Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.31 - Strona 145 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Chirurgia plastyczna

Notka

Chirurgia plastyczna Interesujesz się chirurgią plastyczną? Poddałaś się zabiegowi lub go rozważasz? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, zadaj pytanie.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2018-01-19, 19:22   #4321
Ona31Waw
Raczkowanie
 
Avatar Ona31Waw
 
Zarejestrowany: 2017-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 332
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.31

Cytat:
Napisane przez Serce Pokaż wiadomość
Tak się zastanawiam ile ml ma np Rozenkowa. Ona nawet w ciuchach ma duże piersi...
Tak samo Siwiec ale ona ma naprawdę piękne piersi
Rozenkowa wcześniej nie miała takich cycków, tzn. miała zrobione jak trafiła do TVNu ale teraz ostatnio jeszcze je sobie powiększyła... ma kawał cyca - ciekawe kto jej robił i jaki to implant
A Siwiec ma bardzo ładnie zrobione - idealne
__________________
Było: A/84/70/171/56
Już są M.Ch 21.09.2017 Allergan 325cc 12/11.1/5.7
Jest: E 90/70/171/58
Ona31Waw jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-01-20, 09:03   #4322
Serce
Raczkowanie
 
Avatar Serce
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: z domu
Wiadomości: 380
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.31

Cytat:
Napisane przez Ona31Waw Pokaż wiadomość
Rozenkowa wcześniej nie miała takich cycków, tzn. miała zrobione jak trafiła do TVNu ale teraz ostatnio jeszcze je sobie powiększyła... ma kawał cyca - ciekawe kto jej robił i jaki to implant
A Siwiec ma bardzo ładnie zrobione - idealne

No Rozenek to ma chyba z 800 ml.
Generalnie za duże wizualnie jak dla mnie, straciła proporcje ciała i dziewczęcość...
__________________
19.12.2017 operacja AK. Sebbin 380 ml (11,5 x 12,2 x 5,5 cm)
Serce jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-01-20, 09:10   #4323
crippled
Wtajemniczenie
 
Avatar crippled
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 2 829
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.31

Cytat:
Napisane przez Serce Pokaż wiadomość
No Rozenek to ma chyba z 800 ml.
Generalnie za duże wizualnie jak dla mnie, straciła proporcje ciała i dziewczęcość...
ja strzelam, że około 500 ale ona chyba jest drobna i dlatego wydają się takie duże


Cześć Wam
__________________
crippled jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-01-20, 10:15   #4324
Ona31Waw
Raczkowanie
 
Avatar Ona31Waw
 
Zarejestrowany: 2017-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 332
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.31

Cytat:
Napisane przez crippled Pokaż wiadomość
ja strzelam, że około 500 ale ona chyba jest drobna i dlatego wydają się takie duże


Cześć Wam
Crippled gdzie byłaś jak Cię nie było??
Rozenkowa jest mojego wzrostu czyli 170cm więc drobna nie jest - wyglada normalnie - ja obstawiam ze ma ponad 600cc
Aghatta jak się czujesz? Juz troszkę lepiej z bólem?
Miłej soboty dziewczyny
__________________
Było: A/84/70/171/56
Już są M.Ch 21.09.2017 Allergan 325cc 12/11.1/5.7
Jest: E 90/70/171/58
Ona31Waw jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-01-20, 10:29   #4325
Toskania2000
Raczkowanie
 
Avatar Toskania2000
 
Zarejestrowany: 2017-09
Wiadomości: 419
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.31

Cześć
nie było mnie ostatnio ... dużo się dzieje u mnie, dużo zmian, stresu i ogólnie początek roku nie jest szczególnie szczęśliwy. Usunęłam zdjęcia bo podejrzewam, że ktoś mógł je pokazać osobie, która mnie zna ... pewności nie mam ale mogło tak być.

Staram się nadrobić zaległości w postach.

Agata - gratuluję ! Bierz p.bólowe i wytrwaj, ja czas zaraz po operacji wspominam fatalnie ale jedna dobra wiadomość - to minie i będziesz się jeszcze nimi cieszyć

Justynka - masz fajne cycki, nie doszukuj się niczego złego bo w końcu znajdziesz
Moje piersi ostatnio nie sprawują się dobrze, strasznie mnie bolał mostek, czułam jakby prądy przechodzące przez piersi, ciągnie, rwie. Sutki są nadwrażliwe. Być może się przetrenowałam albo za ciężkie zakupy nosiłam. Minęły 4 m-ce a ja z nimi muszę się tak ostrożnie obchodzić ... męczące to bardzo.
Ponadto schudłam 2 kg i implant niefajnie się odznacza u góry. Nie byłam na 3 m-cznej kontroli, chyba zadzwonię i podjadę pokazać je.
Poza tym kibicuję Zainteresowanej, Ona31 - do twarzy Ci w czerwieni Ismenka, Komtesa, Dziubas, Kinia, Szalona, Lika, Luka, Judyta,Zoji, Eleanorx, Serce - caaaałusy dla wszystkich, także dla dziewczyn, które pominęłam
__________________
21.09. 2017 - Silimed 425 cc - A.B.
Toskania2000 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-01-20, 10:47   #4326
Goosiek
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: B
Wiadomości: 263
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.31

Witam się i zostawiam ślad, ze podczytuje Was
Jak zwykle wszystkie cycki, które mogę podglądnac są wspaniałe!!! A moje nadal za małe Hahahah mimo ze dzięki Bogu już nie stercza jak dwa namioty 😀
__________________
07.03 A.B. Konsultacja
27.03 A.B. silimed anatom 370ml hi
Goosiek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-01-20, 11:07   #4327
mmaya
Przyczajenie
 
Avatar mmaya
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 29
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.31

część dziewczyny, o op piersi zaczęłam daawno temu myśleć, po 10 l w końcu nastąpi ten moment.

w styczniu mam op u M.Sz. w Warszawie. prawie 2l czekania na termin od pierwszej wizyty....

implanty mam miec anatomiczne, 375ml. niestety nie pamiętam o jakich dokładnie dr mówił, muszę dopytać. i tu zaczęły mi się pojawiać moje wątpliwości. mówiłam de ze chcę żeby efekt był w miarę naturalny, tzn nie chcę żeby było z daleka widac ze miałam powiększane, ale z drugiej str jak już się nacierpię tyle po op to tez nie chce załować ze są za małe... pod biustem mam 77cm, odl od sutków 21cm, waga 56, wzrost ok 168.

drugie pytanie to rodzaj cięcia. czy to wokół otoczki wg waszej wiedzy często powoduje skutki uboczne typu brak czucia czy nadwrażliwość? po cc zrobiła mi się brzydka blizna w stylu bliznowca, taka zgrubiała, teraz po 2 latach powoli na zewn krawedziach robi się cienka kreseczka. mówiłam o tym dr ze najb boję się tych blizn i już nie wiem w którym miejscu byłaby gorsza. nie wyobrazam sobie tez nie miec czucia w sutkach czy nadwrazliwosci. oczywiscie pogadam jeszcze z dr o moich watpliwosciach ale moze cos doradzicie...
mmaya jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2018-01-20, 11:09   #4328
aqgatta58
Zadomowienie
 
Avatar aqgatta58
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 1 943
Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.31

Ja dzisiaj nie umiałam wstać z łóżka, od 9 do 10 sie zbierałam zanim wstałam. Rano ból pleców i cycków, koszmarny. Teraz już po ketonalu lepiej jest. Chodzę bezczynnie po mieszkaniu bo nie chce sie już kłaść a mieszkanie całe ogrania mąż. Cycki póki co dla mnie są ogromne i niekształtne. Wiem ze muszę byc cierpliwa że z dnia na dzień będzie lepiej. Nie wiem czy przy tej operacji biustu sie nie pomylili i nie zrobili mi przy okazji in vitro, serio brzuch mam jak w 8 miesiącu ciąży miałam.

Toskania2000 myślisz ze stad zdjęcia wypłynęły? Miałaś album zrobiony oprócz prywatnego widoczny tylko dla przyjaciół? Ja o tym nie wiedziałam i w sumie moja wyjściówkę to każdy sobie mógł z forum obejrzeć, bo o ile album miałam prywatny to widoczność zdjęć miałam dla wszystkich. Dopiero jak ktoś tutaj zaczął pisać o tym to zmieniłam widoczność dla przyjaciół.

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Edytowane przez aqgatta58
Czas edycji: 2018-01-20 o 11:14
aqgatta58 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-01-20, 12:47   #4329
JustynkaWe
Raczkowanie
 
Avatar JustynkaWe
 
Zarejestrowany: 2017-08
Wiadomości: 384
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.31

Kobitki fotki cyckow z cala sylwetka sa u mnie w albumie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
JustynkaWe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-01-20, 14:40   #4330
zochawks
Zakorzenienie
 
Avatar zochawks
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 6 029
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.31

Cytat:
Napisane przez Goosiek Pokaż wiadomość
Witam się i zostawiam ślad, ze podczytuje Was
Jak zwykle wszystkie cycki, które mogę podglądnac są wspaniałe!!! A moje nadal za małe Hahahah mimo ze dzięki Bogu już nie stercza jak dwa namioty 😀
Gosiu lekarz nie zgodził się Sie na większy implant ? I tak musiał musiał je wyciągnąć.
__________________
3.07.2017 Bydgoszcz A.Ś. Polytech replicon txt 110/57/69 330cc

WYMIANA KOSMETYKÓW

zochawks jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-01-20, 15:57   #4331
Serce
Raczkowanie
 
Avatar Serce
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: z domu
Wiadomości: 380
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.31

Cytat:
Napisane przez aqgatta58 Pokaż wiadomość
Ja dzisiaj nie umiałam wstać z łóżka, od 9 do 10 sie zbierałam zanim wstałam. Rano ból pleców i cycków, koszmarny. Teraz już po ketonalu lepiej jest. Chodzę bezczynnie po mieszkaniu bo nie chce sie już kłaść a mieszkanie całe ogrania mąż. Cycki póki co dla mnie są ogromne i niekształtne. Wiem ze muszę byc cierpliwa że z dnia na dzień będzie lepiej. Nie wiem czy przy tej operacji biustu sie nie pomylili i nie zrobili mi przy okazji in vitro, serio brzuch mam jak w 8 miesiącu ciąży miałam.

Toskania2000 myślisz ze stad zdjęcia wypłynęły? Miałaś album zrobiony oprócz prywatnego widoczny tylko dla przyjaciół? Ja o tym nie wiedziałam i w sumie moja wyjściówkę to każdy sobie mógł z forum obejrzeć, bo o ile album miałam prywatny to widoczność zdjęć miałam dla wszystkich. Dopiero jak ktoś tutaj zaczął pisać o tym to zmieniłam widoczność dla przyjaciół.

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Pij herbatę z rumianku działa przeciwzapalnie i przyspiesza gojenie się ran. Ja piłam 2 dziennie po operacji.


Toskania nareszcie! Może zrób porządek w znajomych jeśli masz takie podejrzenia. Ja też obawiam się takiej sytuacji dlatego staram sie robić zdjęcia w miarę na neutralnym tle..
__________________
19.12.2017 operacja AK. Sebbin 380 ml (11,5 x 12,2 x 5,5 cm)

Edytowane przez Serce
Czas edycji: 2018-01-20 o 16:30
Serce jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-01-20, 17:27   #4332
crippled
Wtajemniczenie
 
Avatar crippled
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 2 829
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.31

Cytat:
Napisane przez Ona31Waw Pokaż wiadomość
Crippled gdzie byłaś jak Cię nie było??
Rozenkowa jest mojego wzrostu czyli 170cm więc drobna nie jest - wyglada normalnie - ja obstawiam ze ma ponad 600cc
Jakoś nie miałam weny twórczej do pisania ale mniej więcej jestem na bieżąco bo podglądałam forum i Wasze albumy
W sumie mija mi rok od pomysłu na powiększenie biustu, bo w styczniu 2017 zajrzałam na wątek pierwszy raz a dwa tygodnie później już siedziałam na konsultacji u AK. To była dobra decyzja
__________________
crippled jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-01-21, 07:49   #4333
dziubas3105
Zadomowienie
 
Avatar dziubas3105
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 1 573
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.31

Witam się z rana

Komtesa, gdzie się podziewasz?!

Agata, co z piersiami?

Toskania, w moim przypadku mocne bóle w piersiach powodowało układanie się piersi. Ostatnio bardzo mi dokuczał lewy i okazało się, że się obniżył - piersi się wyrównały, lewa była ok 1 cm wyżej.

Rozenkową widziałam na żywo, z tym rozm implantu wygląda jak wielka baba, sporo za duży biust do reszty
__________________
Mentor cpg 323 300cc, proj 5.6 - mogłoby być więcej
dziubas3105 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-01-21, 08:42   #4334
aqgatta58
Zadomowienie
 
Avatar aqgatta58
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 1 943
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.31

Hej, moje samopoczucie średnie bo noce nieprzespane, budzę sie co chwile, cieżko sie śpi na wznak. Dodatkowo od ketonalu bolał mnie żołądek, dzisiaj już go nie biorę. Chciałam zażyć nimesil bo mam w domu ale czytam ulotkę i nie należy go stosować jeżeli występuje uczulenie na aspirynę, uczulenia nie mam ale w zaleceniach pooperacyjnych mam wypisane żeby nie uzywac aspiryny wiec nie wiem czy nimesil nie jest jakimś pochodnym tego leku. Także dzisiaj iboprofen musi wystarczyć. Piersi dalej mocno spuchnięte i bez kształtu


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
aqgatta58 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-01-21, 10:59   #4335
Niki0404
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-01
Wiadomości: 14
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.31

Hej
Czy jest ktoś na forum sprzed 5 lat czyli z 2013 r? Byłam na tym forum jako buziol04. Niestety nie pamiętam hasła do mojego profilu starego i nie mam dostepu do zdjęć sprzed operacji

Powiększałam piersi w Krakowie;D nie mogę uwierzyć, że już minęło 5 lat w niedługim czasie planuje ciąże, zastanawiam się czy jest tu ktoś kto jest po ciąży ? Jak piersi wyglądają po karmieniu ?


Pozdrawiam
Niki0404 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-01-21, 13:58   #4336
myselfe
Raczkowanie
 
Avatar myselfe
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 320
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.31

Hej mi zostaly juz tylko dwa tygodnie do poprawki. Troche sie ciesze, ale z drugiej strony sie boje plus do tego nadal nie zdecydowalam ktore implanty wezme, silimedy czy motive. Silimedy maja lepsze wymiary a motiva jest bardziej miekka. Zreszta silimedy jeszcze nie dojechaly. W poniedzialek bede dzwonic czy beda czy nie
__________________
27.02.17 D.F 445cc eurosilicone anatomiczne
Poprawka AB 05.02.2018 Polytech replicon 425
myselfe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-01-21, 15:53   #4337
Niki0404
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-01
Wiadomości: 14
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.31

Ja mam slimedy i też się bałam że będą twarde. Cały czas miałam mieć mentory i w dniu operacji zdecydowałam się na slimedy 😊na początku były dość twarde ale teraz to takie mięciutenkie jak naturalne 😀
Niki0404 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-01-21, 16:47   #4338
komtesa
Rozeznanie
 
Avatar komtesa
 
Zarejestrowany: 2016-04
Wiadomości: 945
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.31

Cytat:
Napisane przez dziubas3105 Pokaż wiadomość
Komtesa, gdzie się podziewasz?
Jestem we Włoszech na nartach.
Pozdrowienia dla Was wszystkich!
Cytat:
Napisane przez myselfe Pokaż wiadomość
Hej mi zostaly juz tylko dwa tygodnie do poprawki. Troche sie ciesze, ale z drugiej strony sie boje plus do tego nadal nie zdecydowalam ktore implanty wezme, silimedy czy motive. Silimedy maja lepsze wymiary a motiva jest bardziej miekka. Zreszta silimedy jeszcze nie dojechaly. W poniedzialek bede dzwonic czy beda czy nie
No cześć, cześć! Dawno Cię nie było.
Ja bym nie ruszała takich fajnych cycków.
__________________
T.D. 31.05.2016 Mentor 300cc/11/10,3/5,6
komtesa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-01-21, 18:48   #4339
Ona31Waw
Raczkowanie
 
Avatar Ona31Waw
 
Zarejestrowany: 2017-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 332
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.31

Cytat:
Napisane przez Toskania2000 Pokaż wiadomość
Cześć
nie było mnie ostatnio ... dużo się dzieje u mnie, dużo zmian, stresu i ogólnie początek roku nie jest szczególnie szczęśliwy. Usunęłam zdjęcia bo podejrzewam, że ktoś mógł je pokazać osobie, która mnie zna ... pewności nie mam ale mogło tak być.

Staram się nadrobić zaległości w postach.

Agata - gratuluję ! Bierz p.bólowe i wytrwaj, ja czas zaraz po operacji wspominam fatalnie ale jedna dobra wiadomość - to minie i będziesz się jeszcze nimi cieszyć

Justynka - masz fajne cycki, nie doszukuj się niczego złego bo w końcu znajdziesz
Moje piersi ostatnio nie sprawują się dobrze, strasznie mnie bolał mostek, czułam jakby prądy przechodzące przez piersi, ciągnie, rwie. Sutki są nadwrażliwe. Być może się przetrenowałam albo za ciężkie zakupy nosiłam. Minęły 4 m-ce a ja z nimi muszę się tak ostrożnie obchodzić ... męczące to bardzo.
Ponadto schudłam 2 kg i implant niefajnie się odznacza u góry. Nie byłam na 3 m-cznej kontroli, chyba zadzwonię i podjadę pokazać je.
Poza tym kibicuję Zainteresowanej, Ona31 - do twarzy Ci w czerwieni Ismenka, Komtesa, Dziubas, Kinia, Szalona, Lika, Luka, Judyta,Zoji, Eleanorx, Serce - caaaałusy dla wszystkich, także dla dziewczyn, które pominęłam
Nareszcie jesteś - martwiłyśmy się ... Serce ma racje - zrób porządek w znajomych jeśli masz podejrzenia ...
mam nadzieje ze problemy szybko miną a piersi... moje tez coś zaczynaja wariować - nic już nie czułam, zapomniałam ze je robiłam i nagle zaczęły bolec i... są Krzywe!!! Jedna wyżej a druga niżej - różnica ok 1cm - okazuje się ze się wyrównują - kiedyś nusza się ułożyć może u Ciebie to również jest kwestia tego?
Jedź do A.B na kontrole i niech on oceni
Dziękuje za miłe słowa i baaaardzo się cieszę ze do nas wróciłaś :-*

---------- Dopisano o 19:38 ---------- Poprzedni post napisano o 19:28 ----------

Cytat:
Napisane przez mmaya Pokaż wiadomość
część dziewczyny, o op piersi zaczęłam daawno temu myśleć, po 10 l w końcu nastąpi ten moment.

w styczniu mam op u M.Sz. w Warszawie. prawie 2l czekania na termin od pierwszej wizyty....

implanty mam miec anatomiczne, 375ml. niestety nie pamiętam o jakich dokładnie dr mówił, muszę dopytać. i tu zaczęły mi się pojawiać moje wątpliwości. mówiłam de ze chcę żeby efekt był w miarę naturalny, tzn nie chcę żeby było z daleka widac ze miałam powiększane, ale z drugiej str jak już się nacierpię tyle po op to tez nie chce załować ze są za małe... pod biustem mam 77cm, odl od sutków 21cm, waga 56, wzrost ok 168.

drugie pytanie to rodzaj cięcia. czy to wokół otoczki wg waszej wiedzy często powoduje skutki uboczne typu brak czucia czy nadwrażliwość? po cc zrobiła mi się brzydka blizna w stylu bliznowca, taka zgrubiała, teraz po 2 latach powoli na zewn krawedziach robi się cienka kreseczka. mówiłam o tym dr ze najb boję się tych blizn i już nie wiem w którym miejscu byłaby gorsza. nie wyobrazam sobie tez nie miec czucia w sutkach czy nadwrazliwosci. oczywiscie pogadam jeszcze z dr o moich watpliwosciach ale moze cos doradzicie...
Witaj
Ja również byłam na konsultacji u M.Sz ale w końcu zdecydowałam się na operacje u M.Ch bo nie chciałam czekać 4 lat (!!!) na operacje
Jesteś mniej więcej mojego wzrostu ale ja pod biustem mam 70 a Ty troszkę więcej M.Sz chciał mi włożyć 280cc i chciał zrobić cięcie pod piersiami. Troszkę małe te implanty
Finalnie mój M.Ch włożył mi 325cc i mam cięcie pod piersiami - blizny bardzo ladnie i szybko mi się goiły ale to jak wiesz jest kwestia bardzo indywidualna.
Sugerowałaby Ci cięcie pod piersiami ponieważ piersi tak czy inaczej troszkę opadną i całkowicie zakryją to cięcie i nie będzie widoczne
Twój implant do Twojej budowy myśle ze da Ci ciut wieksze piersi od moich
Wrzuć wyjściówkę i ocenimy

---------- Dopisano o 19:43 ---------- Poprzedni post napisano o 19:38 ----------

Cytat:
Napisane przez crippled Pokaż wiadomość
Jakoś nie miałam weny twórczej do pisania ale mniej więcej jestem na bieżąco bo podglądałam forum i Wasze albumy
W sumie mija mi rok od pomysłu na powiększenie biustu, bo w styczniu 2017 zajrzałam na wątek pierwszy raz a dwa tygodnie później już siedziałam na konsultacji u AK. To była dobra decyzja
Ja tez ostatnio weny nie miałam ale podobnie jak Ty czytałam regularnie co się tu dzieje
A tak w ogóle to zawsze będę miała do Ciebie sentyment bo jako pierwsza mi tu odpisałas jak Was znalazłam przed OP... ❤️

---------- Dopisano o 19:48 ---------- Poprzedni post napisano o 19:43 ----------

Cytat:
Napisane przez aqgatta58 Pokaż wiadomość
Hej, moje samopoczucie średnie bo noce nieprzespane, budzę sie co chwile, cieżko sie śpi na wznak. Dodatkowo od ketonalu bolał mnie żołądek, dzisiaj już go nie biorę. Chciałam zażyć nimesil bo mam w domu ale czytam ulotkę i nie należy go stosować jeżeli występuje uczulenie na aspirynę, uczulenia nie mam ale w zaleceniach pooperacyjnych mam wypisane żeby nie uzywac aspiryny wiec nie wiem czy nimesil nie jest jakimś pochodnym tego leku. Także dzisiaj iboprofen musi wystarczyć. Piersi dalej mocno spuchnięte i bez kształtu


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Jeśli Cie tak boli to weź Paracetamol 1000mg albo Solpadeine - na mnie super działało widzę ze z bólem jesteś bidulko tak samo wrażliwa jak ja...
Dużo leż i odpoczywaj i ból minie - z każdym dniem będzie lepiej. A jeśli boli Cię kręgosłup to poproś swojego męża żeby Ci delikatnie pomasował te bolące miejsca - poczujesz ogromna ulgę kręgosłup musi się przyzwyczaić do nowego stanu rzeczy bo nagle zmienił Ci się środek ciężkości daj mu się na nowo ułożyć
Buziaki :-*
__________________
Było: A/84/70/171/56
Już są M.Ch 21.09.2017 Allergan 325cc 12/11.1/5.7
Jest: E 90/70/171/58
Ona31Waw jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-01-21, 19:00   #4340
aqgatta58
Zadomowienie
 
Avatar aqgatta58
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 1 943
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.31

Dziękuje wam wszystkim za dobre rady. Kochane jesteście Rumianek będę pic od jutra a o masaż tez męża poproszę


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
aqgatta58 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-01-21, 19:42   #4341
myselfe
Raczkowanie
 
Avatar myselfe
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 320
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.31

Cytat:
Napisane przez komtesa Pokaż wiadomość
Jestem we Włoszech na nartach.
Pozdrowienia dla Was wszystkich!

No cześć, cześć! Dawno Cię nie było.
Ja bym nie ruszała takich fajnych cycków.
Komtesa ja wiem, one na zdjeciach wygladaja w miare ok, ale w rzeczywistosci wygladaja po prostu zle. Bylam niedawno na usg i lekarz ktory je wykonywal od razu powiedzial ze mam za szerokie implanty, nawet nie zdarzylam slowem sie odezwac.. poza tym mam caly czas dolegliwisci bolowe w prawej piersi a raczej pod pacha gdzie mi sie krawedzie wbijaja. Kolejnym mankamentem jest mocno uniesiona skora na mostku ktora wyglada bardzo niestetycznie i mam nadzieje, ze AB sobie z tym tez poradzi. A no i do tego sa krzywe ehh
Bede miala poprawke razem z Zainteresowana (ten sam dzien) mam nadzieje ze obie wyjdziemy tym razem zadowolone
__________________
27.02.17 D.F 445cc eurosilicone anatomiczne
Poprawka AB 05.02.2018 Polytech replicon 425
myselfe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-01-21, 20:39   #4342
aqgatta58
Zadomowienie
 
Avatar aqgatta58
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 1 943
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.31

Aruzia widzę twoje zdjęcia przed dodaniem cie do przyjaciół, ustaw sobie widoczność tylko dla przyjaciol


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
aqgatta58 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-01-21, 21:09   #4343
Toskania2000
Raczkowanie
 
Avatar Toskania2000
 
Zarejestrowany: 2017-09
Wiadomości: 419
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.31

Cytat:
Napisane przez myselfe Pokaż wiadomość
Komtesa ja wiem, one na zdjeciach wygladaja w miare ok, ale w rzeczywistosci wygladaja po prostu zle. Bylam niedawno na usg i lekarz ktory je wykonywal od razu powiedzial ze mam za szerokie implanty, nawet nie zdarzylam slowem sie odezwac.. poza tym mam caly czas dolegliwisci bolowe w prawej piersi a raczej pod pacha gdzie mi sie krawedzie wbijaja. Kolejnym mankamentem jest mocno uniesiona skora na mostku ktora wyglada bardzo niestetycznie i mam nadzieje, ze AB sobie z tym tez poradzi. A no i do tego sa krzywe ehh
Bede miala poprawke razem z Zainteresowana (ten sam dzien) mam nadzieje ze obie wyjdziemy tym razem zadowolone
Mój lewy cycek też jest krzywy i nie wiem czy zdołam sie do tego przyzwyczaić. Na szczęście przestały mnie boleć bo już myślałam, że coś złego się dzieje z nimi. Ogólnie to mam tak, że jednego dnia się nimi zachwycam a za tydzień jestem wkurzona bo widzę wszystkie mankamenty i wtedy przypominam sobie słowa Malefi i Komtesy żeby nie ruszać piersi bo mam piękną swoją wyjściówkę

---------- Dopisano o 22:09 ---------- Poprzedni post napisano o 21:51 ----------

Cytat:
Napisane przez aqgatta58 Pokaż wiadomość
Dziękuje wam wszystkim za dobre rady. Kochane jesteście Rumianek będę pic od jutra a o masaż tez męża poproszę


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Agata,
masaż odcinka lędźwiowego ratował mi życie. Serio. Mnie nie bolały piersi tylko kręgosłup, to był koszmar. Spałam na siedząco, mąż mi z poduszek robił siedzisko. Męczyłam się tydzień w takiej pozycji, ale z czasem minęło. Dużo chodziłam żeby tylko nie czuć bólu i nie siadać.
To nie był fajny czas. Zresztą później też nie było kolorowo, bo zaczełam odczuwać wszystkie dolegliwości, które mają dziewczyny po op którejś soboty nawet płakałam nad patelnią jajecznicy, że pewnie mam sepse bo inne dziewczyny na nic się nie skarżą a mnie jakby ktoś ogniem przypalał i prądem pieściłodlot totalny.
__________________
21.09. 2017 - Silimed 425 cc - A.B.
Toskania2000 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-01-22, 08:46   #4344
Goosiek
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: B
Wiadomości: 263
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.31

Myselfe jaki rozmiar silimedow proponuje doktor?

Dziewczyny czy jak stosujecie plastry lub maści na blizny to blizny robią się Wam bardziej Hmm czerwone???
__________________
07.03 A.B. Konsultacja
27.03 A.B. silimed anatom 370ml hi
Goosiek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-01-22, 08:50   #4345
Cotton2015
Raczkowanie
 
Avatar Cotton2015
 
Zarejestrowany: 2017-05
Lokalizacja: Berlin
Wiadomości: 404
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.31

Toskania tak będzie jeszcze przez jakiś czas. Taki ból od czasu do czasu może zdarzać się nawet do roku po operacji. To samo jest z wyglądem piersi. Będą się jeszcze nie raz zmieniać.

Agatta gratuluję i życzę cierpliwości. Kazda z nas przechodzi inaczej okres rekonwalescencji, ja niestety też mam bardzo niski próg bólu. Drugą operację zniosłam nawet gorzej, niż pierwszą, chociaż po tym pierwszym kiepskim okresie gojenie nastąpiło dużo szybciej.

Myselfe jaką będziesz miała metodą tą poprawkę wykonywaną? Wiem, że o tym była już mowa, ale coś mi wypadło z głowy.
__________________
14.04.2015 dr P.N., ES 400 hp
19.06.2017 poprawka i wymiana implantów dr A.B. Polytech 600 SL TXS
Cotton2015 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-01-22, 08:55   #4346
ismenka
Zakorzenienie
 
Avatar ismenka
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 3 761
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.31

Goosiek, może masz uczulenie? Mnie się nic nie działo po plastrach
__________________
Było: A/72/83/167/54
A.K.11.04.2016r. sebbin 325cc 11,5/10,5/5,5
Jest: D-E/71/89/167/53
ismenka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-01-22, 08:59   #4347
aqgatta58
Zadomowienie
 
Avatar aqgatta58
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 1 943
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.31

Toskania tez śpię na siedząco ale mój sen trawa 3-4 godziny nie potrafię zasnąć w takiej pozycji wiec zasypiam około 2-3 w nocy a budzę sie 6-7. Po jakim czasie zaczęłaś spać na boku? Czy do dzisiaj śpisz tylko na plecach?

Póki co cycki spuchnięte i kształtu to nie maja żadnego, nic okrągłego sie z nich nie wyłania a z profilu to maja garba i sutek według mnie patrzy w dół. Wiem, mam czekać


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
aqgatta58 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-01-22, 09:05   #4348
ismenka
Zakorzenienie
 
Avatar ismenka
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 3 761
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.31

Cytat:
Napisane przez aqgatta58 Pokaż wiadomość
Toskania tez śpię na siedząco ale mój sen trawa 3-4 godziny nie potrafię zasnąć w takiej pozycji wiec zasypiam około 2-3 w nocy a budzę sie 6-7. Po jakim czasie zaczęłaś spać na boku? Czy do dzisiaj śpisz tylko na plecach?

Póki co cycki spuchnięte i kształtu to nie maja żadnego, nic okrągłego sie z nich nie wyłania a z profilu to maja garba i sutek według mnie patrzy w dół. Wiem, mam czekać


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
kochana, też tak miałam... jak większość z nas.
Ja na boku zaczęłam spać po 5 tygodniach, ale właściwie tak lekko obrócona. Całkiem na boku to po jakich ś 7-8 tyg.
__________________
Było: A/72/83/167/54
A.K.11.04.2016r. sebbin 325cc 11,5/10,5/5,5
Jest: D-E/71/89/167/53
ismenka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-01-22, 09:13   #4349
Lika23
Raczkowanie
 
Avatar Lika23
 
Zarejestrowany: 2016-09
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 485
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.31

Cytat:
Napisane przez Goosiek Pokaż wiadomość
Myselfe jaki rozmiar silimedow proponuje doktor?

Dziewczyny czy jak stosujecie plastry lub maści na blizny to blizny robią się Wam bardziej Hmm czerwone???
Tak ja używam plastry, i blizny są czerwone. Teraz zrobiłam tydzień przerwy i są jaśniejsze. Nie wiem czemu tak :/

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
25.09.17 OP A.K Katowice_-_ Sebinny anatomy TF 535cc B:130mm H:137mm P61mm
Lika23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-01-22, 11:13   #4350
myselfe
Raczkowanie
 
Avatar myselfe
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 320
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.31

Cytat:
Napisane przez Goosiek Pokaż wiadomość
Myselfe jaki rozmiar silimedow proponuje doktor?

Dziewczyny czy jak stosujecie plastry lub maści na blizny to blizny robią się Wam bardziej Hmm czerwone???
Gosiek, dr proponuje silimed 425 xh lub motiva 400 full. Motiva ma slaba projekcje bo tylko 4,9 cm a silimed 6,3cm.

Cotton, dr ma zdecydowac na stole. Teraz mam pod miesien i zaznacze przed operacja ze chce raczej pod miesien, nie chce pid powiez chociaz wiem ze dr i tak bedzie mnie namawial na powiez i moze tez to wybrac na stole bo jest latwej..
rozmawialam z lekarzem od usg i on mi odradzal bardzo powiez bo nie mam gruczolu prawie wcale tylko tluszczyk wiec lepiej jak zostana pod miesien.
__________________
27.02.17 D.F 445cc eurosilicone anatomiczne
Poprawka AB 05.02.2018 Polytech replicon 425
myselfe jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Chirurgia plastyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-04-18 17:48:29


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:18.