Wybielanie zębów- wątek zbiorczy - Strona 102 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Medycyna estetyczna

Notka

Medycyna estetyczna W tym miejscu znajdziesz pytania i odpowiedzi z zakresu medycyny estetycznej. Wejdź i zobacz jak możesz podnieść jakość swojego życia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-11-25, 13:11   #3031
Confuser
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 3
Dot.: Wybielanie zębów- wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez layla_lbn Pokaż wiadomość
35 to za dużo! Chyba, że chcesz sobie zepsuć zęby.
Hmmm. Zamierzam użyć tylko 2 strzykawek 35% i mogą one zepsuć zęby ? Wiem że duże stężenie ale taka wygoda tylko 30 minut.....
Confuser jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-25, 18:34   #3032
jatomam90
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 176
Dot.: Wybielanie zębów- wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Confuser Pokaż wiadomość
Hmmm. Zamierzam użyć tylko 2 strzykawek 35% i mogą one zepsuć zęby ? Wiem że duże stężenie ale taka wygoda tylko 30 minut.....
Zdecydowanie na pierwszy raz to nawet 20% to za dużo. Najlepiej jak zapytasz dentysty. Ja zakupiłam Opalescence 15% ale to ze względu na to że nie mogę wybielać w nocy.Radzę Ci kupić Opalescence 10%. Nakładki najlepiej zrób u dentysty... to jest dokłdny odlew każdego zęba. Wybielają się też od 'wewnętrznej' strony. Najpierw dobrze wylecz ząbki bo nei wytrzymasz. Na początku mogą boleć dziąsła ale to normalne.

10% trzyma się w nocy więc nawet nie będziesz czuła. Nie patrz na wygodę bo możesz sobie ladnych kłopotów narobić. 4 strzykawki wystarczą na długo tylko używaj rozsądnie
__________________
Romeo take me somewhere we can be alone
I'll be waiting all there's left to do is run
You'll be the prince and I'll be the princess
It's a love story baby just say yes

Edytowane przez jatomam90
Czas edycji: 2010-11-25 o 18:35
jatomam90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-04, 12:27   #3033
zsrr23
Raczkowanie
 
Avatar zsrr23
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 375
Dot.: Wybielanie zębów- wątek zbiorczy

Witam..

Wybielałam niedawno w domu żelem opalescence 35%.
Wybielałam przez 7 dni po 30 min. Dziwne że nie miałam nadwrażliwości a efekt jest zadowalający.
No ząbki nie są śnieżno białe, tylko jakby osady z kawy i herbaty puściły - tak jakby ktoś gumką do mazania starł żółty kolor.

No i ważne .. biorę leki z grupy tetracyklin, po których trudno wybielić zęby ale opalescence poradziło sobie z tym problemem.

Jeszcze jedno: dwa lata temu wybielałam sobie zęby opalescence 20% - trzymałam przez 4 - 5 godzin. Duża nadwrażliwość - może spowodowana tym że dłuzej trzyma się ten żel.

Bardziej zadowolona jestem z żelu 35%
zsrr23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-07, 18:09   #3034
ap1983
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 17
Dot.: wybielanie zębów metoda purelite?

Wybielałam zęby tą metodą miałam nadzieję,że będę mieć naprawdę perłowy uśmiech tak jak ludzie w telewizji, ale niestety zęby się wybieliły, ale do naturalnego białego mlecznego koloru. Tak więc jeśli ktoś chce mieć naturalny biały uśmiech to polecam. Zabieg bezbolesny. Ja czuje jeszcze taki niedosyt, bo chciałam żeby rzucały się w oczy !

Edytowane przez ap1983
Czas edycji: 2010-12-07 o 18:11
ap1983 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-11, 10:52   #3035
Confuser
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 3
Dot.: Wybielanie zębów- wątek zbiorczy

A czy piwo też dotyczy białej diety ?

Bo z kawy wina herbaty zrezygnuje ale piwo....
Confuser jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-16, 11:13   #3036
Lena_5515
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 10
Dot.: Wybielanie zębów- wątek zbiorczy

Podczas wybielania zębów należy wystrzegać się wszelkich pokarmów barwiących (wino, herbata, kawa, coca-cola, szpinak, curry, buraczki, jagody itd.). Przy napojach jest nieco prościej - zawsze można pić przez słomkę jeśli jednak zależy Ci na ładnym efekcie wybielania lepiej pić wodę mineralną i ewentualnie zieloną herbatę, jeść drób, ryż, makarony (ale nie barwione mątwą), ryby. Ważne jest także to, żeby zrezygnować z palenia tytoniu. Podczas wybielania zęby są częściowo odwodnione i szybciej chłoną wszelkie barwniki. Szczególnie paleniem można sobie zrobić sporo krzywdy, gdyż zęby mogą być jeszcze bardziej żółte. Acha... i jeszcze jedna ważna sprawa! Niektórzy stomatolodzy nie zalecają używania podczas wybielania past z fluorem bo może on sprawić, że zęby nam pożółkną. Przez okres wybielania dlatego radziłabym nie stosować past z fluorem. Zachęcam do odwiedzenia www.wszystkoozebach.com.p l. To wszystko wiem z tej stronki
Lena_5515 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-16, 12:19   #3037
goodie
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 1
Dot.: Wybielanie zębów- wątek zbiorczy

Lena, dzięki!
Szukałam takiego krótkiego poradnika "w pigułce"
__________________
ten dentysta kraków lubi wszystkie mamy
bo gdy ząbki rosną i ból nieopisany
wstępuje w nasze dziecię
to chcemy mu pomóc najbardziej na świecie.
goodie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-12-16, 14:58   #3038
monika066
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 3
Dot.: wybielanie zebów ale u dentysty!

niedługo w gabinecie na Ursynowie zaczyna się promocja ziomowa na wybielanie zębów lampą BEYOND , naprawdę tanio więc warto skorzystać, jedna sesja wybielania kosztuje 250 zł!! dwie 500 zł, a trzy750 zł. co to oznacza? na sylwestra mamy snieżnobiały uśmiech podaję stronę z adresem gabinetu: www.adentis.pl
monika066 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-16, 15:03   #3039
monika066
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 3
Dot.: Wybielanie zębów- wątek zbiorczy

Wiadomo, że najlepiej, najbezpieczniej i najszybciej wybielic zęby u dentysty, lampą Beyond.
niedługo w gabinecie na Ursynowie zaczyna się promocja ziomowa na wybielanie zębów, naprawdę tanio więc warto skorzystać, jedna sesja wybielania kosztuje 250 zł!! dwie 500 zł, a trzy750 zł. co to oznacza? na sylwestra mamy snieżnobiały uśmiech podaję stronę z adresem gabinetu: www.adentis.pl
monika066 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-21, 09:28   #3040
Dobra Wrozka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 7
Dot.: Wybielanie zębów- wątek zbiorczy

Witajcie Dziewczyny,

Ostatnio dużo czasu spędzam na przeglądaniu internetu i sledzeniu nowości w wybielaniu ząbków, bo sama mam zamiar j troszkę wybielić. Boję się jednak uszkodzić sobie szkliwo, bo mam bardzo delikatne zęby a wizyt u dentysty nie lubię Te paseczki wybielające, które były wcześniej opisywane to podobno działają jak ace na zęby, a tego wolałabym uniknąć, ponieważ jak najdłużej chcę się cieszyć swoimi zębami a nie sztuczną szczęką.
Przeczytałam ostatnio, że są pasty, które działają prawie tak samo dobrze jak wybielanie w gabinecie, nie są ścierne tylko działają enzymatycznie. Czy stosowałayście już coś takiego? Jedna z takich past jest np. amerykańska pasta Supersmile, czy ktoś z Was już ją stosowal i może coś napisać na jej temat? W jakim jest smaku, jak długo trzeba myć nią zęby by osiągnąć zakładany efekt?

DW
Dobra Wrozka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-22, 08:44   #3041
Lena_5515
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 10
Dot.: Wybielanie zębów- wątek zbiorczy

Ja używałam pasty SuperSmile i nie zauważyłam żadnego efektu wybielenia. Poza tym ta pasta w ogóle się nie pieni, co mi akurat bardzo przeszkadza. Konieczne jest wcześniejsze zastosowanie innej pasty do zębów. Poza tym szczerze przyznam, że trudno jest stosując pasty do zębów osiągnąć efekt ząbków tak białych jak po wizycie u stomatologa. Pasty mogą wybielić zęby o maksymalnie dwa odcienie, u stomatologa zyskujesz efekt wybielenia o około 8 odcieni. Może spróbuj na początek użyć produktów z nadtlenkiem o niskim stężeniu, np. 7-9% (takie produkty są w stanie wybielić zęby o 3-4 odcienie). Ważna jest też taka sprawa, że jak już zaczniesz wybielać zęby to co jakiś czas będziesz musiała powtarzać zabieg. Fajnie moim zdaniem działają pasty BlanX. Na efekt będziesz musiała nieco poczekać, tak około 3-4 miesięcy ale pasty są o tyle fajne, że po pierwsze nie ścierają szkliwa a poza tym sprawiają, że osady nie osadzają się tak na zębach.
Lena_5515 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-12-27, 10:47   #3042
martynka2
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 5
Dot.: Wybielanie zębów- wątek zbiorczy

Koleżanko, oczywiście, że nic nie zastąpi wybielania w gabinecie, jednak jest to już ingerencja w szkliwo i nie wiadomo jakie będą tego skutki za kilkanaście lat
Zresztą podobno nienaturalnie białe zęby przestają być modne, a ładnie wyglądają zęby czyste, zadbany w naturalnej barwie.

Nie zgodzę się również z opinią, że pasta jest zła bo się słabo pieni. Właśnie im mniej się pieni to znaczy, że tym lepsza jest pasta. Czyli nie zawiera detergentów wytwarzających pianę.

Polecasz pastę Blanx. Hmmm. Używałam kilku rodzaji tej pasty, ale nie byłam zadowolona. Efektu nie widać a dodatkowo w ciągu dnia czułam jakbym miała brudne zęby, nie były takie gładziutkie jak po innych pastach wybielających tylko pozostawł osad. Dodatkowo nie odpowiadał mi smak tych past.

Co do zestawów wybielających to owszem, jest na rynku kilka ciekawych firm, które mają niskie stężenie do 10%. Myślę, że jednorazowo to fajna sprawa.

Ostatnio widziałam w sklepie też "błyszczyki do zębów" czy ktoś już to stosował. Wygląda to całkiem ciekawie i nie jest drogie więc zastanawiam się czy działa?
martynka2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-29, 10:07   #3043
Lena_5515
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 10
Dot.: Wybielanie zębów- wątek zbiorczy

Ojej... zupełnie nie spodziweałam się takiej reakcji KOLEŻANKO Po pierwsze wypowiadając się na temat pasty Super Smile wyraziłam jedynie swoją opinię, o wyrażenie której pytała inna forumowiczka, o czym świadczy zwrot "co mi akurat przeszkadza".
Dobrze wiem na czym polega działanie spieniaczy, że jest to czynnik SLES (Sodium Laureth Sulphate) i powoduje pienienie się produktu. Warto jednak w tym miejscu wspomnieć, że dzięki pianie pasta skuteczniej dociera do wszystkich zakamarków powierzchni zębów.
Piszesz również, że polecasz stosowanie stężeń ok. 10% a jednocześnie odradzasz wybielanie w gabinecie. Do Twojej zatem informacji podaję, że 10% stężenie nadtlenku czy wodoru to również ingerenacja w szkliwo, bo środki te to także związki chemiczne.

---------- Dopisano o 11:07 ---------- Poprzedni post napisano o 10:56 ----------

Ja znam wiele osób, które miały wybielane zęby lampą Beyond (jednowizytowe wybielanie) i niestety uskarżały się na okropny ból zębów (konieczne było użycie tabletek przeciwbólowych, a i one nie zawsze pomagały). Podczas wybielania tego bólu nie odczuwasz, pojawia się dopiero po kilku godzinach. Ból jednak ustępuje i w zasadzie następnego dnia cieszymy się już tylko białymi ząbkami.
Lena_5515 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-30, 13:31   #3044
martynka2
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 5
Dot.: Wybielanie zębów- wątek zbiorczy

Lena nie bardzo rozumiem o jaką reakcję Ci chodzi. Ja wyraziłam tylko swoją opinię, która była inna niż Twoja. Nie polecam w mojej wypowiedzi preparatów z 10% steżeniem a jedynie wspominam, że są różne takie na rynku i jednorazowe zastosowanie nie powinno być szkodliwe, aczkolwiek jest to oczywiście już ingerencja w szkliwo ząbków (i jak są wrażliwe to pewnie i to może im zaszkodzić). W gabinecie wybiela się mocniejszymi środkami i ingeruje w szkliwo, oczywiście jest to pod nadzorem lekarza ale nie wiadomo przecież jakie skutki wybielania mogą być za kilka lat.
Dadal utrzymuję, że pasta im mniej się pieni tym lepiej. A do zakamarków trzeba dojść nie pianą ale dokładnie szczotkując zęby i stosując nić dentystyczną

Pozdrawiam
M
martynka2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-01, 12:41   #3045
milygosc
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 11
Dot.: Wybielanie zębów- wątek zbiorczy

Hej
Chciałbym sobie wybielić ząbki paskami crest supreme ale zanim to zrobie mam kilka pytań:
1. Ile należy odzczekać z wybielaniem po zdjęciu aparatu? Bo miałem zdjęty lekko ponad tydzień temu i od czasu do czasu podrażniają mi się jeszcze dziąsła ale już rzadziej niż na początku
2. I tu mój największy problem. Mam ukruszoną jedynkę z którą będę coś musiał zrobić. Prawdopodobnie muszę ją jakoś odbudować bo gdy zeszlifuje to będzie nierówno :/ . I moje pytanie: najpierw odbudowa czy wybielanie? Czy nadbudowany ząb też się wybieli? Czy po wybieleniu odbudować? Ale czy wtedy gdy stracę biel to odbudowana część będzie miała inny kolor? Proszę o rady
milygosc jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-09, 15:39   #3046
mgds
Raczkowanie
 
Avatar mgds
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 404
Dot.: Wybielanie zębów- wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez milygosc Pokaż wiadomość
Hej
Chciałbym sobie wybielić ząbki paskami crest supreme ale zanim to zrobie mam kilka pytań:
1. Ile należy odzczekać z wybielaniem po zdjęciu aparatu? Bo miałem zdjęty lekko ponad tydzień temu i od czasu do czasu podrażniają mi się jeszcze dziąsła ale już rzadziej niż na początku
2. I tu mój największy problem. Mam ukruszoną jedynkę z którą będę coś musiał zrobić. Prawdopodobnie muszę ją jakoś odbudować bo gdy zeszlifuje to będzie nierówno :/ . I moje pytanie: najpierw odbudowa czy wybielanie? Czy nadbudowany ząb też się wybieli? Czy po wybieleniu odbudować? Ale czy wtedy gdy stracę biel to odbudowana część będzie miała inny kolor? Proszę o rady
Najpierw wybielanie, dopiero wtedy zrób jedynkę, już pod kolor wybielonych zębów
mgds jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-11, 22:25   #3047
rozgwiazda
Rozeznanie
 
Avatar rozgwiazda
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Wenus
Wiadomości: 868
Dot.: Wybielanie zębów- wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez milygosc Pokaż wiadomość
Hej
Chciałbym sobie wybielić ząbki paskami crest supreme ale zanim to zrobie mam kilka pytań:
1. Ile należy odzczekać z wybielaniem po zdjęciu aparatu? Bo miałem zdjęty lekko ponad tydzień temu i od czasu do czasu podrażniają mi się jeszcze dziąsła ale już rzadziej niż na początku
2. I tu mój największy problem. Mam ukruszoną jedynkę z którą będę coś musiał zrobić. Prawdopodobnie muszę ją jakoś odbudować bo gdy zeszlifuje to będzie nierówno :/ . I moje pytanie: najpierw odbudowa czy wybielanie? Czy nadbudowany ząb też się wybieli? Czy po wybieleniu odbudować? Ale czy wtedy gdy stracę biel to odbudowana część będzie miała inny kolor? Proszę o rady
jeśli chodzi o wybielanie po zdjęciu aparatu to moim zdaniem powinieneś conajmniej miesiąc poczekać.. zey teraz muszą się przyzwyczaić do tego, iż nic na nich nie ma i mogą być wrażliwsze..
__________________
Była aparatka.. góra i dół fot0: #1559
rozgwiazda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-12, 18:39   #3048
MiaVall
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 65
Dot.: Wybielanie zębów- wątek zbiorczy

Jestem w trakcie 4 dnia wybielania paskami whitestrips i zauwazylam liczne przebarwienia [białe plamki] na zebach, ktore nie schodzą juz wlasnie od trzech dni... Czy ktoras z was tez tak miala? Czy te przebarwnienia znikly? Zastanawiam sie nad zaprzestaniem uzywania paskow.... bo za takie wybielanie w łatki to ja dziękuję.
MiaVall jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-17, 17:05   #3049
rozgwiazda
Rozeznanie
 
Avatar rozgwiazda
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Wenus
Wiadomości: 868
Dot.: Wybielanie zębów- wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez MiaVall Pokaż wiadomość
Jestem w trakcie 4 dnia wybielania paskami whitestrips i zauwazylam liczne przebarwienia [białe plamki] na zebach, ktore nie schodzą juz wlasnie od trzech dni... Czy ktoras z was tez tak miala? Czy te przebarwnienia znikly? Zastanawiam sie nad zaprzestaniem uzywania paskow.... bo za takie wybielanie w łatki to ja dziękuję.
wydaje mi się, że to powinno samo zejść..
__________________
Była aparatka.. góra i dół fot0: #1559
rozgwiazda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-01-19, 17:44   #3050
Biedronka bez ogonkaxD
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 1
Dot.: Wybielanie zębów plazmowe, laserowe. Środki z allegro.

Cytat:
Napisane przez cocacola21 Pokaż wiadomość
używałam zestawu WHITE LIGHT z allegro ok 30zł. Ale podobno mozna to przyspieszyc robiąc sobie sesje po 30 min dwa razy dziennie JA mialam po 10 min. bo im czesciej stosujesz te zele tym bardziej zeby sa wrazliwe
Po jakim czasie zauważyłaś różnice?? Bo właśnie go zamówiłam i zastanawiam się jak długo trzeba czekać na efekt
Pzdr
Biedronka bez ogonkaxD jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-28, 14:59   #3051
maja19m
Raczkowanie
 
Avatar maja19m
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 296
Dot.: Wybielanie zębów plazmowe, laserowe. Środki z allegro.

ja również polecam opalescence 15% lub 20% do kupienia na allegro Super wybiela co prawda przy wrażliwych dziąsłach jest uczucie jakby wyżerania ale da sie wytrzymać dla takiego efektu
__________________
Gromadzenie miłości przynosi szczęście, gromadzenie nienawiści sprowadza tragedię.
maja19m jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-01, 09:09   #3052
stukstuk
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 35
Dot.: wybielanie martwych zębów

Witam,

Mam identyczny problem (martwa, ciemna jedynka i dwójka). Czy takie umieszczenie wkładu wybielającego w zębie nie osłabia jego struktury? Czy nie ma potem ryzyka, że taki ząb się ułamie? Czy wkład to jedyna możliwość wybielenia zęba po leczeniu kanałowym? Jak wybielić potem sąsiadujące żywe zęby, aby nie było różnicy odcienia?
Dużo pytań, ale zbliża się mój ślub, i chciałabym do tego czasu ogarnąć ten temat
stukstuk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-05, 12:36   #3053
madeleine_kobi
Przyczajenie
 
Avatar madeleine_kobi
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 3
Dot.: Wybielanie zębów- wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez MiaVall Pokaż wiadomość
Jestem w trakcie 4 dnia wybielania paskami whitestrips i zauwazylam liczne przebarwienia [białe plamki] na zebach, ktore nie schodzą juz wlasnie od trzech dni... Czy ktoras z was tez tak miala? Czy te przebarwnienia znikly? Zastanawiam sie nad zaprzestaniem uzywania paskow.... bo za takie wybielanie w łatki to ja dziękuję.
wybielam zęby nakładkowo żelem opalescence, i wczoraj byłam na konsultacji u mojego stomatologa... otoż wybielanie może spowodować, że odwapnienia (tzn. białe plamki, o których piszesz) mogą stać się bardziej widoczne, i takie pozostaną
na pocieszenie (marne, co prawda...) mogę Ci powiedzieć, że ja również mam takie plamki, a ponadto "prześwity". ale pomyślałam sobie, że wybieram bielsze zęby z białymi plamkami, niż takie, jakie miałam do tej pory (o zgrozo!!) ;-) decyzja należy do Ciebie
madeleine_kobi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-05, 21:39   #3054
ladydaisy13
Przyczajenie
 
Avatar ladydaisy13
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: podkarpacie
Wiadomości: 7
Dot.: Wybielanie zębów- wątek zbiorczy

Polecam Białą Perłe ! jest nieziemka. koszt 59 zł
ewentualnie coś tańszego ale krótszy efekt jest pasta wybielająca Denivit około 12 zł tez niezła, tylko mało piany wytwarza ta pasta i jest wrażenie że sie myje zęby sama wodą, ale dla efektów warto się poswiecic ; )
ladydaisy13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-10, 19:38   #3055
honka81
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 39
Dot.: Wybielanie zębów- wątek zbiorczy

powiedzcie mi proszę czemu po dwóch tygodniach od wybielania zębów w gabinecie lampą i żelem o stężeniu 35% moje zęby znowu wróciły do poprzedniego żółtego koloru???? błagam o doradę bo nie wiem czy udać się zreklamacją do gabinetu???
honka81 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-11, 10:57   #3056
madeleine_kobi
Przyczajenie
 
Avatar madeleine_kobi
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 3
Dot.: Wybielanie zębów- wątek zbiorczy

Dziewczyny, jakiej pasty wybielającej używacie do mycia zębów podczas wybielania nakładkowego? Wiem, że powinna zawierać jak najmniej fluoru, ale czy 1000 ppm F jest ok czy to wciąż za dużo??
madeleine_kobi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-14, 16:58   #3057
RhinBacFresh
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 75
Biała perła czy opalescence 35% ???

Stosuje białą perłę od 2 tygodni.
Efekty w sumie są, ale nie takie jakie są opisywane.
Nie wiem jakie stężenie nadlentku karbamidu jest w bialej perle chyba 10 %, zalecane jest stosowanie pol godziny w ciagu dnia, natomiast opalescence jest 35% tam zalecane jest także pół godziny dziennie.
W cenie też jest duża różnica.

Czy ktoś stosował najpierw jedej pozniej drugi żel?
Lub tylko żel opalescence 35% jak szybko pojawił się oczekiwany efekt?
RhinBacFresh jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-14, 19:44   #3058
_rexia_
Raczkowanie
 
Avatar _rexia_
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Central Poland ;-)
Wiadomości: 162
Dot.: Biała perła czy opalescence 35% ???

Właśnie sama się zastanawiam nad tymi dwoma preparatami. Zdaje się, że Opalescence jest dość silny, a jeszcze nie wybielałam do tej pory, więc boję się, że mogą mnie zęby boleć jak tak od razu zaszalaję. A ty już kiedyś rozjaśniałaś ząbki? Fajnie gdyby się wypowiedział ktoś z doświadczeniem
__________________
Rok 2012:

*Walczę o prawko!!
* Wyjątkowo intensywnie dbam o siebie
* Rozsiewam uśmiech i pozytywną energię

: roza:


_rexia_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-15, 12:11   #3059
gawrysiowa
Przyczajenie
 
Avatar gawrysiowa
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 4
GG do gawrysiowa
Dot.: Biała perła czy opalescence 35% ???

Kup sobie White strips supreme mi pomogły
gawrysiowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-15, 17:06   #3060
RhinBacFresh
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 75
Dot.: Biała perła czy opalescence 35% ???

Białą perłę stosuję juz 2-3 y=tygodnie w lustrze widzę różnicę, nie mam juz przebarwień przy dziąsłach kolor jest też jaśniejszy, ale właśnie tylko w lustrze.
Przy świetle dziennym nie jest to jeszcze taka różnica,a by zęby były białe, dlatego jeżeli dokończe tubki i nie będzie znacznej różnicy spróbuję jakiegoś innego preparatu.

Btw, znajomej zęby rozjaśniły się po 2,5 miesiąca.... strasznie długo, ale efekt teraz jest powalający
RhinBacFresh jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Medycyna estetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2022-06-07 13:28:20


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:25.