Essence cz. VII - Strona 40 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-12-13, 17:56   #1171
antii
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 3 600
Dot.: Essence cz. VII

Cytat:
Napisane przez Budyniek Pokaż wiadomość
o, a w ktorym miejscu? z tym ze ja wieczorami zakupuję i juz zamkniete w manufakturze w doug chyba ni ma?
dzisiaj jak wracałam przez hale po 17 to jeszcze była czynna. jest w ogóle informacja na drzwiach że hala jest czynna w każdą niedziele grudnia.
w douglasie w galerii łódzkiej i port łódź też jest essence.... ale najwięcej i tak jest w naturze GŁ
__________________
Wszystko o lakierach i nie tylko
http://ecosmetics.blogspot.com/



antii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-13, 18:01   #1172
Hosenka*
Zakorzenienie
 
Avatar Hosenka*
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 50 452
Dot.: Essence cz. VII

Cytat:
Napisane przez SugaMama1988 Pokaż wiadomość
Dziewczyny,czy coś weszło nowego do Natur i Douglasów czy straszą resztki RTP i Matallics?
Nic nowego jak narazie
__________________
01.11 - nowy wpis z archiwum - palety cieni Zoeva

Instagram
24.12 Kosmetyki kupione w listopadzie
25.12 Piękna paleta do twarzy AA Wings of color
27.12 Duże zakupy Charlotte Tilbury
29.12 Co kupiłam na promocji w Sephorze i Douglasie
Hosenka* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-13, 18:26   #1173
Badzynka
Rozeznanie
 
Avatar Badzynka
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 604
Dot.: Essence cz. VII

Patrzcie, co znalazłam

http://allegro.pl/c-c-zestaw-pieczat...326916618.html

co o tym sądzicie?
__________________
BLOG: http://badzynka.blogspot.com/

If you don't live for something, you'll die for nothing

Badzynka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-13, 18:37   #1174
4a76f9601d26f07fbd1341d93bf1dac994330f1e_6420ce72cabf7
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 707
Dot.: Essence cz. VII

Cytat:
Napisane przez Ingeborg Pokaż wiadomość
Moja kolekcja Essence
Zdjęcia trochę kiepskie, wybaczcie.
Zapomniałam o chusteczkach dezodorujących - ich nie ma na zdjęciach.


aż się wtrącę.... no po prostu ręce, szczęka i wszystko opada... moja kolekcja jest znaaacznie skromniejsza, ale na usprawiedliwienie mam fakt, iż essence zainteresowałam się od Eclipse ( jeszcze raz dzięki dla Kaszy Manny za pomoc :-* ) i solennie obiecuję poprawę ;-) moimi hitami stąd są eyeliner MetalGlam (cudny brązik) i pędzelek do żelowych linerów
4a76f9601d26f07fbd1341d93bf1dac994330f1e_6420ce72cabf7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-13, 18:49   #1175
Hosenka*
Zakorzenienie
 
Avatar Hosenka*
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 50 452
Dot.: Essence cz. VII

Cytat:
Napisane przez Badzynka Pokaż wiadomość
Patrzcie, co znalazłam

http://allegro.pl/c-c-zestaw-pieczat...326916618.html

co o tym sądzicie?
O ile płytka m3 z Konada jest oryginalna to się opłaca. Ciekawe, czy w każdym zestawie jest 1 z Konada
__________________
01.11 - nowy wpis z archiwum - palety cieni Zoeva

Instagram
24.12 Kosmetyki kupione w listopadzie
25.12 Piękna paleta do twarzy AA Wings of color
27.12 Duże zakupy Charlotte Tilbury
29.12 Co kupiłam na promocji w Sephorze i Douglasie
Hosenka* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-13, 18:55   #1176
goooosienka
Zakorzenienie
 
Avatar goooosienka
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Zabrze
Wiadomości: 3 362
Dot.: Essence cz. VII

Cytat:
Napisane przez Ingeborg Pokaż wiadomość
Sexi - piękny makijaż , w sumie wygląda nie tak agresywnie jak się spodziewałam. Masz hipnotyzujące spojrzenie
Twoje oczy są takie hipnotajzing <3

Cytat:
Napisane przez coco_kiciusia Pokaż wiadomość


Ja też mogę?
Możesz, tylko proszę daj znać jak coś się pojawi w niemczech, bo on jak to facet nie chodzi tam Iiii pprzylatuje jednak 14tego Więc ja się modle żeby do tego czasu coś było
__________________

magister kosmetologii
nauczyciel akademicki
goooosienka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-13, 19:00   #1177
Kasza Manna
Zakorzenienie
 
Avatar Kasza Manna
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 11 395
Dot.: Essence cz. VII

[1=4a76f9601d26f07fbd1341d 93bf1dac994330f1e_6420ce7 2cabf7;23752208]aż się wtrącę.... no po prostu ręce, szczęka i wszystko opada... moja kolekcja jest znaaacznie skromniejsza, ale na usprawiedliwienie mam fakt, iż essence zainteresowałam się od Eclipse ( jeszcze raz dzięki dla Kaszy Manny za pomoc :-* ) i solennie obiecuję poprawę ;-) moimi hitami stąd są eyeliner MetalGlam (cudny brązik) i pędzelek do żelowych linerów[/QUOTE]
kiedy to było już nawet zapomnialam

A, właśnie. Jak się sprawuje ten nowy puderek brązujący z pierwszej szafy? Polecasz?
__________________
"Wy macie tą Waszą solidarność Wizażanek, że dwadzieścia lat temu to WY byście obaliły komunizm"
złota męska myśl
Kasza Manna jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-12-13, 19:44   #1178
Ingeborg
Zadomowienie
 
Avatar Ingeborg
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Z daleka ;)
Wiadomości: 1 169
Dot.: Essence cz. VII

[1=4a76f9601d26f07fbd1341d 93bf1dac994330f1e_6420ce7 2cabf7;23752208]aż się wtrącę.... no po prostu ręce, szczęka i wszystko opada... moja kolekcja jest znaaacznie skromniejsza, ale na usprawiedliwienie mam fakt, iż essence zainteresowałam się od Eclipse ( jeszcze raz dzięki dla Kaszy Manny za pomoc :-* ) i solennie obiecuję poprawę ;-) moimi hitami stąd są eyeliner MetalGlam (cudny brązik) i pędzelek do żelowych linerów[/QUOTE]

Dzięki za to "opadnięcie", łechce to moje ego

Śliczna kolekcja! I pewnie zacznie się powiększać
A powiedz mi, jak sprawuje się u Ciebie ten brązujący, matowy, puderek? Bardzo ciemny jest? Nadałby się dla bladej blondynki? Jesteś zadowolona z niego?
__________________
Zaczynam recenzować kosmetyki, które posiadam/posiadałam
Ingeborg jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-13, 19:58   #1179
SugaMama1988
Zadomowienie
 
Avatar SugaMama1988
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 550
GG do SugaMama1988
Dot.: Essence cz. VII

Liczyłam,że się coś ruszy przed świątecznie bo chciała bym bardzo ulokować w essence swoje urodzinowe pieniądze które mnie strasznie swędzą
Ps. Żadna się nie chce pozbyć linera/ów z Denim Wanted?
__________________
Alicja w krainie czarów.

SugaMama1988 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-13, 20:09   #1180
4a76f9601d26f07fbd1341d93bf1dac994330f1e_6420ce72cabf7
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 707
Dot.: Essence cz. VII

Ingeborg i Kasza Manna : sprawuje się całkiem nieźle, jest to mój puder wyjazdowy, którego używam "poza domem" żeby nie taskać w walizie mojej prześlicznej, ukochanej Maxi Terry (sorki heheheh), aplikuję go tylko na dekolt i szyję, ma fajny odcień, naturalny (nr 02 Love To Be Matt jest prawie identyczny jak MT Bronze Attraction nr 3), zero żółci czy pomarańczy, taki... ciemny beż, ma dobrą teksturę, nie robi plam, też jestem blondynką, z cerą nie bardzo jasną, delikatnie już średniawą, jedyne co mi w nim nie pasuje to zapach... na szczęście dosyć szybko znika, ogólnie - polecam.... a puderek w liczbie sztuk dwie, heh, od Ciebie Kaszko mam jakoś od lata.... mniej więcej....

---------- Dopisano o 21:09 ---------- Poprzedni post napisano o 21:03 ----------

a kolekcja będzie się powiększać na bank !!! już mam manię zaglądać do natur i douglasów "żeby zobaczyć co jest ciekawego" (na szczęście mój TŻ cierpliwie mnie wozi po tych przybytkach szczęścia) i nie mogę darować sobie, że miałam w łapkach rozświetlacz z RtP i go odłożyłam.....
4a76f9601d26f07fbd1341d93bf1dac994330f1e_6420ce72cabf7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-13, 21:59   #1181
mejaczek
Wtajemniczenie
 
Avatar mejaczek
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: wielka planeta trzaśnietych ludzi
Wiadomości: 2 107
Dot.: Essence cz. VII

[1=4a76f9601d26f07fbd1341d 93bf1dac994330f1e_6420ce7 2cabf7;23752208]aż się wtrącę.... no po prostu ręce, szczęka i wszystko opada... moja kolekcja jest znaaacznie skromniejsza, ale na usprawiedliwienie mam fakt, iż essence zainteresowałam się od Eclipse ( jeszcze raz dzięki dla Kaszy Manny za pomoc :-* ) i solennie obiecuję poprawę ;-) moimi hitami stąd są eyeliner MetalGlam (cudny brązik) i pędzelek do żelowych linerów[/QUOTE]

Trzymamy za słowo

---------- Dopisano o 22:53 ---------- Poprzedni post napisano o 22:52 ----------

Cytat:
Napisane przez Budyniek Pokaż wiadomość
o, a w ktorym miejscu? z tym ze ja wieczorami zakupuję i juz zamkniete w manufakturze w doug chyba ni ma?
Essence na Bałuckim, jest w tej takiej drogerii, jedynej tam. Przy głównym przejściu, tym szerokim. Na samym końcu od wejścia.


---------- Dopisano o 22:54 ---------- Poprzedni post napisano o 22:53 ----------

Cytat:
Napisane przez SexiChic Pokaż wiadomość

Ja zawsze dzielę na miliony kategorii bo lepiej mi oglądać jak coś am 2strony niż 20.
Musiałabyś się mocno namęczyć, żeby mnie czegoś nauczyć




Dziękuję Bardzo mi miło




Bardzo chętnie tylko... nie umiem Musiałabym mieć pomocnika który by robił za mnie wszystkie techniczne rzeczy a ja bym tylko wpisywała to co mam do opisania...
Lubię się męczyć więc nie ma problemu
Ja Ci moge pomóc, na blogspocie jest to banalne, aż się zdziwiłam

---------- Dopisano o 22:55 ---------- Poprzedni post napisano o 22:54 ----------

Cytat:
Napisane przez SexiChic Pokaż wiadomość
Zdradzę Wam dzisiaj drogie essencemaniaczki moje najnowsze odkrycie...
A mianowicie: ZWARIOWAŁAM!
Oto dzisiaj w samym środku zimy (i śnieżycy) zachciało mi się miedziano-złotego makijażu z brązerem Creamylicious na polikach
Dobrze, że się w miarę opamiętałam i skończyło się miedzianym-złotem i brązową kredką na okach, brązerem z prawie niewidocznymi drobinkami pod kośćmi policzkowymi i Moonlightem na szczytach kości. Wyszła mi z tego taka finalistka Tap Madl tylko w brązowej wersji (w sumie całkiem fajnie bo wyglądam jakby mi ubyło przynajmniej 1kg na samej twarzy) i jednocześnie odkryłam, że mogę używać rozświetlacza Moonlight jako normalnego pudru bo moja skóra osiągnęła już taki poziom jasności Normalnie krew mnie zalewa bo mam 4 rodzaje podkładów w 5 odcieniach i wszystkie są zbyt ciemnie Odznaczają się na szyi tak, że masakra. Dobrze, że transparentny sypki puder z My Secret trochę rozjaśnia i łagodzi ten straszliwy efekt i z tego powodu zostanie chyba moim najulubieńszym pudrem na zimę

---------- Dopisano o 10:53 ---------- Poprzedni post napisano o 10:50 ----------



Sama nie mam ale od kilku części wątku czytam same pochwały na temat różowego Multi Action:
http://www.wizaz.pl/kosmetyki/produk...t=26206&next=1
Ja tam twierdze, ze nie obchodzi mnie pora roku, jak mam ochote na dany makijaż to go robię i mam gdzieś czy ktoś sobie coś pomysli

---------- Dopisano o 22:56 ---------- Poprzedni post napisano o 22:55 ----------

Cytat:
Napisane przez Ishikawa Pokaż wiadomość
paragon wyrzucilam po wyjsciu ze sklkepu a do głowy mi nie przyszło otwierać ich w sklepie ;/
A nigdy nie wyrzucam paragonów
włożyłam je do gorącej wody,zielony wraca do formy a brokat dalej strajkuje a tak mi się podobają nooooo
Oby się udało. Niby ze sklepu,a taka dupa

---------- Dopisano o 22:56 ---------- Poprzedni post napisano o 22:56 ----------

Cytat:
Napisane przez Ł@siczk@ Pokaż wiadomość
Zajrzalam dzis do Natury, ale dalej kurzy sie RTP, jest chyba wszystko. Widac, ze ta limitka nie zrobila furory
U Nas też jest RTP. I nawet 2 rozświetlacze. Kusi mnie żeby kupić jeden na zapas

---------- Dopisano o 22:57 ---------- Poprzedni post napisano o 22:56 ----------

Cytat:
Napisane przez coco_kiciusia Pokaż wiadomość
W tej chwili wiadomo o dwóch rossmannach w których jest essence - w Gdańsku i Bielsku-Białej
Ja dziś może będę miała możliwość sprawdzenia sytuacji w Lublinie w Plazie (choć nie robię sobie nadziei)

Tak w ogóle to nie chcę się chwalić, ale możliwe że choć trochę przyczyniłam się do rozwoju dystrybucji Essence w Polsce już mówię o co chodzi. jakoś w listopadzie mnie naszło i napisałam do nich maila na formularzu na stronie essence, mniej więcej że że:
"Dlaczego nie ma u nas w Polsce wszystkich limitowanek essence w Naturach? (Polski sklep kosmetyczny, gdzie essence jest dostępne) Zamiast tego limitowane edycje są w Douglasie (inny sklep kosmetyczny). Nie ma zbyt wielu sklepów Douglas w Polsce, ale jest Natura w każdym wielkim mieście. kosmetyki Essence są teraz bardzo popularne w Polsce i mają bardzo dobrą reputację. Wierzę, że będą to ogromne korzyści dla Was, jeśli byście rozwinęli dystrybucję wszystkich limitowanek essence do Douglas i Natura. Proszę, pomyślcie o tym"
(wolne tłumaczenie z angielskiego )
19 listopada dostałam maila w którym było m.in. napisane tak:

także tego...

Hmm, a może pogadaj z którąś z dziewczyn które mają blogi, może się okaże że to wcale nie jest skomplikowane? w końcu dużo osób teraz je ma więc chyba nie aż tak ja Ci nie pomogę niestety, bo nigdy bloga nie miałam
a w ogóle, ładny makijaż tam wyżej
I przynajmniej odpisują, co jest WIELKIM sukcesem.

---------- Dopisano o 22:58 ---------- Poprzedni post napisano o 22:57 ----------

Cytat:
Napisane przez Maqda Pokaż wiadomość
U mnie Xperience ciemnieje straszliwie, o prawie dwa tony
UUUU. Taki drogi, a dupa. Dobrze, ze nie kupiłam

---------- Dopisano o 22:58 ---------- Poprzedni post napisano o 22:58 ----------

Cytat:
Napisane przez Budyniek Pokaż wiadomość
cos tam czytam o douglasie, wiec sie dopytam, sa tam szafy essence? ciezko mi uwierzyc. czy sama limitka?

bo w lodzi to natura w galerii lodzkiej, a ja glownie manufakture odwiedzam i zaniedbuje essence

mialam puder mineralny z takim puszkiem na koncu, tylko nie pamietam czy to bylo essence, ale cos mi tak swita... i bylo koszmarne, puszek ino w mig sie zapchal, puder byl jak kit na twarz ze kazdy zaskornik bylo widac, no paskudztwo w proszku
W manu nie maTeż mi tam bliżej.
Ale co tu dużo mówić. Kolejna łodzianka


---------- Dopisano o 22:59 ---------- Poprzedni post napisano o 22:58 ----------

Cytat:
Napisane przez olaaaa199111 Pokaż wiadomość
No to jeszcze rundkę po Douglasach muszę zrobić ale nie lubię tej drogerii... Ledwo do sklepu wejdę to zaraz przychodzą i się pytają: "czy w czymś pomóc?"
Niestety tak muszą. Ja ich tam rozumiem, po prostu ładnie dziękuje i idę szukać




Kochana moja , której miałam kupić lakier z moonlight. Dzisiaj nie było, bo zmienili asortyment z promocjami i nie było tej babki co się tym zajmuje. Jutro jeszcze podejdę.
A przy okazji kupiłam sobię pomadkę z My Secret Smoky Rock za 2,99zł. Jest fantastyczna!!!
Została jeszcze jedna i cienie za 6 zł z tej serii. Kasia mysli cały czas o nich, a i jakieś cienie dust z kamieniu z My secret za 3 zł
AAA i wiem co jeszcze wzięłam. Cienie z limitki My Secret fruit cocktail za 1,99zł. Kasia lubić promocje
__________________
Muzyka i taniec to dwie rzeczy, które w jedną sekundę potrafią pochłonąć całą moją duszę i ciało


wymianka:
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...6#post23505256
Nowe dorzuty


Blogujemy
http://kosmetyczny-bzik.blogspot.com/

Edytowane przez mejaczek
Czas edycji: 2010-12-13 o 22:06
mejaczek jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-12-13, 22:11   #1182
jennifer777
Wtajemniczenie
 
Avatar jennifer777
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 346
Dot.: Essence cz. VII

Dziewczyny pomocy:P
Mam delikatnie wiecej gotówki i chce kupic jutro 3 produkty z essence, ogolnie to nic konkretnego nie potrzebuje, po prostu chce sprawdzic ta firmę, jakie 3 produkty polecacie?
__________________
bruised but never broken
jennifer777 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-13, 22:13   #1183
olaaaa199111
Zakorzenienie
 
Avatar olaaaa199111
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 5 152
Dot.: Essence cz. VII

jennifer777 ostrzegam, że jak kupisz, to już wsiąkniesz na zawsze
__________________
olaaaa199111 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-13, 22:17   #1184
akisia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 3 298
Dot.: Essence cz. VII

Cytat:
Napisane przez jennifer777 Pokaż wiadomość
Dziewczyny pomocy:P
Mam delikatnie wiecej gotówki i chce kupic jutro 3 produkty z essence, ogolnie to nic konkretnego nie potrzebuje, po prostu chce sprawdzic ta firmę, jakie 3 produkty polecacie?
Zestaw do brwi, róż, kredki do oczu long lasting, tusz Multi Action
akisia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-13, 22:24   #1185
kamelka33
Zadomowienie
 
Avatar kamelka33
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 1 759
Dot.: Essence cz. VII

Dziewczyny, czy możecie mi porównać kolorki 01 matt sand i 04 matt ivory tego podkładu w musie, bo u mnie w naturze, to swiatło jest chodzi mi o to, który jest jasniejszy i ogólnie ładniejszy (wydaje mi sie, ze 04 jest bardziej"żólty" a 01 troszke wchodzi w róż, ale nie jestem pewna)
kamelka33 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-13, 22:29   #1186
jennifer777
Wtajemniczenie
 
Avatar jennifer777
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 346
Dot.: Essence cz. VII

Cytat:
Napisane przez olaaaa199111 Pokaż wiadomość
jennifer777 ostrzegam, że jak kupisz, to już wsiąkniesz na zawsze
ojj w sumie to zawsze wolałam kupić więcej ciuchów niż kosmetyków, a jak juz kupowałam kosmetyki to te ze średnich lub wyższych półek, teraz chce spróbować essence mam nadzieje że nie wsiąkne, bo zbieram na roz blushing blush clinique'a chociaz mam nadzieje, że z tych kosmetykow bede bardzo zadowolona i beda alternatywą dla tych drogich na ktore trzeba zbierac dłuzej

Cytat:
Napisane przez akisia Pokaż wiadomość
Zestaw do brwi, róż, kredki do oczu long lasting, tusz Multi Action
dziekuje, o tuszu czytałam na kwc, w sumie dostałam niedawno masterpiece a czy używałyscie linera w żelu essence? i jakie macie zdanie o tych paletkach 3 okrągłych cieni? byłam w douglasie i wlasnie widzialam pólke essence i nie wiedzialam co wybrac, oczywiscie wolałam spytac na wizazu a na któryms kanale YT slyszałam ze fajne sa tez paletki po 3 cienie okrągłe...
__________________
bruised but never broken
jennifer777 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-13, 22:33   #1187
SexiChic
Zakorzenienie
 
Avatar SexiChic
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: okolice Krakowa
Wiadomości: 3 041
Dot.: Essence cz. VII

Cytat:
Napisane przez kleopatre Pokaż wiadomość
Jak dla mnie ten makijaż wygląda na taki dzienny właściwie, nie mocny - ale wiem jak to jest ze światłem (kiedy robi się zdjęcie przy świetle sztucznym) wychodzi zwykle zupełnie inaczej niestety.

Sexi, nie bój się, ja się kiedyś wypuściłam z czerwonymi powiekami + czerwone usta i niekt nie umarł na zawał na mój widok, myślę, że warto eksperymentować .


A próbowałaś z minerałów albo z "zagranicznej" kolorówki ? Bo u nas to faktycznie cięzko w sklepach coś jasnego znaleźć, ale minerały na przykład są baaardzo jasne
No niestety a i cyfrówka nie młoda więc nie ma co cudów wymagać.

Jak mnie natchnie wena to takie eksperymenty przeprowadzę, że głowa mała... Tylko jak mnie natchnie bo na razie jakoś mnie nie natycha

Nie próbowałam. Dzisiaj to myślałam nawet o przeprowadzce gdzies do krajów Skandynawskich bo może tam mają jasne podkłady
W zeszłym roku zakupiłam podkład YR i był ok a tej zimy nagle się okazał zbyt ciemny Normalnie głowa mała. Na szczęście odkryłam, że jest jeszcze jaśniejszy odcień więc będzie co próbować. Na razie jednak postanowiłam jeszcze pomęczyć to co mam bo nie lubię wyrzucać kosmetyków a szkoda żeby stały bezczynnie bo na lato i tak będą zbyt jasne.


Cytat:
Napisane przez coco_kiciusia Pokaż wiadomość
Tak w ogóle to nie chcę się chwalić, ale możliwe że choć trochę przyczyniłam się do rozwoju dystrybucji Essence w Polsce już mówię o co chodzi. jakoś w listopadzie mnie naszło i napisałam do nich maila na formularzu na stronie essence, mniej więcej że że:
"Dlaczego nie ma u nas w Polsce wszystkich limitowanek essence w Naturach? (Polski sklep kosmetyczny, gdzie essence jest dostępne) Zamiast tego limitowane edycje są w Douglasie (inny sklep kosmetyczny). Nie ma zbyt wielu sklepów Douglas w Polsce, ale jest Natura w każdym wielkim mieście. kosmetyki Essence są teraz bardzo popularne w Polsce i mają bardzo dobrą reputację. Wierzę, że będą to ogromne korzyści dla Was, jeśli byście rozwinęli dystrybucję wszystkich limitowanek essence do Douglas i Natura. Proszę, pomyślcie o tym"
(wolne tłumaczenie z angielskiego )
19 listopada dostałam maila w którym było m.in. napisane tak:

także tego...

Hmm, a może pogadaj z którąś z dziewczyn które mają blogi, może się okaże że to wcale nie jest skomplikowane? w końcu dużo osób teraz je ma więc chyba nie aż tak ja Ci nie pomogę niestety, bo nigdy bloga nie miałam
a w ogóle, ładny makijaż tam wyżej
Świetnie Działaj tak dalej

Dziękuję za komplement.

Muszę się jakoś zagłębić w ten temat. Może faktycznie dam radę

Spróbuję nauczyć kota Ojojojoj to będzie co opisywać na blogu


Cytat:
Napisane przez Ingeborg Pokaż wiadomość
Sexi, ja też jestem blada i ciężko mi znaleźć dobry odcień podkładu. Od jakiegoś czasu mam jednak sprytny patent i już żaden podkład nie jest za ciemny - domieszowuję do podkłądu białą bazę z inglota Prócz tego bardzo jasny jest podkład MaxFactor Xperience, ten najjaśniejszy
Dobry patent. Trzeba będzie wypróbować Albo sobie dosypię białego matowego pigmentu z KOBO Może to coś pomoże

Co do MF to miałam próbkę tego drugiego najjaśniejszego podkładu i była masakra. Zupełna tragedia więc nie sądzę coby ten pierwszy miał podpasować.

Cytat:
Napisane przez olaaaa199111 Pokaż wiadomość
No to jeszcze rundkę po Douglasach muszę zrobić ale nie lubię tej drogerii... Ledwo do sklepu wejdę to zaraz przychodzą i się pytają: "czy w czymś pomóc?"
Ciesz się, że w ogóle przejawiają zainteresowanie Twoją osobą. Ja dzisiaj poszłam do MAC a tam mało, że mnie zlekceważono jak weszłam to jeszcze jak już podeszłam do "Pani" i zaczęłam wyjaśniać co by mnie interesowało to ona tylko machnęła ręką w kierunku pudrów i powiedziała "Nie ma, jest tylko to co widać", i wróciła do tego co robiła wcześniej totalnie mnie olewając

P.S. Nie ma w MAC takiego różu jakiego szukam


Cytat:
Napisane przez goooosienka Pokaż wiadomość
Twoje oczy są takie hipnotajzing <3


Cytat:
Napisane przez mejaczek Pokaż wiadomość
Lubię się męczyć więc nie ma problemu
Ja Ci moge pomóc, na blogspocie jest to banalne, aż się zdziwiłam

Ja tam twierdze, ze nie obchodzi mnie pora roku, jak mam ochote na dany makijaż to go robię i mam gdzieś czy ktoś sobie coś pomysli
Jak lubisz to super Może podziałasz cuda i zrobisz ze mnie zwiewną podatną na pląsy balerinę
Świetnie, że oferujesz pomoc. Jak tylko się zmobilizuję i znajdę trochę czasu to zaraz się do Ciebie zwrócę


No w sumie racja - moja twarz i mój makijaż i nikomu nic do tego Następnym razem się już nie będę powstrzymywała Ubrązowię się Creamylicious ile wlezie
SexiChic jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-13, 22:54   #1188
tuRmaNIA
Zakorzenienie
 
Avatar tuRmaNIA
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 3 261
Dot.: Essence cz. VII

Cytat:
Napisane przez mejaczek Pokaż wiadomość
Kochana moja , której miałam kupić lakier z moonlight. Dzisiaj nie było, bo zmienili asortyment z promocjami i nie było tej babki co się tym zajmuje. Jutro jeszcze podejdę.
A przy okazji kupiłam sobię pomadkę z My Secret Smoky Rock za 2,99zł. Jest fantastyczna!!!
Została jeszcze jedna i cienie za 6 zł z tej serii. Kasia mysli cały czas o nich, a i jakieś cienie dust z kamieniu z My secret za 3 zł
AAA i wiem co jeszcze wzięłam. Cienie z limitki My Secret fruit cocktail za 1,99zł. Kasia lubić promocje
Powiedz mi w której Naturze takie fajne promocje dorwałaś
Mniemam, że nie w GŁ, bo tam na stoisku wyprzedażowym prawie wszystko poprzebierane i rozbabrane, że strach do ręki brać
__________________
NIE ma czegoś takiego jak ten perfum/ta perfuma - te perfumy

bynajmniej =/= przynajmniej
tuRmaNIA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-13, 23:11   #1189
mejaczek
Wtajemniczenie
 
Avatar mejaczek
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: wielka planeta trzaśnietych ludzi
Wiadomości: 2 107
Dot.: Essence cz. VII

Cytat:
Napisane przez tuRmaNIA Pokaż wiadomość
Powiedz mi w której Naturze takie fajne promocje dorwałaś
Mniemam, że nie w GŁ, bo tam na stoisku wyprzedażowym prawie wszystko poprzebierane i rozbabrane, że strach do ręki brać
W Naturze na Plantowej. To moja rodzima, bo niedaleko domu
W GŁ to niby dużo ,ale drogo


---------- Dopisano o 00:11 ---------- Poprzedni post napisano o 00:11 ----------

Cytat:
Napisane przez SexiChic Pokaż wiadomość
No niestety a i cyfrówka nie młoda więc nie ma co cudów wymagać.

Jak mnie natchnie wena to takie eksperymenty przeprowadzę, że głowa mała... Tylko jak mnie natchnie bo na razie jakoś mnie nie natycha

Nie próbowałam. Dzisiaj to myślałam nawet o przeprowadzce gdzies do krajów Skandynawskich bo może tam mają jasne podkłady
W zeszłym roku zakupiłam podkład YR i był ok a tej zimy nagle się okazał zbyt ciemny Normalnie głowa mała. Na szczęście odkryłam, że jest jeszcze jaśniejszy odcień więc będzie co próbować. Na razie jednak postanowiłam jeszcze pomęczyć to co mam bo nie lubię wyrzucać kosmetyków a szkoda żeby stały bezczynnie bo na lato i tak będą zbyt jasne.




Świetnie Działaj tak dalej

Dziękuję za komplement.

Muszę się jakoś zagłębić w ten temat. Może faktycznie dam radę

Spróbuję nauczyć kota Ojojojoj to będzie co opisywać na blogu




Dobry patent. Trzeba będzie wypróbować Albo sobie dosypię białego matowego pigmentu z KOBO Może to coś pomoże

Co do MF to miałam próbkę tego drugiego najjaśniejszego podkładu i była masakra. Zupełna tragedia więc nie sądzę coby ten pierwszy miał podpasować.



Ciesz się, że w ogóle przejawiają zainteresowanie Twoją osobą. Ja dzisiaj poszłam do MAC a tam mało, że mnie zlekceważono jak weszłam to jeszcze jak już podeszłam do "Pani" i zaczęłam wyjaśniać co by mnie interesowało to ona tylko machnęła ręką w kierunku pudrów i powiedziała "Nie ma, jest tylko to co widać", i wróciła do tego co robiła wcześniej totalnie mnie olewając

P.S. Nie ma w MAC takiego różu jakiego szukam








Jak lubisz to super Może podziałasz cuda i zrobisz ze mnie zwiewną podatną na pląsy balerinę
Świetnie, że oferujesz pomoc. Jak tylko się zmobilizuję i znajdę trochę czasu to zaraz się do Ciebie zwrócę


No w sumie racja - moja twarz i mój makijaż i nikomu nic do tego Następnym razem się już nie będę powstrzymywała Ubrązowię się Creamylicious ile wlezie
Będziesz tańcować przez sen
Czekam na odzew
Wyjdzie taka czekolada na miasto. I git


---------- Dopisano o 00:11 ---------- Poprzedni post napisano o 00:11 ----------

Cytat:
Napisane przez jennifer777 Pokaż wiadomość
Dziewczyny pomocy:P
Mam delikatnie wiecej gotówki i chce kupic jutro 3 produkty z essence, ogolnie to nic konkretnego nie potrzebuje, po prostu chce sprawdzic ta firmę, jakie 3 produkty polecacie?
Hmmm. Multi Action, Jak Ci sie uda zdobyć to albo liner z Denim Wanted, albo paletkę Metallics. Oba produkty są bardzo dobre i trwałe. Ja jestem bardzo zadowolona jeszcze z rozświetlacza Return to paradise(limitka, ale nie ma takiego wielkiego popytu)Nowy shimmer ze stałej kolekcji, stempelki do pazurów. Ja lubię tez bardzo ich pędzelek. Miało być 3 ale zawsze tak jest. Mogłabym wymieniać dalej
__________________
Muzyka i taniec to dwie rzeczy, które w jedną sekundę potrafią pochłonąć całą moją duszę i ciało


wymianka:
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...6#post23505256
Nowe dorzuty


Blogujemy
http://kosmetyczny-bzik.blogspot.com/
mejaczek jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-12-13, 23:21   #1190
Hisoka
Zakorzenienie
 
Avatar Hisoka
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 6 041
GG do Hisoka
Dot.: Essence cz. VII

Cytat:
Napisane przez jennifer777 Pokaż wiadomość
Dziewczyny pomocy:P
Mam delikatnie wiecej gotówki i chce kupic jutro 3 produkty z essence, ogolnie to nic konkretnego nie potrzebuje, po prostu chce sprawdzic ta firmę, jakie 3 produkty polecacie?
jeśli znajdziesz limitkę Return to Paradise, to polecam flamaster do kresek.

Jeśli trafisz na limitkę Metallics, to paletkę do oczu

Poza tym polecam brązowy zestaw do Smokey eyes [te niby linery świetnie nadają się do podkreślania brwi :P].
__________________
Hisoka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-13, 23:27   #1191
jennifer777
Wtajemniczenie
 
Avatar jennifer777
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 346
Dot.: Essence cz. VII

Cytat:
Napisane przez mejaczek Pokaż wiadomość

Hmmm. Multi Action, Jak Ci sie uda zdobyć to albo liner z Denim Wanted, albo paletkę Metallics. Oba produkty są bardzo dobre i trwałe. Ja jestem bardzo zadowolona jeszcze z rozświetlacza Return to paradise(limitka, ale nie ma takiego wielkiego popytu)Nowy shimmer ze stałej kolekcji, stempelki do pazurów. Ja lubię tez bardzo ich pędzelek. Miało być 3 ale zawsze tak jest. Mogłabym wymieniać dalej


Cytat:
Napisane przez Hisoka Pokaż wiadomość
jeśli znajdziesz limitkę Return to Paradise, to polecam flamaster do kresek.

Jeśli trafisz na limitkę Metallics, to paletkę do oczu

Poza tym polecam brązowy zestaw do Smokey eyes [te niby linery świetnie nadają się do podkreślania brwi :P].
dziękuje,wszystko spisuje na kartce i lece jutro w przerwie między zajęciami, widze ze essence jest bardzo rozchwytywane
__________________
bruised but never broken
jennifer777 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-14, 00:54   #1192
coco_kiciusia
Zadomowienie
 
Avatar coco_kiciusia
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: z domku
Wiadomości: 1 900
Dot.: Essence cz. VII

Cytat:
Napisane przez mejaczek Pokaż wiadomość
Ja tam twierdze, ze nie obchodzi mnie pora roku, jak mam ochote na dany makijaż to go robię i mam gdzieś czy ktoś sobie coś pomysli
heheh no właśnie u mnie 90% makijażu to są brązowe cienie... bez względu na porę roku. teraz... no dobra, nie latam z brązerem na policzkach ale za to mam róż który jest prawie jak brązer, podrasowuję nim róż adorable i tak sobie chodzę
Cytat:
Napisane przez SexiChic Pokaż wiadomość
Świetnie Działaj tak dalej

Dziękuję za komplement.

Muszę się jakoś zagłębić w ten temat. Może faktycznie dam radę

Spróbuję nauczyć kota Ojojojoj to będzie co opisywać na blogu


Co do MF to miałam próbkę tego drugiego najjaśniejszego podkładu i była masakra. Zupełna tragedia więc nie sądzę coby ten pierwszy miał podpasować.

mojego kota też bym nauczyła, ale to niegrzeczny paskud jest

A co do Xperience MF to wyjątkowo dużo złych opinii słyszałam na jego temat. Wolę już sobie sprawić Colorstay'a w ramach świątecznego prezentu (a czego ja sobie nie zamierzam sprawić, chyba ogłoszę plajtę w ramach wejścia w nowy rok ), już się na niego wystarczająco długo czaję a podkłądów nigdy nie dość
__________________
coco_kiciusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-14, 07:58   #1193
Ingeborg
Zadomowienie
 
Avatar Ingeborg
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Z daleka ;)
Wiadomości: 1 169
Dot.: Essence cz. VII

Cytat:
Napisane przez coco_kiciusia Pokaż wiadomość
heheh no właśnie u mnie 90% makijażu to są brązowe cienie... bez względu na porę roku. teraz... no dobra, nie latam z brązerem na policzkach ale za to mam róż który jest prawie jak brązer, podrasowuję nim róż adorable i tak sobie chodzę


mojego kota też bym nauczyła, ale to niegrzeczny paskud jest

A co do Xperience MF to wyjątkowo dużo złych opinii słyszałam na jego temat. Wolę już sobie sprawić Colorstay'a w ramach świątecznego prezentu (a czego ja sobie nie zamierzam sprawić, chyba ogłoszę plajtę w ramach wejścia w nowy rok ), już się na niego wystarczająco długo czaję a podkłądów nigdy nie dość
No to ja już nie wiem, czy ja mam jakiś fajny egzemplarz, czy co U mnie sprawdza się świetnie - nie ciemnieje, nie ściera się, ładnie kryje, jest leciutki i ma jasny kolorek, jeden z najjaśniejszych jakie miałam... Ja jestem z niego bardzo zadowolona.


jennifer777 - tusz MA, paletka z Mettalics oraz pasiak SC
__________________
Zaczynam recenzować kosmetyki, które posiadam/posiadałam
Ingeborg jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-14, 08:16   #1194
Maqda
Zakorzenienie
 
Avatar Maqda
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Śląskie;)
Wiadomości: 6 026
GG do Maqda Send a message via Skype™ to Maqda
Dot.: Essence cz. VII

Cytat:
Napisane przez Ingeborg Pokaż wiadomość
No to ja już nie wiem, czy ja mam jakiś fajny egzemplarz, czy co U mnie sprawdza się świetnie - nie ciemnieje, nie ściera się, ładnie kryje, jest leciutki i ma jasny kolorek, jeden z najjaśniejszych jakie miałam...
Nieee, ile twarzy tyle opini, jak zwykle O Misshy też przykładowo wiele dobrego słyszałam, a na mnie się warzy Ale na dniach robię skok na Illamaquę i w ciemno kupuję podkład
__________________
Cytat:
You had a row with a machine?
Sort of. It sat there and I shouted abuse at it.

Serialowo:
Obsesyjnie powtarzając: Sherlock
Na bieżąco: AHS, VD, Boardwalk Empire, Dexter, OUaT, Arrow, Elementary, TBBT, Merlin, Downton Abbey, Fringe, Hunted.
Nadrabiając: The Hour, The Prisoner
Maqda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-14, 08:38   #1195
SexiChic
Zakorzenienie
 
Avatar SexiChic
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: okolice Krakowa
Wiadomości: 3 041
Dot.: Essence cz. VII

Cytat:
Napisane przez mejaczek Pokaż wiadomość
Będziesz tańcować przez sen
Czekam na odzew
Wyjdzie taka czekolada na miasto. I git
Oki
Odezwę się na pewno
Czekolada to za dużo powiedziane - to będzie raczej mało wypieczony biszkopt z posypką kakaową

Cytat:
Napisane przez coco_kiciusia Pokaż wiadomość

mojego kota też bym nauczyła, ale to niegrzeczny paskud jest

A co do Xperience MF to wyjątkowo dużo złych opinii słyszałam na jego temat. Wolę już sobie sprawić Colorstay'a w ramach świątecznego prezentu (a czego ja sobie nie zamierzam sprawić, chyba ogłoszę plajtę w ramach wejścia w nowy rok ), już się na niego wystarczająco długo czaję a podkłądów nigdy nie dość
Mój tak samo Krzykacz okropny ale ojojoj nie chce robić

Co osoba to opinia. Ja się jednak na razie powstrzymam od kupowania MF. Może i podkładów nigdy za dużo ale 6 buteleczek (4 testery i 2 pełnowymiarowe) to jak na razie dość
SexiChic jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-14, 08:53   #1196
Ingeborg
Zadomowienie
 
Avatar Ingeborg
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Z daleka ;)
Wiadomości: 1 169
Dot.: Essence cz. VII

Cytat:
Napisane przez Maqda Pokaż wiadomość
Nieee, ile twarzy tyle opini, jak zwykle:) O Misshy też przykładowo wiele dobrego słyszałam, a na mnie się warzy:mad: Ale na dniach robię skok na Illamaquę i w ciemno kupuję podkład:brzydal:

Racja, wszystko zależy od indywidualnych cech ;)

Dzisiaj umalowałam się paletką z mettalics, pasiakiem z SC i pasiaczkiem CAC - efekt jest cudny :love:
__________________
Zaczynam recenzować kosmetyki, które posiadam/posiadałam
Ingeborg jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-14, 09:06   #1197
olaaaa199111
Zakorzenienie
 
Avatar olaaaa199111
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 5 152
Dot.: Essence cz. VII

jennifer777 pochwal się potem co kupiłaś
__________________
olaaaa199111 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-14, 09:19   #1198
Ingeborg
Zadomowienie
 
Avatar Ingeborg
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Z daleka ;)
Wiadomości: 1 169
Dot.: Essence cz. VII

Cytat:
Napisane przez olaaaa199111 Pokaż wiadomość
jennifer777 pochwal się potem co kupiłaś
I co sądzisz o tych kosmetykach I czy połknęłaś bakcyla
__________________
Zaczynam recenzować kosmetyki, które posiadam/posiadałam
Ingeborg jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-14, 10:11   #1199
Ishikawa
Crazy turtle lady
 
Avatar Ishikawa
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Katowice/Gliwice
Wiadomości: 8 911
GG do Ishikawa
Dot.: Essence cz. VII

któraś tak jak ja,codziennie klia w ten adwentowy kalendarz ?
Dzisiaj fairytale do wygrania
__________________
Instagram
Ishikawa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-14, 10:32   #1200
Kasza Manna
Zakorzenienie
 
Avatar Kasza Manna
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 11 395
Dot.: Essence cz. VII

Cytat:
Napisane przez kamelka33 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, czy możecie mi porównać kolorki 01 matt sand i 04 matt ivory tego podkładu w musie, bo u mnie w naturze, to swiatło jest chodzi mi o to, który jest jasniejszy i ogólnie ładniejszy (wydaje mi sie, ze 04 jest bardziej"żólty" a 01 troszke wchodzi w róż, ale nie jestem pewna)
ten 04 jest jako najjaśniejsza nowość co do odcieni - nie wiem, bo nowego nie macałam jeszcze. http://www.essence.eu/pl/products/fa...e-make-up.html tu zobacz
__________________
"Wy macie tą Waszą solidarność Wizażanek, że dwadzieścia lat temu to WY byście obaliły komunizm"
złota męska myśl
Kasza Manna jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:43.