Sukienka na wesele-jakie dodatki? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-06-29, 16:26   #1
blaque
Zakorzenienie
 
Avatar blaque
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 4 666

Sukienka na wesele-jakie dodatki?


Cześć.
Dziewczyny mam prośbę. Otóż mam problem jakie buty, torebkę i dodatki dobrać do tej sukienki?

Zastanawiam się nad czerwonymi butami i czerwoną torebką + delikatna srebrna biżuteria.

Szukałam dzisiaj czerwonych peeptołków ale albo były na baardzo wysokim obcasie (jestem wysoka i nie lubię obcasów wyższych niż 4cm) albo kosztowały od 80 w górę. A torebek zero..

Myślicie, że czerwony kolor to dobry pomysł?

Z obcasów mam tylko czarne paski. Tylko chciałabym wstawić jakiś kolorowy akcent a nie być na biało-czarno jak na rozpoczęcie roku..


Oto sukienka. Tylko takie zdjęcie narazie. Po weekendzie postaram się zrobić zdjęcie na sobie.
__________________
Gdyby życie było słodkie jak czekolada... Jak byśmy się czuli? Ciągle poszukiwalibyśmy czegoś innego, by uwolnić się od tej przesłodzonej mdłości...
blaque jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-29, 21:28   #2
dagmarka1986
Raczkowanie
 
Avatar dagmarka1986
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 48
Dot.: Sukienka na wesele-jakie dodatki?

Ja też wybieram się na wesele, już w lipcu.
Podoba mi się Twoja sukienka. Sama właśnie szukam sukienki w podobnym stylu. Tylko nie wiem co by można było ubrać na sukienke, tzn., żeby mięć jakiś długi rękaw. Zastanawiałam się nad bolerkiem, ale nie wiem, czy to nie jest zbyt mało eleganckie jak na taką okazję. Nie chce zakładać np. czarnego żakietu... chcę kupić coś co później jeszcze bęę mogła ubrać.
A co Ty do tego założysz?
dagmarka1986 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-01, 18:03   #3
blaque
Zakorzenienie
 
Avatar blaque
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 4 666
Dot.: Sukienka na wesele-jakie dodatki?

Właśnie dla mnie bolerko jest bez sensu. Ani eleganckie ani takie..No nie bardzo.

Myślę nad jakimś szalem. Tylko najpierw muszę go znaleźć



Up, up dziewczyny.. Pomóżcie..
__________________
Gdyby życie było słodkie jak czekolada... Jak byśmy się czuli? Ciągle poszukiwalibyśmy czegoś innego, by uwolnić się od tej przesłodzonej mdłości...
blaque jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-01, 18:29   #4
89summer
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 2 196
Dot.: Sukienka na wesele-jakie dodatki?

Wiesz, .. są bolerka takie w stylu elegnackim, tak jakby marynarka, wiec dla mnie to jak najbardziej ok na taką okazje. Sama chcę sobie takie kupić, a bedę druchną ..
Co do dodartków w kolorze czerwonym to myśle, ze tak, tylko oczywiście nie przesadz. Jakieś delikatne korale (lub wiziorek) i bransoletka czy kolczyki ..
Jeśli chcesz peepki takie na 4 cm obcasie to bedzie trudno Ci znaleść, ja też mam podobny problem. Kiedy szukałam to wszędzie są takie albo wysokie, albo zupełnie płaskie ..
89summer jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-01, 19:02   #5
blaque
Zakorzenienie
 
Avatar blaque
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 4 666
Dot.: Sukienka na wesele-jakie dodatki?

Cytat:
Napisane przez 89summer Pokaż wiadomość
Wiesz, .. są bolerka takie w stylu elegnackim, tak jakby marynarka, wiec dla mnie to jak najbardziej ok na taką okazje. Sama chcę sobie takie kupić, a bedę druchną ..
Co do dodartków w kolorze czerwonym to myśle, ze tak, tylko oczywiście nie przesadz. Jakieś delikatne korale (lub wiziorek) i bransoletka czy kolczyki ..
Jeśli chcesz peepki takie na 4 cm obcasie to bedzie trudno Ci znaleść, ja też mam podobny problem. Kiedy szukałam to wszędzie są takie albo wysokie, albo zupełnie płaskie ..
A nie weisz gdzie takie bolerka można dostać?

Czerwone chcę buty i torebkę a biżuterię srebrną

A nie jesteś może z okolic Krakowa albo Rzeszowa?
Bo może wiedziałabyś gdzie tam można dostać jakieś czerwone buty na małym obcasie, tanie..?

__________________
Gdyby życie było słodkie jak czekolada... Jak byśmy się czuli? Ciągle poszukiwalibyśmy czegoś innego, by uwolnić się od tej przesłodzonej mdłości...
blaque jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-01, 19:10   #6
diabliczuś_01
Raczkowanie
 
Avatar diabliczuś_01
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 152
Dot.: Sukienka na wesele-jakie dodatki?

A te wzory są białe czy różowe? Bo zdjęcie wyszło tak troche przy złym świetle. Ja na Twoim miejscu zrezygnowałabym z czerwonych dodatków gdyż będą one sprawiały duży kontrast w połączeniu z sukienką. Chyba, że takiego efektu oczekujesz? Tam sobie myślę, że ja chyba wybrałabym klasycznie - czarne dodatki. Dlaczego? Bo moim zdaniem sukienka sama w sobie nie należy do NAJelegantszych to znaczy, że warto byłoby dobrać takie dodatki, by całość nie wyglądała dosyć 'luźno'. Chodzi mi tu o to, że sukienka jest bardziej na upały a nie na wesele. Ja dobałabym do tego jaląś wizytową, małą torebeczkę, czarne buciki, najlepiej bez palców (przede wszystkim wygodne!) do tego ewentualnie jakaś góra w postaci szalu. Szal dobrałabym w kolorze tych wzorów, nie idealnie taki biały tylko np. lekko kremowy, by zbyt nie odróżniał się od całości. Do tego jakaś ładna fryzura... i biżuteria. Zawsze wolałam połączenia: czerń - srebro i złoto - biel, więc praktycznie tu do wyboru... Ale pamiętaj żeby trzymać się zasady: co za dużo to niezdrowo. Jeżeli chcesz założyć piękną kolię/naszyjnik to zrezygnuj z 'bogatych' kolczyków i na odwrót
__________________
So much for. So much more!
Breathe in for luck.

diabliczuś_01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-02, 11:54   #7
blaque
Zakorzenienie
 
Avatar blaque
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 4 666
Dot.: Sukienka na wesele-jakie dodatki?

Sukienka jest biało czarna
Hehe no to już nie wiemWiększośc radzi mi iśc w czerwonych butach i torebce..

Zresztą i tak się okaże, że pójdę tj. piszesz bo nigdzie nie mogę znaleźć czerwonych peeptołków..

Z zachowaniem umiaru wiem. Biżuteria będzie srebrna.

Dzięki za rady
__________________
Gdyby życie było słodkie jak czekolada... Jak byśmy się czuli? Ciągle poszukiwalibyśmy czegoś innego, by uwolnić się od tej przesłodzonej mdłości...
blaque jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-07-02, 17:50   #8
89summer
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 2 196
Dot.: Sukienka na wesele-jakie dodatki?

blaque ja jestem z Rzeszowa i jeśli bywasz, to podejdź sobie do Plazy, Full Marketu czy Respanu tam widzialam takie bolerka, chyba to było tam ..
Co do peepków to ja sama miałam problem, bo też chcialam sobie kupić, ale naprawde nigdzie, ale to nigdzie nie znalałam takich w miare niskich (4-5 cm). Tak jak Ty jestem wysoka i nie lubie siebie w butkach na wyższym obcasie.
Jutro wybieram się na "wędrówke" po mieście, więc się rozglądne i jak coś znajde to dam Ci znać ..
A co do srebrnej biżuterii to jak najbardziej ok
89summer jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-02, 21:21   #9
blaque
Zakorzenienie
 
Avatar blaque
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 4 666
Dot.: Sukienka na wesele-jakie dodatki?

summer-jeśli byś mogła to dzięki wielkie
Hmm byłam tylko 2 razy hehe ale mój brat powinien się orientować, także może bym go wyciągnęła..
A to jest gdzieś niedalego dworca?

Pamiętam byłam w jednej galerii tylko nie pamiętam jak się nazywała..
Pamiętam chyba tylko tyle, że spod dworca wsiadało się w 0 i ona do tej galerii dowoziła.. To chyba była 0...

hehe
__________________
Gdyby życie było słodkie jak czekolada... Jak byśmy się czuli? Ciągle poszukiwalibyśmy czegoś innego, by uwolnić się od tej przesłodzonej mdłości...
blaque jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-03, 10:36   #10
89summer
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 2 196
Dot.: Sukienka na wesele-jakie dodatki?

hehee oj blaque ..
Ty chyba byłaś w Galerii Graffice, ale tam możliwe, że bedą takie rzeczy. Dawno nie byłam, więc nie wiem, ale rozglądne się !
Ale wybacz nie pójdę dziś tylko jutro dziś nie dam rady i wtedy Ci napisze co i jak. A jeśli chodzi o bolerko to Ty wolisz takie z krótkim i długim rękawkiem ?
89summer jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-03, 17:38   #11
89summer
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 2 196
Dot.: Sukienka na wesele-jakie dodatki?

Musze Ci powiedziec, że byłam dziś u mnie w Tesco i tam widziałam własnie peeptołki. Dość niskie, bo jakos 4-5 cm. Były czerwone lakierowane, czyste bez żadnych dodatków. Nawet mi sie spodobały, więc jeśli masz okazje to sobie podjedz zobacz ..


Aaa .. kosztowały 30 zł
89summer jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-07-03, 18:51   #12
blaque
Zakorzenienie
 
Avatar blaque
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 4 666
Dot.: Sukienka na wesele-jakie dodatki?

Cytat:
Napisane przez 89summer Pokaż wiadomość
hehee oj blaque ..
Ty chyba byłaś w Galerii Graffice, ale tam możliwe, że bedą takie rzeczy. Dawno nie byłam, więc nie wiem, ale rozglądne się !
Ale wybacz nie pójdę dziś tylko jutro dziś nie dam rady i wtedy Ci napisze co i jak. A jeśli chodzi o bolerko to Ty wolisz takie z krótkim i długim rękawkiem ?
No jasne
A wiesz, że może być takie i takie Chociaż lepsze byłoby krótsze.
Ooo właśnie! GrafficaDokładnie

Cytat:
Napisane przez 89summer Pokaż wiadomość
Musze Ci powiedziec, że byłam dziś u mnie w Tesco i tam widziałam własnie peeptołki. Dość niskie, bo jakos 4-5 cm. Były czerwone lakierowane, czyste bez żadnych dodatków. Nawet mi sie spodobały, więc jeśli masz okazje to sobie podjedz zobacz ..


Aaa .. kosztowały 30 zł
O qrcze! GadaszYch...tylko teraz muszę wykombinować jak tu pojechać do Rzeszowa...

Chociaż może u mnie będą jakieś, bo widziałam przeceny. No nic-pójdę jutro i zobaczę.


summer a miałabym jeszcze jedną prośbęJeśli nie sprawiłoby Ci to problemu, to czy mogłabyś zwrócić uwagę czy gdzieś nie ma jakiś zielonych sukienek?
__________________
Gdyby życie było słodkie jak czekolada... Jak byśmy się czuli? Ciągle poszukiwalibyśmy czegoś innego, by uwolnić się od tej przesłodzonej mdłości...
blaque jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-03, 22:12   #13
89summer
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 2 196
Dot.: Sukienka na wesele-jakie dodatki?

blaque ale chodzi Ci o sukienki takie letnie czy typowe na wesele, no i czy to ma być tylko czysta zieleń czy może być tez jakaś oliwka ..
Jasna porozglądam się to żaden problem
89summer jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-03, 22:21   #14
blaque
Zakorzenienie
 
Avatar blaque
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 4 666
Dot.: Sukienka na wesele-jakie dodatki?

Szczerze to może być taka i taka, bo ogólnie to ciężko spotkać zieloną sukienkę..:|
__________________
Gdyby życie było słodkie jak czekolada... Jak byśmy się czuli? Ciągle poszukiwalibyśmy czegoś innego, by uwolnić się od tej przesłodzonej mdłości...
blaque jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-09, 10:04   #15
89summer
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 2 196
Dot.: Sukienka na wesele-jakie dodatki?

Heej-ho !

No więc rozglądałam się przy okazji za Twoimi zielonymi sukieneczkami, ale nie ma nic fajnego, samo takie badziewie .. nic szczególnego. Są fajne sukienki to fakt, ale kolory takie jakies czerwone, niebieskie czy białe .. Więc no u mnie nie ma nic interesującego w kolorze zieleni .. !
89summer jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-09, 10:37   #16
blaque
Zakorzenienie
 
Avatar blaque
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 4 666
Dot.: Sukienka na wesele-jakie dodatki?

Ooo siemaa

No to tak, jak myślałam.. W Krk to samo. Naprawdę nigdzie nie ma zielonej sukienki.. Nie wiem czemu(?) Przecież są naprawdę śliczne.
A znowu jak są to są te takie tunikowate, takie sztuczne, rozciągliwe i to nawet sukienka nazwać nie można..

No ale nic. Dzięki Ci wielkie za pomoc

A tak nowa wiadomość Znalazłam białe buciki na małym, fajnym obcasie w dajszmanie Za (bagatela) 39zł
Podobają mi się. Są skromne ale ładne. Nic nadzwyczajnego ale dla mnie wp porządku.

Jak je kupię (jeśli będzie jeszcze rozmiar) to wkleję zdjęcia
__________________
Gdyby życie było słodkie jak czekolada... Jak byśmy się czuli? Ciągle poszukiwalibyśmy czegoś innego, by uwolnić się od tej przesłodzonej mdłości...
blaque jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-16, 09:53   #17
89summer
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 2 196
Dot.: Sukienka na wesele-jakie dodatki?

No z sukienkami to fakt .. nic kompletnie nic ! Właśnie moja siostra też szuka jakieś zielonej na wesele. Już wie jaką konkretnie chce, ale jej nigdzie nie ma ! Pewnie wyjdzie na to, że ją uszyje, więc może Ty tez .. w ostateczności

A butki w Deichmannie to chyba wiem o jakie Ci chodzi, bo sama je mialam ( o ile to te ) kiedyś na oku, ale właśnie nie było rozmiaru i ich nie kupiłam. Jeśli je kupisz to czekam na fotke ..
89summer jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:31.