Superstay Silky i co dalej - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-07-14, 12:06   #1
JuDiT
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 27

Superstay Silky i co dalej


Hej dziewczyny. Mam takie małe pytanie do Was..myślę że mi doradzicie... Od około 2 lat używam Maybelline Superstay Silky kolor Fawn 40. Jestem z niego w 100% zadowolona lecz na lato jest on trochę za cięzki na moją buzie, wygląda niezbyt dobrze w upałach... Niedawno kupiłam Mineralny Podkład w kremie też z Maybelline ale nie byłam zadowlona. więc doradzcie co mogłoby mnie zadolwolić tzn. chodzi mi o ładne wtopienie sie w skóre o podobym odcieniu do Fawn..a przy tym by za cieżko nie wyglądał na buzi..
JuDiT jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-14, 12:18   #2
behemotkot
Rozeznanie
 
Avatar behemotkot
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: punkt w przestrzeni
Wiadomości: 930
Dot.: Superstay Silky i co dalej

Nie wiem czy to dobre miejsce na taki post, ale niech się co do tego wypowie moderator...w każdym razie ja ze swojej strony polecam podkłady mineralne sypkie.
Sama używam sypkiego z Everyday Minerals, i nie mam żadnych zastrzeżeń i wiem ,że do płynnych podkładów juz nie wrócę
pozdrawiam
__________________
"...bo ona ona różne ma imiona
jedni wołają ją miłość inni zgaga pieprzona
bo ona ona imiona różne ma
jedni wołają ją szczęście niepojęte
inni pani na K."

Początki bloga
http://okiembehemotkota.blogspot.com

Moje amatorskie fotki:
http://kasita.flog.pl/

Edytowane przez behemotkot
Czas edycji: 2010-07-14 o 12:20 Powód: literówki
behemotkot jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-14, 12:47   #3
JuDiT
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 27
Dot.: Superstay Silky i co dalej

dziękuje za odpowiedź... dział moje makijaże ma służyć prezentacji makijaży jak i doświadczeń z nimi związanych więc to według mnie odpowiednie miejsce.. mogłabyś jeszcze zdradzić z jakiej firmy używasz?

Edytowane przez JuDiT
Czas edycji: 2010-07-14 o 12:48 Powód: literówki
JuDiT jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-14, 12:56   #4
zawszeboska
Zakorzenienie
 
Avatar zawszeboska
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: pl
Wiadomości: 4 955
Dot.: Superstay Silky i co dalej

Cytat:
Napisane przez JuDiT Pokaż wiadomość
dziękuje za odpowiedź... dział moje makijaże ma służyć prezentacji makijaży jak i doświadczeń z nimi związanych więc to według mnie odpowiednie miejsce.. mogłabyś jeszcze zdradzić z jakiej firmy używasz?
Wystarczyło przejrzeć kilka wątków z tego forum, żeby się przekonać, że jednak nie jest to odpowiednie miejsce. Prezentujemy tutaj swoje makijaże i oceniamy je. Pytania na temat kosmetyków powinny być w dziale "Pytania do wizażystki".
zawszeboska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-15, 21:06   #5
v-x-n
Wtajemniczenie
 
Avatar v-x-n
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Nowhere
Wiadomości: 2 486
Dot.: Superstay Silky i co dalej

Ja szczerze mówiąc też kiedyś przeskoczyłam ze zwykłej kolorówki na podkłady mineralne EDM, ale jednak odstawiłam - topią mi się na twarzy, niezależnie od nałożonej ilości.

Od siebie powiem tyle - może zamiast nakładać podkład na twarz, zainwestuj w dobry korektor (świetny jest ten nowy z Maybelline, Stay coś tam!), a podkładowi bye bye? Ja gdzieś od roku (?) nie używam podkładu (no, może na jakieś wielkie wyjście) i cera naprawdę wygląda i czuje się lepiej. Jak masz w miarę równy koloryt cery, to ja radzę stosować sam korektor (i problemu z ważeniem się ciężkiego podkładu na twarzy nie będzie). I to nie tak, że to rozwiązanie tylko dla idealnych cer - ja mam pryszcze, ale korektor ładnie je tuszuje i skóra oddycha.

A jak nie umiesz się przestawić na zupełny brak podkładu, to może krem tonujący, np z Ziaji Nuno? Trochę wyrównuje, dopasowuje się do koloru cery, wygląda się lepiej, a nie jest tak ciężki jak podkład
__________________
"La curiosidad mató al gato."
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
[ Nie kupuję nowych zanim nie zużyję starych ]
[ Biegam ] 10 - 15 - 20 - hM - 30 - M
v-x-n jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:22.