Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.31 - Strona 147 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Chirurgia plastyczna

Notka

Chirurgia plastyczna Interesujesz się chirurgią plastyczną? Poddałaś się zabiegowi lub go rozważasz? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, zadaj pytanie.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2018-01-24, 22:41   #4381
Ona31Waw
Raczkowanie
 
Avatar Ona31Waw
 
Zarejestrowany: 2017-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 332
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.31

Cytat:
Napisane przez honorisss Pokaż wiadomość
Dziewczyny ja już za tydzień o tej porze mam nadzieję, że będę szczęśliwie po... powiedzcie jak się przygotować? Jakieś cenne rady Badania ok ale najbardziej mnie martwi, że nie stresuję się...
Weź sobie piżamkę rozpinaną z przodu i dobrze mieć elektryczną szczoteczkę (zwykłą może być Ci ciężko myć zęby). A w drodze powrotnej z kliniki miej ze sobą poduszkę na piersi zeby zamortyzować drgania podczas drogi. Ja miałam tylko 25km ale strasznie cierpiałam ale ja to histeryczką jestem

---------- Dopisano o 23:41 ---------- Poprzedni post napisano o 23:40 ----------

Cytat:
Napisane przez kasiateacher Pokaż wiadomość
Dziewczynki nie boicie się latać? Ja byłam raz na Teneryfie i mało zawału nie dostałam

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Kompletnie się nie boje latać - ja to uwielbiam
W końcu byłam stewardessą
__________________
Było: A/84/70/171/56
Już są M.Ch 21.09.2017 Allergan 325cc 12/11.1/5.7
Jest: E 90/70/171/58
Ona31Waw jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-01-25, 00:25   #4382
myselfe
Raczkowanie
 
Avatar myselfe
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 320
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.31

Cytat:
Napisane przez Cotton2015 Pokaż wiadomość
myselfe pamiętam, że jak ja miałam mieć op, to właśnie te moje Silimedy 550 ml nie dojechały. A nie zastanawiałaś się nad zamiennikiem w postaci Polytech? Powiem Ci, że dosyć podobne mają te wymiary. Dr stosuje je jako zamienniki dla Silimedów właśnie, jednak są delikatnie szersze od nich, dlatego w Twoim przypadku należałoby brać troszkę mniejszą pojemność w stosunku do Silimedów.

Komtesa coś mi chodzi po głowie, że byłaś na Zakynthos, czy coś mi się pomyliło? Polecasz? Byłaś może jeszcze na jakiejś innej greckiej wyspie? Zachciało mi się Grecji w tym roku i nie wiem na którą wyspę polecieć. Kreta mi się jakaś przereklamowana wydaje.
Jesli Silimedy nie dojada to oczywiscie bede myslec o polytechach lub wezme motive. Dzwonilam dzisiaj znowu do Silimedu i nadal nic nie wiedza
Btw polecam Krete, piekna wyspa, duzo ciekawych miejsc, warto tez pojechac na chrissi z krety na jeden dzien
__________________
27.02.17 D.F 445cc eurosilicone anatomiczne
Poprawka AB 05.02.2018 Polytech replicon 425
myselfe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-01-25, 09:21   #4383
Cotton2015
Raczkowanie
 
Avatar Cotton2015
 
Zarejestrowany: 2017-05
Lokalizacja: Berlin
Wiadomości: 404
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.31

Dziewczyny bardzo Wam dziękuję zawsze wybieraliśmy inne kierunki, jakoś nas jeszcze nie było na greckich wyspach nie wiedzieć czemu Rozważałam Zakynthos i Korfu, bo szukamy ciszy, spokoju i pięknych widoków. Na zwiedzanie zabytków typu monumenty tym razem się nie nastawiamy. Nie chcemy też jechać tam, gdzie będzie głośno i tłoczno.

Honorisss nie martw się, mnie też taka jakaś obojętność trzymała dopiero jak wchodziłam na forum o powikłaniach (haha, chyba takie zboczenie po pierwszej op) to mnie łapał lekki stres. I co do rozmiaru przy drugiej operacji taka niepewność, bo nie wiedziałam co dostanę i czym to się skończy. Nie chciałam wielkich cycków, implantom 600 ml mówiłam w duchu "nie", ale dałam wolną rękę dr i w sumie chyba nie żałuję. Chociaż operując się kolejny raz wzięłabym chyba jednak trochę mniejsze implanty: 500-550 ml. Sama nie wiem
Na pewno nie bierz za wiele rzeczy ze sobą, bo i tak z nich nie skorzystasz. Na pewno rozpinaną koszulę lub bluzę na drogę powrotną oraz dresy. Zapięcie jeansów w moim przypadku po obydwu operacjach graniczyło z cudem chociaż dałam radę Spać pewnie będziesz i tak w majtaskach (dlatego lepiej pełne niż stringi) i w opatrunku. Weź ze sobą wodę, szczoteczkę, jakieś przybory higieniczne, najlepiej poduszkę typu rogal- bardzo przydatna. Ja jechałam kawał drogi, był czerwiec więc miałam potrzebę przed op się odświeżyć- także jakiś żel pod prysznic czy mydełko. Po wyjęciu drenów, zaraz przed wypisem z kliniki też brałam krótki prysznic, ale ja mam na tym punkcie lekkiego jopla, bez prysznica z rana nigdzie się nie ruszam Nawet byłam z siebie dumna, że dałam radę sama. Kosmetyki do demakijażu jeśli pojedziesz w makijażu do kliniki. Jeśli nosisz soczewki, to warto wziąć ze sobą też okulary. Przed narkozą należy zdjąć soczewki, a potem niekoniecznie będziesz miała siłę czy chęć założyć je z powrotem. I co ważne, jeśli masz długie włosy zapleć sobie je najlepiej przed operacją lub zwiąż, to bardzo wygodne rozwiązanie. A poza tym wszystkim dobry humor to podstawa

Myselfe przy Motivie uważaj z tymi chipami. Nikt nie mówi o tym, ale zaburzają odczyt badania z rezonansu w okolicach piersi.
__________________
14.04.2015 dr P.N., ES 400 hp
19.06.2017 poprawka i wymiana implantów dr A.B. Polytech 600 SL TXS

Edytowane przez Cotton2015
Czas edycji: 2018-01-25 o 09:29
Cotton2015 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-01-25, 11:06   #4384
aqgatta58
Zadomowienie
 
Avatar aqgatta58
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 1 943
Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.31

Ja mam Motive z chipem, fakt obraz przy samym chipie może byc zacieniony w przypadku rezonansu.

Toskania Mykonos to moje przyszłościowe plany, jak nam synuś podrośnie i będziemy mogli sami wyskoczyć na jakiś romantyczny wypad

Dodałam zdjęcie tygodniówek, wydaje mi sie że dzisiaj już wyglądają lepiej niż ostatnio ale dalej cierpliwie czekam aż wszytko sie ułoży.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
aqgatta58 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-01-25, 11:16   #4385
fleurdeluce
Raczkowanie
 
Avatar fleurdeluce
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 348
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.31

Motivy okrągłe na szczęście nie mają chipów


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
✨ 07.06.17 - Motiva okrągłe Full 255/275 ✨
fleurdeluce jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-01-25, 12:42   #4386
myselfe
Raczkowanie
 
Avatar myselfe
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 320
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.31

Wiem, wiem, tez czytalam o tym chipie, dr mial zamowic silk surface bez chipa, wiec ostatecznie je wezme ale kurcze wolalabym miec wybor a nie zostac postawiona przed faktem dokonanym..
fleur motiva ma tylko okragle implanty tylko z roznymi powierzchniami i roznymi rodzajami zelu
__________________
27.02.17 D.F 445cc eurosilicone anatomiczne
Poprawka AB 05.02.2018 Polytech replicon 425
myselfe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-01-25, 13:52   #4387
aqgatta58
Zadomowienie
 
Avatar aqgatta58
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 1 943
Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.31

Myselfe tak nie jest do końca, bo Motiva Ergonomix mimo okrągłej podstawy typowym okrągłym implantem nie jest. On na leżąco będzie jak okrągły a w pozycji pionowej przybiera kształt anatomu IMG_0954.jpg


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
aqgatta58 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2018-01-25, 14:49   #4388
myselfe
Raczkowanie
 
Avatar myselfe
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 320
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.31

Cytat:
Napisane przez aqgatta58 Pokaż wiadomość
Myselfe tak nie jest do końca, bo Motiva Ergonomix mimo okrągłej podstawy typowym okrągłym implantem nie jest. On na leżąco będzie jak okrągły a w pozycji pionowej przybiera kształt anatomu Załącznik 7403511


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Oczywiscie ale anatomem tez nie jest podobno maja dopiero wprowadzac w najblizszym czasie implanty anatomiczne
__________________
27.02.17 D.F 445cc eurosilicone anatomiczne
Poprawka AB 05.02.2018 Polytech replicon 425
myselfe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-01-25, 14:50   #4389
aqgatta58
Zadomowienie
 
Avatar aqgatta58
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 1 943
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.31

Tak wiem o tym widziałam już coś na insta IMG_1010.jpg


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
aqgatta58 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-01-25, 17:03   #4390
mmaya
Przyczajenie
 
Avatar mmaya
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 29
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.31

hej dziewczyny jestem juz po operacji. przezyłam ale szczerze nie spodziewałam się, że to aż tak boli w pierwszej dobie. miałam już 2x cc i podeszłam do tego w miarę optymistycznie, ale to zupełnie inny ból, niestety gorszy. implanty w koncu mam allergan 410mf, 375 anatomiczne

teraz powiedzcie mi, czy to jest normalne, że pod zebrami mam opuchnięte i jak naciskam na skórę to taki dziwny dzwiek jest, jakby skrzypienie gdy sie chodzi po śniegu, jakby tam jakas pianka była?
mmaya jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-01-25, 18:16   #4391
Lika23
Raczkowanie
 
Avatar Lika23
 
Zarejestrowany: 2016-09
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 485
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.31

Hej kochana
Od dłuższego czasu martwi mnie ta moja lewa większa pierś.
Ogólnie jest bardzo ruchoma, na leżąco zjeżdża bardzo pod pache. Gdy bez biustonosza pochyle się do przodu to ta lewa pierś wygląda jakby implant miał zaraz wypaść, da się nim ruszać. Za to w prawej piersi ładnie się trzyma, jest mniej ruchomy, bardziej estetyczny. Nie wiem kurcze co myśleć :/ czy coś jest nie tak z lewa piersią czy może jeszcze prawa trzyma... Dziś jest dokładnie 4 miesiące od operacji. Jak myślicie?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
25.09.17 OP A.K Katowice_-_ Sebinny anatomy TF 535cc B:130mm H:137mm P61mm
Lika23 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-01-25, 19:12   #4392
aruzia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-11
Wiadomości: 20
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.31

Cytat:
Napisane przez mmaya Pokaż wiadomość
hej dziewczyny jestem juz po operacji. przezyłam ale szczerze nie spodziewałam się, że to aż tak boli w pierwszej dobie. miałam już 2x cc i podeszłam do tego w miarę optymistycznie, ale to zupełnie inny ból, niestety gorszy. implanty w koncu mam allergan 410mf, 375 anatomiczne

teraz powiedzcie mi, czy to jest normalne, że pod zebrami mam opuchnięte i jak naciskam na skórę to taki dziwny dzwiek jest, jakby skrzypienie gdy sie chodzi po śniegu, jakby tam jakas pianka była?
Super, gratulacje tak, to normalne tez tak miałam i pytałam doktora, podobno to powietrze, które dostaje się w czasie operacji pod skore. Rozejdzie się z czasem tez mnie to ciekawiło, bo przy dotyku było to uczucie jakby pękajacych bąbelków na żebrach
__________________
18.12.17 Mentor 325 hp 11,5cm K.J.
aruzia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-01-25, 19:26   #4393
Lika23
Raczkowanie
 
Avatar Lika23
 
Zarejestrowany: 2016-09
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 485
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.31

Cytat:
Napisane przez mmaya Pokaż wiadomość
hej dziewczyny jestem juz po operacji. przezyłam ale szczerze nie spodziewałam się, że to aż tak boli w pierwszej dobie. miałam już 2x cc i podeszłam do tego w miarę optymistycznie, ale to zupełnie inny ból, niestety gorszy. implanty w koncu mam allergan 410mf, 375 anatomiczne

teraz powiedzcie mi, czy to jest normalne, że pod zebrami mam opuchnięte i jak naciskam na skórę to taki dziwny dzwiek jest, jakby skrzypienie gdy sie chodzi po śniegu, jakby tam jakas pianka była?
Gratuluję witamy po tej lepszej cyckowej stronie też tam czułam, jakby mi tam coś skrzypialo

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
25.09.17 OP A.K Katowice_-_ Sebinny anatomy TF 535cc B:130mm H:137mm P61mm
Lika23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-01-25, 19:43   #4394
aqgatta58
Zadomowienie
 
Avatar aqgatta58
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 1 943
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.31

Cytat:
Napisane przez mmaya Pokaż wiadomość
hej dziewczyny jestem juz po operacji. przezyłam ale szczerze nie spodziewałam się, że to aż tak boli w pierwszej dobie. miałam już 2x cc i podeszłam do tego w miarę optymistycznie, ale to zupełnie inny ból, niestety gorszy. implanty w koncu mam allergan 410mf, 375 anatomiczne

teraz powiedzcie mi, czy to jest normalne, że pod zebrami mam opuchnięte i jak naciskam na skórę to taki dziwny dzwiek jest, jakby skrzypienie gdy sie chodzi po śniegu, jakby tam jakas pianka była?


Tak normalne to powietrze pod skóra, tez to miałam w pierwszych dniach, wchłonie sie. Gratulacje!


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
aqgatta58 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-01-25, 22:27   #4395
komtesa
Rozeznanie
 
Avatar komtesa
 
Zarejestrowany: 2016-04
Wiadomości: 945
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.31

Cytat:
Napisane przez aqgatta58 Pokaż wiadomość
Komtesa to mnie pocieszyłaś, jakiś czas temu wykupiliśmy dwa tygodnie wakacji w czerwcu na Kos


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Spokojnie, na Kos też jest dobrze, ładne plaże. Po prostu jest najmniej atrakcyjna. Zacznij od niej, skoro już wykupiłaś, a potem będzie tylko lepiej. A tak naprawdę, to najważniejszy jest dobry humor, towarzystwo i atmosfera, nieważne gdzie.
Cytat:
Napisane przez myselfe Pokaż wiadomość
warto tez pojechac na chrissi z krety na jeden dzien
Też byłam. Piękna. „Piasek” z muszelek.

Mmaya, gratulacje!

Mnie nic w piersiach nie skrzypiało, ale to podobno normalne.

Co to jest ten chip w implantach? Po co?
__________________
T.D. 31.05.2016 Mentor 300cc/11/10,3/5,6
komtesa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-01-26, 07:48   #4396
fleurdeluce
Raczkowanie
 
Avatar fleurdeluce
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 348
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.31

Cytat:
Napisane przez myselfe Pokaż wiadomość
Wiem, wiem, tez czytalam o tym chipie, dr mial zamowic silk surface bez chipa, wiec ostatecznie je wezme ale kurcze wolalabym miec wybor a nie zostac postawiona przed faktem dokonanym..

fleur motiva ma tylko okragle implanty tylko z roznymi powierzchniami i roznymi rodzajami zelu

Napisałam okrągłe, bo nazywają się round, a ten drugi rodzaj ergonomix. Wiem, jakie motiva ma implanty


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 08:48 ---------- Poprzedni post napisano o 08:46 ----------

Cytat:
Napisane przez komtesa Pokaż wiadomość

Co to jest ten chip w implantach? Po co?

Z tego co pamiętam to reklamują to tak, że nie musisz mieć „paszportu” implantów, tylko lekarz może przyłożyć specjalne urządzenie do piersi i dowiaduje się wszystkich informacji o implantach, nie wiem czy to służy do czegoś jeszcze.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
✨ 07.06.17 - Motiva okrągłe Full 255/275 ✨
fleurdeluce jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-01-26, 08:07   #4397
aqgatta58
Zadomowienie
 
Avatar aqgatta58
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 1 943
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.31

Cytat:
Napisane przez fleurdeluce Pokaż wiadomość
Napisałam okrągłe, bo nazywają się round, a ten drugi rodzaj ergonomix. Wiem, jakie motiva ma implanty


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 08:48 ---------- Poprzedni post napisano o 08:46 ----------




Z tego co pamiętam to reklamują to tak, że nie musisz mieć „paszportu” implantów, tylko lekarz może przyłożyć specjalne urządzenie do piersi i dowiaduje się wszystkich informacji o implantach, nie wiem czy to służy do czegoś jeszcze.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz


Dokładnie tak, ja nie potrzebuje paszportu do implantu. Choć nie ukrywam że wolałbym bez chipa mieć ale uparłam sie na ergonomixy a ich bez chipa nie ma


Dziewczyny wam tez po operacji zwiększył wam sie obwód w talii? Brzuch mi tak wystaje że nie mogę patrzeć na to


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
aqgatta58 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-01-26, 08:20   #4398
kinia00sokp
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 639
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.31

Cytat:
Napisane przez aqgatta58 Pokaż wiadomość
Dokładnie tak, ja nie potrzebuje paszportu do implantu. Choć nie ukrywam że wolałbym bez chipa mieć ale uparłam sie na ergonomixy a ich bez chipa nie ma


Dziewczyny wam tez po operacji zwiększył wam sie obwód w talii? Brzuch mi tak wystaje że nie mogę patrzeć na to


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Hahaha ja mam tak samo ale nie chce ćwiczyć teraz bo moja prawa pierś jeszcze się goi i po wysiłku boli. Jeszcze go zbije a teraz cycki są ważniejsze
Dużo mniej ruchu i jedzenie spowodowało rośnięcie ale już się nie mogę doczekać Zumby

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
kinia00sokp jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-01-26, 08:53   #4399
ismenka
Zakorzenienie
 
Avatar ismenka
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 3 761
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.31

Lika23, wiesz chyba powinnaś napisac w tej sprawie do doktorka. Miałaś dużo swojego gruczołu, więc ciężko mi powiedzieć... u mnie obie piersi jak się pochylę są bardzo luźne. Być może jedna nie puściła jeszcze. Pod pachy Ci będą lecieć, bo miałaś swoje piersi spore. Zależy jak bardzo Ci ta jedna leci. Może wstaw zdjęcie.
Moje dość się trzymają jak leżę, ale ja deska byłam. Mam zdjęcie z wannie w galerii sprzed chyba 3 tygodni, tam leżę. One się tak delikatnie jakby rozjeżdzają tylko
__________________
Było: A/72/83/167/54
A.K.11.04.2016r. sebbin 325cc 11,5/10,5/5,5
Jest: D-E/71/89/167/53
ismenka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-01-26, 15:29   #4400
Lika23
Raczkowanie
 
Avatar Lika23
 
Zarejestrowany: 2016-09
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 485
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.31

Cytat:
Napisane przez ismenka Pokaż wiadomość
Lika23, wiesz chyba powinnaś napisac w tej sprawie do doktorka. Miałaś dużo swojego gruczołu, więc ciężko mi powiedzieć... u mnie obie piersi jak się pochylę są bardzo luźne. Być może jedna nie puściła jeszcze. Pod pachy Ci będą lecieć, bo miałaś swoje piersi spore. Zależy jak bardzo Ci ta jedna leci. Może wstaw zdjęcie.
Moje dość się trzymają jak leżę, ale ja deska byłam. Mam zdjęcie z wannie w galerii sprzed chyba 3 tygodni, tam leżę. One się tak delikatnie jakby rozjeżdzają tylko
Dodałam zdjęcia no nie chciała pisać odrazu do doktora ale chyba będę musiała.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
25.09.17 OP A.K Katowice_-_ Sebinny anatomy TF 535cc B:130mm H:137mm P61mm
Lika23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-01-26, 22:10   #4401
JustynkaWe
Raczkowanie
 
Avatar JustynkaWe
 
Zarejestrowany: 2017-08
Wiadomości: 384
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.31

Hejo Dziewczyny
Gratuluję nowych cycorkow.
Ja dodalam zdjęcie nowego staniczka
KINIA kupilam mamuele
Jak ty to zrobilas ze twoje tak wyglądają w nim moje nie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
JustynkaWe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-01-27, 14:23   #4402
Judyta71
Rozeznanie
 
Avatar Judyta71
 
Zarejestrowany: 2016-01
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 534
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.31

Cytat:
Napisane przez JustynkaWe Pokaż wiadomość
Hejo Dziewczyny
Gratuluję nowych cycorkow.
Ja dodalam zdjęcie nowego staniczka
KINIA kupilam mamuele
Jak ty to zrobilas ze twoje tak wyglądają w nim moje nie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
no coś ty super wyglądają i rowek cudowny

---------- Dopisano o 14:23 ---------- Poprzedni post napisano o 14:16 ----------

mmaya gratuluję i życzę jak najmniej bólu

agata ja w niedługim czasie przytyłam po op.5 kg. także niczemu się nie dziw

jak oglądam zagadki kryminalne to kobiety czasem identyfikują właśnie po numerze implantów
__________________
op.TD 10.05.2016
Mentor 400cc UHP (szer.10,6 ,wys. 5,4 , okrągłe)
Judyta71 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-01-27, 16:30   #4403
Serce
Raczkowanie
 
Avatar Serce
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: z domu
Wiadomości: 380
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.31

Hello
byłam dziś na zakupach i poprzymierzałam troche staniczków. Najbardziej podobały mi się te całkiem soft, z samej koronki. Oczywiście nic nie kupiłam bo chyba jeszcze za wcześnie co? Mam 6 tyg. po operacji. Wszystkie z fiszbinami ale trudno znaleźć cos fajnego bez. Wychodzi mi że mam 70 F
Kontrolę mam dopiero 20 lutego czy mogę sobie kupić już coś "normalnego"?
__________________
19.12.2017 operacja AK. Sebbin 380 ml (11,5 x 12,2 x 5,5 cm)

Edytowane przez Serce
Czas edycji: 2018-01-27 o 16:40
Serce jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-01-27, 17:15   #4404
JustynkaWe
Raczkowanie
 
Avatar JustynkaWe
 
Zarejestrowany: 2017-08
Wiadomości: 384
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.31

Cytat:
Napisane przez Serce Pokaż wiadomość
Hello
byłam dziś na zakupach i poprzymierzałam troche staniczków. Najbardziej podobały mi się te całkiem soft, z samej koronki. Oczywiście nic nie kupiłam bo chyba jeszcze za wcześnie co? Mam 6 tyg. po operacji. Wszystkie z fiszbinami ale trudno znaleźć cos fajnego bez. Wychodzi mi że mam 70 F
Kontrolę mam dopiero 20 lutego czy mogę sobie kupić już coś "normalnego"?
Hejo. Ja jestem 7 tyg po i moj lekarz pozwolil mi już normalny bez firzbin. Ciężko dostac coś ladnego bez niestety :/
kupiłam manuele z polecenia jak inni ale był tylko do rozmiarów c85 i pani musiały zmniejszyć mi od obwód pod biustem powiem szczerze że fajnie się prezentują Widziałam też fajne w t k Maxx kupiłam 1 i też już całkiem fajnie się prezentuje

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
JustynkaWe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-01-27, 17:38   #4405
Serce
Raczkowanie
 
Avatar Serce
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: z domu
Wiadomości: 380
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.31

Cytat:
Napisane przez JustynkaWe Pokaż wiadomość
Hejo. Ja jestem 7 tyg po i moj lekarz pozwolil mi już normalny bez firzbin. Ciężko dostac coś ladnego bez niestety :/
kupiłam manuele z polecenia jak inni ale był tylko do rozmiarów c85 i pani musiały zmniejszyć mi od obwód pod biustem powiem szczerze że fajnie się prezentują Widziałam też fajne w t k Maxx kupiłam 1 i też już całkiem fajnie się prezentuje

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
No ale jak fiszbiny nie nachodzą na implant, są idealnie dopasowane to chyba można nie?
__________________
19.12.2017 operacja AK. Sebbin 380 ml (11,5 x 12,2 x 5,5 cm)
Serce jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-01-27, 19:07   #4406
aqgatta58
Zadomowienie
 
Avatar aqgatta58
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 1 943
Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.31

Dziewczyny a jak wyciągnie sie ten drut ze stanika to nie będzie to tak jakbyśmy miały bez fiszbin? Cieżko znaleść jest ładny biustonosz bez fiszbin. Wy tu mówicie o tygodniach a ja wczoraj już biustonosz chciałam kupić będąc 8 dni po operacji ale mąż ostudził moje zapędy


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
aqgatta58 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-01-27, 19:23   #4407
JustynkaWe
Raczkowanie
 
Avatar JustynkaWe
 
Zarejestrowany: 2017-08
Wiadomości: 384
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.31

Cytat:
Napisane przez Serce Pokaż wiadomość
No ale jak fiszbiny nie nachodzą na implant, są idealnie dopasowane to chyba można nie?
Mój plastik kazał mi się wstrzymać do pół roku po operacji żeby wszystko się tam ładnie ułożyło a potem delikatnie zacząć 4,8 godzin nosić fiszbinę Więc ja stwierdziłam że pogrzebe i poszukam ładnych bezfiszbinowy bo wiem że można gdzieś dostać tylko trzeba pobierać a dla bezpieczeństwa moich pięknych piersi wolę z tym poczekać

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 20:23 ---------- Poprzedni post napisano o 20:22 ----------

Cytat:
Napisane przez aqgatta58 Pokaż wiadomość
Dziewczyny a jak wyciągnie sie ten drut ze stanika to nie będzie to tak jakbyśmy miały bez fiszbin? Cieżko znaleść jest ładny biustonosz bez fiszbin. Wy tu mówicie o tygodniach a ja wczoraj już biustonosz chciałam kupić będąc 8 dni po operacji ale mąż ostudził moje zapędy


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
No właśnie podobno nie powinno się wyjmować fiszbin bo psują cały fason biustonosza i nie odgrywa on swojej roli

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
JustynkaWe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-01-27, 19:27   #4408
aqgatta58
Zadomowienie
 
Avatar aqgatta58
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 1 943
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.31

No to sie wstrzymam jeszcze


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
aqgatta58 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-01-27, 19:39   #4409
JustynkaWe
Raczkowanie
 
Avatar JustynkaWe
 
Zarejestrowany: 2017-08
Wiadomości: 384
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.31

Cytat:
Napisane przez aqgatta58 Pokaż wiadomość
No to sie wstrzymam jeszcze


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Wiem że jest ciężko się wstrzymać Ja jestem 7 tygodni po operacji a wchodzę do sklepu i wariuje najbardziej właśnie wkurza mnie to że nie ma nic pięknego bez fiszbin ale mówię sobie tak zadbam o to teraz to później będę miała duże i piękny biust jędrny i okrąglutki
a prawda jest taka że jak się dobrze pogrzebie i dobrze popatrzę to biustonosze bez fiszbin też są i można naprawdę zrobić nim fajny biust po co sobie szkodzić za wcześnie
moja sąsiadka przyniosła mi fajny biustonosz z Ikei Maksa i naprawdę nie sądziłam że może tak ładnie wyglądać ale jak poszłam go szukać to niestety tego modelu już nie ma Muszę pogrzebać zanim na internecie dodam potem zdjęcie do mojej galerii Tego biustonosza może ktoś wie gdzie można go jeszcze dostać
i naprawdę jest mega rewelacyjnY

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 20:39 ---------- Poprzedni post napisano o 20:31 ----------

Dodalam fotkę super stanika z Tk maxx

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
JustynkaWe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-01-28, 08:58   #4410
Serce
Raczkowanie
 
Avatar Serce
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: z domu
Wiadomości: 380
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.31

Tylko te bez fiszbin mało trzymają biust a to jest chyba najważniejsze. Przymierzylam kilka takich w h&m i szczerze to byłabym się ich nosić chyba że na 1h . Te ż fiszbinami idealnie trzymały. Chyba kupię 1 taki i wezmę to że sobą na kontrolę . Ciekawe co mi powie doktor
__________________
19.12.2017 operacja AK. Sebbin 380 ml (11,5 x 12,2 x 5,5 cm)
Serce jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Chirurgia plastyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-04-18 17:48:29


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:02.