studniówka/ lepsza jakość - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda > Szafa - komentarze

Notka

Szafa - komentarze Tutaj komentujemy wieszaki powieszone w naszej Szafie.

 
 
Narzędzia
Stary 2010-12-25, 07:57   #31
Kattarina
Zakorzenienie
 
Avatar Kattarina
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 7 826
Dot.: studniówka/ lepsza jakość

Wygladasz slicznie! Elegancko, a sexi- choc wcale nie wulgarnie. Masz doskonala, smukla sylwetke, piekne nogi, dlugie wlosy- nie potrzebujesz wyszukanych, strojnych ciuchow, by wygladac wyjatkowo pieknie! To Ty zdobisz soba te dosc skromna sukienke, ktora jest- jak kazde ubranie, rowniez "balowe bezy"- tylko kawalkiem materialu

Jedno czego Ci brakuje, to pewnosc siebie i swiadomosc swojej urody .
Mam nadzieje, ze z czasem uda Ci sie to zwalczyc.
Pamietaj, prosze, ze wlasny styl jest wazniejszy niz slepe podazanie za moda, ktora promuja tlumy
Poza tym, nie wszyscy musza wygladac zawsze tak samo: jak klony, zaopatrujace sie w jednym centrum handlowym.....

Edytowane przez Kattarina
Czas edycji: 2010-12-25 o 08:00
Kattarina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-25, 08:49   #32
zoila
Klientka w krawacie
 
Avatar zoila
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 19 690
Dot.: studniówka/ lepsza jakość

Świetnie wyglądasz (co za nogi ). Sukienka jest bardzo ciekawa, inna niż sieciówkowe kreacje . Nie wymieniałąbym jej na inną. Do tego założyłabym, granatowy żakiet, czarne szpilki i czarną kopertówkę. I jeszcze długie srebrne kolczyki. Na studniówkę nie trzeba zakładać sukni do ziemi, to w sumie już dawno przestał być super elegancki bal. Tu, to co powinno jest zakryte, to jest . Naprawdę ładnie- skromna sukienka ze smakiem wygląda o niebo lepiej niż taftowa na kole+burza loków.
__________________
Irytują mnie ludzie, którym wydaje się, że na wszystkim się znają.

WYMIANA KSIĄŻKOWA


zoila jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-25, 08:52   #33
butterfly20
Zakorzenienie
 
Avatar butterfly20
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 20 814
Dot.: studniówka/ lepsza jakość

Ale masz piękne nogi
Zazdraszczam!!
butterfly20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-25, 09:22   #34
olcik9
Raczkowanie
 
Avatar olcik9
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 395
Dot.: studniówka/ lepsza jakość

Cytat:
Napisane przez kochana1989 Pokaż wiadomość
slicznie wygladasz dodaj marynarke, fajne dodatki i bedzie pieknie
zgadzam sie całkowiciesukienka jest bardzo ładna, a co najwazniejsze fajnie w niej wygladasz, wystarczą odpowiednie dodatki i wg. mnie jest jak najbardziej ok
olcik9 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-25, 10:44   #35
abiblabla
Zakorzenienie
 
Avatar abiblabla
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 5 108
Dot.: studniówka/ lepsza jakość

nic szczególnego, ale jesli idziesz jako osoba towarzysząca to moze byc
__________________
i'm just standing here being a horse and a wizard
abiblabla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-25, 11:58   #36
Solciuchna
Zakorzenienie
 
Avatar Solciuchna
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: W-wa
Wiadomości: 9 673
Dot.: studniówka/ lepsza jakość

Cytat:
Napisane przez any_03 Pokaż wiadomość
już nawet mam taką wizję że chciałabym ją z turkusowym pasem zamiast tego beżowego
może by się dobrze komponowało z niebieskimi oczami?
wieczorem nie będzie widać koloru Twoich oczu, zresztą właściwie nikt nie zwraca na takie szczegóły uwagi...

moim zdaniem żadna z tych sukienek się nie nadaje, ostatecznie ta druga z linka, ale pod warunkiem, że założysz do niej marynarkę.

studniówka to bal, coś bardzo oficjalnego a nie imprezka. jak już koniecznie chcesz zakładać coś obcisłego, to niech to sięga tuż przed kolana, i nie będzie krótsze niż do połowy uda. ok, masz ładne nogi, gratulacje. w nieco dłuższej sukience też je zaprezentujesz, ale z klasą. nie musisz koniecznie za wszelką cenę eksponować całych nóg, i tak medalu za to nie dostaniesz (parafrazując - jak dziewczyna ma ładne cycki to nie znaczy, że musi je wszystkim pokazywać )

poza tym masz ładną figurę, szczupłą, więc nie wiem gdzie Ty niby fasonu nie możesz znaleźć? nie musisz zakładać koniecznie opiętej sukienki. widać, że jesteś szczupła, ale czy koniecznie trzeba się tym chwalić i za wszelką cenę to podkreślać, rezygnując z jakiejś ładniejszej, może nawet olśniewającej sukienki, ale w nieopiętym fasonie? w innych fasonach naprawdę można zaprezentować się o niebo ładniej.

Cytat:
Napisane przez littleblackwitch Pokaż wiadomość
kilka razy, straaasznie zadowolona z zakupu, wrzucałam fotki właśnie tu - i co?? momentalnie zmiana decyzji o 360'
może się powtórzę ale jeśli Tobie się ta kiecka podoba to nie widzę powodu żebyś z niej rezygnowała... nie popełniaj tego błędu co ja
ale tu nie chodzi o to, że sukienka jest brzydka, ale że nie pasuje na taką okazję!

nie mam nic do samej sukienki, jest ok, ale nie na studniówkę

Cytat:
Napisane przez Kattarina Pokaż wiadomość
Pamietaj, prosze, ze wlasny styl jest wazniejszy niz slepe podazanie za moda, ktora promuja tlumy
Poza tym, nie wszyscy musza wygladac zawsze tak samo: jak klony, zaopatrujace sie w jednym centrum handlowym.....
Sorry ale ta sukienka wygląda dokładnie jak wyciągnięta z jakiejś sieciówki...... Nic oryginalnego w niej nie widzę......
Rok temu było ich na pęczki, ciężko było znaleźć cokolwiek innego, teraz założę się, że można takie znaleźć jeszcze w orsay, river island albo tally weil.
Solciuchna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-25, 12:44   #37
milkyway33
Raczkowanie
 
Avatar milkyway33
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: P-ń
Wiadomości: 228
Dot.: studniówka/ lepsza jakość

jeeej, najlepsze nogi, jakie widziałam na Szafie
wyglądasz super, sukienka nadaje się jak najbardziej dla osoby towarzyszącej
__________________
Na ludzką podłość i małość, na oschły Boży chłód,
Na to, że nic się nie stało, a zdarzyć miał się cud,
Na szary mysi strach, bliźniego wrogi gest,
Ratunkiem miłość bywa,
Jeżeli miłość jest. - Jeżeli jest możliwa. (...)

milkyway33 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-12-25, 12:50   #38
MalinoweMarzenia
Raczkowanie
 
Avatar MalinoweMarzenia
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 347
Dot.: studniówka/ lepsza jakość

jejuniuu gdzie kupiłaś tak boskie nogi ?
a sukienka skromna i elegancka
__________________

MalinoweMarzenia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-25, 13:10   #39
blekitne_niebo
Zakorzenienie
 
Avatar blekitne_niebo
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 3 892
Dot.: studniówka/ lepsza jakość

Cytat:
Napisane przez Solciuchna Pokaż wiadomość
poza tym masz ładną figurę, szczupłą, więc nie wiem gdzie Ty niby fasonu nie możesz znaleźć? nie musisz zakładać koniecznie opiętej sukienki. widać, że jesteś szczupła, ale czy koniecznie trzeba się tym chwalić i za wszelką cenę to podkreślać, rezygnując z jakiejś ładniejszej, może nawet olśniewającej sukienki, ale w nieopiętym fasonie? w innych fasonach naprawdę można zaprezentować się o niebo ładniej.
Moim zdaniem nie do końca. Według mnie figura jaką ma Autorka wieszaka najkorzystniej wygląda w dopasowanych fasonach. Prawdziwą ozdobą jest wtedy zadbane ciało, długie nogi, śliczne włosy a ciuch to tylko dodatek. Pewnie mnie tu zjedzą, ale według mnie to grzech ukrywać takie ciało
blekitne_niebo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-25, 13:21   #40
Kattarina
Zakorzenienie
 
Avatar Kattarina
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 7 826
Dot.: studniówka/ lepsza jakość

Sukienka nie pasuje na strudniowke tylko dlatego, ze nie jest dluga?
Studniowka jest przeciez impreza dla mlodziezy, zwiazana ze szkola, a nie weselem krola czy gala rozdania Oskarow.
Z tego co wiem, to rodzaj "dyskoteki", a nie bal gdzie kroluja tance standardowe
Autorka wieszaka jest wyjatkowo zgrabna dziewczyna i uwazam, ze optymalnie wybrala dla siebie fason sukienki i wyglada przy tym elegancko. Po co ma szukac czegos innego, skoro w tym jest dobrze. No przeciez ta sukienka nie jest wulgarna czy wyzywajaca, nie odslania biustu ani pupy.
I moim zdaniem absolutnie nie brakuje jej klasy, bo skromna elegancja zawsze ma klase!

---------- Dopisano o 14:21 ---------- Poprzedni post napisano o 14:12 ----------

Cytat:
Napisane przez blekitne_niebo Pokaż wiadomość
Moim zdaniem nie do końca. Według mnie figura jaką ma Autorka wieszaka najkorzystniej wygląda w dopasowanych fasonach. Prawdziwą ozdobą jest wtedy zadbane ciało, długie nogi, śliczne włosy a ciuch to tylko dodatek. Pewnie mnie tu zjedzą, ale według mnie to grzech ukrywać takie ciało
Wlasnie Akurat Autorka ubrana w te sukienke nie ma w sobie nic wulgarnego czy nieprzyzwoitego- i nie sadze, by ktokolwiek pomyslal o niej, ze wyglada wyzywajaca czy bez klasy. Zatem po co ma na sile sie "maskowac"
Kattarina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-25, 13:45   #41
Solciuchna
Zakorzenienie
 
Avatar Solciuchna
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: W-wa
Wiadomości: 9 673
Dot.: studniówka/ lepsza jakość

Cytat:
Napisane przez Kattarina Pokaż wiadomość
Sukienka nie pasuje na strudniowke tylko dlatego, ze nie jest dluga?
A kto tak powiedział? Nikt nie stwierdził, że trzeba długą kieckę. Jedyne stwierdzenie odnośnie długości, jakie padło, to to, że TA sukienka jest ZA KRÓTKA.
Wystarczyłaby tuż przed kolana i byłoby ok.

Cytat:
Napisane przez Kattarina Pokaż wiadomość
Sukienka nie pasuje na strudniowke tylko dlatego, ze nie jest dluga?
Studniowka jest przeciez impreza dla mlodziezy, zwiazana ze szkola, a nie weselem krola czy gala rozdania Oskarow.
Z tego co wiem, to rodzaj "dyskoteki", a nie bal gdzie kroluja tance standardowe

Dyskoteki?!?!
A to się uśmiałam. Studniówka to bal, nie imprezka. Będą tam też nauczyciele, rodzice. Oprócz tego że młodzież ma się bawić, panuje też jakiś dress code.

Młode osoby, które są tuż przed studniówką inaczej na to patrzą. A te starsze łapią się za głowę, jakie laski noszą kiecuszki na studniówki Masakra.

Ej dziewczyny, sorry, ale to że mam ładne piersi, nie oznacza, że będę z nimi paradować na wierzchu.

Śmieszy mnie takie desperackie eksponowanie swojego ciała. Jakby to, że założy się sukienkę niedopasowaną, do kolan, miało od razu oznaczać, że kreacja będzie zła. Wszystko zależy od sukienki. Jak nie umie się znaleźć ładnej, niebanalnej kreacji, to jedyne co pozostaje to eksponowanie na siłę własnego ciała

Edytowane przez Solciuchna
Czas edycji: 2010-12-25 o 13:49
Solciuchna jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-12-25, 13:50   #42
agya
Przyczajenie
 
Avatar agya
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 20
Send a message via Skype™ to agya
Dot.: studniówka/ lepsza jakość

masz genialną figurę, sukienka świetnie na Tobie leży, jednak pasuje bardziej na imprezę w klubie. Studniówka to impreza bardziej elegancka... Sądzę ze wystarczy dobrać kilka eleganckich dodatków i będzie mega : )
agya jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-25, 14:09   #43
Kattarina
Zakorzenienie
 
Avatar Kattarina
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 7 826
Dot.: studniówka/ lepsza jakość

Cytat:
Napisane przez Solciuchna Pokaż wiadomość
A kto tak powiedział? Nikt nie stwierdził, że trzeba długą kieckę. Jedyne stwierdzenie odnośnie długości, jakie padło, to to, że TA sukienka jest ZA KRÓTKA.
Wystarczyłaby tuż przed kolana i byłoby ok.




Dyskoteki?!?!
A to się uśmiałam. Studniówka to bal, nie imprezka. Będą tam też nauczyciele, rodzice. Oprócz tego że młodzież ma się bawić, panuje też jakiś dress code.

Młode osoby, które są tuż przed studniówką inaczej na to patrzą. A te starsze łapią się za głowę, jakie laski noszą kiecuszki na studniówki Masakra.

Ej dziewczyny, sorry, ale to że mam ładne piersi, nie oznacza, że będę z nimi paradować na wierzchu.

Śmieszy mnie takie desperackie eksponowanie swojego ciała. Jakby to, że założy się sukienkę niedopasowaną, do kolan, miało od razu oznaczać, że kreacja będzie zła. Wszystko zależy od sukienki. Jak nie umie się znaleźć ładnej, niebanalnej kreacji, to jedyne co pozostaje to eksponowanie na siłę własnego ciała
Dziekuje za pouczenie
Tak sie sklada, ze na swojej studniowce,17 lat temu bylam ubrana w mala czarna, o podobnej dlugosci i wcale nie sialam zgorszenia.
Poza tym, jako nauczycielka, uczestniczaca swego czasu w studniowkach, od drugiej str. tez jakos nie przerazilam sie widzac te skromna kreacje- moze rzeczywiscie nie typowo balowa, ale niezaprzeczalnie ladna i elegancka.
Mysle, ze jestes niemila, a nawet dokuczliwa sugerujac, iz autorka nie mogac znalezc kreacji, na sile eksponuje cialo. Na mnie, pani w srednim wieku, wcale nie robi takiego wrazenia i pomimo krotkiej sukienki, wyglada skromnie i "niewinnie".

Wyrazilam swoje zdanie i jest ono odmienne od twojego- co przyjmuje do wiadomosci i niniejszym koncze OT, bo szkoda mi czasu na dalsza "dyskusje"

Edytowane przez Kattarina
Czas edycji: 2010-12-25 o 14:15
Kattarina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-25, 15:04   #44
karolynka90
Zakorzenienie
 
Avatar karolynka90
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 12 542
Dot.: studniówka/ lepsza jakość

Cytat:
Napisane przez blekitne_niebo Pokaż wiadomość
Moim zdaniem nie do końca. Według mnie figura jaką ma Autorka wieszaka najkorzystniej wygląda w dopasowanych fasonach. Prawdziwą ozdobą jest wtedy zadbane ciało, długie nogi, śliczne włosy a ciuch to tylko dodatek. Pewnie mnie tu zjedzą, ale według mnie to grzech ukrywać takie ciało

Poza tym Autorka nie ma przecież cyca i tyłka na wierzchu.
__________________
Welcome to Earth
https://www.youtube.com/watch?v=p_abkDLAF5Q
karolynka90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-25, 15:15   #45
blekitne_niebo
Zakorzenienie
 
Avatar blekitne_niebo
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 3 892
Dot.: studniówka/ lepsza jakość

Cytat:
Napisane przez Solciuchna Pokaż wiadomość
A kto tak powiedział? Nikt nie stwierdził, że trzeba długą kieckę. Jedyne stwierdzenie odnośnie długości, jakie padło, to to, że TA sukienka jest ZA KRÓTKA.
Wystarczyłaby tuż przed kolana i byłoby ok.

Dyskoteki?!?!
A to się uśmiałam. Studniówka to bal, nie imprezka. Będą tam też nauczyciele, rodzice. Oprócz tego że młodzież ma się bawić, panuje też jakiś dress code.

Młode osoby, które są tuż przed studniówką inaczej na to patrzą. A te starsze łapią się za głowę, jakie laski noszą kiecuszki na studniówki Masakra.

Ej dziewczyny, sorry, ale to że mam ładne piersi, nie oznacza, że będę z nimi paradować na wierzchu.

Śmieszy mnie takie desperackie eksponowanie swojego ciała. Jakby to, że założy się sukienkę niedopasowaną, do kolan, miało od razu oznaczać, że kreacja będzie zła. Wszystko zależy od sukienki. Jak nie umie się znaleźć ładnej, niebanalnej kreacji, to jedyne co pozostaje to eksponowanie na siłę własnego ciała
Autorka wybrała kreację w której bardzo ładnie wygląda i ma korzystny dla niej fason. Nie podoba Ci się to ok, ale w czym Ty się doszukujesz desperacji?
Zresztą, to bardzo niekulturalne sugerować coś takiego Powiedziałabym nawet, że to bardziej bez klasy niż dopasowana krótka sukienka na studniówce

Autorko nie rezygnuj z takiego fasonu sukienek bo wyglądasz bosko

Cytat:
Napisane przez Kattarina Pokaż wiadomość
Dziekuje za pouczenie
Tak sie sklada, ze na swojej studniowce,17 lat temu bylam ubrana w mala czarna, o podobnej dlugosci i wcale nie sialam zgorszenia.
Poza tym, jako nauczycielka, uczestniczaca swego czasu w studniowkach, od drugiej str. tez jakos nie przerazilam sie widzac te skromna kreacje- moze rzeczywiscie nie typowo balowa, ale niezaprzeczalnie ladna i elegancka.
Mysle, ze jestes niemila, a nawet dokuczliwa sugerujac, iz autorka nie mogac znalezc kreacji, na sile eksponuje cialo. Na mnie, pani w srednim wieku, wcale nie robi takiego wrazenia i pomimo krotkiej sukienki, wyglada skromnie i "niewinnie".

Wyrazilam swoje zdanie i jest ono odmienne od twojego- co przyjmuje do wiadomosci i niniejszym koncze OT, bo szkoda mi czasu na dalsza "dyskusje"
Sama prawda
blekitne_niebo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-25, 15:43   #46
inc0rrect
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 4 298
Dot.: studniówka/ lepsza jakość

nie wiem jak będą inne dziewczyny ubrane ale porównując z moimi niedawnymi studniówkami możesz wyglądać jak szara myszka w porównaniu z innymi dziewczynami w tej sukieneczce...

idziesz jako osoba towarzysząca tak?

---------- Dopisano o 16:43 ---------- Poprzedni post napisano o 16:39 ----------

teraz zobaczyłam że już były komentarze, wychodzi na to że to Twoja studniówka, a więc moim zdaniem nie bardzo

gdybyś była osobą towarzyszącą to powiedziałabym że by uszła z dodatkami ale tak to może poszukaj jakiejś innej a ta zostaw na sylwestra

każda Ci będzie pasowała masz świetną figurę wybieraj według swojego gustu, tylko z uwagi na to że jesteś wysoka zwracaj uwagę na długość sukienki aby sięgała tak do 15cm nad kolano a nie wyżej nie kupuj sukienek na niższe dziewczyny
inc0rrect jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-25, 15:56   #47
blekitne_niebo
Zakorzenienie
 
Avatar blekitne_niebo
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 3 892
Dot.: studniówka/ lepsza jakość

Cytat:
Napisane przez inc0rrect Pokaż wiadomość
nie wiem jak będą inne dziewczyny ubrane ale porównując z moimi niedawnymi studniówkami możesz wyglądać jak szara myszka w porównaniu z innymi dziewczynami w tej sukieneczce...

idziesz jako osoba towarzysząca tak?

teraz zobaczyłam że już były komentarze, wychodzi na to że to Twoja studniówka, a więc moim zdaniem nie bardzo

gdybyś była osobą towarzyszącą to powiedziałabym że by uszła z dodatkami ale tak to może poszukaj jakiejś innej a ta zostaw na sylwestra

każda Ci będzie pasowała masz świetną figurę wybieraj według swojego gustu, tylko z uwagi na to że jesteś wysoka zwracaj uwagę na długość sukienki aby sięgała tak do 15cm nad kolano a nie wyżej nie kupuj sukienek na niższe dziewczyny
Z takim ciałem jak szara myszka? Niemożliwe
To akurat prawda, że niektóre sukienki są szyte na niższe dziewczyny Ale ta według mnie nie
blekitne_niebo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-25, 19:29   #48
any_03
Raczkowanie
 
Avatar any_03
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 141
Dot.: studniówka/ lepsza jakość

co do sukienki sukienki tu uwieżcie że nosząc xs/ sporadycznie s trudno odnaleźć coś 'na wysokie dziewczyny'

to nie moja studniówka tylko TŻeta
dziś zaprezentowałam się rodzinie i pomimo tego, że znajduję się w niej aż 4nauczycieli+ strasznie konserwatywna babcia ocenili mnie mega poztywynie byłam strasznie zaskoczona słowami babci która stwierdziła, że jeśli jestem młoda i bardzo zgrabna to nic tylko to pokazywać w takich sukienkach

co do dziewczyn które uważają że z moją figurą łatwo znaleźć sukienkę to troszkę się mylicie mam dość stosunkowo w biuście (koło 86cm) przy 62 w tali i prawie 80cm w biodrach

jeśli chodzi o dłuższe sukienki ciut przed kolano wyglądam w nich mega niekorzystnie jak podłużny pająk ( jest to efektem figury+ długich włosów)

póki co postaram się wrzucić zdjęcie z marynarką i czarnymi włosami wydaję mi się że w tym wydaniu jest bardziej elegancko

broń boże tym komentarzem nie chce się odgryźć na tych z Was, które bardzo negatywnie komentowały mnie w tej sukience tylko po prostu troszkę wytłumaczyc

i mogłabym prosić te z Was które mówią że w innych fasonach wyglądałabym o niebo lepiej zobrazujecie o jakie sukienki dokłaniej Wam chodzi?

zastanawiam się czy w poniedziałek nie wymienić tej sukienki na inną?


+ dodałam wieszak z dodatkami

Edytowane przez any_03
Czas edycji: 2010-12-25 o 20:12
any_03 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-25, 22:25   #49
karolynka90
Zakorzenienie
 
Avatar karolynka90
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 12 542
Dot.: studniówka/ lepsza jakość

Cytat:
Napisane przez any_03 Pokaż wiadomość
+ dodałam wieszak z dodatkami
Gdzie?
__________________
Welcome to Earth
https://www.youtube.com/watch?v=p_abkDLAF5Q
karolynka90 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-12-25, 22:48   #50
any_03
Raczkowanie
 
Avatar any_03
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 141
Dot.: studniówka/ lepsza jakość

Cytat:
Napisane przez karolynka90 Pokaż wiadomość
Gdzie?
o tu: http://www.wizaz.pl/szafa/wieszak_widok.php?wid=21428

wiesz chyba poszukam czegoś bardziej odpowiedniego
any_03 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-25, 22:53   #51
karolynka90
Zakorzenienie
 
Avatar karolynka90
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 12 542
Dot.: studniówka/ lepsza jakość

Cytat:
Napisane przez any_03 Pokaż wiadomość
o tu: http://www.wizaz.pl/szafa/wieszak_widok.php?wid=21428

wiesz chyba poszukam czegoś bardziej odpowiedniego
Z dodatkami super. Rany dziewczyno, chyba się w Tobie zakochałam, taką masz figurę.
__________________
Welcome to Earth
https://www.youtube.com/watch?v=p_abkDLAF5Q
karolynka90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-25, 22:57   #52
any_03
Raczkowanie
 
Avatar any_03
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 141
Dot.: studniówka/ lepsza jakość

Cytat:
Napisane przez karolynka90 Pokaż wiadomość
Z dodatkami super. Rany dziewczyno, chyba się w Tobie zakochałam, taką masz figurę.
ja, ale mega miło mi!
poszukuję chyba nowej sukienki
any_03 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-25, 23:05   #53
karolynka90
Zakorzenienie
 
Avatar karolynka90
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 12 542
Dot.: studniówka/ lepsza jakość

Cytat:
Napisane przez any_03 Pokaż wiadomość
ja, ale mega miło mi!
poszukuję chyba nowej sukienki
Jakiej sukienki będziesz szukać?
__________________
Welcome to Earth
https://www.youtube.com/watch?v=p_abkDLAF5Q
karolynka90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-25, 23:09   #54
any_03
Raczkowanie
 
Avatar any_03
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 141
Dot.: studniówka/ lepsza jakość

Cytat:
Napisane przez karolynka90 Pokaż wiadomość
Jakiej sukienki będziesz szukać?
myślę nad tymi: http://www.wizaz.pl/szafa/wieszak_widok.php?wid=21432

i sama nie wiem co robić raz wydaję mi się że w porządku ta sukienka, a za 10min że chciałabym coś innego...
any_03 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-25, 23:11   #55
karolynka90
Zakorzenienie
 
Avatar karolynka90
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 12 542
Dot.: studniówka/ lepsza jakość

Cytat:
Napisane przez any_03 Pokaż wiadomość
Wszystkie super moim zdaniem.
Chociaż ta ostatnia mnie chyba jednak nie przekonuje.
__________________
Welcome to Earth
https://www.youtube.com/watch?v=p_abkDLAF5Q
karolynka90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-25, 23:17   #56
any_03
Raczkowanie
 
Avatar any_03
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 141
Dot.: studniówka/ lepsza jakość

i jak tu coś wybrać kiedy kilka jest przekonujących?!
do mnie najbardziej przemawia 1 i 2
1 jest taka słodka, cudna i niewinna ale na bank za krótka
2 też fajna, taka klasyczna ale z drugiej strony obawiam się, że za bardzo zwykła i nudna i ponura ..
any_03 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-26, 10:32   #57
karolynka90
Zakorzenienie
 
Avatar karolynka90
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 12 542
Dot.: studniówka/ lepsza jakość

Cytat:
Napisane przez any_03 Pokaż wiadomość
i jak tu coś wybrać kiedy kilka jest przekonujących?!
do mnie najbardziej przemawia 1 i 2
1 jest taka słodka, cudna i niewinna ale na bank za krótka
2 też fajna, taka klasyczna ale z drugiej strony obawiam się, że za bardzo zwykła i nudna i ponura ..
1. Mnie się chyba najbardziej podoba. Ma fajny, oryginalny wzór i ładnie będzie wyglądać z czarnym żakietem, kopertówką i butkami.
Plus jakieś kolczyki i bransoletka.
2. Też ok, ale tu trzeba by bardziej poszaleć z dodatkami - duże wiszące kolczyki np.
__________________
Welcome to Earth
https://www.youtube.com/watch?v=p_abkDLAF5Q
karolynka90 jest offline Zgłoś do moderatora  
 

Nowe wątki na forum Szafa - komentarze


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:54.