Ch³opak - o co chodzi waszym zdaniem ?Porada ... - Wizaz.pl

Wróæ   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyj±tkowe miejsce, w którym podzielisz siê emocjami, uczuciami, zwi±zkami oraz uzyskasz wsparcie i porady spo³eczno¶ci.

Odpowiedz
 
Narzêdzia
Stary 2015-09-22, 14:56   #1
Love_Story2
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomo¶ci: 60

Ch³opak - o co chodzi waszym zdaniem ?Porada ...


Hej
Opiszê tu parê sytuacji a was , bardzo proszê o powiedzenie co wy o tym s±dzicie...

Ale najpierw krótki wstêp:
Mój brat rok temu poszed³ do nowej szko³y , gdzie pozna³ Wojtka. Wojtek od pocz±tku roku do¶æ czêsto do nas przyje¿dza³ .Na pocz±tku siê z nim tylko mija³am , ewentualnie mówi±c mu cze¶æ.Po pewnym czasie on zakolegowa³ siê z moj± siostr± (znale¼li wspólny jêzyk ), a ja jak ich razem widzia³am ,¿e gadaj± to schodzi³am im z drogi , bo przy nich czu³am siê jak 5 ko³o u wozu :P
Ja z koleg± brata (i w pewnym sensie koleg± siostry )nie gada³am za duzo , raczej by³am tylko od tego , ¿eby zrobiæ mu kawê...

Wojtek jest osob± bardzo pewn± siebie . Na pocz±tku jak prosi³ o co¶ moj± siostrê ,a ona ¿artobliwie pyta³a siê go co z tego bêdzie mia³a, on odpowiada³ ,¿e buziaka On j± czasem przytula³ po przyjacielsku a na przywitanie mówi³ jej ,,Cze¶æ piêkna".Jak przyje¿dza³ to czasem zwierza³ siê mojej siostrze o poblemach z jego dziewczynami (no nie powiem , trochê to ich mia³).
Po pewnym czaasie do mnie te¿ zaczo³ mówiæ na przywitanie ,,Cze¶æ piêkna"i tak samo jak do niej , jak co¶ chcia³ a ja siê pytam co z tego bêdê mia³a (na ¿arty) on odpowiada³a ¿e buziaka..
Kiedy¶ nawet jak siedzia³ z moim bratem w pokoju i gadali a ja wesz³am tam ¿eby zanie¶æ mu kawê to siê do mnie przytuli³ i tak stali8¶my chyba z 3 min.
Innym razem jak posz³am siê o zapytaæ , czy nie chcia³ by co¶ do zjedzenia , to zamiast normalnie odpowiedzieæ to paln± ,,Chcê ciebie , mogê ?"a mi oczywi¶cie siê zrobi³o g³upio ...
Kiedy¶ te¿ jak sz³am ze szko³y na nogach do domu , a on akurat jecha³ do nas to siê zatrzyma³ , bo chcia³ mnie podwie¼æ .Ale ,¿e ja nie chcia³am przy nim g³upio wypa¶æ (bo kiedy¶ kto¶ mi powiedzia³ ,¿e ze mn± siê ¼le je¼dzi na motorze )odmówi³am, choæ bardzo chcia³am z nim jechaæ (Teraz trochê ¿a³uje).Jak jecha³ kolejnym razem to siê ju¿ nie zatrzymywa³ ¿eby mnie podwie¼æ ale zawsze jak przeje¿dza o³o mnie to mi macha
Kiedy¶ jak weszam do domu to us³ysza³am jak ona gada³ z kim¶ i ten kto¶ ¿artobliwie zapyta³ siê dlaczego mnie nie podwióz³ do domu bo przyjecha³ chwilkê przede mn± , on odp.,,Bo ona nie wsi±dzie ze mn± na motor" -Powiedzia³ to trochê z wyrzutem ...
Kiedy¶ powiedzia³ mi , ¿E podobam siê jego koledzê (a pó¼niej ten kolega do mie pisa³ -ale to mniejsza)
Pewnego dnia (przyjecha³ akurat na obiad ) wiêc zapyta³m siê go czy chce zje¶c z nami a on pow ,,a dasz mi to co chcê " ,¿e by³am trochê z³a to pow ,,nie spadaj ",a on nie zwracaj±c na to uwagi przytuli³ mnie (po przyjacielsku)i znowu siê zapyta³ dlaczego nie dam mu tego co chce , ja powiedzia³am ¿eby siê odwali³ i chcia³am go odepchn±æ ale ¿e jest silniejszey nie da³am rady.Potem zaczo³ mnie namawiaæ ¿ebym chodzi³a z tym jego koleg± , co mnie ju¿ ca³kiem wkurzylo i z ca³ej si³y wyrwa³am siê z jego u¶cisku ,a on siê tylko na mnie popatrzy³...(Od tej pory nie przytula ju¿ mnie ani nie mówi do mnie piêkna)
Kiedy¶ jak gada³ z moj± siostr± to us³ysza³am jak zaczeli gadaæ co¶ po mnie i moja siostra pow,, Nie bierz Wojtka za ch³opaka on nie jest dla cb odpowiedni ,a on doda³ dok³adnie , a po chwili jescze do powiedzia³ ,,kiedy¶ znajdziesz swojego boya"
Oko³o miesi±c temu by³ u nas , a ¿e ja by³am akurat smutna wtedy on podszed³ do mnie jak ju¿ mia³ wychodziæ i zapyta³ siê czemu jestem smutna , ja odp mu ¿e nie jestem , ale pó¼niej(bo znowu siê pyta³ ) powiedzia³am mu , ¿e to przez to , ¿e odje¿dza (co po niek±d by³o prawd±) a on powiedzia³ ,,wiedzia³em "i siê u¶miechn±

Co wy o tym s±dzicie , podobam siê mu choæ trochê , czy gada ze mn± tylko dlatego ,¿e przyje¿dza do brata ??

ps. Przepraszam je¿eli kogo¶ zanudzi³am tym opisywaniem i proszê o wasz± opiniê
Love_Story2 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2015-09-22, 14:59   #2
cholernarejestracja
Copyraptor
 
Avatar cholernarejestracja
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomo¶ci: 21 283
Dot.: Ch³opak - o co chodzi waszym zdaniem ?Porada ...

Gada z Tob±, bo jest flirciarzem i po prostu lubi. Ale przyje¿d¿a do brata i nie traktuje Ciê powa¿nie.
cholernarejestracja jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2015-09-22, 15:08   #3
skatex3
Obserwujê .
 
Avatar skatex3
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: ³ódzkie
Wiadomo¶ci: 598
Dot.: Ch³opak - o co chodzi waszym zdaniem ?Porada ...

Ile ty masz lat?
__________________
Z roku na rok starszy, ale duchem wci±¿ jak dzieciak...
... Ju¿ nie chce mi siê czekaæ, za z³em ¶wiata uciekaæ.
skatex3 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2015-09-22, 15:15   #4
Love_Story2
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomo¶ci: 60
Dot.: Ch³opak - o co chodzi waszym zdaniem ?Porada ...

Do skatex3

15 a co ?
Love_Story2 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2015-09-22, 15:22   #5
skatex3
Obserwujê .
 
Avatar skatex3
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: ³ódzkie
Wiadomo¶ci: 598
Dot.: Ch³opak - o co chodzi waszym zdaniem ?Porada ...

Tak w³a¶nie my¶la³am. Po prostu to zwyk³e zachowanie ch³opaka, który ciê lubi i byæ mo¿e w ogóle lubi wszystkie dziewczyny, jest flirciarzem, a ty zwyk³e spojrzenie i mi³y gest potrafisz nadinterpretowaæ do rangi ..nawet nie wiem jakiej, ale ogromnej. Gada z tob±, bo niby czemu mia³by tego nie robiæ? Po prostu lubi ciê, a w dodatku jeste¶ siostr± jego kumpla. Jakby co¶ mia³ wiêcej od ciebie chcieæ, to ju¿ dawno zrobi³by w tym kierunku jaki¶ krok.
__________________
Z roku na rok starszy, ale duchem wci±¿ jak dzieciak...
... Ju¿ nie chce mi siê czekaæ, za z³em ¶wiata uciekaæ.
skatex3 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2015-09-22, 15:23   #6
Love_Story2
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomo¶ci: 60
Dot.: Ch³opak - o co chodzi waszym zdaniem ?Porada ...

dziêki za odpowiedzi ,przemy¶lê te moje wyobra¿enia ...

A mo¿e macie jakie¶ sposoby na ,,odkochanie siê "... , bo on mi siê przez te g³upie gesty bardzo spodoba³

Edytowane przez Love_Story2
Czas edycji: 2015-09-22 o 15:30
Love_Story2 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2015-09-22, 16:14   #7
Sabbath
Wied¼ma
 
Avatar Sabbath
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Katowice
Wiadomo¶ci: 12 013
Dot.: Ch³opak - o co chodzi waszym zdaniem ?Porada ...

Cytat:
Napisane przez Love_Story2 Poka¿ wiadomo¶æ
Hej
Opiszê tu parê sytuacji a was , bardzo proszê o powiedzenie co wy o tym s±dzicie...

Ale najpierw krótki wstêp:
Mój brat rok temu poszed³ do nowej szko³y , gdzie pozna³ Wojtka. Wojtek od pocz±tku roku do¶æ czêsto do nas przyje¿dza³ .Na pocz±tku siê z nim tylko mija³am , ewentualnie mówi±c mu cze¶æ.Po pewnym czasie on zakolegowa³ siê z moj± siostr± (znale¼li wspólny jêzyk ), a ja jak ich razem widzia³am ,¿e gadaj± to schodzi³am im z drogi , bo przy nich czu³am siê jak 5 ko³o u wozu :P
Ja z koleg± brata (i w pewnym sensie koleg± siostry )nie gada³am za duzo , raczej by³am tylko od tego , ¿eby zrobiæ mu kawê...

Wojtek jest osob± bardzo pewn± siebie . Na pocz±tku jak prosi³ o co¶ moj± siostrê ,a ona ¿artobliwie pyta³a siê go co z tego bêdzie mia³a, on odpowiada³ ,¿e buziaka On j± czasem przytula³ po przyjacielsku a na przywitanie mówi³ jej ,,Cze¶æ piêkna".Jak przyje¿dza³ to czasem zwierza³ siê mojej siostrze o poblemach z jego dziewczynami (no nie powiem , trochê to ich mia³).
Po pewnym czaasie do mnie te¿ zaczo³ mówiæ na przywitanie ,,Cze¶æ piêkna"i tak samo jak do niej , jak co¶ chcia³ a ja siê pytam co z tego bêdê mia³a (na ¿arty) on odpowiada³a ¿e buziaka..
Kiedy¶ nawet jak siedzia³ z moim bratem w pokoju i gadali a ja wesz³am tam ¿eby zanie¶æ mu kawê to siê do mnie przytuli³ i tak stali8¶my chyba z 3 min.
Innym razem jak posz³am siê o zapytaæ , czy nie chcia³ by co¶ do zjedzenia , to zamiast normalnie odpowiedzieæ to paln± ,,Chcê ciebie , mogê ?"a mi oczywi¶cie siê zrobi³o g³upio ...
Kiedy¶ te¿ jak sz³am ze szko³y na nogach do domu , a on akurat jecha³ do nas to siê zatrzyma³ , bo chcia³ mnie podwie¼æ .Ale ,¿e ja nie chcia³am przy nim g³upio wypa¶æ (bo kiedy¶ kto¶ mi powiedzia³ ,¿e ze mn± siê ¼le je¼dzi na motorze )odmówi³am, choæ bardzo chcia³am z nim jechaæ (Teraz trochê ¿a³uje).Jak jecha³ kolejnym razem to siê ju¿ nie zatrzymywa³ ¿eby mnie podwie¼æ ale zawsze jak przeje¿dza o³o mnie to mi macha
Kiedy¶ jak weszam do domu to us³ysza³am jak ona gada³ z kim¶ i ten kto¶ ¿artobliwie zapyta³ siê dlaczego mnie nie podwióz³ do domu bo przyjecha³ chwilkê przede mn± , on odp.,,Bo ona nie wsi±dzie ze mn± na motor" -Powiedzia³ to trochê z wyrzutem ...
Kiedy¶ powiedzia³ mi , ¿E podobam siê jego koledzê (a pó¼niej ten kolega do mie pisa³ -ale to mniejsza)
Pewnego dnia (przyjecha³ akurat na obiad ) wiêc zapyta³m siê go czy chce zje¶c z nami a on pow ,,a dasz mi to co chcê " ,¿e by³am trochê z³a to pow ,,nie spadaj ",a on nie zwracaj±c na to uwagi przytuli³ mnie (po przyjacielsku)i znowu siê zapyta³ dlaczego nie dam mu tego co chce , ja powiedzia³am ¿eby siê odwali³ i chcia³am go odepchn±æ ale ¿e jest silniejszey nie da³am rady.Potem zaczo³ mnie namawiaæ ¿ebym chodzi³a z tym jego koleg± , co mnie ju¿ ca³kiem wkurzylo i z ca³ej si³y wyrwa³am siê z jego u¶cisku ,a on siê tylko na mnie popatrzy³...(Od tej pory nie przytula ju¿ mnie ani nie mówi do mnie piêkna)
Kiedy¶ jak gada³ z moj± siostr± to us³ysza³am jak zaczeli gadaæ co¶ po mnie i moja siostra pow,, Nie bierz Wojtka za ch³opaka on nie jest dla cb odpowiedni ,a on doda³ dok³adnie , a po chwili jescze do powiedzia³ ,,kiedy¶ znajdziesz swojego boya"
Oko³o miesi±c temu by³ u nas , a ¿e ja by³am akurat smutna wtedy on podszed³ do mnie jak ju¿ mia³ wychodziæ i zapyta³ siê czemu jestem smutna , ja odp mu ¿e nie jestem , ale pó¼niej(bo znowu siê pyta³ ) powiedzia³am mu , ¿e to przez to , ¿e odje¿dza (co po niek±d by³o prawd±) a on powiedzia³ ,,wiedzia³em "i siê u¶miechn±

Co wy o tym s±dzicie , podobam siê mu choæ trochê , czy gada ze mn± tylko dlatego ,¿e przyje¿dza do brata ??

ps. Przepraszam je¿eli kogo¶ zanudzi³am tym opisywaniem i proszê o wasz± opiniê

Lubi Ciê, podobasz mu siê, ale nie bardziej, ni¿ inne dziewczyny.
Sabbath jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Najlepsze Promocje i Wyprzeda¿e

REKLAMA
Stary 2015-09-22, 17:23   #8
Adrianna_8
Zakorzenienie
 
Avatar Adrianna_8
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomo¶ci: 9 612
Dot.: Ch³opak - o co chodzi waszym zdaniem ?Porada ...

To po prostu flirciarz .
Adrianna_8 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2015-09-22, 17:45   #9
201803080934
Konto usuniête
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomo¶ci: 5 779
Dot.: Ch³opak - o co chodzi waszym zdaniem ?Porada ...

o rany jaka dziecinada

widaæ, ¿e ch³opak zaczepny, lubi sobie poflirtowaæ z ka¿d± i do ka¿dej te same teksty rzuca, nawet dwóm siostrom w jednym domu,nie wysila siê zbytnio, a i tak ma fanki jak widaæ
201803080934 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2015-09-22, 17:54   #10
BadLife
Rozeznanie
 
Avatar BadLife
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomo¶ci: 684
Dot.: Ch³opak - o co chodzi waszym zdaniem ?Porada ...

Tragedia. Ch³op rzuca najprostsze tek¶ciki na podryw. Do tego mia³ wiele dziewczyn. Od razu widaæ, ¿e flirciarz i prawdopodobnie chodzi mu o jedno. Na prawdê tak ma³o potrzeba, aby Ciê w sobie rozkochaæ autorko?
BadLife jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2015-09-22, 17:59   #11
201803080934
Konto usuniête
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomo¶ci: 5 779
Dot.: Ch³opak - o co chodzi waszym zdaniem ?Porada ...

Cytat:
Napisane przez BadLife Poka¿ wiadomo¶æ
Tragedia. Ch³op rzuca najprostsze tek¶ciki na podryw. Do tego mia³ wiele dziewczyn. Od razu widaæ, ¿e flirciarz i prawdopodobnie chodzi mu o jedno. Na prawdê tak ma³o potrzeba, aby Ciê w sobie rozkochaæ autorko?
je¶li jest tak samo m³odziutki jak autorka, to najpewniej jeszcze nie ma jaj, ¿eby wykonaæ to jedno , pewnie by siê cyka³
ma³o to takich podlotków-lovelasów? mocni w gêbie, a jakby przysz³o co do czego, to nieee
201803080934 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2015-09-22, 17:59   #12
deserova
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-05
Wiadomo¶ci: 369
Dot.: Ch³opak - o co chodzi waszym zdaniem ?Porada ...

Dajcie spokój. Dziewczyna ma 15 lat. Ka¿da chyba w tym wieku bra³a na powa¿nie zaczepki ze strony ch³opaków, analizowa³a ka¿dy gest i s³owo i rozkminia³a czy siê mu podoba czy nie.
deserova jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2015-09-22, 18:01   #13
Love_Story2
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomo¶ci: 60
Dot.: Ch³opak - o co chodzi waszym zdaniem ?Porada ...

Mo¿e to g³upie ale on podoba³ mi siê jak go na samym pocz±tku pozna³am, nie musia³ mi mówiæ kompletów
Love_Story2 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2015-09-23, 15:18   #14
Elfir
Zakorzenienie
 
Avatar Elfir
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Poznañ
Wiadomo¶ci: 14 836
Dot.: Ch³opak - o co chodzi waszym zdaniem ?Porada ...

spoko, ale pamiêtaj, ¿e takich cichych wielbicielek jak ty, on ma pewnie na pêczki.
__________________
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...story by Elfir

***
Kiedy stwórca sk³ada³ ten ¶wiat, mia³ mnóstwo znakomitych pomys³ów, jednak uczynienie go zrozumia³ym jako¶ nie przysz³o mu do g³owy.
T.Pratchett
Elfir jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Odpowiedz

Nowe w±tki na forum Intymnie


Ten w±tek obecnie przegl±daj±: 1 (0 u¿ytkowników i 1 go¶ci)
 

Zasady wysy³ania wiadomo¶ci
Nie mo¿esz zak³adaæ nowych w±tków
Nie mo¿esz pisaæ odpowiedzi
Nie mo¿esz dodawaæ zdjêæ i plików
Nie mo¿esz edytowaæ swoich postów

BB code is W³±czono
Emotikonki: W³±czono
Kod [IMG]: W³±czono
Kod HTML: Wy³±czono

Gor±ce linki


Data ostatniego posta: 2015-09-23 16:18:14


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:18.