Szkoły i kursy Wizażu i Stylizacji - Strona 82 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Szkoła i edukacja

Notka

Szkoła i edukacja Szkoła i edukacja, to forum dla osób, które chcą się uczyć. Tu dowiesz się wszystkiego o szkołach, uczelniach, kursach. Na forum NIE odrabiamy prac domowych!

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-08-23, 00:41   #2431
mailooo
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 7
Dot.: Szkoły i kursy Wizażu i Stylizacji

Lakiery były dosyć stare, firma golden rose. Ja byłam na jednodniowym kursie - dokładnie na warsztatach. Miałam wrażenie, że na początku Pani się stara a później jej się nie chciało( Nie przekazała mi za dużo wiadomości praktycznych, jak już robiłam pedicure to już jej praktycznie nie było.
Jeżeli chodzi o super kosmetyki to na jakich pracowałaś?? Ja rozumiem, że szkoły chcą zarabić i nie kupują najdroższych.
Głównie chodzi, że Pani trochę olała i że jest brudnawo.
Jeżeli chodzi o produkty to chyba było gorzej w Prestige, gdzie pilniki były poździerane a lakiery mega gęste.
Nie jestem osobą, która narzeka, ale wydaję mi się, że jeżeli płacę 400zł bądź więcej to mogę wymagać. Chciałam tylko uwrażliwić dziewczyny, żeby się bardziej zastanowiły gdzie idą i może najpierw odwiedziły miejsce.
...ale oczywiście możliwe TY trafiłaś na ich lepszy dzień
pozdrawiam

---------- Dopisano o 01:41 ---------- Poprzedni post napisano o 01:37 ----------

A i wiecie czego mi brakuję w szkołach tego, żeby ktoś mi polecił na jakich kosmetykach mam pracować, co powinnam wypróbować itd. Ja już wydałam kupę kasy na lakiery różnych firm, utwardzaczy. Trochę mnie to załamuję
mailooo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-23, 06:59   #2432
bonifacy34
Agencja Spamu - Nie stać nas na reklamę, więc spamujemy!
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 340
Dot.: Szkoły i kursy Wizażu i Stylizacji

Kurde... cały czas mam wrażenie, że byłyśmy w innych miejscach. Piszesz o New Nails na Grzybowskiej w Warszawie? Z tą Panią to trudno oceniać o co chodziło. Może miała jakiś osobisty problem, ale to tylko moje gdybanie. Generalnie podczas mojego szkolenia ja nie miałam im nic do zarzucenia. Może to faktycznie przypadek.
bonifacy34 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-23, 07:28   #2433
panna mrau
Zakorzenienie
 
Avatar panna mrau
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 3 593
GG do panna mrau
Dot.: Szkoły i kursy Wizażu i Stylizacji

Cytat:
Napisane przez mailooo Pokaż wiadomość
A i wiecie czego mi brakuję w szkołach tego, żeby ktoś mi polecił na jakich kosmetykach mam pracować, co powinnam wypróbować itd. Ja już wydałam kupę kasy na lakiery różnych firm, utwardzaczy. Trochę mnie to załamuję
Ale to też tak jednoznacznie nie można powiedzieć - jednym się pracuje lepiej, na kosmetykach jednej firmy, inni jej nie cierpią i robią tylko i wyłącznie na innych. Dobór kosmetyków, na których pracujesz jest bardzo indywidualną kwestią, i przy tym nie zawsze obiektywną...
Zresztą, niedawno nam wizażystka na zajęciach powiedziała (i ja się z nią zgadzam), żeby pracować tylko na sprawdzonych przez siebie kosmetykach, najlepiej samemu wcześniej wypróbować, żeby wiedzieć jak się będą zachowywać na skórze.
Z lakierami jest jeszcze dodatkowa trudność, że dużo zależy od płytki klientki - jakimkolwiek salonowym lakierem i utwardzaczem by mi paznokcie nie pomalować to i tak na drugi dzień mi ten lakier schodzi płatami, nieważne czy to Inglot, OPI, Sally Hansen czy Peggy Sage. Najlepiej mi się trzymają na paznokciach tanie lakiery, które mają rzadką konsystencję - Essence czy nawet Avon - tam przy utwardzaczu lakier mi się potrafi utrzymać ponad tydzień.

Wracając do tematu - rozglądając się dalej za charakteryzacją dla mnie trafiłam na coś takiego: http://www.faceart-academy.com/
Któraś z Was o tym słyszała, miała jakąś styczność z samą szkołą lub absolwentami?
panna mrau jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-24, 06:46   #2434
bonifacy34
Agencja Spamu - Nie stać nas na reklamę, więc spamujemy!
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 340
Dot.: Szkoły i kursy Wizażu i Stylizacji

Wracając do kwestii kosmetyków, to pracowałam na kosmetykach ich marki - New Nails. Z tego co pamiętam, to wszystkie szkolenia stylizacji paznokcia przeprowadzają właśnie na nich i jakoś nie miałam nic im do zarzucenia. Oczywiście jest to kwestia gustu i oczekiwań...
bonifacy34 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-24, 10:33   #2435
mailooo
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 7
Dot.: Szkoły i kursy Wizażu i Stylizacji

Tak na grzybowskiej. Może miała kiepski dzień, ale jeżeli płacisz 400zł jednodniowy kurs to nie jest dla Ciebie wytłumaczenie

Niestety nie słyszałam nic o tej akademii. Moja przyjaciółka była w szkole charakteryzacji przy Politechnice i z tego co się orientuję to trzymają poziom i są wymagający.
Jest jeszcze do sprawdzenia szkoła SELECT, która ma dobre opinie, ale ja jeszcze w niej nie byłam. Zamierzam iść na jakiś kurs od nich. Można wejść na stronę, zobaczyć na czym pracują i jak wyglądają pomieszczenia w szkole.
jak coś będę wiedziała więcej to dam znać))

Mam pytanie jeżeli chodzi jeszcze o lakiery wiem, że to nie o tym wątek, ale chciałam skorzystać z Waszej wiedzy
Czy używałyście utwardzacza seche vite???mam go i jestem zachwycona, ale jak maluję mojej koleżance to jej odpada i już nie wiem co mam zrobić, po dwóch dniach jej odpadł przy myciu włosów ja go uwielbiam bo nakłada się na mokry lakier i wysycha w 10- 15 min. może macie coś innego do polecenia???
z góry dziękuję
mailooo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-25, 06:59   #2436
bonifacy34
Agencja Spamu - Nie stać nas na reklamę, więc spamujemy!
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 340
Dot.: Szkoły i kursy Wizażu i Stylizacji

Ten "dzień" to już trudno jest ocenić. Różnie mogło być. Generalnie New Nails ma w sieci dobre opinie - sama dokładnie je przeglądałam, zanim zdecydowałam się na moje szkolenie. Coś dużo piszesz na temat tego Select... Szkół jest przecież wiele.
bonifacy34 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-25, 10:21   #2437
mailooo
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 7
Dot.: Szkoły i kursy Wizażu i Stylizacji

Wiem, że dużo piszę, ale nigdy tam nie byłam tylko opieram się na opiniach z internetu. Pisałam także o szkole charakteryzacji przy Politechnice, ale także w niej nie byłam tylko moja przyjaciółka. Jeżeli mnie podejrzewasz o to, że promuję szkołę select to się mylisz. Bardziej szukam opinii, bo już nie chce inwestować kasy.
W sumie mogłabym powiedzieć, że TY promujesz new nails, bo także o niej zawzięcie piszesz.
Ja wyraziłam tylko moją opinię. Chwaliłam także P. Żanetę z prestige, bo naprawdę jest b.miła a do tego bardzo zaangażowana. Tylko niestety produkty są w opłakanym stanie(
Mówie, że po warsztatch w new nails mało się nauczyłam, ale może jakbym poszła na rozszerzony kurs to bym więcej z niego wyniosła.
Cieszę, że TY jesteś zadowolona. Ile ludzi tyle opinii.
Pozdr
Ps. chcętnie usłyszę Twoje opinie na temat innych kursów. Szukam informacji na temat szkoleń Peggy Sage???
mailooo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-08-25, 18:20   #2438
czarna6621
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 1
Dot.: Szkoły i kursy Wizażu i Stylizacji

witam!
dziewczyny proszę was o pomoc, ponieważ już sama nie wiem co mam robić, co wybrać.
zastanawiam się nad jakąś szkołą wizażu teraz mam na oku beauty art możecie mi powiedzieć co o niej myślicie ? warto czy nie ? nauczą mnie tam czegoś czy nie? co z praktykami są czy ich tak naprawdę nie ma?

mam nadzieje, że jest tu ktoś kto się tam szkolił

proszę pomóżcie mi!

pozdrawiam!

czarna6621 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-26, 07:04   #2439
bonifacy34
Agencja Spamu - Nie stać nas na reklamę, więc spamujemy!
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 340
Dot.: Szkoły i kursy Wizażu i Stylizacji

Niestety doświadczeń w kursach i szkoleniach wielkich nie mam. Kiedyś wcześniej byłam na szkoleniu, ale z zupełnie innej tematyki. Jeśli chodzi o szkolenia kosmetyczne, to jedyne szkolenia przechodziłam właśnie w New Nails.
bonifacy34 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-31, 23:20   #2440
gospie
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 7
Dot.: Szkoły i kursy Wizażu i Stylizacji

Z tego co wiem, że Fashion School w Poznaniu startuje w październiku z Roczną Szkołą Visażu. Podobno mają ciekawy program i nieprzypadkowych wykładowców (tak mówi moja siostra bo jest z branży Ale nie wiem czy są jeszcze miejsca. Co do Folaron różnie słyszałam...Ja też miotam się co zrobić, bo kursy to kursy a szkoła to już coś...

Edytowane przez gospie
Czas edycji: 2011-09-01 o 17:17
gospie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-02, 06:28   #2441
bonifacy34
Agencja Spamu - Nie stać nas na reklamę, więc spamujemy!
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 340
Dot.: Szkoły i kursy Wizażu i Stylizacji

Nie jest powiedziane, że z kilku lat szkoły wyniesiesz więcej niż z porządnego szkolenia. Wszystko tak naprawdę jest uzależnione od Twojego podejścia. Jeśli pójdziesz to szkoły po to by tylko chodzić, to żadnego pożytku z tego nie będziesz miała.
bonifacy34 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-09-02, 18:17   #2442
gospie
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 7
Dot.: Szkoły i kursy Wizażu i Stylizacji

Byłam dziś w Fashion School, nakręcona jestem strasznie. Mają jeszcze kilka wolnych miejsc na Rocznej Szkole Wizażu na tryb zaoczny (tylko ten mnie interesuje). Ogólnie wrażenie bardzo dobre. Przejadę się jeszcze w poniedziałek do Beauty art i nie wiem, nie wiem może się na którąś zdecyduję. Ale się nakręciłam...



Edytowane przez gospie
Czas edycji: 2011-09-02 o 18:19
gospie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-03, 08:57   #2443
agaola89
Rozeznanie
 
Avatar agaola89
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 681
Dot.: Szkoły i kursy Wizażu i Stylizacji

Cześć dziewczyny!

Jeśli szukacie fajnej szkoły Wizażu, mogę polecić krakowską Alternatywę (łatwo wygooglać ). Sama byłam na kursie pierwszego stopnia i bardzo mi się spodobało: cena przystępna, a wiedza przekazana rzetelnie i w miłej atmosferze
Po sąsiedzku odprawiał się kurs stylizacji i dziewczyny miały dużo uciechy, więc na pewno mogę polecić szkołę ze względu na przesympatyczną atmosferę!
__________________
http://www.wysoka-bloggerka.blogspot.com/ - Nie umiem nosić czerni
agaola89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-05, 06:14   #2444
bonifacy34
Agencja Spamu - Nie stać nas na reklamę, więc spamujemy!
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 340
Dot.: Szkoły i kursy Wizażu i Stylizacji

Mimo wszystko najważniejsza jest nauka... Atmosfera.. z nią bywa różnie. Piszesz o dziewczynach... Zatem w jakich grupach pracowałyście?
bonifacy34 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-05, 09:03   #2445
agaola89
Rozeznanie
 
Avatar agaola89
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 681
Dot.: Szkoły i kursy Wizażu i Stylizacji

Cytat:
Napisane przez bonifacy34 Pokaż wiadomość
Mimo wszystko najważniejsza jest nauka... Atmosfera.. z nią bywa różnie. Piszesz o dziewczynach... Zatem w jakich grupach pracowałyście?
Na kursie było nas może 8? Jakoś tak, nie za dużo. Robiłyśmy makijaż sobie, potem koleżance obok, żeby dojść do wprawy I na koniec wszystkie wracały pomalowane do domu
__________________
http://www.wysoka-bloggerka.blogspot.com/ - Nie umiem nosić czerni
agaola89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-06, 06:22   #2446
bonifacy34
Agencja Spamu - Nie stać nas na reklamę, więc spamujemy!
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 340
Dot.: Szkoły i kursy Wizażu i Stylizacji

No 8 osób to już naprawdę dużo. Dziewczyny na forum twierdziły, że 3 osoby na moim szkoleniu w New Nails to było zbyt wiele ;-) Akurat problemu tych trzech osób nie odczułam. Czy Tobie wydawało się, że gdyby osób było mniej, to byś więcej się nauczyła?
bonifacy34 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-06, 06:35   #2447
agaola89
Rozeznanie
 
Avatar agaola89
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 681
Dot.: Szkoły i kursy Wizażu i Stylizacji

Nie przeszkadzało mi to wcale: i tak pani instruktor najpierw do nas mówiła, robiłyśmy notatki etc., pokazywała na jednej dziewczynie, jak się pomalować, a potem pracowałyśmy w grupie dwuosobowej. W ogóle nie odczułam takiej ilości osób
__________________
http://www.wysoka-bloggerka.blogspot.com/ - Nie umiem nosić czerni
agaola89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-06, 22:16   #2448
gospie
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 7
Dot.: Szkoły i kursy Wizażu i Stylizacji

Hej dziewczyny! Oszalałam Jestem już oficjalnie studentką!
Byłam wczoraj w Beaty art i szczerze mówiąc mnie ta szkoła nie przekonuje. Już na początku nie zgadzało mi się coś z ilością godzin o jakiej piszą na stronie o Rocznej Szkole. Pani nie mogła za bardzo wybrnąć, ale w końcu rzeczywiście przyznała się że zamiast 384 jest bodajże 240 (spora różnica). Ogólnie nie wyszłam zadowolona.
Byłam dziś dopytać o parę szczegółów w Fashion School i zdecydowałam że tu idę! Formularz wypełniony, wpisowe zapłacone, więc od października zgłębiam tajniki wizażu.

Acha i wiecie kto tam m.in wykłada - pani charakteryzatorka z mojego ulubionego serialu "Hotel 52"

Edytowane przez gospie
Czas edycji: 2011-09-06 o 22:19
gospie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-07, 06:31   #2449
agaola89
Rozeznanie
 
Avatar agaola89
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 681
Dot.: Szkoły i kursy Wizażu i Stylizacji

No to bomba! W takim razie życzę powodzenia

I oczywiście chwal się pracami!
__________________
http://www.wysoka-bloggerka.blogspot.com/ - Nie umiem nosić czerni
agaola89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-09-12, 13:45   #2450
lily1990
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 1
Dot.: Szkoły i kursy Wizażu i Stylizacji

Jestem po wizażu w Select. Podobało mi się to, że podczas zajęć były prezentacje multimedialne, projektowałyśmy makijaże na facechartach, miałyśmy fajne konkursy z nagrodami. Byłam w szoku, że program szkolenia jest dopracowany w najdrobniejszych szczegółach. Najbardziej podobała mi się sesja fashion,i sesja fotograficzna. Fajną sprawą jest też stylizacja ślubna, uczyłysmy się nie tylko makijazu ale też całej stylizacji ślubnej od wiązanki po welon. Było to dla mnie coś nowego, z czym nie spotkałam się w innych szkołach. ogólnie wszystko oceniam bardzo pozytywnie
lily1990 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-12, 19:03   #2451
Ajaysia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 2
Dot.: Szkoły i kursy Wizażu i Stylizacji

Dziewczyny! Bardzo liczę na Waszą pomoc. Chciałabym wybrać się na kurs wizażu, ale tak dla samej siebie, żeby lepiej dobierać sobie kolory, ubrania, makijaż. Generalnie, żeby poczuć się lepiej we własnej skórze Mam potrzebę zmiany czegoś w swoim życiu Będę bardzo wdzięczna jeśli polecicie mi jakiś kurs, możliwie blisko Łodzi - w grę wchodzi Poznań i Warszawa. Z góry dzięki za pomoc !!
Ajaysia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-13, 18:24   #2452
tatiene
Raczkowanie
 
Avatar tatiene
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 45
Dot.: Szkoły i kursy Wizażu i Stylizacji

Ayaisia ,zadzwoń do FAM-www.fammakeup.pl.-sprawdź sobie numer do Warszawy.
Ostatnio mieli jakąś promocję na 5-cio godzinne kursy makijażu .Ale dokładnie nie wiem... musisz sama dopytać .

Pozdrowionka
__________________
witajcie
tatiene jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-14, 17:47   #2453
Ajaysia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 2
Dot.: Szkoły i kursy Wizażu i Stylizacji

dzięki Tatiene Ktoś ma jeszcze jakieś pomysły?
Ajaysia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-14, 18:33   #2454
panna mrau
Zakorzenienie
 
Avatar panna mrau
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 3 593
GG do panna mrau
Dot.: Szkoły i kursy Wizażu i Stylizacji

Make up star w Warszawie - mają kursy 'makijaż dla ciebie', podobno są spoko - nie wiem ile w tym prawdy, bo nie uczestniczyłam, ale część dziewczyn po takim kursie wkręca się w makijaż i decyduje się potem na bardziej zaawansowane kursy.
panna mrau jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-22, 12:13   #2455
Piescosek_
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 28
Dot.: Szkoły i kursy Wizażu i Stylizacji

A czy któraś z was uczęszczała do In Art na mazowieckiej w Warszawie?
Jeśli tak to prosiłabym o opinie
__________________

"Tylko dziecko potrafi wbić patyk w ziemię, nazwać go i pokochać."
Piescosek_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-24, 19:05   #2456
bajeczka000
Wtajemniczenie
 
Avatar bajeczka000
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 2 737
Dot.: Szkoły i kursy Wizażu i Stylizacji

Idę w październiku do Akademii Laurel na kurs. Opinie z tego co zdążyłam się zorientować są podzielone, jedni chwalą inny przestrzegają ale cóż - jest ryzyko jest zabawa.
Mam tylko pytanie bo chciałabym skorzystać z ich propozycji zakwaterowania.. wiecie coś o warunkach w tym mieszkaniu studenckim?
__________________


Cytat:
Napisane przez marrellic
Jeżeli Wizaż jest bezradny, to nic tylko skakać z mostu


bajeczka000 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-12, 10:00   #2457
kejsiii
Rozeznanie
 
Avatar kejsiii
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 675
Dot.: Szkoły i kursy Wizażu i Stylizacji

Dziewczyny poradźcie proszę jaką szkołe w poznaniu wybrać

byłam zdecydowana na beauty art ale opinie w internecie mnie przerażają
co prawda mogę sie dopisac do grupy zaocznej ale mieli już dwa zjazdy boje się że będę dużo w tyle bo jestem jeszcze goła w temacie ..

Jutro mam do nich podjechać więc zobacze jak ta szkola w ogóle wyglada ale opinie że kosmetyki są przeterminowane mnie troche przeraża ..

Kurcze tak się napaliłam bo uwielbiam malować i chciała bym robić to zawodowo ale gdzie się dobrze wyszkolić i nie wyrzucić kasy do kosza??


Dzwoniła tez do fashion school kurcze nie moge sie zdecydować
__________________
15.12.2010 nowa ja


Edytowane przez kejsiii
Czas edycji: 2011-10-12 o 10:18
kejsiii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-13, 11:26   #2458
Soso
Zakorzenienie
 
Avatar Soso
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 12 728
Dot.: Szkoły i kursy Wizażu i Stylizacji

Dziewczyny dużo można powiedzieć o Beauty Art, ale info o przeterminowanych kosmetykach to jakieś bzdury. Skończyłam BA w Gdańsku i szczerze to trudno mi sobie wyobrazić, żeby przy takiej ilości użytkowniczek kosmetyki zdążyły się przeterminować, ja na takie nie trafiłam.
Soso jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-15, 10:28   #2459
kejsiii
Rozeznanie
 
Avatar kejsiii
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 675
Dot.: Szkoły i kursy Wizażu i Stylizacji

Postanowiłam ze rozpocznę od stycznia - nie chce na gorąco podchodzic do tematu i potem żałować .
Teraz mam trochę czasu na wybór i biore pod uwagę tylko te dwie
Fashion i Beauty art
Zobaczymy może pojawią sie tu jeszcze jakieś dziewczyny co szkolą sie od października w fashion i opowiedzą coś więcej bo generalnie jest to mloda szkoła i za dużo o niej nie wiadomo.
Poza tym teraz we wszystkich szkołach już zajęcia się rozpoczęły i musiała bym gonić.

Folaron kończyła moja koleżanka i jest średnio zadowolona , przede wszystkim sesje zdjęciowe średnio profesjonale byłam z nią na egzaminie jako modelka to szkoła bardzo fajna ale sama sesja tragedia jakas młoda dziewczyna nie mająca pojęcia o robieniu zdjęć i potem takie zdjęcia otrzymujesz do portfolio . Zresztą mają na stronie te zdjęcia to już widać że ktoś kto je robił nie ma pojęcia o fotografi.
A np w beauty art sesje są bardzo profesjonalne no i bardzo mnie kusi to że można mieć praktyki u Mangda i jej zdjęcia są przepiękne..

Rozmawiałam z Panią z beauty art i namawiała mnie bym osobiście przyjechała i zobaczyła szkolę generalnie była bardzo zorientowana w temacie i na wszystkie pytania umiła odpowiedzieć czego już nie mogę powiedzieć o Pani z fashion ktora się motała we wszystkim nawet na jakich kosmetych pracują twierdziła że teraz będą na astorze , no i nie umiała odpowiedziec gdzie odbywają się praktyki twierdziła że większość dziewczyn sama sobie je załatwia hmm dziwne trochę . A i nawewt pędzli nie dostaniesz od nich trzeba samemu sobie kupić.
A w BA zapytałam wprost o te niby przeterminowane kosmetyki to mówiła ze to totalna bzdura bo wszystko jest świerze bo mają dużo uczniów i na bierzącą kosmetyki się rozchodzą
__________________
15.12.2010 nowa ja


Edytowane przez kejsiii
Czas edycji: 2011-10-15 o 10:35
kejsiii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-18, 11:55   #2460
Cebulka_89
Przyczajenie
 
Avatar Cebulka_89
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 20
Dot.: Szkoły i kursy Wizażu i Stylizacji

Cytat:
Napisane przez lopez Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny!
Mam mały dylemat co do wyboru szkoły wizażu we Wrocławiu...
Waham się pomiędzy Akademią Wizażu i Stylizacji, a szkołą Marzeny Daleckiej.
Byłam zdecydowana na AWiS, jednak po przeczytaniu opinii o tej akademii, gdzie większość z nich była zdecydowanie negatywnych, nabrałam sporo wątpliwości..
Którą szkoła waszym zdaniem jest bardziej godna polecenia i bardziej profesjonalna????
Z góry dziękuję za odpowiedź
Przyłączam się do prośby. Mam zamiar iść do Akadami Wizażu i Stylizacji na semestr letni. Jeszcze mam szansę zmienić zdanie, a idą na to nie małe pieniądze. Co radzicie?
Naczytałam się wiele złych opinii na temat AWiS i to całkiem aktualnych. Teraz to już sama nie wiem co o tym myśleć. Zaczęłam się nawet zastanawiać nad trzecią możliwością-Akademia Fryzjerstwa Filmowego i Kreatywnego.

Edytowane przez Cebulka_89
Czas edycji: 2011-10-18 o 13:34
Cebulka_89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Szkoła i edukacja


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-12-15 11:18:11


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:18.