Szkoły i kursy Wizażu i Stylizacji - Strona 81 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Szkoła i edukacja

Notka

Szkoła i edukacja Szkoła i edukacja, to forum dla osób, które chcą się uczyć. Tu dowiesz się wszystkiego o szkołach, uczelniach, kursach. Na forum NIE odrabiamy prac domowych!

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-08-01, 06:40   #2401
bonifacy34
Agencja Spamu - Nie stać nas na reklamę, więc spamujemy!
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 340
Dot.: Szkoły i kursy Wizażu i Stylizacji

Cytat:
Napisane przez niqska Pokaż wiadomość
moje koleżanki chodzą do Studia Sztuki, zapytam jak tam jest,

a dlaczego nie Dziewulscy ?

Ja też mam się wybrać na charakteryzację, chyba wybiorę się do szkoły filmowej Lindy, ale jeszcze myślę nad Dziewulskimi...

Interesuje cię konkretnie szkolenie wizażu, profesjonalnego makijażu czy specjalistyczne szkolenia np. makijażu do fotografii?
bonifacy34 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-01, 09:10   #2402
niqska
Wtajemniczenie
 
Avatar niqska
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 2 401
Dot.: Szkoły i kursy Wizażu i Stylizacji

panna mrau tak właśnie piszę- szkoła Lindy czyli WSF

bonifacy34 już pisałam- charakteryzacja mnie interesuje
__________________




Edytowane przez niqska
Czas edycji: 2011-08-01 o 09:14
niqska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-01, 15:22   #2403
panna mrau
Zakorzenienie
 
Avatar panna mrau
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 3 593
GG do panna mrau
Dot.: Szkoły i kursy Wizażu i Stylizacji

no tak - nie wiem czemu ubzdurało mi się coś, że to dwie różne rzeczy... a jest jeszcze jedna szkoła, która daje licencjat, ale za cholerę nie mogłam wczoraj znaleźć, a jestem pewna że wspominane było kilka razy o niej - czemu skłania Cię bardziej WSF a nie tam? z tego co pamiętam prace absolwentów tej drugiej szkoły są imponujące.

ja w ten weekend zaczęłam kurs w MakeUp Star - póki co jestem chyba zadowolona, jest dosyć intensywnie, dużo malowania i co ważniejsze część zajęć poświęcone jest również podstawowej stylizacji włosów, co przy obecnych realiach rynku się przydaje. no i można swobodnie swoje modelki przyprowadzać. zobaczymy czy cały czas będzie tak różowo, ale póki co jeśli ktoś szuka kursu to ten mogę polecić
panna mrau jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-02, 06:45   #2404
bonifacy34
Agencja Spamu - Nie stać nas na reklamę, więc spamujemy!
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 340
Dot.: Szkoły i kursy Wizażu i Stylizacji

Hmmm... nigdy jakoś poważnie nie myślałam o charakteryzacji, a w sumie jest to bardzo przydatna umiejętność. Jakie są stawki przy takich usługach? Za sobą mam stylizację paznokcia i wizaż, taka nowa umiejętność pewnie pozwoliłaby mi w przyszłości więcej zarabiać ;-)
bonifacy34 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-02, 08:47   #2405
niqska
Wtajemniczenie
 
Avatar niqska
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 2 401
Dot.: Szkoły i kursy Wizażu i Stylizacji

Cytat:
Napisane przez panna mrau Pokaż wiadomość
no tak - nie wiem czemu ubzdurało mi się coś, że to dwie różne rzeczy... a jest jeszcze jedna szkoła, która daje licencjat, ale za cholerę nie mogłam wczoraj znaleźć, a jestem pewna że wspominane było kilka razy o niej - czemu skłania Cię bardziej WSF a nie tam? z tego co pamiętam prace absolwentów tej drugiej szkoły są imponujące.

ja w ten weekend zaczęłam kurs w MakeUp Star - póki co jestem chyba zadowolona, jest dosyć intensywnie, dużo malowania i co ważniejsze część zajęć poświęcone jest również podstawowej stylizacji włosów, co przy obecnych realiach rynku się przydaje. no i można swobodnie swoje modelki przyprowadzać. zobaczymy czy cały czas będzie tak różowo, ale póki co jeśli ktoś szuka kursu to ten mogę polecić
jeżeli chodzi o szkoły charakteryzacji w wawie to znalazłam tylko 3-4
studia sztuki i jakieś tam jeszcze (już nawet nazwy nie pamiętam) nie biorę pod uwagę ze względu na 2 letni tryb nauki.

Dlatego rozważam Dziewulskich i WSF, bo tam jest tylko rok. Na tytule licencjata mi nie zależy bo właśnie kończę licencjat.

Po charakteryzacji chciałabym jeszcze odbyć kilka kursów i myślałam też o szkole projektowania ubioru. W planach też mam kurs makijażu pośmiertnego.

Cytat:
Napisane przez bonifacy34 Pokaż wiadomość
Hmmm... nigdy jakoś poważnie nie myślałam o charakteryzacji, a w sumie jest to bardzo przydatna umiejętność. Jakie są stawki przy takich usługach? Za sobą mam stylizację paznokcia i wizaż, taka nowa umiejętność pewnie pozwoliłaby mi w przyszłości więcej zarabiać ;-)
Nie wiem jakie są stawki. Robię toby móc pracować na planach filmowych i w teatrach. Bo takie było moje założenie odkąd skończyłam 15 lat.
__________________



niqska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-02, 21:10   #2406
panna mrau
Zakorzenienie
 
Avatar panna mrau
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 3 593
GG do panna mrau
Dot.: Szkoły i kursy Wizażu i Stylizacji

Cytat:
Napisane przez niqska Pokaż wiadomość
Po charakteryzacji chciałabym jeszcze odbyć kilka kursów i myślałam też o szkole projektowania ubioru. W planach też mam kurs makijażu pośmiertnego.
omatko, makijaż pośmiertny - o tym to nawet nie myślałam ja z kolei chyba postawię totalnie na kursy - po tym makijażu chcę zrobić stylizację włosów (co będzie męką dla mnie, bo strasznie nie lubię przy włosach robić) i stylizację ogólną. potem pomyślę nad charakteryzacją, ale to też pewnie roczna szkoła jak u Ciebie (przetrzyj szlaki i koniecznie zdaj relację )... eh, tyle przede mną, a te kursy mogę robić praktycznie tylko w okresie czerwiec - wrzesień, bo w ciągu roku akademickiego mam co tydzień w weekendy zajęcia, a poza nimi pracuję do 17 strasznie mi się to rozciągnie w czasie, ale mam nadzieję, że w końcu mi się uda to...

niqska, Twoje folio można gdzieś sobie podejrzeć? ewentualnie może masz stronę?
panna mrau jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-03, 07:26   #2407
niqska
Wtajemniczenie
 
Avatar niqska
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 2 401
Dot.: Szkoły i kursy Wizażu i Stylizacji

Cytat:
Napisane przez panna mrau Pokaż wiadomość

niqska, Twoje folio można gdzieś sobie podejrzeć? ewentualnie może masz stronę?
http://www.monikacielecka.com

Co do pośmiertnego- intryguje mnie to i myślę, że dałabym radę to robić

Co do kursów takich krótkich są fajne na uzupełnienie wiedzy. Mama mi obiecała że zafunduje mi w przyszłym roku kurs fryzjerstwa- z upięć i czesania. Ja bym była już dawno po charakteryzacji, ale posłuchałam się mamy i poszłam na studia z zarządzania, jeszcze rok mi został i wyprowadzam się do Warszawy. Myślę, że przed 30 wyrobie się z tym wszystkim hehehe
__________________



niqska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-08-04, 16:29   #2408
Amyx33
Raczkowanie
 
Avatar Amyx33
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 61
Dot.: Szkoły i kursy Wizażu i Stylizacji

Czesc Dziewczyny.

A wiec czytam wlasnie tak te forum i musze stwierdzic ze opinie sa nie rowne do siebie -.-

Chce sie wybrac wlasnie do Beauty Art w Poznaniu. Jedni odradzaja inni polecaja :P no nic... W poniedzialek pojde osobiscie i zobacze jak to tam jest


Jedno pytanko.. Ktora z tych szkol jest lepsza ? Baeuty Art czy Anity Folaron ?
Amyx33 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-04, 20:36   #2409
panna mrau
Zakorzenienie
 
Avatar panna mrau
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 3 593
GG do panna mrau
Dot.: Szkoły i kursy Wizażu i Stylizacji

niqska, przypomnij jeszcze - gdzie robiłaś wizaż? kojarzy mi się skądś to zdjęcie z dziobami kaczymi, mam wrażenie, że widziałam je albo na stronie szkoły albo na maxmodels, ale nie jestem pewna...

przypomniałam sobie - a czemu nie ASPTTF? czemu akurat WSF?

Edytowane przez panna mrau
Czas edycji: 2011-08-04 o 21:06
panna mrau jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-05, 06:54   #2410
bonifacy34
Agencja Spamu - Nie stać nas na reklamę, więc spamujemy!
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 340
Dot.: Szkoły i kursy Wizażu i Stylizacji

Amyx - poszukaj opinii wśród koleżanek. Wiesz jak to jest w sieci - jedni piszą tak, a inni tak.... Nie wszystkiemu można do końca wierzyć. Możesz przykładowo zadzwonić do tych szkół i porozmawiam o szkoleniu. Już wtedy można choćby minimalnie wyczuć, czy się angażują w to co robią, czy też traktują to olewatorsko. W szkołach różnie bywa - kiedy szukałam dla siebie szkolenia, to naprawdę sporo się na ten temat naczytałam.
bonifacy34 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-07, 20:48   #2411
niqska
Wtajemniczenie
 
Avatar niqska
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 2 401
Dot.: Szkoły i kursy Wizażu i Stylizacji

Cytat:
Napisane przez panna mrau Pokaż wiadomość
niqska, przypomnij jeszcze - gdzie robiłaś wizaż? kojarzy mi się skądś to zdjęcie z dziobami kaczymi, mam wrażenie, że widziałam je albo na stronie szkoły albo na maxmodels, ale nie jestem pewna...

przypomniałam sobie - a czemu nie ASPTTF? czemu akurat WSF?
że co ?

Nie wiem tak po prostu. Intuicja.
Kończyłam Akademie Wizażu i Stylizacji. A Praca z dziobami to była moją praca dyplomowa ze stylizacji.
__________________



niqska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-08-08, 07:30   #2412
panna mrau
Zakorzenienie
 
Avatar panna mrau
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 3 593
GG do panna mrau
Dot.: Szkoły i kursy Wizażu i Stylizacji

http://www.charakteryzacja.pl/ ja się właśnie mocno zastanawiam między WSF a ASPTTF...

no właśnie, bo tak mi się kojarzyło to zdjęcie właśnie z AWiS - rozumiem, że Ty z tej szkoły zadowolona jesteś?
panna mrau jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-08, 10:55   #2413
Kania81
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 6
Dot.: poszukuje kursy makijazu na slasku

witajcie, ja polecam szkolenie wizażu na żurawiej w warszawie - gowork
nie wiem jak jest w innych szkołach ale powiem szczerze ze kurs przerósł moje oczekiwania.
Kometyki na których pracowalismy były rózne: i te z górnej półki ale i kosmetyki z drogerii. Ale zawsze dobrej jakości. Poza tym szkola posiada 10 stanowisk pracy i bardzo dobrych lektorów. Widać że obie prowadzące pasjonują się wizażem i potrafią tą pasją zarazić.
Fajnie bo notowalismy niewiele, bardzo dużo pracowaliśmy i wykonywalismy różne techniki makijażu, można było poszaleć z własnymi pomysłami. gorąco polecam
Kania81 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-08, 18:32   #2414
lopez
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 4
Dot.: Szkoły i kursy Wizażu i Stylizacji

Hej dziewczyny!
Mam mały dylemat co do wyboru szkoły wizażu we Wrocławiu...
Waham się pomiędzy Akademią Wizażu i Stylizacji, a szkołą Marzeny Daleckiej.
Byłam zdecydowana na AWiS, jednak po przeczytaniu opinii o tej akademii, gdzie większość z nich była zdecydowanie negatywnych, nabrałam sporo wątpliwości..
Którą szkoła waszym zdaniem jest bardziej godna polecenia i bardziej profesjonalna????
Z góry dziękuję za odpowiedź
__________________
Lopez
lopez jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-09, 06:58   #2415
bonifacy34
Agencja Spamu - Nie stać nas na reklamę, więc spamujemy!
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 340
Dot.: poszukuje kursy makijazu na slasku

Cytat:
Napisane przez Kania81 Pokaż wiadomość
witajcie, ja polecam szkolenie wizażu na żurawiej w warszawie - gowork
nie wiem jak jest w innych szkołach ale powiem szczerze ze kurs przerósł moje oczekiwania.
Kometyki na których pracowalismy były rózne: i te z górnej półki ale i kosmetyki z drogerii. Ale zawsze dobrej jakości. Poza tym szkola posiada 10 stanowisk pracy i bardzo dobrych lektorów. Widać że obie prowadzące pasjonują się wizażem i potrafią tą pasją zarazić.
Fajnie bo notowalismy niewiele, bardzo dużo pracowaliśmy i wykonywalismy różne techniki makijażu, można było poszaleć z własnymi pomysłami. gorąco polecam
Ta firma organizuje szkolenia w każdej tematyce tak? Nie wiem czy to dobry wybór. Ja szkolenie w warszawskim New Nails wybrałam m.in. dlatego, że zależało mi na fachowcach z konkretnej branży, a nie firmie, która specjalizuje się we wszystkim. 10 stanowisk piszesz -to wygląda jakbyś nie była na tym szkoleniu. Napisz lepiej w ile osób się uczyłyście. To dopiero nam cokolwiek da...
bonifacy34 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-10, 09:43   #2416
Amyx33
Raczkowanie
 
Avatar Amyx33
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 61
Dot.: Szkoły i kursy Wizażu i Stylizacji

Witam Dziewczyny

A wiec.. bylam wczoraj w Beauty Art i powiem ze jestem szczesliwa ze tam trafilam. Bardzo mila rozmowa , krotka i na temat. Sale praktyczne , czyste i kazdy ma wlasne miejsce pracy. Jestem zadowolona chodz mialam wlasciwie sie wybrac do Olafa Tabaczynskiego ktory jest Mistrzem Swiata i zarazem moim wujem. Co dowiedzialam sie przypadkiem :P hehe

Ogolnie polecam BA w Poznaniu
Amyx33 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-10, 10:10   #2417
Soso
Zakorzenienie
 
Avatar Soso
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 12 728
Dot.: Szkoły i kursy Wizażu i Stylizacji

Ja kończę BA w Gdańsku i tak kolorowo o tej szkole to raczej bym nie pisała - ma swoje wady, choć oczywiście ma tez i sporo zalet
Soso jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-10, 10:15   #2418
Amyx33
Raczkowanie
 
Avatar Amyx33
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 61
Dot.: Szkoły i kursy Wizażu i Stylizacji

Cytat:
Napisane przez Soso Pokaż wiadomość
Ja kończę BA w Gdańsku i tak kolorowo o tej szkole to raczej bym nie pisała - ma swoje wady, choć oczywiście ma tez i sporo zalet

A jakie to wady ?
Amyx33 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-11, 07:03   #2419
bonifacy34
Agencja Spamu - Nie stać nas na reklamę, więc spamujemy!
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 340
Dot.: Szkoły i kursy Wizażu i Stylizacji

Cytat:
Napisane przez Soso Pokaż wiadomość
Ja kończę BA w Gdańsku i tak kolorowo o tej szkole to raczej bym nie pisała - ma swoje wady, choć oczywiście ma tez i sporo zalet
Najbardziej ciekawi mnie podejście prowadzących do nauki w szkole. Czy to wygląda w podobny sposób na w szkołach średnich i na studiach? Że istnieją zarówno tacy ludzie, którzy wymagają Bóg wie czego, ale i tacy, którzy wszystko mają w .....
bonifacy34 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-08-14, 10:02   #2420
niqska
Wtajemniczenie
 
Avatar niqska
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 2 401
Dot.: Szkoły i kursy Wizażu i Stylizacji

Cytat:
Napisane przez panna mrau Pokaż wiadomość
http://www.charakteryzacja.pl/ ja się właśnie mocno zastanawiam między WSF a ASPTTF...

no właśnie, bo tak mi się kojarzyło to zdjęcie właśnie z AWiS - rozumiem, że Ty z tej szkoły zadowolona jesteś?
z AWiS łączy mnie wiele miłych wspomnień utrzymuje nadal kontakt z Paniami, które mnie uczyły

Cytat:
Napisane przez lopez Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny!
Mam mały dylemat co do wyboru szkoły wizażu we Wrocławiu...
Waham się pomiędzy Akademią Wizażu i Stylizacji, a szkołą Marzeny Daleckiej.
Byłam zdecydowana na AWiS, jednak po przeczytaniu opinii o tej akademii, gdzie większość z nich była zdecydowanie negatywnych, nabrałam sporo wątpliwości..
Którą szkoła waszym zdaniem jest bardziej godna polecenia i bardziej profesjonalna????
Z góry dziękuję za odpowiedź
Znałam kilka dziewczyn, które kończyły Dalecką i zawsze kręciły nosem.
A, że są negatywne opinie o AWiS to tylko dlatego, że jest bardzo wymagająca kadra i niektóre dziewczyny po prostu nie dawały rady więc wylewały żale na forach.

Jest pewna zasada- niezadowolony człowiek będzie to ogłaszał dookoła tak długo jak się da, zadowolony- powie o swoim zadowoleniu jedynie kilku osobom.
__________________



niqska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-16, 06:41   #2421
bonifacy34
Agencja Spamu - Nie stać nas na reklamę, więc spamujemy!
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 340
Dot.: Szkoły i kursy Wizażu i Stylizacji

No bo tak to już jest ze szkołami. Dziewczyny oczekują, że w szkole będą mogły przebimbać te kilka lat, a na koniec jeszcze dostaną odpowiedni papier, a tu jednak okazuje się, że trzeba się zaangażować w naukę. Dla wielu to problem, ale tak jest w każdej szkole. Jednym idzie lepiej, a innym gorzej.
bonifacy34 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-17, 08:54   #2422
Soso
Zakorzenienie
 
Avatar Soso
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 12 728
Dot.: Szkoły i kursy Wizażu i Stylizacji

Cytat:
Napisane przez Amyx33 Pokaż wiadomość
A jakie to wady ?
Atmosfera w szkole jest naprawdę przyjazna, wykładowcy są bardzo mili, więc z tej strony nie mam absolutnie nic do zarzucenia A wady to np mała ilość praktyk, brak modelek - sama musisz się o nie zatroszczyć, co dla niektórych dziewczyn było problemem. Dodatkowo zajęcia często wyglądały tak, że zamiast dostawać potrzebne info na kserówkach, musiałysmy poświęcać czas na pisanie 'teorii' pod dyktando, co większości się nie podobało Nie mówiąc o tym, że szkoła zażyczyla sobie, byśmy liczyły kosmetyki przed i po zajęciach - bo podobno znikały (co wydaje mi się przesadą, nie wierzę, by ktoś połasił się na używane kosmetyki, których stan często pozostawiał wiele do życzenia - w końcu przechodziły przez ręce wielu uczennic, a dwa, nawet jeżeli coś się zgubiło, to przy niemałym czesnym nie powinno być problemem) No i za sesje zdjęciowe dodatkowo płacisz - o czym na początku nie było mowy, a szkoda.

Cytat:
Napisane przez bonifacy34 Pokaż wiadomość
Najbardziej ciekawi mnie podejście prowadzących do nauki w szkole. Czy to wygląda w podobny sposób na w szkołach średnich i na studiach? Że istnieją zarówno tacy ludzie, którzy wymagają Bóg wie czego, ale i tacy, którzy wszystko mają w .....
W BA absolutnie nie znajdziesz osoby, która dużo wymaga
Soso jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-18, 06:56   #2423
bonifacy34
Agencja Spamu - Nie stać nas na reklamę, więc spamujemy!
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 340
Dot.: Szkoły i kursy Wizażu i Stylizacji

Cytat:
Napisane przez Soso Pokaż wiadomość
W BA absolutnie nie znajdziesz osoby, która dużo wymaga
Jak dla mnie to ogromna wada. Czyli w praktyce z takiej nauki nic można nie wynieść. Wiem jak było u mnie w szkole średniej... Obiecywałam sobie, że będę się systematycznie uczyła, a wyszło jak wyszło. Człowiek po kilku latach nic nie wiedział praktycznego. Dopiero po szkole zabrałam się za kursy i szkolenia, a teraz jakoś to leci ;-)
bonifacy34 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-18, 07:13   #2424
Soso
Zakorzenienie
 
Avatar Soso
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 12 728
Dot.: Szkoły i kursy Wizażu i Stylizacji

Cytat:
Napisane przez bonifacy34 Pokaż wiadomość
Jak dla mnie to ogromna wada. Czyli w praktyce z takiej nauki nic można nie wynieść. Wiem jak było u mnie w szkole średniej... Obiecywałam sobie, że będę się systematycznie uczyła, a wyszło jak wyszło. Człowiek po kilku latach nic nie wiedział praktycznego. Dopiero po szkole zabrałam się za kursy i szkolenia, a teraz jakoś to leci ;-)
I tak i nie. To nie jest tak, że w BA wykładowcy nie interesują się tym co robisz, przeciwnie, jeśli chcesz, to na pewno sporo się nauczysz, dodatkowo są konsultacje poza zajęciami, na których możesz cwiczyć pod okiem nauczyciela Tyle, że nie ma czegoś takiego, jak ktoś stojący nad człowiekiem z bacikiem w ręku - to zdecydowanie szkoła dla ludzi, którzy sami chcą się uczyć, a wiadomo jak to jest w praktyce
Soso jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-18, 08:08   #2425
Lilly22
Zadomowienie
 
Avatar Lilly22
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 142
Dot.: Szkoły i kursy Wizażu i Stylizacji

Dziewczyny ze Śląska, gdzie są szkoły wizażu? Ja myslę o policealnej NOVA na kierunku "wizaż" dobry wybór?
__________________
Prawo kształtu:
"Kot przyjmuje kształt naczynia, w jakim się znajduje" moje dzieciaczki: Bobuś, Tolusia i Fido
Antoine de Saint-Exupéry:
"Prawdziwa miłość nie wyczerpuje się nigdy. Im więcej dajesz, tym więcej ci jej zostanie"
Lilly22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-19, 06:51   #2426
bonifacy34
Agencja Spamu - Nie stać nas na reklamę, więc spamujemy!
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 340
Dot.: Szkoły i kursy Wizażu i Stylizacji

Cytat:
Napisane przez Soso Pokaż wiadomość
I tak i nie. To nie jest tak, że w BA wykładowcy nie interesują się tym co robisz, przeciwnie, jeśli chcesz, to na pewno sporo się nauczysz, dodatkowo są konsultacje poza zajęciami, na których możesz cwiczyć pod okiem nauczyciela Tyle, że nie ma czegoś takiego, jak ktoś stojący nad człowiekiem z bacikiem w ręku - to zdecydowanie szkoła dla ludzi, którzy sami chcą się uczyć, a wiadomo jak to jest w praktyce
No właśnie - bacik w takich miejscach jest potrzebny. Człowiek jeszcze nie myśli dojrzale o przyszłości tylko chce się wyszaleć, a to przecież właśnie idealny moment by wszystkiego się dobrze nauczyć i mieć przewagę nad innymi dziewczynami z tego samego rocznika. Różnica pomiędzy szkoleniami, a szkołą jest taka, że w pierwszym przypadku idziemy z własnego wyboru i na pewno będziemy się uczyć. Natomiast w drugim wypadku... no same wiecie jak jest ;-)
bonifacy34 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-19, 20:41   #2427
bichonfrize
Raczkowanie
 
Avatar bichonfrize
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 50
GG do bichonfrize
Dot.: Szkoły i kursy Wizażu i Stylizacji

hej dziewczyny Jestem po lekturze watku i temat moj byl poruszany ale nie bylo konkretnej odpowiedzi wiec chcialabym sie dowiedziec czy jesli jestem kompletnie zielona w temacie to lepiej zapisac sie na 30 godz. kurs przed rozpoczeciem nauki w rocznej badz tez 2 letniej szkole?Nie chcialabym zapisac sie do szkoly a potem na pierwszych zajeciach okazac sie jedyna osoba ktora nie wie podstawowych rzeczy i przeszkadza innym uczacym sie Zastanawiam sie nad kursem w Artlooku aktualnie 600 zl w promocji za kurs dla poczatkujacych badz tez Beauty art gdzie kurs kosztuje 900 zl ale jesli pozniej zdecyduje sie na szkole to "wejdzie" to w czesne czy jakos tak Dzieki za jakies info
bichonfrize jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-20, 17:23   #2428
Amyx33
Raczkowanie
 
Avatar Amyx33
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 61
Dot.: Szkoły i kursy Wizażu i Stylizacji

hm.. to daje mi duzo do myslenia teraz .... sadze jednak ze szkola szkole nie jest rowna nawet jest obie to BA.. zobaczymy jak bedzie poki co sie ciesze , dostalam dzis wlasnie plan zajec na caly rok


A co z tymi oplatami za fotografa? jaka to cena ? Pozdrawiam.
Amyx33 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-20, 23:27   #2429
mailooo
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 7
Dot.: Szkoły i kursy Wizażu i Stylizacji Paznokci

Ja nie polacam New Nails a także prestige. Choć w prestige jest super szkoleniowiec P. Żaneta, która jest bardzo zaangażowana, ale jeżeli chodzi o produkty na których się pracuję to dramat
Te szkoły idą na taniość, płaci się kasę i pracuję na najtańszych produktach.
W Prestige pilniki były w opłakanym stanie.
Sumując to wszytko:
P.Żaneta w Prestige to skarb
jeżeli chodzi o New Nails to niestety mało się nauczyłam
trochę olewczo podchodzą, ja byłam na warsztatach
wydałam już na szkolenia kupę kasy i trochę jestem załamana
Jeszcze została mi do sparawdzenia szkołą Select, która ma super opinie, ale wszystko się okażę
Pozdrawiam
mailooo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-22, 06:57   #2430
bonifacy34
Agencja Spamu - Nie stać nas na reklamę, więc spamujemy!
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 340
Dot.: Szkoły i kursy Wizażu i Stylizacji

mailooo troszeczkę mnie zaskoczyłaś, bo również uczyłam się w New Nails i szkolenie wspominam bardzo dobrze. Idą na taniość? Hmmm... kiedy rozpoznawałam oferty to wydawało mnie się, że są jednymi z nielicznych, którzy idą na jakość. Kiepskie kosmetyki? Jakbyśmy rozmawiały o czymś innym, bo te, z których my korzystałyśmy były super. Możesz mi napisać na jakim szkoleniu byłaś, kiedy i co ci się dokładnie nie podobało?
bonifacy34 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Szkoła i edukacja


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-12-15 11:18:11


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:56.