Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.31 - Strona 148 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Chirurgia plastyczna

Notka

Chirurgia plastyczna Interesujesz się chirurgią plastyczną? Poddałaś się zabiegowi lub go rozważasz? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, zadaj pytanie.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2018-01-28, 13:01   #4411
kinia00sokp
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 639
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.31

Cytat:
Napisane przez JustynkaWe Pokaż wiadomość
Hejo Dziewczyny
Gratuluję nowych cycorkow.
Ja dodalam zdjęcie nowego staniczka
KINIA kupilam mamuele
Jak ty to zrobilas ze twoje tak wyglądają w nim moje nie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Może to kwestia czasu
Ja pamiętam jakoś 3tyg po miałam z Cubusa miękki stanik to nikomu nie wierzyłam że one będą inaczej się w nim układać po jakimś czasie. Na 100 to kwestia ruchomości, u mnie przez powięź były szybko ruchome i dlatego tak wyszło poczekaj jeszcze trochę, jak rozmiar dobry to za jakiś czas zupełnie inaczej będą się układać.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 13:55 ---------- Poprzedni post napisano o 13:49 ----------

Cytat:
Napisane przez Serce Pokaż wiadomość
No ale jak fiszbiny nie nachodzą na implant, są idealnie dopasowane to chyba można nie?
Na początku nie można ze względu na to że piersi same muszą się układać a fiszbina wymusza na nich konkretna pozycję . Stąd ten zakaz.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 13:56 ---------- Poprzedni post napisano o 13:55 ----------

Cytat:
Napisane przez aqgatta58 Pokaż wiadomość
Dziewczyny a jak wyciągnie sie ten drut ze stanika to nie będzie to tak jakbyśmy miały bez fiszbin? Cieżko znaleść jest ładny biustonosz bez fiszbin. Wy tu mówicie o tygodniach a ja wczoraj już biustonosz chciałam kupić będąc 8 dni po operacji ale mąż ostudził moje zapędy


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Hihi ja z co najmniej kilku wyciągnęłam i nic się złego nie dzieje. Mniej na mostku przylega ale to mi nie przeszkadza wcale a podtrzymuje obwód + ramiączka.

Ale tak na prawdę na początku najlepiej nosić sportowe biustonosze, ewentualnie obcisłe topy żeby one się goiły i układały bez wymuszonej pozycji.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 13:58 ---------- Poprzedni post napisano o 13:56 ----------

Cytat:
Napisane przez JustynkaWe Pokaż wiadomość
Mój plastik kazał mi się wstrzymać do pół roku po operacji żeby wszystko się tam ładnie ułożyło a potem delikatnie zacząć 4,8 godzin nosić fiszbinę Więc ja stwierdziłam że pogrzebe i poszukam ładnych bezfiszbinowy bo wiem że można gdzieś dostać tylko trzeba pobierać a dla bezpieczeństwa moich pięknych piersi wolę z tym poczekać

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 20:23 ---------- Poprzedni post napisano o 20:22 ----------

No właśnie podobno nie powinno się wyjmować fiszbin bo psują cały fason biustonosza i nie odgrywa on swojej roli

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Psują fason biustonosza, ale to przy silikonach dużo nie zmienia. Naturalnych tak dobrze nie zbiera ale silikonki dobrze się w tym nosza

Swoją drogą zawsze można wyjąć, odłożyć a kiedyś spowrotem włożyć. w wiekszosci modeli się da

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 14:01 ---------- Poprzedni post napisano o 13:58 ----------

Cytat:
Napisane przez Serce Pokaż wiadomość
Tylko te bez fiszbin mało trzymają biust a to jest chyba najważniejsze. Przymierzylam kilka takich w h&m i szczerze to byłabym się ich nosić chyba że na 1h . Te ż fiszbinami idealnie trzymały. Chyba kupię 1 taki i wezmę to że sobą na kontrolę . Ciekawe co mi powie doktor
Jak bez fiszbiny to najlepsze sportowe do podtrzymania. Ja też lubię te miękkie koronkowe z Cubusa. Oni dużo mają bez fiszbiny staników !
Ale i tak najbardziej kocham topy sportowe. Trzymają i nic a nic nie ciśnie. Już za dużo nosiłam paskudne fiszbiny i gąbki!

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
kinia00sokp jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-01-28, 13:11   #4412
JustynkaWe
Raczkowanie
 
Avatar JustynkaWe
 
Zarejestrowany: 2017-08
Wiadomości: 384
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.31

Cytat:
Napisane przez kinia00sokp Pokaż wiadomość
Może to kwestia czasu
Ja pamiętam jakoś 3tyg po miałam z Cubusa miękki stanik to nikomu nie wierzyłam że one będą inaczej się w nim układać po jakimś czasie. Na 100 to kwestia ruchomości, u mnie przez powięź były szybko ruchome i dlatego tak wyszło poczekaj jeszcze trochę, jak rozmiar dobry to za jakiś czas zupełnie inaczej będą się układać.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 13:55 ---------- Poprzedni post napisano o 13:49 ----------


Na początku nie można ze względu na to że piersi same muszą się układać a fiszbina wymusza na nich konkretna pozycję . Stąd ten zakaz.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 13:56 ---------- Poprzedni post napisano o 13:55 ----------


Hihi ja z co najmniej kilku wyciągnęłam i nic się złego nie dzieje. Mniej na mostku przylega ale to mi nie przeszkadza wcale a podtrzymuje obwód + ramiączka.

Ale tak na prawdę na początku najlepiej nosić sportowe biustonosze, ewentualnie obcisłe topy żeby one się goiły i układały bez wymuszonej pozycji.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 13:58 ---------- Poprzedni post napisano o 13:56 ----------


Psują fason biustonosza, ale to przy silikonach dużo nie zmienia. Naturalnych tak dobrze nie zbiera ale silikonki dobrze się w tym nosza

Swoją drogą zawsze można wyjąć, odłożyć a kiedyś spowrotem włożyć. w wiekszosci modeli się da

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 14:01 ---------- Poprzedni post napisano o 13:58 ----------


Jak bez fiszbiny to najlepsze sportowe do podtrzymania. Ja też lubię te miękkie koronkowe z Cubusa. Oni dużo mają bez fiszbiny staników !
Ale i tak najbardziej kocham topy sportowe. Trzymają i nic a nic nie ciśnie. Już za dużo nosiłam paskudne fiszbiny i gąbki!

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Co prawda mogę je tylko delikatnie podnieść do góry są w miarę miękkie ale jeszcze nie tak jak powinny być więc sądzę że jak zmiękną całkiem to będę je mogło ładnie podnieść na ramiączkach i będzie wyglądać ekstra
zespół busa warto kupować fajne biustonosze Patrzyłam też fajnie ale jakoś nie było na mnie rozmiarów to w których zajmowała się już winy i nic się z nimi nie stało kurcze czasem chciałabym zaryzykować i kupić jakieś biustonosz już minął a potem z niego wyciągnąć ale boję się że właśnie się rozejdzie i będzie brzydko wygląda ale w takim razie zaryzykuję podasz mi modele z których powiedziałaś fiszbina i były fajne a w Cubusie nie patrzyłam na biustonosze muszę popatrzeć A te koronkowe co mają rozmiar MLS one też nadają się do chodzenia teraz jak mamy chodzić bez fiszbinów czy nie?? Jakoś kompletnie nie wiem gdzie mam szukać tych biustonoszu które modele są fajne W których sklepach i w jakich mogę teraz chodzić pomocy

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 14:11 ---------- Poprzedni post napisano o 14:07 ----------

Cytat:
Napisane przez kinia00sokp Pokaż wiadomość
Może to kwestia czasu
Ja pamiętam jakoś 3tyg po miałam z Cubusa miękki stanik to nikomu nie wierzyłam że one będą inaczej się w nim układać po jakimś czasie. Na 100 to kwestia ruchomości, u mnie przez powięź były szybko ruchome i dlatego tak wyszło poczekaj jeszcze trochę, jak rozmiar dobry to za jakiś czas zupełnie inaczej będą się układać.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 13:55 ---------- Poprzedni post napisano o 13:49 ----------


Na początku nie można ze względu na to że piersi same muszą się układać a fiszbina wymusza na nich konkretna pozycję . Stąd ten zakaz.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 13:56 ---------- Poprzedni post napisano o 13:55 ----------


Hihi ja z co najmniej kilku wyciągnęłam i nic się złego nie dzieje. Mniej na mostku przylega ale to mi nie przeszkadza wcale a podtrzymuje obwód + ramiączka.

Ale tak na prawdę na początku najlepiej nosić sportowe biustonosze, ewentualnie obcisłe topy żeby one się goiły i układały bez wymuszonej pozycji.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 13:58 ---------- Poprzedni post napisano o 13:56 ----------


Psują fason biustonosza, ale to przy silikonach dużo nie zmienia. Naturalnych tak dobrze nie zbiera ale silikonki dobrze się w tym nosza

Swoją drogą zawsze można wyjąć, odłożyć a kiedyś spowrotem włożyć. w wiekszosci modeli się da

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 14:01 ---------- Poprzedni post napisano o 13:58 ----------


Jak bez fiszbiny to najlepsze sportowe do podtrzymania. Ja też lubię te miękkie koronkowe z Cubusa. Oni dużo mają bez fiszbiny staników !
Ale i tak najbardziej kocham topy sportowe. Trzymają i nic a nic nie ciśnie. Już za dużo nosiłam paskudne fiszbiny i gąbki!

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Co do rozmiaru tego z Intimissimi to ciężko bo wszystkie biustonosze są tam do C A ja mam e75 więc jest problem kupiłam c85 i panie Zmniejszyłem i obwód podobno miska odpowiada mojej E. Obwub nie trzyma na Maxa ale panie ze sklepu stwierdxily ze jest ok

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
JustynkaWe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-01-28, 14:37   #4413
mmaya
Przyczajenie
 
Avatar mmaya
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 29
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.31

dziewczyny na pierwszej stronie tego wątku są podane biustonosze sportowe, ale żaden z linków nie dziala. ja w zaleceniach mam nosić przez 4 tyg ten stanik, który założyli mi po operacji (czy wasze też miały z góry, nad piersiami taką taśmę uciskającą?). Który z Waszego doświadczenia biustonosz jest dobry na te pierwsze tygodnie po op?
mmaya jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-01-28, 17:03   #4414
kinia00sokp
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 639
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.31

Cytat:
Napisane przez JustynkaWe Pokaż wiadomość
Co prawda mogę je tylko delikatnie podnieść do góry są w miarę miękkie ale jeszcze nie tak jak powinny być więc sądzę że jak zmiękną całkiem to będę je mogło ładnie podnieść na ramiączkach i będzie wyglądać ekstra
zespół busa warto kupować fajne biustonosze Patrzyłam też fajnie ale jakoś nie było na mnie rozmiarów to w których zajmowała się już winy i nic się z nimi nie stało kurcze czasem chciałabym zaryzykować i kupić jakieś biustonosz już minął a potem z niego wyciągnąć ale boję się że właśnie się rozejdzie i będzie brzydko wygląda ale w takim razie zaryzykuję podasz mi modele z których powiedziałaś fiszbina i były fajne a w Cubusie nie patrzyłam na biustonosze muszę popatrzeć A te koronkowe co mają rozmiar MLS one też nadają się do chodzenia teraz jak mamy chodzić bez fiszbinów czy nie?? Jakoś kompletnie nie wiem gdzie mam szukać tych biustonoszu które modele są fajne W których sklepach i w jakich mogę teraz chodzić pomocy

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 14:11 ---------- Poprzedni post napisano o 14:07 ----------

Co do rozmiaru tego z Intimissimi to ciężko bo wszystkie biustonosze są tam do C A ja mam e75 więc jest problem kupiłam c85 i panie Zmniejszyłem i obwód podobno miska odpowiada mojej E. Obwub nie trzyma na Maxa ale panie ze sklepu stwierdxily ze jest ok

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja to nie szczególnie pamiętam te modele ale nie martw się. Wsadzisz spowrotem jak się nie uda. Ale na razie najlepiej bedzie dla nich sportowe. A w Cubusie chodziłam zaraz jako następny stanik na mnie dobry jest rozmiar M

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
kinia00sokp jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-01-29, 16:15   #4415
kasika84
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 769
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.31

Cześć dziewczyny! nie było mnie całe wieki na wizażu i zatęskniłam
Jestem prawie 4 lata po op i pomyślałam, że wstąpię do Was i przypomnę sobie jak to było na etapie przygotowań
__________________
13.05.2014 termin op. dr. S.Ł. Wawa
kasika84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-01-29, 16:51   #4416
NocnaFuriia
Raczkowanie
 
Avatar NocnaFuriia
 
Zarejestrowany: 2015-03
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 234
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.31

Czesc dziewczyny czytam forum od kilku godzin jak tylko wyszłam z konsultacji. Fajne to miejsce i pragne sie do Was "przytulić" chociaz średnio ogarniam forum :-P od 15 minut na telefonie próbuje napisać posta a moge tylko odpowiedzieć,sorreczki

Dziś Pan doktor "pieszczotliwie" w karkotece napisał "polaktacyjny zanik gruczolu". Całe życie było AA a po trzech ciazach....eeee no opakowanie zostało,jak dr uszczypnal na 1,5cm :-P Do tego klatka moja poza tym że plaska to szeroka. Plastyk stwierdził że to na plus bo mozna zasadzić cudo. Owo cudo ma mieć 400(ml czy cc-co to cc?) metiva o ile się nie mylę ? Beda okrągłe,bo nie zależy mi na tym by udawac naturalna.

Czytając forum wpadłam jeszcze na słowo "wyjsciowki" czyli rozumiem stan przed ? Chętnie dodam swoje zeby i wasze pooglądać (co chyba normalne przed) ale gdzie ? Jak mam to zrobić ? Pomoze jakas duszyczka

Edit : Dobra,sciagnelam aplikacje i już dużo latwiej :-P
Edit2: Ogarnęłam wszystko na lapku Dodałam swoją wyściówkę,która z Was miała taką biedę ? Może ma któraś z Was podobną wyjściówkę i dobrała podobne implanty przy podobnych wymiarach ?
__________________
20.03.2018- Mentor okrągły hp 450cc P.D Szczecin Artplastica/BeautyGroup

Edytowane przez NocnaFuriia
Czas edycji: 2018-01-29 o 20:10 Powód: Doc
NocnaFuriia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-01-30, 00:14   #4417
zustek
Raczkowanie
 
Avatar zustek
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 80
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.31

Cytat:
Napisane przez kasika84 Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny! nie było mnie całe wieki na wizażu i zatęskniłam
Jestem prawie 4 lata po op i pomyślałam, że wstąpię do Was i przypomnę sobie jak to było na etapie przygotowań
Witaj kochana od dlugiego czemu tu nie zagladalam nie wiem czy mnie pamietasz ale robilam piersi kilka miesiecy po tobie i u tego samego doktora S.Ł .
Niestety w tym roku musze miec reoperacje
Przerost torebki w jeden piersi 4stopnia w drugiej 1stopnia (Skala 1-4)
__________________
29.07.14 Warszawa S.Ł okrągłe 375ml
zustek jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2018-01-30, 08:30   #4418
ismenka
Zakorzenienie
 
Avatar ismenka
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 3 761
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.31

Zustek, kiedy zaczęłaś zauważać, że coś jest nie tak?

Dzień dobry wszystkim!

---------- Dopisano o 09:30 ---------- Poprzedni post napisano o 09:28 ----------

NocnaFuria, witaj
__________________
Było: A/72/83/167/54
A.K.11.04.2016r. sebbin 325cc 11,5/10,5/5,5
Jest: D-E/71/89/167/53
ismenka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-01-30, 08:44   #4419
zochawks
Zakorzenienie
 
Avatar zochawks
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 6 029
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.31

Cytat:
Napisane przez zustek Pokaż wiadomość
Witaj kochana od dlugiego czemu tu nie zagladalam nie wiem czy mnie pamietasz ale robilam piersi kilka miesiecy po tobie i u tego samego doktora S.Ł .
Niestety w tym roku musze miec reoperacje
Przerost torebki w jeden piersi 4stopnia w drugiej 1stopnia (Skala 1-4)
Witaj
Mogłabyś napisać jakie miałaś objawy tworzenia się torebki?jak długo to trwa. jakieś leki przyjmowałas? Piersi się zmieniły? Najbardziej boje się właśnie tego powikłania

Nocna doktor faktycznie chce zaszaleć i przy takiej wyjsciówce wsadzić aż 400ml. Nie wiem w jakim stanie jest pierś czy jędrna jest skóra czy też nie ale odważnie strony lekarza. Będziesz miała piękny cyc ☺
__________________
3.07.2017 Bydgoszcz A.Ś. Polytech replicon txt 110/57/69 330cc

WYMIANA KOSMETYKÓW


Edytowane przez zochawks
Czas edycji: 2018-01-30 o 16:39
zochawks jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-01-30, 09:10   #4420
Cotton2015
Raczkowanie
 
Avatar Cotton2015
 
Zarejestrowany: 2017-05
Lokalizacja: Berlin
Wiadomości: 404
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.31

mmaya gratuluję jak samopoczucie?

Lika23 ja bym pisała do chirurga. Może być to wina mięśnia, który jeszcze nie do końca puścił lub też faktu, że przed operacją miałaś dużo własnego gruczołu, ale po to operator brał grubą kaskę za Twoją operację, żeby również po operacji rozwiewać wszystkie Twoje wątpliwości

Serce co do noszenia fiszbin KATEGORYCZNIE należy trzymać się zaleceń lekarza. U mnie był to miesiąc czasu od op, ale A.B. jest troszkę bardziej pobłażliwy, po pierwszej op u innego op był to czas 3 miesiące. Jest nie tylko tak, jak pisze Kinia, że fiszbina wymusza niejako ułożenie implantów, które powinny układać się same (a już w ogóle nie daj Boże przy źle dobranym staniku, o co zaraz po operacji wcale nie tak trudno wbrew pozorom), ale również o wygojenie się ran, które najczęściej są właśnie pod piersią. Fiszbina będzie je dodatkowo podrażniać. Abstrahując od tego, staniki koronkowe zaraz po operacji to nie najlepszy pomysł, ponieważ z doświadczeń własnych, jak i innych dziewczyn wiem, że koronka często mocno podrażnia sutki, które i tak są często nadwrażliwe przez dość długi czas od op. Ogólnie z kupowaniem staników radziłabym na początku oszczędnie i rozsądnie. A to dlatego, że Twój rozmiar oraz kształt piersi jeszcze mocno się zmieni.

NoccnaFuriia witaj na kogo się zdecydowałaś?

Zustek witaj. kurcze strasznie mi przykro
__________________
14.04.2015 dr P.N., ES 400 hp
19.06.2017 poprawka i wymiana implantów dr A.B. Polytech 600 SL TXS
Cotton2015 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-01-30, 09:25   #4421
ismenka
Zakorzenienie
 
Avatar ismenka
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 3 761
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.31

dziewczyny, co do staników po operacji, a właściwie po 6 tygodniach, czyli po odstawieniu pooperacyjnego..
Ja miałam dwa rodzaje : triumph triaction Trophy N oraz Anita 5695 ( czarny i biały ). Pasują mi do dzis i do dziś je noszę. Te Anity nie są tanie i nie są seksowne, ale bardzo dobrze trzymają i są ze świetnego materiału. W ogóle się nie niszczą. Czarny udało mi się upolować za 50 zł, bo mieli ostatnią sztukę.
Latem ich raczej nie nosiłam, ale zimą, pod swetry, koszule idealny. Nie ma fiszbin ani zadnych usztywnień. Nie zbiera piersi, po prostu je podtrzymuje. Wygodny, jakby się nic na sobie nie miało. Polecam
__________________
Było: A/72/83/167/54
A.K.11.04.2016r. sebbin 325cc 11,5/10,5/5,5
Jest: D-E/71/89/167/53
ismenka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-01-30, 09:39   #4422
aqgatta58
Zadomowienie
 
Avatar aqgatta58
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 1 943
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.31

Ja dostałam triumpha traction ale workout w klinice zaraz po operacji, wygodny ale mógłby byc zapinany z przodu. Chce Anitę dokupić na zmianę ale czekam właśnie na jakieś fajniejsze ceny. Ismenka miałaś rozmiar Anity taki sam jak ten z Triumpha?


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
aqgatta58 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-01-30, 09:43   #4423
ismenka
Zakorzenienie
 
Avatar ismenka
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 3 761
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.31

agata, nie, bo ten model z triumpha miał ograniczone rozmiary. Miałam 75C. Anitę mam 70E.
__________________
Było: A/72/83/167/54
A.K.11.04.2016r. sebbin 325cc 11,5/10,5/5,5
Jest: D-E/71/89/167/53
ismenka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-01-30, 09:45   #4424
aqgatta58
Zadomowienie
 
Avatar aqgatta58
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 1 943
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.31

Mam Triumpha 70E dlatego właśnie zastanowiam sie jaką Anitę zakupić bo jej nie mam możliwości nigdzie przymierzyć. Myślisz ze mogę brać to samo jak akurat będzie?


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
aqgatta58 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-01-30, 09:52   #4425
ismenka
Zakorzenienie
 
Avatar ismenka
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 3 761
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.31

Myślę, że tak,. Zawsze możesz odesłać.
__________________
Było: A/72/83/167/54
A.K.11.04.2016r. sebbin 325cc 11,5/10,5/5,5
Jest: D-E/71/89/167/53
ismenka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-01-30, 10:04   #4426
Toskania2000
Raczkowanie
 
Avatar Toskania2000
 
Zarejestrowany: 2017-09
Wiadomości: 419
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.31

Cześć dziewczyny,
nie wiedziałam, że przerost torebki może nastąpić po tak długim czasie... nie wiem czemu, ale myślałam, że to może nastąpić max do roku po operacji.
Co do staników, to mimo tego, że mam ich całą masę to najchętniej zakładam sportowe jest mi w nich najwygodniej, nic mnie nie uwiera, i czuję się swobodnie. Oczywiście na specjalne wyjścia nosze koronki ale preferuję zdecydowanie te bez fiszbin.
__________________
21.09. 2017 - Silimed 425 cc - A.B.
Toskania2000 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-01-30, 10:42   #4427
JustynkaWe
Raczkowanie
 
Avatar JustynkaWe
 
Zarejestrowany: 2017-08
Wiadomości: 384
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.31

Cytat:
Napisane przez Cotton2015 Pokaż wiadomość
mmaya gratuluję jak samopoczucie?

Lika23 ja bym pisała do chirurga. Może być to wina mięśnia, który jeszcze nie do końca puścił lub też faktu, że przed operacją miałaś dużo własnego gruczołu, ale po to operator brał grubą kaskę za Twoją operację, żeby również po operacji rozwiewać wszystkie Twoje wątpliwości

Serce co do noszenia fiszbin KATEGORYCZNIE należy trzymać się zaleceń lekarza. U mnie był to miesiąc czasu od op, ale A.B. jest troszkę bardziej pobłażliwy, po pierwszej op u innego op był to czas 3 miesiące. Jest nie tylko tak, jak pisze Kinia, że fiszbina wymusza niejako ułożenie implantów, które powinny układać się same (a już w ogóle nie daj Boże przy źle dobranym staniku, o co zaraz po operacji wcale nie tak trudno wbrew pozorom), ale również o wygojenie się ran, które najczęściej są właśnie pod piersią. Fiszbina będzie je dodatkowo podrażniać. Abstrahując od tego, staniki koronkowe zaraz po operacji to nie najlepszy pomysł, ponieważ z doświadczeń własnych, jak i innych dziewczyn wiem, że koronka często mocno podrażnia sutki, które i tak są często nadwrażliwe przez dość długi czas od op. Ogólnie z kupowaniem staników radziłabym na początku oszczędnie i rozsądnie. A to dlatego, że Twój rozmiar oraz kształt piersi jeszcze mocno się zmieni.

NoccnaFuriia witaj na kogo się zdecydowałaś?

Zustek witaj. kurcze strasznie mi przykro
Cotton2015 moja ty podręczna skarbnicawiedzy Powiedz mi a co z biustonoszami Skubisza naoglądałam się ich nastroje bez fiszbinów i Wyglądają całkiem fajnie Ala koronka mięciutkie zapinane z tyłu mam na nią wielką chrapkę są w rozmiarówce ml i tak dalej I zastanawiam się czy nie mogę nosić jako biustonosze teraz jestem już 7 tygodnie po operacji i mogę nosić zwykłe biustonosze no ale bez fiszbin chciałam kupić coś fajniejszego niż moje rurkowe trujące powiedz mi mogę w nich chodzić czy nie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 11:42 ---------- Poprzedni post napisano o 11:42 ----------

Cytat:
Napisane przez JustynkaWe Pokaż wiadomość
Cotton2015 moja ty podręczna skarbnicawiedzy Powiedz mi a co z biustonoszami Skubisza naoglądałam się ich nastroje bez fiszbinów i Wyglądają całkiem fajnie Ala koronka mięciutkie zapinane z tyłu mam na nią wielką chrapkę są w rozmiarówce ml i tak dalej I zastanawiam się czy nie mogę nosić jako biustonosze teraz jestem już 7 tygodnie po operacji i mogę nosić zwykłe biustonosze no ale bez fiszbin chciałam kupić coś fajniejszego niż moje rurkowe trujące powiedz mi mogę w nich chodzić czy nie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Cubusa.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
JustynkaWe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-01-30, 11:16   #4428
ismenka
Zakorzenienie
 
Avatar ismenka
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 3 761
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.31

Justynka, one nie trzymają piersi, ot są po prostu, zasłaniają piersi pod bluzką.
Mam z cubusa 3 staniki w rozmiarze M. Zupełnie nie trzymają piersi w żaden sposób.
Możesz zapewne założyć okazjonalnie.
Na co dzień polecam jednak ubierać coś trzymającego. Niestety trzeba trochę czasem zainwestować, jak np. w Anitę. Ale skoro na cycki wydajemy po kilkanaście tysięcy to uważam, że na dobry stanik nie powinnyśmy żałować, zwłaszcza w tych pierwszych miesiącach po op. Piersi wtedy dopiero się goją i układają.
__________________
Było: A/72/83/167/54
A.K.11.04.2016r. sebbin 325cc 11,5/10,5/5,5
Jest: D-E/71/89/167/53
ismenka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-01-30, 11:31   #4429
JustynkaWe
Raczkowanie
 
Avatar JustynkaWe
 
Zarejestrowany: 2017-08
Wiadomości: 384
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.31

Cytat:
Napisane przez ismenka Pokaż wiadomość
Justynka, one nie trzymają piersi, ot są po prostu, zasłaniają piersi pod bluzką.
Mam z cubusa 3 staniki w rozmiarze M. Zupełnie nie trzymają piersi w żaden sposób.
Możesz zapewne założyć okazjonalnie.
Na co dzień polecam jednak ubierać coś trzymającego. Niestety trzeba trochę czasem zainwestować, jak np. w Anitę. Ale skoro na cycki wydajemy po kilkanaście tysięcy to uważam, że na dobry stanik nie powinnyśmy żałować, zwłaszcza w tych pierwszych miesiącach po op. Piersi wtedy dopiero się goją i układają.
No tak ale wolałam się spytać bo gdzieś mi chyba umkło że można nosić jakieś z cubusa dlatego chciałam spytać czy to prawda i Jeśli mogę jakoś znosić z cubusa to jakie OK mam dwa biustonosze triumfa ale chciałabym mieć coś co będzie miało węższe ramiączka i mogłabym ubrać bluzkę z jakimś głębszym dekoltem czy Anita ma tylko sportowe biustonosze Czy polecacie coś co jest w miarę wycięte i ma ciensze ramiączka


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 12:31 ---------- Poprzedni post napisano o 12:30 ----------

Cytat:
Napisane przez ismenka Pokaż wiadomość
Justynka, one nie trzymają piersi, ot są po prostu, zasłaniają piersi pod bluzką.
Mam z cubusa 3 staniki w rozmiarze M. Zupełnie nie trzymają piersi w żaden sposób.
Możesz zapewne założyć okazjonalnie.
Na co dzień polecam jednak ubierać coś trzymającego. Niestety trzeba trochę czasem zainwestować, jak np. w Anitę. Ale skoro na cycki wydajemy po kilkanaście tysięcy to uważam, że na dobry stanik nie powinnyśmy żałować, zwłaszcza w tych pierwszych miesiącach po op. Piersi wtedy dopiero się goją i układają.
Kurczę może też niepotrzebnie sugeruję się tymi dziewczynami które wrzucają ładne zdjęcia w normalnych biustonoszach bo w sumie one są więcej niż ja po operacji To w takim razie kiedy będę mogła ubrać normalny stanik bez fiszbin nowy a nie taki ala sportowy bądź coś nie seksownego matczynego
kompletnie nie potrafię się odnaleźć co do tych biustonoszy

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
JustynkaWe jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-01-30, 13:37   #4430
ismenka
Zakorzenienie
 
Avatar ismenka
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 3 761
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.31

Justynka słuchaj swojego lekarza w tej kwestii i tyle. Ja też pokupowalam staniki różne,koronki, fiszbiny itd itp... dość szybko po op. Ale nie nosiłam ich. Czasem zakładałam na 4h maks w ciągu dnia.
I nadal nie noszę stanikow usztywnianych, nietrzymajacych,fiszbinow cow dłużej niż kilka h i to nie na codzień. Bo nie jest w nich wygodnie,ale też uważam że nie jest to dla nich najlepsze. W ciągu dnia noszę właśnie Anite niesportowa,tylko ta co napisałam, triumpha trophy Ń, triumph bawełniany bez fiszbin itd... latem częściej nosiłam do pracy koronki itp,ale raczej zawsze takie trzymajace. Tylko na wakacjach chodziłam bez stanika lub w koronkach nietrzymajacych

---------- Dopisano o 14:37 ---------- Poprzedni post napisano o 14:36 ----------

Ps. A to że dziewczyny wrzucają zdjęcia w ładnych staniczkach... naprawdę większość z nich nie nosi tych staniczkow przez cały dzień.
__________________
Było: A/72/83/167/54
A.K.11.04.2016r. sebbin 325cc 11,5/10,5/5,5
Jest: D-E/71/89/167/53
ismenka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-01-30, 14:27   #4431
wikerss
Raczkowanie
 
Avatar wikerss
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 218
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.31

Dziewczyny czy któraś była z implantami na saunie? Po jakim czasie od operacji można?
__________________
08.11.2016 konsultacja A.K- sebbin okrągłe 365 cc, 11,2/5.6
25.08.2016 konsultacja M.P- mentor okrągłe UHP 400 cc 10.8/5.6
01.03.2017 konsultacja A.B - Silimed Natural 475 xh 12,5/6,7
03.04.2017 operacja A.B
wikerss jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-01-30, 14:52   #4432
Cotton2015
Raczkowanie
 
Avatar Cotton2015
 
Zarejestrowany: 2017-05
Lokalizacja: Berlin
Wiadomości: 404
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.31

poprzez "oszczędnie i rozsądnie" miałam na myśli oczywiście jeden lub dwa staniki, ale dobrej jakości w sensie nie kupować za dużo od razu, bo i tak rozmiar się zmieni

wikerss na saunę można dopiero w momencie całkowitego wygojenia się ran. To trochę jak z kąpielą w wannie. Chociaż w sumie "w środku" goimy się dużo wolniej, a zwiększona temperatura spowalnia ten proces. hmmm. najlepiej napisz do A.B. jak pozwoli, to znaczy, że można
__________________
14.04.2015 dr P.N., ES 400 hp
19.06.2017 poprawka i wymiana implantów dr A.B. Polytech 600 SL TXS

Edytowane przez Cotton2015
Czas edycji: 2018-01-30 o 14:56
Cotton2015 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-01-30, 17:42   #4433
komtesa
Rozeznanie
 
Avatar komtesa
 
Zarejestrowany: 2016-04
Wiadomości: 945
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.31

Witajcie Kasika, NacnaFuriia i Zustek.

Kasika, czy Twoje piersi trochę opadły np. po dwóch latach?
Zustek, przykro mi. Po tak długim czasie problem z torebką pojawia się rzadko. Smutne to, że Ciebie dopadło.
Ciekawe, jak się ma Miumiu.
Cytat:
Napisane przez aqgatta58 Pokaż wiadomość
Mam Triumpha 70E dlatego właśnie zastanowiam sie jaką Anitę zakupić bo jej nie mam możliwości nigdzie przymierzyć. Myślisz ze mogę brać to samo jak akurat będzie?


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Ja mam ten sam rozmiar z Triumpha i z Anity.

Cytat:
Napisane przez wikerss Pokaż wiadomość
Dziewczyny czy któraś była z implantami na saunie? Po jakim czasie od operacji można?
Byłam kilka razy. Nic się nie dzieje.
Oczywiście nie od razu po operacji. Ja przez pierwsze pół roku byłam bardzo ostrożna - nie pływałam, nie ćwiczyłam, do sauny nie chodziłam, spałam w staniku...
__________________
T.D. 31.05.2016 Mentor 300cc/11/10,3/5,6
komtesa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-01-30, 17:56   #4434
NocnaFuriia
Raczkowanie
 
Avatar NocnaFuriia
 
Zarejestrowany: 2015-03
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 234
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.31

Zdecydowałam sie na P.D w klinice w Szczecinie (tej co dostala jakosc roku 2017 )chociaz on to chyba dojazdowo z Polanicy (?) Generalnie goscia chwala ze jako pierwszy zdał serię egzaminów praktycznych i teoretycznych i jest w europejskiej radzie chirurgow plastyków. Mysle ze jednak cos sie zna skoro taki wyróżniony ... Jestem z Poznania i myślałam nad M.K. ale terminy to 3-4 miesiace konsultacja i od niej kolejne tyle na operacje. Za dlugo. Poza tym chodza głosy ze zaczyna robić tasmowo więc szukałam czegos innego,W swoim miescie nikogo więcej nie znalazłam godnego super uwagi a robic byle mieć tez nie chciałam. 400ml moze i dużo ale po 1 skory po 3 ciazach to mi nie brakuje.Dodatkowo dopiero niedawno zrzucilam 16sty kilogram nadbagarzu po ciazach więc czym wypchac te wejściówki to chyba bedzie :-P Generalnie dr uprzedzal że rozstępy beda rozprostowane i moga być bardziej widoczne. Jednak jeśli mam wybierac Lucek+rozstępy lub brak cycka i brak rozstępów nie ma to stwierdzam ze paseczki tygrysie sa w ch...ekhm Sa spoko ;-) A i prosiłam dr o Max bo wystarczająco dużo rad przeczytałam ze po operacji często się żałuję że "mogłam wziac większe" a chciałabym tego uniknąć bo zależy mi na jednej operacji bo nos czeka w kolejce (chociaz to chyba w kwestii marzeń albo wygrania lotto albo jak mnie do zycia bez wstydu wezma 😂 )
Serio 400ml to dużo ? Miało być C. Ale nie pogardze hahah
Edit : Tez mi sie wydawało ze problemy z torebka to przy gojeniualw oglądałam
Jak laska z programu na TVN miała z tego powodu wymieniane wkładki i mówiła że na poczatku było ok dopiero później zaczęła zauważać zmiane kształtu i na koniec ból.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
20.03.2018- Mentor okrągły hp 450cc P.D Szczecin Artplastica/BeautyGroup

Edytowane przez NocnaFuriia
Czas edycji: 2018-01-30 o 18:07
NocnaFuriia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-01-30, 20:37   #4435
wikerss
Raczkowanie
 
Avatar wikerss
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 218
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.31

Dzięki dziewczyny. Doktor mi pozwolił, ale trochę się boje i byłam ciekawa jak u was było. Po pierwszej operacji pół roku się bardzo oszczędzałam, ale teraz jakoś mi ciężej od nowa odliczać pół roku...
__________________
08.11.2016 konsultacja A.K- sebbin okrągłe 365 cc, 11,2/5.6
25.08.2016 konsultacja M.P- mentor okrągłe UHP 400 cc 10.8/5.6
01.03.2017 konsultacja A.B - Silimed Natural 475 xh 12,5/6,7
03.04.2017 operacja A.B
wikerss jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-01-30, 21:22   #4436
NocnaFuriia
Raczkowanie
 
Avatar NocnaFuriia
 
Zarejestrowany: 2015-03
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 234
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.31

Dziewczyny a tak co ile średnio zakładany jest nowy wątek :-P ? Bo ten to już widze 444strona leci 😂

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
20.03.2018- Mentor okrągły hp 450cc P.D Szczecin Artplastica/BeautyGroup
NocnaFuriia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-01-30, 22:56   #4437
kinia00sokp
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 639
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.31

Cytat:
Napisane przez wikerss Pokaż wiadomość
Dzięki dziewczyny. Doktor mi pozwolił, ale trochę się boje i byłam ciekawa jak u was było. Po pierwszej operacji pół roku się bardzo oszczędzałam, ale teraz jakoś mi ciężej od nowa odliczać pół roku...
Ja byłam teraz niedawno. A minęło ponad 4 miesiące i totalnie nic się nie stało

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 23:56 ---------- Poprzedni post napisano o 23:48 ----------

Cytat:
Napisane przez ismenka Pokaż wiadomość
Justynka słuchaj swojego lekarza w tej kwestii i tyle. Ja też pokupowalam staniki różne,koronki, fiszbiny itd itp... dość szybko po op. Ale nie nosiłam ich. Czasem zakładałam na 4h maks w ciągu dnia.
I nadal nie noszę stanikow usztywnianych, nietrzymajacych,fiszbinow cow dłużej niż kilka h i to nie na codzień. Bo nie jest w nich wygodnie,ale też uważam że nie jest to dla nich najlepsze. W ciągu dnia noszę właśnie Anite niesportowa,tylko ta co napisałam, triumpha trophy Ń, triumph bawełniany bez fiszbin itd... latem częściej nosiłam do pracy koronki itp,ale raczej zawsze takie trzymajace. Tylko na wakacjach chodziłam bez stanika lub w koronkach nietrzymajacych

---------- Dopisano o 14:37 ---------- Poprzedni post napisano o 14:36 ----------

Ps. A to że dziewczyny wrzucają zdjęcia w ładnych staniczkach... naprawdę większość z nich nie nosi tych staniczkow przez cały dzień.
Zgadzam się! Kupujemy żeby kupić i przymierzyć a później nie nosimy. Ja właśnie Cubusa zakładam okazjonalnie bo ciągle chodzę w sportowych. Tak mi najwygodniej !
Teraz okazjonalnie zakładam jakieś ładne zbierające ale te też zaczęłam dopiero po 3mc. Po 2 miesiącach raz na kilka godzin założyłam i tyle.


Justynka ja też zaraz po operacji szalałam i szukałam staników i mi to przeszło jak już mogłam wszystkie czyli po 3 miesiącach

Cotton rzeczywiście, już pamiętam że drażniły mnie sutki w koronkowych a rany zawsze jakoś miałam zaklejone. Później już Sutriconem i nie wbijały się. Zresztą AB tak tnie że blizna jest na piersi - milimetr lub dwa od faldu podpiersiowego i nawet mierząc fiszbiny nie czułam zeby nachodziły na bliznę.

Generalnie teraz u mnie wcale nie widać cięcia jak stoję prosto. Z żadnej strony

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
kinia00sokp jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-01-31, 00:24   #4438
honorisss
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2017-12
Wiadomości: 30
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.31

Dziewczyny to już dziś... trzymajcie kciuki Ja staram się nie myśleć o tym ale jakby na patrzeć to boję się komplikacji, bólu i czy dam radę po...
honorisss jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-01-31, 00:27   #4439
NocnaFuriia
Raczkowanie
 
Avatar NocnaFuriia
 
Zarejestrowany: 2015-03
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 234
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.31

Cytat:
Napisane przez honorisss Pokaż wiadomość
Dziewczyny to już dziś... trzymajcie kciuki Ja staram się nie myśleć o tym ale jakby na patrzeć to boję się komplikacji, bólu i czy dam radę po...
O kurcze myślałam że tylko ja tu przed. Trzymam bardzo mocno kciuki i koniecznie daj znać Po. Bedzie dobrze 💗👄

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
20.03.2018- Mentor okrągły hp 450cc P.D Szczecin Artplastica/BeautyGroup
NocnaFuriia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-01-31, 07:52   #4440
aqgatta58
Zadomowienie
 
Avatar aqgatta58
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 1 943
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.31

Honorisss trzymam kciuki i daj znać jak już będziesz po


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
aqgatta58 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Chirurgia plastyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-04-18 17:48:29


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:10.