New Nails - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie

Notka

Paznokcie Forum, w którym rozmawiamy o pielęgnacji paznokci. Podyskutujmy o malowaniu, kształcie, stylizacji i dominujących trendach w zdobieniu paznokci.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-08-17, 13:31   #31
Pawełeczek
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 672
Dot.: produkty New Nails ?? i pseudo stylistka

a ja slyszalem ze new nails to klon nail desing ... tzn ze te dwie firmy wspolpracuja i sa w jakistam sposob ze soba powiazane..byc moze to bujda ale ceny maja podobne do tych nail desing.. i ogolnie jakos tak pasują mi do siebie
__________________
Paweł
Pawełeczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-06, 10:28   #32
ASIa_21
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 3
Dot.: New Nails

new nails tak tak w krakowie przy ul. wietora 9 są ok!!! bo ja też tam miałam kursik i nawet jedno szkiolenie dostałam gratis!!! natmosferka oki bez stresu wszystko okejaśnie
ASIa_21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-02, 15:10   #33
Migrena1203
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 10
Planowalam zaopatrzyc sie w zel jednofazowy z new-nails. Kosmetyczka, ktora prowadzila szkolenie ze stylizacji paznokci polecala mi go, gdyz sama na nim pracuje i jest zadowolona. dodam, ze szkolenie nie bylo prowadzone przez firme new - nails. pracowalismy na produktach z naildesign (sa beznadziejne). Co myslicie o zelach z new-nails? Czy ktoras z Was pracowala na nim?

A i jeszcze pytanko. Jestem swiezo po kursie, a tam pracowalismy na zelach trzyfazowych. Czy w zwiazku z tym poradze sobie z zelem jednofazowym? Czy powinnam zaczac prace na trzyfazowkach?
z góry dzieki za odpowiedzi.

Edytowane przez Agoosia
Czas edycji: 2008-10-03 o 19:01 Powód: Post pod postem - proszę korzystać z opcji "Edycji" i "Multicytowania".
Migrena1203 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-02, 21:22   #34
1tipsiara1
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 5
Dot.: zele z new-nails

Cytat:
Napisane przez Migrena1203 Pokaż wiadomość
A i jeszcze pytanko. Jestem swiezo po kursie, a tam pracowalismy na zelach trzyfazowych. Czy w zwiazku z tym poradze sobie z zelem jednofazowym? Czy powinnam zaczac prace na trzyfazowkach?
z góry dzieki za odpowiedzi.
Myślę ze owiele łatwiej będzie pracować Ci sie na żęlu jednofazowym.pamiętaj o tym że jesli robisz je 1 raz najlepszy bedzie o konsystencji gęstej ponieważ nie będzie rozlewał sie na boki
1tipsiara1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-02, 21:30   #35
aktineb
Raczkowanie
 
Avatar aktineb
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Siedlce
Wiadomości: 68
Dot.: zele z new-nails

Ja się uczyłam na tych żelach. Nie zdecydowałam się jednak na ich zakup. Generalnie, dużo dziewczyn sobie chwali tą firmę. Ja jednak wybrałam IBD lepiej się poziomują i praca na IBD jest przyjemniejsza.

Pozdrawiam
Beata
aktineb jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-03, 09:20   #36
Migrena1203
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 10
Dot.: zele z new-nails

Nie spodziewałam się tak szybkich odpowiedzi. Dzięki dziewczyny
Wlasnie mialam dylemat miedzy IBD a New-Nails. Z new-nails myslalam o jednofazowym (tylko czy on jest wystrczajaco gesty jesli jestem poczatkujaca?), a jesli chodzi o IBD myslalam o takim zestawieniu:
-Bonder -bezkwasowy primer,
-żel budujacy Buider Clear, przezroczysty,
-Intense Seal żel w pędzelku.
Czy to dobry zestaw?
I co lepiej new- nails czy IBD?
Migrena1203 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-03, 14:17   #37
aktineb
Raczkowanie
 
Avatar aktineb
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Siedlce
Wiadomości: 68
Dot.: zele z new-nails

Rozpisałam się i przez przypadek wszystko wykasowałam
Spróbuję odtworzyć.

Wydaje mi się, że żel z new nails jest rzadszy od IBD.
I napiszę Ci, że dziewczyny, które prowadzą szkolenie na żelach new nail, w domu pracują na IBD

Ja na początku kupiłam:
dehydrator
bonder
gel builder clear
nabłyszczacz intense seal

potem dokupiłam:
clear gel (do naturalnych paznokci)
white builder gel
pink builder gel

Teraz myślę o kolorowych żelach z IBD.
Tylko nie wiem jeszcze które bo jest ich kilka rodzajów i nie umiem się połapać

Pozdrawiam
Beata
aktineb jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-10-03, 18:52   #38
Migrena1203
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 10
Dot.: zele z new-nails

Dzieki wielkie Beata
To ja juz chyba zakupie te z IBD. Nie ukrywam, ze wybierajac sugerowalam sie tez cena (choc wiem, ze na zelach nie ma co oszczedzac), bo jesli z new-nails bylyby rownie dobre co IBD, to bym je wybrala ( w koncu wyniosloby mnie ok 100 zl taniej). Brakuje mi juz tylko zelków, bo lampe i akcesoria juz zakupilam.
no i na IBD chyba bedzie mi sie latwiej pracowac, skoro sa gestsze Zwlaszcza, ze jestem poczatkujaca.
Dzieki jeszcze raz
Migrena1203 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-03, 19:58   #39
paulakrk
BAN stały
 
Avatar paulakrk
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 7 580
GG do paulakrk
Dot.: zele z new-nails

Cytat:
Napisane przez Migrena1203 Pokaż wiadomość
Wlasnie mialam dylemat miedzy IBD a New-Nails.
To tak, jakbyś wahała się między polonezem a porsche kiedy oba byłyby w zasięgu Twoich możliwości finansowych


Cytat:
Z new-nails myslalam o jednofazowym (tylko czy on jest wystrczajaco gesty jesli jestem poczatkujaca?),
Jest totalną bzdurą twierdzenie,że dla początkujących nadają się jedynie żele gęste.
Wręcz przeciwnie - wielu stylistkom gorzej się na nich pracuje ze względu na ich niewielką "ruchliwosć" i trudności z umiejscowieniem masy w odpowiednim miejscu.

O preferencjach typu 'żel gęsty czy rzadki" możemy mówić gdy mamy już pewne pojęcie o stylizacji, wyrobioną rękę oraz dogłębną znajomość technicznej budowy paznokcia.
W początkowej fazie nauki zarówno żele gęste jak i rzadkie mogą sprawiać bardzo wiele trudności.
paulakrk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-07, 20:14   #40
magda050674
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 11
Dot.: zele z new-nails

hej laski ,czytam te wasze ładne recezje o żelach z IBD ja sobie też je chwale tylko czy żel Builder Gel-Pink mozna nakładać na żel French Xtreme[jest bardzo gęstym żelem i nie bardzo sobie z nim radze] nie przebarwi końcówki na różowo,a moze kupić inny ,tylko jaki-napiszcie i jeszcze jak nazywa się przezroczysty papa
magda050674 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-02, 14:53   #41
superlaskanebeska
Przyczajenie
 
Avatar superlaskanebeska
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 29
Dot.: New-nails

od dłuższego czasu już na nich pracuje
i bardzo je lubie

oni cały czas coś zmieniają, poprawiają, dbają o jakość

polecam
superlaskanebeska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-07-30, 18:32   #42
mamiho
Przyczajenie
 
Avatar mamiho
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 12
Dot.: New Nails

NEW NAILS sprzedaje dobre produkty. Osobiście pracuję na ich akrylach kol, żelach i nie mam im nic do zarzucenia.
UV- elegancko się poziomują i utwardzają.
Akryle bardzo plastyczne+duża gama kolorów , Można naprawdę fajnie się pobawić.
Nie jest to jeden z produktów gdzie trzeba się namęczyć żeby coś ciekawego spłodzić jak w przypadku np. La femme.

pozdrawiam wszystkich "specjalistów"
Paulakrk -pracujesz może w eurofashion???

Edytowane przez mamiho
Czas edycji: 2009-07-30 o 18:57
mamiho jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-30, 23:43   #43
anick88
Wtajemniczenie
 
Avatar anick88
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 2 547
Dot.: New Nails

paula ci juz raczej nie odpowie na pytanie..
nawet na pewno

ale ciekawi mnie skad ci to przyszlo do glowy?
czemu mialaby pracowac?
anick88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-30, 23:52   #44
Albertyna
Zakorzenienie
 
Avatar Albertyna
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 782
Dot.: New Nails

Raczej zapytałabym sie Mamiho, czy pracuje w New Nails, skoro tak juz pytamy sie o firmy dla jakich pracujemy

To oczywiście żart
__________________
Pozdrowionka!
Albertyna
Albertyna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-31, 17:19   #45
mamiho
Przyczajenie
 
Avatar mamiho
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 12
Dot.: New Nails

tak ,macie mnie.
Jestem właścicielem NN
jakieś pytania??









---------- Dopisano o 18:19 ---------- Poprzedni post napisano o 18:13 ----------

oh God!
co się z nią stało???
pzdro
mamiho jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-31, 21:31   #46
aktineb
Raczkowanie
 
Avatar aktineb
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Siedlce
Wiadomości: 68
Dot.: New Nails

Cytat:
Napisane przez mamiho Pokaż wiadomość
NEW NAILS sprzedaje dobre produkty. Osobiście pracuję na ich akrylach kol, żelach i nie mam im nic do zarzucenia.
UV- elegancko się poziomują i utwardzają.
Akryle bardzo plastyczne+duża gama kolorów , Można naprawdę fajnie się pobawić.
Nie jest to jeden z produktów gdzie trzeba się namęczyć żeby coś ciekawego spłodzić jak w przypadku np. La femme.

pozdrawiam wszystkich "specjalistów"
Paulakrk -pracujesz może w eurofashion???

Kolorówka żelowa jest blada, nie mają mocnych kolorów.
A akryle nie są wcale takie bardzo plastyczne.

Mam wrażenie, że pracujesz dla New Nails

Pozdrawiam
Beata
__________________
http://michalkowa.blog.onet.pl/
aktineb jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-01, 13:10   #47
anick88
Wtajemniczenie
 
Avatar anick88
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 2 547
Dot.: New Nails

Cytat:
Napisane przez mamiho Pokaż wiadomość
tak ,macie mnie.
Jestem właścicielem NN
jakieś pytania??









---------- Dopisano o 18:19 ---------- Poprzedni post napisano o 18:13 ----------

oh God!
co się z nią stało???
pzdro
ma bana stalego jakbys nie zauwazyla...
nie wiem czemu uzywasz l .mnogiej, bo to albertyna napisala.
mnie malo obchodzi kim jestes, mam wlasny rozum, ktory mocno eksploatuje
anick88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-31, 21:01   #48
mozaika88
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 247
Dot.: New Nails

Czesc dziewczynki ! Polecam kursy firmy New Nails. Ja akurat uczestniczyłam w kursie Stylizacji Paznokci Dobry Start- jestem bardzo zadowolona. Wszystko fajnie pokazane. W zasadzie robiłam kurs dla siebie ale jestem bardzo zadowlona.
__________________

Długość włosów: 80 cm
Wzrost:170 cm
Waga: 59 58 57 56 55 54 53 52 51 50


Nie prostuję włosów od 20.06.2008
9 dni 30 dni 60 dni
mozaika88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-01, 14:03   #49
Hienka1234
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 1
Smile Dot.: New Nails

ja jestem bardzo zadowolona z tej firmy!!!!świetne kosmetyki trwałe i cena też przystępna!!!!polecam bardzo każdej "maniaczce" pazurków:lo ve:
Hienka1234 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-04-02, 19:38   #50
nilsa2011
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 1
Dot.: New Nails

ja osobiście jestem baaardzo zadowolona z firmy new neils i jej kursów
są prowadzone w miłej atmosferze przez rzeczowych i kompetentnych instruktorów, jestem zainteresowana wzięciem udziału w jeszcze jakimś ich kursie! Napewno do nich wróce pozatym koleżanka zamawia u nich ozdoby do paznokci są dobrej jakości w niezbyt wygórowanej cenie


nilsa2011 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-04, 15:14   #51
jagódeczka
Zadomowienie
 
Avatar jagódeczka
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 1 932
Dot.: New Nails

boszszsz...
jagódeczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-04, 23:53   #52
superlaskanebeska
Przyczajenie
 
Avatar superlaskanebeska
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 29
Dot.: New Nails

Cytat:
Napisane przez nilsa2011 Pokaż wiadomość
ja osobiście jestem baaardzo zadowolona z firmy new neils i jej kursów
są prowadzone w miłej atmosferze przez rzeczowych i kompetentnych instruktorów, jestem zainteresowana wzięciem udziału w jeszcze jakimś ich kursie! Napewno do nich wróce pozatym koleżanka zamawia u nich ozdoby do paznokci są dobrej jakości w niezbyt wygórowanej cenie


rzeczywiście ozdoby są u nich teraz w bardzo dobrej cenie
tylko po co cały czas powtarzać nazwę marki jak cały wątek się tak nazywa ??
superlaskanebeska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-03, 16:54   #53
nadiuszka
Raczkowanie
 
Avatar nadiuszka
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 109
Thumbs down Dot.: New Nails

pracowałam kiedyś na tych żelach... kupę lat temu, niezbyt dobrze wtedy znałam się na różnych materiałach... jednofazówka kosztowała coś około 50 ł. po 2 miesiącach dostałam takiego uczulenia że musiałam długo siedzieć w domu
nadiuszka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-14, 17:31   #54
Eff_
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2
GG do Eff_
Dot.: New Nails

Polecam firmę New Nails, fajne kolorki żeli i fantastyczne kolorki akryli. Kolorowe żele nie ściągają się z całego paznokcia przy wzorkach a akrylki są plastyczne. Na żelu jednofazowym też mi się dobrze pracuje, hologramy w dobrych cenach - a to że jakieśtam niektóre ciemne hologramy rozpuszcza liquid - no mnie to akurat nie dziwi, innej firmy niektóre też mi rozpuszcza.
Eff_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-06, 06:25   #55
bonifacy34
Agencja Spamu - Nie stać nas na reklamę, więc spamujemy!
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 340
Dot.: New Nails

Pracowałam na ich kosmetykach tylko w czasie szkolenia i nie zauważyłam żadnych problemów. Wszystko szło mi bardzo dobrze, tak więc mogę je z czystym sumieniem polecić.
bonifacy34 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-16, 11:10   #56
CatGirl92r
Rozeznanie
 
Avatar CatGirl92r
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 961
Dot.: produkty New Nails ?? i pseudo stylistka

Ozdoby maja fajne ale żelu bym nie zaryzykowała kupić Cena nie wskazuje na jakieś super dobre żele, przynajmniej tak mi sie wydaje
CatGirl92r jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-22, 19:16   #57
monikacaramida1
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 4
Dot.: produkty New Nails ?? i pseudo stylistka

BYŁAM na kilku kursach NEW NAILS i powiem co o tym myle:

Bylam na kursie paznokciowym, szkolenie 80 godzinne
Warsztaty ONE STROKE
Przedłużanie rzęs.

i o tych szkoleniach moge przekazać swoją opinie.

Kurs paznokciowy POLECAM, bardzo ładnie instruktorki tłumaczą, polecam wszystko zapisywać, mimo że dostaniecie materiały na kartkach, to tam nie ma wszystkiego. będziecie miały tyle materiałów ze nie zapamiętacie. po 3 miesiącach juz bedziecie miały dziury w pamieci, wiec warto.
Nie polecam kursu 120 godzinnego, bo materialu jest za duż o żeby ogarnąc na raz wszystkie metody. najpierw dziewczyny nauczcie sie przedłużać paznokcie a potem szkolcie sie z dodatkowych metod jak edge. ja sie nauczyłam tych metod bo poprostu na tych szkoleniach siedzimy w ławkach i dziewczyny do okoła sie uczą tego czego ja nie mialam w kursiue 80 min, i poprostu, podstawe znam i popatrze sie jak oni to robią i nie poptrzebuje za to płacić., a na manicure hybrydowy, zamiast szkolenia. i płacenia za nie, to nauczyłam sie będąc modelką dla dziewczyny która sie tam uczyłaa nie warto brać kursu 120 min.

ŻELE , AKRYLE, PĘDZELKI I WSZYSTKO INNE NEW NAILS procz ozdób i akcesoriów używam tylko na sztuczne paznokcie żeby robić nowe stylizacje, do ćwiczen poprostu. BO Z PAZNOKCIA SCHODZIŁY, I ŻEL I AKRYL, LIFTINGUJE, ŁATWO SCHODZI, WYSTARCZY PODWAŻYĆ I BACH.
Natomiast osobiście używam akryli firmy CND są świetne i oczywiście nigdy mi nie zszedł żaden tips, akryl łatwo sie rozpuszcza w acetonie i macie pewnosc dobrze zainwestowanych pieniedzy i klientka wróci napewno. świetnie sie też je nakłada, i CND ma filmiki ze wszystkich swoich produktów, nie trzeba chodzic na dodatkowe kursy. używam też ich żeli BRISA LITE rozpuszczalnych w acetonie. REWELACJA, hybrydy są za drogie ;(

Hybrydy new nails, szału nie robią, mówie o kolorówce. bo baza i top nie trzymaja, przynajmniej mi sie nie trafiły dobre, być może jest to wina ich primeru. ale jak dam baze i top z CND albo MISTERO MILANO to jest ok.

warsztaty One Stroke NIE POLECAM
instruktorka Gosia, blondynka
tego co ona mnie nauczyła to nauczyłam sie w jeden dzien z you tube.
nauczyla mnie 6 naprawde prostych kwiatków. a inne kwiatki nauczyłam sie z you tube za darmo!
NIE powiedziala mi że akwarelami sie również maluje. a to bardzo ważne,
NIE powiedziala mi ze są spcjalne pędzelki do one stroke, ( kwiatki malowałysmy pędzelkami do żelu i cienkimi dołączonymi) pędzelki szybko szkak trafił
Gdy wspomnialam o kwiatkach ktore są wskazane w reklamie o warsztatacjh z one stroke, ona nie wiedziala o jakich kwiatkach mowa. wiec nie wie że ma mnie takich nauczyć a ja na to licze , tyle jest kwiatków a ona mnie prostych uczyła i to tylko 6!
NIE WARTO , W YOU TUBE MACIE ZA DARMO!

Przedłużanie rzes.
instruktorka Paulina z czerwonymi włosami. ( przyszła z małym dzieckiem, wiec chyba sie nie mogła skupić)
szkolenie masakra. zapłaciłam za to szkolenie jakies 600 zł.

jestem teraz po przebytych wielkich doświadczeniach wiec widze czego mnie nie nauczyli. teraz sie moge nazwać profesjonalną stylistką rzees a wtedy wyszłam z niewielką wiedzą na temat rzes. i zappłaciłamza to az 600zł

po 1.
NIE POWIEDZIANO MI ZE ISTNIEJĄ RZESY NA PALETKACH myślalam ze sa tylko w słoikach

po 2 . NIE OPISYWANMO MI KLEJÓW bo był tylko 1. ta szkoła nie sprzedawala klejów, i nawet nie powiedzieli skąd moge kupić profesjonalne kleje, wiec jako początkująca weszłam na allegro i zakupiłam beznadziejne kleje ktore potem wyżuciłam i szukalam w internecie opiniach o dobrych klejach.

3. UCZA PRACY Z PĄPECZKĄ , a jest to przestarzała metoda, teraz nie używa sie nic, jak sie używa dobrego kleju, albo ew wiatraczka. poprostu tracisz czas,

4. NIE POWIEDZIANO NIC ŻE ISTNIEJE TAKA METODA JAK 2:1 . 3:1 BLINK&GO

5. NIE POWIEDZIANO O RODZAJACH RZES I ICH UŻYCIU, W SZCZEGÓŁACH. JAK NP. ŻE RZESY MINK TO POWIEDZIANO ŻE TO NORKA. A TO TYLKO IMITACJA NORKI, PRAWDZIWE RZESY Z NORKI TO nazwa 100% NORKA.
nie powiedziano ,że im cieńsze rzesy tym ładniejszy efekt można zrobić, na robiąc metode 2:1 powiedziała instruktorka, że są różne długości , grubości i podktecenia, standardowo używa sie 0.20 i to tyle na temat rzęs.

Nie powiedziano że istnieją rzesy typu Y,W

W tej szkole można było kupić chyba tylko rzesy w słoiczku nic wiecej nie mieli. wiec jak tu opisac wszystkie rzeczy potrzebne do przedłużania, jak pokazać? jak pokazać różnice. NO MASAKRA nie polecam

POLECAM SZKOŁE NOBLE LASHES oni tam mają wszystko! i wszystko wytłumaczą, każdy rodzaj kleju i rzes , i dosatkowo zdradzą swoje triki.
Z tej szkoły wyjdziesz w wiedzą!

Edytowane przez monikacaramida1
Czas edycji: 2013-05-22 o 19:37
monikacaramida1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Paznokcie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:42.