Boksery - miłośnicy, właściciele :) - WĄTEK ZBIORCZY - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Hobby > Zwierzęta domowe - wiZOOż

Notka

Zwierzęta domowe - wiZOOż Forum dla miłośników zwierząt domowych. Szukasz porady w temacie psów, kotów, żółwi, chomików itp.? Forum wiZOOż to miejsce dla ciebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-05-04, 19:51   #1
P-o-n-y
Zakorzenienie
 
Avatar P-o-n-y
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 3 536
Arrow

Boksery - miłośnicy, właściciele :) - WĄTEK ZBIORCZY


Jezeli jest taki temat, a wydaje mi sie, ze nie ma poniewaz szukalam, to prosze o powiadomienie

Generalnie to witam wszystkich, ktorzy tak jak ja kochaja pieski (ah, takie zdrobnienie :P ) rasy bokser, posiadaja je badz marza o jednym.

Mozemy tutaj pisac o swoich doswiadczeniach, przygodach, pisac co nasze psiaczki zmiajstrowaly, jak rosna itp

Ja od wtorku zeszlego tygodnia (28.04.09) jestem wlascicielka bokserki Kamy ma ok. 9 tygodni. nie jest rodowodowa, ale oboje rodzicow to boksery, ojciec nawet z opowiadan Pana, od ktorego mam suczke, posiada metryke.

Kama... to maly diabelek rany, ja sie nie spodziewalam takiego zachowania jakie teraz zastaje codziennie
no i jestesmy na etapie uczenia zalatwiania sie na dworku a nie w domku i z duma moge stwierdzic, ze juz cos moj diabeł kuma

zamieszcze zdjecia mojego rumunka :P

i licze na odzew innych bokseromaniaczek/maniakow

Edytowane przez P-o-n-y
Czas edycji: 2012-07-13 o 16:35
P-o-n-y jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-04, 20:00   #2
motylek1007
Zakorzenienie
 
Avatar motylek1007
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 26 565
Dot.: Boksery - miłośnicy, właściciele :)

Cytat:
Napisane przez P-o-n-y Pokaż wiadomość
Ja od wtorku zeszlego tygodnia (28.04.09) jestem wlascicielka bokserki Kamy ma ok. 9 tygodni. nie jest rodowodowa, ale oboje rodzicow to boksery, ojciec nawet z opowiadan Pana, od ktorego mam suczke, posiada metryke.
no i niestety wsparłas tym sposobem pseudo rozmnażanie
__________________

[*] 11.09.2012
jeszcze się kiedyś spotkamy...
motylek1007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-04, 20:13   #3
lady opium
Zadomowienie
 
Avatar lady opium
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 1 513
Dot.: Boksery - miłośnicy, właściciele :)

Śliczna I ta plamka nad noskiem, nice
Moja bokserka ma już 12 lat - staruszka, ale wciąż skora do zabawy Te pieski to żywe srebro.
__________________

08.06.2012
, 17.08.2013, 06.11.2013, 03.02.2014

lady opium jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-04, 21:07   #4
P-o-n-y
Zakorzenienie
 
Avatar P-o-n-y
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 3 536
Dot.: Boksery - miłośnicy, właściciele :)

Cytat:
Napisane przez motylek1007 Pokaż wiadomość
no i niestety wsparłas tym sposobem pseudo rozmnażanie
moze itak. ale chcialam zabrac suczke od pan, ktore ja kupily od Pana oryginalnie, poniewaz byla trzymana w okropnych warunkach i jest wychudzona... a panie zorientowaly sie chyba, ze nie dadza sobie rady.

poza tym... nie wiem. kocham ja taka jaka jest
P-o-n-y jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-04, 21:23   #5
myCocaine
Zadomowienie
 
Avatar myCocaine
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: .
Wiadomości: 1 424
Dot.: Boksery - miłośnicy, właściciele :)

śliczna jest <3 !

ahhhhh, bokserki, bokserki. W pełni świadomie mówię - najcudowniejsze psiaki! Kumate, inteligentne, przywiązują się bardzo szybko i BARDZO MOCNO do właściciela, uwielbiają małe dzieci.

Przez 13 lat miałam dwa boksery. W 2003 roku u suni wykryto raka kości z przerzutami, także nie było ratunku dla niej a piesio/chłopczyk dwa lata później, ze starości bidula odszedł. Miłe wspomnienia wiąże z tymi psiakami. w końcu prawie 3/4 życia razem spędziliśmy

A od pół roku jestem właścicielką suczki (haha, śmieję się, że zminiaturyzowanej bokserki), buldożki francuskiej. Mam slabość do tych splaszczonych mordek : )
__________________
- What do you do when you win?
- PARTY!
- What do you do when you lose?
- PARTY HARDER!
myCocaine jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-04, 21:51   #6
P-o-n-y
Zakorzenienie
 
Avatar P-o-n-y
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 3 536
Dot.: Boksery - miłośnicy, właściciele :)

ja to samo te mordeczki sa takie slodkie...
P-o-n-y jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-06, 19:57   #7
Aleetzya
Zadomowienie
 
Avatar Aleetzya
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 1 076
Dot.: Boksery - miłośnicy, właściciele :)

No to ja się dołączam do wątku.
Mój bokser to 11-letni Tajson. Żyje z nowotworem, staramy się wykorzystać każdy dzień na maksa. Załączam focisze
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSCF0872.jpg (129,1 KB, 66 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSCF0941.jpg (85,2 KB, 41 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSCF1017.jpg (71,4 KB, 41 załadowań)
Aleetzya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-05-06, 20:16   #8
myCocaine
Zadomowienie
 
Avatar myCocaine
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: .
Wiadomości: 1 424
Dot.: Boksery - miłośnicy, właściciele :)

oo, a Tajsonik widzę, że też taki 'byczek'. Mój Bono też duży był : )

oj no tak, bokserki to chorowitki takie
__________________
- What do you do when you win?
- PARTY!
- What do you do when you lose?
- PARTY HARDER!
myCocaine jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-06, 22:13   #9
P-o-n-y
Zakorzenienie
 
Avatar P-o-n-y
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 3 536
Dot.: Boksery - miłośnicy, właściciele :)

oja, ale ogromne psisko slodki. mam nadzieje, ze bedzie mu dobrze do konca i bedzie obdarowywany Twoja i rodzinki miloscia, Aleetzya.

moja mala jest jeszcze... mala :P ale mama twierdzi, ze przez tydzien urosla ja tam roznicy nie widze.

zdjatko

Edytowane przez P-o-n-y
Czas edycji: 2012-07-13 o 16:35
P-o-n-y jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-06, 22:38   #10
Aleetzya
Zadomowienie
 
Avatar Aleetzya
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 1 076
Dot.: Boksery - miłośnicy, właściciele :)

47 kg Teraz, przez chorobę, jest trochę smuklejszy ale to i tak duuuuużo psa
Śliczna ta Twoja mała
Aleetzya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-07, 08:12   #11
lady opium
Zadomowienie
 
Avatar lady opium
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 1 513
Dot.: Boksery - miłośnicy, właściciele :)

Cytat:
Napisane przez Aleetzya Pokaż wiadomość
No to ja się dołączam do wątku.
Mój bokser to 11-letni Tajson. Żyje z nowotworem, staramy się wykorzystać każdy dzień na maksa. Załączam focisze
Wow, wieeelki! Moja sunia też ma już taką siwą mordkę
Kilka lat temu miała operację (guzy na sutkach), wszystko poszło dobrze. Obecnie przeżywa drugą młodość
__________________

08.06.2012
, 17.08.2013, 06.11.2013, 03.02.2014

lady opium jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-05-07, 09:05   #12
Aleetzya
Zadomowienie
 
Avatar Aleetzya
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 1 076
Dot.: Boksery - miłośnicy, właściciele :)

Tajson ma za dużo przerzutów, nie nadaje się do operacji, prawdopodobnie nie wybudziłby się w ogóle z narkozy
Póki co jednak nie jest źle, cieszymy się każdym wspólnym dniem
Aleetzya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-07, 09:18   #13
P-o-n-y
Zakorzenienie
 
Avatar P-o-n-y
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 3 536
Dot.: Boksery - miłośnicy, właściciele :)

to najwazniejsze

moja mama troche sie obawia i ostatnio spytala mnie nawet (po lekturze ksiazek na temat bokserkow) czy wiem, jak bardzo podatne sa na niektore choroby... oczywiscie, ze wiem, ale to nie moze eliminowac dawania im milosci

Dziewczyny, czy Wasze psiury tez spia z Wami w lozko? moja Kama taka mala a juz ze mna spi... :P i sie rozpycha. na szczescie moje lozko nie jest najmniejsze
P-o-n-y jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-07, 10:55   #14
lady opium
Zadomowienie
 
Avatar lady opium
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 1 513
Dot.: Boksery - miłośnicy, właściciele :)

Gdy była mała, owszem, często ze mną spała. Teraz za bardzo się rozpycha i ma takie ostrrre łapki Zazwyczaj okupuje fotel
__________________

08.06.2012
, 17.08.2013, 06.11.2013, 03.02.2014

lady opium jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-07, 15:54   #15
Aleetzya
Zadomowienie
 
Avatar Aleetzya
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 1 076
Dot.: Boksery - miłośnicy, właściciele :)

Tajs ze mną spał dopóki nie doszedł ten "trzeci". Teraz śpi tylko jak nas nie ma w domu
Aleetzya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-08, 07:40   #16
19martusia86
Zadomowienie
 
Avatar 19martusia86
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Miasto Świętej Wieży
Wiadomości: 1 203
Dot.: Boksery - miłośnicy, właściciele :)

Nero bokser mojej mamy pod koniec maja skończy 10 lat. Jest kochany i pełen energii. A jak był szczeniakiem to niezły sajgon w domu robił W przeciągu 5 minut (wyszłam na chwile do sklepu) zdążył wygryźć dziurę w kanapie, wyrwać gąbkę i wyprostować sprężyny Chochlik był niezły z niego. Drewniane boki w fotelach zostały zgryzione do ostatka. Do roku czasu lał w domu. Zostawiał jeziora na pół pokoju a jak skończył rok przeszło mu jak za dotknięciem czarodziejskiej różdzki Do tej pory zdarza się, że sika jak suczka 2 razy obsikał mnie, raz jak był szczeniakim i przyszedł do mnie spać to w pewnym momencie zrobiło mi się cieplutko. I jakieś trzy lata temu bezczelnie podniósł przy mnie nogę i zaczął sikać . Trochę go z mamą upasłyśmy i wet kazał zaprowadzić mu dietę teraz waży 32 kg i jest mocnej ale umięśnionej budowy ciała. Wspaniały przyjaciel. Niesamowicie posłuchany. Nie szarpie się na smyczy tylko grzecznie idzie przy nodze. Lubi się wybiegać. Boksery są kochane i dają bardzo dużo miłości.
19martusia86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-08, 10:22   #17
P-o-n-y
Zakorzenienie
 
Avatar P-o-n-y
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 3 536
Dot.: Boksery - miłośnicy, właściciele :)

moja mama wczoraj prawie zawalu dostala, jak wrocilysmy ze sklepu... po niecalych 2 godzinach. dobrze, ze drzwi od pokoi byly pozamykane, bo nie wiem co by bylo wtedy. ale moja piekna Kama w kuchni z polek posciagala co sie dalo, przegryzla termofor ( -_- ) podrapala stolik w przedpokoju, znalazla jakas torebke swiateczna i ja zniszczyla, pogryzla figurke kota uwielbiana przez moja mame :P po prostu sajgon...

eh... mam nadzieje, ze jej to przejdzie, w sensie psu :P
no i leje... leje na potege mimo czestych spacerow. :/
P-o-n-y jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-08, 16:00   #18
Aleetzya
Zadomowienie
 
Avatar Aleetzya
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 1 076
Dot.: Boksery - miłośnicy, właściciele :)

Tajson rozgromił mi kiedyś farby na kremowym dywanie
Pamiętam mu to do dziś
Aleetzya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-08, 16:46   #19
AntenkA86
Rozeznanie
 
Avatar AntenkA86
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Błękitna Chmurka
Wiadomości: 543
GG do AntenkA86
Dot.: Boksery - miłośnicy, właściciele :)

My naszą Nelkę kupiliśmy 6 lat temu też na jakimś targu z psami (czego obecnie na pewno bym nie uczyniła), Nelka nie ma rodowodu, ma za to wiele chorób: nie urosła, wygląda jak troszkę wiekszy szczeniak, ma duże problemy z nerkami, przez kilka lat była bardzo chudziutka, teraz naszczescie troszkę przytyła wcina karme dla alergików. Zbój z niej nie mały, tylko czeka żeby coś zmajstrować . Ale kochamy tego rudego stwora nad zycie
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 002.jpg (148,9 KB, 73 załadowań)
__________________
21.08.2010
"
Ślubuję Ci miłość..."



AntenkA86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-05-08, 21:01   #20
P-o-n-y
Zakorzenienie
 
Avatar P-o-n-y
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 3 536
Dot.: Boksery - miłośnicy, właściciele :)

Cytat:
Napisane przez AntenkA86 Pokaż wiadomość
My naszą Nelkę kupiliśmy 6 lat temu też na jakimś targu z psami (czego obecnie na pewno bym nie uczyniła), Nelka nie ma rodowodu, ma za to wiele chorób: nie urosła, wygląda jak troszkę wiekszy szczeniak, ma duże problemy z nerkami, przez kilka lat była bardzo chudziutka, teraz naszczescie troszkę przytyła wcina karme dla alergików. Zbój z niej nie mały, tylko czeka żeby coś zmajstrować . Ale kochamy tego rudego stwora nad zycie
hmmm... nastraszylas mnie troche :P bo moja Kama tez jest teraz strasznie chuda, widac jej zebra... ale to chyba wina poprzednich wlascicieli :/ teraz ja dokarmiamy i niby juz 1,5kg wiecej przez 2 tygodnie... ale zobaczymy co bedzie dalej.
P-o-n-y jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-09, 08:23   #21
19martusia86
Zadomowienie
 
Avatar 19martusia86
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Miasto Świętej Wieży
Wiadomości: 1 203
Dot.: Boksery - miłośnicy, właściciele :)

Cytat:
Napisane przez P-o-n-y Pokaż wiadomość
hmmm... nastraszylas mnie troche :P bo moja Kama tez jest teraz strasznie chuda, widac jej zebra... ale to chyba wina poprzednich wlascicieli :/ teraz ja dokarmiamy i niby juz 1,5kg wiecej przez 2 tygodnie... ale zobaczymy co bedzie dalej.
Jeśli tylko jest chętny do jedzenia to nadrobi, boksery lubią być okrąglutkie Nasz miał problemy żołądkowe i przeszliśmy przez wszystkie możliwe karmy firmowe (dla alergików też), przez jedzenie gotowane i na wszystkim żołądek wariował. O dziwo przyswaja normalnie i bez żadnych problemów najtańszą karmę z Lidla przy której nie puszcza bąków jak stary chłop i nie ma biegunek. i ubóstwia suche bułki Dobrze, że on chętny do jedzenia to swobodnie można było z karmami kombinować
19martusia86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-09, 09:23   #22
P-o-n-y
Zakorzenienie
 
Avatar P-o-n-y
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 3 536
Dot.: Boksery - miłośnicy, właściciele :)

Cytat:
Napisane przez 19martusia86 Pokaż wiadomość
Jeśli tylko jest chętny do jedzenia to nadrobi, boksery lubią być okrąglutkie Nasz miał problemy żołądkowe i przeszliśmy przez wszystkie możliwe karmy firmowe (dla alergików też), przez jedzenie gotowane i na wszystkim żołądek wariował. O dziwo przyswaja normalnie i bez żadnych problemów najtańszą karmę z Lidla przy której nie puszcza bąków jak stary chłop i nie ma biegunek. i ubóstwia suche bułki Dobrze, że on chętny do jedzenia to swobodnie można było z karmami kombinować
nie no, moja tez zre jak szalona :P w sumie jak zostala sama w domu to wyciagnela karme i do wczoraj wieczora wygladala jak dziecko z etiopii z takim wielkim brzuszkiem, tyle sie nazarla... :/ nie wiem, czy dostaje za malo jedzenia, czy po prostu ten typ tak ma?
P-o-n-y jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-09, 10:46   #23
Aleetzya
Zadomowienie
 
Avatar Aleetzya
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 1 076
Dot.: Boksery - miłośnicy, właściciele :)

Dziewczyny, pamiętajcie, że to czym karmicie swoje psiaki teraz wyjdzie na pewno w późniejszym czasie! Czasami warto wydać na dobrą karmę niż później na weterynarza i patrzeć jak pies się męczy
Aleetzya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-09, 11:04   #24
19martusia86
Zadomowienie
 
Avatar 19martusia86
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Miasto Świętej Wieży
Wiadomości: 1 203
Dot.: Boksery - miłośnicy, właściciele :)

Cytat:
Napisane przez Aleetzya Pokaż wiadomość
Dziewczyny, pamiętajcie, że to czym karmicie swoje psiaki teraz wyjdzie na pewno w późniejszym czasie! Czasami warto wydać na dobrą karmę niż później na weterynarza i patrzeć jak pies się męczy
Oj warto, tylko co począć jak o Hillsie, Royalu, Eukanubie, purinie pies choruje a stolec przypomina płyn? Każdy pies jest inny. Każdego trzeba obserwować i podawać mu najleszą karmę jaką jest w stanie zjeść, bo w końcu chcemy, żeby był z nami jak najdłużej. Moja mama miała owczarka który był uczulony na ryż, który wielu ludzi poleca w sytuacjach gdy zwierzak ma biegunke. Zresztą i wsród ludzi istnieją anomalie-podobnie jak ryż działa marchewka. Ja jestem rzykładem na to, że na mnie marchewka działa zupełnie odwrotnie. Aha, nasz bokser ma wzorowe wyniki badań i nie widać po nim wieku (pomimo karmy jaką je) wkleiła bym jego zdjęcie, niestety nie mam u siebie na kompie.
19martusia86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-09, 15:41   #25
P-o-n-y
Zakorzenienie
 
Avatar P-o-n-y
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 3 536
Dot.: Boksery - miłośnicy, właściciele :)

moje zwierzatko je eukanube narazie z suchej karmy i jakies tam puszki, w sensie mokra, nie pamietam nazwy... ale dostaje tez mokra z makaronem, ryzykiem... nie moge sie doczekac, az bedzie mogla wazywka jesc, np. marchewke surowa

co do anomalii, no ja osobiscie jestem uczulona na mleko krowie nie moge spozywac dopoki nie przegotuje :P
P-o-n-y jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-10, 10:39   #26
Aleetzya
Zadomowienie
 
Avatar Aleetzya
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 1 076
Dot.: Boksery - miłośnicy, właściciele :)

Ja to wiem, tylko przestrzegam. Mojego Tajsa dość długo karmiłam Chappi, jak się wet i hodowca o tym dowiedzieli, to myślałam, że mi głowę urwą... U nas akurat się problemy trawienne skończyły, jak przeszliśmy na dobrą karmę dla seniorów (jak mu gotuję to wychodzi 15 kg na jakieś 3 tygodnie ). Suche chrupki plus makaron i warzywa, czasem jogurt naturalny i twaróg. Zaznaczam, że przez 11 lat pies był tylko szczepiony, nigdy nie chorował. Niestety potem jak poszło, to na całego

Jeśli chodzi o Eukanubę, karma podobno dobra ale jak zobaczyłam film jak ją testują na psach to stwierdziłam, że złotówki nie dam tym potworom
Aleetzya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-10, 11:07   #27
19martusia86
Zadomowienie
 
Avatar 19martusia86
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Miasto Świętej Wieży
Wiadomości: 1 203
Dot.: Boksery - miłośnicy, właściciele :)

Cytat:
Napisane przez Aleetzya Pokaż wiadomość
Ja to wiem, tylko przestrzegam. Mojego Tajsa dość długo karmiłam Chappi, jak się wet i hodowca o tym dowiedzieli, to myślałam, że mi głowę urwą... U nas akurat się problemy trawienne skończyły, jak przeszliśmy na dobrą karmę dla seniorów (jak mu gotuję to wychodzi 15 kg na jakieś 3 tygodnie ). Suche chrupki plus makaron i warzywa, czasem jogurt naturalny i twaróg. Zaznaczam, że przez 11 lat pies był tylko szczepiony, nigdy nie chorował. Niestety potem jak poszło, to na całego

Jeśli chodzi o Eukanubę, karma podobno dobra ale jak zobaczyłam film jak ją testują na psach to stwierdziłam, że złotówki nie dam tym potworom
Szokujące, też miałam okazje oglądać
Nasz Nero jest ciągle pod kontrolą ze względu na tą karmę. Weterynarz rozumie, że pies tylko ją przyswaja w związku z czym wizyty u weta wypadają 5-6 razy do roku.
19martusia86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-10, 11:45   #28
P-o-n-y
Zakorzenienie
 
Avatar P-o-n-y
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 3 536
Dot.: Boksery - miłośnicy, właściciele :)

nie wiedzialam, ze robia cos zlego z testowaniem Eukanuby... :/

w planach mialam tak czy siak pozniej zaoferowaniu psiakowi Acany...
P-o-n-y jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-10, 18:36   #29
Aleetzya
Zadomowienie
 
Avatar Aleetzya
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 1 076
Dot.: Boksery - miłośnicy, właściciele :)

P-o-n-y, my jesteśmy na Acanie. U nas sprawdziła się najlepiej ze wszystkich karm i przy niej rozstaliśmy. Ale wiadomo, każdy psiak ma inaczej...

Nie ma czego żałować, że nie widziałaś.Ja widziałam i żałuję, do dziś mam ten obraz przed oczami
Aleetzya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-10, 20:17   #30
P-o-n-y
Zakorzenienie
 
Avatar P-o-n-y
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 3 536
Dot.: Boksery - miłośnicy, właściciele :)

no tak czasem jest cholera z badaniami :/

a tak dla poprawienia humoru wstawie zdjecia jak moja Kama spotkala sie dzisiaj z nieco starsza kolezanka zabawy bylo, ze hoho!

Edytowane przez P-o-n-y
Czas edycji: 2012-07-13 o 16:35
P-o-n-y jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Zwierzęta domowe - wiZOOż


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-04-17 22:22:15


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:52.