AMILIE Mineral Cosmetics - Strona 46 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Kosmetyki mineralne

Notka

Kosmetyki mineralne Lubisz kosmetyki mineralne? Chcesz pogłębić swoją wiedzę? Wiemy wszystko o kosmetykach mineralnych. Zapraszamy do dyskusji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-05-30, 18:51   #1351
Alexzus
Rozeznanie
 
Avatar Alexzus
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 877
Dot.: AMILIE Mineral Cosmetics

Cytat:
Napisane przez reniferrudolf Pokaż wiadomość
W sumie to umalowałam jeden policzek AM golden fairest, a drugi Amilie Cashmere i nie widzę większej różnicy (wydawało mi się, że żywiej jest w AM bo słońce z jednej strony padało)
Wiem, że to dwie różne gamy kolorystyczne, ale widocznie mam jakąś dziwną twarz
Tak jak w temacie AM napisałam może być od biedy golden fairest, bo również wydaje się pasować.
Magia mojego spojrzenia
Każdemu co innego pasuje, nie trzeba mieć do tego dziwnej twarzy
__________________
Do pupy z tym wszystkim

skromna wymianka, głównie kosmetyki https://wizaz.pl/forum/showthread.php?p=59150636 zakończona - kwiecień
Alexzus jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-30, 20:26   #1352
chimay
Zakorzenienie
 
Avatar chimay
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 25 326
Dot.: AMILIE Mineral Cosmetics

Cytat:
Napisane przez nagomiko Pokaż wiadomość
a, na Ciebie tak dzialaja? no, ja nie mam z tym problemow, mnie kompletnie nie luszczy, nie sciaga pomimo codziennego uzywania od ponad 5 miesiecy a tonik z glukonolaktonem? moze on?
Właśnie przeszłam na łagodniejsze kwasy po glikolu, używam toniku z laktobionowym 5%, ale już widzę, że robi się tarka na twarzy. Moja skóra jest wyjątkowo wrażliwa na wszelkie potencjalnie złuszczające substancje, a niestety to głównie one są też najskuteczniejsze, więc jestem w trochę patowej sytuacji.

Cytat:
Napisane przez reniferrudolf Pokaż wiadomość
W sumie to umalowałam jeden policzek AM golden fairest, a drugi Amilie Cashmere i nie widzę większej różnicy (wydawało mi się, że żywiej jest w AM bo słońce z jednej strony padało)
Wiem, że to dwie różne gamy kolorystyczne, ale widocznie mam jakąś dziwną twarz
To właśnie świadczy o tym, że:
-testy paskowe są mało miarodajne
-efekt końcowy i tak zależy od skóry

Bo ja bym w życiu nie powiedziała, że cokolwiek z "golden" w nazwie mogłoby być podobne do Cashmere, który na mojej nietolerującej żółtka facjacie wygląda dobrze.
chimay jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-01, 13:53   #1353
monika630
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: lubelskie
Wiadomości: 266
Dot.: AMILIE Mineral Cosmetics

Czy któraś z was używała może Everyday Minerals? Jaki odcień byłby najbardziej zbliżony do Sesame z Amilie i Golden Fairest z AM?
monika630 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-01, 17:15   #1354
jolkas1paula
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 308
Dot.: AMILIE Mineral Cosmetics

ja nie musze czytać, ani mieć potwierdzeń, bo prostu przekonałam się na własnej skórze (nie raz) ze zapychają i ostrzegałam już rok temu wszystkich, no ale jak zawsze każdy chce się przekonać na własnej skórze wiec rozumiem... a swoja droga bardzo zaluje ze tak jest bo pasują mi kolorystycznie, kryciem i trwałością, no ale nie kosztem PRYSZCZY pisałam nawet kiedyś do annabele no, ale nic nie wskórałam;/ może kiedyś poczytają nasze opinie i cos z tym zrobią ( jakby nie zapychały to mogłabym płacić nawet więcej nawet bo są PRAWIE świetne)
jolkas1paula jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-01, 17:28   #1355
chimay
Zakorzenienie
 
Avatar chimay
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 25 326
Dot.: AMILIE Mineral Cosmetics

Cytat:
Napisane przez jolkas1paula Pokaż wiadomość
ja nie musze czytać, ani mieć potwierdzeń, bo prostu przekonałam się na własnej skórze (nie raz) ze zapychają i ostrzegałam już rok temu wszystkich, no ale jak zawsze każdy chce się przekonać na własnej skórze wiec rozumiem... a swoja droga bardzo zaluje ze tak jest bo pasują mi kolorystycznie, kryciem i trwałością, no ale nie kosztem PRYSZCZY pisałam nawet kiedyś do annabele no, ale nic nie wskórałam;/ może kiedyś poczytają nasze opinie i cos z tym zrobią ( jakby nie zapychały to mogłabym płacić nawet więcej nawet bo są PRAWIE świetne)
Czy na pewno w tym wątku chciałaś umieścić tego posta?
Poza tym, co niby Annabelle mają z tym zrobić, skoro zapychanie to kwestia bardzo indywidualna i zależy od skóry?
chimay jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-01, 19:15   #1356
kasiatoya
Rozeznanie
 
Avatar kasiatoya
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: to tu to tam
Wiadomości: 905
Dot.: AMILIE Mineral Cosmetics

poszłam wczoraj w amilie na koncert i dobrze się bawiłam
po koncercie jak wróciłam do domu na twarzy było ciaaaasto
w sumie to podejrzewam, że żaden z podkładów mineralnych nie dał by rady tego wytrzymać
no chyba, że jest jakiś magiczny sposób na utrwalenie podkładu mineralnego tak żeby można było spokojnie prowadzić hulaszczy tryb życia
jak jest to podpowiedzcie
kasiatoya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-01, 20:21   #1357
mamaAmelka
Zakorzenienie
 
Avatar mamaAmelka
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Małe Trójmiasto Kaszubskie ;)
Wiadomości: 4 469
Dot.: AMILIE Mineral Cosmetics

Cytat:
Napisane przez kasiatoya Pokaż wiadomość
poszłam wczoraj w amilie na koncert i dobrze się bawiłam
po koncercie jak wróciłam do domu na twarzy było ciaaaasto
w sumie to podejrzewam, że żaden z podkładów mineralnych nie dał by rady tego wytrzymać
no chyba, że jest jakiś magiczny sposób na utrwalenie podkładu mineralnego tak żeby można było spokojnie prowadzić hulaszczy tryb życia
jak jest to podpowiedzcie
Zimą byłam na zabawie walentynkowej i umalowałam się Soft Honey, primer z kolorówki i utrwaliłam to pudrem z Earthnicity Velvet HD. Do białego rana szalałam na parkiecie a makijaż wciąż był bez zmian Nie pamiętam jakiego kremu użyłam pod makijaż.

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
Organizm rośnie do 25-go roku życia. Brzuch i dupa chyba o tym nie wiedzą...
mamaAmelka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-06-01, 23:22   #1358
kasiatoya
Rozeznanie
 
Avatar kasiatoya
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: to tu to tam
Wiadomości: 905
Dot.: AMILIE Mineral Cosmetics

o, czyli da się
tylko trzeba dobrze dobrać
ech... no to będę dalej szukać idealnego połączenia proszków z moją skóra
kasiatoya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-02, 07:47   #1359
Emilia 25
404 Not Found
 
Avatar Emilia 25
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 19 904
Dot.: AMILIE Mineral Cosmetics

Mi się trzyma idealnie na mikrosferach silikonowych.

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
J
Emilia 25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-02, 11:16   #1360
chimay
Zakorzenienie
 
Avatar chimay
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 25 326
Dot.: AMILIE Mineral Cosmetics

Cytat:
Napisane przez kasiatoya Pokaż wiadomość
poszłam wczoraj w amilie na koncert i dobrze się bawiłam
po koncercie jak wróciłam do domu na twarzy było ciaaaasto
w sumie to podejrzewam, że żaden z podkładów mineralnych nie dał by rady tego wytrzymać
no chyba, że jest jakiś magiczny sposób na utrwalenie podkładu mineralnego tak żeby można było spokojnie prowadzić hulaszczy tryb życia
jak jest to podpowiedzcie
Dla mnie to raczej kwestia cery niż użytych produktów. Po prostu u niektórych sebum ma takie właściwości, że zwarzy podkład tak czy inaczej. U mnie im dłużej noszę makijaż, tym jest gorzej, przy każdej kolejnej próbie zmatowienia też jest coraz gorzej.
Co prawda czasem nakładam podkład wieczorem w okolicznościach okołołóżkowych, jak mi zależy na dobrym prezentowaniu się, ale on się potem raczej ściera niż warzy Już nie mówiąc, żeby dotrwał do rana...

Tak na marginesie - moim zdaniem o minerałach narosło sporo mitów: jak to oczyszczają i leczą cerę, jakie są trwałe itp. Jakiś czas temu ktoś tu gdzieś na forum pytał, czy to prawda, że makijaż mineralny przetrwa pływanie w basenie. No litości, z czego to by musiało być zrobione, skoro nawet silikonowe podkłady tego nie przetrwają

Cytat:
Napisane przez Emilia 25 Pokaż wiadomość
Mi się trzyma idealnie na mikrosferach silikonowych.

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
U mnie mikrosfery nie wpływają na trwałość minerałów, ale zapobiegają włażeniu podkładu w zmarszczki, a to jest dla mnie bardzo dużo
chimay jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-05, 15:48   #1361
Alexzus
Rozeznanie
 
Avatar Alexzus
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 877
Dot.: AMILIE Mineral Cosmetics

Cytat:
Napisane przez chimay Pokaż wiadomość
No litości, z czego to by musiało być zrobione, skoro nawet silikonowe podkłady tego nie przetrwają
Nieprawda.. revlon colorstay przetrwał i to nie raz
__________________
Do pupy z tym wszystkim

skromna wymianka, głównie kosmetyki https://wizaz.pl/forum/showthread.php?p=59150636 zakończona - kwiecień
Alexzus jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-06-07, 18:08   #1362
chimay
Zakorzenienie
 
Avatar chimay
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 25 326
Dot.: AMILIE Mineral Cosmetics

Cytat:
Napisane przez Alexzus Pokaż wiadomość
Nieprawda.. revlon colorstay przetrwał i to nie raz
Przerażające

Mam mały kryzys minerałowy. Zastanawiam się czy minerały nie podkręcają fabryki sebum w mojej skórze. Dzisiaj słońce konkretnie grzeje, więc nałożyłam serum LaserXtreme, filtr i mieszankę Dry-Flo + Velvet Spheres. Skoro jest filtr, to makijażu oczywiście niet. Jest koniec dnia i w ogóle się nie świecę, a zaliczyłam w międzyczasie jazdę autobusem (bez klimy ofkors). Normalnie przy makijażu już bym go musiała dwa razy matowić. Nie wiem, co to za dzień dobroci, ale będę się bacznie temu przyglądać
chimay jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-07, 21:10   #1363
razdwapiec
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2011-10
Lokalizacja: kuj-pom
Wiadomości: 3 374
Dot.: AMILIE Mineral Cosmetics

A ja z bólem serducha stwierdzam, że podkład od Amilie jest super, ale... nie na lato. I to nieważne jakiego kremu użyję jako bazy i jak długo odczekam żeby się wchłonął - za każdym razem to samo, czyli ciastolenie już po mniej więcej godzinie (w zimowych miesiącach nie miałam tego problemu). Amilie idzie w kąt szuflady i do października będę używała tylko LL, który nawet w takie dni jak dziś (ponad 30 stopni w mieście), wygląda nienagannie przez jakieś 10 godzin i więcej.

Nie mniej jednak puder Sunshine Dust obowiązkowo codziennie - daje fantastyczne wykończenie, cudnie utrwala makijaż i wygładza optycznie skórę. A pomyśleć, że przed Amilie jakoś nie przepadałam za pudrami i nałożenie go na podkład kojarzyło mi się ze straszną tapetą.
__________________
razdwapiec jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-19, 15:45   #1364
kapsw
Rozeznanie
 
Avatar kapsw
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 782
Dot.: AMILIE Mineral Cosmetics

U mnie Amilie wygrał z AM. AM lepiej kryją, ale raz, że dopasowanie kolorystyczne nieco gorsze, a dwa, że jednak AM noszone przez kilka dni zapychają dość niefajnie no i mają tendencję do robienia mi maski na twarzy. Na szczęście nie potrzebuję dużego krycia.
Wcześniej używałam Pixie, ale uznałam, że firma leci sobie w kulki usuwaniem, zamienianiem dobrych produktów, znikaniem z rynku i tak technicznie, to nie chcę takiego czegoś wspierać.

Ale pytanie - nie ma próbek pudru, tak? Pisałam do nich, ale nie odpisali. Trochę szkoda, bo raczej nie kupię całego opakowania w ciemno. Chciałam też róże kupić - kupię chyba Little Smile, bo to chyba mogę bez testowania (najbardziej dopasowany do mnie chyba, wliczając kolor ust, bo ich nie maluję, a z tego co kojarzę, ta tonacja usta-policzki jest dość istotna, jeśli zależy mi na delikatnym efekcie przy jasnej twarzy; dotychczas nie używałam różu, ale mam pędzle w końcu do tego celu, więc chcę), no ale bez testów to na żaden inny kolor się pewnie nie zdecyduję.
__________________
Źle czy dobrze, okaże się później. Ale trzeba działać, śmiało chwytać życie za grzywę. Wierz mi, malutka, żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania. Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się. / Andrzej Sapkowski

Edytowane przez kapsw
Czas edycji: 2014-06-19 o 15:47
kapsw jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-20, 17:10   #1365
monika630
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: lubelskie
Wiadomości: 266
Dot.: AMILIE Mineral Cosmetics

Cytat:
Napisane przez kapsw Pokaż wiadomość
U mnie Amilie wygrał z AM. AM lepiej kryją, ale raz, że dopasowanie kolorystyczne nieco gorsze, a dwa, że jednak AM noszone przez kilka dni zapychają dość niefajnie no i mają tendencję do robienia mi maski na twarzy. Na szczęście nie potrzebuję dużego krycia.
Wcześniej używałam Pixie, ale uznałam, że firma leci sobie w kulki usuwaniem, zamienianiem dobrych produktów, znikaniem z rynku i tak technicznie, to nie chcę takiego czegoś wspierać.

Ale pytanie - nie ma próbek pudru, tak? Pisałam do nich, ale nie odpisali. Trochę szkoda, bo raczej nie kupię całego opakowania w ciemno. Chciałam też róże kupić - kupię chyba Little Smile, bo to chyba mogę bez testowania (najbardziej dopasowany do mnie chyba, wliczając kolor ust, bo ich nie maluję, a z tego co kojarzę, ta tonacja usta-policzki jest dość istotna, jeśli zależy mi na delikatnym efekcie przy jasnej twarzy; dotychczas nie używałam różu, ale mam pędzle w końcu do tego celu, więc chcę), no ale bez testów to na żaden inny kolor się pewnie nie zdecyduję.
Z tego co widać na stronie to nie, niestety. Ale były, tak samo próbki róży
monika630 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-19, 19:07   #1366
201606211611
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 640
Dot.: AMILIE Mineral Cosmetics

Zastanawiam się nad kupnem ich pędzli. Co o nich sądzicie? Wyglądają naprawdę ładnie, ale wiadomo - to tylko wygląd i może się okazać, że ładne, ale z jakością gorzej, a nie chciałabym wyrzucić pieniędzy w błoto.
201606211611 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-19, 23:44   #1367
IzzieSt
Zakorzenienie
 
Avatar IzzieSt
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 8 763
Dot.: AMILIE Mineral Cosmetics

Cytat:
Napisane przez monika630 Pokaż wiadomość
Z tego co widać na stronie to nie, niestety. Ale były, tak samo próbki róży
Dopiero teraz, ale może jeszcze komuś się przyda: na stronie kosmetyki-mineralne.com są próbki i róży i pudrów Amilie. Mam nadzieję, że nikt nie uzna tego za reklamę bo z tego co pamiętam to o tej stronie dowiedziałam się właśnie z tego wątku
IzzieSt jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-20, 09:30   #1368
Kimiko666
Zadomowienie
 
Avatar Kimiko666
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 1 534
Dot.: AMILIE Mineral Cosmetics

Cytat:
Napisane przez springsteen Pokaż wiadomość
Zastanawiam się nad kupnem ich pędzli. Co o nich sądzicie? Wyglądają naprawdę ładnie, ale wiadomo - to tylko wygląd i może się okazać, że ładne, ale z jakością gorzej, a nie chciałabym wyrzucić pieniędzy w błoto.
ja mam flat topa z amilie i fajnie sie sprawdza, wykonany starannie i dobrze sie sprawdza w codziennym makijazu - u mnie prześcignął slynnego hakuro no i cudne kolory mają te pedzle z amilie
__________________


Kimiko666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-20, 11:04   #1369
201606211611
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 640
Dot.: AMILIE Mineral Cosmetics

Kolory też mi się bardzo podobają (wiedzieli jak skusić kobiety ) i w takim razie chyba się zdecyduję. Mam jednego flat topa z innej firmy, ale nie sprawdza mi się jakoś szalenie dobrze. To samo z pędzlem Catrice do pudru. Jakiś taki sztywny i wyjątkowo nieprzyjemny.

Może tym razem dostanę ładną próbkę w gratisie, a nie jakiś wściekłopomarańczowy róż, który nijak do mnie nie pasuje. Wiem, że to nieładnie tak narzekać, ale jak to wtedy zobaczyłam, to padłam i już się nie podniosłam.
201606211611 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-07-22, 23:53   #1370
razdwapiec
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2011-10
Lokalizacja: kuj-pom
Wiadomości: 3 374
Dot.: AMILIE Mineral Cosmetics

Cytat:
Napisane przez springsteen Pokaż wiadomość
Może tym razem dostanę ładną próbkę w gratisie, a nie jakiś wściekłopomarańczowy róż, który nijak do mnie nie pasuje. Wiem, że to nieładnie tak narzekać, ale jak to wtedy zobaczyłam, to padłam i już się nie podniosłam.
Teraz to chyba jest tak, że w uwagach podczas składania zamówienia można samodzielnie wybrać jakie próbki chce się otrzymać i 1 big = 1 próbka.
__________________
razdwapiec jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-23, 00:40   #1371
201606211611
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 640
Dot.: AMILIE Mineral Cosmetics

Cytat:
Napisane przez razdwapiec Pokaż wiadomość
Teraz to chyba jest tak, że w uwagach podczas składania zamówienia można samodzielnie wybrać jakie próbki chce się otrzymać i 1 big = 1 próbka.
Szkoda, że nie wiedziałam o tym, jak zamawiałam za pierwszym razem. Wybrałabym sobie coś lepszego niż wściekłopomarańczowy róż.
201606211611 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-26, 17:43   #1372
jaglanka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 416
Dot.: AMILIE Mineral Cosmetics

Cytat:
Napisane przez monika630 Pokaż wiadomość
Z tego co widać na stronie to nie, niestety. Ale były, tak samo próbki róży
Próbki róży i pudrów są dostępne jeszcze w sklepie mineralcosmetics.pl
jaglanka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-28, 15:10   #1373
Emilia 25
404 Not Found
 
Avatar Emilia 25
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 19 904
Dot.: AMILIE Mineral Cosmetics

Dziewczęta mam pytanie.
Odcień soft honey pasował mi idealnie ale się opalilam bardzo ładnie. Jaki odcień będzie zbliżony ale nieco ciemniejszy?

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
J
Emilia 25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-04, 23:24   #1374
K_cieciorka
Zadomowienie
 
Avatar K_cieciorka
 
Zarejestrowany: 2013-03
Lokalizacja: Stolica
Wiadomości: 1 786
Dot.: AMILIE Mineral Cosmetics

Cytat:
Napisane przez nagomiko Pokaż wiadomość
a, na Ciebie tak dzialaja? no, ja nie mam z tym problemow, mnie kompletnie nie luszczy, nie sciaga pomimo codziennego uzywania od ponad 5 miesiecy a tonik z glukonolaktonem? moze on?
Mnie też nie łuszczy. Używałam Epiduo, Differinu i Effeklar K. Nie dopuszczam do przesuszu. Chyba tylko to i kwasy może podziałać
Może jeszcze mikrodermabrazja i peeling laserowy.

Cytat:
Napisane przez kasiatoya Pokaż wiadomość
poszłam wczoraj w amilie na koncert i dobrze się bawiłam
po koncercie jak wróciłam do domu na twarzy było ciaaaasto
w sumie to podejrzewam, że żaden z podkładów mineralnych nie dał by rady tego wytrzymać
no chyba, że jest jakiś magiczny sposób na utrwalenie podkładu mineralnego tak żeby można było spokojnie prowadzić hulaszczy tryb życia
jak jest to podpowiedzcie
Ja na takie wyjścia nie bawiłabym się w same minerały. Albo użyję tak mało makijażu, że nie będzie miał szans spłynąć, albo sięgnę po płynny, trwały podkład, albo combo baza i fixer w spreju.
K_cieciorka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-05, 11:14   #1375
gabiG4
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 108
Dot.: AMILIE Mineral Cosmetics

Cytat:
Napisane przez Emilia 25 Pokaż wiadomość
Dziewczęta mam pytanie.
Odcień soft honey pasował mi idealnie ale się opalilam bardzo ładnie. Jaki odcień będzie zbliżony ale nieco ciemniejszy?

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Nie polecam Butterscotch podchodzi pod pomarańcz. Moim typem jest Creme Brulee, piękny złoty kolorek Na stronie niestety niedostępny ale mam nadzieję, że niedługo uzupełnią zapasy bo zostały mi resztki
gabiG4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-05, 11:22   #1376
Emilia 25
404 Not Found
 
Avatar Emilia 25
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 19 904
Dot.: AMILIE Mineral Cosmetics

Cytat:
Napisane przez gabiG4 Pokaż wiadomość
Nie polecam Butterscotch podchodzi pod pomarańcz. Moim typem jest Creme Brulee, piękny złoty kolorek Na stronie niestety niedostępny ale mam nadzieję, że niedługo uzupełnią zapasy bo zostały mi resztki
Ostatecznie zamówiłam Caramel, dziś listonosz wrzucił awizo (mąż jest w domu ), to może dziś skoczę odebrać.
__________________
J
Emilia 25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-06, 18:26   #1377
gabiG4
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 108
Dot.: AMILIE Mineral Cosmetics

kiedy zamawiałaś Caramel? widzę że i on teraz niedostępny ;/
gabiG4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-06, 19:21   #1378
Emilia 25
404 Not Found
 
Avatar Emilia 25
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 19 904
Dot.: AMILIE Mineral Cosmetics

Cytat:
Napisane przez gabiG4 Pokaż wiadomość
kiedy zamawiałaś Caramel? widzę że i on teraz niedostępny ;/
Ja zamówiłam na kosmetyki-mineralne. pl. bez spacji (polecam: ehem
Jest idealny.
Róż little smile na ręce dość mocno świecący, zobaczymy jutro rano na buzi.
__________________
J
Emilia 25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-07, 09:24   #1379
Emilia 25
404 Not Found
 
Avatar Emilia 25
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 19 904
Dot.: AMILIE Mineral Cosmetics

Dziś mam makijaż zrobiony podkładem Caramel i różem Little Smile. Jestem bardzo zadowolona z obu produktów.
Caramel idelanie się wtapia, bałam się, że będzie za ciemny, ale jest nawet odrobinkę za jasny. Ale to dobrze, idzie jesień, opalenizna nie będzie wieczna.
Róż wydawał mi sie mocno brokatowy i błyszczący, wczoraj przy sztucznym świetle. Ale nie - też jest piękny.
Muszę tylko wyczyścić pędzel, bo przebija mi kolor różu Golden Peach.

Czym czyścicie pedzle?
__________________
J
Emilia 25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-07, 11:39   #1380
monika630
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: lubelskie
Wiadomości: 266
Dot.: AMILIE Mineral Cosmetics

Cytat:
Napisane przez Emilia 25 Pokaż wiadomość
Dziś mam makijaż zrobiony podkładem Caramel i różem Little Smile. Jestem bardzo zadowolona z obu produktów.
Caramel idelanie się wtapia, bałam się, że będzie za ciemny, ale jest nawet odrobinkę za jasny. Ale to dobrze, idzie jesień, opalenizna nie będzie wieczna.
Róż wydawał mi sie mocno brokatowy i błyszczący, wczoraj przy sztucznym świetle. Ale nie - też jest piękny.
Muszę tylko wyczyścić pędzel, bo przebija mi kolor różu Golden Peach.

Czym czyścicie pedzle?
Ja używam szamponu Babydream i takiej gumowej rękawicy do masażu z Rossmanna.

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
monika630 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Kosmetyki mineralne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-03-28 16:19:02


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:20.