Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ III - Strona 8 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-11-25, 10:13   #211
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ III

Cytat:
Napisane przez SekretnyWachlarz Pokaż wiadomość
Wiem, wiem Anula, że mówiłaś ogólnie.
Podaję skład:
Aqua, Cocos Nucifera Oil, Glycerin, Caprylic/Capric Triglyceride, Lanolin, Glyceryl Stearate Citrate, Glyceryl Stearate, Cera Alba, Helianthus Annuus Seed Oil, Prunus Amygdalus Dulcis Oil, Cetyl Alcohol, Morinda Citrifolia Fruit Extract, Aloe Barbadensis Leaf Extract, Euterpe Oleracea Fruit Extract, Punica Granatum Fruit Extract, Mangifera Indica Fruit Extract, Serenoa Serrulata Fruit Extract, Benzyl Alcohol**, Xanthan Gum, Tocopheryl Acetate, Sodium Benzoate**, Lactic Acid, Potassium Sorbate**, Squalane, Ascorbyl Palmitate, Parfum*, Citral*, Linalool*, Limonene*.
* z naturalnych olejków eterycznych
** jako środek konserwujący

Ufff, proszę.
dziękuję.
Podoba mi sie kremik
z noni miałam do czynienia tylko w kremie venus i bardzo mi ten krem odpowiada.
Cytat:
Napisane przez margoltka Pokaż wiadomość
Moje zachwyty LF nie mają końca. Mydełka dla bobasów super. Powiem szczerze nie lubiłam mydeł w kostce. Mydełka z LF bardzo lubię za delikatność

A tu dla czekających na NoniCare *

*Jeśli już było, wybaczcie. To z niewyspania
Jeśłi chciałam mi ułatwić oczekiwanie na pojawienie sie tej serii w rossie to Ci nie wyszło.... Teraz jestem jeszcze bardziej napalona
LF...... Ach. LF po prostu nie da sie nie kochać
Fajnie, że Ci pasują
Cytat:
Napisane przez aga89s Pokaż wiadomość


hm antyoksydanty chyba nie mogą szkodzić? co najwyżej mogą nie mieć z czym walczyć
No ja tez sie nie spotkałam z takimi stwierdzeniami.
Ale gdyby mi ktoś powiedział, że te najsilniejsze mogą w zbyt dużej ilości narozrabiac młodej skórze to chyba bym uwierzyła..... Ale tak jak pisałam, nie wiem, bo nie szukałam informacji na ten temat.

A, to jak juz sie przyznaję o czym zapomniałam wspomniec, to dzisiaj umyłam włosy szamponem phenome, balansującym w trakcie mycia taki tępy, jak szampon naturalny , ale wrażenia póki co mam pozytywne. Włoski całkiem, całkiem.... nieźle sie ułożyły, takie mięsiste sa, ale nie oklapły. Zobaczymy jak długo będa świeże.
__________________
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-25, 10:20   #212
SekretnyWachlarz
Zakorzenienie
 
Avatar SekretnyWachlarz
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 13 378
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ III

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
dziękuję.
Podoba mi sie kremik
z noni miałam do czynienia tylko w kremie venus i bardzo mi ten krem odpowiada.

A proszę bardzo. I jak uważasz? Mogę go używać?
A mam pytanie, co do LF. Ty używasz tych mydeł cały czas czy na zmianę z czymś innym?
__________________
"Któregoś dnia zrozumiesz, że szukasz tego, co już posiadasz".

Treningi
2016: 117/100
2017: 71/100

SekretnyWachlarz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-25, 12:05   #213
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ III

Cytat:
Napisane przez SekretnyWachlarz Pokaż wiadomość
A proszę bardzo. I jak uważasz? Mogę go używać?
A mam pytanie, co do LF. Ty używasz tych mydeł cały czas czy na zmianę z czymś innym?
Ja nie widzę w nic nic, co by Ci mogło zaszkodzić (najwyżej nie wszystko zadziała tak jakby mogło np. u mnie, czyli starego człowieka ). A skoro Ci pasuje napewno powinien dobrze nawilżać a to dla Ciebie wazne.
Wiesz, ja mydeł używam cały czas, ale różnych z reguły pod prysznicem mam 2-3 mydła i przewaznie różnych firm.
__________________
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-25, 12:14   #214
SekretnyWachlarz
Zakorzenienie
 
Avatar SekretnyWachlarz
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 13 378
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ III

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
Ja nie widzę w nic nic, co by Ci mogło zaszkodzić (najwyżej nie wszystko zadziała tak jakby mogło np. u mnie, czyli starego człowieka ). A skoro Ci pasuje napewno powinien dobrze nawilżać a to dla Ciebie wazne.
Wiesz, ja mydeł używam cały czas, ale różnych z reguły pod prysznicem mam 2-3 mydła i przewaznie różnych firm.
No to dobrze, będę używać dalej. A tak w ogóle Anula jakiego starego, ja ci dam.
No, bo ja się zastanawiam czy takie ciągłe używanie mydła nie wysuszy w końcu skory pomimo, że to mydełka naturalne.
__________________
"Któregoś dnia zrozumiesz, że szukasz tego, co już posiadasz".

Treningi
2016: 117/100
2017: 71/100

SekretnyWachlarz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-25, 12:24   #215
anakazar
Zakorzenienie
 
Avatar anakazar
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 9 276
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ III

Dziewczynki wiadomość od pat&rub

Dzień Dobry,
W naszym sklepie pojawiły się nowe zestawy kosmetyków uwzględniające nowości i fakt, że zbliża się Gwiazdka! Kosmetyki w zestawach mają promocyjne ceny i są przepięknie opakowane!
Oprócz tego, od dziś do wtorku trwa u nas przedłużony SZCZĘŚLIWY WEEKEND.
Cały asortyment sklepu z hasłem rabatowym MIKOŁAJ jest o 15% tańszy. Dotyczty to również produktów będących już w promocji.
Hasło MIKOŁAJ wpisujemy w koszyku w miejscu na kod rabatowy.
Życzymy miłego weekendu i udanych zakupów!


Ja chyba sobie z tej okazji kupię drugiego micela i tonik


Moje mydełką i świeca z lf nie przyszły dzisiaj.Smutno mi z tego powodu

---------- Dopisano o 13:24 ---------- Poprzedni post napisano o 13:22 ----------

Cytat:
Napisane przez SekretnyWachlarz Pokaż wiadomość
No to dobrze, będę używać dalej. A tak w ogóle Anula jakiego starego, ja ci dam.
No, bo ja się zastanawiam czy takie ciągłe używanie mydła nie wysuszy w końcu skory pomimo, że to mydełka naturalne.
Ja używam do mycia ciała i mycia twarzy tylko mydeł(różnych)od dobrych kilku lat i nie mam wysuszonej skóry.
__________________
Mój najpiękniejszy uśmiech

"Kiedy decydujesz się na dziecko,zgadasz się,że od tej chwili Twoje serce będzie przebywało poza Twoim ciałem"Katharine Hadley
anakazar jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-25, 12:28   #216
gayenka
Zakorzenienie
 
Avatar gayenka
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 3 269
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ III

Cytat:
Napisane przez margoltka Pokaż wiadomość
Moje zachwyty LF nie mają końca. Mydełka dla bobasów super. Powiem szczerze nie lubiłam mydeł w kostce. Mydełka z LF bardzo lubię za delikatność

A tu dla czekających na NoniCare *

*Jeśli już było, wybaczcie. To z niewyspania
O mamuniu :ślina: niech to już będzie w Rossmanie to kupię wszystko!
Cytat:
Napisane przez SekretnyWachlarz Pokaż wiadomość
No to dobrze, będę używać dalej. A tak w ogóle Anula jakiego starego, ja ci dam.
No, bo ja się zastanawiam czy takie ciągłe używanie mydła nie wysuszy w końcu skory pomimo, że to mydełka naturalne.
Ja używam mydeł nieprzerwanie od czerwca lub lipca . Mam skórę z przewlekłym zespołem suchości spowodowanym chorobami przewlekłymi i czasami miewałam wielkie, suche, łuszczące placki. Umycie się i nie wysmarowanie ( czasem dosmarowywanie kilka razy dziennie) było niemożliwe. Odkąd używam naturalnych mydeł mogę nie smarować niczym rano, wieczorem czasami używam oliwki. Moja skóra jest gładka, miękka, nie swędzi, nie mam suchych miejsc mam pierwszy raz od dawna nawilżone i gładkie łokcie a miałam na nich tarkę. Zapobiegawczo używam hippa na mokrą skórę czasami, ale aż samej trudno mi pojąć, że te małe mydełka sprawiają takie cuda. Na początku miałam lekki przesusz, teraz jak jestem chora/ biorę leki/ jest sucho bo jest ogrzewanie do się troszkę mocniej przesuszam więc używam oliwki. Ale te mocno nawilżające mydła stanowczo mnie nie wysuszyły, jak widać nawet poprawiły stan skóry. Nie używam już do mycia chemii




Ania! Co ja ci mówiłam o starości? Chcesz w trąbkę?
__________________
Se spánky z břidlicových střech
se zády rtutě na oknech,
páry z broušenýho skla,
se stehny váhy, tě každej zná,
tě každej zná, tě každej zná
a když Tě ochutná,
ví, že víš, že...



gayenka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-25, 12:34   #217
SekretnyWachlarz
Zakorzenienie
 
Avatar SekretnyWachlarz
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 13 378
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ III

Cytat:
Napisane przez gayenka Pokaż wiadomość
O mamuniu :ślina: niech to już będzie w Rossmanie to kupię wszystko!

Ja używam mydeł nieprzerwanie od czerwca lub lipca . Mam skórę z przewlekłym zespołem suchości spowodowanym chorobami przewlekłymi i czasami miewałam wielkie, suche, łuszczące placki. Umycie się i nie wysmarowanie ( czasem dosmarowywanie kilka razy dziennie) było niemożliwe. Odkąd używam naturalnych mydeł mogę nie smarować niczym rano, wieczorem czasami używam oliwki. Moja skóra jest gładka, miękka, nie swędzi, nie mam suchych miejsc mam pierwszy raz od dawna nawilżone i gładkie łokcie a miałam na nich tarkę. Zapobiegawczo używam hippa na mokrą skórę czasami, ale aż samej trudno mi pojąć, że te małe mydełka sprawiają takie cuda. Na początku miałam lekki przesusz, teraz jak jestem chora/ biorę leki/ jest sucho bo jest ogrzewanie do się troszkę mocniej przesuszam więc używam oliwki. Ale te mocno nawilżające mydła stanowczo mnie nie wysuszyły, jak widać nawet poprawiły stan skóry. Nie używam już do mycia chemii

Bo ja się boję znowu zaryzykować, bo tamto z Tuli mi trochę skórę wysuszyło, szczególnie na brzuchu.
__________________
"Któregoś dnia zrozumiesz, że szukasz tego, co już posiadasz".

Treningi
2016: 117/100
2017: 71/100

SekretnyWachlarz jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-11-25, 12:48   #218
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ III

Cytat:
Napisane przez SekretnyWachlarz Pokaż wiadomość
No to dobrze, będę używać dalej. A tak w ogóle Anula jakiego starego, ja ci dam.
No, bo ja się zastanawiam czy takie ciągłe używanie mydła nie wysuszy w końcu skory pomimo, że to mydełka naturalne.
No w porównaniu z Twoją to trochę stara
Ja mydeł od 2 lat uzywam - nie wysuszają mnie.
Spróbuj kupić takie własnie dla cer suchych - jogurtowe bardzo fajne lf, kokosowe tuli, plaster miodu lf. Jakposzperasz w opisach to napewno jeszcze kilka znajdziesz nawilżających.
Cytat:
Napisane przez gayenka Pokaż wiadomość
Ania! Co ja ci mówiłam o starości? Chcesz w trąbkę?
EEEeeeee. Nie. Nie chce. Napewno nie chce.
Oj to tak żartobliwie ja młoda laska jestem przecież
__________________
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-25, 13:13   #219
Klolcia
Zadomowienie
 
Avatar Klolcia
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Otwock
Wiadomości: 1 442
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ III

Muszę się pochwalić moją paczuszką z Biolandera. Podobają mi się nowe opakowania mydełek

- w papierowych torebkach mydełko 25 % Laurie Bio (nagroda) i 100 % oliwki Bio.
- mydełko 16 % Laurie
- olej ze słodkich migdałów
- pomadka Sylveco
- gratisowe próbki

Miałam wcześniej próbki tego masła Karite (brązowe napisy) i jest boskie. Świetnie nawilża na długi czas, skóra jest taka mięciutka
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMG_3514.jpg (128,2 KB, 81 załadowań)
Klolcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-25, 13:41   #220
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ III

Cytat:
Napisane przez Klolcia Pokaż wiadomość
Muszę się pochwalić moją paczuszką z Biolandera. Podobają mi się nowe opakowania mydełek

- w papierowych torebkach mydełko 25 % Laurie Bio (nagroda) i 100 % oliwki Bio.
- mydełko 16 % Laurie
- olej ze słodkich migdałów
- pomadka Sylveco
- gratisowe próbki

Miałam wcześniej próbki tego masła Karite (brązowe napisy) i jest boskie. Świetnie nawilża na długi czas, skóra jest taka mięciutka
Tak - musisz sie pochwalić
Świetne nabytki
Mydełko 16% laurie to jedno z moich najbardziej ulubionych
a te nowe opakowanie to pewnie dla nowych mydełek bio alepii. bo te normalne chyba nadal w poprzednich opakowaniach, albo po prostu jeszcze stare zapasy koleżanka dostała

Sekretny - kobieta zmienną jest, prawda?
Zarąbiste masz te awatarki
__________________
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-25, 13:44   #221
SekretnyWachlarz
Zakorzenienie
 
Avatar SekretnyWachlarz
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 13 378
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ III

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
Sekretny - kobieta zmienną jest, prawda?
Zarąbiste masz te awatarki
A dziękuję.
A ja jednak znalazłam kilka rzeczy, które bym chciała w dniu darmowej przesyłki i za 4 rzeczy wyszło prawie 100 zł.
Jak dostanę w swoim życiu pierwszą, prawdziwą wypłatę to chyba połowę wydam na kosmetyki i chociaż raz nie będę patrzeć czy coś drogie czy nie.
__________________
"Któregoś dnia zrozumiesz, że szukasz tego, co już posiadasz".

Treningi
2016: 117/100
2017: 71/100

SekretnyWachlarz jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-11-25, 13:45   #222
Klolcia
Zadomowienie
 
Avatar Klolcia
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Otwock
Wiadomości: 1 442
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ III

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
Tak - musisz sie pochwalić
Świetne nabytki
Mydełko 16% laurie to jedno z moich najbardziej ulubionych
a te nowe opakowanie to pewnie dla nowych mydełek bio alepii. bo te normalne chyba nadal w poprzednich opakowaniach, albo po prostu jeszcze stare zapasy koleżanka dostała
Tak właśnie myślę, że te nowe opakowania są dla mydełek Bio. To ja myślałam, że nikt nie miał jeszcze tego mydełka 16% Znowu się potwierdziła teoria, że wszystko już testowałaś
Klolcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-25, 13:46   #223
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ III

Cytat:
Napisane przez SekretnyWachlarz Pokaż wiadomość
A dziękuję.
A ja jednak znalazłam kilka rzeczy, które bym chciała w dniu darmowej przesyłki i za 4 rzeczy wyszło prawie 100 zł.
Jak dostanę w swoim życiu pierwszą, prawdziwą wypłatę to chyba połowę wydam na kosmetyki i chociaż raz nie będę patrzeć czy coś drogie czy nie.
A co sobie wybrałaś?
Pierwszą wypłatę to przepij drugą na kosmetyki
Powiedz mi kochana - Twojego autorstwa te zdjęcia są?
__________________
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-25, 13:51   #224
SekretnyWachlarz
Zakorzenienie
 
Avatar SekretnyWachlarz
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 13 378
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ III

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
A co sobie wybrałaś?
Pierwszą wypłatę to przepij drugą na kosmetyki
Powiedz mi kochana - Twojego autorstwa te zdjęcia są?
Niektóre, co tu miałam, ale to było chyba jeszcze przed tym jak się znałyśmy tak, to co teraz i poprzednie to nie.
Wybrałam o dziwo, uwaga! Tusz do rzęs, przy okazji coś do zmywania oczu jak już ten tusz będę mieć, do tego peeling do twarzy, bo od kwietnia nie mam peelingu do twarzy i używam tej Alterry, którą męczę i męczę i piankę do golenia, bo ciągle używam chemicznej, a w okolicach pach i bikini średnio mi się to widzi, nogi robię depilatorem.
Peeling chciałam z Sante, bo wszystkie peelingi jakie widziałam to albo maseczki peelingujące, co się dla mnie mija z celem, bo najpierw należy wykonać peeling, a potem dać maseczkę, a nie na odwrót. Albo widziałam jakieś żele peelingujące albo kremy czy coś, a ja takiego czegoś nie lubię. Peeling to ma być peeling.
Swoją drogą jak znacie coś dobrego do zmywania głównie oczu to będę wdzięczna, ja tu w ogóle nie mam obeznania i wybrałam pierwszy lepszy zmywacz, padło na jakąś (chyba) nowość z Sante.
__________________
"Któregoś dnia zrozumiesz, że szukasz tego, co już posiadasz".

Treningi
2016: 117/100
2017: 71/100


Edytowane przez SekretnyWachlarz
Czas edycji: 2011-11-25 o 13:52
SekretnyWachlarz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-25, 13:59   #225
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ III

Cytat:
Napisane przez SekretnyWachlarz Pokaż wiadomość
Niektóre, co tu miałam, ale to było chyba jeszcze przed tym jak się znałyśmy tak, to co teraz i poprzednie to nie.
Wybrałam o dziwo, uwaga! Tusz do rzęs, przy okazji coś do zmywania oczu jak już ten tusz będę mieć, do tego peeling do twarzy, bo od kwietnia nie mam peelingu do twarzy i używam tej Alterry, którą męczę i męczę i piankę do golenia, bo ciągle używam chemicznej, a w okolicach pach i bikini średnio mi się to widzi, nogi robię depilatorem.
Peeling chciałam z Sante, bo wszystkie peelingi jakie widziałam to albo maseczki peelingujące, co się dla mnie mija z celem, bo najpierw należy wykonać peeling, a potem dać maseczkę, a nie na odwrót. Albo widziałam jakieś żele peelingujące albo kremy czy coś, a ja takiego czegoś nie lubię. Peeling to ma być peeling.
Swoją drogą jak znacie coś dobrego do zmywania głównie oczu to będę wdzięczna, ja tu w ogóle nie mam obeznania i wybrałam pierwszy lepszy zmywacz, padło na jakąś (chyba) nowość z Sante.
Ja ze zmywaniem oczu to jestem nudna - micel argil provence
Ale dziewczyny robia bardzo fajne preparaty do zmywania dwufazowe - o ile pamietam to 2/3 hydrolatu i 1/3 oleju. Takie same jak te kupne dwufazowce w działaniu a napewno fajniejsze. Może taki sobie zmajstruj? Ja zamierzam jak mi sie mój micelek skończy
A jaki peeling bys chciała do twarzy? Według mnie taki własnie w żelu albo w kremie bardzo wygodny - jednoczesnie myjesz twarzi peelingujesz. Ja takie bardzo lubię. Chciałabyś taki, żeby był tylko peeling? Te ziarenka ścierające muszą być w czymś zanurzone..... Zostaje Ci peeling enzymatyczny - ale on tez działa nałożony jako maseczka.
Zawsze możesz sobie kupic korund i mieszać z obecnie uzywanym żelem do twarzy co jakiś czas
A jaki miałas wczesniej peeling do twarzy?
__________________
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-25, 14:10   #226
SekretnyWachlarz
Zakorzenienie
 
Avatar SekretnyWachlarz
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 13 378
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ III

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
Ja ze zmywaniem oczu to jestem nudna - micel argil provence
Ale dziewczyny robia bardzo fajne preparaty do zmywania dwufazowe - o ile pamietam to 2/3 hydrolatu i 1/3 oleju. Takie same jak te kupne dwufazowce w działaniu a napewno fajniejsze. Może taki sobie zmajstruj? Ja zamierzam jak mi sie mój micelek skończy
A jaki peeling bys chciała do twarzy? Według mnie taki własnie w żelu albo w kremie bardzo wygodny - jednoczesnie myjesz twarzi peelingujesz. Ja takie bardzo lubię. Chciałabyś taki, żeby był tylko peeling? Te ziarenka ścierające muszą być w czymś zanurzone..... Zostaje Ci peeling enzymatyczny - ale on tez działa nałożony jako maseczka.
Zawsze możesz sobie kupic korund i mieszać z obecnie uzywanym żelem do twarzy co jakiś czas
A jaki miałas wczesniej peeling do twarzy?
No to muszę jeszcze pomyśleć.
No wcześniej to miałam jeszcze nienaturalny z Perfecty, ten taki osławiony z bardzo dobrymi opiniami na KWC, sama go uwielbiałam i myślałam, że nigdy na nic nie wymienię. Typowy peeling. Ja myję twarz żelem codziennie, więc nie wyobrażam sobie codziennie ją peelingować.
__________________
"Któregoś dnia zrozumiesz, że szukasz tego, co już posiadasz".

Treningi
2016: 117/100
2017: 71/100

SekretnyWachlarz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-25, 14:11   #227
Contax
Zakorzenienie
 
Avatar Contax
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 11 297
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ III

Dziewczyny, Szczęśliwy Weekend PAT&RUB przedłużony do wtorku.
Cały asortyment sklepu z hasłem rabatowym MIKOŁAJ jest o 15% tańszy. Dotyczty to również produktów będących już w promocji, czyli m.in. pielęgancji do twarzy.


Od jakiej kwoty jest u nich bezpłatna przesyłka ? jeżeli w ogóle jest taka opcja ?
Contax jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-25, 14:20   #228
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ III

Cytat:
Napisane przez SekretnyWachlarz Pokaż wiadomość
No to muszę jeszcze pomyśleć.
No wcześniej to miałam jeszcze nienaturalny z Perfecty, ten taki osławiony z bardzo dobrymi opiniami na KWC, sama go uwielbiałam i myślałam, że nigdy na nic nie wymienię. Typowy peeling. Ja myję twarz żelem codziennie, więc nie wyobrażam sobie codziennie ją peelingować.
A to ja nie wiem jaki jest daxa - ale to taki żel z granulkami?
Nie musisz codziennie używac peelingu, a nawet nie powinnaś.
Skoro myjesz twarz żelem to musisz mieć oddzielnie żel i peeling, albo własnie dokupić same granulki i co parę dni sobie dodawać do żelu na zsk sa bardzo fajne granulki do peelingu - z zżurawiny chyba, porzeczki.....
Oj widzę, że teraz tych owocowych peelingów nie ma - jest peeling, orzech i skała wulkaniczna tu
Cytat:
Napisane przez Contax Pokaż wiadomość
Dziewczyny, Szczęśliwy Weekend PAT&RUB przedłużony do wtorku.
Cały asortyment sklepu z hasłem rabatowym MIKOŁAJ jest o 15% tańszy. Dotyczty to również produktów będących już w promocji, czyli m.in. pielęgancji do twarzy.


Od jakiej kwoty jest u nich bezpłatna przesyłka ? jeżeli w ogóle jest taka opcja ?
Z tego co ja kojarze to wolne sa od kosztów przesyłki sa zamówienia od 150 zł.
Te 150 zł dotyczy kwoty przed rabatem czyli jak zamowisz za 151zł i od tego bedziesz mieć 20% rabatu to zapłacisz 120,8 a przesyłka jest gratis.
__________________

Edytowane przez anula_ga
Czas edycji: 2011-11-25 o 14:22
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-25, 14:23   #229
magnesita
Zadomowienie
 
Avatar magnesita
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 1 660
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ III

Dotarła do mnie dzisiaj przesyłka z LF ale się cieszę nie mogę tylko zdjęcia wstawić później spróbuję.
Świeca pachnie pięknie - bardzo podoba mi się zapach a mydełka wyglądają tak słodko Tosia rozpakowywała ze mną mydełka i każde brała i przytulała chyba zostanie miłośniczką naturalnej pielęgnacji:ehem :

Anuś ciekawe dlaczego do Ciebie nie dotarła przesyłka? Mi wczoraj wysłała Pani Ewa i dzisiaj już jest u mnie.
__________________
Radości życia rodzinnego,są najpiękniejsze na świecie, a radość, jakiej rodzice doświadczają na widok swych dzieci, jest najświętsza.
Johann Heinrich Pestalozzi

Spełniona w związku.Szczęśliwa w życiu.
magnesita jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-11-25, 14:45   #230
SekretnyWachlarz
Zakorzenienie
 
Avatar SekretnyWachlarz
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 13 378
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ III

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
A to ja nie wiem jaki jest daxa - ale to taki żel z granulkami?
Nie musisz codziennie używac peelingu, a nawet nie powinnaś.
Skoro myjesz twarz żelem to musisz mieć oddzielnie żel i peeling, albo własnie dokupić same granulki i co parę dni sobie dodawać do żelu na zsk sa bardzo fajne granulki do peelingu - z zżurawiny chyba, porzeczki.....
Oj widzę, że teraz tych owocowych peelingów nie ma - jest peeling, orzech i skała wulkaniczna tu
Ten orzech mi się podoba.
Dziękuję za informacje.
__________________
"Któregoś dnia zrozumiesz, że szukasz tego, co już posiadasz".

Treningi
2016: 117/100
2017: 71/100

SekretnyWachlarz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-25, 14:51   #231
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ III

Cytat:
Napisane przez magnesita Pokaż wiadomość
Dotarła do mnie dzisiaj przesyłka z LF ale się cieszę nie mogę tylko zdjęcia wstawić później spróbuję.
Świeca pachnie pięknie - bardzo podoba mi się zapach a mydełka wyglądają tak słodko Tosia rozpakowywała ze mną mydełka i każde brała i przytulała chyba zostanie miłośniczką naturalnej pielęgnacji:ehem :

Anuś ciekawe dlaczego do Ciebie nie dotarła przesyłka? Mi wczoraj wysłała Pani Ewa i dzisiaj już jest u mnie.
wstawiaj zdjęcia
Moja paczka jeszcze nie została wysłana , bo maja w niej byc ozdoby choinkowe - a ich jeszcze nie "wyprodukowano" Pani Ewa najpierw musi zrobic to co ja zamówiłam
Jak juz wszystko bedzie to wtedy mi wyslę - w grudniu, bo na przełomie miesiąca może te zawieszki będą gotowe
Tosia musiała słodko wyglądać przytulając zakupy

---------- Dopisano o 15:51 ---------- Poprzedni post napisano o 15:49 ----------

Cytat:
Napisane przez SekretnyWachlarz Pokaż wiadomość
Ten orzech mi się podoba.
Dziękuję za informacje.
zawsze do usług
__________________
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-25, 14:57   #232
Klolcia
Zadomowienie
 
Avatar Klolcia
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Otwock
Wiadomości: 1 442
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ III

Ale się wkurzyłam na shea.pl Zamówiłam tylko jeden szampon Faith in Nature 17.11 Do dzisiaj myślałam, że został już dawno wysłany i czekam na przesyłkę. Dzisiaj do nich napisałam i okazuje się, że czekają na dostawę Nigdy więcej nic u nich nie kupię. A za moment skończy mi się obecny szampon i zostanę z niczym
Klolcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-25, 15:06   #233
anakazar
Zakorzenienie
 
Avatar anakazar
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 9 276
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ III

Cytat:
Napisane przez magnesita Pokaż wiadomość
Dotarła do mnie dzisiaj przesyłka z LF ale się cieszę nie mogę tylko zdjęcia wstawić później spróbuję.
Świeca pachnie pięknie - bardzo podoba mi się zapach a mydełka wyglądają tak słodko Tosia rozpakowywała ze mną mydełka i każde brała i przytulała chyba zostanie miłośniczką naturalnej pielęgnacji:ehem :

Anuś ciekawe dlaczego do Ciebie nie dotarła przesyłka? Mi wczoraj wysłała Pani Ewa i dzisiaj już jest u mnie.
Super,że już masz
No moja miała zostać wysłana w środę.Byłam pewna,że dzisiaj już będzie u mnie,ale nie maNapisałam właśnie maila do Pani Ewy czy i kiedy wysłała.

Koleżanka skusiła się na krem koloryzujący z pat&rub,a ja na tonik i płyn micelarny

---------- Dopisano o 16:06 ---------- Poprzedni post napisano o 16:05 ----------

Cytat:
Napisane przez Klolcia Pokaż wiadomość
Ale się wkurzyłam na shea.pl Zamówiłam tylko jeden szampon Faith in Nature 17.11 Do dzisiaj myślałam, że został już dawno wysłany i czekam na przesyłkę. Dzisiaj do nich napisałam i okazuje się, że czekają na dostawę Nigdy więcej nic u nich nie kupię. A za moment skończy mi się obecny szampon i zostanę z niczym
Identyczna sytuacja jak i u mnie
__________________
Mój najpiękniejszy uśmiech

"Kiedy decydujesz się na dziecko,zgadasz się,że od tej chwili Twoje serce będzie przebywało poza Twoim ciałem"Katharine Hadley
anakazar jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-25, 15:22   #234
kijanka89
Raczkowanie
 
Avatar kijanka89
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 255
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ III

Kurcze wszystkie zachwalacie te mydełka LF że tak bym już chciała jakieś pozamawiać ale mam jeszcze dużo do zużycia a bym sobie te świece przy okazji wzieła. ehh..
dziewczyny kupiłam sobie właśnie spray rozjaśniający włosy z johna firedy. miał bardzo dobre opinie na KWC ale ostatnie trzy mnie podłamały. podobno tragicznie niszczy włosy. czy ten skład jest tak bardzo tragiczny? pomóżcie bo mnie ten skład kompletnie nic nie mówi
Skład: Water, Hydrogen Peroxide, Polysorbate 20, Disodium Phosphoric Acid, Vp/Va Copolymer, Fragrance, Polyquaternium 47, Polyquaternium 55, propylene Glycol, Ext. Violet 2, Vitis Vinifera Juice Extract, Alcohol, Chamomilla Recutita Flower Extract, Citrus MEdica Limonum Peel Extract, Glycerin, Helianthus Seed Extract, Vitis Vinifera Seed Extract, Tocopherol, Peg 40 Hydrogenated Casto Oil, Tocopherol, Vitis Vinifera Seed Extract, Butylphenyl, Methylpropional, Limonene, Hexyl Cinnamal, Linalool
kijanka89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-25, 16:36   #235
kotwilka
Wtajemniczenie
 
Avatar kotwilka
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 2 167
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ III

Cytat:
Napisane przez magnesita Pokaż wiadomość
Dotarła do mnie dzisiaj przesyłka z LF ale się cieszę nie mogę tylko zdjęcia wstawić później spróbuję.
Świeca pachnie pięknie - bardzo podoba mi się zapach a mydełka wyglądają tak słodko Tosia rozpakowywała ze mną mydełka i każde brała i przytulała chyba zostanie miłośniczką naturalnej pielęgnacji

Anuś ciekawe dlaczego do Ciebie nie dotarła przesyłka? Mi wczoraj wysłała Pani Ewa i dzisiaj już jest u mnie.
Ma to w krwi! Aż się zaśmiałam na głos jak to przeczytałam, strasznie masz śmieszną dziewczynkę
Cytat:
Napisane przez kijanka89 Pokaż wiadomość
Kurcze wszystkie zachwalacie te mydełka LF że tak bym już chciała jakieś pozamawiać ale mam jeszcze dużo do zużycia a bym sobie te świece przy okazji wzieła. ehh..
dziewczyny kupiłam sobie właśnie spray rozjaśniający włosy z johna firedy. miał bardzo dobre opinie na KWC ale ostatnie trzy mnie podłamały. podobno tragicznie niszczy włosy. czy ten skład jest tak bardzo tragiczny? pomóżcie bo mnie ten skład kompletnie nic nie mówi
Skład: Water, Hydrogen Peroxide, Polysorbate 20, Disodium Phosphoric Acid, Vp/Va Copolymer, Fragrance, Polyquaternium 47, Polyquaternium 55, propylene Glycol, Ext. Violet 2, Vitis Vinifera Juice Extract, Alcohol, Chamomilla Recutita Flower Extract, Citrus MEdica Limonum Peel Extract, Glycerin, Helianthus Seed Extract, Vitis Vinifera Seed Extract, Tocopherol, Peg 40 Hydrogenated Casto Oil, Tocopherol, Vitis Vinifera Seed Extract, Butylphenyl, Methylpropional, Limonene, Hexyl Cinnamal, Linalool
Pogrubione to nadtlenek wodoru = woda utleniona - rozjaśnia i pali włosy niestety Może wypróbuj na jednym pasemku przez kilka dni i zobaczysz czy Ci nie zniszczy
__________________


Edytowane przez kotwilka
Czas edycji: 2011-11-25 o 16:40
kotwilka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-25, 16:55   #236
caameroon
Rozeznanie
 
Avatar caameroon
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 801
GG do caameroon
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ III

Cytat:
Napisane przez Lorri Pokaż wiadomość
Proponuję kosz (a właściwie pojemnik na plastik). Buteleczki nie są ani drogie, ani trudno dostępne, nie warto ryzykować.

A tak z ciekawości: jaki to był hydrolat i z jakiego sklepu? Po jakim czasie przechowywania poza lodówką zaobserwowałaś pleśń?
Tak właśnie zrobię. Tak myślałam, że tylko do wyrzucenia będzie się nadawała, zapytałam dla pewności (szkoda bo to jest jedyna z 5 buteleczek z psikaczami, która normalnie działa, nie leje się na wszystkie strony i nie zacina się )

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
Się polecam
Czuje się przywołana do porządku
O hydrolacie migdałowym ja kiedys tez pisałam .Fajnie nawilża, jest bardzo łagodny, delikatny, ja strasznie go lubię (i nie posiada zapachu).
Cytryny raczej nie sa powodem - ja hennę (to normalna - czerwoną) zawsze robie z cytrynami i zawsze mi sie włosy świecą jak nie przymierzając psie klejnoty (a z drugiej strony skąd to powiedzenie? widział ktoś błyszczące psie klejnoty )
O, dziękuje Ci bardzo za recenzje hydrolatu migdałowego, jakoś mi uciekło, że go miałaś Ale jak taki fajny to tym bardziej kusi
Hm, tylko anakazar chyba robiła cassie mieszając ją z woda a nie z sokiem z cytryn. No nie wiem, widocznie cassia, tak jak i wszystko, nie wszystkim pasuje.
Hehe, nie mam pojęcia skąd się wzięło takie powiedzenia, ja się tam nigdy nie przyglądałam

Cytat:
Napisane przez Klolcia Pokaż wiadomość
- w papierowych torebkach mydełko 25 % Laurie Bio (nagroda) i 100 % oliwki Bio.
- mydełko 16 % Laurie
- olej ze słodkich migdałów
- pomadka Sylveco
- gratisowe próbki

Miałam wcześniej próbki tego masła Karite (brązowe napisy) i jest boskie. Świetnie nawilża na długi czas, skóra jest taka mięciutka
Cuda

Cytat:
Napisane przez magnesita Pokaż wiadomość
Tosia rozpakowywała ze mną mydełka i każde brała i przytulała chyba zostanie miłośniczką naturalnej pielęgnacji:ehem :
Jeej, jak słodko musiała wyglądać z tymi mydełkami
__________________
Nie stosuję kosmetyków testowanych na zwierzętach! Zajrzyj

" ..bo życie trzeba przeżyć, a nie przeczekać! "
caameroon jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-25, 17:17   #237
anakazar
Zakorzenienie
 
Avatar anakazar
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 9 276
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ III

Cytat:
Napisane przez caameroon Pokaż wiadomość
O, dziękuje Ci bardzo za recenzje hydrolatu migdałowego, jakoś mi uciekło, że go miałaś Ale jak taki fajny to tym bardziej kusi
Hm, tylko anakazar chyba robiła cassie mieszając ją z woda a nie z sokiem z cytryn. No nie wiem, widocznie cassia, tak jak i wszystko, nie wszystkim pasuje.
Jedną cytrynę dałamDzisiaj to w ogóle włosy miałam takie grube,zbite,sztywne.Jakby było ich 2 razy więcej.Teraz je umyłam i chyba wiem co było tego powodem.Ja jak w pierwszym przypadku przy brązowej hennie zle ją wypłukałamDzisiaj dopiero przy myciu dokładnie głowe i włosy wymyłam
__________________
Mój najpiękniejszy uśmiech

"Kiedy decydujesz się na dziecko,zgadasz się,że od tej chwili Twoje serce będzie przebywało poza Twoim ciałem"Katharine Hadley
anakazar jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-25, 17:56   #238
patiuszka
Zadomowienie
 
Avatar patiuszka
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 1 803
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ III

Witajcie, jestem i ja Ale dużo postów, ledwie nadążam czytać
__________________
"Nawet najmniejsza osoba może zmienić bieg przeznaczenia"
http://www.suwaczki.com/tickers/w4sqdqk3ct8jh1u6.png
patiuszka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-25, 18:07   #239
anakazar
Zakorzenienie
 
Avatar anakazar
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 9 276
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ III

Cytat:
Napisane przez patiuszka Pokaż wiadomość
Witajcie, jestem i ja Ale dużo postów, ledwie nadążam czytać
Witamy

Zła jestem na tą badziewną cassie.Popsuła mi włosy.Mam je jakieś wysuszone.Mam nadzieję,że ten wstrętny efekt minie.
Czytałam w recenzjach na helfy,że i potrafiła cassia je wysuszyć właśnie
__________________
Mój najpiękniejszy uśmiech

"Kiedy decydujesz się na dziecko,zgadasz się,że od tej chwili Twoje serce będzie przebywało poza Twoim ciałem"Katharine Hadley
anakazar jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-25, 18:19   #240
margoltka
Wtajemniczenie
 
Avatar margoltka
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 2 187
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ III

Kochane byłam dzisiaj na zakupach i w naszym malutkim Rossmannku była seria NoniCare. Byłam zdziwiona, że u nas już jest. Cyknęłam Wam fotki, żebyście zobaczyły ceny Całkiem, całkiem. Znalazłam jedynie maseczki, kremy i balsamy do ust.

Nie kupiłam nic Bałam się z moją wrażliwą cerą ryzykować, tym bardziej że z Alterry nie pasowało mi nic oprócz mydła do rąk. Poza tym zbieram na inne kosmetyki. Jestem dumna z siebie, że się nie skusiłam.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMG_1007.jpg (146,6 KB, 89 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_1010.jpg (55,2 KB, 74 załadowań)
__________________

T. H. P. moje szczęście, moja miłość, moje wszystko


mój naturalny zakątek: przyPoziomkowej.pl
margoltka jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:23.