Aparaty ortodontyczne cz. XII - Strona 120 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Medycyna estetyczna

Notka

Medycyna estetyczna W tym miejscu znajdziesz pytania i odpowiedzi z zakresu medycyny estetycznej. Wejdź i zobacz jak możesz podnieść jakość swojego życia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-08-31, 12:55   #3571
Sawana25
Raczkowanie
 
Avatar Sawana25
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: Żuławy
Wiadomości: 325
Dot.: Aparaty ortodontyczne cz. XII

Madziarka ja bym chciała już jak tylko plan leczenia orto zrobi
Sawana25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-31, 15:08   #3572
Irish184
Rozeznanie
 
Avatar Irish184
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 745
Dot.: Aparaty ortodontyczne cz. XII

Cytat:
Napisane przez Kusum Pokaż wiadomość
Ja nie widzę żadnej różnicy miedzy zamkami moimi a np Damonem. Szczerze. Nigdy nie byłam dobra w wyszukiwaniu szczegółów
Ale skoro moja orto twierdzi, że to Empower to ja jej wierzę.
Jedyny minus jaki w nich widzę to, że są bardziej wystające niż zwykłe.
W takim razie też uwierzę Twojej orto I zagadka została rozwiązana Nareszcie wiem jaki mam aparat hehe
Mi nie przeszkadza, że zamki są wystające, z resztą innych nigdy nie miałam więc dla mnie są zupełnie normalne
__________________
Była Aparatka
Stała powierzchnia nagryzowa: od 16.11.2011r. do 17.05.2012r.
Góra: od 16.11.2011r. do 06.09.2013r.
Dół: od 20.01.2012r. do 16.01.2014r.
Irish184 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-31, 17:06   #3573
Karen15
Zakorzenienie
 
Avatar Karen15
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 3 436
Dot.: Aparaty ortodontyczne cz. XII

Nawet mi o ósemkach nie wspominajcie. Jak zaczną mi wychodzić to muszę wyrwać. Już się tego boję
Karen15 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-31, 17:29   #3574
martag144
Rozeznanie
 
Avatar martag144
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 794
Dot.: Aparaty ortodontyczne cz. XII

Pytanie nie o aparat, ale o same 8. Jak wybijały się one Wam bolała Was szczęka/ucho/jakiś ząb/głowa? Bo ja mam takie dolegliwości i wydaje mi się, że to przez 8 :/
martag144 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-31, 18:17   #3575
paulina18021995
Zakorzenienie
 
Avatar paulina18021995
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Warszawa :)
Wiadomości: 5 398
GG do paulina18021995
Dot.: Aparaty ortodontyczne cz. XII

Cytat:
Napisane przez martag144 Pokaż wiadomość
Pytanie nie o aparat, ale o same 8. Jak wybijały się one Wam bolała Was szczęka/ucho/jakiś ząb/głowa? Bo ja mam takie dolegliwości i wydaje mi się, że to przez 8 :/
mi górne 8mki wyszły do połowy (połowę zęba było widać, połowę nie) i mnie to nie bolało ale każdy inaczej reaguje
__________________
góra: 9.06.2010r.
dół: 22.09.2010r.
http://aparat-orto.blog.onet.pl

"Wierz w siebie, wiara czyni cuda, wielu się nie udało, ale Tobie się uda..."
/Drużyna Mistrzów - RDW, RPS, Dobrzan - "Wierz w Siebie"/
paulina18021995 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-31, 19:31   #3576
Marie Madeleine
Zadomowienie
 
Avatar Marie Madeleine
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: Znów Polska!
Wiadomości: 1 279
Send a message via Skype™ to Marie Madeleine
Dot.: Aparaty ortodontyczne cz. XII

Dziewczyny wspomóżcie mnie radą bo się mocno wystraszyłam. Otóż za jednym z pierścieni czuję ,że wystaje drucik. Za drugim nie. Jestem świeżak więc nie wszystko jeszcze wiem. Czy to źle i czy to może spowodować, że coś się stanie nieprzyjemnego? Nie boli nie obciera, nie przeszkadza na razie. W zasadzie sama nie wiem czy tak to było czy dopiero teraz wyszedł. Po drugiej stronie tak nie mam. Nie wiem teraz co robić bo do orto dopiero za 3 tygodnie a mam bardzo daleko by od tak tam pojechać i sprawdzić co się dzieje
Marie Madeleine jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-31, 20:28   #3577
Hiver
Raczkowanie
 
Avatar Hiver
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 419
Dot.: Aparaty ortodontyczne cz. XII

Z wystającym drucikiem też tak miałam - z jednej strony palcem mogłam dotknąć końcówkę i wychodziła ona trochę z pierścienia. Mnie to nie przeszkadzało, nawet nie wiem, czy tak nie miałam od początku. Powiedziałam o tym orto na normalnej wizycie (gdy nie zmieniała łuku) i mi przycięła ten koniec. Więc jak nic nie boli, to zostawiłabym jak jest i czekała do następnej wizyty
Hiver jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-08-31, 20:28   #3578
ceciii
Zadomowienie
 
Avatar ceciii
 
Zarejestrowany: 2011-12
Lokalizacja: Na Mazury, Mazury, Mazury, popływamy tą łajbą z tektury!
Wiadomości: 1 425
Dot.: Aparaty ortodontyczne cz. XII

Cytat:
Napisane przez Marie Madeleine Pokaż wiadomość
Dziewczyny wspomóżcie mnie radą bo się mocno wystraszyłam. Otóż za jednym z pierścieni czuję ,że wystaje drucik. Za drugim nie. Jestem świeżak więc nie wszystko jeszcze wiem. Czy to źle i czy to może spowodować, że coś się stanie nieprzyjemnego? Nie boli nie obciera, nie przeszkadza na razie. W zasadzie sama nie wiem czy tak to było czy dopiero teraz wyszedł. Po drugiej stronie tak nie mam. Nie wiem teraz co robić bo do orto dopiero za 3 tygodnie a mam bardzo daleko by od tak tam pojechać i sprawdzić co się dzieje
nie martw się, mi też ogonki od drucików wystają ;-) tylko są zagięte, co by w razie gdyby zamek się odkleił to nie wypadł ;-) czasami jak coś ugryzę to tylko czuję i słyszę pisk jak mi po zębie przejedzie - grrr, aż się wzdrygam na samo wspomnienie podobne to jak np czymś ostrym po tablicy kredowej się przejedzie, grrrr
__________________


23.09.2010r.



NO PAIN, NO GAIN!


Najpiękniejsza
<i>filmy zablokowane</i>
ceciii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-31, 20:42   #3579
Marie Madeleine
Zadomowienie
 
Avatar Marie Madeleine
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: Znów Polska!
Wiadomości: 1 279
Send a message via Skype™ to Marie Madeleine
Dot.: Aparaty ortodontyczne cz. XII

Dziękuję za pomoc już się bałam, że coś wyszło i nie działa na moje zęby tak jak powinno...

PS: Odkąd mam aparat to niechcący zaglądam obcym ludziom do buzi i bardzo często teraz zauważam aparaty a kiedyś w ogóle. Co odrutowanie może zmienić człowieka
Marie Madeleine jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-31, 21:04   #3580
paulina18021995
Zakorzenienie
 
Avatar paulina18021995
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Warszawa :)
Wiadomości: 5 398
GG do paulina18021995
Dot.: Aparaty ortodontyczne cz. XII

Cytat:
Napisane przez Marie Madeleine Pokaż wiadomość
Dziękuję za pomoc już się bałam, że coś wyszło i nie działa na moje zęby tak jak powinno...

PS: Odkąd mam aparat to niechcący zaglądam obcym ludziom do buzi i bardzo często teraz zauważam aparaty a kiedyś w ogóle. Co odrutowanie może zmienić człowieka
zauważa się też wady u innych ludzi, albo moich rodziców do szału doprowadza komentowanie przeze mnie uzębienia aktorów a jak ostatnio doszło poprawianie (z naszego na polski) to już w ogóle furia

btw, mój wujek przyjechał (a ja okręcona bandażem ) i mama opowiada Mu o tej mojej 8mce a On z tekstem 'to będziesz miała implant?'
__________________
góra: 9.06.2010r.
dół: 22.09.2010r.
http://aparat-orto.blog.onet.pl

"Wierz w siebie, wiara czyni cuda, wielu się nie udało, ale Tobie się uda..."
/Drużyna Mistrzów - RDW, RPS, Dobrzan - "Wierz w Siebie"/
paulina18021995 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-31, 21:07   #3581
biedronka91
Zakorzenienie
 
Avatar biedronka91
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Ziemia obiecana
Wiadomości: 5 161
Dot.: Aparaty ortodontyczne cz. XII

Też mam takie zboczenie, patrzę ludziom na zęby, rozmyślam komu by się przydał aparat a komu nie i jak głupia zagaduje do wszystkich nieznajomych z aparatami, jeżeli mam okazję.
__________________
Żyj pełnią życia i nie bój się tego co Cię spotyka. Wszystko zawsze kończy się dobrze!
biedronka91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-08-31, 21:29   #3582
paulina18021995
Zakorzenienie
 
Avatar paulina18021995
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Warszawa :)
Wiadomości: 5 398
GG do paulina18021995
Dot.: Aparaty ortodontyczne cz. XII

Cytat:
Napisane przez biedronka91 Pokaż wiadomość
Też mam takie zboczenie, patrzę ludziom na zęby, rozmyślam komu by się przydał aparat a komu nie i jak głupia zagaduje do wszystkich nieznajomych z aparatami, jeżeli mam okazję.
ja tak nie robię, za to już czytałyście kilka postów pt 'widziałam tu i tu, wtedy i wtedy, o tej i o tej godzinie, tak ubraną/ubranego aparatkę/aparata, czy może to ktoś z Was?'
albo raz gadałam z dziewczyną na gg (z aparatem) i ostatnio ją przypadkowo spotkałam (Ona mnie poznała) ma śliczne równiutkie zęby
__________________
góra: 9.06.2010r.
dół: 22.09.2010r.
http://aparat-orto.blog.onet.pl

"Wierz w siebie, wiara czyni cuda, wielu się nie udało, ale Tobie się uda..."
/Drużyna Mistrzów - RDW, RPS, Dobrzan - "Wierz w Siebie"/

Edytowane przez paulina18021995
Czas edycji: 2012-08-31 o 21:32
paulina18021995 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-31, 21:52   #3583
Irish184
Rozeznanie
 
Avatar Irish184
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 745
Dot.: Aparaty ortodontyczne cz. XII

Cytat:
Napisane przez paulina18021995 Pokaż wiadomość
zauważa się też wady u innych ludzi, albo moich rodziców do szału doprowadza komentowanie przeze mnie uzębienia aktorów
Ja też tak mam Ale ja zawsze zwracałam uwagę na zęby innych ludzi, bo moje krzywusy były zawsze dla mnie kompleksem i na tym punkcie mam lekkiego świra Po założeniu aparatu doszło jeszcze analizowanie jaką kto ma wadę A jeśli chodzi o aktorów, czy w ogóle znane osoby to ostatnio zauważyłam, że sporo z nich poprawiało zęby aparatem. I to jest pocieszające, że oni też mają takie problemy jak my Dla poprawienia nastroju zdjęcia celebrytów, którzy pięknego uśmiechu wcale nie zawdzięczają naturze :
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Tom Cruise 3.jpg (22,9 KB, 76 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Agnieszka Popielewicz.jpg (26,4 KB, 79 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Cristiano Ronaldo.jpg (26,5 KB, 86 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Martyna Wojciechowska.jpg (42,3 KB, 79 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Paulina Sykut.jpg (33,3 KB, 80 załadowań)
__________________
Była Aparatka
Stała powierzchnia nagryzowa: od 16.11.2011r. do 17.05.2012r.
Góra: od 16.11.2011r. do 06.09.2013r.
Dół: od 20.01.2012r. do 16.01.2014r.
Irish184 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-31, 23:17   #3584
smerffie
Zakorzenienie
 
Avatar smerffie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Kraków/Przemyśl
Wiadomości: 12 514
Dot.: Aparaty ortodontyczne cz. XII

Cytat:
Napisane przez Irish184 Pokaż wiadomość
Ja też tak mam Ale ja zawsze zwracałam uwagę na zęby innych ludzi, bo moje krzywusy były zawsze dla mnie kompleksem i na tym punkcie mam lekkiego świra Po założeniu aparatu doszło jeszcze analizowanie jaką kto ma wadę A jeśli chodzi o aktorów, czy w ogóle znane osoby to ostatnio zauważyłam, że sporo z nich poprawiało zęby aparatem. I to jest pocieszające, że oni też mają takie problemy jak my Dla poprawienia nastroju zdjęcia celebrytów, którzy pięknego uśmiechu wcale nie zawdzięczają naturze :

o matko nie wiedzialam, ze oni tez! ten niby cudowny i piekny christiano tez?
__________________
Good is never enough if better is possible

INSTA
smerffie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-31, 23:33   #3585
Kachnaaaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 3 299
Dot.: Aparaty ortodontyczne cz. XII

Cytat:
Napisane przez Marie Madeleine Pokaż wiadomość
Dziewczyny wspomóżcie mnie radą bo się mocno wystraszyłam. Otóż za jednym z pierścieni czuję ,że wystaje drucik. Za drugim nie. Jestem świeżak więc nie wszystko jeszcze wiem. Czy to źle i czy to może spowodować, że coś się stanie nieprzyjemnego? Nie boli nie obciera, nie przeszkadza na razie. W zasadzie sama nie wiem czy tak to było czy dopiero teraz wyszedł. Po drugiej stronie tak nie mam. Nie wiem teraz co robić bo do orto dopiero za 3 tygodnie a mam bardzo daleko by od tak tam pojechać i sprawdzić co się dzieje
No właśnie dziewczyny,co robicie jeśli orto macie np.w innym mieście i nagłe coś was zacznie kłuć,ranić,itd?
Wiadomo że nie zawsze jest możliwość pojechania od razu,a coś trzeba zrobić. Jestem ciekawa jak rozgrywacie takie sprawy
__________________
KLIK
Moja listopadowa wymianka


Kachnaaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-31, 23:34   #3586
Jigoku
Zakorzenienie
 
Avatar Jigoku
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 13 984
Dot.: Aparaty ortodontyczne cz. XII

Cytat:
Napisane przez Kachnaaaa Pokaż wiadomość
No właśnie dziewczyny,co robicie jeśli orto macie np.w innym mieście i nagłe coś was zacznie kłuć,ranić,itd?
Wiadomo że nie zawsze jest możliwość pojechania od razu,a coś trzeba zrobić. Jestem ciekawa jak rozgrywacie takie sprawy
Ja przecierpiałam
__________________
After all this time? Always.


kosmetyki [urlhttps://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1170481][/url]
książki
Jigoku jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-31, 23:36   #3587
Kachnaaaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 3 299
Dot.: Aparaty ortodontyczne cz. XII

Cytat:
Napisane przez paulina18021995 Pokaż wiadomość
zauważa się też wady u innych ludzi, albo moich rodziców do szału doprowadza komentowanie przeze mnie uzębienia aktorów a jak ostatnio doszło poprawianie (z naszego na polski) to już w ogóle furia

btw, mój wujek przyjechał (a ja okręcona bandażem ) i mama opowiada Mu o tej mojej 8mce a On z tekstem 'to będziesz miała implant?'
O taaak,dziś zauważyłam że pani z reklamy miała wybitnie krzywe zęby

---------- Dopisano o 00:36 ---------- Poprzedni post napisano o 00:34 ----------

Cytat:
Napisane przez Jigoku Pokaż wiadomość
Ja przecierpiałam
Zastanawiam się czy można "zaprzyjaźnić" sobie np. w mieście,którym sie obecnie mieszka jakiegoś orto do spraw nagłych,typu wystający drut,bo u mnie to zaraz całe poliki poranione,albo wargi od spodu
__________________
KLIK
Moja listopadowa wymianka


Kachnaaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-01, 09:46   #3588
Irish184
Rozeznanie
 
Avatar Irish184
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 745
Dot.: Aparaty ortodontyczne cz. XII

Cytat:
Napisane przez smerffie Pokaż wiadomość
o matko nie wiedzialam, ze oni tez! ten niby cudowny i piekny christiano tez?
Tak, Cristiano też Nikt nie jest doskonały

Cytat:
Napisane przez Kachnaaaa Pokaż wiadomość
Zastanawiam się czy można "zaprzyjaźnić" sobie np. w mieście,którym sie obecnie mieszka jakiegoś orto do spraw nagłych,typu wystający drut,bo u mnie to zaraz całe poliki poranione,albo wargi od spodu
Myślę, że jak jest jakaś nagła sprawa niecierpiąca zwłoki, to można iść do innego orto. U mojej orto widziałam, że były takie przypadki, że np. dziewczyna mówiła, że nie ma możliwości iść do swojej, a ma jakąś awarię i moja orto ją przyjęła.
__________________
Była Aparatka
Stała powierzchnia nagryzowa: od 16.11.2011r. do 17.05.2012r.
Góra: od 16.11.2011r. do 06.09.2013r.
Dół: od 20.01.2012r. do 16.01.2014r.
Irish184 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-01, 10:35   #3589
Kachnaaaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 3 299
Dot.: Aparaty ortodontyczne cz. XII

Cytat:
Napisane przez Irish184 Pokaż wiadomość


Myślę, że jak jest jakaś nagła sprawa niecierpiąca zwłoki, to można iść do innego orto. U mojej orto widziałam, że były takie przypadki, że np. dziewczyna mówiła, że nie ma możliwości iść do swojej, a ma jakąś awarię i moja orto ją przyjęła.
To super,zawsze to jakieś wyjście z sytuacji
__________________
KLIK
Moja listopadowa wymianka


Kachnaaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-09-01, 10:35   #3590
smerffie
Zakorzenienie
 
Avatar smerffie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Kraków/Przemyśl
Wiadomości: 12 514
Dot.: Aparaty ortodontyczne cz. XII

a mi jak sie kiedys odkleil zamek i pojechalam do gabitenu swojej orto to sie okazalo, ze jest na urlopie. a inna babka powiedziala ze mi nie przyklei... a ogolnie to zeby elcze w krakowie, bo tam studiuje i mieszkam przez wiekszosc roku. a tera zjak na wakacjach ejstem w domu to musze dojezdzac. cale szczescie, ze przez te wakacje jeszcze sie nic nie stalo powaznego
__________________
Good is never enough if better is possible

INSTA
smerffie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-01, 11:31   #3591
juva
Raczkowanie
 
Avatar juva
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 61
Dot.: Aparaty ortodontyczne cz. XII

Cytat:
Napisane przez smerffie Pokaż wiadomość
a mi jak sie kiedys odkleil zamek i pojechalam do gabitenu swojej orto to sie okazalo, ze jest na urlopie. a inna babka powiedziala ze mi nie przyklei... a ogolnie to zeby elcze w krakowie, bo tam studiuje i mieszkam przez wiekszosc roku. a tera zjak na wakacjach ejstem w domu to musze dojezdzac. cale szczescie, ze przez te wakacje jeszcze sie nic nie stalo powaznego
ja też prostuję ząbki w krakowie mogę wiedzieć jaki gabinet? może mijamy się w poczekalni.

A co do sytuacji awaryjnych ostatnio jak wystawał mi drut poszłam do zwykłego dentysty w moim mieście i mi przyciął. Miałam wytrzymać, ale tak mi dziadostwo poraniło policzek, że nie wytrzymałam.
__________________
Dumna Aparatka:
Hyrax 2.07.2012 Dół 2.07.2012 Wyciągi 15.07.2012

Piję drożdże! 27.08.
OCM 27.08
Zdrowo się odżywiam 27.08
Dbam o włosy 27.08
juva jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-01, 12:37   #3592
oska99
Rozeznanie
 
Avatar oska99
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 507
Dot.: Aparaty ortodontyczne cz. XII

cześć Kochane 30 sierpnia miałam mieć ściągany aparacik, ale na własne życzenie ponoszę go tyle ile chcę zostawiłam go sobie dlatego, że nie podobała mi się szpara między 1, ale orto powiedziała, że taki kształt mają moje jedynki i inaczej się nie da, ale widząc moje niezadowolenie z tego powodu, spiłowała mi troche żęba, ponacinała i jakoś się złączyły mam nadzieje,że to nie jest chwilowy efekt bo się załamię!! mam do zrobienia dwolne jednynki i mam się zgłosić do orto w celu ustalenia daty ściagania aparatu. No i muszę przygotować 850zł :/ tyle będzie mnie kosztowało ściaganie aparatu, aparaty retencyjne, czyszczecnie żebów itd. i to będzie rozłożone na 2 wizyty :| zbankrutuję
__________________
Starania od 2015 r.
3x iui
2x ivf Artvimed
10.2019 Macierzyństwo - dr Mirocki lub Przybycień ?



oska99 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-01, 15:25   #3593
tasiulek
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: pomorze
Wiadomości: 2 130
Dot.: Aparaty ortodontyczne cz. XII

Cytat:
Napisane przez paulina18021995 Pokaż wiadomość
zauważa się też wady u innych ludzi, albo moich rodziców do szału doprowadza komentowanie przeze mnie uzębienia aktorów a jak ostatnio doszło poprawianie (z naszego na polski) to już w ogóle furia

btw, mój wujek przyjechał (a ja okręcona bandażem ) i mama opowiada Mu o tej mojej 8mce a On z tekstem 'to będziesz miała implant?'
Ja zawsze jak idę po ulicy mówię do TŻ "Ty patrz ta ma aparat" - A ten skąd wiesz - Bo ma takie usta wydatne

Cytat:
Napisane przez Kachnaaaa Pokaż wiadomość
No właśnie dziewczyny,co robicie jeśli orto macie np.w innym mieście i nagłe coś was zacznie kłuć,ranić,itd?
Wiadomo że nie zawsze jest możliwość pojechania od razu,a coś trzeba zrobić. Jestem ciekawa jak rozgrywacie takie sprawy
Moja orto powiedziała mi że mam zawsze do niej dzwonić pomiędzy 8 a 21 opisuję wtedy problem i następuje decyzja co robimy
tasiulek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-01, 16:21   #3594
Kolorowymaj
Zadomowienie
 
Avatar Kolorowymaj
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 1 885
Dot.: Aparaty ortodontyczne cz. XII

Cytat:
Napisane przez Kusum Pokaż wiadomość
Podzielę się z Wami moimi postępami w leczeniu. Minęło dopiero 1,5 miesiąca, ale ja już widzę różnicę. Uwaga - zdjęcia dla ludzi o mocnych nerwach.
Wybaczcie przebarwienia od kawy. Szoruję zęby, a one wciąż są... Może macie na to jakieś sposoby?
Jaka ogromna różnica
Ja nosze 3 tygodnie i nawet minimalnej różnicy nie widze, chyba zaczynam się martwić
Kolorowymaj jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-01, 16:42   #3595
Marie Madeleine
Zadomowienie
 
Avatar Marie Madeleine
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: Znów Polska!
Wiadomości: 1 279
Send a message via Skype™ to Marie Madeleine
Dot.: Aparaty ortodontyczne cz. XII

Cytat:
Napisane przez Kolorowymaj Pokaż wiadomość
Ja nosze 3 tygodnie i nawet minimalnej różnicy nie widze, chyba zaczynam się martwić
Ja tak samo nic a nic. No, ale może to zależy od wady. Ja akurat mam sporo do naprawienia.
Marie Madeleine jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-01, 16:47   #3596
Kolorowymaj
Zadomowienie
 
Avatar Kolorowymaj
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 1 885
Dot.: Aparaty ortodontyczne cz. XII

Cytat:
Napisane przez Marie Madeleine Pokaż wiadomość
Ja tak samo nic a nic. No, ale może to zależy od wady. Ja akurat mam sporo do naprawienia.
Też mam dużą wade
W najbliższy czwartek mam wizyte u ortodonty, mam nadzieję że coś zacznie się zmieniać
Kolorowymaj jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-01, 17:20   #3597
Karen15
Zakorzenienie
 
Avatar Karen15
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 3 436
Dot.: Aparaty ortodontyczne cz. XII

To i ja się pochwalę. Noszę aparat od 5 marca 2012 i pierwsze efekty widziałam już drugiego dnia. Zrobiła mi się duża szpara między jedynkami.
Wadę miałam dosyć dużą, teraz jest dużo lepiej. Zdecydowałam się na mini implanty i to pewnie dzięki nim tak szybko to wszystko się robi
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 12.jpg (24,4 KB, 44 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 12 (2).jpg (27,6 KB, 39 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 12 (15).jpg (24,5 KB, 39 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg aparat (4).jpg (23,9 KB, 39 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg aparat (5).jpg (19,9 KB, 33 załadowań)
Karen15 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-02, 00:35   #3598
imnotsweetnow
Raczkowanie
 
Avatar imnotsweetnow
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 50
Dot.: Aparaty ortodontyczne cz. XII

Cytat:
Napisane przez Karen15 Pokaż wiadomość
To i ja się pochwalę. Noszę aparat od 5 marca 2012 i pierwsze efekty widziałam już drugiego dnia. Zrobiła mi się duża szpara między jedynkami.
Wadę miałam dosyć dużą, teraz jest dużo lepiej. Zdecydowałam się na mini implanty i to pewnie dzięki nim tak szybko to wszystko się robi
no ładnie, ładnie
__________________
od 28.12.12 aparatka
imnotsweetnow jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-02, 07:02   #3599
lauris
Raczkowanie
 
Avatar lauris
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: 100km od Warszawy (:
Wiadomości: 195
Dot.: Aparaty ortodontyczne cz. XII

można dołączyć?
ja po pierwszym miesiącu widziałam wielką różnicę - znajomi również!, a po 1 wymianie gumek już na drugi dzień jedynki mi się całkiem inaczej przestawiły, zobaczymy co będzie dalej.)
__________________
Aparatka
góra&dół - 17.07.12
waga: 70/69/68/67/66/65/64/63/62/61/60


follow me on tumblr aniaishere.tumblr.com
lauris jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-02, 08:41   #3600
kasiunia_84
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Mikołów
Wiadomości: 116
Dot.: Aparaty ortodontyczne cz. XII

Cytat:
Napisane przez bleedingsun Pokaż wiadomość
5 września jadę zmieniać górny łuk...
Też żałuję, że nie poszłam do kogoś innego, ale w mojej okolicy ta ortodontka uchodzi za bardzo dobrą, może dlatego, że lekarzy tego typu jest u mnie niewielu.
Ja nie jestem jedyną osobą, która ma przesunięte wszystkie zęby w jedną stronę. Mam kolegę, który na następnej wizycie ściąga u niej aparat i również ma zęby poza osią. Koleżanka natomiast miała nosić aparat rok, a nosi już prawie 3 i też ma wszystko przesunięte. To jest dla mnie chore, ona krzywdzi ludzi zamiast im pomagać i zdziera przy tym niezłą kasę
będzie Ci to robiła stara ortodontka czy zmieniasz ją i u nowej będą Ci przeklejać??

Kochana ja byłam w podobnej sytuacji, wkurzyłam się, że zęby po założeniu aparatu zwiały mi w jedną stronę a orto wpierała mi że to złudzenie optyczne i inne takie.
W końcu się wkurzyłam i też poszłam gdzieś indziej na konsultacje i też usłyszałam, że z tak przyklejonymi zamkami to już nic się nie ruszy( na szczęście to było po 9ciu miesiącach leczenia), potem poszłam do drugiej na konsultacje bo ta pierwsza kazała ściągnąć aparat i założyć u niej od nowa nowy czyli kolejne tysiące na aparat:/ bo nie bawi się w przeklejanie.
Ta druga orto zaś po moim "błaganiu" zgodziła się mnie przejąć i tak co wizytę miałam przeklejane po 2 zamki albo 1.
AAA i miałam jeszcze bardzo cienki drut od tej starej orto który nosi się na samym początku leczenia więc jak mi się miało coś prostować.
A jak nowa przekleiła mi jedynki to do następnej wizyty były już proste Dała potem grubszy drut i ząbki prostują się jaktalala
Cieszę się ze zmiany lekarza i wogóle miałam szczęście że trafiłam na takiego , który chciał to poprawiać
__________________
Aparatka góra 30.06.2010
dół i zmiana orto 13.06.2011
planowany koniec .....myślę ,że do pół roku
zapuszczam włosy... ROŚNIJCIE !!!
kasiunia_84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Medycyna estetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-05-29 15:51:14


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:58.