ACNE-DERM - krem z kwasem azelainowym 20% - Strona 28 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2006-08-19, 19:39   #811
Weronisia
Zakorzenienie
 
Avatar Weronisia
 
Zarejestrowany: 2003-07
Lokalizacja: DE
Wiadomości: 6 714
Dot.: ACNE DERM jeszcze raz

Aknemycin jest na bakterie, a wiec musisz sam stwierdzic czy jest ci potrzebny czy nhie. Czy pryszcze sa ropne, zaognione? Wtedy aknemycin moze pomoc. Jednak trzeba go uzywac az do zaschniecia praszcza.
Uzywaj tylko na sam pryszcz.

Mi dermatolog kazala bardzo ostroznie go nanosic, zeby nie dotknac nim zdrowej skory. Mialam smarowac tylko sam pryszcz.

Przy aknemycinie konieczne jest stosowanie kremow z wysokim filtrem.

Jak chcesz i czujesz taka potrzebe, to stosuj te preparaty zamiennie jedno rano drugie wieczorem.
Jednak jesli pryszcze nie sa ropne to aknemycin jest raczej zbedny.
Weronisia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-08-19, 19:53   #812
muczaczo
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 5
Dot.: ACNE DERM jeszcze raz

Czyli zostane przy samym kremiku, bo w zasadzie najgorsze mam juz za soba teraz musi sie juz tylko wszystko slicznie zagoic. Dzieki wielkie
muczaczo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-08-19, 20:05   #813
Weronisia
Zakorzenienie
 
Avatar Weronisia
 
Zarejestrowany: 2003-07
Lokalizacja: DE
Wiadomości: 6 714
Dot.: ACNE DERM jeszcze raz

A uzywales Effaklaru K? Ja co prawda nie mam zbyt wielkiego problemu z pryszczami, ale Effaclar K bardzo pomaga mi zwalczyc zaskorniki, rozszerzone pory i szybko zasychaja pryszcze. Nie czyni cudow, ale pryszcze na prawde szybko znikaja poprzez delikatne zluszczanie sie.
Weronisia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-08-19, 20:23   #814
muczaczo
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 5
Dot.: ACNE DERM jeszcze raz

Nie, jeszcze nie... do tej pory były tylko jakies magiczne serie dla mlodziezy typu clerasil itd. ktore kompletnie nic nie daja, potem przerzucilem sie na jakies tam benzacne ktore cos tam dzialalo ale sam krem mnie strasznie denerwowal bo sie slabo wchlanial i potem cala twarz sie robila smiesznie biala od wiorow kremu,gdzies po drodze kilka wizyt u kosmetyczki tylko niesety zawsze dosc szybki nawrot potem byl aknemycin po wizycie u pani dermtolog no i teraz jakos ostatnio wyczytalem w necie o AD wiec postanowlem sprobowac ^^. W tej chwili pryszcze jako takie nie sa najwiekszym problemem , czasem jakis ropny wyskoczy ale sporadycznie, mi chodzi raczej o usuniecie wszelkich przebarwien i blizenek po tym co juz mialem wczesniej...
muczaczo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-08-19, 21:04   #815
Weronisia
Zakorzenienie
 
Avatar Weronisia
 
Zarejestrowany: 2003-07
Lokalizacja: DE
Wiadomości: 6 714
Dot.: ACNE DERM jeszcze raz

No to trzymaj sie AD bo on ponoc bardzo pomaga na przebarwienia. Sama tez chce zaczac kuracje AD bo mam przebarwienia. Ale ja uzywam tez innych kosmetykow do oczyszczania i wygladzania cery.
Weronisia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-08-22, 13:16   #816
sylwiani
Zadomowienie
 
Avatar sylwiani
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 1 140
Dot.: ACNE DERM jeszcze raz

ja używam na przebarwienia i niespodzianki, bo AD wszechstronny jest
sylwiani jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-08-22, 13:24   #817
fuksjaa
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 13 317
Dot.: ACNE DERM jeszcze raz

Cytat:
Napisane przez sylwiani
ja używam na przebarwienia i niespodzianki, bo AD wszechstronny jest
bo do tego AD właśnie służy...
fuksjaa jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-08-23, 10:06   #818
madulka
Zadomowienie
 
Avatar madulka
 
Zarejestrowany: 2003-08
Wiadomości: 1 312
Dot.: ACNE DERM jeszcze raz

Nie radze nakladac makijazu na AD. Poczatkowo tak robilam i zaatakowaly mnie wielkie bolace bulwy na twarzy. Potem wyczytalam o tych reakcjach AD z innymi kosmetykami i zaczelam stosowac go tylko na noc, a w dzien makijaz (bo nie moglam wtedy z niego zrezygnowac ) I wiecej takich problemow nie bylo.
madulka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-08-23, 10:13   #819
fuksjaa
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 13 317
Dot.: ACNE DERM jeszcze raz

Cytat:
Napisane przez madulka
Nie radze nakladac makijazu na AD. Poczatkowo tak robilam i zaatakowaly mnie wielkie bolace bulwy na twarzy. Potem wyczytalam o tych reakcjach AD z innymi kosmetykami i zaczelam stosowac go tylko na noc, a w dzien makijaz (bo nie moglam wtedy z niego zrezygnowac ) I wiecej takich problemow nie bylo.
też tak robię

AD na noc
filtry + makijaż na dzień

fuksjaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-08-23, 11:03   #820
Sunlit
Raczkowanie
 
Avatar Sunlit
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 57
Dot.: ACNE DERM jeszcze raz

Acne-Derm stosuje zawsze na noc i omijam śluzówki, tak jak jest to zastrzeżone w ulotce.
Nie zauważyłam jakiegoś widocznego wybielenia. Lekko rozjaśnił skóre, oczyścił ją i wygładził.
Początkowo po nałożeniu Acne-Dermu po 1h nakładałam Ystheal i tak robiłam codziennie. Nie było żadnego podrażnienia, łuszczenia etc.
Później zaczęłam stosować na zmiane: 1 dzień Acne-Derm, 2 dzień Ystheal, Diroseal lub Diacneal.
Latem zaprzestałam takiej kombinacji, ale mam zamiar rozpocząć na nowo i już włączyć Retin-A lub Zorac na jesień.
__________________
Pozdrawiam,
MONIKA
Sunlit jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-08-23, 20:59   #821
Asik_
Zakorzenienie
 
Avatar Asik_
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 3 288
Dot.: ACNE DERM jeszcze raz

Ja tez ten krem (tylko ze Skinoren) stosuje na noc, a na dzien staram sie nawilzyc cere. Tylko jest problem, naprawde zrobiły mi sie poziome krechyb ana czole (teraz juz widoczne) Zawsze mialam gladziutkie czoło. Odkad uzywam tego kwasu zrobiły sie sie 2 zmarchy A juz tak cieszylam sie ze pozbede sie wszelkich niespodzianek z twarzy i czoła
Poradzcie cos nawilzenie nie pomaga..........
Asik_ jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-08-24, 01:32   #822
Paula07
Wtajemniczenie
 
Avatar Paula07
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Dania
Wiadomości: 2 053
Post Dot.: ACNE DERM jeszcze raz

Cytat:
Napisane przez Asik_
Ja tez ten krem (tylko ze Skinoren) stosuje na noc, a na dzien staram sie nawilzyc cere. Tylko jest problem, naprawde zrobiły mi sie poziome krechyb ana czole (teraz juz widoczne) Zawsze mialam gladziutkie czoło. Odkad uzywam tego kwasu zrobiły sie sie 2 zmarchy A juz tak cieszylam sie ze pozbede sie wszelkich niespodzianek z twarzy i czoła
Poradzcie cos nawilzenie nie pomaga..........
Asik uwidoczniły ci się zmarszczki na czole, poniewaz prawdopodobnie przesuszyła ci się skóra po skinorenie. Najlepiej do tego będzie pomocny krem nie tylko nawilżający, ale natłuszczająco- nawilżąjący .
Albo po prostu skinorenu używaj żadziej i w dni bez kwasowe używaj porządnego natłuszczacza. W tym celu najlepiej spisują sie oleje, np: z pestek winogron z dodatkiem wit. A i E .
Paula07 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-08-24, 09:34   #823
amika79
Wtajemniczenie
 
Avatar amika79
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 511
Dot.: ACNE DERM jeszcze raz

Od półtora tygodnia stosuję na noc Acne Derm, bo chcę pozbyć się piegów, które wyszły mi w na nosie, tam gdzie nosiłam okulary. Piegi same w sobie nie przeszkadzałyby mi, gdyby nie były z roku na rok coraz większe (poza tym łączą się w grupy, tworząc nieregularne plamy).

Wiem, że tydzień to za mało, by zobaczyć efekty działania AD na przebarwienia, więc o tym nie będę pisać.

Moje odczucia co do stanu mojej skóry pokrywają się w sumie ze wcześniejszymi waszymi wypowiedziami:


- nie mam wysypu pryszczy, a jak jakieś drobne krostki były to znikają ;
- skóra jest bardzo wygładzona;
- staje się powoli normalną w kierunku suchej (na razie nie mam problemów z nawilżeniem, uff);
- twarz jest zaróżowiona;
- uwrażliwiła się mocno, jest wrażliwa na dotyk, alkohol w filtrach (mam całą kolekcję alkoholowych LRP) i unoszący się pył w powietrzu. Przechodzę właśnie gruntowny remont przedpokoju, za każdym razem jak przekraczam jego próg, czuję jak unoszący się remontowy pył drażni mi twarz. Czuję pieczenie.

Aha, na twarz rano nakładam hydrożel Olaya. Jestem z jego właściwości nawilżających zadowolona. Zrezygnowałam na razie z ukochanego serum C+E, bo jeśli chodzi o nawilżanie, to przy AD nie działa dostatecznie dobrze. Zacznę je znów stosować jak stan mojej cery się unormuje. Na żel nakładam normalnie filtry. Nie skrobiuję się, bo boję się, że mi skrobia wchłonie tę niewielką ilość wilgoci, jaka pozostała w mojej cerze. Nakładam natomiast beztalkowy puder, bo wydaje mi się, że bez tego, poprzyklja mi się do facjaty ten straszny remontowy pył. To by dopiero było...
__________________
How many eyes does Lord Bloodraven have? - A thousand eyes and one.

Edytowane przez amika79
Czas edycji: 2006-08-24 o 10:03
amika79 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-08-24, 09:49   #824
Asik_
Zakorzenienie
 
Avatar Asik_
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 3 288
Dot.: ACNE DERM jeszcze raz

Cytat:
Napisane przez Paula07
Asik uwidoczniły ci się zmarszczki na czole, poniewaz prawdopodobnie przesuszyła ci się skóra po skinorenie. Najlepiej do tego będzie pomocny krem nie tylko nawilżający, ale natłuszczająco- nawilżąjący .
Albo po prostu skinorenu używaj żadziej i w dni bez kwasowe używaj porządnego natłuszczacza. W tym celu najlepiej spisują sie oleje, np: z pestek winogron z dodatkiem wit. A i E .
Dziekuje za odpowiedz Bede uzywała czegoś bardziej natluszczajacego, mam nadzieje, ze wszystko wróci do normy
Mam skóre raczej taką cienką, z wiecznymi niespodziankami
Asik_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-08-24, 21:17   #825
Olcia101
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 723
Dot.: ACNE DERM jeszcze raz

Dziewczyny odnawiam ten wątek poniewaz mam pytanie jesli chodzi o acne derm a niechce zakładac nowego wątku! Piszecie że jesli sie nim smarute to trzeba takze używać kremu z filtrem. Czy ten krem z filtrem jest konieczny? Właściwie po co go używać....aby niepowstaly inne przebarwienia od slonca..czy poprostu on jest konieczny do tego kremu acne derm?Czy moga wyjśc jakieś skutki ubocze jesli sie niebedzie stosowalo kremu z filtrem? ja mam tylko problem z przebarwieniami po trądziku nie od slonca, wiec czy ten krem z filtrem jest konieczny??? Czekam na odpowiedzi
Olcia101 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-08-24, 21:56   #826
agaku
Rozeznanie
 
Avatar agaku
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 871
Dot.: ACNE DERM jeszcze raz

Olcia, krem z filtrem to jeden z najważniejszych elementów pielęgnacji, a przy stosowaniu kwasów (takie przecież zawiera Acnederm) jest niezbędny . Kwasy mają działanie złuszczające, odsłaniają delikatną skórę, która jest bezbronna wobec promieniowania UV - gruba warstwa kremu z footostabilnym filtrem zapobiega więc uszkodzeniom skóry (przebarwieniom również ).
agaku jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-08-24, 22:00   #827
Asik_
Zakorzenienie
 
Avatar Asik_
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 3 288
Dot.: ACNE DERM jeszcze raz

Cytat:
Napisane przez Olcia101
Dziewczyny odnawiam ten wątek poniewaz mam pytanie jesli chodzi o acne derm a niechce zakładac nowego wątku! Piszecie że jesli sie nim smarute to trzeba takze używać kremu z filtrem. Czy ten krem z filtrem jest konieczny? Właściwie po co go używać....aby niepowstaly inne przebarwienia od slonca..czy poprostu on jest konieczny do tego kremu acne derm?Czy moga wyjśc jakieś skutki ubocze jesli sie niebedzie stosowalo kremu z filtrem? ja mam tylko problem z przebarwieniami po trądziku nie od slonca, wiec czy ten krem z filtrem jest konieczny??? Czekam na odpowiedzi
Obojetne jakie masz przebarwienia, trzeba przy kwasach stosowac filtry Bo inaczej wychodząc w kwasami na twarzy na słonce mozesz nabawić sie wiekszych przebarwien, plam i innych niespodzianek
Asik_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-08-25, 10:29   #828
>>Girl<<
Raczkowanie
 
Avatar >>Girl<<
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: opolskie
Wiadomości: 264
GG do >>Girl<<
Dot.: ACNE DERM jeszcze raz

Hej!Ja używam Acne Derm od jakiś 2 tygodni i ogólnie jestem zadowolona,cera jest wygładzona,nowe 'niespodzianki' rzadziej wyskakują,a co do przebarwień,to może w minimalnym stopniu się rozjaśniły.I mam pytanie,gdy skończe używać tą tubke,to co dalej?Czy mam kupić następną i dalej używać AD,czy może jakiś inny kwasik,myślałam nad Lysanelem Active.
__________________

Ze szczęściem
bywa czasami tak jak z okularami,
szuka się ich,a one "siedzą" na nosie.
Tak blisko!

Phil Bosmans
>>Girl<< jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-08-25, 10:34   #829
Weronisia
Zakorzenienie
 
Avatar Weronisia
 
Zarejestrowany: 2003-07
Lokalizacja: DE
Wiadomości: 6 714
Dot.: ACNE DERM jeszcze raz

GIRL wydaje mi sie, ze powinnas dalej stosowac AD, bo przeciez nawet w ulotce pisze, ze kuracja trwa ok. 3 m-cy. Ja przynajmniej tyle czasu bede to stosowac
Weronisia jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-08-25, 10:43   #830
Dalissime'80
Raczkowanie
 
Avatar Dalissime'80
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 207
Dot.: ACNE DERM jeszcze raz

Girl, mozesz uzywac dalej i na przyklad cos do tego dodac np.effaclar k, albo wlasnie ten lysanel i stosować na zmiane.
Dalissime'80 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-08-25, 12:05   #831
brownsugar007
Przyczajenie
 
Avatar brownsugar007
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 29
GG do brownsugar007 Send a message via Skype™ to brownsugar007
Dot.: ACNE DERM jeszcze raz

czy acnederm mozna stosować ponad 3 miesiace ?
__________________
dragi wciągają! studentka farmacji


"good girls gonna play with the gangsta's
"
brownsugar007 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-08-25, 12:13   #832
madulka
Zadomowienie
 
Avatar madulka
 
Zarejestrowany: 2003-08
Wiadomości: 1 312
Dot.: ACNE DERM jeszcze raz

Cytat:
Napisane przez brownsugar007
czy acnederm mozna stosować ponad 3 miesiace ?
W sumie nie zastanawialam sie nad tym. Ja stosuje zawsze od wrzesnia do marca (okolo), czyli wychodzi 7 miesiecy i nigdy nic zlego sie nie dzialo. Juz 2 lata tak robie, niedlugo zacznie sie 3
madulka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-08-27, 11:56   #833
Little Princesss
Raczkowanie
 
Avatar Little Princesss
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 65
Dot.: ACNE DERM jeszcze raz

dziewczyny powiedzcie mi czy AD radzi sobie z takimi przebariweniami bardziej widocznymi? stosuje go juz ponad meisiac i ladnie wygladzil buzie i usunal male przebarwienia ale najwiecej mam na prawym policzku po krostkach od jedzenia są dosc widoczne i mam wraznie ze ich rozjasnianie stanelo w miejscu. prosze napiszcie jak u was to wyglada? czy jednak potrzebuje czegos mocniejszego czy jednak czekac ...
Little Princesss jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-08-27, 14:03   #834
In_ThE_ShAdOwS
Wtajemniczenie
 
Avatar In_ThE_ShAdOwS
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Piła
Wiadomości: 2 907
Dot.: ACNE DERM jeszcze raz

Mnie AD rozjasnił bardzo delikatnie, poznikały tylko te świezzsze przebarwienia i to niecałkiem, tu raczej potrzeba czegoś mocniejszego. Zuzyłam 2 tubki, możesz jeszcze troche poczekac, może sie uda
In_ThE_ShAdOwS jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-08-27, 15:53   #835
Little Princesss
Raczkowanie
 
Avatar Little Princesss
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 65
Dot.: ACNE DERM jeszcze raz

In The Shadow dziekuje za odpowiedz Nie chce zaśmiecac watku ale moze ktoras z was stosowala cos mocniejszego co mozecie polecic albo w polaczeniu z AD zeby dawalo mocniejszy efekt ? a narazie czekam na dalesze efekty AD
Little Princesss jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-08-27, 16:19   #836
poziomka18
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 7
Dot.: ACNE DERM jeszcze raz

hej
Dużo czytałam o AD na forum i postanowiłam sprobować...jednak jest gorzej niż przed uzyciem. Gdzie popełniłam błąd? Najpier myje dokładnie twaz zelem Clearasil, potem wycieram twaz recznikiem papierowym i kiedy mam już suchą tważ nakładam AD, po godzinie nakładam krem do tważy DAX cosmtices ochrona twarzy i ust 30 UVA UVB. krem AD stosuje od tygodnia, i jak narazie nie widze poprawy ( Co zrobiłam nie tak ??
poziomka18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-08-27, 17:04   #837
Mona Liza
Raczkowanie
 
Avatar Mona Liza
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Museum Star
Wiadomości: 162
Dot.: ACNE DERM jeszcze raz

Niestety to objaw typowe - po zastosowaniu AD mmoże wystąpić pogorszenie stanu skóry. Wyrzuciłabym na twoim miejscu Clerasil, zawiera alkohol i dodatkowo może podrażniać. Używaj żelu do mycia twarzy o małej zawartość SLS. Poza tym nie warto łączyć AD z innymi kremami, bo również może prowadzić do wysypów. Trudno więc stwierdzić, co u Ciebie moze być pierwotną przyczyną tego pogorszenia.
Mona Liza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-08-27, 17:16   #838
poziomka18
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 7
Dot.: ACNE DERM jeszcze raz


Ale to jest krem ktory ma chronić moją skóre przed słońcem, czytałam ze tnależy smarować twaz uzywając AD. Uzywam kremowy zel do mycia twazy clearasil, nie zawiera alkoholu
pocieszam sie ze to może taki stan przejściowy, po syfki wyskakuja w miejscach gdzie wczesniej były zasorniki ;/ . Tylko martwie sie bo to trwa już tydzień (
poziomka18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-08-27, 20:10   #839
>>Girl<<
Raczkowanie
 
Avatar >>Girl<<
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: opolskie
Wiadomości: 264
GG do >>Girl<<
Dot.: ACNE DERM jeszcze raz

Cytat:
Napisane przez poziomka18

Ale to jest krem ktory ma chronić moją skóre przed słońcem, czytałam ze tnależy smarować twaz uzywając AD. Uzywam kremowy zel do mycia twazy clearasil, nie zawiera alkoholu
pocieszam sie ze to może taki stan przejściowy, po syfki wyskakuja w miejscach gdzie wczesniej były zasorniki ;/ . Tylko martwie sie bo to trwa już tydzień (
Acne Derm najlepiej stosować wieczorem,dlatego gdy kładziesz się spać nie musisz używać kremu,a jedynie rano,gdy twarz jest narażona na działanie promieni słonecznych.
__________________

Ze szczęściem
bywa czasami tak jak z okularami,
szuka się ich,a one "siedzą" na nosie.
Tak blisko!

Phil Bosmans
>>Girl<< jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-08-28, 00:21   #840
Paula07
Wtajemniczenie
 
Avatar Paula07
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Dania
Wiadomości: 2 053
Post Dot.: ACNE DERM jeszcze raz

Cytat:
Napisane przez poziomka18
hej
Dużo czytałam o AD na forum i postanowiłam sprobować...jednak jest gorzej niż przed uzyciem. Gdzie popełniłam błąd? Najpier myje dokładnie twaz zelem Clearasil, potem wycieram twaz recznikiem papierowym i kiedy mam już suchą tważ nakładam AD, po godzinie nakładam krem do tważy DAX cosmtices ochrona twarzy i ust 30 UVA UVB. krem AD stosuje od tygodnia, i jak narazie nie widze poprawy ( Co zrobiłam nie tak ??
Poziomka, ale DAX nie posiada stabilnych filtrów, a AD smarujemy się na noc .
Paula07 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-12-22 11:09:53


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:04.