" na porz±dku dziennym.
4. rozmowy o dziewczynach w ci±¿y - "no lipa jak siê tak± zaleje, a jak brzydk± to w ogóle kaplica".
jestem w szoku. jest idealny, dba, stara siê, nie zdradza (chyba, ¿e usuwa rozmowy), jest czu³y itp. NICZEGO mi nie brakuje. ale kurde... tak siê nie robi, tak siê nie zachowuje mê¿czyzna. jest dupkiem i nie bojê siê tego napisaæ. co z tego, ¿e dla mnie jest idealny, je¶li ma tak koszmarne rzeczy na sumieniu i takie a nie inne pogl±dy. nie wiem co zrobiæ, nie chcê mieæ faceta, który nie ma za grosz szacunku do dziewczyn, co je¶li mn± te¿ siê zabawi. choæ, tak jak pisa³am, nic na to nie wskazuje.
jak wy na to patrzycie? przesadzam? czy "co by³o a nie jest, nie pisze siê w rejestr)?
dodam na koniec, ¿e nie pisze nic o mnie, ewentualnie jakie¶ drobne wzmianki, ¿e dzi¶ wieczorem ze mn± wychodzi itp.

pozdrawiam.

Edytowane przez onaona123
Czas edycji: 2015-04-29 o 13:15
onaona123 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-04-28, 07:07   #2
201609102148
Konto usuniête
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomo¶ci: 7 330
Dot.: koszmarna przesz³o¶æ ch³opaka

"co bylo a nie jest" odno¶nie zwi±zków to najg³upsza mo¿liwa rada.

Wiesz teraz z kim jeste¶. Zastanów siê, czy Ci to pasuje i tyle. Ja nie mia³abym w±tpliwo¶ci.
201609102148 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-04-28, 07:09   #3
201803290936
Konto usuniête
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomo¶ci: 43 642
Dot.: koszmarna przesz³o¶æ ch³opaka

Cytat:
Napisane przez onaona123 Poka¿ wiadomo¶æ
ok, zacznê od tego, ¿e mam 17 lat, mój facet 20. jeste¶my razem miesi±c z kawa³kiem, by³ dzi¶ u mnie, nie wylogowa³ siê z fejsa. i zajrza³am tam poczytaæ to i owo. tak, jestem w¶cibska, g³upia, ale nie chcê ¿eby¶cie siê na tym skupia³y, bo to jest tu najmniej wa¿ne. po prostu nie mog³am siê powstrzymaæ, i poczyta³am sobie trochê rozmów z najlepszym koleg±. interesowa³o mnie jak wygl±daj± te s³ynne mêskie rozmowy, gdzie kobieta nie s³ucha. z³apa³am siê za g³owê, autentycznie.
1. wspominaj± czasy jak to kiedy¶ zrobili sobie wypad na dzi*wki, w skrócie mój facet p³aci³ za seks. (nie zdradzi³ mnie, bo nie byli¶my jeszcze wtedy razem, tam jest wspomniane kiedy to by³o mniej wiêcej)
2. mój ch³opak bezczelnie wykorzystywa³ dziewczyny, i to sporo m³odsze od siebie, pó¼niej wspólnie z kumplem siê z nich nabijali.
3. okre¶lenie typu "dupa" czy "ruchanie" na porz±dku dziennym.
4. rozmowy o dziewczynach w ci±¿y - "no lipa jak siê tak± zaleje, a jak brzydk± to w ogóle kaplica".
jestem w szoku. jest idealny, dba, stara siê, nie zdradza (chyba, ¿e usuwa rozmowy), jest czu³y itp. NICZEGO mi nie brakuje. ale kurde... tak siê nie robi, tak siê nie zachowuje mê¿czyzna. jest dupkiem i nie bojê siê tego napisaæ. co z tego, ¿e dla mnie jest idealny, je¶li ma tak koszmarne rzeczy na sumieniu i takie a nie inne pogl±dy. nie wiem co zrobiæ, nie chcê mieæ faceta, który nie ma za grosz szacunku do dziewczyn, co je¶li mn± te¿ siê zabawi. choæ, tak jak pisa³am, nic na to nie wskazuje.
jak wy na to patrzycie? przesadzam? czy "co by³o a nie jest, nie pisze siê w rejestr)?
dodam na koniec, ¿e nie pisze nic o mnie, ewentualnie jakie¶ drobne wzmianki, ¿e dzi¶ wieczorem ze mn± wychodzi itp.

pozdrawiam.
Wia³abym. Facet ma zaledwie 20 lat. Nie wierzê, ¿e nagle dojrza³ i siê zmieni³. Za kilka lat mo¿e by by³o o prawdopodobne. Teraz? W±tpiê.

Pogrubione: skoro nie chcesz takiego faceta, to wiesz co powinna¶ zrobiæ. Nie ma czego¶ takiego jak wybiórczy szacunek i wybiórcza przyzwoito¶æ. Po prostu pozna³a¶ na razie mi³± wersjê tego pana. Ale kto nie jest ogólnie w porz±dku, ten i nie bêdzie na d³u¿sz± metê w porz±dku w zwi±zku. A tak w ogóle nie mog³abym byæ z kim¶, kto prowadzi rozmowy na takim poziomie. Ja sobie zdajê sprawê z tego, ¿e faceci siê czasami we w³asnym krêgu wyra¿aj± mniej parlamentarnie, ale jednak takie gadki ("zalewanie kobiety" - fuj) ¶wiadcz± o sporych brakach w kulturze i intelekcie oraz kompletnym braku szacunku dla innych.

Edytowane przez 201803290936
Czas edycji: 2015-04-28 o 08:11
201803290936 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-04-28, 07:15   #4
klempaa
Zakorzenienie
 
Avatar klempaa
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: z kupy gruzu
Wiadomo¶ci: 18 377
Dot.: koszmarna przesz³o¶æ ch³opaka

Nie chcesz to odejdz i tyle.

I tak, zachowalas sie idiotycznie i beznadziejnie. Proponuje cos zrobic ze swoim podejsciem bo zaden normalny facet nie bedzie tolerowal takiego wscibstwa.Slusznie sie tego wstydzic bo takie zachowanie jest oblesne.

Podobnie jak jego zachowanie- rowniez oblesne. Ja bym takiego faceta nie chciala.
__________________
¬le czy dobrze, oka¿e siê pó¼niej. Ale trzeba dzia³aæ, ¶mia³o chwytaæ ¿ycie za grzywê.
¯a³uje siê wy³±cznie bezczynno¶ci, niezdecydowania, wahania.
Czynów i decyzji, choæ niekiedy przynosz± smutek i ¿al, nie ¿a³uje siê.


¦led¼ te¿ pies! - blogujemy


klempaa jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-04-28, 07:20   #5
BlondePearl
Raczkowanie
 
Avatar BlondePearl
 
Zarejestrowany: 2015-04
Lokalizacja: Hamburg
Wiadomo¶ci: 404
Dot.: koszmarna przesz³o¶æ ch³opaka

Jezusku przrnaj¶wiêtszy... Mój ex to chyba Twój T¯.
BlondePearl jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-04-28, 07:49   #6
201803080934
Konto usuniête
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomo¶ci: 5 779
Dot.: koszmarna przesz³o¶æ ch³opaka

to tylko miesi±c, wielkiego uczucia jeszcze nie ma, olej go i znajd¼ sobie normalnego faceta.

je¶li zostaniesz z nim teraz, to bêdziesz na prostej drodze do toksycznego zwi±zku - z czasem zaczn± wychodziæ kolejne trupy z szafy, a ty ju¿ bêdziesz tak zaanga¿owana, ¿e nie bêdziesz chcia³a tego zakoñczyæ, bo kochasz. i w ten sposób zmarnujesz sobie nastêpne kilka lat zanim siê otrz±¶niesz.

je¿eli po miesi±cu ju¿ co¶ ci tak bardzo nie pasuje, to szukaj szczê¶cia gdzie indziej. znajdziesz je szybciej ni¿ siê pewnie tego teraz spodziewasz.
201803080934 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-04-28, 08:06   #7
_Supernova_
Zadomowienie
 
Avatar _Supernova_
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomo¶ci: 1 473
Dot.: koszmarna przesz³o¶æ ch³opaka

Ale ¶winia... wg mnie to, ze na razie jest w porz±dku wobec Ciebie, nie oznacza, ze w przysz³osci bêdzie... jak np Ciê "zaleje" Facet ma koszmarny charakter, bezwzglêdny i nie licz±cy sie z nikim, nie szanuj±cy kobiet i TO sie nie zmieni.
_Supernova_ jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzeda¿e

REKLAMA
Stary 2015-04-28, 08:08   #8
inspiron2
Zadomowienie
 
Avatar inspiron2
 
Zarejestrowany: 2014-01
Lokalizacja: Malbork
Wiadomo¶ci: 1 018
Dot.: koszmarna przesz³o¶æ ch³opaka

Ja bym wia³a i Tobie tez to radzê
__________________
Paradoksalnie - gdy masz depresyjn± osobowo¶æ, lepiej dajesz sobie radê z przewlek³ym bólem. Lepiej dajesz sobie radê z sytuacjami, które nie daj± nadziei na poprawê.

Nie warto martwiæ siê czym¶, czego nie mo¿na unikn±æ. Do¶æ bêdzie zmartwieñ, kiedy to nast±pi.
inspiron2 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-04-28, 08:26   #9
Mileva_
Zakorzenienie
 
Avatar Mileva_
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomo¶ci: 4 679
Dot.: koszmarna przesz³o¶æ ch³opaka

Ja bym nie da³a rady z kim¶ takim przebywaæ, nawet chyba ¶rednio umia³abym byæ uprzejma.

Ale to dobrze, ¿e wiesz, z kim masz do czynienia. I masz racjê, problemem jest nie grzebanie w poczcie, ale to, co przeczyta³a¶. "Zaleje"? "Kaplica"? A kto mu siê kaza³, mówi±c jego jêzykiem, z "tak±" lub "brzydk± ruchaæ"? Akurat wypad na prostytutki, pomijaj±c kwestie zdrowotne, najmniej z tego wszystkiego by mnie zaniepokoi³.

Stosunek do innych, takich, na których danej osobie mniej zale¿y lub nie zale¿y (tutaj to s± panienki, które wykorzystywa³ i siê z nich nabija³) to ¶wietny papierek lakmusowy, pokazuj±cy warto¶æ czlowieka.
Mileva_ jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-04-28, 08:49   #10
onaona123
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-04
Wiadomo¶ci: 42
Dot.: koszmarna przesz³o¶æ ch³opaka

Dziêki wszystkim za odpowiedzi problem w tym, ¿e nie potrafiê mu na chwilê obecn± niczego zarzuciæ (je¶li chodzi o zwi±zek ze mn±). wiem, ¿e nie chce mnie wykorzystaæ, bo w ogóle nie naciska na seks, pieszczoty, jest wyrozumia³y delikatny. Nie chcê go sobie odpuszczaæ, bo jestem w nim mocno zauroczona a mo¿e on siê zmieni³, dla mnie? Mo¿e tamto to tylko b³êdy m³odo¶ci?
Grin, ³atwo powiedzieæ... a mo¿e to ja mam zbyt du¿e wymagania co do zwi±zku? Mo¿e ka¿dy facet ma co¶ na sumieniu?
onaona123 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-04-28, 08:58   #11
1999a18a2ffdaccef542471663304a63305f1c5c
Konto usuniête
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomo¶ci: 10 807
Dot.: koszmarna przesz³o¶æ ch³opaka

Cytat:
Napisane przez onaona123 Poka¿ wiadomo¶æ
Dziêki wszystkim za odpowiedzi problem w tym, ¿e nie potrafiê mu na chwilê obecn± niczego zarzuciæ (je¶li chodzi o zwi±zek ze mn±). wiem, ¿e nie chce mnie wykorzystaæ, bo w ogóle nie naciska na seks, pieszczoty, jest wyrozumia³y delikatny. Nie chcê go sobie odpuszczaæ, bo jestem w nim mocno zauroczona a mo¿e on siê zmieni³, dla mnie? Mo¿e tamto to tylko b³êdy m³odo¶ci?
Grin, ³atwo powiedzieæ... a mo¿e to ja mam zbyt du¿e wymagania co do zwi±zku? Mo¿e ka¿dy facet ma co¶ na sumieniu?
W takim razie po co ten w±tek?

Najwiêkszy b³±d kobiety to wiara, ¿e zmieni siê dla niej.
1999a18a2ffdaccef542471663304a63305f1c5c jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2015-04-28, 08:59   #12
201803290936
Konto usuniête
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomo¶ci: 43 642
Dot.: koszmarna przesz³o¶æ ch³opaka

Cytat:
Napisane przez onaona123 Poka¿ wiadomo¶æ
Dziêki wszystkim za odpowiedzi problem w tym, ¿e nie potrafiê mu na chwilê obecn± niczego zarzuciæ (je¶li chodzi o zwi±zek ze mn±). wiem, ¿e nie chce mnie wykorzystaæ, bo w ogóle nie naciska na seks, pieszczoty, jest wyrozumia³y delikatny. Nie chcê go sobie odpuszczaæ, bo jestem w nim mocno zauroczona a mo¿e on siê zmieni³, dla mnie? Mo¿e tamto to tylko b³êdy m³odo¶ci?
Grin, ³atwo powiedzieæ... a mo¿e to ja mam zbyt du¿e wymagania co do zwi±zku? Mo¿e ka¿dy facet ma co¶ na sumieniu?
Jeste¶cie razem miesi±c z kawa³kiem... Jak to nie mo¿esz mu niczego zarzuciæ? Zwi±zek z kim¶ to nie tylko trzymanie siê za r±czki i to, jak ta osoba nas taktuje. To co¶ szerzej i wszystko powinno byæ poddane ocenie: równie¿ s³ownictwo, stosunek do innych ludzi, to jak siê wyra¿a o kobietach itd. W³a¶nie to mu mo¿esz zarzuciæ. Ale có¿, skoro chcesz z nim byæ, to potem miej pretensje tylko i wy³±cznie do siebie jak ju¿ wyjdzie szyd³o z worka (a ¿e wyjdzie to siê mogê o jakie¶ 5 dych za³o¿yæ).

Jakie "b³êdy m³odo¶ci" jak facet ma 20 lat?
201803290936 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-04-28, 09:02   #13
7623cb0b746b4d40e529fc123bf669aade741778_65822f07d8014
Konto usuniête
 
Zarejestrowany: 2004-12
Wiadomo¶ci: 16 089
Dot.: koszmarna przesz³o¶æ ch³opaka

A ja my¶lê ¿e do bycia mê¿czyzna mu jeszcze daleko.
To by³y tylko g³upie gadki z kumplem nie przekreslaja go w moich oczach ja tez nie zawsze mam piêkne opinie na temat innych ludzi; -)
Jedyn± rzecz± której raczej nie mog³abym tolerowaæ jest p³atny sex w tak m³odym wieku.

Edytowane przez 7623cb0b746b4d40e529fc123bf669aade741778_65822f07d8014
Czas edycji: 2015-04-28 o 09:06
7623cb0b746b4d40e529fc123bf669aade741778_65822f07d8014 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-04-28, 09:04   #14
wlosomaniaczkaaa
Zakorzenienie
 
Avatar wlosomaniaczkaaa
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomo¶ci: 3 261
Dot.: koszmarna przesz³o¶æ ch³opaka

Prêdzej czy pó¼niej wyjdzie z niego skrywane buraczysko.
wlosomaniaczkaaa jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-04-28, 09:12   #15
Mileva_
Zakorzenienie
 
Avatar Mileva_
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomo¶ci: 4 679
Dot.: koszmarna przesz³o¶æ ch³opaka

Cytat:
Napisane przez onaona123 Poka¿ wiadomo¶æ
Dziêki wszystkim za odpowiedzi problem w tym, ¿e nie potrafiê mu na chwilê obecn± niczego zarzuciæ (je¶li chodzi o zwi±zek ze mn±). wiem, ¿e nie chce mnie wykorzystaæ, bo w ogóle nie naciska na seks, pieszczoty, jest wyrozumia³y delikatny. Nie chcê go sobie odpuszczaæ, bo jestem w nim mocno zauroczona a mo¿e on siê zmieni³, dla mnie? Mo¿e tamto to tylko b³êdy m³odo¶ci?
Przy pierwszej wiêkszej spinie o co¶ zacznie z niego wychodziæ ta gorsza czê¶æ, tego jestem dziwnie pewna. "Dla mnie jest przecie¿ inny" to tok my¶lenia kobiet, które potem zostaj± same z dzieæmi, bez alimentów i jeszcze z ty³kiem obrobionym od najgorszych. Bo te¿ my¶la³y, ¿e mi¶ siê zmieni³.
Mileva_ jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-04-28, 09:13   #16
lulka19
Zakorzenienie
 
Avatar lulka19
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomo¶ci: 12 833
Dot.: koszmarna przesz³o¶æ ch³opaka

Jeste¶cie razem bardzo krótko, myslê, ¿e Twój ch³opak dobrze siê maskuje. Byæ mo¿e wie, ¿e inaczej nie bêdziesz chcia³a z nim byæ. Ja na pewno bym zerwa³a kontakty z facetem który w taki sposób wyra¿a siê o kobietach, zw³aszcza, ¿e to nie s± b³êdy m³odo¶ci tylko sprawa z przed kilku miesiêcy lub lat.
lulka19 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-04-28, 09:20   #17
onaona123
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-04
Wiadomo¶ci: 42
Dot.: koszmarna przesz³o¶æ ch³opaka

By³a ju¿ spina i skoñczy³o siê kwiatkiem od niego, mimo, ¿e wina le¿a³a po obu stronach Najgorszy jest ten dylemat - facet dobry dla mnie, cham dla innych. Dodam, ¿e pozna³am ju¿ jego mamê.
onaona123 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-04-28, 09:23   #18
Rolnik_sam_w_dolinie
BAN sta³y
 
Zarejestrowany: 2015-04
Wiadomo¶ci: 222
Dot.: koszmarna przesz³o¶æ ch³opaka

Cytat:
Napisane przez onaona123 Poka¿ wiadomo¶æ
Dziêki wszystkim za odpowiedzi problem w tym, ¿e nie potrafiê mu na chwilê obecn± niczego zarzuciæ (je¶li chodzi o zwi±zek ze mn±). wiem, ¿e nie chce mnie wykorzystaæ, bo w ogóle nie naciska na seks, pieszczoty, jest wyrozumia³y delikatny. Nie chcê go sobie odpuszczaæ, bo jestem w nim mocno zauroczona a mo¿e on siê zmieni³, dla mnie? Mo¿e tamto to tylko b³êdy m³odo¶ci?
Grin, ³atwo powiedzieæ... a mo¿e to ja mam zbyt du¿e wymagania co do zwi±zku? Mo¿e ka¿dy facet ma co¶ na sumieniu?
Nikt ¶wiêty nie jest, ale nie ka¿dy od razu jest chamem. To, ¿e chodzi³ na dziwki to akurat normalne - co maj± robiæ samotni faceci z potrzebami seksualnymi? Bawienie siê innymi to ju¿ bardzo ciê¿kie z³o - i on siê w tej kwestii nie zmieni³, bo przecie¿ z tych rozmów wynika, ¿e dalej ma z tego polewê.
A wymagania masz normalne.
Rolnik_sam_w_dolinie jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-04-28, 09:32   #19
201607040940
Konto usuniête
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomo¶ci: 6 562
Dot.: koszmarna przesz³o¶æ ch³opaka

Cytat:
Napisane przez onaona123 Poka¿ wiadomo¶æ
By³a ju¿ spina i skoñczy³o siê kwiatkiem od niego, mimo, ¿e wina le¿a³a po obu stronach Najgorszy jest ten dylemat - facet dobry dla mnie, cham dla innych. Dodam, ¿e pozna³am ju¿ jego mamê.

Po prostu jeszcze oficjalnie nie pozna³a¶ jego prawdziwego oblicza. Moim zdaniem lepiej wiej od tego buraka zanim zostaniesz z p³aczem, z brzuchem i bez alimentów.

---------- Dopisano o 10:32 ---------- Poprzedni post napisano o 10:30 ----------

Cytat:
Napisane przez Rolnik_sam_w_dolinie Poka¿ wiadomo¶æ
Nikt ¶wiêty nie jest, ale nie ka¿dy od razu jest chamem. To, ¿e chodzi³ na dziwki to akurat normalne - co maj± robiæ samotni faceci z potrzebami seksualnymi? Bawienie siê innymi to ju¿ bardzo ciê¿kie z³o - i on siê w tej kwestii nie zmieni³, bo przecie¿ z tych rozmów wynika, ¿e dalej ma z tego polewê.
A wymagania masz normalne.

Nie jest normalne korzystanie z us³ug prostytutek. Sk±d wiesz ¿e pracuj± w zawodzie dobrowolnie?
201607040940 jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2015-04-28, 09:32   #20
201604130936
Konto usuniête
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomo¶ci: 16 501
Dot.: koszmarna przesz³o¶æ ch³opaka

No jeszcze tego brakowa³o, ¿eby po miesi±cu by³ chamem. Swoj± drog±, pomijajac to jak sam proceder korzystania z prostytucji jest obrzydliwy, to co to za niemota. Micha³ Milowicz w pewnej znanej komedii powiedzia³, ¿e jest za m³ody i za ³adny, ¿eby za to placic xd.

No i jakby zalal to kaplica. Dla dziecka.
201604130936 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-04-28, 09:35   #21
zmieszany_facet
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomo¶ci: 588
Dot.: koszmarna przesz³o¶æ ch³opaka

Cytat:
Napisane przez lulka19 Poka¿ wiadomo¶æ
Jeste¶cie razem bardzo krótko, myslê, ¿e Twój ch³opak dobrze siê maskuje. Byæ mo¿e wie, ¿e inaczej nie bêdziesz chcia³a z nim byæ. Ja na pewno bym zerwa³a kontakty z facetem który w taki sposób wyra¿a siê o kobietach, zw³aszcza, ¿e to nie s± b³êdy m³odo¶ci tylko sprawa z przed kilku miesiêcy lub lat.
Ogólnie zgadam siê z Tob±, ale jak nazwaæ b³êdy sprzed kilku miesiêcy lub lat u faceta który ma 20 wiosen? Je¶li to nie s± b³êdy m³odo¶ci to nie wiem jak inaczej mozna je nazwaæ. Oczywi¶cie okre¶lenie "b³êdy m³odo¶ci" zawiera w sobie refleksjê nad swoim postêpowaniem patrz±c z perspektywy bycia dojrza³ym mê¿czyzn±- ten ch³opak natomiast najprawdopodobniej dalej bêdzie pope³ni±c te same b³êdy, bo jest jeszcze mentalnie nastolatkiem. Musi min±æ kilka lat i zmieniæ siê pod katem psychicznym, musi dorosn±æ.

Autorko- to, ¿e da³ Tobie kwiatka to nie lek na z³o. Dosta³a¶ kwiatka, ¿eby Ciebie jako¶ ug³askaæ i sam fakt wrêczenia ro¶linki nie eliminuje w ¿aden sposób mozliwo¶ci potraktowania Ciebie w ten sam sposób. Oczywi¶cie nie twierdzê, ¿e tak na pewno bêdzie, ale jest ca³kiem spore prawdopodobieñstwo

Edytowane przez zmieszany_facet
Czas edycji: 2015-04-28 o 09:45
zmieszany_facet jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-04-28, 09:36   #22
201604130936
Konto usuniête
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomo¶ci: 16 501
Dot.: koszmarna przesz³o¶æ ch³opaka

A poza tym. Panienki móg³y byæ niekoniecznie ¶liczne i pachn±ce z eleganckiego buduaru z welurem na scianach i baldachimem nad lozkiem, to ja bym siê ba³a chorób wenerycznych : /
201604130936 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-04-28, 09:36   #23
1999a18a2ffdaccef542471663304a63305f1c5c
Konto usuniête
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomo¶ci: 10 807
Dot.: koszmarna przesz³o¶æ ch³opaka

Cytat:
Napisane przez harleyka Poka¿ wiadomo¶æ
A poza tym. Panienki móg³y byæ niekoniecznie ¶liczne i pachn±ce z eleganckiego buduaru z welurem na scianach i baldachimem nad lozkiem, to ja bym siê ba³a chorób wenerycznych : /
Co tam wenery. Da³ jej ro¶linê za pi±taka. Kocha j±.
1999a18a2ffdaccef542471663304a63305f1c5c jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-04-28, 09:37   #24
lilla77a
Raczkowanie
 
Avatar lilla77a
 
Zarejestrowany: 2014-10
Wiadomo¶ci: 44
Dot.: koszmarna przesz³o¶æ ch³opaka

Nie zdecydowabym siê na taki zwi±zek znaj±c Jego podej¶cie do kobiet
lilla77a jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-04-28, 09:41   #25
201604130936
Konto usuniête
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomo¶ci: 16 501
Dot.: koszmarna przesz³o¶æ ch³opaka

I nie martw siê. O "ruchaniu" z tob± te¿ kolegom napisze

---------- Dopisano o 10:41 ---------- Poprzedni post napisano o 10:37 ----------

[1=1999a18a2ffdaccef542471 663304a63305f1c5c;5120308 3]Co tam wenery. Da³ jej ro¶linê za pi±taka. Kocha j±.[/QUOTE]

A. No tak. Mea culpa.

Autorka, wiesz, ¿e bardzo du¿o chorób mê¿czyzni przechodz± bez objawów, s± tylko nosicielami? A jeszcze niektórych z nim s± nieuleczalne, ³agodzi siê tylko objawy? Chcesz ka¿demu swojemu nastêpnemu partnerowi mowic, ej Sebastian gumka, bo moj ex mnie od panienki zarazil? A niem nie bêdzie nastêpnego. Bo znasz mame.
201604130936 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-04-28, 09:42   #26
201605301111
Konto usuniête
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomo¶ci: 9 885
Dot.: koszmarna przesz³o¶æ ch³opaka

Cytat:
Napisane przez onaona123 Poka¿ wiadomo¶æ
By³a ju¿ spina i skoñczy³o siê kwiatkiem od niego, mimo, ¿e wina le¿a³a po obu stronach Najgorszy jest ten dylemat - facet dobry dla mnie, cham dla innych. Dodam, ¿e pozna³am ju¿ jego mamê.
Ciekawe jaka wersje dostali koledzy po tym kwiatku ;>
201605301111 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-04-28, 09:44   #27
201604130936
Konto usuniête
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomo¶ci: 16 501
Dot.: koszmarna przesz³o¶æ ch³opaka

Chcesz z nim siedziec, to siedz, moim dzieckiem nie jeste¶, tylko mowie, upewnij siê, ¿e ci niespodzianki do domu nie przytaszczy.

---------- Dopisano o 10:44 ---------- Poprzedni post napisano o 10:42 ----------

Cytat:
Napisane przez Czocherovsky Poka¿ wiadomo¶æ
Ciekawe jaka wersje dostali koledzy po tym kwiatku ;>
-dalem kwiatka
-i co, zaruchales?
201604130936 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-04-28, 09:49   #28
HealthOne
Zadomowienie
 
Avatar HealthOne
 
Zarejestrowany: 2013-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomo¶ci: 1 165
Dot.: koszmarna przesz³o¶æ ch³opaka

Nie chcia³abym byæ z takim têpym klocem i prostakiem.
Kultura (s³owa) jest dla mnie bardzo wa¿na. Po czym¶ takim nie mog³abym na go¶cia spojrzeæ tak jak patrzy³am do tej pory.
Plus zastanawianie siê czy aby owy Romeo nie pochwali³ siê pó¼niej swojemu kumplowi ¿e zala³ (?) swoj± dziewczynê po ruchaniu (ciebie)

P O R A ¯ K A


aha, a jak siê zdecydujesz na seks z nim to najpierw popro¶ ¿eby siê przebada³ i za¿±daj wyników. Szkoda ¿eby¶ siê pó¼niej miesi±cami leczy³a z jakiego¶ paskudztwa, a co¶ widaæ ¿e pan tytanem higienicznego ¿ycia seksualnego to nie jest. Patykiem bym nie tknê³a.
__________________
''Bóg ustanowi³ granice ludzkiej m±dro¶ci, nie zakre¶li³ jedynie granic jej g³upocie - a to nie jest uczciwe'' - Konrad Adenauer

Edytowane przez HealthOne
Czas edycji: 2015-04-28 o 09:55
HealthOne jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-04-28, 09:50   #29
onaona123
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-04
Wiadomo¶ci: 42
Dot.: koszmarna przesz³o¶æ ch³opaka

Jejku, z³o¶liwe trochê jeste¶cie no je¶li ch³opak zaprasza dziewczynê do domu i przedstawia mamê to chyba traktuje j± w miarê powa¿nie? Mo¿e nie jak przysz³± ¿onê, ale raczej pierwszej lepszej z dyskoteki siê do domu nie przyprowadza. A je¶li chodzi o kwiatek to tylko odpowiedzia³am, ¿e j± spiny to nie ma wyzwisk i cichych dni, tylko przyznanie siê do b³êdu i kwiatek.
Zreszt± on te¿ by³ u mnie w domu, pozna³ moich rodziców i bardzo go polubili. W ogóle nie mia³ oporów ¿eby ich poznaæ, wrêcz przeciwnie.
onaona123 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-04-28, 09:53   #30
lulka19
Zakorzenienie
 
Avatar lulka19
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomo¶ci: 12 833
Dot.: koszmarna przesz³o¶æ ch³opaka

Cytat:
Napisane przez zmieszany_facet Poka¿ wiadomo¶æ
Ogólnie zgadam siê z Tob±, ale jak nazwaæ b³êdy sprzed kilku miesiêcy lub lat u faceta który ma 20 wiosen? Je¶li to nie s± b³êdy m³odo¶ci to nie wiem jak inaczej mozna je nazwaæ. Oczywi¶cie okre¶lenie "b³êdy m³odo¶ci" zawiera w sobie refleksjê nad swoim postêpowaniem patrz±c z perspektywy bycia dojrza³ym mê¿czyzn±- ten ch³opak natomiast najprawdopodobniej dalej bêdzie pope³ni±c te same b³êdy, bo jest jeszcze mentalnie nastolatkiem. Musi min±æ kilka lat i zmieniæ siê pod katem psychicznym, musi dorosn±æ.
W³a¶nie
Autorka nie ma racji mówi±c, ¿e by³y to b³edy m³odo¶ci. Owszem, gdyby jej t¿ mia³ 30 lat to mo¿e i to okreslenie by³oby trafne, ale on wci±¿ jest m³ody, ma 20 lat, i nie wierze, ¿e tak nagle doro¶nie z dnia na dzieñ
lulka19 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Zamknij w±tek

Nowe w±tki na forum Intymnie


Ten w±tek obecnie przegl±daj±: 1 (0 u¿ytkowników i 1 go¶ci)
 

Zasady wysy³ania wiadomo¶ci
Nie mo¿esz zak³adaæ nowych w±tków
Nie mo¿esz pisaæ odpowiedzi
Nie mo¿esz dodawaæ zdjêæ i plików
Nie mo¿esz edytowaæ swoich postów

BB code is W³±czono
Emotikonki: W³±czono
Kod [IMG]: W³±czono
Kod HTML: Wy³±czono

Gor±ce linki


Data ostatniego posta: 2015-04-30 15:54:29


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:12.