Pogaduchy nie tylko fitnessowe ;) - Strona 20 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie

Notka

Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie Forum dla osób, które lubią aktywność fizyczną i chcą spalić zbędne kalorie. Wejdź, poznaj świat fitnessu i różne rodzaje aktywności fizycznej np. joga, pilates czy zumba.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-02-13, 13:59   #571
aam
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: okolice Wrocławia
Wiadomości: 1 370
Dot.: PoKaŻ bRzUcH!!!!!!!!!! :D 3

Cytat:
Napisane przez Kamila_Blondi Pokaż wiadomość
Najczęściej to słyszę teksty w stylu: Jakbyś mnie posłuchała i odstawiła Olivera (młodszego synka, bo po nim mam takie piersi) szybciej to byś miała normalne cycki. Teraz już nigdy nie dotknę normalnych piersi albo co byś nie robiła i tak nie będziesz dobrze wyglądać, bo nie masz biustu. Zawsze potem mówi, że i tak mnie kocha, ale to nie zmienia faktu, że jego słowa mnie ranią...
Czasem się zastanawiam po co mam się wogóle starać. Na pewno nie dla męża, może dla siebie... Wygląd moich piersi się nie zmieni, chyba, że kiedyś będzie mnie stać na operację... Wybaczcie za offtop...

A wracając do tematu... Jakie ćwiczenia na brzuch polecacie??
Chyba rzeczywiście powinien dostać w ryj za takie teksty
Co do biustu - zawsze da się trochę poprawić nosząc odpowiednie staniki https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=527809 zajrzyj, dziewczyny na pewno pomogą.
W temacie ćwiczeń się nie wypowiem, bo mi samej by się przydały, a zielona jestem w tym temacie
aam jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-13, 14:12   #572
Kamila_Blondi
Zadomowienie
 
Avatar Kamila_Blondi
 
Zarejestrowany: 2011-10
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 1 808
Dot.: PoKaŻ bRzUcH!!!!!!!!!! :D 3

Cytat:
Napisane przez aam Pokaż wiadomość
Chyba rzeczywiście powinien dostać w ryj za takie teksty
Co do biustu - zawsze da się trochę poprawić nosząc odpowiednie staniki https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=527809 zajrzyj, dziewczyny na pewno pomogą.
W temacie ćwiczeń się nie wypowiem, bo mi samej by się przydały, a zielona jestem w tym temacie
Dzięki Poczytam
__________________
7.11.2011- nie farbuję i zapuszczam włosy
2.12.2011- olejuję

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=579956
Śmierć jest spokojna...Łatwa. Życie jest trudniejsze...
Kamila_Blondi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-13, 18:47   #573
kasia_no87
Zakorzenienie
 
Avatar kasia_no87
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 4 441
GG do kasia_no87 Send a message via Skype™ to kasia_no87
Dot.: PoKaŻ bRzUcH!!!!!!!!!! :D 3

Cytat:
Napisane przez Kamila_Blondi Pokaż wiadomość
Najczęściej to słyszę teksty w stylu: Jakbyś mnie posłuchała i odstawiła Olivera (młodszego synka, bo po nim mam takie piersi) szybciej to byś miała normalne cycki. Teraz już nigdy nie dotknę normalnych piersi albo co byś nie robiła i tak nie będziesz dobrze wyglądać, bo nie masz biustu. Zawsze potem mówi, że i tak mnie kocha, ale to nie zmienia faktu, że jego słowa mnie ranią...
Czasem się zastanawiam po co mam się wogóle starać. Na pewno nie dla męża, może dla siebie... Wygląd moich piersi się nie zmieni, chyba, że kiedyś będzie mnie stać na operację... Wybaczcie za offtop...

A wracając do tematu... Jakie ćwiczenia na brzuch polecacie??
oczywiscie ze da sie piersi np ujedrnic itp
__________________
Kto miłości nie zna, ten żyje szczęśliwy, i noc ma spokojną, i dzień nietęskliwy.


exAparatka
góra: 30.06.2010 - 8.04.2013
dół: 4.08.2011 - 8.04.2013
kasia_no87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-13, 20:10   #574
xzora
Zakorzenienie
 
Avatar xzora
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 7 557
Dot.: PoKaŻ bRzUcH!!!!!!!!!! :D 3

Cytat:
Napisane przez Kamila_Blondi Pokaż wiadomość
Mam prawie 22 lata, 156cm wzrostu, ważę około 53kg i mam dwoje małych dzieci. Moim największym problemem (według męża jest to, że mam zwisy, a nie piersi, ale mniejsza o to) jest workowaty, obwisły i cały w rozstępach brzuch po ciążach i do tego te okropne boczki... Noszę ubrania w rozmiarze 36 czasem nawet 34, ale co z tego jak NIGDY nie pokażę się na plaży w stroju kąpielowym, bo się najzwyczajniej wstydzę i brzydzę swojego ciała... Mam w domu rowerek stacjonarny, niestety bardzo żadko z niego korzystam (brak chęci lub czasu). Mój zapał również jest krótkotrwały tym bardziej, że tż ciągle mnie dołuje... Kiedyś próbowałam szóstki Weidera, ale po tygodniu wymiękłam, tak strasznie bolał mnie kręgosłup. Teraz chcę się wreszcie wziąć pożadnie za siebie! Czy możecie mi polecić jakieś ćwiczenia od których mam zacząć? Postaram się przejrzeć jak najwięcej tego wątku w najbliższym czasie. Będę wdzięczna za wszelkie rady!
przykro czytać to co piszesz o swoim ciele, jesteś młodą dziewczyną i jeśli weźmiesz się za siebie na 100% twoje ciało będzie wyglądać tak, że mężowi kopara opadnie a dziewczyny będą zazdrościć ci sylwetki

Co do stanika - dobrze dobrany czyni cuda. Widziałam jak biusty u kobiet w średnim wieku ogromnie zyskiwały na jędrności, a co dopiero u Ciebie.

Wklejam link do bloga jednej z brafitterek, tutaj masz zobrazowane jak biust pociążowy i pokarmieniowy zmienia się pod wpływem dobrego stanika: http://maheda.eu/index.php?option=co...mid=86&lang=pl

a wracając do tematu brzucha, polecam 8min abs - skuteczne, szybkie, prawidłowo wykonywane nie zrobi krzywdy kręgosłupowi (tylko pamiętaj, żeby pracować brzuchem, zwłaszcza przy unoszeniach nóg)
link: http://www.youtube.com/watch?v=dDbw16rxteE
xzora jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-14, 09:16   #575
guniaaa
Wtajemniczenie
 
Avatar guniaaa
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Dolnyśląsk
Wiadomości: 2 309
Dot.: PoKaŻ bRzUcH!!!!!!!!!! :D 3

Cytat:
Napisane przez Kamila_Blondi Pokaż wiadomość
Najczęściej to słyszę teksty w stylu: Jakbyś mnie posłuchała i odstawiła Olivera (młodszego synka, bo po nim mam takie piersi) szybciej to byś miała normalne cycki. Teraz już nigdy nie dotknę normalnych piersi albo co byś nie robiła i tak nie będziesz dobrze wyglądać, bo nie masz biustu. Zawsze potem mówi, że i tak mnie kocha, ale to nie zmienia faktu, że jego słowa mnie ranią...
Czasem się zastanawiam po co mam się wogóle starać. Na pewno nie dla męża, może dla siebie... Wygląd moich piersi się nie zmieni, chyba, że kiedyś będzie mnie stać na operację... Wybaczcie za offtop...

A wracając do tematu... Jakie ćwiczenia na brzuch polecacie??
Nie chcę nikogo osądzać ani obrazić,bo nie znam Twojego TŻta,ale dla mnie taki tekst jest na poziomie skur******* urodzilas dwojke dzieci i je karmisz,to naturalne,ze piersi tak wyglądają(niech obejrzy jak wyglądaja kobiety plemienne,które wykarmiły kilkoro/naścioro dzieci ),ale przede wszystkim robisz to dla WASZYCH dzieci,dbasz o nie dajac im swoj pokarm,no co za ... trzeba byc,zeby tak powiedziec? Znam takich,co potem macaja obce "ładne piersi",a obwiniaja wlasne zony/kobiety,ze to ich wina,ze on zdradza Sorry,ale musialam to powiedziec ,bo by mnie krew zalała
__________________
Uzależniona od Wizażu
Staram się spełnić marzenia...za długo odkładane
guniaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-14, 16:41   #576
Muertil
Raczkowanie
 
Avatar Muertil
 
Zarejestrowany: 2011-12
Lokalizacja: Gród cara ;)
Wiadomości: 443
GG do Muertil
Dot.: PoKaŻ bRzUcH!!!!!!!!!! :D 3

można się przyłączyć do pogaduch?
Muertil jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-14, 18:37   #577
anniaa
 
Avatar anniaa
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 13 672
Dot.: PoKaŻ bRzUcH!!!!!!!!!! :D 3

Cytat:
Napisane przez guniaaa Pokaż wiadomość
Nie chcę nikogo osądzać ani obrazić,bo nie znam Twojego TŻta,ale dla mnie taki tekst jest na poziomie skur*******
dokładnie, nie wiem co bym tz zrobiła gdyby mi tak powiedział
__________________

Nigdy nie zmienisz swojego życia dopóki nie zmienisz czegoś, co codziennie robisz..

anniaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-04-03, 11:51   #578
phial87
Przyczajenie
 
Avatar phial87
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: woj. małopolskie
Wiadomości: 28
Dot.: PoKaŻ bRzUcH!!!!!!!!!! :D 3

Cytat:
Napisane przez xzora Pokaż wiadomość
tylko z tym nie jedzeniem po 18tej to mit
To mit, że to mit. To działa bez pudła. Wiem z autopsji. A nie chodzę spać o 21.
phial87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-03, 15:20   #579
aam
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: okolice Wrocławia
Wiadomości: 1 370
Dot.: PoKaŻ bRzUcH!!!!!!!!!! :D 3

Cytat:
Napisane przez phial87 Pokaż wiadomość
To mit, że to mit. To działa bez pudła. Wiem z autopsji. A nie chodzę spać o 21.
A porównywałaś z jedzeniem lekkiej kolacji 3h przed snem?
aam jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-05, 23:01   #580
CryBebe
Raczkowanie
 
Avatar CryBebe
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 434
Dot.: PoKaŻ bRzUcH!!!!!!!!!! :D 3

Cytat:
Napisane przez phial87 Pokaż wiadomość
To mit, że to mit. To działa bez pudła. Wiem z autopsji. A nie chodzę spać o 21.
To zależy co kto chce osiągnąć, bo jeśli jesz ostatni posiłek o 18 a kładziesz się o 23 powiedzmy to kładziesz się głodna i wzmagasz katabolizm, czyli owszem waga spada ale również z mięśni, czego ja osobiście nie chcę dlatego polecam wolno wchłanialne białko na wieczór np serek wiejski, twaróg półtłusty.
CryBebe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-20, 19:32   #581
majreg
Wtajemniczenie
 
Avatar majreg
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 2 743
Dot.: PoKaŻ bRzUcH!!!!!!!!!! :D 3

I do serka lub twarogu łyżkę oleju lnianego, żeby się dłużej wchłaniały
Ja obecnie tyram na to żeby mieć kratę na bebzolu, jestem coraz bliżej. Jak się uda wkleję efekt.
__________________
Klęska glodu w Rogu Afryki. Największa susza od 60 lat.
http://unicef.pl/images/stories/akcj...d_banner11.png

Edytowane przez majreg
Czas edycji: 2012-04-20 o 19:34
majreg jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-04-20, 20:26   #582
waker
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 156
Dot.: PoKaŻ bRzUcH!!!!!!!!!! :D 3

Katabolizm to wytwór producentów odżywek. Przy diecie Leangains/ Intermittent Fasting można nie jeść po 16h i jakoś mięśnie się nie palą. Nawet można zbudować czystą masę tylko że trochę wolno.
waker jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-20, 22:29   #583
majreg
Wtajemniczenie
 
Avatar majreg
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 2 743
Dot.: PoKaŻ bRzUcH!!!!!!!!!! :D 3

Cytat:
Napisane przez waker Pokaż wiadomość
Katabolizm to wytwór producentów odżywek. Przy diecie Leangains/ Intermittent Fasting można nie jeść po 16h i jakoś mięśnie się nie palą. Nawet można zbudować czystą masę tylko że trochę wolno.

Jestem sceptycznie nastawiona do tej diety. Zobaczymy co z niej zostanie po kilku latach, pewnie to co z dukana. No i kobiet jaos na niej mało. Głodówa jak się patrzy , a potem napychanie na maksa. Nie wspomne o poziomie stresu. W sam raz na wyhodowanie anoreksji.
__________________
Klęska glodu w Rogu Afryki. Największa susza od 60 lat.
http://unicef.pl/images/stories/akcj...d_banner11.png
majreg jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-20, 22:47   #584
joanna_ba
Raczkowanie
 
Avatar joanna_ba
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: United Kingdom
Wiadomości: 407
Send a message via Skype™ to joanna_ba
Dot.: PoKaŻ bRzUcH!!!!!!!!!! :D 3

Cytat:
Napisane przez majreg Pokaż wiadomość
Jestem sceptycznie nastawiona do tej diety. Zobaczymy co z niej zostanie po kilku latach, pewnie to co z dukana. No i kobiet jaos na niej mało. Głodówa jak się patrzy , a potem napychanie na maksa. Nie wspomne o poziomie stresu. W sam raz na wyhodowanie anoreksji.
Dlaczego mało kobiet ? Nie sądzę, wiele wizazanek stosuje , tylko że się nie chwalą. Całkowicie się zgadzam z Wakerem. Sama stosuję intermittent fasting i paleo. Nie ma głodówki, nie ma stresu, nie ma napychania się na maksa. A uwaga o anoreksji to wogóle mnie rozśmieszyła. Dodam że jem pomiędzy 13 a 18-19.

Zanim się ktokolwiek wypowie, lepiej niech sam spróbuje jak to jest.

Powodzenia
joanna_ba jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-20, 22:53   #585
majreg
Wtajemniczenie
 
Avatar majreg
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 2 743
Dot.: PoKaŻ bRzUcH!!!!!!!!!! :D 3

Cytat:
Napisane przez joanna_ba Pokaż wiadomość
Dlaczego mało kobiet ? Nie sądzę, wiele wizazanek stosuje , tylko że się nie chwalą. Całkowicie się zgadzam z Wakerem. Sama stosuję intermittent fasting i paleo. Nie ma głodówki, nie ma stresu, nie ma napychania się na maksa. A uwaga o anoreksji to wogóle mnie rozśmieszyła. Dodam że jem pomiędzy 13 a 18-19.

Zanim się ktokolwiek wypowie, lepiej niech sam spróbuje jak to jest.

Powodzenia
Nie wiem jak nie chodzisz głodna jesli od 19 do 13 nastepnego dnia nic nie jesz. Bez śniadania u dzieci w szkole robiono badania i zarowno efektywnosc jest nizsza jak i poziom stresu wyzszy. Są tez badania nt .wypadkow samochodowych w czasie postu. Ile musisz zjesc od 13 do 19? Nie jesz wtedy śmieci zeby jakos wypełnic kalorycznosc , a juz nie ładować do brzuszka czy też może jednak idą czekoladki itp.? Pokaz mi kobiety po LG.
Juz podwazono metodyke przeprowadzenia badan nt. braku katabolizmu na IF.
Dlatego jestem sceptykiem. Okaże się za jakiś czas jakie ta dieta wywołuje efekty. Ja zaczekam jeszcze. Nie lubię eksperymentować na sobie.
No ale sorki za offa, to nie ten temat. Zobaczymy, czas pokaże, ja się jeszcze wstrzymuje od głosu póki co, to jedynie argumenty przeciw, bo jakoś mało się na ten temat pisze, a warto. Powodzenia życzę również.
__________________
Klęska glodu w Rogu Afryki. Największa susza od 60 lat.
http://unicef.pl/images/stories/akcj...d_banner11.png

Edytowane przez majreg
Czas edycji: 2012-04-20 o 23:04
majreg jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-20, 23:13   #586
joanna_ba
Raczkowanie
 
Avatar joanna_ba
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: United Kingdom
Wiadomości: 407
Send a message via Skype™ to joanna_ba
Dot.: PoKaŻ bRzUcH!!!!!!!!!! :D 3

Cytat:
Napisane przez majreg Pokaż wiadomość
Nie wiem jak nie chodzisz głodna jesli od 19 do 13 nastepnego dnia nic nie jesz. Bez śniadania u dzieci w szkole robiono badania i zarowno efektywnosc jest nizsza jak i poziom stresu wyzszy. Są tez badania nt .wypadkow samochodowych w czasie postu. Ile musisz zjesc od 13 do 19? Nie jesz wtedy śmieci zeby jakos wypełnic kalorycznosc , a juz nie ładować do brzuszka czy też może jednak idą czekoladki itp.? Pokaz mi kobiety po LG?
Ja jem normalnie - kalorii nie liczę, ale gdzieś na oko 1500-2000 kcal. Dużo oleju kokosowego, mięso, warzywa. Węglowodany nie są mi do niczego potrzebne ( te sztuczne oczywiście - jak pieczywo, mąka ), moim paliwem jest tłuszcz, a nie cukier. A te objawy to po prostu objawy odstawienia cukru, organizm krzyczy o niego. Daj Sobie czas, a dość szybko można zapomnieć że cukier istniał.

Jak chodzę głodna pytasz ? Otóż nie chodzę głodna, kolacja jest tłusta i to mi spokojnie starcza. Czasem też robię sobie 24h fast i jest ok.

Wczoraj położyłam się spać o 2 w nocy, wstałam o 6 rano do pracy, pierwszy posiłek o 13 i wcale nie jakiś wielki, tylko normalny. Spać mi się nie chce. A propos tych innych kobiet, to wydaje mi się że znasz je z innego forum. Tutaj też są.

A dodam, że robiłam sobie test ile mogę zjeść i nie przytyć - wyszło gdzieś zaczynam tyć powyżej 3000 kcal - pod warunkiem że nie są to węgle. Dla informacji dzienna mniej więcej dawka to : tłuszcz- 120g / białko - 80g / węglowodany - 50g
joanna_ba jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-21, 08:07   #587
majreg
Wtajemniczenie
 
Avatar majreg
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 2 743
Dot.: PoKaŻ bRzUcH!!!!!!!!!! :D 3

Cytat:
Napisane przez joanna_ba Pokaż wiadomość
Ja jem normalnie - kalorii nie liczę, ale gdzieś na oko 1500-2000 kcal. Dużo oleju kokosowego, mięso, warzywa. Węglowodany nie są mi do niczego potrzebne ( te sztuczne oczywiście - jak pieczywo, mąka ), moim paliwem jest tłuszcz, a nie cukier. A te objawy to po prostu objawy odstawienia cukru, organizm krzyczy o niego. Daj Sobie czas, a dość szybko można zapomnieć że cukier istniał.

Jak chodzę głodna pytasz ? Otóż nie chodzę głodna, kolacja jest tłusta i to mi spokojnie starcza. Czasem też robię sobie 24h fast i jest ok.

Wczoraj położyłam się spać o 2 w nocy, wstałam o 6 rano do pracy, pierwszy posiłek o 13 i wcale nie jakiś wielki, tylko normalny. Spać mi się nie chce. A propos tych innych kobiet, to wydaje mi się że znasz je z innego forum. Tutaj też są.

A dodam, że robiłam sobie test ile mogę zjeść i nie przytyć - wyszło gdzieś zaczynam tyć powyżej 3000 kcal - pod warunkiem że nie są to węgle. Dla informacji dzienna mniej więcej dawka to : tłuszcz- 120g / białko - 80g / węglowodany - 50g
Nie ma znaczenia dla tycia czy jesz węgle czy tluszcze. Tyjesz , gdy przekraczasz swoje dzienne zapotrzebowanie więc to co napisałaś nie jest możliwe, że tyjesz tylko jak jesz więcej węgli , a tłuszczy już nie. Gdybys nie obcięła węgli , a zwiększyła tłuszcze tez byś tyła. Jak jesz poniżej zapotrzebowania chudniesz, powyżej tyjesz, bez znaczenia czy przekraczas to weglami czy tł.
Co do Twojej diety to rozumiem, że zmniejszyłaś wegle na konto tłuszczy. Jeśli Ci to służy wszystko jest w porządku, zależy od organizmu. Czasem należy rotowac składnikami zwłaszcza gdy jest zastój. Niemniej jednak tłuszcz słabiej niż inne składniki posiłków hamuje łaknienie. Rozciąganie ścian żołądka hamuje przyjmowanie pożywienia. W przypadku spożywania tłuszczu mechanizm ten słabo działa, bowiem mała ilość pożywienia ma dużą wartość energetyczną. Wiadomo również, że tłuszcz przyspiesza opróżnianie żołądka, co jest dobre jednak nie powinien przekraczać 30% dziennego zapotrzebowania w dłuższym okresie dietowania.
Co do LG to mnie nie zrozum zle, ja nie jestem przeciwnikiem , jedynie sceptykiem. Moim zdaniem to dieta jak każda inna i oprócz pozytywnej str. w postaci zaoszczędzenia czasu(mniej posilkow i rzadsze) nie daje żadnych korzystniejszych wynikow, których by nie można było uzyskać innym sposobem. Tylko tyle.
__________________
Klęska glodu w Rogu Afryki. Największa susza od 60 lat.
http://unicef.pl/images/stories/akcj...d_banner11.png

Edytowane przez majreg
Czas edycji: 2012-04-21 o 09:13
majreg jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-21, 09:17   #588
joanna_ba
Raczkowanie
 
Avatar joanna_ba
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: United Kingdom
Wiadomości: 407
Send a message via Skype™ to joanna_ba
Dot.: PoKaŻ bRzUcH!!!!!!!!!! :D 3

Cytat:
Napisane przez majreg Pokaż wiadomość
Nie ma znaczenia dla tycia czy jesz węgle czy tluszcze. Tyjesz , gdy przekraczasz swoje dzienne zapotrzebowanie więc to co napisałaś nie jest możliwe, że tyjesz tylko jak jesz więcej węgli , a tłuszczy już nie.
Takiej bzdury dawno nie czytałam Radzę dowiedzieć się co to jest indeks glikemiczny, insulina i inne hormony. Już dawno wykazano że kalorie kaloriom nie są równe.
joanna_ba jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-21, 09:34   #589
garden_d
Zakorzenienie
 
Avatar garden_d
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: parę chwil wcześniej.
Wiadomości: 6 532
Dot.: PoKaŻ bRzUcH!!!!!!!!!! :D 3

Cytat:
Napisane przez joanna_ba Pokaż wiadomość
Takiej bzdury dawno nie czytałam Radzę dowiedzieć się co to jest indeks glikemiczny, insulina i inne hormony. Już dawno wykazano że kalorie kaloriom nie są równe.
Zgadzam się, znam to z własnego doświadczenia. Ma to także związek z tym jak składniki odżywcze wpływają na prętkość naszego metabolizmu. Np. spożywając białka tempo to poposiłkowe zwiększa się nawet do 25%, w przypadku ww- o około 6%, a tłuszczu 5-10%. Poza tym tak, jak wspomniała koleżanka, zależy to także od wchłaniania i zmian stężenia cukru we krwi (jednak to już ma większe znaszenie w odczuwaniu głodu/sytości). Należy jednak pamiętać, że węglowodany węglowodanom nie równe i tak łatwiej przytyć od dwucukrów aniżeli od cukrów złożonych.
garden_d jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-04-21, 09:48   #590
majreg
Wtajemniczenie
 
Avatar majreg
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 2 743
Dot.: PoKaŻ bRzUcH!!!!!!!!!! :D 3

Cytat:
Napisane przez joanna_ba Pokaż wiadomość
Takiej bzdury dawno nie czytałam Radzę dowiedzieć się co to jest indeks glikemiczny, insulina i inne hormony. Już dawno wykazano że kalorie kaloriom nie są równe.

Oki, kończę dyskusję, bo zaczynamy się atakować ,a nie dyskutować. Zresztą to offtopik. Nie twierdzę, że zjedzenie tabliczki czekolady to to samo co zjedzenie pełnowartościowego posiłku i że indeks glikemiczny zupełnie się nie liczy.Pisząc o ww miałam na myśli węgle typu ryż brązowy, makaron pełnoziarnisty, kaszę gryczaną, a nie cukry proste . To już inna kwestia. Wiadomo, że zjedzenie 5 pełnowartościowych posiłków to nie wypicie szklanki oliwy czy zjedzenie słodyczy o tej samej kaloryczności . Bez popadania w skrajnosci. Piszemy o zdrowej diecie, a nie o zjadaniu śmieciowego żarcia.
Pozdrawiam i życzę powodzenia w diecie.
__________________
Klęska glodu w Rogu Afryki. Największa susza od 60 lat.
http://unicef.pl/images/stories/akcj...d_banner11.png

Edytowane przez majreg
Czas edycji: 2012-04-21 o 10:53
majreg jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-21, 10:36   #591
waker
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 156
Dot.: PoKaŻ bRzUcH!!!!!!!!!! :D 3

Tyje się od nadmiaru kcal i nie ważne czy zjemy czekoladkę czy brązowy ryż. IG produktów już dawno się nie sprawdza a z resztą kto jest tutaj zawodowcem?
waker jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-21, 10:48   #592
majreg
Wtajemniczenie
 
Avatar majreg
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 2 743
Dot.: PoKaŻ bRzUcH!!!!!!!!!! :D 3

Cytat:
Napisane przez waker Pokaż wiadomość
Tyje się od nadmiaru kcal i nie ważne czy zjemy czekoladkę czy brązowy ryż. IG produktów już dawno się nie sprawdza a z resztą kto jest tutaj zawodowcem?
No dokładnie.
Moim zdaniem prawda leży gdzieś pośrodku, bo jedzenie samych czekolad na pewno nie wpłynie pozytywnie na zdrowie , a co za tym idzie na przemianę materii. Ale masz rację, nie jesteśmy zawodowcami i nie ma co popadac w skrajnosci. Czy się zje biały czy brązowy ryż to już aż tak ogromnego znaczenia mieć dla nas nie będzie.
__________________
Klęska glodu w Rogu Afryki. Największa susza od 60 lat.
http://unicef.pl/images/stories/akcj...d_banner11.png

Edytowane przez majreg
Czas edycji: 2012-04-21 o 10:49
majreg jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-22, 12:00   #593
CryBebe
Raczkowanie
 
Avatar CryBebe
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 434
Dot.: PoKaŻ bRzUcH!!!!!!!!!! :D 3

Ja na samej sobie sprawdziłam skuteczność jedzenia co 2h około 5-7 posiłków dziennie. W tym momencie faktycznie nie wyobrażam sobie nie zjeść rano śniadania, a pierwszy posiłek o 13 to dla mnie jakaś masakra. O 13 to ja jem trzeci posiłek i już jak w zegarze jestem co 2-3 h głodna.
Daje to niesamowite podkręcenie metabolizmu, nie liczę kalorii spożywanych w ciągu dnia, staram się by 90% tego co jem było zdrowe ale słodycze niestety też zdarza mi się jeść.
Teraz planuję miesiąc testowy z wyeliminowaniem całkowitym słodyczy by dopalić tłuszczyk na brzuchu i uwidocznić efekty ćwiczeń troche bardziej i wtedy wkleje fotki przed , w trakcie i po
CryBebe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-22, 15:08   #594
frezyjka85
Zakorzenienie
 
Avatar frezyjka85
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: NS/Kraków
Wiadomości: 9 640
Dot.: PoKaŻ bRzUcH!!!!!!!!!! :D 3

mój brzucholek przeszedł dzisiaj 4 godzinny maraton zumby - dałam mu popalić

jak u Was?

ćwiczycie coś?


ja jakiś czas temu skończyłam A6W - drugi raz w życiu
frezyjka85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-22, 15:13   #595
majreg
Wtajemniczenie
 
Avatar majreg
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 2 743
Dot.: PoKaŻ bRzUcH!!!!!!!!!! :D 3

Ja 4x w tygodniu siłowe + aero i basenik. BF 19% i chciałabym zejśc d0 17%. Choć już teraz na twarzy wyglądam strasznie chudo.
__________________
Klęska glodu w Rogu Afryki. Największa susza od 60 lat.
http://unicef.pl/images/stories/akcj...d_banner11.png
majreg jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-22, 15:20   #596
frezyjka85
Zakorzenienie
 
Avatar frezyjka85
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: NS/Kraków
Wiadomości: 9 640
Dot.: PoKaŻ bRzUcH!!!!!!!!!! :D 3

Cytat:
Napisane przez majreg Pokaż wiadomość
Ja 4x w tygodniu siłowe + aero i basenik. BF 19% i chciałabym zejśc d0 17%. Choć już teraz na twarzy wyglądam strasznie chudo.
wow!

no wiadomo... nie ma co przesadzać, ale póki wszystko w granicach rozsądku to warto dążyć do swoich celów


trzymam kciuki
frezyjka85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-22, 16:13   #597
Kamila_Blondi
Zadomowienie
 
Avatar Kamila_Blondi
 
Zarejestrowany: 2011-10
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 1 808
Dot.: PoKaŻ bRzUcH!!!!!!!!!! :D 3

Ja od jakichs 2-3 tygodni codziennie wieczorem jezdze na rowerze stacjonarnym od 30 do 50 minut. Musze się tez w koncu zabrac za te 8min abs. Chcialabym w te wakacje moc ubrac spodenki i nie wstydzic się schabowatych ud z cellulitem... Waga niby w normie 51 kg, ale czulabym się lepiej gdybym ze trzy zrzucila.
__________________
7.11.2011- nie farbuję i zapuszczam włosy
2.12.2011- olejuję

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=579956
Śmierć jest spokojna...Łatwa. Życie jest trudniejsze...
Kamila_Blondi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-22, 16:27   #598
frezyjka85
Zakorzenienie
 
Avatar frezyjka85
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: NS/Kraków
Wiadomości: 9 640
Dot.: PoKaŻ bRzUcH!!!!!!!!!! :D 3

Cytat:
Napisane przez Kamila_Blondi Pokaż wiadomość
Ja od jakichs 2-3 tygodni codziennie wieczorem jezdze na rowerze stacjonarnym od 30 do 50 minut. Musze się tez w koncu zabrac za te 8min abs. Chcialabym w te wakacje moc ubrac spodenki i nie wstydzic się schabowatych ud z cellulitem... Waga niby w normie 51 kg, ale czulabym się lepiej gdybym ze trzy zrzucila.
a ile masz wzrostu?
frezyjka85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-22, 16:29   #599
Kamila_Blondi
Zadomowienie
 
Avatar Kamila_Blondi
 
Zarejestrowany: 2011-10
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 1 808
Dot.: PoKaŻ bRzUcH!!!!!!!!!! :D 3

Cytat:
Napisane przez frezyjka85 Pokaż wiadomość
a ile masz wzrostu?
156 cm/22 lata/dwoje dzieci
__________________
7.11.2011- nie farbuję i zapuszczam włosy
2.12.2011- olejuję

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=579956
Śmierć jest spokojna...Łatwa. Życie jest trudniejsze...

Edytowane przez Kamila_Blondi
Czas edycji: 2012-04-22 o 16:31
Kamila_Blondi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-22, 16:35   #600
frezyjka85
Zakorzenienie
 
Avatar frezyjka85
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: NS/Kraków
Wiadomości: 9 640
Dot.: PoKaŻ bRzUcH!!!!!!!!!! :D 3

Cytat:
Napisane przez Kamila_Blondi Pokaż wiadomość
156 cm/22 lata/dwoje dzieci
ja mam 168 i chcę ważyć 58

26 lat bez dzieci ale mężatka
frezyjka85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:14.