Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.31 - Strona 150 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Chirurgia plastyczna

Notka

Chirurgia plastyczna Interesujesz się chirurgią plastyczną? Poddałaś się zabiegowi lub go rozważasz? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, zadaj pytanie.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2018-02-02, 09:22   #4471
aqgatta58
Zadomowienie
 
Avatar aqgatta58
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 1 943
Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.31

Myselfie ja nie doradzę nic jeżeli chodzi o implanty ale trzymam kciuki za twoja poprawkę, beda pięknie na pewno

NocnaFuriia w chwili obecnej to nie ma mowy o chodzeniu bez stanika, jak zdejmuje do kąpieli i po chodzę chwile bez żeby plasterki sie wysuszyły to piersi rękami podtrzymuje bo mam takie nieprzyjemnie uczucie ciągnięcia pod piersiami, ale pewnie i na to przyjdzie czas


Dodałam zdjęcie z dzisiaj, teraz patrzac w album widzę jaka różnica jest miedzy pierwszym zdjęciem z dwóch dni po a z dzisiaj dwa tygodnie po, szczerze to te pierwsze zdjęcie jest koszmarne

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Edytowane przez aqgatta58
Czas edycji: 2018-02-02 o 10:52
aqgatta58 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-02-02, 12:39   #4472
honorisss
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2017-12
Wiadomości: 30
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.31

Do dziewczyn ktore maja implanty polytech replicon, jak jest z miekkoscia i ruchomoscia tych Implantow?
Silimedy nie dojada na moja poprawke w poniedzialek i mam do wyboru polytech lub motiva silk surface bez chipa aczkolwiek motiva ma slaba projekcje no i boje sie ze bedzie z kilometra widac ze to okragle chociaz niby nadal maja miekki zel. Ehh mam dylemat[/QUOTE]

Czemu musisz mieć poprawkę?
honorisss jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-02-02, 13:27   #4473
myselfe
Raczkowanie
 
Avatar myselfe
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 320
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.31

Agatta dziekuje

Honoriss, mam za szerokie implanty, mocno uniesiona skore na mostku, dolegliwosci bolowe kazdego dnia z powody zbyt szerokiego implantu ktory wbija mi sie pod pache no i implanty nie sa rowno. Prawy jest ok 1,5 cm nizej niz lewy
__________________
27.02.17 D.F 445cc eurosilicone anatomiczne
Poprawka AB 05.02.2018 Polytech replicon 425
myselfe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-02-02, 13:33   #4474
NocnaFuriia
Raczkowanie
 
Avatar NocnaFuriia
 
Zarejestrowany: 2015-03
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 234
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.31

Myselfe a Twój lekarz poprawke wykona bezpłatnie ? Bo jakby nie było to jego błąd ?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
20.03.2018- Mentor okrągły hp 450cc P.D Szczecin Artplastica/BeautyGroup
NocnaFuriia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-02-02, 13:43   #4475
myselfe
Raczkowanie
 
Avatar myselfe
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 320
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.31

Cytat:
Napisane przez NocnaFuriia Pokaż wiadomość
Myselfe a Twój lekarz poprawke wykona bezpłatnie ? Bo jakby nie było to jego błąd ?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Poprawke robie u innego lekarza. Moj lekarz urwal kontakt ze mna i przestal odpisywac na maile. Ogolnie ciezko powiedziec co bylo jego wina a co nie. Czasem lekarz nie ma wplywu na niektore rzeczy. Jedyne co moge mu zarzucic to zle dobranie implantow i nie wymierzenie mnie przed operacja. Implanty dobral na oko.
__________________
27.02.17 D.F 445cc eurosilicone anatomiczne
Poprawka AB 05.02.2018 Polytech replicon 425
myselfe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-02-02, 15:37   #4476
Judyta71
Rozeznanie
 
Avatar Judyta71
 
Zarejestrowany: 2016-01
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 534
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.31

Cytat:
Napisane przez honorisss Pokaż wiadomość
Dziewczyny ja całkiem spoko się czuję. Jestem już w domu i odpoczywam. Miałam problem z netem dlatego dopiero teraz piszę. Ogólnie bardzo nie boli, bardziej ciśnie i ruchy ograniczone. Pewnie rano kiepsko znowu będzie wstać bo dzisiaj na początku była tragedia. Ale z każdą godziną było lepiej A narkoza... nawet nie zauważyłam kiedy odleciałam, chyba kilka sekund po położeniu się na stole, a później pamiętam dopiero jak mnie przekładali na łóżko. Tak więc głowa do góry i nie bójcie się
Gratulujęklask i: i życzę jak najmniej bólu
__________________
op.TD 10.05.2016
Mentor 400cc UHP (szer.10,6 ,wys. 5,4 , okrągłe)
Judyta71 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-02-02, 18:26   #4477
Kucyk_Truskawkowy
Zakorzenienie
 
Avatar Kucyk_Truskawkowy
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 3 566
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.31

hej Dziewczyny Czy można do Was dołączyć w pogaduchach ? Za miesiąc mam operacje i nie mam z kim za bardzo pogadać o tym , a podjarana jestem bardzo
Kucyk_Truskawkowy jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2018-02-02, 19:38   #4478
NocnaFuriia
Raczkowanie
 
Avatar NocnaFuriia
 
Zarejestrowany: 2015-03
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 234
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.31

Cytat:
Napisane przez Kucyk_Truskawkowy Pokaż wiadomość
hej Dziewczyny Czy można do Was dołączyć w pogaduchach ? Za miesiąc mam operacje i nie mam z kim za bardzo pogadać o tym , a podjarana jestem bardzo
Część Ja tez tu nowa i rowniez operacja w przyszłym miesiącu Witaj w gronie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
20.03.2018- Mentor okrągły hp 450cc P.D Szczecin Artplastica/BeautyGroup
NocnaFuriia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-02-02, 20:06   #4479
Kucyk_Truskawkowy
Zakorzenienie
 
Avatar Kucyk_Truskawkowy
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 3 566
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.31

Cytat:
Napisane przez NocnaFuriia Pokaż wiadomość
Część Ja tez tu nowa i rowniez operacja w przyszłym miesiącu Witaj w gronie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Może napisze coś o sobie. Jestem mamą dwójki chłopców (2latka i 3,5 roku). Niestety ale wahania wagi dały moim (.) (.) mocno w kość W drugiej ciąży ważyłam prawie 90 kg a teraz 57. Pod koniec października miałam już lifting (tylko wkoło brodawki) a 1marca implanty. Już po samym liftingu jest super, ale są trochę są małe Lifting był bez narkozy i mogłam mieć go już 3mc po zakończeniu karmienia.
Będę mieć mentory okrągłe 350 moderate plus. Tak tak takie małe

Na co się przygotować po operacji? Kiedy mogłyście w miarę normalnie zajmować się dzieckiem /dziećmi, kierować autem itd?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Kucyk_Truskawkowy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-02-02, 21:10   #4480
NocnaFuriia
Raczkowanie
 
Avatar NocnaFuriia
 
Zarejestrowany: 2015-03
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 234
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.31

Ja mama trzech synow :-P po 3 ciąży zostało +16 kg ale przez rok sobie z tym poradzilam i obecnie 55,5kg na 169cm wzrostu. Zdecydowałam sie na 400 cc
A odpowiedzi na pytania chetnie i ja poczytam bo choć 2 Panow mam w wielu 8 i 7 lat to roczny syn obawiam sie bedzie dla mnie ogromnym wyzwaniem tym bardziej ze jest wozkowy :-/ mój M ma wziąć tydzień wolnego. Ale czy to wystarczy?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
20.03.2018- Mentor okrągły hp 450cc P.D Szczecin Artplastica/BeautyGroup
NocnaFuriia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-02-02, 21:27   #4481
aruzia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-11
Wiadomości: 20
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.31

Cytat:
Napisane przez NocnaFuriia Pokaż wiadomość
Ja mama trzech synow :-P po 3 ciąży zostało +16 kg ale przez rok sobie z tym poradzilam i obecnie 55,5kg na 169cm wzrostu. Zdecydowałam sie na 400 cc
A odpowiedzi na pytania chetnie i ja poczytam bo choć 2 Panow mam w wielu 8 i 7 lat to roczny syn obawiam sie bedzie dla mnie ogromnym wyzwaniem tym bardziej ze jest wozkowy :-/ mój M ma wziąć tydzień wolnego. Ale czy to wystarczy?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ojej, myśle ze póki czas powinnaś zorganizować pomoc, bo przez minimum miesiąc nie można dźwigać, podnosić ciężkich rzeczy. Te 4 tygodnie to takie minimum.
Sama mam roczną córkę i wiedziałam, ze będzie ciężko, ale narzeczony i mama byli przygotowani na to i bardzo pomagali, cały czas ktoś był ze mną żeby włożyć Mala do łóżeczka albo wanny np. Mała wazy 9kg i lekarz kategorycznie mi zabronił jej podnosić. Z wózkiem tez Mialam problem, raz ze ktoś musiał mi ją do niego włożyć, a dwa że po pierwszej próbie darowałam sobie wszelkie spacery, bo każdy krawężnik był nieosiagalnym wyzwaniem, podbicie wozka żeby najechać... Teraz już jestem 6 tygodni po i powoli od tygodnia ja podnoszę, ale tylko tyle ile muszę.

Jeśli chodzi o prowadzenie samochodu to bardzo indywidualna sprawa, ja w czwartej dobie już prowadziłam auto. Tyle, ze to automat, to się nie naszarpałam
__________________
18.12.17 Mentor 325 hp 11,5cm K.J.
aruzia jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-02-02, 21:34   #4482
kinia00sokp
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 639
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.31

Myselfie ja mam Polytech Replicon i jestem z nich zadowolona. Coraz bardziej miękną a i ruchomość jest bardzo duża bierz Polytech jak nie chcesz piłek. Moje mimo zerowej wyjściowki są i tak przyjemnie miękkie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
kinia00sokp jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-02-02, 21:42   #4483
Kucyk_Truskawkowy
Zakorzenienie
 
Avatar Kucyk_Truskawkowy
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 3 566
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.31

Mi przez dwa tygodnie będzie mama pomagać. Zobaczymy. Moi chłopcy też są już starsi więc damy radę.

Kiedy miałyście pierwszą zmianie opatrunku i mogłyscie zobaczyć nowe piersi?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 22:42 ---------- Poprzedni post napisano o 22:37 ----------

Cytat:
Napisane przez NocnaFuriia Pokaż wiadomość
Ja mama trzech synow :-P po 3 ciąży zostało +16 kg ale przez rok sobie z tym poradzilam i obecnie 55,5kg na 169cm wzrostu. Zdecydowałam sie na 400 cc
A odpowiedzi na pytania chetnie i ja poczytam bo choć 2 Panow mam w wielu 8 i 7 lat to roczny syn obawiam sie bedzie dla mnie ogromnym wyzwaniem tym bardziej ze jest wozkowy :-/ mój M ma wziąć tydzień wolnego. Ale czy to wystarczy?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
A jaki profil implantu?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Kucyk_Truskawkowy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-02-02, 22:00   #4484
Ona31Waw
Raczkowanie
 
Avatar Ona31Waw
 
Zarejestrowany: 2017-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 332
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.31

Cytat:
Napisane przez Kucyk_Truskawkowy Pokaż wiadomość
Może napisze coś o sobie. Jestem mamą dwójki chłopców (2latka i 3,5 roku). Niestety ale wahania wagi dały moim (.) (.) mocno w kość W drugiej ciąży ważyłam prawie 90 kg a teraz 57. Pod koniec października miałam już lifting (tylko wkoło brodawki) a 1marca implanty. Już po samym liftingu jest super, ale są trochę są małe Lifting był bez narkozy i mogłam mieć go już 3mc po zakończeniu karmienia.
Będę mieć mentory okrągłe 350 moderate plus. Tak tak takie małe

Na co się przygotować po operacji? Kiedy mogłyście w miarę normalnie zajmować się dzieckiem /dziećmi, kierować autem itd?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Witaj
350cc nie będą wcale takie małe a jakie masz wymiary? I u jakiego lekarza będziesz mieć OP?
Po operacji przygotuj się przede wszystkim na ból ale każda z nas znosiła to inaczej, jedne gorzej drugie lepiej. Ja byłam na zwolnieniu 2,5 tygodnia i uważam ze to absolutne minimum żeby dojść do siebie. Samochodem można jeździć po ok 4 tygodniach żeby nie bolało. Dzieci delikatnie można zacząć podnosić po 6tyg.
Nie wyglada to kolorowo ale czego się nie robi żeby być piękną i na koniec musisz się uzbroić w cierpliwość bo piersi od razu nie będą wyglądać cudownie - będą się zmieniać i układać długo po operacji
Jeśli chodzi o opatrunki to mój chirurg ma taką praktykę ze po operacji miałam zrobione przez niego i tydzień nie mogłam moczyć tych opatrunków (mycie się od pasa w górę tylko mokrymi chusteczkami) i po tygodniu zdjął mi opatrunki i wyjął szwy i tyle - nie kazał mi ich niczym kleić ani smarować i mam bardzo ładne blizny
__________________
Było: A/84/70/171/56
Już są M.Ch 21.09.2017 Allergan 325cc 12/11.1/5.7
Jest: E 90/70/171/58

Edytowane przez Ona31Waw
Czas edycji: 2018-02-02 o 23:52
Ona31Waw jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-02-03, 10:35   #4485
Kucyk_Truskawkowy
Zakorzenienie
 
Avatar Kucyk_Truskawkowy
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 3 566
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.31

Cytat:
Napisane przez Ona31Waw Pokaż wiadomość
Witaj
350cc nie będą wcale takie małe a jakie masz wymiary? I u jakiego lekarza będziesz mieć OP?
Po operacji przygotuj się przede wszystkim na ból ale każda z nas znosiła to inaczej, jedne gorzej drugie lepiej. Ja byłam na zwolnieniu 2,5 tygodnia i uważam ze to absolutne minimum żeby dojść do siebie. Samochodem można jeździć po ok 4 tygodniach żeby nie bolało. Dzieci delikatnie można zacząć podnosić po 6tyg.
Nie wyglada to kolorowo ale czego się nie robi żeby być piękną i na koniec musisz się uzbroić w cierpliwość bo piersi od razu nie będą wyglądać cudownie - będą się zmieniać i układać długo po operacji
Jeśli chodzi o opatrunki to mój chirurg ma taką praktykę ze po operacji miałam zrobione przez niego i tydzień nie mogłam moczyć tych opatrunków (mycie się od pasa w górę tylko mokrymi chusteczkami) i po tygodniu zdjął mi opatrunki i wyjął szwy i tyle - nie kazał mi ich niczym kleić ani smarować i mam bardzo ładne blizny
Wymiary mam 75 cm pod biustem, stanik noszę 75D a lekarz określił wyjściowke na C. Szerokość piersi 12cm. Zależy mi żeby je ładnie zaokrąglić i uwypuklić Żeby wyglądały zgrabnie i naturalnie. 350 to może nie mało, ale profil moderate plus, więc nie da jakiś dużych efektów.
Tydzień opatrunek nie był zmieniany u Ciebie? Mi lekarz wspomniał że po 48h się zmienia. Ale dokładniej nie wiem. W sumie chciałabym je jak najszybciej zobaczyć

Dzisiaj mi się śniła operacja 😎

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Kucyk_Truskawkowy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-02-03, 15:43   #4486
Cotton2015
Raczkowanie
 
Avatar Cotton2015
 
Zarejestrowany: 2017-05
Lokalizacja: Berlin
Wiadomości: 404
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.31

Cześć Kucyk Truskawkowy super nick taki pozytywny. Ja jestem już po dwóch operacjach, więc mam (niestety) dość duże doświadczenie. Jeśli chodzi o opatrunki, to każdy lekarz ma własne zalecenia. Ja zmieniałam opatrunki wierzchnie codziennie, a pod spodem miałam taki plasterek ściągający brzegi rany, który musiał zostać nienaruszony do momentu ściągania szwów, które btw.- wyjmowałam sobie sama Fajnie by było, gdybyś dodała swój album z wyjściówkami i dołączyła nas do znajomych. Wtedy pooglądasz sobie nasze biusty.

Operacja powiększania piersi to dosyć duża ingerencja we własny organizm. Obydwie wraz z Nocną Furią musicie mieć na względzie, że tak jak dziewczyny piszą, podnoszenie czegokolwiek (lub kogokolwiek) ciężkiego nie wcześniej niż po miesiącu czasu- czasami dłużej, w zależności od zaleceń operatora. Należy to uwzględnić i zatroszczyć się o kogoś do pomocy przy dzieciach.

Ja w przeciwieństwie do Ona31 wzięłam prysznic jeszcze w klinice, zaraz po wyjęciu drenów co prawda ran nie moczyłam, ale dałam radę.
__________________
14.04.2015 dr P.N., ES 400 hp
19.06.2017 poprawka i wymiana implantów dr A.B. Polytech 600 SL TXS

Edytowane przez Cotton2015
Czas edycji: 2018-02-03 o 15:47
Cotton2015 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-02-03, 18:53   #4487
Kucyk_Truskawkowy
Zakorzenienie
 
Avatar Kucyk_Truskawkowy
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 3 566
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.31

Cytat:
Napisane przez Cotton2015 Pokaż wiadomość
Cześć Kucyk Truskawkowy super nick taki pozytywny. Ja jestem już po dwóch operacjach, więc mam (niestety) dość duże doświadczenie. Jeśli chodzi o opatrunki, to każdy lekarz ma własne zalecenia. Ja zmieniałam opatrunki wierzchnie codziennie, a pod spodem miałam taki plasterek ściągający brzegi rany, który musiał zostać nienaruszony do momentu ściągania szwów, które btw.- wyjmowałam sobie sama Fajnie by było, gdybyś dodała swój album z wyjściówkami i dołączyła nas do znajomych. Wtedy pooglądasz sobie nasze biusty.

Operacja powiększania piersi to dosyć duża ingerencja we własny organizm. Obydwie wraz z Nocną Furią musicie mieć na względzie, że tak jak dziewczyny piszą, podnoszenie czegokolwiek (lub kogokolwiek) ciężkiego nie wcześniej niż po miesiącu czasu- czasami dłużej, w zależności od zaleceń operatora. Należy to uwzględnić i zatroszczyć się o kogoś do pomocy przy dzieciach.

Ja w przeciwieństwie do Ona31 wzięłam prysznic jeszcze w klinice, zaraz po wyjęciu drenów co prawda ran nie moczyłam, ale dałam radę.
Dzięki
A można zrobić taki album i ograniczyć widoczność dla osób które już mam w znajomych?
A czemu wymieniałaś implnaty? Za małe były czy coś sie z nimi działo?
Mam nadzieje że mój dwulatek skuma, że mama na rączki nie może brać
Kucyk_Truskawkowy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-02-04, 00:07   #4488
mmaya
Przyczajenie
 
Avatar mmaya
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 29
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.31

Cytat:
Napisane przez Kucyk_Truskawkowy Pokaż wiadomość
Mam nadzieje że mój dwulatek skuma, że mama na rączki nie może brać

ja mam w domu 2,5 latka i 4,5 latka. Mlodszy od kiedy wie, ze mama nie moze brać go na ręce odczuwa jeszcze większą potrzebę wchodzenia na nie więc różnie to bywa. skonczylo się na tym, że "wiesza się" na starszym bracie i chce do niego na ręce.

ja jestem juz 12 dni po op. czuję się bardzo dobrze. Samochodem jezdzilam od 6 dnia po op nie bylo to wtedy jeszcze komfortowe, ale jak 10 dnia jechalam na zdjęcie szwów to nie czułam już zadnego dyskomfortu prowadząc auto.

dziewczyny, po zdjęciu szwów jak często smarujecie alantanem, dwa razy dziennie czy raz? jak u was wyglada pielegnacja blizny? i czy macie jakies zalecenia od rehabilitanta co do ćwiczeń?

proszę pomozcie mi z tym stanikiem sportowym bo jeszcze nie wybrałam, z tych dwóch który lepszy?

http://pl.triumph.com/biustonosz-spo...lor=0003_White

http://anita-sklep.pl/biustonosze-sp...xtreme-control
__________________
01.2018/ M.Sz. / Allergan 410MF 375
mmaya jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-02-04, 06:16   #4489
Kucyk_Truskawkowy
Zakorzenienie
 
Avatar Kucyk_Truskawkowy
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 3 566
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.31

Ten stanik z Trumpha jest śliczny! Taki zgrabny jak na stanik sportowy Tak mało zabudowany może być jako pooperacyjny?
Druga sprawa nosiłyście pas? Jak długo?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Kucyk_Truskawkowy jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-02-04, 06:43   #4490
Judyta71
Rozeznanie
 
Avatar Judyta71
 
Zarejestrowany: 2016-01
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 534
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.31

Witam nowe dziewczynki

nie każdy dr. daje pasy ,to sprawa indywidualna i zależna od zaistniałej potrzeby
__________________
op.TD 10.05.2016
Mentor 400cc UHP (szer.10,6 ,wys. 5,4 , okrągłe)
Judyta71 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-02-04, 08:17   #4491
NocnaFuriia
Raczkowanie
 
Avatar NocnaFuriia
 
Zarejestrowany: 2015-03
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 234
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.31

Kucyk_Truskawkowy chyba profil hp ? Z pewnoscia najwyższy. U mnie doktor zwrocil uwagę ze mam Baaardzo szeroka klatke piersiowa i mniejsze profile by sie po prostu gubily. Początkowo wybrany był implant 375 ml ale jeszcze raz dr rzucił okiem na wymiary i wpisał 400ml i radził nie sugerowac się samymi ml bo to w zasadzie nie ma żadnego odwzorowania bo u jednej 400 to bedzie C a u innej Pani F lub G. A mi zależy na dużym biuscie.
O wyglad sie nie martwię. Dr mówił że male zgrabne brodawki są i wyjdzie pięknie. Na naturalności jakiejs mi nie zalezy ale tu jestem spokojna bo znalazłam jedna nieprzychylna opinie nr doktora ze Pani chciala piłeczki a wyszło zbyt naturalnie i niepoleca bo poprawiala na takie jakie chce gdzie indziej.
Mimo ze nie zależy mi na super naturalności to i tak sie nie pogniewam :-P



Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
20.03.2018- Mentor okrągły hp 450cc P.D Szczecin Artplastica/BeautyGroup
NocnaFuriia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-02-04, 13:43   #4492
aqgatta58
Zadomowienie
 
Avatar aqgatta58
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 1 943
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.31

Kazdy lekarza ma swoje zalecenia, ja pasa nie nosze i wiem że od mojego lekarza nikt ich nie nosi. A blizny mam podklejone plastrem micropore i co tydzień mam go ściągać, popsikać octeniseptem i nałożyć nowy plater, tak co tydzień przez kolejne trzy miesiące. Niczym nie smarować, nic nie masować. Ja jestem 17 dni po i dalej mnie piersi bolą, nie jest to mocny ból ale co jakoś czas gdzieś mnie zakłuje, coś zapiecze. No i czuje co jakiś czas uczucie ściskania, tak jakby ktoś mi mocno dłonie zacisnął na piersiach. Eh i sutki są tak wrażliwe że czuje obcierające sie ubrania przez sportowiec.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
aqgatta58 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-02-04, 14:03   #4493
mmaya
Przyczajenie
 
Avatar mmaya
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 29
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.31

a stosowalyscie na sutki krem np ten z medeli ktory się stosuje przy karmieniu? moje poki co mnie nie bolą ale jakby byly takie wrazliwe, moze krem by pomógł?

ja pas mam, taki nad piersią a pod obojczykiem
__________________
01.2018/ M.Sz. / Allergan 410MF 375
mmaya jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-02-04, 19:42   #4494
patrysienka
Zadomowienie
 
Avatar patrysienka
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 1 743
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.31

Cześć Dziewczyny, wracam do podczytywania i udzielania się na wątku a tymczasem dodalam zdjęcia po 4 miesiącach od operacji
patrysienka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-02-05, 09:13   #4495
Cotton2015
Raczkowanie
 
Avatar Cotton2015
 
Zarejestrowany: 2017-05
Lokalizacja: Berlin
Wiadomości: 404
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.31

Kucyk Truskawkowy miałam powikłania. Rozmiar zmieniłam przy okazji. Tak, album należy ustawić jako prywatny, aby widzieli go tylko Twoi znajomi
__________________
14.04.2015 dr P.N., ES 400 hp
19.06.2017 poprawka i wymiana implantów dr A.B. Polytech 600 SL TXS
Cotton2015 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-02-05, 09:55   #4496
Judyta71
Rozeznanie
 
Avatar Judyta71
 
Zarejestrowany: 2016-01
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 534
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.31

trzymam kciuki za te co mają dziś poprawkę oby tym razem wszystko było ok.

a swoją drogą to bez wyliczanki to nic nie wiadomo
__________________
op.TD 10.05.2016
Mentor 400cc UHP (szer.10,6 ,wys. 5,4 , okrągłe)
Judyta71 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-02-05, 10:43   #4497
honorisss
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2017-12
Wiadomości: 30
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.31

Cytat:
Napisane przez Cotton2015 Pokaż wiadomość
Kucyk Truskawkowy miałam powikłania. Rozmiar zmieniłam przy okazji. Tak, album należy ustawić jako prywatny, aby widzieli go tylko Twoi znajomi
A jakie miałaś powikłania? Jak one się objawiały?
honorisss jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-02-05, 13:46   #4498
Cotton2015
Raczkowanie
 
Avatar Cotton2015
 
Zarejestrowany: 2017-05
Lokalizacja: Berlin
Wiadomości: 404
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.31

honoriss zobacz sobie mój album przed poprawką. Sporo było tych powikłań. Wypreparowana została zbyt mała loża pod implant, sporo dalej lewy implant od mostka niż prawy, potem zszedł w dół o jakieś 1,5 cm niżej niż prawy, potem się jeszcze pofałdował itd, itp. Generalnie wina lekarza, bo wszystkie te powikłania były skutkiem zbyt małej loży pod implant.
__________________
14.04.2015 dr P.N., ES 400 hp
19.06.2017 poprawka i wymiana implantów dr A.B. Polytech 600 SL TXS
Cotton2015 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-02-05, 14:10   #4499
NocnaFuriia
Raczkowanie
 
Avatar NocnaFuriia
 
Zarejestrowany: 2015-03
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 234
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.31

Cytat:
Napisane przez Cotton2015 Pokaż wiadomość
honoriss zobacz sobie mój album przed poprawką. Sporo było tych powikłań. Wypreparowana została zbyt mała loża pod implant, sporo dalej lewy implant od mostka niż prawy, potem zszedł w dół o jakieś 1,5 cm niżej niż prawy, potem się jeszcze pofałdował itd, itp. Generalnie wina lekarza, bo wszystkie te powikłania były skutkiem zbyt małej loży pod implant.
I ten sam lekarz poprawia ?

A ja właśnie wracam z usg. Sam opis badania wystarczy ?
Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
20.03.2018- Mentor okrągły hp 450cc P.D Szczecin Artplastica/BeautyGroup

Edytowane przez NocnaFuriia
Czas edycji: 2018-02-05 o 14:33
NocnaFuriia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-02-05, 19:17   #4500
kasika84
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 769
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.31

Cytat:
Napisane przez zustek Pokaż wiadomość
Witaj kochana od dlugiego czemu tu nie zagladalam nie wiem czy mnie pamietasz ale robilam piersi kilka miesiecy po tobie i u tego samego doktora S.Ł .
Niestety w tym roku musze miec reoperacje
Przerost torebki w jeden piersi 4stopnia w drugiej 1stopnia (Skala 1-4)
Oooo! to słabo! Pamiętam, że na forum w tym samym czasie byłyśmy A reoperację będziesz miała na swój koszt czy to w ramach reklamacji?

Dziewczyny pytałyście o opadanie piersi. U mnie nastąpiło to bardzo późno... niestety mięsień trzymał mocno i dopiero w trzecim roku opadły. Teraz wyglądają totalnie naturalnie

Dużo piszecie o stanikach. Ja bardzo szybko przestałam je nosić. Mój dr od razu powiedział, ze przy takim (małym) rozmiarze nie mam się co martwić. Mam rozmiar 65E i nie muszę się przejmować, że obwisną
__________________
13.05.2014 termin op. dr. S.Ł. Wawa

Edytowane przez kasika84
Czas edycji: 2018-02-05 o 19:43
kasika84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Chirurgia plastyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-04-18 17:48:29


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:40.