Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ III - Strona 4 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-11-23, 10:04   #91
mariolasl
Zakorzenienie
 
Avatar mariolasl
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 10 668
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ III

Dziękuję za miłe przyjęcie
Tak szczerze mówiąc, to nie miałam czasu aktywnie się udzielać, mam 2,5 rocznego synka, który miał trudniejszy okres i jemu musiałam poświęcić uwagę. Czytałam za to zawsze pilnie, chociaż nie zawsze na bieżąco

Moje bliższe zainteresowanie kosmetykami naturalnymi zaczęły się od kosmetyków cruelty free, to było jakieś 3 lata temu. Od ponad roku staram się używać kosmetyków naturalnych, ale jeszcze zostały mi jakieś niedobitki nie-eco, które zużywam. Mój Syn używa tylko naturalnych, ekologicznych kosmetyków, mój Mąż woli chemię, ale bardzo nad nim pracuję. Nawet nie wie, że część jego zapasów rozdałam.
Mam kręcone, suche z natury włosy i one chyba są najbardziej mi wdzięczne za nietraktowanie ich chemią. Mam już swoich włosowych ulubieńców i nieczęsto coś innego testuję. Cera oczywiście też zupełnie inna, dużo osób zwraca uwagę, że mam ładną cerę bez niespodzianek i zmarszczek. Jednak, gdy zaczynam mówić o naturalnych kosmetykach, to patrzą na mnie z obłędem w oczach .
Ja kosmetycznego bzika mam od czasów liceum, czyli dawno temu, kiedyś na spotkaniu klasowym pytano mnie, czy ja dalej taka zaangażowana w kosmetyki i pielęgnacjęi w ogóle się nie zdziwiły, kiedy chciały mnie wyciągnąć na drinka, a ja powiedziałam, że mogę później, bo mam maskę na włosach

Cytat:
Napisane przez anakazar Pokaż wiadomość
Sama nabrałam ochoty na ten sławny olej.Tyle tylko,że mam całą nieotwartą jeszcze oleju różanego alepi
Ja też mam różany z alepi i też nieotwarty...
Mimo, że staram się bardzo z tym walczyć i nie mam już takich ogromnych zapasów jak kiedyś, to ciągle miewam coś, co czeka w kolejce
Cytat:
Napisane przez mhm0808 Pokaż wiadomość
Ja również witam,tym serdeczniej, że cera dojrzała to tutaj nieczęsto się pojawia
zauważyłam, ale i tak testujecie kosmetyki również dla dojrzałych cer, więc korzystam, chociażby dowiedzieć się o konsystencji, zapachu, jak się wchłania...
Cytat:
Napisane przez vea7 Pokaż wiadomość
No i moje, mocno opóźnione fotki
super mydelka , zamówię takie dla mojej Mamy i dla Babci chyba też, bo bedzie zazdrosna
Cytat:
Napisane przez aga89s Pokaż wiadomość
Witamy!
tak w zasadzie, to powie mi ktoś poco płacić 150zł za olejek który można mieć za 30zł z BU czy innych takich stron, tym bardziej, że obserwuję takie same działanie?
BU nie wysyła zagranicę to raz, więc nie mam dostępu ani do kosmetyków stamtąd, ani z Mazideł. Zamawiałam kiedyś ze ZSK, ale tam nie mają wszystkiego, co ewentualnie chciałabym i ze względu na przesyłkę niezbyt mi się opłaca.
Ja zawsze kupuję w promocjach, wykorzystuję kody rabatowe itp itd, płacę czasami naprawdę śmieszne pieniądze. Na tyle miałam zapasów (), że nie miałam nigdy takiej naglącej potrzeby, aby kupować na już, czekałam na okazję. Np za olejek zapłaciłam połowę polskiej ceny
-----
Właśnie dotarła do mnie przesyłka z Balm Balm, zamówiłam balsam do ust, maskę z hibiscusem i serum z różą. Dzisiaj bedą testy.
__________________
O książkach
mariolasl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-23, 10:06   #92
SekretnyWachlarz
Zakorzenienie
 
Avatar SekretnyWachlarz
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 13 378
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ III

Cytat:
Napisane przez mariolasl Pokaż wiadomość
Dziękuję za miłe przyjęcie
Tak szczerze mówiąc, to nie miałam czasu aktywnie się udzielać, mam 2,5 rocznego synka, który miał trudniejszy okres i jemu musiałam poświęcić uwagę. Czytałam za to zawsze pilnie, chociaż nie zawsze na bieżąco

Moje bliższe zainteresowanie kosmetykami naturalnymi zaczęły się od kosmetyków cruelty free, to było jakieś 3 lata temu. Od ponad roku staram się używać kosmetyków naturalnych, ale jeszcze zostały mi jakieś niedobitki nie-eco, które zużywam. Mój Syn używa tylko naturalnych, ekologicznych kosmetyków, mój Mąż woli chemię, ale bardzo nad nim pracuję. Nawet nie wie, że część jego zapasów rozdałam.
Mam kręcone, suche z natury włosy i one chyba są najbardziej mi wdzięczne za nietraktowanie ich chemią. Mam już swoich włosowych ulubieńców i nieczęsto coś innego testuję. Cera oczywiście też zupełnie inna, dużo osób zwraca uwagę, że mam ładną cerę bez niespodzianek i zmarszczek. Jednak, gdy zaczynam mówić o naturalnych kosmetykach, to patrzą na mnie z obłędem w oczach .
Ja kosmetycznego bzika mam od czasów liceum, czyli dawno temu, kiedyś na spotkaniu klasowym pytano mnie, czy ja dalej taka zaangażowana w kosmetyki i pielęgnacjęi w ogóle się nie zdziwiły, kiedy chciały mnie wyciągnąć na drinka, a ja powiedziałam, że mogę później, bo mam maskę na włosach


Ja też mam różany z alepi i też nieotwarty...
Mimo, że staram się bardzo z tym walczyć i nie mam już takich ogromnych zapasów jak kiedyś, to ciągle miewam coś, co czeka w kolejce

zauważyłam, ale i tak testujecie kosmetyki również dla dojrzałych cer, więc korzystam, chociażby dowiedzieć się o konsystencji, zapachu, jak się wchłania...

super mydelka , zamówię takie dla mojej Mamy i dla Babci chyba też, bo bedzie zazdrosna

BU nie wysyła zagranicę to raz, więc nie mam dostępu ani do kosmetyków stamtąd, ani z Mazideł. Zamawiałam kiedyś ze ZSK, ale tam nie mają wszystkiego, co ewentualnie chciałabym i ze względu na przesyłkę niezbyt mi się opłaca.
Ja zawsze kupuję w promocjach, wykorzystuję kody rabatowe itp itd, płacę czasami naprawdę śmieszne pieniądze. Na tyle miałam zapasów (), że nie miałam nigdy takiej naglącej potrzeby, aby kupować na już, czekałam na okazję. Np za olejek zapłaciłam połowę polskiej ceny
-----
Właśnie dotarła do mnie przesyłka z Balm Balm, zamówiłam balsam do ust, maskę z hibiscusem i serum z różą. Dzisiaj bedą testy.

Genialne!
__________________
"Któregoś dnia zrozumiesz, że szukasz tego, co już posiadasz".

Treningi
2016: 117/100
2017: 71/100

SekretnyWachlarz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-23, 10:14   #93
fiolka85
Wtajemniczenie
 
Avatar fiolka85
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 2 492
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ III

Cytat:
Napisane przez mhm0808 Pokaż wiadomość
Ceny niezłe


---------- Dopisano o 08:16 ---------- Poprzedni post napisano o 08:10 ----------


Phenome to marka zagadkowa
Jak chcesz,to mogę Ci kupić ten krem i wysłać pocztą - jeśli będzie dostępny.
Z naturalnych testowałam latem Laverę SPF 30 bodajże i nie polecam. Phenome polecam - mi bardzo pasuje,chociaż uwaga! jest bardzo treściwy. Ale może na zimę to tak akurat...
Ja bardzo lubię phenome ale ceny mnie odstraszają
Miałam balsam do ciała NOURISHING - pięknie pachnie ( mlecznie, migdałowo ? ) i świetnie nawilża skórę.

Testowałam tez próbki kremów ( które są całkiem spore wystarczają na około tydzień ) 24 H - krem intensywnie nawilżający ma bardzo fajną konsystencję, ładnie pachnie i bardzo dobrze nawilża skórę.

Teraz Testuję LUSCIOUS krem nawilżający i jest świetny na zimę, bo trochę bardziej tłusty niż 24H, pachnie jakimś słodkim owocem z grupy melonów

Cytat:
Napisane przez niczka Pokaż wiadomość
Ja używałam (to było moje pierwsze mydełko z Lawendowej Farmy). Pachnie ciepło, bardziej goździkami, pomarańczę czuć raczej w tle, tak trochę tonuje goździki, że zapach nie jest ostro korzenny, tylko właśnie ciepły, delikatny. (chyba trochę namąciłam, nie umiem opisywać zapachów)
Mydełko delikatnie drapie, płatki migdałowe nie są ostre, raczej taka nierówna powierzchnia mydła się przez nie tworzy. Jak dla mnie były delikatniejsze niż owsiane w mydle.
Oj to muszę spróbować tego migdała, bo płatki owsiane są dla mnie za ostre.

W ogóle najlepiej by było znaleźć mydełko które działa jak peeling kawowy domowej roboty. Dla mnie to jest ideał masowania i ścierania a nie drapania
__________________
"mur nie przeszkadza, dopóki nie zaczniemy walić w niego głową"
fiolka85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-23, 12:04   #94
Sicilia
Zadomowienie
 
Avatar Sicilia
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 621
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ III

Vea7 dzięki za info w sprawie mydelniczek Byłam ostatnio w Leroy&Merlin i w całej stercie paskudnych plastikowych mydelniczek w końcu kupiłam zwykle miękkie jeżyki gumowe za 3,50

Czy któraś z Was używała oleju kokosowego jako preparatu do demakijażu oczu? Czy solo, czy lepiej (w sensie skuteczności zmywania oka) z czymś zmieszać?
__________________
Reklama kosmetyków na mnie nie działa, dopiero lista składników

naturalnie proste
Sicilia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-23, 12:10   #95
anakazar
Zakorzenienie
 
Avatar anakazar
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 9 276
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ III

Ja siedzę z cassią na głowieZastosował am jako odżywkę i nie wiem ile trzymać?do 6 godzin?
__________________
Mój najpiękniejszy uśmiech

"Kiedy decydujesz się na dziecko,zgadasz się,że od tej chwili Twoje serce będzie przebywało poza Twoim ciałem"Katharine Hadley
anakazar jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-23, 12:21   #96
zai
Organizatorka
 
Avatar zai
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: jak zwykle nie tam gdzie powinnam
Wiadomości: 2 217
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ III

Cytat:
Napisane przez anakazar Pokaż wiadomość
Ja siedzę z cassią na głowieZastosował am jako odżywkę i nie wiem ile trzymać?do 6 godzin?
Im dłużej tym lepiej Myślę, że 6 godzin to max.
__________________
zamówienia arkusz
mail w sprawie zamówień: zaimox@gmail.com
zai jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-23, 12:24   #97
gayenka
Zakorzenienie
 
Avatar gayenka
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 3 269
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ III

Cytat:
Napisane przez SekretnyWachlarz Pokaż wiadomość




Do twarzy wolę jednak żele, ja bym chciała do ciała, do mycia. Na ciele mam skórę normalną, nie mam problemów z łuszczeniem, suchością czy czymś. Aczkolwiek mydło Tuli wysuszyło mi skórę, co mnie mocno zdziwiło. Oczekuję hm... mycia, wiadomo i aby nie wysuszało.
Ja też myślałam, że wolę żele Mydła naturalne mogą na początku podsuszać skórę, też miałam taką reakcję, dlatego sięgnęłam po mocniej nawilżające i teraz moja skóra ma się lepiej niż kiedykolwiek Z LF mogę serdecznie polecić Plaster miodu i Mydło Kleopatry na dobry początek, a z Tuli Mleko z miodem, kokosowe i marchewkowe. Fajny jest też kokos z jedwabiem Najlepiej zamów maluszki na próbę
Cytat:
Napisane przez Sicilia Pokaż wiadomość

Czy któraś z Was używała oleju kokosowego jako preparatu do demakijażu oczu? Czy solo, czy lepiej (w sensie skuteczności zmywania oka) z czymś zmieszać?
Używam solo, ale najlepiej jest lekko ogrzać lub dać na zmoczony ciepłą wodą płatek kosmetyczny, lub jesli chcesz bez płatka to używaj mokrych, ciepłych łapek Choć z płatkiem to zdecydowanie prostsze

Nie ma u mnie Noni poszukam w większych rossmanach...

Dziewczyny co to za mydełko było do twarzy takie fajne? z glinką różową czy z dziką róża?
__________________
Se spánky z břidlicových střech
se zády rtutě na oknech,
páry z broušenýho skla,
se stehny váhy, tě každej zná,
tě každej zná, tě každej zná
a když Tě ochutná,
ví, že víš, že...



gayenka jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-11-23, 12:34   #98
anakazar
Zakorzenienie
 
Avatar anakazar
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 9 276
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ III

Cytat:
Napisane przez zai Pokaż wiadomość
Im dłużej tym lepiej Myślę, że 6 godzin to max.
Ok.Mam nadzieję,że nikt mnie dzisiaj niespodziewanie nie odwiedzi
__________________
Mój najpiękniejszy uśmiech

"Kiedy decydujesz się na dziecko,zgadasz się,że od tej chwili Twoje serce będzie przebywało poza Twoim ciałem"Katharine Hadley
anakazar jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-23, 13:19   #99
mariolasl
Zakorzenienie
 
Avatar mariolasl
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 10 668
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ III

Cytat:
Napisane przez Contax Pokaż wiadomość
Mariolu
a czy ten krem nada się pod mienrały? zostawia na skórze jakiś tłustawy film, czy ładnie się wchłania ?
Wiesz, ja go nakładam naprawdę mało i wchłania mi się bardzo dobrze.
Już się nauczyłam nie ciapać kremem po twarzy.
Minerałów sypkich nie używam, więc nie wiem, jak by to było.
Dwa lata temu miałam fazę, ale okazało się, że musiałam mieć różne kremy pod różne minerały z różnych firm, poza tym nie znosiłam tego pylenia wszędzie (widać nie jestem utalentowana w tym kierunku, ale miałam wszędzie syf po wykonaniu makijażu ), więc się poddałam.
Cytat:
Napisane przez SekretnyWachlarz Pokaż wiadomość
Genialne!
u mnie w pracy ciągle na coś zbierają, a to loteria z tego powodu,a to z innego, więc oddaję
__________________
O książkach

Edytowane przez mariolasl
Czas edycji: 2011-11-23 o 13:21
mariolasl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-23, 13:29   #100
neuilly.
Rozeznanie
 
Avatar neuilly.
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 796
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ III

Mariolasl - będę wdzięczna za opinię serum z róży BalmBalm

Cytat:
Napisane przez aga89s Pokaż wiadomość
tak w zasadzie, to powie mi ktoś poco płacić 150zł za olejek który można mieć za 30zł z BU czy innych takich stron, tym bardziej, że obserwuję takie same działanie?
Ja spróbuję odpowiedzieć jako fanka kupnych olejków

Po pierwsze - wiem co kupuję, wiem kiedy to otwieram i czego naprawdę używam. Ja nie wiem ile leżą oleje w tych samorobionych sklepikach , ani w jakich warunkach się je rozlewa, jaką metodą naprawdę się je pozyskuje itd. itp. Ostatnio czytałam, że do uzdatniania hydrolatów jedna z takich firm używa uzdatniacza turystycznego - no comments, a termin przydatności dzielonych produktów wystawia "na oko".

Po drugie - zupełnie inna jakość, inny zapach i brak smalcowatego uczucia na twarzy jak po olejkach z tych różnych sklepów z półproduktami. Ale to moje odczucie. Np. prosty olej avocado z Maroka, który kupiłam na allegro jest sto razy skuteczniejszy w działaniu niż kupny na różnych bu, mazidłach itp. inaczej się wchłania, zmiękcza i nawilża a nie tylko natłuszcza i wysusza.

Po trzecie - kombinacje. Nie znalazłam w sklepach z półproduktami oprócz jakichś podstawowych, łatwo dostepnych i tanich olejów, olejów choćby z mirry, grefpfruta, mandarynki itd itp. Ktoś wpadł na biochemii na pomysł zrobienia sobie np. olejku do twarzy Clarinsa lub Hauschki. Sorry, nawet jak ktoś zmiesza te półprodukty to efekt nawet w 50% nie będzie podobny (wiem, bo próbowałam zrobić coś na kształt Clarinsa) i moim zdaniem efekt jest mierny ze względu na jakość użytych surowców.

Śmiem twierdzić, że olej olejowi nie równy.
Jak ze wszystkim - są surowce lepsze i gorsze.

Tak jak to widzę
__________________
'' Szczęście jest jak motyl . Gdy gonisz go - odlatuje . Gdy zajmujesz się czymś innym - niespodziewanie siada Ci na ramieniu '' .

Edytowane przez neuilly.
Czas edycji: 2011-11-23 o 13:31
neuilly. jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-23, 16:18   #101
SekretnyWachlarz
Zakorzenienie
 
Avatar SekretnyWachlarz
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 13 378
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ III

Byłam na zakupach, właśnie wróciłam. Oczywiście znowu 150 godzin się zastanawiałam czy coś wziąć czy nie wziąć, bo przecież tak naprawdę nie jest mi potrzebne. Wzięłam tylko jedną rzecz nadprogramową.

---------- Dopisano o 17:18 ---------- Poprzedni post napisano o 17:17 ----------

Cytat:
Napisane przez gayenka Pokaż wiadomość
Ja też myślałam, że wolę żele Mydła naturalne mogą na początku podsuszać skórę, też miałam taką reakcję, dlatego sięgnęłam po mocniej nawilżające i teraz moja skóra ma się lepiej niż kiedykolwiek Z LF mogę serdecznie polecić Plaster miodu i Mydło Kleopatry na dobry początek, a z Tuli Mleko z miodem, kokosowe i marchewkowe. Fajny jest też kokos z jedwabiem Najlepiej zamów maluszki na próbę
A które na twój nos najładniej pachnie?
__________________
"Któregoś dnia zrozumiesz, że szukasz tego, co już posiadasz".

Treningi
2016: 117/100
2017: 71/100

SekretnyWachlarz jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-11-23, 16:24   #102
gayenka
Zakorzenienie
 
Avatar gayenka
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 3 269
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ III

Cytat:
Napisane przez SekretnyWachlarz Pokaż wiadomość



A które na twój nos najładniej pachnie?
Zdecydowanie mleko z miodem Tuli. Pachnie w całej łazience, w zapachu jest coś kwiatowego, kobiecego i.. frezjowego jak tylko je zużyłam to już zaczęłam za nim tęsknić!
__________________
Se spánky z břidlicových střech
se zády rtutě na oknech,
páry z broušenýho skla,
se stehny váhy, tě každej zná,
tě každej zná, tě každej zná
a když Tě ochutná,
ví, že víš, že...



gayenka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-23, 16:29   #103
ranka
Kici kici miau miau
 
Avatar ranka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: 3 city
Wiadomości: 26 574
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ III

Cytat:
Napisane przez margoltka Pokaż wiadomość
A propos odkryć. Ostatnio szukałam nowych firm z naturalnymi kosmetykami i dwie firmy szczególnie mnie zainteresowały: pai i Madara. Myślę, że przy lepszej kondycji mojego konta bankowego zamówię coś z Pai np. kremik dla cery wrażliwej. O Madara jeszcze nie miałam okazji za bardzo poczytać.

Miałyście może jakieś doświadczenia z tymi firmami?

Chociaż z tymi eksperymentami i nowościami wolę już być ostrożna, chyba pozostanę wierna dr.Hauschka.
hey ho

ja mialam Pai - wg mnie nic szczegolnego.

Madara jest w Matique - a ceny to chyba porownywalne do Phenome
__________________
wymienię

Instagram mój

Edytowane przez ranka
Czas edycji: 2011-11-23 o 16:38
ranka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-23, 18:19   #104
SekretnyWachlarz
Zakorzenienie
 
Avatar SekretnyWachlarz
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 13 378
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ III

Cytat:
Napisane przez gayenka Pokaż wiadomość
Zdecydowanie mleko z miodem Tuli. Pachnie w całej łazience, w zapachu jest coś kwiatowego, kobiecego i.. frezjowego jak tylko je zużyłam to już zaczęłam za nim tęsknić!
Czyli to mleko z miodem pachnie inaczej niż te typowe zapachy ze sklepu miód i mleko?
__________________
"Któregoś dnia zrozumiesz, że szukasz tego, co już posiadasz".

Treningi
2016: 117/100
2017: 71/100

SekretnyWachlarz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-23, 18:34   #105
2016100512001
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 1 114
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ III

Cytat:
Napisane przez caameroon Pokaż wiadomość
Ooo, a gdzie to taki fajny Pan zaczepia młode dziewczyny?
W Krakowskiej, na górze w okolicach górnego Apartu. Pan Oleg magiczny bardziej niż te jego kosmetyki. Mój Tż zazdrosny

Cytat:
Napisane przez SekretnyWachlarz Pokaż wiadomość
To ja nie wiem czemu mi starcza, a naprawdę sobie nie żałuję. Ludzie często mi zarzucają, ze ja skąpa jestem, bo to niemożliwe by mieć np. żel do mycia ponad miesiąc kiedy oni mają tylko tydzień.
U mnie to zależy wiele od żelu, są takie że 500 ml na miesiąc starcza a są i takie ze starczają na dwa miesiące. Najlepiej to widać przy goleniu nóg, że na jednym żelu się goli fajnie i dają super poślizg, a na innych trzeba wylać sporo żeby maszynka nie haratała nogi.

Cytat:
Napisane przez gayenka Pokaż wiadomość
Jako wierny paź i podnóżek obu naszych Królowych przybiegłam właśnie donieść o tej pormocyji jako iż mniemałam iż obie odpoczynku nocnego już zaznają. Jednak widzę, że szczęście obywateli dla Królowej droższe niż drogocenny sen


[QUOTE=mentha;30676091]
Cytat:
Napisane przez vea7 Pokaż wiadomość

Co jakiś czas ukazują się badania, pokazujące higienę Polaków (m.in. zużycie środków czystości) i dotąd nie wskazywały, by należeli oni do czyścioszków.

Używam sobie kremu marchwiowegoLaboratorium Ava z nowej linii z Ecocertem. Jeśli nie macie mocno przesuszającej się skóry i dużych potrzeb pielęgnacyjnych, to polecam. Wchłania się szybko, nie zostawia tłustej warstwy na skórze, połysku. Nie zauważyłam dotąd by poprawił koloryt cery, co ma podobno robić (zawiera wyciąg z marchwi, jest jasnopomarańczowy).

Droższy od Lidla, ale polski.
Ze statystyką to jest tak że, może przedstawić wszystko co chce się przedstawić. Podobno te badania o nie myciu są sponsorowane przez wielkie koncerny kosmetyczne. Jesteśmy w dalszym ciągu narodem w który można by wpompować więcej kosmetyków i dlatego są przedstawiane takie statystyki a nie dlatego żeby w lecie mniej śmierdziało w autobusach.
Mam ochotę na wszystko co marchewkowe i różane...

Cytat:
Napisane przez niczka Pokaż wiadomość
Ja się spotkałam w Arkadii jakiś czas temu. Niestety oliwka do skórek na parafinie, nie wiem jak reszta składów (tyle doczytałam na opakowaniu, które dostałam do ręki).
Polerki są dostępne w różnych miejscach, choć nie wydaje mi się, żeby były z solą, jedwabiem itp. a takie zwykłe (pewnie syntetyczne). Kupiłam kiedyś w Sephorze, a ostatnio wThe Body Shopie. Efekt w sumie taki sam u mnie jak po tej "magicznej" na stoisku. No i kosztowały kilkanaście złotych, a nie ponad stówę w zestawie z tymi kosmetykami.
Właśnie chciała bym dobrą polerkę, bo takich lichych już wywaliłam kilka ale w rozsądnej cenie.... anie za 150
2016100512001 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-23, 18:45   #106
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ III

Witajcie Kobiety
Miło Was widzieć w kolejnej czesci
Cytat:
Napisane przez caameroon Pokaż wiadomość
Melduję się

Anakazar, hm, jak w instrukcji każą mieszać cassie z sokiem z cytryny to widocznie trzeba Ale jakaś niepewność we mnie dalej tkwi

Dziewczyny używałyście może oleju z kocanki? Fajny jest?
tak, używałyście, bardzo był fajny, troche tłusty, ale na noc super. Pomógł w okresie zimowym na naczynka
Cytat:
Napisane przez margoltka Pokaż wiadomość
A propos odkryć. Ostatnio szukałam nowych firm z naturalnymi kosmetykami i dwie firmy szczególnie mnie zainteresowały: pai i Madara. Myślę, że przy lepszej kondycji mojego konta bankowego zamówię coś z Pai np. kremik dla cery wrażliwej. O Madara jeszcze nie miałam okazji za bardzo poczytać.

Miałyście może jakieś doświadczenia z tymi firmami?

Chociaż z tymi eksperymentami i nowościami wolę już być ostrożna, chyba pozostanę wierna dr.Hauschka.
madara ma krem tonujący, który kocham latem po okresie letnim dla mnie za ciemny niestety. Polecam!
Cytat:
Napisane przez margoltka Pokaż wiadomość
Pai nie ma, a własnie ta firma mnie najbardziej zainteresowała. Madara ma pojedyncze recenzje.

Jeszcze chciałam Was zapytać, czy miałyście może szampony i odżywkę z ARGILE PROVENCE? Przeszukałam wątek,ale znalazłam tylko mincel.
Tak, kilka szamponów AP i odżywke miałam.
Dla tych co twierdzą, że miałam wszystkie szampony (tak, tak, Anakazar do Ciebie piję ) - wszystkich nie miałam..... jeszcze
A wracając do tematu - miałam szampony z glinkami (zieloną - fajna dla przetłuszczających się, czerwona - fajna dla zniszczonych) i te duże półitrowe - te duże fajna, ale bez ochów, takie dobre, codzienne szampony, pieknie pachnące (popatrz w moje recenzje, niektóre chyba oceniałam). Odżywka dla mnie za ciężka, ale jako maska regenerująca fajnie sie sprawdza jesli masz suche włosy to spróbuj - tylko uwazaj, bo ona lubi kłamać. Jak ja nakładasz to masz wrażenie, że ciągle jej za mało, sprawia tepe wrażenie na włosach. A jak ją spłukujesz to juz wiesz, że użyłaś dużo, dużo za dużo....


A na ewentualną reszte odpowiem jak doczytam, bo dopiero 1 strone przerobiłam , bierzecie udział w jakimś wyścigu z tymi postami?
__________________
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-23, 19:00   #107
gayenka
Zakorzenienie
 
Avatar gayenka
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 3 269
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ III

Cytat:
Napisane przez SekretnyWachlarz Pokaż wiadomość
Czyli to mleko z miodem pachnie inaczej niż te typowe zapachy ze sklepu miód i mleko?
wg mnie raczej kwiatowo, może jeszcze ktoś się wypowie
__________________
Se spánky z břidlicových střech
se zády rtutě na oknech,
páry z broušenýho skla,
se stehny váhy, tě každej zná,
tě každej zná, tě každej zná
a když Tě ochutná,
ví, že víš, že...



gayenka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-23, 19:01   #108
margoltka
Wtajemniczenie
 
Avatar margoltka
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 2 187
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ III

Ranka i Anula dziękuję za recenzje. Pai i Madarę chyba sobie na razie podaruję. Przeproszę się grzecznie z dr.Hauschką Ewentualnie zamówię próbkę kremu dla wrażliwej skóry z Pai. Natomiast ARGILE PROVENCE coraz bardziej mnie kusi. Zastanawiam się na kremem Shea, mincelem, mleczkiem do ciała Karite (nie wiem, czy nie będzie zbyt lekkie) odżywką i szamponem do codziennego stosowania. Nie wiem czy się zdecyduję, bo wiadomo idą święta, a z nimi wydatki
__________________

T. H. P. moje szczęście, moja miłość, moje wszystko


mój naturalny zakątek: przyPoziomkowej.pl
margoltka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-23, 19:15   #109
anakazar
Zakorzenienie
 
Avatar anakazar
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 9 276
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ III

A ja nabrałam wielkiej ochoty na lekki miodowy krem sanoflorei na ich nowy płyn micelarny(choć dwa nieodpakowane leżą w szafce)
__________________
Mój najpiękniejszy uśmiech

"Kiedy decydujesz się na dziecko,zgadasz się,że od tej chwili Twoje serce będzie przebywało poza Twoim ciałem"Katharine Hadley
anakazar jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-11-23, 19:29   #110
magnesita
Zadomowienie
 
Avatar magnesita
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 1 660
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ III

gayenko za Twoją namową poczyniłam zamówienie z LFi wzięlam między innymi plaster miodu i kleopatrę którą tak zachwalłaśJutro Pani Ewa wyśle mi moje zamówienie
__________________
Radości życia rodzinnego,są najpiękniejsze na świecie, a radość, jakiej rodzice doświadczają na widok swych dzieci, jest najświętsza.
Johann Heinrich Pestalozzi

Spełniona w związku.Szczęśliwa w życiu.
magnesita jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-23, 19:33   #111
gayenka
Zakorzenienie
 
Avatar gayenka
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 3 269
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ III

Cytat:
Napisane przez magnesita Pokaż wiadomość
gayenko za Twoją namową poczyniłam zamówienie z LFi wzięlam między innymi plaster miodu i kleopatrę którą tak zachwalłaśJutro Pani Ewa wyśle mi moje zamówienie
Pochwal się jak przyleci do Ciebie zamówienie Ja mam ochotę już na kolejne Jutro dam jedno mydełko LF przyjaciółce na urodziny, zobaczymy co powie
__________________
Se spánky z břidlicových střech
se zády rtutě na oknech,
páry z broušenýho skla,
se stehny váhy, tě každej zná,
tě každej zná, tě každej zná
a když Tě ochutná,
ví, že víš, že...



gayenka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-23, 19:33   #112
ranka
Kici kici miau miau
 
Avatar ranka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: 3 city
Wiadomości: 26 574
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ III

ja zostane wierna plynowi z Phenome
w koncu mam swoj KWC
__________________
wymienię

Instagram mój
ranka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-23, 19:41   #113
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ III

Cytat:
Napisane przez vea7 Pokaż wiadomość
Gayenko, ja jestem jak na razie wierna LF, wiec kula Tuli nie moja była
Nie pamiętam kto o kulach mówił, ale stawiam na Anulę - jeśli ona czegoś nie ma, to to nie istnieje
Po pierwsze za zakupy.
Po drugie - tak mam kule tuli - miód i mleko. Mam ich 5 , bo 4 na preznty. Ale nie używałam jeszcze - musze najpierw skończyć te 4 myła co obecnie pod prysznicem są
Tosmy sie pośmiały z zakupoholizmu anuli a ja to bym bardzo chciała kolekcje Anakazar zobaczyc - myslę, że wtedy by nam oczy wylazły!!!!
Zresztą dziewczynki Wy nie bądźcie takie skromne.... zapasy macie nie mniejsze niż ja
Cytat:
Napisane przez gayenka Pokaż wiadomość
O dziękuję podejrzewałam Ciebie właśnie, a teraz coś mi świta, że może to Zai? Bo Anula mydełek jeszcze nie ma u siebie, więc jestem pewna, że nie ma Choć stwierdzenie bardzo trafne
Ha ha!!!! A własnie, że tuli to juz mam - wstawiałam zdjęcie
a czekam na parę kilogramów mydełek LF
Co do zamawiania w LF niedostepnych produktów - nie ma rzeczy niemożliwych!!!!! Ja złozyłam zamówienie na wszystkie mydła jakie chciałam (bez względu na ich dostępność), zamówiłam 3 misy, które jeszcze nie miały cen () a także zamówiłam świece i zawieszki na choinkę zanim wogóle sie na stronie pojawiły (świece już są, zawieszki nie wiem). Tak więc zamówienie złożyłam a produkty z zamówienia dopiero sie potem poajwiły
Pani Ewa wysle mi jak skompletuje całe zamówienie - ale będe cuda miała
Cytat:
Napisane przez gayenka Pokaż wiadomość
Dziewczyny co to za mydełko było do twarzy takie fajne? z glinką różową czy z dziką róża?
Z glinką różową, les argiles - jest na biolanderze i naturalnym pięknie.
Z dziką różą n&b bio - na biolanderze.
Nie wiem, o które pytasz więc na wszelki wypadek opisałam oba, chociaz do twarzy to z glinką bedzie.
Ale z dzika różą cudnie pachnie to moje wielkie odkrycie kilka dziewczyn na nie namówiłam i wszystkie bardzo zadowolone
Cytat:
Napisane przez SekretnyWachlarz Pokaż wiadomość
Byłam na zakupach, właśnie wróciłam. Oczywiście znowu 150 godzin się zastanawiałam czy coś wziąć czy nie wziąć, bo przecież tak naprawdę nie jest mi potrzebne. Wzięłam tylko jedną rzecz nadprogramową.
Co kupiłaś?
Cytat:
Napisane przez margoltka Pokaż wiadomość
Ranka i Anula dziękuję za recenzje. Pai i Madarę chyba sobie na razie podaruję. Przeproszę się grzecznie z dr.Hauschką Ewentualnie zamówię próbkę kremu dla wrażliwej skóry z Pai. Natomiast ARGILE PROVENCE coraz bardziej mnie kusi. Zastanawiam się na kremem Shea, mincelem, mleczkiem do ciała Karite (nie wiem, czy nie będzie zbyt lekkie) odżywką i szamponem do codziennego stosowania. Nie wiem czy się zdecyduję, bo wiadomo idą święta, a z nimi wydatki
Z argile provence uwielbiam krem karite z olejem winogronowym , tylko on taki raczej lekki. Niby zwykły, uniwersalny krem nawilżający, ale ma w sobie to coś
Z AP fajne sa tez kremy - ja botox bardzo lubię. Tylko on alkohol ma dość wysoko w składzie. I tez raczej dla cer ze skłonnością do przetłuszczania.
Szampon do codziennego stosowania fajny warto spróbowac.
Micelowi jestem wierna od 1,5 litra , znaczy sie kończe 3 półlitrową butlę.
A nad którym kremem shea się zastanawiasz?
__________________

Edytowane przez anula_ga
Czas edycji: 2011-11-23 o 19:49
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-23, 19:50   #114
zai
Organizatorka
 
Avatar zai
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: jak zwykle nie tam gdzie powinnam
Wiadomości: 2 217
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ III

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
Ha ha!!!! A własnie, że tuli to juz mam - wstawiałam zdjęcie
a czekam na parę kilogramów mydełek LF
Co do zamawiania w LF niedostepnych produktów - nie ma rzeczy niemożliwych!!!!! Ja złozyłam zamówienie na wszystkie mydła jakie chciałam (bez względu na ich dostępność), zamówiłam 3 misy, które jeszcze nie miały cen () a także zamówiłam świece i zawieszki na choinkę zanim wogóle sie na stronie pojawiły (świece już są, zawieszki nie wiem). Tak więc zamówienie złożyłam a produkty z zamówienia dopiero sie potem poajwiły
Pani Ewa wysle mi jak skompletuje całe zamówienie - ale będe cuda miała
A jakie zawieszki? Bo ja na razie poprosiłam Panią Ewę o odłożenie świeczek a właśnie zastanawiam się co jescze do drobnych prezentów dołożyć. Masz jakieś chody u Pani Ewy czy co?
__________________
zamówienia arkusz
mail w sprawie zamówień: zaimox@gmail.com
zai jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-23, 19:52   #115
SekretnyWachlarz
Zakorzenienie
 
Avatar SekretnyWachlarz
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 13 378
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ III

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
Co kupiłaś?
Nie wiele. Tylko żel do higieny intymnej, bo mi się kończy i olejek z Alterry. Skusiłam się chociaż nie jestem jakoś bardzo do niego przekonana. Poza tym mam już emulsję z Alterry, olejek z HiPPa i balsam z Sanoflore, więc nie wiem po jakiego grzyba mi jeszcze to.

No i nadal płaczę, że sklepy nie mają tego, co chcę i chyba przez to z dnia z darmową przesyłką nie skorzystam.
__________________
"Któregoś dnia zrozumiesz, że szukasz tego, co już posiadasz".

Treningi
2016: 117/100
2017: 71/100

SekretnyWachlarz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-23, 19:58   #116
margoltka
Wtajemniczenie
 
Avatar margoltka
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 2 187
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ III

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
Po pierwsze za zakupy.
Po drugie - tak mam kule tuli - miód i mleko. Mam ich 5 , bo 4 na preznty. Ale nie używałam jeszcze - musze najpierw skończyć te 4 myła co obecnie pod prysznicem są
Tosmy sie pośmiały z zakupoholizmu anuli a ja to bym bardzo chciała kolekcje Anakazar zobaczyc - myslę, że wtedy by nam oczy wylazły!!!!
Zresztą dziewczynki Wy nie bądźcie takie skromne.... zapasy macie nie mniejsze niż ja

Ha ha!!!! A własnie, że tuli to juz mam - wstawiałam zdjęcie
a czekam na parę kilogramów mydełek LF
Co do zamawiania w LF niedostepnych produktów - nie ma rzeczy niemożliwych!!!!! Ja złozyłam zamówienie na wszystkie mydła jakie chciałam (bez względu na ich dostępność), zamówiłam 3 misy, które jeszcze nie miały cen () a także zamówiłam świece i zawieszki na choinkę zanim wogóle sie na stronie pojawiły (świece już są, zawieszki nie wiem). Tak więc zamówienie złożyłam a produkty z zamówienia dopiero sie potem poajwiły
Pani Ewa wysle mi jak skompletuje całe zamówienie - ale będe cuda miała

Z glinką różową, les argiles - jest na biolanderze i naturalnym pięknie.
Z dziką różą n&b bio - na biolanderze.
Nie wiem, o które pytasz więc na wszelki wypadek opisałam oba, chociaz do twarzy to z glinką bedzie.
Ale z dzika różą cudnie pachnie to moje wielkie odkrycie kilka dziewczyn na nie namówiłam i wszystkie bardzo zadowolone

Co kupiłaś?

Z argile provence uwielbiam krem karite z olejem winogronowym , tylko on taki raczej lekki. Niby zwykły, uniwersalny krem nawilżający, ale ma w sobie to coś
Z AP fajne sa tez kremy - ja botox bardzo lubię. Tylko on alkohol ma dość wysoko w składzie. I tez raczej dla cer ze skłonnością do przetłuszczania.
Szampon do codziennego stosowania fajny warto spróbowac.
Micelowi jestem wierna od 1,5 litra , znaczy sie kończe 3 półlitrową butlę.
A nad którym kremem shea się zastanawiasz?
Zazdroszczę takich kontaktów z p.Ewą A cóż to za zawieszki na choinkę?

Jeśli chodzi o krem chodziło mi o masło 100% Shea, mleczko też bez konkretnego zapachu. Trochę boję się zapachów.

A Anakazar kusi jeszcze takimi cudeńkami. Nie no chyba nałoże na siebie zakaz wchodzenia na to forum.
__________________

T. H. P. moje szczęście, moja miłość, moje wszystko


mój naturalny zakątek: przyPoziomkowej.pl

Edytowane przez margoltka
Czas edycji: 2011-11-23 o 20:01
margoltka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-23, 19:59   #117
gayenka
Zakorzenienie
 
Avatar gayenka
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 3 269
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ III

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
Zresztą dziewczynki Wy nie bądźcie takie skromne.... zapasy macie nie mniejsze niż ja

Ha ha!!!! A własnie, że tuli to juz mam - wstawiałam zdjęcie
a czekam na parę kilogramów mydełek LF
Co do zamawiania w LF niedostepnych produktów - nie ma rzeczy niemożliwych!!!!! Ja złozyłam zamówienie na wszystkie mydła jakie chciałam (bez względu na ich dostępność), zamówiłam 3 misy, które jeszcze nie miały cen () a także zamówiłam świece i zawieszki na choinkę zanim wogóle sie na stronie pojawiły (świece już są, zawieszki nie wiem). Tak więc zamówienie złożyłam a produkty z zamówienia dopiero sie potem poajwiły
Pani Ewa wysle mi jak skompletuje całe zamówienie - ale będe cuda miała

Z glinką różową, les argiles - jest na biolanderze i naturalnym pięknie.
Z dziką różą n&b bio - na biolanderze.
Nie wiem, o które pytasz więc na wszelki wypadek opisałam oba, chociaz do twarzy to z glinką bedzie.
Ale z dzika różą cudnie pachnie to moje wielkie odkrycie kilka dziewczyn na nie namówiłam i wszystkie bardzo zadowolone
Aniu ja już właściwie nie mam zapasów, oprócz mydełek kilku bo reszta idzie na prezenty, i kilku kosmetyków które nie są eko więc nie mam serca używać i wywalić też nie.. pewnie komuś oddam. Ale przy was to pewnie szybko nadrobię
O oba mi chodziło, muszę sobie zapisać czy coś..


Ja też chce zawieszki na choinkę a Twoja Paka będzie jak cały wór świętego Mikołaja! będziesz miała przedsmak gwiazdki
__________________
Se spánky z břidlicových střech
se zády rtutě na oknech,
páry z broušenýho skla,
se stehny váhy, tě každej zná,
tě každej zná, tě každej zná
a když Tě ochutná,
ví, že víš, že...



gayenka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-23, 20:12   #118
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ III

Cytat:
Napisane przez zai Pokaż wiadomość
A jakie zawieszki? Bo ja na razie poprosiłam Panią Ewę o odłożenie świeczek a właśnie zastanawiam się co jescze do drobnych prezentów dołożyć. Masz jakieś chody u Pani Ewy czy co?
Zawieszki na chonike gliniane chyba. Nie wiem jak wyglądaja, bo jeszcze ich nie ma (beda na początku grudnia, bo własnie Pani Ewa nowy piec do wypalania kupuje - to akurat z korespondencji mailowej wiem).
Żadnych chodów nie mam - po prostu narwana jestem a Pani Ewa bardzo miła i wyrozumiała dla narwańców i jak tylko na stronie wyczytałam, że będa takowe to od razu zamowiłam poza tym i tak chciałam duzo mydełek, które w tamtym czasie były niedostępne, więc i tak musiałam na nie poczekać. O świecach sojowych tez ze strony wiedziałam zanim sie pojawiły w sprzedazy - pisałam Wam o tym od razu
Myślę, że te zawieszki bardzo fajne będą niedługo sie dowiemy!
__________________
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-23, 20:15   #119
zai
Organizatorka
 
Avatar zai
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: jak zwykle nie tam gdzie powinnam
Wiadomości: 2 217
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ III

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
Zawieszki na chonike gliniane chyba. Nie wiem jak wyglądaja, bo jeszcze ich nie ma (beda na początku grudnia, bo własnie Pani Ewa nowy piec do wypalania kupuje - to akurat z korespondencji mailowej wiem).
Żadnych chodów nie mam - po prostu narwana jestem a Pani Ewa bardzo miła i wyrozumiała dla narwańców i jak tylko na stronie wyczytałam, że będa takowe to od razu zamowiłam poza tym i tak chciałam duzo mydełek, które w tamtym czasie były niedostępne, więc i tak musiałam na nie poczekać. O świecach sojowych tez ze strony wiedziałam zanim sie pojawiły w sprzedazy - pisałam Wam o tym od razu
Myślę, że te zawieszki bardzo fajne będą niedługo sie dowiemy!
To się już nie mogę ich doczekać. Mogą być fajne. Ja i tak zamówienie dopiero za dwa tygodnie będę robiła więc mam nadzieję, że do tej pory się pojawią. Dzięki Anula za info
__________________
zamówienia arkusz
mail w sprawie zamówień: zaimox@gmail.com
zai jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-23, 20:26   #120
SekretnyWachlarz
Zakorzenienie
 
Avatar SekretnyWachlarz
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 13 378
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ III

A tak w ogóle Dziewczyny mam głupie pytanie, no ale korci mnie to ostatnio. Czy toniku powinien używać każdy czy jest to raczej taki gadżet? I jeżeli używać to kiedy i jako co? Czy zamiast mycia wieczorem twarzy żelem wystarczyłoby przemycie twarzy tonikiem?
__________________
"Któregoś dnia zrozumiesz, że szukasz tego, co już posiadasz".

Treningi
2016: 117/100
2017: 71/100

SekretnyWachlarz jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:59.