Pędzle - zbiorczy - Strona 70 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Pokaż wyniki sondy: Lancrome
bardzo dobre 10 19,61%
dobre 15 29,41%
średnie 9 17,65%
słabe 10 19,61%
fatalne 7 13,73%
Głosujący: 51. Nie możesz głosować w tej sondzie

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-05-21, 06:51   #2071
Agniecha_25
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 1
Dot.: Tanie pędzle - jakie polecacie?

Hej przjrzałam wiele wątków na temat pędzli- niestety nie uzyskałam nigdzie odpowiedzi na pytanie które mnie nurtuje. Czy znacie te pędzle? od jakiegoś czasu oglądam aukcje na allegro i te wyglądają naprawde przyzwoicie a są nie dorgie. Firma M.luigi
http://allegro.pl/ekskluzywne-pedzle...238815720.html

średnio stac mnie póki co na pędzle z wyższej półki ale też nie chce inwestować w coś co mi sie szybko posypie z góry dziękuję za odpowiedzi
Agniecha_25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-22, 09:20   #2072
AnotherIdentity
Raczkowanie
 
Avatar AnotherIdentity
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Jarosław
Wiadomości: 115
Tanie pędzle - jakie polecacie?

Ja polecam firmy sprawdzone w takie nie znane nie pcham sie zbytnio bo nie chce wydawać pieniędzy w błoto. Z obawy przed wypadajacym wlosiem. Zainwestuj w Hakuro, Inglot , Mac, Sigma, Kozłowskiego. Sporo wizazystek na YT maluje nimi i poleca je.


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
AnotherIdentity jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-22, 21:45   #2073
antidotum89
Wtajemniczenie
 
Avatar antidotum89
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: okolice Krakowa
Wiadomości: 2 797
Dot.: Tanie pędzle - jakie polecacie?

mam je, tylko starsza wersje, za 24 pedzle zaplacilam ok 100zł. 2 od razu do kosza poszly.po paru myciach sa mega ostre i boli przy malowaniu.nawet jak uzywam odzywek do nich. z braku laku korzystam, ale lepsze essence
__________________




"Cause I may be bad but I'm perfectly good at it "




antidotum89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-28, 21:12   #2074
ladymilionxxx
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 53
Dot.: Pędzle do makijażu

ja używam z rossmanna for you beauty do różu. Trochę jest jak dla mnie twardy ale za to włosy nie wypadają
ladymilionxxx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-05, 18:07   #2075
Magnificence
Rozeznanie
 
Avatar Magnificence
 
Zarejestrowany: 2013-05
Lokalizacja: Silesia
Wiadomości: 975
Dot.: Pędzle do makijażu

Ja mam pędzle Maestro do cieni i brwi, a do eyelinerów mam Kozłowskiego wszystkie z naturalnego włosia i jestem bardzo zadowolona
nie jestem profesjonalistką jeżeli chodzi o cieniowanie oczu, ale z tymi pędzlami wychodzi mi to naprawdę dobrze
Magnificence jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-05, 18:52   #2076
gosiak112
Raczkowanie
 
Avatar gosiak112
 
Zarejestrowany: 2013-01
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 31
Dot.: Pędzle do makijażu

Ja właśnie ostatnio dostałam wspaniały prezent od mojego chłopaka i są to trzy pędzle z maestro jeden do brwi, jeden do cieniowania i jeden do rozcierania i jestem super zadowolona. Najlepsze jest to, że cienie mniej się osypują niż jak malowałam zwykłą gąbeczką
gosiak112 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-06, 21:56   #2077
nibieskooka
Przyczajenie
 
Avatar nibieskooka
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 1
Dot.: Pędzle

Witam Was serdecznie,

Mam nadzieję, że pisze w dobrym miejscu. Chciałam zapytać Was o zdanie. Pragnę rozpocząć przygodę z makijażem i zastanawiam się nad zakupem pędzli. Czy mogłybyście doradzić, który zestaw będzie lepszy dla osoby początkującej, która jednocześnie chce mieć pędzle na dłużej? Wolę zbierać dłużej na pędzle niż kupić coś co sprawi, że szybko się poddam i stwierdzę, że się do tego nie nadaje Chyba że przesadzam i mogłybyście polecić inny zestaw, który będzie fajny. Bardzo dziękuję za pomocn

http://www.ladymakeup.pl/sklep/kozlo...750-super.html

http://www.ladymakeup.pl/sklep/bdell...li-w-etui.html
nibieskooka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-06-07, 22:12   #2078
NdoAdoT
Przyczajenie
 
Avatar NdoAdoT
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5
Dot.: Pędzle

Jeśli chodzi o pędzle do podkładu to ja mam hakuroh50s i bardzo polecam, mój makijaż nigdy nie wyglądał tak dobrze jak przy użyciu właśnie tego pędzla .
__________________
http://n-do-a-do-t.blogspot.com/ - moje blogowo kosmetyczne dziecko
NdoAdoT jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-08, 11:01   #2079
Lukardis
Zaczytanie
 
Avatar Lukardis
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 8 688
Dot.: Pędzle

Cytat:
Napisane przez nibieskooka Pokaż wiadomość
Witam Was serdecznie,

Mam nadzieję, że pisze w dobrym miejscu. Chciałam zapytać Was o zdanie. Pragnę rozpocząć przygodę z makijażem i zastanawiam się nad zakupem pędzli. Czy mogłybyście doradzić, który zestaw będzie lepszy dla osoby początkującej, która jednocześnie chce mieć pędzle na dłużej? Wolę zbierać dłużej na pędzle niż kupić coś co sprawi, że szybko się poddam i stwierdzę, że się do tego nie nadaje Chyba że przesadzam i mogłybyście polecić inny zestaw, który będzie fajny. Bardzo dziękuję za pomocn

http://www.ladymakeup.pl/sklep/kozlo...750-super.html

http://www.ladymakeup.pl/sklep/bdell...li-w-etui.html
Ja bym Ci raczej odradzała zakup zestawu pędzli, bo z doświadczenia już wiem, że większość potem leży nieużywana.

Sama obecnie używam zestaw Sigmy (12 pędzli) i tak szczerze to korzystam może z 7-8 z nich.
Mój zestaw nazywa się bunny essential kit i był bardzo drogi, ale jak na 6 m-cy używania to jestem zadowolona - nie wypadł żaden włosek, ani nie pozmieniały kształtu.

Z polskich miałam tylko Hakuro i uważam, że za taką cenę są genialne, wiadomo - trafiają się słabsze sztuki, ale z tych co miałam byłam raczej zadowolona.

Teraz czaję się na zestaw do oczu Real Techniques, ale sama nie miałam okazji ich jeszcze używać.

Najlepiej zrób sobie listę pędzli, które potrzebujesz i zacznij od nich, bo chyba lepiej mieć te kilka pędzli i używać je codziennie niż zestaw 20-30 i nie wiedzieć co do czego służy
__________________

"Ile razy masz ochotę kogoś krytykować przypomnij sobie, że nie wszyscy ludzie na tym świecie mieli takie możliwości jak ty"
Francis Scott Fitzgerald – Wielki Gatsby
Lukardis jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-08, 15:08   #2080
blanche_
Rozeznanie
 
Avatar blanche_
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 657
Dot.: Pędzle

Żaden.
Połowy potem nie będziesz używać i będą tylko kurz zbierać.
Lepiej wydać 200 zł na pędzle których na prawdę potrzebujesz.
Ja w tamtym roku kupiłam sobie parę wypatrzonych i teraz tylko muszę sobie ze dwa dokupić, bo się okazało w praniu że ich potrzebuje.

Tak a propos, polećcie jakiś pędzel kopytko.
__________________
“The church is close, but the road is icey. The bar is far, but I will walk carefully.”
Blog
blanche_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-13, 20:02   #2081
Teanetante
Raczkowanie
 
Avatar Teanetante
 
Zarejestrowany: 2013-06
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 91
Dot.: Pędzle

Cytat:
Napisane przez nibieskooka Pokaż wiadomość
Witam Was serdecznie,

Mam nadzieję, że pisze w dobrym miejscu. Chciałam zapytać Was o zdanie. Pragnę rozpocząć przygodę z makijażem i zastanawiam się nad zakupem pędzli. Czy mogłybyście doradzić, który zestaw będzie lepszy dla osoby początkującej, która jednocześnie chce mieć pędzle na dłużej? Wolę zbierać dłużej na pędzle niż kupić coś co sprawi, że szybko się poddam i stwierdzę, że się do tego nie nadaje Chyba że przesadzam i mogłybyście polecić inny zestaw, który będzie fajny. Bardzo dziękuję za pomocn

http://www.ladymakeup.pl/sklep/kozlo...750-super.html

http://www.ladymakeup.pl/sklep/bdell...li-w-etui.html

Miałam ten sam problem ale szczerze odradzam kupowanie gotowego zestawu. Jak już dziewczyny słusznie zauważyły - część z pędzli będzie Ci siedzieć i kurzyć się. Masz rację, że lepiej wydać trochę więcej na coś, co posłuży Ci przez lata i będzie naprawdę dobrej jakości. Moim zdaniem lepiej samej skompletować własny zestaw pędzli, ale takich, których będziesz używać. Ja właśnie tak zrobiłam - zamówiłam u jednego sprzedawcy na Allegro kilka pędzli z Hakuro i jestem bardzo zadowolona
Teanetante jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-06-16, 01:33   #2082
karolinka__
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 15
Dot.: Pędzle

Witajcie
Proszę, doradźcie mi - potrzebuję pędzla do pudru prasowanego, na co dzień, ale fantastycznie by było, gdyby dodatkowo sprawdzał się przy nakładaniu podkładu mineralnego w kompakcie z sephory http://www.sephora.pl/pl/cid28221/po...kompakcie.html
Zastanawiam się nad pędzlem do pudru z ecotools i hakuro h55. Co o tym sądzicie?
karolinka__ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-05, 15:45   #2083
Deborah100
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 4 827
Dot.: Pędzle

Czy mogłybyście polecić mi jakiś sztywny pędzelek do kresek? Nie wiem czy lepszy jest skośno ścięty czy taki z normalną końcówką tylko cieniutki.
Coś w przystępnej cenie.
Miałam dołączony pędzelek do eyelinera z elf ale po niedługim czasie użytkowania wysłużył się i nie maluje tak intensywnie
Deborah100 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-05, 15:48   #2084
Lukardis
Zaczytanie
 
Avatar Lukardis
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 8 688
Dot.: Pędzle

Cytat:
Napisane przez Deborah100 Pokaż wiadomość
Czy mogłybyście polecić mi jakiś sztywny pędzelek do kresek? Nie wiem czy lepszy jest skośno ścięty czy taki z normalną końcówką tylko cieniutki.
Coś w przystępnej cenie.
Miałam dołączony pędzelek do eyelinera z elf ale po niedługim czasie użytkowania wysłużył się i nie maluje tak intensywnie
Wiele osób polecało pójdzie do sklepu z art. malarskimi i kupienie tam ja używam takiego skośnego z essence i daje rade, ale nie oszukujmy sie - na wieki on nie wystarczy ale jest tani
__________________

"Ile razy masz ochotę kogoś krytykować przypomnij sobie, że nie wszyscy ludzie na tym świecie mieli takie możliwości jak ty"
Francis Scott Fitzgerald – Wielki Gatsby
Lukardis jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-13, 16:03   #2085
kiniaczeq
Zakorzenienie
 
Avatar kiniaczeq
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 11 397
Dot.: Pędzle

Hej dziewczyny Nie chce zakładać nowego wątku bo zrobi sie śmietnik ale mam pytanie
Jaki jest nacieńszy pędzel do malowania oka jakiego używałyście? (pomijając te do eyelinera!) najlepiej gdybyśie podały numerek albo chociaż firme, to dalej poszukam sobie sama, szukam aktualnie bardzo cieńkiego
__________________
kiniaczeq jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-13, 19:14   #2086
capriart
Rozeznanie
 
Avatar capriart
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 899
GG do capriart Send a message via Skype™ to capriart
Dot.: Pędzle

Cytat:
Napisane przez kiniaczeq Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny Nie chce zakładać nowego wątku bo zrobi sie śmietnik ale mam pytanie
Jaki jest nacieńszy pędzel do malowania oka jakiego używałyście? (pomijając te do eyelinera!) najlepiej gdybyśie podały numerek albo chociaż firme, to dalej poszukam sobie sama, szukam aktualnie bardzo cieńkiego
Najcieńsze pędzle do makijażu oka ma firma Novara... szkoda tylko, że niedostępna w Polsce, ale jak do mnie te pędzle dotarły to byłam w szoku...
__________________

Makijaż Ślubny Wieczorowy ŚLĄSK

Galeria BECAPRI


ZAPRASZAM
na moją stronę oraz BLOGA!!!



capriart jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-13, 21:26   #2087
niemampojecia0
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 3
Pędzle do oczu - ratunku

Potrzebuję szybko dobrych pędzli, ale jestem w tym temacie laikiem i nie mam zbytnio czasu wertować recenzji itd. Ratunku

Potrzebuję
1. Pędzle TYLKO DO OCZU
2. Żadnych maców itd bo nie wydam na jeden pędzelek fortuny.
3. W niskiej cenie ale żebym nie żałowała. Nie kupuję różnych pędzli, bo zwyczajnie nie stać mnie na takie testowanie, więc chciałabym kupić raz a dobrze
4. Nie jestem mistrzynią makijażu oka więc chciałabym żeby pędzel mnie jak najlepiej "wspomógł". Czyli po prostu żeby był dobry, ładnie blendował itd

Wacham się między
1. Eco Tools
2. Every Day Minerals
3. Hakuro
4. For your beauty
5. Kozłowski
6.ALI? Czy ktoś miał do czynienia z tymi pędzelkami? Są w baaardzo niskiej cenie, jestem ciekawa czy są dobre... coś jak np. to http://allegro.pl/ali-eyeshadow-brus...497944388.html

7.JIAJUN tak samo tanie, ale niezbyt mi znane http://allegro.pl/pedzel-do-aplikacj...509242477.html

Podobno edm są bardzo dobre, ale nie ukrywam, że może byłyby jakieś tańsze pędzle na mniej więcej tym samym poziomie?
Będę wdzięczna za pomoc
niemampojecia0 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-13, 21:48   #2088
dobbinka
Zakorzenienie
 
Avatar dobbinka
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 477
Dot.: Pędzle do oczu - ratunku

Podejrzewam, ze pędzelek za 3 złote nie będzie najlepszym wspomagaczem. Jakość jednak trochę kosztuje. Polecam Hakuro, Maestro, Inglot (jeśli stacjonarnie). Eco Tools i Kozłowskiego nie miałam, ale też ma dobre recenzje.

Druga sprawa, że wątki o pędzlach już istnieją i tam powinnaś była zapytać, bo robi się bałagan na forum. A na youtube jest mnóstwo filmików z recenzjami pędzli, wystarczy obejrzeć.
dobbinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-16, 11:54   #2089
betty0502
Wtajemniczenie
 
Avatar betty0502
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 2 864
GG do betty0502
Dot.: Pędzle do oczu - ratunku

Cytat:
Napisane przez dobbinka Pokaż wiadomość
Podejrzewam, ze pędzelek za 3 złote nie będzie najlepszym wspomagaczem. Jakość jednak trochę kosztuje. Polecam Hakuro, Maestro, Inglot (jeśli stacjonarnie). Eco Tools i Kozłowskiego nie miałam, ale też ma dobre recenzje.

Druga sprawa, że wątki o pędzlach już istnieją i tam powinnaś była zapytać, bo robi się bałagan na forum. A na youtube jest mnóstwo filmików z recenzjami pędzli, wystarczy obejrzeć.

Inglota nie polecam, natomiast: KOZŁOWSKI, MAESTRO, SIGMA, MAC, ew. Hakuro.

Coś z tańszych zestawów polecam: TEN ZESTAW, etui kiepskiej jakości ale pędzle godne uwagi sama je mam do użytku prywatnego i jestem zadowolona.
betty0502 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-10-30, 10:56   #2090
scrabble1
Zakorzenienie
 
Avatar scrabble1
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 8 121
Dot.: Pędzle

Cytat:
Napisane przez nibieskooka Pokaż wiadomość
Witam Was serdecznie,

Mam nadzieję, że pisze w dobrym miejscu. Chciałam zapytać Was o zdanie. Pragnę rozpocząć przygodę z makijażem i zastanawiam się nad zakupem pędzli. Czy mogłybyście doradzić, który zestaw będzie lepszy dla osoby początkującej, która jednocześnie chce mieć pędzle na dłużej? Wolę zbierać dłużej na pędzle niż kupić coś co sprawi, że szybko się poddam i stwierdzę, że się do tego nie nadaje Chyba że przesadzam i mogłybyście polecić inny zestaw, który będzie fajny. Bardzo dziękuję za pomocn

http://www.ladymakeup.pl/sklep/kozlo...750-super.html

http://www.ladymakeup.pl/sklep/bdell...li-w-etui.html
Ja też nie kupiłabym na pierwszy raz gotowego zestawu. Mam bzika na punkcie pędzli, jest ich sporo z firm jak Real Techniques, Hakuro, Bdellium Tools,Maestro, LancrOne, Sephora, Kozłowski, MAC, E.L.F., Sigma Make Up, Everyday Minerals, Lily Lolo. Inglot i nie wiem co tam jeszcze. Nie raz trafiłam na prawdziwe buble! Dlatego cieszę się, że nie brałam od razu zestawów. Najlepiej jest się zastanowić jakich kosmetyków używamy i wtedy podpytać, które pędzle w danej dziedzinie są lepsze.
Na pewno polecam te z Everyday Minerals, LancrOne (bardzo tanie ale jakościowo lepsze od wielu innych ) no i Bdellium Tools. Jeśli by ktoś chciał to mogę polecić któreś konkretnie. Możecie zobaczyć też moje recenzje na KWC, bo zawsze opisując jakiś pędzel, wrzucam jego zdjęcie z wszystkimi innymi tego typu, żeby porównać sobie ich wielkości i kształty.
Od razu też powiem, że nie jestem makijażystką, po prostu kocham pędzle. Jedni zbierają buty, inni znaczki a ja pędzle. Zawsze maluję koleżanki, mamę, siostrę na różne wyjścia,( no i siebie oczywiście ) nie za pieniądze ale dla przyjemności.

---------- Dopisano o 11:56 ---------- Poprzedni post napisano o 11:54 ----------

Cytat:
Napisane przez betty0502 Pokaż wiadomość
Inglota nie polecam, natomiast: KOZŁOWSKI, MAESTRO, SIGMA, MAC, ew. Hakuro.

Coś z tańszych zestawów polecam: TEN ZESTAW, etui kiepskiej jakości ale pędzle godne uwagi sama je mam do użytku prywatnego i jestem zadowolona.
Zgadzam się, firma LancrOne, ma bardzo dobre i tanie pędzle, jednak dalej uważam, że lepiej jest samemu stworzyć swój własny zestaw. Przecież można od jednego sprzedawcy kupić kilka pędzli pojedynczo a za przesyłkę zapłaci się jeden raz. Ja tak zawsze robię.

ps: Inglot ma beznadziejne pędzle. Miałam chyba 3 ale tylko jeden jest na prawdę dobry. Co innego jeśli chodzi o cienie do powiek (i brwi, bo można stosować ten sam ciemny brąz ), cienie są bezkonkurencyjne !
__________________
Pędzlomaniactwo, kosmetykomaniactwo, włosomaniactwo, zaczęło się od 2012 r.
Oby nowe mnie nie dopadło, bo czasu na życie nie wystarczy...

Konkursomaniactwo '15
************************* ********************
"Upadłaś? Wstań, popraw koronę i zasuwaj dalej! "

Edytowane przez scrabble1
Czas edycji: 2013-10-30 o 10:58
scrabble1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-04, 20:31   #2091
Nadinne01
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 3
Dot.: Pędzle

Czy któraś z posiadaczek Maca217 mogłaby mi napisać, czy możliwe jest aby mac zmienił się po praniu w coś przypominające małą miotełkę?:P Nigdy nie miałam żadnego pędzla z maca i nie wiem jak one zachowują się po praniu.Posiadam pędzle z Hakuro, Maestro, Ecotools oraz Kozłowskiego i żaden nie zamienił mi się w takie cuś.

Dzisiaj pierwszy raz kąpałam "moje cudeńko", które było moim małym marzeniem. Myłam je baaardzo ostrożnie w szamponie dla dzieci- dałam minimalna ilość, nie pocierałam na boku, nie ściskałam, no podchodziłam do niego normalnie jak to małego dziecka. Po wysuszeniu mój mac prezentuje się tak, jak na poniższych zdjęciach.
Zwiększył swoją objętość dwukrotnie, gdzieniegdzie zaczęły wystawać włoski i nie ma już takiego języczkowego kształtu oraz jest o wiele mniej zbity... no istna miotełka.

Co o tym sądzicie? Czy macie tak samo? (mam nadzieję, że tak :P).
Pozdrawiam, Karolina.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 20131104_204554.jpg (270,1 KB, 16 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 20131104_204429.jpg (47,9 KB, 7 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 20131104_204313.jpg (185,5 KB, 13 załadowań)
Nadinne01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-04, 20:36   #2092
LadyMadalena
Wtajemniczenie
 
Avatar LadyMadalena
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 145
Dot.: Pędzle

To naturalne włosie więc mogło zareagować jak włosy na szampon dla dzieci czyli mega miotłą i kołtunem Proponuję trochę lekkiej odżywki do włosów nałożyć na niego po drugim myciu i spłukać. Przy okazji może zmień to czym go myjesz.
__________________
Stosuję bardziej lub mniej pokracznie zasady CG od 22.07.10r

Moja fragrantica
LadyMadalena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-04, 21:15   #2093
Rukmini
Raczkowanie
 
Avatar Rukmini
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 384
Dot.: Pędzle

Ja mam dwa takie pędzle i moje aż tak się nie rozczochrały.
Następnym razem susz pędzel w osłonce (lub owinięty chusteczką). To bardzo pomaga! Przywróciło dawny kształt nawet moim starym rozczapierzonym pędzlom.
Rukmini jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-05, 11:26   #2094
scrabble1
Zakorzenienie
 
Avatar scrabble1
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 8 121
Dot.: Pędzle

Cytat:
Napisane przez Nadinne01 Pokaż wiadomość
Czy któraś z posiadaczek Maca217 mogłaby mi napisać, czy możliwe jest aby mac zmienił się po praniu w coś przypominające małą miotełkę?:P Nigdy nie miałam żadnego pędzla z maca i nie wiem jak one zachowują się po praniu.Posiadam pędzle z Hakuro, Maestro, Ecotools oraz Kozłowskiego i żaden nie zamienił mi się w takie cuś.

Dzisiaj pierwszy raz kąpałam "moje cudeńko", które było moim małym marzeniem. Myłam je baaardzo ostrożnie w szamponie dla dzieci- dałam minimalna ilość, nie pocierałam na boku, nie ściskałam, no podchodziłam do niego normalnie jak to małego dziecka. Po wysuszeniu mój mac prezentuje się tak, jak na poniższych zdjęciach.
Zwiększył swoją objętość dwukrotnie, gdzieniegdzie zaczęły wystawać włoski i nie ma już takiego języczkowego kształtu oraz jest o wiele mniej zbity... no istna miotełka.

Co o tym sądzicie? Czy macie tak samo? (mam nadzieję, że tak :P).
Pozdrawiam, Karolina.
Też go mam, zrobiłam jego recenzję i dodałam fitki. Tak wygląda mój po roku używania.

https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,2...#review-825092
Twój trochę za bardzo się rozczochrał, ciekawe dlaczego? Może szampon mu nie pasował? Ja najczęściej go piorę w żelach czy szamponach dla dzieci Babydream i nic takiego się nie dzieje. Te siateczki rzeczywiście mogłabyś kupić, polecam takie z LancrOne. 10 zł za 10 siateczek, jak za darmo https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,5...#review-827824

Tak ogólnie to zawsze nowe pędzle są jakby "zaimpregnowane" włosie jest czymś pokryte a po kilku praniach pędzle się wypłukują i są bardziej puchate. To akurat dobrze. A nie suszyłaś go gdzieś gdzie było za ciepło? Koło np. kaloryfera?

---------- Dopisano o 12:26 ---------- Poprzedni post napisano o 12:16 ----------

Cytat:
Napisane przez Rukmini Pokaż wiadomość
Ja mam dwa takie pędzle i moje aż tak się nie rozczochrały.
Następnym razem susz pędzel w osłonce (lub owinięty chusteczką). To bardzo pomaga! Przywróciło dawny kształt nawet moim starym rozczapierzonym pędzlom.
Chciałam Was zapytać czy używacie pędzli Bdellium Tools? Kupiłam ostatnio kilka (w tym mój nowy faworyt do eyelinera ) i jestem z nich bardzo zadowolona. Chciałam się podpytać czy macie, co sądzicie, czy któryś jest na prawdę godny polecenia?
PS: kupiłam kilka małych i tylko 1 większy do twarzy. Dlatego interesują mnie zwłaszcza większe.
__________________
Pędzlomaniactwo, kosmetykomaniactwo, włosomaniactwo, zaczęło się od 2012 r.
Oby nowe mnie nie dopadło, bo czasu na życie nie wystarczy...

Konkursomaniactwo '15
************************* ********************
"Upadłaś? Wstań, popraw koronę i zasuwaj dalej! "
scrabble1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-05, 11:49   #2095
Nadinne01
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 3
Dot.: Pędzle

Dziewczyny serdeczne dzięki za Wasze rady! Mój mac przestał być miotłą, a zaczął być pędzlem
Wyprałam go ponownie tym razem w szamponie Pantene, a następnie nałożyłam odżywkę z Garniera. Po minucie ją spłukałam, pędzel zawinęłam w chusteczkę i pozostawiłam go do wyschnięcia. Na zdjęciu możecie zobaczyć efekt końcowy.

Cytat:
Ja najczęściej go piorę w żelach czy szamponach dla dzieci Babydream i nic takiego się nie dzieje.
Sęk w tym, że za pierwszym razem prałam go właśnie w szamponie Babydream

Cytat:
Te siateczki rzeczywiście mogłabyś kupić, polecam takie z LancrOne. 10 zł za 10 siateczek, jak za darmo
W sumie dobry pomysł, bo mój hakuro 50s potrzebuje ponownego "zbicia", bo się trochę rozczapierzył.

Cytat:
Chciałam Was zapytać czy używacie pędzli Bdellium Tools?
W tej kwestii niestety nie pomogę.

Także dzięki jeszcze raz za wszystkie rady i lecę się malować!
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 20131105_123029.jpg (70,9 KB, 20 załadowań)
Nadinne01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-05, 12:50   #2096
Rukmini
Raczkowanie
 
Avatar Rukmini
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 384
Dot.: Pędzle

Ja mam 3 Bdellium Tolls: 785, 781 i 760. Tego ostatniego najmniej lubię, a resztę kocham i chcę więcej!
Rukmini jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-06, 21:07   #2097
scrabble1
Zakorzenienie
 
Avatar scrabble1
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 8 121
Dot.: Pędzle

Cytat:
Napisane przez Nadinne01 Pokaż wiadomość
Dziewczyny serdeczne dzięki za Wasze rady! Mój mac przestał być miotłą, a zaczął być pędzlem
Wyprałam go ponownie tym razem w szamponie Pantene, a następnie nałożyłam odżywkę z Garniera. Po minucie ją spłukałam, pędzel zawinęłam w chusteczkę i pozostawiłam go do wyschnięcia. Na zdjęciu możecie zobaczyć efekt końcowy.


Sęk w tym, że za pierwszym razem prałam go właśnie w szamponie Babydream


W sumie dobry pomysł, bo mój hakuro 50s potrzebuje ponownego "zbicia", bo się trochę rozczapierzył.
Fajne są te siateczki , mają różne rozmiary ale i tak ubieram w nie pędzle takie puchate jak Ecotools do brązera przez mniejsze do różu a kończąc na chudzielcach jak właśnie Mac 217, no i cena jest bardzo niska w porównaniu z innymi firmami gdziie za np. 5 siatek na duże pędzle płacisz 24,90 zŁ ! No bez przesady !
A Twój MAC wygląda cudnie, jak nowy

---------- Dopisano o 22:07 ---------- Poprzedni post napisano o 21:57 ----------

Cytat:
Napisane przez Rukmini Pokaż wiadomość
Ja mam 3 Bdellium Tolls: 785, 781 i 760. Tego ostatniego najmniej lubię, a resztę kocham i chcę więcej!
Kobieto ! Ja właśnie tak się zakochałam w 760, że chcę więcej! Mój jest z tej różowej serii, wygląda że włosie jest inne dlatego nie wiem jak się nim maluje kreski ale mój to mistrzostwo świata !
Poza nim mam 762, 708, 716, 714, 731, 764, 710, (ostatnio zaszalałam i zainwestowałam w maluchy do oczu )
no i mój inny faworyt 953. Ten to jest wielozadaniowiec.
Napisz coś o swoich, oba mnie interesują
__________________
Pędzlomaniactwo, kosmetykomaniactwo, włosomaniactwo, zaczęło się od 2012 r.
Oby nowe mnie nie dopadło, bo czasu na życie nie wystarczy...

Konkursomaniactwo '15
************************* ********************
"Upadłaś? Wstań, popraw koronę i zasuwaj dalej! "
scrabble1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-06, 21:21   #2098
Rukmini
Raczkowanie
 
Avatar Rukmini
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 384
Dot.: Pędzle

781 jest moim ulubieńcem. Mały, precyzyjny (mam małe oczy), dość sprężysty - można nim i nałożyć cień w załamaniu, i rozetrzeć go. Podobny do kuleczki z Essence, ale ciut większy.
785 już mniej precyzyjny, mniej zbity, ale cały czas odpowiednio sprężysty. Nakładam nim mgiełkę koloru lub rozcieram granice cieni.

Ostatnio głównie po te dwa pędzle sięgam. Przyciąga mnie ich kolor (wśród całego kubka czarnuchów) oraz poręczna długość (nienawidzę pędzli Maestro! Wszystkie sobie chamsko poucinałam, bo jestem krótkowidzem i zahaczałam nimi o lustro. Wrr...).
Rukmini jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-07, 12:07   #2099
girlfrommonday
Przyczajenie
 
Avatar girlfrommonday
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 18
Dot.: Pędzle

Cytat:
Napisane przez scrabble1 Pokaż wiadomość
Te siateczki rzeczywiście mogłabyś kupić, polecam takie z LancrOne. 10 zł za 10 siateczek, jak za darmo https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,5...#review-827824
a wiesz gdzie można je kupić?
girlfrommonday jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-07, 18:11   #2100
ullcia92
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 385
Dot.: Pędzle

Hej, czy ktoś się orientuje gdzie w Warszawie ( najchętniej ursynów, mokotów, centrum lub w okolicach metra) mogę kupić pędzle firmy Killys? Konkretnie chodzi mi o ten do nakładania cieni. Używałam go kiedyś przez długi czas, byłam bardzo zadowolona i chciałabym go kupić
(zdjęcie pobrane z internetu)
ullcia92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2023-05-08 22:59:29


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:36.