Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.31 - Strona 151 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Chirurgia plastyczna

Notka

Chirurgia plastyczna Interesujesz się chirurgią plastyczną? Poddałaś się zabiegowi lub go rozważasz? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, zadaj pytanie.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2018-02-05, 19:52   #4501
JustynkaWe
Raczkowanie
 
Avatar JustynkaWe
 
Zarejestrowany: 2017-08
Wiadomości: 384
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.31

Hej dziewczyny Gratuluję wszystkim nowym posiadaczką ładnego biustu i trzymam kciuki za poprawki oby wszystko teraz było OK Rozmawiałam dzisiaj z moim lekarzem
pozwolił mi założyć biustonosze z miękkimi fiszbinami Zastanawia mnie tylko to Czym różnią się normalne fiszbiny od tych miękkich że tych twardych nie mogę a miękkie już mi pozwolił tak więc postanowiłam zakupić 1 biustonosz z miękką fiszbiną
Nie wiem czym to jest spowodowane ale wydaje mi się że tym że dużo robię przy dzieciach muszę je podnosić sprzątam myję podłogi No tak jak każda kobieta która ma dzieci i siedzi z nimi w domu ale Zaczęły mnie boleć piersi u samej góry tak jakby mięśnie nie wiem czy zrozumie cię o co mi chodzi lekarz powiedział że jeśli dalej będzie mnie to niepokoić to mam się pokazać nic złego się z nimi nie dzieje Nie zniekształcił się ani nie bolą pod spodem ani jakby to powiedzieć w środku Więc mam nadzieję że to tylko z przemęczenia mięśnie.
Pozwolił mi też zacząć dietę na moje pytanie czy jak schudnę 5 kg w przeciągu miesiąca odpowiedział że mogę jak najbardziej i że nie zniekształcić emito wyglądu klatki i nie odkryje implantu nie wiem co miał na myśli W każdym bądź razie Powiedział że nie będzie nic odstawać ani brzydko wyglądać na mostku więc mam zamiar się odchudzać bo niestety bardzo się rozsyłam i źle się z tym czuję przy mojej wadze 76 kg te piersi po prostu się gubią Chciałabym wrócić do swojej wagi 65 kg Mam nadzieję że przez pół roku uda mi się to zrobić Będę obserwować piersi co się z nimi dzieje i robić tak żeby ich nie zepsuć
Powiedział też żebym nie kupowała bardzo obcisłych biustonoszy na piersiach bo to też może delikatnie unosić implant do góry i stąd mogą być też te bóle więc mój jeden z Triumpha Muszę chyba raczej odstawić i kupić większy rozmiar.
Wcześniej był dobry więc musiały się zmienić i dlatego tak się dzieje
U mnie już prawie 2 miesiące wróciłam ostatnio zdjęcia siedmiotygodniowy Popatrzcie jak się zmieniają ta prawa pierś dalej większa i wydaje mi się że bardziej ją trzyma mięsień kuknijcie i Oceńcie.
Dla mnie najgorsze jest to czekanie żeby te piersi się ułożyły i zeby fajnie mogły się układać zmiękły i były ruchome.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
JustynkaWe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-02-05, 20:15   #4502
mylady21
Wtajemniczenie
 
Avatar mylady21
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 529
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.31

dla ciekawskich: http://godownthebunnyhole.blogspot.c...em-biustu.html
__________________
Im dalej w las, tym więcej drzew.
mylady21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-02-06, 07:45   #4503
Goosiek
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: B
Wiadomości: 263
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.31

Cześć

Myselfe jak poprawka ?????
__________________
07.03 A.B. Konsultacja
27.03 A.B. silimed anatom 370ml hi
Goosiek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-02-06, 09:26   #4504
kinia00sokp
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 639
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.31

Cytat:
Napisane przez mylady21 Pokaż wiadomość
Jeśli chodzi o moją opinię na temat tego artykułu to zupełnie inaczej to odczuwałam.
Z łóżka wstawałam normalnie po 1,5 tyg (2-3 dni po zdjęciu szwów), drzwi to też jakoś pierwsze dwa tygodnie - lekki dyskomfort ale nic strasznego.
Bolało niewiele. Max 3 dni i to tylko asekuracyjnie brałam tabletki.
Kręgosłup rzeczywiście bolał ale masaże pomagały
Na brzuchu już normalnie śpię i nie czuję nic nadzwyczajnego.

A moje piersi mimo że minęło prawie 5 miesięcy dalej się zmieniają i pięknieją !
kinia00sokp jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-02-06, 09:47   #4505
Cotton2015
Raczkowanie
 
Avatar Cotton2015
 
Zarejestrowany: 2017-05
Lokalizacja: Berlin
Wiadomości: 404
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.31

mylady21 intensywność odczuwania bólu jest kwestią osobniczą i każda z nas (chociażby na tym forum) przeżywa to inaczej. Inaczej też każda przechodzi okres rekonwalescencji. Ja pierwszą noc przy obydwu op miałam faktycznie tragiczną (przy drugiej nawet gorzej niż przy pierwszej), ale poza tym bardzo szybko doszłam do siebie.

Nocna Furia nie. Pierwszy lekarz nie widział problemu, kto inny robił poprawkę
__________________
14.04.2015 dr P.N., ES 400 hp
19.06.2017 poprawka i wymiana implantów dr A.B. Polytech 600 SL TXS
Cotton2015 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-02-06, 10:42   #4506
myselfe
Raczkowanie
 
Avatar myselfe
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 320
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.31

Hej dziewczyny, ja juz po poprace, wrocilam do domu. Mam wlozone 425 polytech replicon, dr powiedzial ze mialam symmastie, nie bylo jej widac na zewnatrz bo mam mocne tkanki i moja skora trzymala implanty w ryzach ale w srodku wszystko bylo pozrywane na mostku. Mam podszyte wszystko, piersi juz wygladaja znacznie lepiej niz przed poprawka. Ogolnie boli o wieje mniej i jestem bardziej sprawna niz po pierwszej operacji.
__________________
27.02.17 D.F 445cc eurosilicone anatomiczne
Poprawka AB 05.02.2018 Polytech replicon 425
myselfe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-02-06, 12:28   #4507
aqgatta58
Zadomowienie
 
Avatar aqgatta58
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 1 943
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.31

Myselfie cieszę sie bardzo że wszystko sie udało wydobrzejesz to pochwal sie efektami.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
aqgatta58 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2018-02-06, 13:27   #4508
Ona31Waw
Raczkowanie
 
Avatar Ona31Waw
 
Zarejestrowany: 2017-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 332
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.31

Cytat:
Napisane przez myselfe Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny, ja juz po poprace, wrocilam do domu. Mam wlozone 425 polytech replicon, dr powiedzial ze mialam symmastie, nie bylo jej widac na zewnatrz bo mam mocne tkanki i moja skora trzymala implanty w ryzach ale w srodku wszystko bylo pozrywane na mostku. Mam podszyte wszystko, piersi juz wygladaja znacznie lepiej niz przed poprawka. Ogolnie boli o wieje mniej i jestem bardziej sprawna niz po pierwszej operacji.
Gratuluje !!!
Oby teraz już wszystko było tak jak sobie wymarzyłaś
Jak się lepiej poczujesz wrzuć fotki
__________________
Było: A/84/70/171/56
Już są M.Ch 21.09.2017 Allergan 325cc 12/11.1/5.7
Jest: E 90/70/171/58
Ona31Waw jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-02-06, 13:46   #4509
aqgatta58
Zadomowienie
 
Avatar aqgatta58
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 1 943
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.31

Zainteresowana a jak twoja poprawka? Bo coś kojarzę ze razem z myselfie miałyście byc operowane


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
aqgatta58 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-02-06, 21:56   #4510
zustek
Raczkowanie
 
Avatar zustek
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 80
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.31

Cytat:
Napisane przez kasika84 Pokaż wiadomość
Oooo! to słabo! Pamiętam, że na forum w tym samym czasie byłyśmy A reoperację będziesz miała na swój koszt czy to w ramach reklamacji?

Dziewczyny pytałyście o opadanie piersi. U mnie nastąpiło to bardzo późno... niestety mięsień trzymał mocno i dopiero w trzecim roku opadły. Teraz wyglądają totalnie naturalnie

Dużo piszecie o stanikach. Ja bardzo szybko przestałam je nosić. Mój dr od razu powiedział, ze przy takim (małym) rozmiarze nie mam się co martwić. Mam rozmiar 65E i nie muszę się przejmować, że obwisną
Niestety za reoperacje dr zazyczyl sobie 5500 uwazam ze dosc sporo. Jeszcze nie jestem 100% pewna czy zrobie to u S.Ł.
__________________
29.07.14 Warszawa S.Ł okrągłe 375ml
zustek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-02-07, 12:01   #4511
JustynkaWe
Raczkowanie
 
Avatar JustynkaWe
 
Zarejestrowany: 2017-08
Wiadomości: 384
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.31

Cytat:
Napisane przez myselfe Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny, ja juz po poprace, wrocilam do domu. Mam wlozone 425 polytech replicon, dr powiedzial ze mialam symmastie, nie bylo jej widac na zewnatrz bo mam mocne tkanki i moja skora trzymala implanty w ryzach ale w srodku wszystko bylo pozrywane na mostku. Mam podszyte wszystko, piersi juz wygladaja znacznie lepiej niz przed poprawka. Ogolnie boli o wieje mniej i jestem bardziej sprawna niz po pierwszej operacji.
Cieszy mnie ze wszystko oki

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 13:01 ---------- Poprzedni post napisano o 12:59 ----------

Cytat:
Napisane przez mylady21 Pokaż wiadomość
Mialas sama skórę i kosci wiec niema co malec. Mnie bolalo malo co. Więc u każdej inaczej.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
JustynkaWe jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-02-07, 12:15   #4512
aqgatta58
Zadomowienie
 
Avatar aqgatta58
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 1 943
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.31

Skóra na cyckach tak mi sie swieci że aż sie w niej wszystko odbija jak w lusterku długo taki stan sie utrzymuje?


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
aqgatta58 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-02-07, 15:00   #4513
Cotton2015
Raczkowanie
 
Avatar Cotton2015
 
Zarejestrowany: 2017-05
Lokalizacja: Berlin
Wiadomości: 404
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.31

Agata jeśli skóra się świeci, to znaczy, że jest opuchlizna. Jak opuchlizna zejdzie, to zejdzie też ten wysoki połysk.
__________________
14.04.2015 dr P.N., ES 400 hp
19.06.2017 poprawka i wymiana implantów dr A.B. Polytech 600 SL TXS
Cotton2015 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-02-07, 15:08   #4514
NocnaFuriia
Raczkowanie
 
Avatar NocnaFuriia
 
Zarejestrowany: 2015-03
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 234
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.31

Dziewczyny mam ogromny mętlik już nie tyle co do wielkości bo tu wiem żeby brać Max , wiem tez ze okragle i najwieksza projekcja. Ale firma ? Moja znajoma uznaje tylko Motivie,inne wybieraja allergan .. Czym one właściwie się roznia ? Pobralam rozpiske ale same liczby to dla mnie kłopot skoro jestem totalnie zielony laik.
W klinicie stosuja Mentory ale czy mam jakas kwestie wyboru? Czy moge prosić ze chce inne,czy musi być wtedy kolejna konsultacja i czy jeśli jednak zdecyduje sie na pierwsza opcje bede musiala poniesc koszty zakupu innej firmy i czy jest jakas roznica cenowa co do marki ?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
20.03.2018- Mentor okrągły hp 450cc P.D Szczecin Artplastica/BeautyGroup
NocnaFuriia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-02-07, 15:16   #4515
aqgatta58
Zadomowienie
 
Avatar aqgatta58
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 1 943
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.31

A ja teorie miałam że sie swieci dlatego że jest taka napięta przez nagle zwiększenie rozmiaru. Ja już nic nic nie chce żeby mi schodziło, bo zaraz z nich nic nie zostanie w pierwszy dzień to ja płakałam że jakieś duże baloniaste są, w drugim tygodniu sie zaokrągliły i już zaczęły mi sie podobać. Od wczoraj w dotyku jakby mniejsze choć obwód taki sam został i w biustonoszu dalej układaj sie tak samo. Teraz to sie boje że po zejściu opuchlizny beda jeszcze mniejsze, nie chce mniejszych. Chyba zaczynam żałować rozmiaru implantu. Choć z drugiej strony mój lekarz na szersze implanty zgodzić sie nie chciał a z tą szerokością to poszaleć za dużo nie mogłam, implant mój ma 10.75 jakiej szarości mam piesi to nie wiem nawet bo nie pytałam ale na rysunkach przed operacja prawdopodobnie widziałam liczby 10.5 i 10.0 na drugiej, choć spojrzałam tylko przez sekundę wiec mogłam coś pomieszać. Na następnej kontroli popytam lekarza jak to wyglądało przed operacja. Teraz to wiem ze te 350ml i 5.2 projekcji mnie nie zadowala, takie ponad 500 ml teraz mi sie marzą


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
aqgatta58 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-02-07, 18:21   #4516
Klaudiaboj
Klaudia
 
Avatar Klaudiaboj
 
Zarejestrowany: 2016-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 42
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.31

Witajcie , wie może któraś co u zainteresowanej ? Miała poprawkę wczoraj ?
__________________
wym. 174, pod b. 73 w b. 83 (A/ B) waga 54
Konsultacje:
31.05 A.B. - Odwołana
23.06 J.O.
14.07 G.N.J.
17.10.2017 A.B.
Klaudiaboj jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-02-07, 23:14   #4517
JustynkaWe
Raczkowanie
 
Avatar JustynkaWe
 
Zarejestrowany: 2017-08
Wiadomości: 384
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.31

Cytat:
Napisane przez aqgatta58 Pokaż wiadomość
A ja teorie miałam że sie swieci dlatego że jest taka napięta przez nagle zwiększenie rozmiaru. Ja już nic nic nie chce żeby mi schodziło, bo zaraz z nich nic nie zostanie w pierwszy dzień to ja płakałam że jakieś duże baloniaste są, w drugim tygodniu sie zaokrągliły i już zaczęły mi sie podobać. Od wczoraj w dotyku jakby mniejsze choć obwód taki sam został i w biustonoszu dalej układaj sie tak samo. Teraz to sie boje że po zejściu opuchlizny beda jeszcze mniejsze, nie chce mniejszych. Chyba zaczynam żałować rozmiaru implantu. Choć z drugiej strony mój lekarz na szersze implanty zgodzić sie nie chciał a z tą szerokością to poszaleć za dużo nie mogłam, implant mój ma 10.75 jakiej szarości mam piesi to nie wiem nawet bo nie pytałam ale na rysunkach przed operacja prawdopodobnie widziałam liczby 10.5 i 10.0 na drugiej, choć spojrzałam tylko przez sekundę wiec mogłam coś pomieszać. Na następnej kontroli popytam lekarza jak to wyglądało przed operacja. Teraz to wiem ze te 350ml i 5.2 projekcji mnie nie zadowala, takie ponad 500 ml teraz mi sie marzą


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Hehehe ja to znam sama mam 480 i teraz już wiem jeśli miałabym robić drugi raz brałabym ponad 550

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 00:14 ---------- Poprzedni post napisano o 00:13 ----------

Cytat:
Napisane przez Klaudiaboj Pokaż wiadomość
Witajcie , wie może któraś co u zainteresowanej ? Miała poprawkę wczoraj ?
Cisza jest

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
JustynkaWe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-02-09, 06:48   #4518
Monika3938
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-02
Wiadomości: 2
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.31

cześć dziewczyny
jestem tu pierwszy raz, nigdy nie logowałam się na tego typu stronach, ale jak sama nazwa forum chciałabym powiększyć sobie piersi w łodzi i teraz moje najważniejsze pytanie czy polecacie dr agnieszke Z ?? jak ona podchodzi do pacjentki? jaka cena implantów anatomicznych? doradza odnośne rozmiaru i rodzaju implanta

Edytowane przez Monika3938
Czas edycji: 2018-02-09 o 06:59
Monika3938 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-02-09, 06:53   #4519
eleanorx
Raczkowanie
 
Avatar eleanorx
 
Zarejestrowany: 2017-08
Wiadomości: 343
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.31

Cytat:
Napisane przez Monika3938 Pokaż wiadomość
cześć dziewczyny
jestem tu pierwszy raz, nigdy nie logowałam się na tego typu stronach, ale jak sama nazwa forum chciałabym powiększyć sobie piersi w łodzi i teraz moje najważniejsze pytanie czy polecacie dr agnieszka żurada-zielińska?? jak ona podchodzi do pacjentki? jaka cena implantów anatomicznych? doradza odnośne rozmiaru i rodzaju implanta
Cześć. Na forum nie podajemy nazwisk. Edytuj post na inicjały. Ja słyszałam pozytywne opinie, jednak u nas chyba nikogo od niej nei ma
eleanorx jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-02-09, 08:32   #4520
Monika3938
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-02
Wiadomości: 2
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.31

A jest ktoś z lodzi kto może kogoś polecic?

---------- Dopisano o 08:08 ---------- Poprzedni post napisano o 08:00 ----------

mozecie napisać ile tak średnio dochodziłyście do siebie, chodzi mi o zwykle czynności jak np jazda autem, ugotowanie zupy..?

---------- Dopisano o 08:25 ---------- Poprzedni post napisano o 08:08 ----------

czy któraś z Was wogóle żaluje tej decyzji tak szczerze?
chyba największy strach jest przed żle dobranym rozmiarem?
czy podczas konsultacji miałyscie może jakas stymulacje wybranego rozmiaru?badz może specjalny biustonosz z wybranym silikonem aby zobaczyc jak mniej wiecej będzie to wyglądało?

---------- Dopisano o 08:52 ---------- Poprzedni post napisano o 08:25 ----------

Możecie tez podpowiedzieć odnośnie implantów i rozmiaru, biust mam w rozmiarze A, nosze biustonosz push up miseczke b i chciałabym aby po operacji mieć rozmiar bez push up"ów" w rozmiarze własnie 75B, jestem szczupła osoba 50 kg i wzrost 163 wiec wiadomo jak kazda z nas chciałby aby ten biust wyglądał jak najbardziej naturalnie, nie miał zbyt wielkiej przerwy tylko ładny rowek.. z tego co wyczytałam gdzie tylko sie da to implanty anatomiczne i rozumiem ze wybór w rozmiarach jest duzy, czy miałyscie możliwość przymierzenia sobie podczas konsultacji rozmiaru? dobrze wam lekarz dobrał?

---------- Dopisano o 09:32 ---------- Poprzedni post napisano o 08:52 ----------

jeszcze raz zadam pytanie czy ktoraś z Was powiekszyła sobie piersi u Pani dr A. Z z łdz?? może ktoraś cos podpowiedzieć? bede ogromnie wdzięczna, wiadomo że jest to bardzo wazna decyzja i nietania inwestycja.
Monika3938 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-02-09, 09:27   #4521
Cotton2015
Raczkowanie
 
Avatar Cotton2015
 
Zarejestrowany: 2017-05
Lokalizacja: Berlin
Wiadomości: 404
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.31

Cześć Monika.

1) to, jak szybko dojdziesz do siebie zależy od wielu czynników: Twojego progu bólu, wielkości implantu, metody jego umiejscowienia itd. Każda z nas dochodzi do siebie inaczej. Generalnie można powiedzieć, że pierwszy miesiąc jest bardzo ważny i w tym czasie należy szczególnie przestrzegać zaleceń lekarza. Nie wolno w tym czasie, dźwigać, ćwiczyć, podnosić rąk wysoko itd. Pierwszy tydzień jest zazwyczaj ciężki i warto mieć jakąś pomoc np przy sprzątaniu, pomocy ze wstawaniem z łóżka, gotowaniem itd.

2) Ja żałowałam. Po pierwszej operacji bardzo żałowałam. Natomiast u mnie było to związane z powikłaniami. Myślę, że każda dziewczyna, która miała powikłania, zastanawiała się, po co jej to było. Teraz jest super i na daną chwilę nie żałuję.
Symulację robi paru lekarzy np w programie, który się nazywa Vectra. Natomiast uczulam mocno, że nijak się ma ta symulacja do efektu po operacji. Koszt konsultacji zawierającej symulację jest często o jakieś 100-150 zł droższy, warto zastanowić się nad sensownością. Uwaga numer 2: mierzenie biustonosza z wybranymi wkładkami również nijak się ma do rozmiaru po operacji. Warto zauważyć, że implanty wkładane pod mięsień "tracą" ok 20-30% ze swojej objętości. więc jeśli przymierzysz takie implanty w biustonoszu nie odda to ani faktycznego rozmiaru, ani tym bardziej kształtu Twoich przyszłych piersi.

3) to, czy będziesz mieć ten wymarzony przez wszystkich rowek czy nie, zależy przede wszystkim od Twojej budowy anatomicznej, a nie tylko od wielkości implantu, jego szerokości itd. Dużo zależy też od metody umieszczenia implantu. Ja mam implant 600 ml, 13,5 cm szerokości, swoją klatkę dość wąską, pod biustem 67 cm. Ważę 51 kg przy wzroście 167. Nie mam rowka i nigdy nie będę go mieć, mimo dużego implantu.

4) nie powiększałam piersi u pani A.Z., natomiast z prac, które oglądałam wnioskuję, że robi ona piękne piersi w bardzo przystępnej cenie dziewczyny od niej są najczęściej zadowolone. Od siebie sugeruję Ci udać się na kilka konsultacji do kilku lekarzy ze zdjęciami piersi bliskich Twojemu ideałowi. Porozmawiaj i porównaj, który lekarz jest najbliższy Twoim oczekiwaniom. Bardzo zalecam Ci pójście na konsultację do co najmniej dwóch lekarzy- piszę z doświadczenia. Poza tym bardzo trzymam kciuki, abyś była zadowolona z efektu
__________________
14.04.2015 dr P.N., ES 400 hp
19.06.2017 poprawka i wymiana implantów dr A.B. Polytech 600 SL TXS
Cotton2015 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-02-10, 00:53   #4522
olusa9567
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 49
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.31

Cytat:
Napisane przez Monika3938 Pokaż wiadomość
A jest ktoś z lodzi kto może kogoś polecic?

---------- Dopisano o 08:08 ---------- Poprzedni post napisano o 08:00 ----------

mozecie napisać ile tak średnio dochodziłyście do siebie, chodzi mi o zwykle czynności jak np jazda autem, ugotowanie zupy..?

---------- Dopisano o 08:25 ---------- Poprzedni post napisano o 08:08 ----------

czy któraś z Was wogóle żaluje tej decyzji tak szczerze?
chyba największy strach jest przed żle dobranym rozmiarem?
czy podczas konsultacji miałyscie może jakas stymulacje wybranego rozmiaru?badz może specjalny biustonosz z wybranym silikonem aby zobaczyc jak mniej wiecej będzie to wyglądało?

---------- Dopisano o 08:52 ---------- Poprzedni post napisano o 08:25 ----------

Możecie tez podpowiedzieć odnośnie implantów i rozmiaru, biust mam w rozmiarze A, nosze biustonosz push up miseczke b i chciałabym aby po operacji mieć rozmiar bez push up"ów" w rozmiarze własnie 75B, jestem szczupła osoba 50 kg i wzrost 163 wiec wiadomo jak kazda z nas chciałby aby ten biust wyglądał jak najbardziej naturalnie, nie miał zbyt wielkiej przerwy tylko ładny rowek.. z tego co wyczytałam gdzie tylko sie da to implanty anatomiczne i rozumiem ze wybór w rozmiarach jest duzy, czy miałyscie możliwość przymierzenia sobie podczas konsultacji rozmiaru? dobrze wam lekarz dobrał?

---------- Dopisano o 09:32 ---------- Poprzedni post napisano o 08:52 ----------

jeszcze raz zadam pytanie czy ktoraś z Was powiekszyła sobie piersi u Pani dr A. Z z łdz?? może ktoraś cos podpowiedzieć? bede ogromnie wdzięczna, wiadomo że jest to bardzo wazna decyzja i nietania inwestycja.
Cześć
z łodzi nie jestem, a cycki robiłam w warszawie więc z tym nie pomogę
kwestia dochodzenia do siebie z tego co czytam jest różnie, ale... na swoim przykładzie powiem podejrzę w środę miałam koło 14 robione cycki, następnego dnia +/- 12 SAMA jechałam samochodem do domu 300km więc da się po 3 dniach zostałam całkiem sama z dwójką dzieci z czego młodsze miało 1,5roku drugie 3 -jak młode miało kryzys nie podnosiłam tylko klękałam i tuliłam -więc da się, zależy jakie masz do tego podejście

decyzji nie żałuję, a wręcz przeciwnie, była to jedna z najlepszych decyzji w moim życiu

czego się bałam? nie bardzo miałam kiedy bo konsultacja to był spontan i na konsultacji pytając o terminy zapisały mnie na za miesiąc, a po dwóch dniach telefon czy dam radę zrobić wszystkie badania do środy bo ktoś odpadł miałam pięć dni na badania w tym weekend, ale dałam radę dzień zabiegu, wszystko w biegu dopiero kiedy położyłam się na stole zaczął mnie usypiać to strach 'doktorku ja muszę wrócić....' zamkną mi oczy 'ciiii' i obudziłam się z uczuciem jakby mnie ktoś baseballem po klacie napier**** ale szczęśliwa (nie polecam się śmiać po przebudzeniu)

przymiarka rozmiaru - tak dała mi obcisły top i pod niego żelki (bierz większy)
z rozmiaru A do E/F ale u mnie NIKT nie wie, że robiłam, na rodzinne spotkania luźna bluzka i przejdzie bratowa bardzo przyglądała mi się jak w stroju kąpielowym mnie zobaczyła, ale uznała chyba, że zbyt rozsądna na takie rzeczy jestem a dwa tyg temu powiedziała, że musimy sobie cycki zrobić odpowiedziałam tylko 'tak!!!! marzę o tym!!'
się rozpisałam, ciekawe czy komuś się to do końca czytać chciało ja tak mam pozdrawiam
olusa9567 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-02-10, 07:18   #4523
NocnaFuriia
Raczkowanie
 
Avatar NocnaFuriia
 
Zarejestrowany: 2015-03
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 234
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.31

Cytat:
Napisane przez olusa9567 Pokaż wiadomość
Cześć
z łodzi nie jestem, a cycki robiłam w warszawie więc z tym nie pomogę
kwestia dochodzenia do siebie z tego co czytam jest różnie, ale... na swoim przykładzie powiem podejrzę w środę miałam koło 14 robione cycki, następnego dnia +/- 12 SAMA jechałam samochodem do domu 300km więc da się po 3 dniach zostałam całkiem sama z dwójką dzieci z czego młodsze miało 1,5roku drugie 3 -jak młode miało kryzys nie podnosiłam tylko klękałam i tuliłam -więc da się, zależy jakie masz do tego podejście

decyzji nie żałuję, a wręcz przeciwnie, była to jedna z najlepszych decyzji w moim życiu

czego się bałam? nie bardzo miałam kiedy bo konsultacja to był spontan i na konsultacji pytając o terminy zapisały mnie na za miesiąc, a po dwóch dniach telefon czy dam radę zrobić wszystkie badania do środy bo ktoś odpadł miałam pięć dni na badania w tym weekend, ale dałam radę dzień zabiegu, wszystko w biegu dopiero kiedy położyłam się na stole zaczął mnie usypiać to strach 'doktorku ja muszę wrócić....' zamkną mi oczy 'ciiii' i obudziłam się z uczuciem jakby mnie ktoś baseballem po klacie napier**** ale szczęśliwa (nie polecam się śmiać po przebudzeniu)

przymiarka rozmiaru - tak dała mi obcisły top i pod niego żelki (bierz większy)
z rozmiaru A do E/F ale u mnie NIKT nie wie, że robiłam, na rodzinne spotkania luźna bluzka i przejdzie bratowa bardzo przyglądała mi się jak w stroju kąpielowym mnie zobaczyła, ale uznała chyba, że zbyt rozsądna na takie rzeczy jestem a dwa tyg temu powiedziała, że musimy sobie cycki zrobić odpowiedziałam tylko 'tak!!!! marzę o tym!!'
się rozpisałam, ciekawe czy komuś się to do końca czytać chciało ja tak mam pozdrawiam
Przeczytałam do końca :-D
Dajesz ogromna wiarę w to że bedzie dobrze
Chciałabym żeby było juz po bo mam coraz większy mętlik w głowie.
Czy dobra klinika,czy lekarz odpowiedni czy implant dobry a nawet sie martwię co bedzie jak okres mi wyskoczy w tym terminie albo badania beda zle.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
20.03.2018- Mentor okrągły hp 450cc P.D Szczecin Artplastica/BeautyGroup
NocnaFuriia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-02-10, 08:32   #4524
zuziolek
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-11
Wiadomości: 27
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.31

Hej cycolinki
Mój wymarzony dzień już w poniedziałek niestety dopiero po południu :/ najbardziej martwi mnie to że od północy mam nic nie jeść i to chyba jedyny stres jaki póki co mam Naprawdę aż 16h nie mogę jeść? Kobitka ze szpitala mówiła że jeśli bym była rano operowana to nie mogłabym jeść kolacji a jak po południu to ostatni posiłek o północy

Dziewczyny mam troszkę kataru i lekko boli mnie gardło ale nic poza tym. czuję się ok. Mam nadzieję że nie jest to przeciwwskazaniem

olusa miło się czyta taką recenzję mam nadzieję że też szybko dojdę do siebie

NocnaFuria na kiedy masz termin? (niestety nie jestem na bieżąco). Co do twojego pytania o okres to miałam taką sytuację. Dostałam okres 15.01 i bardzo realne było że na 12.02 też będę miała, dlatego już 15.01 zadzwoniłam do lekarki co robić? i czy będzie konieczna zmiana terminu jeśli byłabym w czasie okresu operowana (podobno okres nie jest przeciwwskazaniem do zabiegu ale jest problemem jeśli bardzo boleśnie się go przechodzi - a tak jest u mnie). W pierwszy dzień okresu tj. 15.01 miałam lecieć do lekarza po tabletki które wstrzymają mi okres w lutym i mam brać do momentu aż poczuję się po zabiegu na tyle dobrze że okres mógłby "przyjść" i wtedy je odstawić.

Pamiętacie jak pisałam o problemie z piersią? która mi się powiększyła w czasie okresu i tak zostało? Zrobiłam badania krwi te które miałam zrobić do zabiegu + masę innych i okazało się że miałam za wysoką prolaktynę. Brałam leki i w czwartek zrobiłam badanie krwi i jest już wszystko w normie
zuziolek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-02-10, 10:57   #4525
NocnaFuriia
Raczkowanie
 
Avatar NocnaFuriia
 
Zarejestrowany: 2015-03
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 234
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.31

Zuziolek
Kurcze az tak bolesnie okresu nie mam a piersi to już w ogole na niego niereaguja. Co to za tabletki ? Jakies anty ?
Ja mam termin na 20 marca. Styczniowy okres miałam tak nieprzewidywalnie ze nie wiem co teraz będzie. Zobaczymy jak lutowy wypadnie.

Co do jedzenia to nie wiem czy by mnie to przerazilo chyba dzień przed nic nie przelkne😂

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
20.03.2018- Mentor okrągły hp 450cc P.D Szczecin Artplastica/BeautyGroup
NocnaFuriia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-02-10, 11:43   #4526
zuziolek
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-11
Wiadomości: 27
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.31

Nocna Furia tak totabletki anty. W zasadzie każde anty mogą być tyle że biore je non stop od 15.01 do kilku dni po zabiegu aż poczuje się lepiej. Nie robie przerwy.
To masz jeszcze czas żeby zaobserwować okres w lutym i to jak będziesz się czuła. A jak masz bezbolesne to w ogole nie masz czym się przejmować. Tylko pilnuj żebyś chora nie była ja nosem ciągnę
zuziolek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-02-10, 17:11   #4527
Zoji
Raczkowanie
 
Avatar Zoji
 
Zarejestrowany: 2017-10
Wiadomości: 67
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.31

Hey hey
Witajcie wszystkie
Gratuluje tym z Was, ktore dopiero pierwszy raz przeszły na żelkową stronę mocy, a także tym, ktore poprawiały swoje skarby

Olusa ja doczytałam wiec sie napije a dla Ciebie brawo! Dzielna dziewczyna!
Widzę, ze nasze historie są bardzo podobne Mnie ok. 11-tej zdjęli ze stołu operacyjnego. Jakąś godzinę, półtorej pozniej juz wstawałam, zeby pomóc koleżance z sąsiedniego łóżka, ktora miała robiony brzuszek i miała znacznie gorzej: dreny, worki etc. (przy okazji: Moni pozdrawiam, choć tutaj nie bywasz)
Ja wstawałam, owszem z dyskomfortem, ale nie bólem! Miałam uczucie jakby mi ktoś na klacie usiadł i tyle. Ok. 14-15 juz spacerowałyśmy z Luka_ja, co moze potwierdzić, po korytarzu i grzałyśmy tamtejsze sofy, bo w łóżkach wyleżeć nie mogłyśmy
Wiadomo wtedy jeszcze mogły działać leki, ale następnego dnia do południa byłam juz w domu i sama gotowalam sobie bez problemu obiad dla rodzinki (tylko polędwiczki wytrzaskać mi pomogli)
O tym ze mam żelki nikt nie wie, poza mężem i rodzicami. Z pierwotnego A i udawanego pusch-up'ami B przeistoczyłam sie w F i jak na razie, podobnie jak Tobie, udaje mi sie to ukrywać przed światem, przynajmniej w zimowej garderobie. Obawiam sie jednak, ze latem, a zwłaszcza na plaży moze juz nie być to takie proste.

Monika witaj W kwesti łódzkich lekarzy niestety nie pomogę, ale moge wypowiedzieć sie na temat powrotu do formy, bo zafundowałam sobie tą przyjemność prawie 4 michy temu Potwierdzam to co dziewczyny piszą, to bardzo, ale to bardzo indywidualna sprawa i nie wiem właściwie od czego to zależy?!?
Teoretycznie od progu bólu. Wiadomo każda z nas ma inną tolerancję na ból. Osobiście mam dalszą kuzynkę, u ktorej jest on tak wysoki, ze w dzieciństwie po wywrotce na nartach czuła jedynie lekki dyskomfort. Dopiero po 2 tygodniach, ponieważ dyskomfort nie mijał, rodzice zaprowadzili ja do lekarza, gdzie okazało sie ze ma złamany obojczyk, wiec rodzicom niezle sie wtedy oberwało. Gdy rodziła syna, praktycznie w ogóle nie czuła nic niepokojącego, wiec do szpitala dotarła w naprawde ostatniej chwili z 9-cio centymetrowym rozwarciem. Zęby wyrywa bez znieczulenia! Kazda by tak chciała, co? Moze wydawać sie to fajne, ale wierzcie mi jest to bardzo niebezpieczne!!!
Wiec takie skrajne przypadki tez sie zdarzają, ale ja na przykład przeżyłam bardzo ciężki poród z powikłaniami i moge z pełną świadomością powiedzieć, ze wiem co to KOSZMARNY BÓL, który sprawia ze chodzisz prawie po ścianach A widzisz w przypadku implantów, jak możesz przeczytać powyżej, choć byłam przygotowana na poważne odczucia bólowe, przysięgam, nie moge powiedzieć ze bolało mnie cokolwiek! Przez pierwsze 2 doby odczuwałam lekki dyskomfort, zwiazany z dwoma kamieniami w klatce Nawet doktorkowi mowilam, ze gdyby nie te głazy, to byłabym przekonana, ze tylko mnie uśpił i obudził nie robiąc zupełnie nic Sam doktor był mocno zaskoczony i zbeształ mnie widząc jak w 4 dobie bez problemu rozbieram/ubieram T- shirt (czyt. podnoszę ręce) przy zmianie opatrunku. Kazał mi tym bardziej uważać!!! żebym nie narobiła sobie bigosu! Jakby nie patrzeć ból ma tez swoje pozytywne strony: ostrzega i ogranicza, gdy jest to konieczne.
Podsumowując ja od wyjścia z kliniki nie wzięłam ani jednej tabletki przeciwbólowej (tak wiem, trudno w to uwierzyc) i robiłam praktycznie wszystko normalnie, tylko delikatnie i ostrożnie, bo choc bolu nie czułam, to starałam sie pamiętać, ze muszę uważać i po ostrzeżeniach operatora wolałam dmuchać na zimne! Za kierownice, zgodnie z zaleceniami, samodzielnie wsiadłam grzecznie dopiero po 2 tygodniach i po takim czasie wrocilam tez do pracy. Po upływie 2 miesiecy za zgodą lekarza zaczęłam wracac do pełnej aktywności fizycznej, ale niektóre ruchy, np. energiczne podskoki czasami wywoływały jeszcze dyskomfort. Po 2,5 miesiąca wybrałam sie pierwszy raz na basen i wtedy machanie rekami tez dostarczalo mi jeszcze troche nieprzyjemne doznania Natomiast teraz po blisko 4 miesiącach moge powiedzieć, ze juz nic nie przysparza mi przykrości, wiec ruszam pełną parą, zeby zgubić, co mi nadrosło przez tą nieruchawosc Tańczę, pływam, robię zakupy, ale nie szarpię całych zgrzewek wody etc. choc lekarz nie widzi przeciwskazań, ja mimo wszystko jak nie muszę to sie nie przeciążam, wole dmuchać na zimne, aby nie zepsuć efektów i nie pluć sobie później w brodę:

Co do rozmiaru...jestem podobnych wymiarów co Ty. Wzrost 160, waga 49-50 kg (teraz troche mi przybyło po zabiegu z braku ruchu). Z zerowej wyjsciowki (piersi zniknęły z powierzchni mojego ciała wyssane przez małe ssaki i rozmiaru A plus 305 ml wyszedł mi naprawde spory kawałek cycka Jesli chodzi o dobór implantu zaufałam doświadczeniu chirurga, chciałam po prostu znowu mieć piersi z naturalnym efektem. Nie miałam robionej symulacji w programie, podobno ma sie ona nijak do efektu końcowego. Przymierzalam stanik + implanty (mniejsze od tych ktore mam). Wszczepione mam 305 a przymierzalam 260 ml, bo dr tłumaczył mi ze takia pojemność "przyłożona" zewnętrznie da mniej wiecej wielkość jaka osiągniemy po zabiegu. Wielkość moze to troche oddaje, ale kształtu ani troche Finalnie jestem bardzo zadowolona z efektu i nie zaluje swojej decyzji Rozmiar mam w sam raz Musze przyznać, ze w duchu cieszę sie, ze nie nalegałam na wiekszy rozmiar pod namowami dziewczyn, bo dziś juz wiem, ze gdyby były wieksze nie czułabym sie dobrze. Tak wiem, ze to dziwne, bo większość naszych koleżanek tutaj przyznaje, ze chciałoby wiecej
Cóż, ja jestem inna nie bolało mnie wcale i mogłabym bez problemu przysłużyć sie jeszcze kilku dziewczynom i isc za nie pod nóż a co mi tam dla mnie to jak usunięcie zęba w znieczuleniu miejscowym (któraś chętna?) i piersi nawet minimalnie wiekszych też bym nie chciała Nie ma tutaj chyba drugiej takiej wariatki jak ja?!?

Nic sie nie martwcie dziewczyny! To naprawde jest do przeżycia Wszystko bedzie dobrze

Miłego weekendu kochane
__________________
17.10.17. AK
Sebbin 305 cc HP
Zoji jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-02-10, 20:47   #4528
honorisss
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2017-12
Wiadomości: 30
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.31

Ja miałam operację o 17, a ostatni posiłek mogłam zjeść 6h przed, na 4h przed nie mogłam niczego pić.
honorisss jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-02-11, 13:50   #4529
mindless
Zakorzenienie
 
Avatar mindless
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Sweet Home Alabama
Wiadomości: 16 257
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.31

Czesc dziewczyny! Kilka dni temu dolaczylam do watku i czytam sobie was w wolnych chwilach.

Planuje operacje na poczatku 2019 roku.

Mam dwa pytania:

- czy zna/poleca ktoras jakiegos lekarza z Trojmiasta?

- jak dlugo czekalyscie na operacje zakladajac, ze na konsultacji wszystko przebieglo pomyslnie?


Sent from my iPhone
mindless jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-02-11, 16:45   #4530
NocnaFuriia
Raczkowanie
 
Avatar NocnaFuriia
 
Zarejestrowany: 2015-03
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 234
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.31

Część mindless
Ja czekam od konsultacji do operacji 1,5miesiaca ale terminy zajmowalam kilka miesięcy temu bo zależało mi na operacji w marcu.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
20.03.2018- Mentor okrągły hp 450cc P.D Szczecin Artplastica/BeautyGroup
NocnaFuriia jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Chirurgia plastyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-04-18 17:48:29


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:31.