Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.31 - Strona 163 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Chirurgia plastyczna

Notka

Chirurgia plastyczna Interesujesz się chirurgią plastyczną? Poddałaś się zabiegowi lub go rozważasz? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, zadaj pytanie.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2018-04-10, 09:08   #4861
eleanorx
Raczkowanie
 
Avatar eleanorx
 
Zarejestrowany: 2017-08
Wiadomości: 343
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.31

Cytat:
Napisane przez JessikaBiel Pokaż wiadomość
Eleanorox czy wstawisz fotkę jak prezentują się po 6 miesiącach?
I oczywiście chciałabym je zobaczyć więc przyjmij moje zaproszenie.
Ja wstawiłam do albumu swoją wyjściowke.
Przyjęte, nowe fotki wstawione
eleanorx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-04-10, 12:23   #4862
Tornado_ad
Raczkowanie
 
Avatar Tornado_ad
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 76
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.31

Ja też bardzo proszę o przyjęcie do znajomych bardzo jestem ciekawa jak wyglądają twoje piersi po pół roku. Moje mają niecałe 3 tyg)
__________________
23.03.2018 operacja
440 cc mentor
Tornado_ad jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-04-10, 16:06   #4863
Blondynka1212
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 8
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.31

Witam po jakom czasie można już spokojnie bez strachu podnosić ręce do góry?
Blondynka1212 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-04-10, 16:34   #4864
NocnaFuriia
Raczkowanie
 
Avatar NocnaFuriia
 
Zarejestrowany: 2015-03
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 234
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.31

Blondynka1212
Jak tylko ciało Ci na to pozwoli ;-)

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
20.03.2018- Mentor okrągły hp 450cc P.D Szczecin Artplastica/BeautyGroup
NocnaFuriia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-04-10, 16:56   #4865
Blondynka1212
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 8
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.31

Jestem 5 tyg po i już nic nie boli ale boje się ze coś sobie tam np rozerwe
Blondynka1212 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-04-10, 18:48   #4866
Domini555
Raczkowanie
 
Avatar Domini555
 
Zarejestrowany: 2018-01
Wiadomości: 37
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.31

Eleanorx czy moglabyc przyjac tez moje zaproszenie?
Domini555 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-04-10, 19:44   #4867
aqgatta58
Zadomowienie
 
Avatar aqgatta58
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 1 943
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.31

Eleanorx zmienił sie rozmiar piersi przez ostatnie trzy miesiące? Ja jestem akurat 3 po, kupiłam sobie dwa stroje kąpielowe właśnie tez w rozmiarze 65F bo akurat wyszły kolekcje na 2018 i brałam rozmiar póki były. Zastanawiam sie czy do wakacji beda jeszcze pasowały


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
aqgatta58 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2018-04-10, 21:14   #4868
Tornado_ad
Raczkowanie
 
Avatar Tornado_ad
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 76
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.31

Eleonorax obejrzałam wszystkie twoje zdjęcia. Dzieki za przyjecie zaproszenia. Masz piękne piersi)) czy te stanik sportowe z esotiq masz M? Chciałam zamówić sobie Ale nie wiem jaki wybrać a jestem wieksza- mam 77 pod biustem czy myślicie że w L wejdę? Jak się pomiezylam to wychodzi mi 75D Ale nie wiem jak w sportowych
__________________
23.03.2018 operacja
440 cc mentor
Tornado_ad jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-04-11, 11:10   #4869
problematiq
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomości: 43
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.31

Moje piersi są takie, że jakby ich nie było... Minimum tłuszczu, zero jędrności, nabrzmiałe zwisające sutki Wyglądają bardzo nieestetycznie i całe życie się ich wstydzę, mam ogromny kompleks, sama nie mogę na nie patrzeć.

Boję się implantów z tego powodu, że będą sztuczne w dotyku, że będą widoczne blizny (nawet już po wygojeniu się), obawiam się też długiego czasu dochodzenia do siebie po zabiegu.

Myślałam nad innymi metodami - kwasem hialuronowym bądź własnym tłuszczem (mam go sporo na brzuchu). To by mnie satysfakcjonowało najbardziej, ale mam wątpliwości, bo czytałam opinie o krótkotrwałości tych zabiegów - tłuszcz może się wchłonąć nawet do zera. Nie chciałabym wydać pieniędzy w błoto na zabieg, który nic mi nie da, bo mnie po prostu nie stać na takie zabawy ;/ Musiałabym zaciągnąć kredyt, żeby to teraz zrobić, a zależy mi na czasie jednak.

Bardzo proszę o pomoc i poradę co robić... bardzo mi na tym zależy, bo te piersi to dla mnie taka trochę tragedia życiowa. A nawet nie trochę

Edytowane przez problematiq
Czas edycji: 2018-04-11 o 11:12
problematiq jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-04-11, 11:16   #4870
aqgatta58
Zadomowienie
 
Avatar aqgatta58
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 1 943
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.31

Jeżeli chcesz efekt trwały to tylko implanty, kwas jak i tłuszcz są metodami które po czasie sie wchłaniają i będziesz musiała żabiego powtarzać. Blizny po implantacji są cieniutkie i krótkie w dodatku chowają sie pod piersią


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
aqgatta58 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-04-11, 11:18   #4871
NocnaFuriia
Raczkowanie
 
Avatar NocnaFuriia
 
Zarejestrowany: 2015-03
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 234
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.31

Wybierz dobrego lekarza który ciecie robi minimalne i dobiera implanty tak by efekt byl jak najbardziej naturalny. Sa tez implanty tak miekkie ze az przelewaja sie przez dlon ale sa tez po prostu miękkie jak i te bardziej twarde. Możliwości jest milion. Udaj sie na konsultacje do dobrego lekarza. Czytaj wszystkie watki na kazdym forum. Zbierz swoja bazę danych i po kilku konsultacjach wybierz właściwego lekarza. Kwas czy tłuszcz sie wchłania,skora powstala przy powiekszeniu nie,implant tez zostaje bez względu na wahania wagi.
Wybor dla mnie jest prostu a średnia wielkosc ciecia to 4cm najczęściej pod faldem piersiowym wiec Baaardzo mało widoczne, blizna jest cienka i nie rzuca sie w oczy jesli lekarz dobrze zszyje a Ty odpowiednio o siebie zadbasz.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
20.03.2018- Mentor okrągły hp 450cc P.D Szczecin Artplastica/BeautyGroup
NocnaFuriia jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-04-11, 11:21   #4872
ismenka
Zakorzenienie
 
Avatar ismenka
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 3 761
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.31

Cytat:
Napisane przez problematiq Pokaż wiadomość
Moje piersi są takie, że jakby ich nie było... Minimum tłuszczu, zero jędrności, nabrzmiałe zwisające sutki Wyglądają bardzo nieestetycznie i całe życie się ich wstydzę, mam ogromny kompleks, sama nie mogę na nie patrzeć.

Boję się implantów z tego powodu, że będą sztuczne w dotyku, że będą widoczne blizny (nawet już po wygojeniu się), obawiam się też długiego czasu dochodzenia do siebie po zabiegu.

Myślałam nad innymi metodami - kwasem hialuronowym bądź własnym tłuszczem (mam go sporo na brzuchu). To by mnie satysfakcjonowało najbardziej, ale mam wątpliwości, bo czytałam opinie o krótkotrwałości tych zabiegów - tłuszcz może się wchłonąć nawet do zera. Nie chciałabym wydać pieniędzy w błoto na zabieg, który nic mi nie da, bo mnie po prostu nie stać na takie zabawy ;/ Musiałabym zaciągnąć kredyt, żeby to teraz zrobić, a zależy mi na czasie jednak.

Bardzo proszę o pomoc i poradę co robić... bardzo mi na tym zależy, bo te piersi to dla mnie taka trochę tragedia życiowa. A nawet nie trochę
Kochana, te zabiegi to niestety pic na wodę. Może do ujędrnienia biustu... ale jak jesteś deska ( ja też byłam ) to niestety tylko implanty. Tłuszcz może powodować nierówności, z tego co wiem nawet jakieś grudki wyczuwalne. Kwas się wchłania z czasem a efekty nie za duże...
Ja też nie chciałam by było czuć implant, nienawidzę sztuczności, nawet ust bym sobie nie powiększyła, ba... nawet rzęs sztucznych nie akceptuję. Ale kompleks piersi był ogromny!!!! Także zdecydowałam się mając 34 lat i żałuję tylko tego, że nie zrobiłam wcześniej. Mam implanty anatomiczne, dość miękkie marki sebbin. Okrągłe sebbiny są jeszcze bardziej miękkie. Moja przyjaciółka ma okrągłe i są mięciusieńkie, w ogóle nie czuć implantu. Ale miała większe piersi ode mnie przed operacją. Jak się ma deskę siłą rzeczy ten implant jest wyczuwalny bardziej troszkę. Jednak wizualnie mam je naprawdę naturalne. Blizna jest cieniutką białą kreską, niewidoczną zupełnie dopóki nie podniosę piersi, bo układa się w fajdzie pod piersią.

Kochana, jesli dla Ciebie to taki kompleks ( znam to ), to działaj!! Bierz szczęście w swoje ręce.

eleanorx, piękne masz piersi i włosy
__________________
Było: A/72/83/167/54
A.K.11.04.2016r. sebbin 325cc 11,5/10,5/5,5
Jest: D-E/71/89/167/53
ismenka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-04-11, 11:43   #4873
problematiq
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomości: 43
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.31

Kurczę, tak się obawiałam, że właśnie napiszecie. Miałam jednak cichą nadzieję, że coś się zmieniło w tych metodach nie-implantowych i są już bardziej skuteczne...

Możecie mi polecić jakiegoś specjalistę z Krakowa? Żeby chociaż iść, porozmawiać, dowiedzieć się czegoś u źródła... Chyba bezpieczniej czułabym się, gdybym to ogarnęła na miejesci jednak...

Po jakim czasie można już liczyć na takie mało-widoczne blizny?
I jak kosztowo tu u Was wyglądało? Jak wspomniałam, musiałabym wziąć kredyt, więc to u mnie też grubsza sprawa jednak...
problematiq jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-04-11, 11:51   #4874
NocnaFuriia
Raczkowanie
 
Avatar NocnaFuriia
 
Zarejestrowany: 2015-03
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 234
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.31

U mnie 3 tyg (zdjęcie z 2,5tyg) jeszcze szwy nawet są a już są minimalnie widoczne
__________________
20.03.2018- Mentor okrągły hp 450cc P.D Szczecin Artplastica/BeautyGroup

Edytowane przez NocnaFuriia
Czas edycji: 2018-04-11 o 11:53
NocnaFuriia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-04-11, 13:59   #4875
problematiq
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomości: 43
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.31

Ile Was kosztowała taka 'przyjemność'?
problematiq jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-04-11, 14:01   #4876
aqgatta58
Zadomowienie
 
Avatar aqgatta58
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 1 943
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.31

Cytat:
Napisane przez problematiq Pokaż wiadomość
Kurczę, tak się obawiałam, że właśnie napiszecie. Miałam jednak cichą nadzieję, że coś się zmieniło w tych metodach nie-implantowych i są już bardziej skuteczne...



Możecie mi polecić jakiegoś specjalistę z Krakowa? Żeby chociaż iść, porozmawiać, dowiedzieć się czegoś u źródła... Chyba bezpieczniej czułabym się, gdybym to ogarnęła na miejesci jednak...



Po jakim czasie można już liczyć na takie mało-widoczne blizny?

I jak kosztowo tu u Was wyglądało? Jak wspomniałam, musiałabym wziąć kredyt, więc to u mnie też grubsza sprawa jednak...


Jak z Krakowa to TK, polecam bo akurat jestem od niego. Cennik jest na stronie, niestety jest to jeden z tych najdroższych u nas lekarzy.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
aqgatta58 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-04-11, 15:13   #4877
Trida
Raczkowanie
 
Avatar Trida
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 198
GG do Trida
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.31

Furia świetnie to napisałaś, dziękuję

Ismenka - dzięki wielkie <3

problematiq blizny zależą od lekarza i tego, jak wygląda Twoje ciało. Ja jestem akurat przykładem chyba "doskonałym" odnośnie wyglądu, ponieważ moja przypadłość (zespół Polanda) kwalifikował mnie na dwa różne implanty (anatomiczny i okrągły) a kolejno na dwa różne cięcia - wokół brodawki a drugi "sama nie wiem jak go nazwać ale przez cały dół piersi". Blizny podpiersiowej w ogóle nie widać a druga po drugiej operacji też jakoś taka mniej widoczna się wydaje kwestia rozmowy z lekarzem. Poza tym jest tyle specyfików na rynku, ze po bliźnie śladu może nie być.

Co do twardości implantów - osobiście dużo bardziej polecam okrągłe (miałam oba, mam porównanie) - może wiecznie "cycki sterczące" nie będą ale mięciutkie na pewno

Powodzenia w wyborze


A ja teraz szukam odpowiedniego stanika do biegania i aktywności fizycznej i znalazłam coś takiego na ali:
AliExpress
Się chyba skuszę )))
Trida jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-04-11, 15:29   #4878
Abesz1
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 2
Smile Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.31

Hej, mam konsultację przez zabiegiem powiększenia piersi w Gdańsku w szpitalu Etermedu 1dayclinic u profesora Szychty. Czy ktoś z was już powiększał sobie piersi w tej klinice lub u tego doktora?
Abesz1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-04-11, 17:23   #4879
Trida
Raczkowanie
 
Avatar Trida
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 198
GG do Trida
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.31

Cytat:
Napisane przez Abesz1 Pokaż wiadomość
Hej, mam konsultację przez zabiegiem powiększenia piersi w Gdańsku w szpitalu Etermedu 1dayclinic u profesora Szychty. Czy ktoś z was już powiększał sobie piersi w tej klinice lub u tego doktora?
Abesz nie podajemy nazwisk lekarzy ani adresów klinik !!
Regulamin masz na pierwszej stronie wątku. ona33ch dodała posta w tej kwestii
Trida jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-04-11, 18:28   #4880
ismenka
Zakorzenienie
 
Avatar ismenka
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 3 761
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.31

Cytat:
Napisane przez problematiq Pokaż wiadomość
Ile Was kosztowała taka 'przyjemność'?
Ja płaciłam 12,300 zł za wszystko ,implanty anatomiczne. Przyjaciółka 9300 zl za okragle. Od tamtej pory cennik mojego dr poszedł w górę. Anatomy teraz jakoś 14tys

---------- Dopisano o 19:28 ---------- Poprzedni post napisano o 19:27 ----------

Trida wstawisz fote po poprawce?

---------- Dopisano o 19:28 ---------- Poprzedni post napisano o 19:28 ----------

Trida wstawisz fote po poprawce?
__________________
Było: A/72/83/167/54
A.K.11.04.2016r. sebbin 325cc 11,5/10,5/5,5
Jest: D-E/71/89/167/53
ismenka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-04-11, 19:58   #4881
NocnaFuriia
Raczkowanie
 
Avatar NocnaFuriia
 
Zarejestrowany: 2015-03
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 234
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.31

Ja zapłaciłam 13,5 tysiaca za okrągłe

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
20.03.2018- Mentor okrągły hp 450cc P.D Szczecin Artplastica/BeautyGroup
NocnaFuriia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-04-11, 23:39   #4882
avilka77
Raczkowanie
 
Avatar avilka77
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: Krk
Wiadomości: 253
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.31

Dziewczyny a w czym roznia sie w Praktyce anatomiczne piersi od okraglych? Np to prawda ze okragle mniej naturalnie wygladaja? To prawda ze one nie nadaja sie dla osob z malymi piersiami?
avilka77 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-04-12, 03:05   #4883
emthings
Raczkowanie
 
Avatar emthings
 
Zarejestrowany: 2018-03
Wiadomości: 35
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.31

NocnaFuriia Idealna przemiana! Super cycuchy, samej radości z nich. Te blizny super. Cały czas się zastanawiam jak to będzie u mnie
wyglądać xD

W ogóle rozmawiałyście z lekarzami też o bliźnie w okół sutka? Bo wiem, że takie wprowadzenie implantu też jest możliwe ale w końcu z tego wszystkiego zapomniałam o tym akurat pogadać z lekarzem.
__________________
Marzenie o większych cycuchach się spełniło! *
emthings jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-04-12, 06:09   #4884
Tornado_ad
Raczkowanie
 
Avatar Tornado_ad
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 76
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.31

Ja placilam 14900 za anatomy.

---------- Dopisano o 07:09 ---------- Poprzedni post napisano o 07:07 ----------

Moje już zaczynają fajniej wygladac widzę je codziennie Ale dopiero wczoraj jak zrobiłam zdjęcia to zobaczyłam mega roznice))

---------- Dopisano o 07:09 ---------- Poprzedni post napisano o 07:09 ----------

Moje już zaczynają fajniej wygladac widzę je codziennie Ale dopiero wczoraj jak zrobiłam zdjęcia to zobaczyłam mega roznice))
__________________
23.03.2018 operacja
440 cc mentor
Tornado_ad jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-04-12, 08:06   #4885
ismenka
Zakorzenienie
 
Avatar ismenka
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 3 761
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.31

Cytat:
Napisane przez avilka77 Pokaż wiadomość
Dziewczyny a w czym roznia sie w Praktyce anatomiczne piersi od okraglych? Np to prawda ze okragle mniej naturalnie wygladaja? To prawda ze one nie nadaja sie dla osob z malymi piersiami?
okrągłe też mogą wyglądać bardzo naturalnie, wszystko zależy od naszej budowy. No i są bardziej miękkie. Ja czasem żałuję , że nie wzięłam okrągłych, żeby bardziej miękkie były. Ale z drugiej strony baaardzo nie chciałam efektu push up czy sztuczności. Uwielbiam zjeżdżalnię , którą tworzy anatom. Mogę chodzić bez stanika i nie widać, że są zrobione
__________________
Było: A/72/83/167/54
A.K.11.04.2016r. sebbin 325cc 11,5/10,5/5,5
Jest: D-E/71/89/167/53
ismenka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-04-12, 11:08   #4886
Abesz1
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 2
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.31

Dziękuję. Umknęło mi to.
Abesz1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-04-12, 13:14   #4887
NocnaFuriia
Raczkowanie
 
Avatar NocnaFuriia
 
Zarejestrowany: 2015-03
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 234
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.31

Mi doktor powiedział ze wprowadzenie implantu przez sutka moze go rozciągnąć a mam piekne male wiec z pewnoscia tego nie zrobi a dwa ze brodawka gorzej sie goi i trzy moze byc problem z pozniejszym karmieniem piersia.
A slyszalyscie ze mozna wprowadzić implant nawet przez pępek ? Masakraaaaa :-P
Emthings ooo radocha jest. Wczoraj kupiłam nowy staniczek i pierwszy raz w życiu powiedziałam " czy moze Pani podać większy rozmiar ? " Wygryw zycia :-D
Avilka77 nieprawda. Ja mam okragle a wszyscy mowia ze wyglądają jak anatomiczne a juz w ogole jak naturalne. I to prawda. Moja siostra której natura dala wszystko zamiast po polowie troche tez mi i miala zawsze piekne C/D (miala bo po karmieniach to bylo F ale zwinięte w rulonik chyba) miala dokladnie taki sam ksztalt co mi nadały żelki. I tak po 20 latach role sie odwrocily i ja mam przepiękny biust a ona nie :-P

Tornado no to dawaj jeeeeee :-D ! Poka poka
Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
20.03.2018- Mentor okrągły hp 450cc P.D Szczecin Artplastica/BeautyGroup
NocnaFuriia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-04-12, 16:02   #4888
Domini555
Raczkowanie
 
Avatar Domini555
 
Zarejestrowany: 2018-01
Wiadomości: 37
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.31

Tornado dawaj swoje do galerii bo ja w poniedzialek tez ide pod noz i chetni zobacze jak anatomki wygladaja. Ja ciagle sie waham miedzy 380 a 425 choc i 330 chodzi mi po glowie bo bardzo podobaja mi sie ismenki 325 ale pan doktor A.B. powiedzial ze nie bede zadowolona i wroce po wieksze. Tornado a ty jests zadowolona z rozmiaru?

Juz widzialam.....fajniutkie sie robią i opuchlizna schodzi.

Edytowane przez Domini555
Czas edycji: 2018-04-12 o 16:04
Domini555 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-04-12, 16:12   #4889
Tornado_ad
Raczkowanie
 
Avatar Tornado_ad
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 76
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.31

Domini555 ja i tak wywalczyłam te moje 440cc wychodzi mi że będę nosić 75D i narazie nie wiem czy to mi starczy)
Zaczynają sie układać - i robić się miększe, już je mogę trochę przesuwać i widzę że opuchlizna schodzi ale na mostku mam żółte siniaki więc wiem że nadal one nie są takie jakie będą. Bo mostek nadal mam spuchnięty.
Kupiłam sobie stanik triaction z triumpha ale musiałam wziąść 80D bo w 75 się nie zmieściłam i ten stanik bardzo polecam bo jest mega wygodny.
Już mnie nic nie boli ale nadal śpię na plecach bo sie boję spróbować na boku. Jedną bliznę ( na prawej piersi) mam lekko czerwoną a ta na lewej już jest słabo widoczna. Kupiłam sobie plastry sutricon bo Ismenka polecała a jej blizn praktycznie nie widać - jak tylko mi zblednie czerwony kolor to będę nalepiać
JUż teraz widzę ze biuścik się zaczyna układać więc jestem dobrej myśli
__________________
23.03.2018 operacja
440 cc mentor
Tornado_ad jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-04-12, 18:01   #4890
Annassssss
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 55
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.31

Witam, jestem przed zabiegiem w zasadzie ustalony termin badania zrobione ale mój mąż właśnie mi uświadomił ze będę musiała zmierzyć się z otoczeniem. Jakie u was były reakcje rodziny znajomych? Należę do osób które najchętniej zachowałyby to dla siebie. Nie chce tłumaczyć po co to zrobiłam gdzie za ile i ze w ogóle. Czy u was od razu każdy widział zmianę?

Proszę o wasze przeżycia.
Annassssss jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Chirurgia plastyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-04-18 17:48:29


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:29.