Kosmetyki M.A.C. cz.8 - Strona 166 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2015-03-03, 23:01   #4951
MissScareAll
Zakorzenienie
 
Avatar MissScareAll
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Wawa i okolice
Wiadomości: 9 778
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.8

Cytat:
Napisane przez neath Pokaż wiadomość
Ja dziś wyszłam z 2 paletkami, mam Cinderellę i fiolety Toledo. Pan z Maca (Wojtek?) stwierdził, że Bellgreens zlałaby się z kolorem moich oczu, może to i racja.

Taka jak tych z Toledo - 181 zł

O właśnie, mnie też ostatnio jedna Macówka mówiła, że Heroine do wyprzedania, a reszta do stałej wchodzi.

Dopytałam się jeszcze o nowe kolekcje. Bao Bao Wana i Julii Petit ma nie być w ogóle w PL, może nawet nie będzie ich na stronie. Fluidliny z Mac is beauty wchodzą do stałej.
Mini 9-tki będą w lipcu
Och nie! Chciałam wszystkie szminki z Julii

Byłam dzisiaj, testowałam w biegu i chcę Royal Ball, piękna jest. Ta druga szmina też ładna. Błyszczyk Spell coś tam też mi się strasznie spodobał, ale mam dylemat, bo nie lubię lipglassów za klejenie się, szczególnie do włosów. Ale wygląda super. Pudry beznadziejne. Błyszczyki do ust mogłyby robić za pułapkę dla moli. Oxblood identyczna jak Kinda Sexy. Za to czerwienie piękne, jak ktoś lubi. Spodobała mi się jakaś z Operą w nazwie i jeszcze jedna, ale już nie zdążyłam sprawdzić. Konturówki ok, choć mnie nie powaliły, zostaję przy sprawdzonych z MUFE.
Chciałam coś kupić, ale zdążyłam jeszcze minutę wcześniej wydać kasę na perfumy
__________________
MissScareAll jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-04, 09:11   #4952
mhm0808
Obcy 8 pasażer Nostromo
 
Avatar mhm0808
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Warszawa/Gdańsk
Wiadomości: 19 675
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.8

dziewczyny, koleżanka (w ogóle nie mająca dostępu do MACa) porpsiła mnie o poradę, który korektor najlepszy do krycia zaczerwienień, opuchnięć pod oczami (w kącikach wewnętrznych); ja niestety nie mam żadnych doświadczeń w korektorach
ona jest młodziutka, dwadzieścia parę lat, używa lekkiego całkiem wchłaniającego się kremu (do twarzy i pod oczy) - jeśli to ma jakieś znaczenie....
__________________
Crazy Handful of Nothin






mhm0808 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-04, 09:38   #4953
MissScareAll
Zakorzenienie
 
Avatar MissScareAll
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Wawa i okolice
Wiadomości: 9 778
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.8

Cytat:
Napisane przez mhm0808 Pokaż wiadomość
dziewczyny, koleżanka (w ogóle nie mająca dostępu do MACa) porpsiła mnie o poradę, który korektor najlepszy do krycia zaczerwienień, opuchnięć pod oczami (w kącikach wewnętrznych); ja niestety nie mam żadnych doświadczeń w korektorach
ona jest młodziutka, dwadzieścia parę lat, używa lekkiego całkiem wchłaniającego się kremu (do twarzy i pod oczy) - jeśli to ma jakieś znaczenie....
Ja po taki korektor nie kierowałabym się w ogóle w stronę MACa Są lepsze.
__________________
MissScareAll jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-04, 09:43   #4954
neath
Zakorzenienie
 
Avatar neath
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Zagłębie ;)
Wiadomości: 9 509
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.8

Cytat:
Napisane przez MissScareAll Pokaż wiadomość
Ja po taki korektor nie kierowałabym się w ogóle w stronę MACa Są lepsze.
Jakie?
neath jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-04, 10:11   #4955
OlaM
Zakorzenienie
 
Avatar OlaM
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 9 267
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.8

Cytat:
Napisane przez mhm0808 Pokaż wiadomość
dziewczyny, koleżanka (w ogóle nie mająca dostępu do MACa) porpsiła mnie o poradę, który korektor najlepszy do krycia zaczerwienień, opuchnięć pod oczami (w kącikach wewnętrznych); ja niestety nie mam żadnych doświadczeń w korektorach
ona jest młodziutka, dwadzieścia parę lat, używa lekkiego całkiem wchłaniającego się kremu (do twarzy i pod oczy) - jeśli to ma jakieś znaczenie....
Ja używałam z MAC jedynie korektora mineralnego i wg mnie jest całkiem w porządku, ale wielkiego szału nie ma (ponownie nie kupiłam ). Nie wiem jednak, na ile będzie on skutecznie pokrywać zaczerwienienia, bo tego problemu nie mam.

Cytat:
Napisane przez neath Pokaż wiadomość
Jakie?
Ja używałam różnych (m.in. La Prairie, YSL Touche Eclat, Magica HR, Dior Star), ale dla mnie najlepszy jest Armani High Precision Retouch.
OlaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-04, 10:16   #4956
mhm0808
Obcy 8 pasażer Nostromo
 
Avatar mhm0808
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Warszawa/Gdańsk
Wiadomości: 19 675
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.8

Cytat:
Napisane przez MissScareAll Pokaż wiadomość
Ja po taki korektor nie kierowałabym się w ogóle w stronę MACa Są lepsze.
Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
Ja używałam z MAC jedynie korektora mineralnego i wg mnie jest całkiem w porządku, ale wielkiego szału nie ma (ponownie nie kupiłam ). Nie wiem jednak, na ile będzie on skutecznie pokrywać zaczerwienienia, bo tego problemu nie mam.


Ja używałam różnych (m.in. La Prairie, YSL Touche Eclat, Magica HR, Dior Star), ale dla mnie najlepszy jest Armani High Precision Retouch.
no właśnie ja też nigdy żadnego z MAC nie kupiłam, więc ogólnie polecałabym jej coś innego (aktualnie bardzo sobie chwalę Clarinsa w tubce), ale wiecie, jak to jest
__________________
Crazy Handful of Nothin






mhm0808 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-04, 10:25   #4957
OlaM
Zakorzenienie
 
Avatar OlaM
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 9 267
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.8

Cytat:
Napisane przez mhm0808 Pokaż wiadomość
no właśnie ja też nigdy żadnego z MAC nie kupiłam, więc ogólnie polecałabym jej coś innego (aktualnie bardzo sobie chwalę Clarinsa w tubce), ale wiecie, jak to jest
O tym Clarinsie już słyszałam i chyba się wkrótce skuszę na niego. Może i koleżanka odpuści MAC'a na rzecz np. Clarinsa
OlaM jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-03-04, 10:49   #4958
mhm0808
Obcy 8 pasażer Nostromo
 
Avatar mhm0808
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Warszawa/Gdańsk
Wiadomości: 19 675
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.8

Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
O tym Clarinsie już słyszałam i chyba się wkrótce skuszę na niego. Może i koleżanka odpuści MAC'a na rzecz np. Clarinsa
akurat dość trudno jest mi radzić w tej kwestii, bo ja jednak jestem sporo starsza od niej (2x starsza więc i wymagania całkiem inne...
__________________
Crazy Handful of Nothin






mhm0808 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-04, 14:34   #4959
kicia555
Zakorzenienie
 
Avatar kicia555
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: pomorze
Wiadomości: 5 656
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.8

Julia Petit na temptalii
chyba nie będę żałować tej kolekcji jak nie pojawi się w PL , nic mi się nie podoba
__________________

GALAXIA
Istanbul lover

kicia555 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-04, 14:41   #4960
OlaM
Zakorzenienie
 
Avatar OlaM
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 9 267
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.8

Cytat:
Napisane przez kicia555 Pokaż wiadomość
Julia Petit na temptalii
chyba nie będę żałować tej kolekcji jak nie pojawi się w PL , nic mi się nie podoba
Mi też nie, z czego bardzo się cieszę . No może szminki ładne, ale dupowalne
OlaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-04, 14:42   #4961
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.8

Ja się dzisiaj umalowałam rozem Ripe Peach i rozswietlaczem Coupe d'Chic i absolutnie nie żałuje, ze sie skusiłam na oba
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-03-04, 14:53   #4962
kicia555
Zakorzenienie
 
Avatar kicia555
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: pomorze
Wiadomości: 5 656
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.8

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Ja się dzisiaj umalowałam rozem Ripe Peach i rozswietlaczem Coupe d'Chic i absolutnie nie żałuje, ze sie skusiłam na oba
to super nie ma nic gorszego jak utopić kasę w coś co nam nie pasuje

Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
Mi też nie, z czego bardzo się cieszę . No może szminki ładne, ale dupowalne
zgadza się nic odkrywczego, wstępnie chciałam Boca, ale po słoczach Kryśki totalnie mi się odwidziało nie wyglądam dobrze w takich kolorach
__________________

GALAXIA
Istanbul lover

kicia555 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-04, 15:01   #4963
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.8

Cytat:
Napisane przez kicia555 Pokaż wiadomość
to super nie ma nic gorszego jak utopić kasę w coś co nam nie pasuje



zgadza się nic odkrywczego, wstępnie chciałam Boca, ale po słoczach Kryśki totalnie mi się odwidziało nie wyglądam dobrze w takich kolorach
Nooo, chciaz z czasem mimo wczesniejszych testów też sie odwiduje cos.

A ja bym chciała z Julii Petit szminke Acai
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-04, 15:11   #4964
MissScareAll
Zakorzenienie
 
Avatar MissScareAll
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Wawa i okolice
Wiadomości: 9 778
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.8

Cytat:
Napisane przez neath Pokaż wiadomość
Jakie?
Nowy Lara Mercier w tubce, Collistar (taki z aplikatorem), Magic HR, rozświetlający Sephory, TheBalm w słoiczku... I pewnie wiele innych

---------- Dopisano o 16:05 ---------- Poprzedni post napisano o 16:04 ----------

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Nooo, chciaz z czasem mimo wczesniejszych testów też sie odwiduje cos.

A ja bym chciała z Julii Petit szminke Acai
Piękna jest

---------- Dopisano o 16:08 ---------- Poprzedni post napisano o 16:05 ----------

Cytat:
Napisane przez kicia555 Pokaż wiadomość
to super nie ma nic gorszego jak utopić kasę w coś co nam nie pasuje



zgadza się nic odkrywczego, wstępnie chciałam Boca, ale po słoczach Kryśki totalnie mi się odwidziało nie wyglądam dobrze w takich kolorach
Ale na jej ustach wszystko jakoś inaczej wygląda.
Ja nadal chcę wszystkie trzy szminy

---------- Dopisano o 16:11 ---------- Poprzedni post napisano o 16:08 ----------

Cytat:
Napisane przez mhm0808 Pokaż wiadomość
no właśnie ja też nigdy żadnego z MAC nie kupiłam, więc ogólnie polecałabym jej coś innego (aktualnie bardzo sobie chwalę Clarinsa w tubce), ale wiecie, jak to jest
Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
O tym Clarinsie już słyszałam i chyba się wkrótce skuszę na niego. Może i koleżanka odpuści MAC'a na rzecz np. Clarinsa
Też chyba kupię tego Clarinsa w korektorowym szale. Jeszcze kusi mnie nowy Shiseido.
Wydaje mi się, że nie sam wiek ma znaczenie, a kondycja skóry...też jestem młoda, a skórę pod oczami mam jak pergamin, suchą, cienką, ze zmarszczkami mimicznymi, do niczego
__________________
MissScareAll jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-04, 15:14   #4965
Ishikawa
Crazy turtle lady
 
Avatar Ishikawa
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Katowice/Gliwice
Wiadomości: 8 911
GG do Ishikawa
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.8

Cytat:
Napisane przez mhm0808 Pokaż wiadomość
dziewczyny, koleżanka (w ogóle nie mająca dostępu do MACa) porpsiła mnie o poradę, który korektor najlepszy do krycia zaczerwienień, opuchnięć pod oczami (w kącikach wewnętrznych); ja niestety nie mam żadnych doświadczeń w korektorach
ona jest młodziutka, dwadzieścia parę lat, używa lekkiego całkiem wchłaniającego się kremu (do twarzy i pod oczy) - jeśli to ma jakieś znaczenie....

A może benefit fake up ? - U mnie sie sprawdził tez przy zaczerwienieniach w okolicach nosa.
Wykończyłam go ostatnio i uważam ża bardzo fajny,ale chęć przetestowania czegos nowego sprawiła że kupiłam korektor mineralny z MACa, jest ok, ale jakoś benefit fajniej leżał pod oczami.
Ishikawa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-04, 16:26   #4966
kicia555
Zakorzenienie
 
Avatar kicia555
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: pomorze
Wiadomości: 5 656
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.8

Cytat:
Napisane przez MissScareAll Pokaż wiadomość


Ale na jej ustach wszystko jakoś inaczej wygląda.
Ja nadal chcę wszystkie trzy szminy
no właśnie jak zobaczyłam jak u niej wygląda to pomyślałam, że szminki pomyliła całkowicie inaczej ten kolor wygląda na pozostałych słoczach które widziałam w necie
__________________

GALAXIA
Istanbul lover

kicia555 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-04, 16:30   #4967
OlaM
Zakorzenienie
 
Avatar OlaM
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 9 267
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.8

Cytat:
Napisane przez MissScareAll Pokaż wiadomość
Też chyba kupię tego Clarinsa w korektorowym szale. Jeszcze kusi mnie nowy Shiseido.
Wydaje mi się, że nie sam wiek ma znaczenie, a kondycja skóry...też jestem młoda, a skórę pod oczami mam jak pergamin, suchą, cienką, ze zmarszczkami mimicznymi, do niczego
O tym Shiseido (jeśli mówimy o tym samym, w pędzelku ) też myślałam. Chyba porównam obydwa stacjonarnie, chyba, że jakieś promo w D. lub S. online wcześniej mnie skusi

Cytat:
Napisane przez Ishikawa Pokaż wiadomość
A może benefit fake up ? - U mnie sie sprawdził tez przy zaczerwienieniach w okolicach nosa.
Wykończyłam go ostatnio i uważam ża bardzo fajny,ale chęć przetestowania czegos nowego sprawiła że kupiłam korektor mineralny z MACa, jest ok, ale jakoś benefit fajniej leżał pod oczami.
Mi fake up w ogóle nie podszedł. Najbardziej wkurzało mnie to, że mi się tusz z dolnych rzęs na nim odbijał.
OlaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-04, 16:32   #4968
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.8

Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
Mi fake up w ogóle nie podszedł. Najbardziej wkurzało mnie to, że mi się tusz z dolnych rzęs na nim odbijał.
Ja na początku sie nim zachłysnęłam, a potem przeciwnie - uwazam ze najgorszy korektor jaki miałam
A tak to mi macowe jakos najbardziej pasuja.
Ostatnio testowałam po długim czasie odkąd miałam - słynny Touche Eclat ysl - i juz bym go nie kupiła ponownie
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-04, 16:35   #4969
OlaM
Zakorzenienie
 
Avatar OlaM
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 9 267
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.8

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Ja na początku sie nim zachłysnęłam, a potem przeciwnie - uwazam ze najgorszy korektor jaki miałam
A tak to mi macowe jakos najbardziej pasuja.
Ostatnio testowałam po długim czasie odkąd miałam - słynny Touche Eclat ysl - i juz bym go nie kupiła ponownie
Touche Eclat zużyłam chyba z 5 opakowań, podobny do niego jest ten z LaPrairie, który jeszcze mam w użyciu, ale rzadko sięgam. Też przeszła mi ochota na takie formuły, wydają mi się za lekkie.
OlaM jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-03-04, 16:38   #4970
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.8

Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
Touche Eclat zużyłam chyba z 5 opakowań, podobny do niego jest ten z LaPrairie, który jeszcze mam w użyciu, ale rzadko sięgam. Też przeszła mi ochota na takie formuły, wydają mi się za lekkie.
No bo sa za lekkie, krycia nie mają, tylko rozswietlenie. Generalnie takie cus dobrze użyć ewentualnie na normalny korektor, albo jak sie nie ma nic do ukrycia. Ja lubie z takich lekkich sięgac po macowy Highlighter w pisaku- jest lepszy od TE i nawet lekko kryje.
Generalnie ten ysl, to nawet pod oczami mi nie chciał dobrze wygladac teraz, No, ale jak go kiedyś miałam, to zaczynałam przygode z miakijazem, byłam jeszcze w maire młoda i nie ponadgryzana zmarchami i sincami
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-04, 16:39   #4971
GretchenSp
♪♫♪♪♫♪
 
Avatar GretchenSp
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomości: 3 345
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.8

Acai i Petite Red są piękne. Boca niestety raczej nie dla mnie, za beżowa i zbyt jasna.
__________________
"Everything starts somewhere, although many physicists disagree".



GretchenSp jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-04, 16:47   #4972
OlaM
Zakorzenienie
 
Avatar OlaM
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 9 267
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.8

A, zapomniałam - Corii, widziałam na insta jedne z Twoich ostatnich mejkapów, w tym taki ze stycznia, zrobionych z użyciem paletki Kelly Osbourne. Są piękne . Mam tą paletkę, ale jakoś nie umiem zrobić nimi takich ładnych malunków. Normalnie aż chciałabym zobaczyć jakiś tutorial/stepik Twojego autorstwa. Może chociaż plus minus napiszesz, jak zrobiłaś ten makeup ze stycznia (o ile pamiętasz, bo ja czasem nie mogę odtworzyć tego, co sama malowałam ).

---------- Dopisano o 17:47 ---------- Poprzedni post napisano o 17:43 ----------

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
No bo sa za lekkie, krycia nie mają, tylko rozswietlenie. Generalnie takie cus dobrze użyć ewentualnie na normalny korektor, albo jak sie nie ma nic do ukrycia. Ja lubie z takich lekkich sięgac po macowy Highlighter w pisaku- jest lepszy od TE i nawet lekko kryje.
Generalnie ten ysl, to nawet pod oczami mi nie chciał dobrze wygladac teraz, No, ale jak go kiedyś miałam, to zaczynałam przygode z miakijazem, byłam jeszcze w maire młoda i nie ponadgryzana zmarchami i sincami
W sumie ja też Touche Ecalt używałam w czasach młodości, teraz zmarchy psują wszystko

Cytat:
Napisane przez GretchenSp Pokaż wiadomość
Acai i Petite Red są piękne. Boca niestety raczej nie dla mnie, za beżowa i zbyt jasna.
Piękne, ale Acai to mi Rebel przypomina (tak mniej więcej), a Petite Red to też taki miks tego, co już było.
Mnie chodzi ciągle po głowie Victoriana z Toledo, choć jest bardzo podobna do Damn Glamorous, którą mam, a co gorsza, to zachorowałam na Carmine Rouge z Prabal'a, ale tam cena jest chora
OlaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-04, 17:00   #4973
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.8

Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
A, zapomniałam - Corii, widziałam na insta jedne z Twoich ostatnich mejkapów, w tym taki ze stycznia, zrobionych z użyciem paletki Kelly Osbourne. Są piękne . Mam tą paletkę, ale jakoś nie umiem zrobić nimi takich ładnych malunków. Normalnie aż chciałabym zobaczyć jakiś tutorial/stepik Twojego autorstwa. Może chociaż plus minus napiszesz, jak zrobiłaś ten makeup ze stycznia (o ile pamiętasz, bo ja czasem nie mogę odtworzyć tego, co sama malowałam ).

W sumie ja też Touche Ecalt używałam w czasach młodości, teraz zmarchy psują wszystko


Piękne, ale Acai to mi Rebel przypomina (tak mniej więcej), a Petite Red to też taki miks tego, co już było.
Mnie chodzi ciągle po głowie Victoriana z Toledo, choć jest bardzo podobna do Damn Glamorous, którą mam, a co gorsza, to zachorowałam na Carmine Rouge z Prabal'a, ale tam cena jest chora
Dziekuje Olu
Ale to chyba z 1 marca, nie stycznia, bo przejrzałam włąsnie cp mam na stronie załadowane i to mi wyszło
Tak, Kelly jest sliczna. Choc tutaj podrasowałam ją, bo dodałam troszkę pigmentu lawendowego na wcześniej nałozony róz z tej paletki. W załamanie poszło Shadowy, a brazem pojehcałam powyzej załamania.
Najjasneijszy pdo brwi i w kacik. I to cały tutek.
Wiesz, ja sie nei znam na tym całym robieniu tutków do netu. Dosc ze kamerki nie mam porządnej, bo ta wlapie lichutka, a w lustrzance nie mam statywu zas, to mimo wszystko nie wyobrazam sobie siebie i tutorialu Tak samo jak to, ze posiadam bloga - ig jest takim jego substytutem

No właśnie, jak człowiek młody gładki, to wszystko na nim dobrze wyglada

Ja testowałam Victorianę, ale nie wezmę - czerwienie wysypuja mi sie z kosmetyczki

Tez mi sie podobała z Prabala ta szminka i jeszcze ta rozowawa jasna. Ale tez nei kupiłam ze wzgledu na cene. I chyba mało kto kupił, bo jak ostatnio zerknełam do szuflady w Macu, jak Pani wyciagała kosmetyki, to mieli calutką szuflade Prabala - prawie nic sie nei sprzedało, mówiły.
Jakby MAC miał smykałkę do interesów, to obnizyłby ceny tego co im zalega i poszłoby wszystko im szybko. A tak co? Zwróca do firmy te niesprzedane kosmetyki po jakimś czasie i co dalej? Trafia do outletów, czy jak?...szkoda.
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-04, 17:14   #4974
OlaM
Zakorzenienie
 
Avatar OlaM
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 9 267
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.8

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Dziekuje Olu
Ale to chyba z 1 marca, nie stycznia, bo przejrzałam włąsnie cp mam na stronie załadowane i to mi wyszło
Tak, Kelly jest sliczna. Choc tutaj podrasowałam ją, bo dodałam troszkę pigmentu lawendowego na wcześniej nałozony róz z tej paletki. W załamanie poszło Shadowy, a brazem pojehcałam powyzej załamania.
Najjasneijszy pdo brwi i w kacik. I to cały tutek.
Wiesz, ja sie nei znam na tym całym robieniu tutków do netu. Dosc ze kamerki nie mam porządnej, bo ta wlapie lichutka, a w lustrzance nie mam statywu zas, to mimo wszystko nie wyobrazam sobie siebie i tutorialu Tak samo jak to, ze posiadam bloga - ig jest takim jego substytutem

No właśnie, jak człowiek młody gładki, to wszystko na nim dobrze wyglada

Ja testowałam Victorianę, ale nie wezmę - czerwienie wysypuja mi sie z kosmetyczki

Tez mi sie podobała z Prabala ta szminka i jeszcze ta rozowawa jasna. Ale tez nei kupiłam ze wzgledu na cene. I chyba mało kto kupił, bo jak ostatnio zerknełam do szuflady w Macu, jak Pani wyciagała kosmetyki, to mieli calutką szuflade Prabala - prawie nic sie nei sprzedało, mówiły.
Jakby MAC miał smykałkę do interesów, to obnizyłby ceny tego co im zalega i poszłoby wszystko im szybko. A tak co? Zwróca do firmy te niesprzedane kosmetyki po jakimś czasie i co dalej? Trafia do outletów, czy jak?...szkoda.
Dzięki za opis , będę próbować, choć nie mam tego pigmentu, a to może w nim dodatkowo tkwi sekret . Ten drugi makeup, o którym pisałam, że ze stycznia, to jest zaraz po tym zdjęciu gdzie masz look Barbie girl (z Azaleą pro na policzkach i ładnym dziubkiem ).

No właśnie mi też czerwienie się już wysypują, a dopiero co przyszły 2 kolejne z Toma Forda , ale Victoriana jest wredna i nadal kusi .
Z Prabala ta jasna też mnie nęci, no ale ceny beznadziejne i chyba jedyne, co zrobią, to wrzucą gdzieś do outletu, do którego nie mamy normalnie dostępu. Mogliby robić rabaty online i wszyscy byliby happy.

Edit: na tym zdjęciu Barbie girl nie masz dziubka, dziubki masz na innych fotkach, pomyliło mi sie

Edytowane przez OlaM
Czas edycji: 2015-03-04 o 17:20
OlaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-04, 17:20   #4975
MissScareAll
Zakorzenienie
 
Avatar MissScareAll
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Wawa i okolice
Wiadomości: 9 778
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.8

Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
O tym Shiseido (jeśli mówimy o tym samym, w pędzelku ) też myślałam. Chyba porównam obydwa stacjonarnie, chyba, że jakieś promo w D. lub S. online wcześniej mnie skusi


Mi fake up w ogóle nie podszedł. Najbardziej wkurzało mnie to, że mi się tusz z dolnych rzęs na nim odbijał.
Tak, to ten sam. Już miałam go nawet kupić, ale nie mogłam zdecydować się na odcień, bo i very light i light są jasne, ale ten drugi bardziej żółty. Podobno nie kryje ten korektor, ale ładnie rozświetla. Daj znać, jak się skusisz


Cytat:
Napisane przez GretchenSp Pokaż wiadomość
Acai i Petite Red są piękne. Boca niestety raczej nie dla mnie, za beżowa i zbyt jasna.
Tylko, że ona nie jest jasna. Zobacz w necie zdjęcie na Julii, to taki średni różo-beż.


Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
A, zapomniałam - Corii, widziałam na insta jedne z Twoich ostatnich mejkapów, w tym taki ze stycznia, zrobionych z użyciem paletki Kelly Osbourne. Są piękne . Mam tą paletkę, ale jakoś nie umiem zrobić nimi takich ładnych malunków. Normalnie aż chciałabym zobaczyć jakiś tutorial/stepik Twojego autorstwa. Może chociaż plus minus napiszesz, jak zrobiłaś ten makeup ze stycznia (o ile pamiętasz, bo ja czasem nie mogę odtworzyć tego, co sama malowałam ).

---------- Dopisano o 17:47 ---------- Poprzedni post napisano o 17:43 ----------


W sumie ja też Touche Ecalt używałam w czasach młodości, teraz zmarchy psują wszystko


Piękne, ale Acai to mi Rebel przypomina (tak mniej więcej), a Petite Red to też taki miks tego, co już było.
Mnie chodzi ciągle po głowie Victoriana z Toledo, choć jest bardzo podobna do Damn Glamorous, którą mam, a co gorsza, to zachorowałam na Carmine Rouge z Prabal'a, ale tam cena jest chora
Też mi się strasznie podobała Victoriana Ale musiałabym po kolei testować te czerwienie z Toledo, zanim bym się zdecydowała, bo nie używam raczej takich kolorów. Jeśli Ci w niej dobrze, to weź, bo kolor cudny
__________________
MissScareAll jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-04, 17:23   #4976
OlaM
Zakorzenienie
 
Avatar OlaM
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 9 267
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.8

Cytat:
Napisane przez MissScareAll Pokaż wiadomość
Tak, to ten sam. Już miałam go nawet kupić, ale nie mogłam zdecydować się na odcień, bo i very light i light są jasne, ale ten drugi bardziej żółty. Podobno nie kryje ten korektor, ale ładnie rozświetla. Daj znać, jak się skusisz



Tylko, że ona nie jest jasna. Zobacz w necie zdjęcie na Julii, to taki średni różo-beż.



Też mi się strasznie podobała Victoriana Ale musiałabym po kolei testować te czerwienie z Toledo, zanim bym się zdecydowała, bo nie używam raczej takich kolorów. Jeśli Ci w niej dobrze, to weź, bo kolor cudny
Jak się zdecyduję, to dam znać, aczkolwiek info, że nie kryje, a raczej rozświetla, trochę mnie znięchęciło do zakupu .

Z Victorianą nie pomagasz . Na pewno bym ją wzięła, gdyby nie ta moja Damn Glamorous, chyba, że wezmę Victorianę a DG puszczę w obieg .
OlaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-04, 17:38   #4977
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.8

Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
Dzięki za opis , będę próbować, choć nie mam tego pigmentu, a to może w nim dodatkowo tkwi sekret . Ten drugi makeup, o którym pisałam, że ze stycznia, to jest zaraz po tym zdjęciu gdzie masz look Barbie girl (z Azaleą pro na policzkach i ładnym dziubkiem ).

No właśnie mi też czerwienie się już wysypują, a dopiero co przyszły 2 kolejne z Toma Forda , ale Victoriana jest wredna i nadal kusi .
Z Prabala ta jasna też mnie nęci, no ale ceny beznadziejne i chyba jedyne, co zrobią, to wrzucą gdzieś do outletu, do którego nie mamy normalnie dostępu. Mogliby robić rabaty online i wszyscy byliby happy.

Edit: na tym zdjęciu Barbie girl nie masz dziubka, dziubki masz na innych fotkach, pomyliło mi sie
Oj przepraszam, faktycznie ten smoky purple tez paletka Kelly jezu, slepa na starosc sie robię
Z tego co mętnie pamietam, to leciałam kolorami od najciemneijszego, do najjasneijszego, czyli Shadowy na powiekę, potem roztarty wyzej rozowym, a jeszcze wyzej bezo-brazem z paletki. Zas w najjasniejszy pdo brwi i kącik. No i czarna kredka przy linii rzes i roztarta pedzelkiem i voila

Mnei nie kusi, wybiłam sobie z głowy Victorianę w chwili testów
Teraz już sie nastawiam na kolejne kolekcje w kwietniu
No i jeszcze musze kase skołowac na te 3 konturówki nowe. Miałabym w sumei, gdybym nie popłyneła w Organique znowu i gdybym nie odkładała na Living Proof na weekend

Własnie włąsnie, u nas by sie takie outlety przydały

A co do braku pigmentu lawendowego - tą sama role spełni cień Crystal myśle.
__________________

Live long and prosper
🖖🏻

Edytowane przez Corii
Czas edycji: 2015-03-04 o 17:39
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-04, 17:43   #4978
OlaM
Zakorzenienie
 
Avatar OlaM
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 9 267
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.8

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Oj przepraszam, faktycznie ten smoky purple tez paletka Kelly jezu, slepa na starosc sie robię
Z tego co mętnie pamietam, to leciałam kolorami od najciemneijszego, do najjasneijszego, czyli Shadowy na powiekę, potem roztarty wyzej rozowym, a jeszcze wyzej bezo-brazem z paletki. Zas w najjasniejszy pdo brwi i kącik. No i czarna kredka przy linii rzes i roztarta pedzelkiem i voila

Mnei nie kusi, wybiłam sobie z głowy Victorianę w chwili testów
Teraz już sie nastawiam na kolejne kolekcje w kwietniu
No i jeszcze musze kase skołowac na te 3 konturówki nowe. Miałabym w sumei, gdybym nie popłyneła w Organique znowu i gdybym nie odkładała na Living Proof na weekend

Własnie włąsnie, u nas by sie takie outlety przydały

A co do braku pigmentu lawendowego - tą sama role spełni cień Crystal myśle.
Ponownie dziękuję . Będę próbować.

Ja chyba z konturówkami na razie pasuję, zwłaszcza, że wchodzą do stałej, ale za to też bym coś chętnie przytuliła z LP, o ile na coś uda mi się załapać (pewnie w weekend promocji będzie szał ).
OlaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-04, 17:48   #4979
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.8

Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
Ponownie dziękuję . Będę próbować.

Ja chyba z konturówkami na razie pasuję, zwłaszcza, że wchodzą do stałej, ale za to też bym coś chętnie przytuliła z LP, o ile na coś uda mi się załapać (pewnie w weekend promocji będzie szał ).


No ja juz je mam odłozone i nie chce zwlekac, bo w ten sposób wiem, ze i do końća roku nie kupię

Nooo, na pewno będzie szał na LP w weekend
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-04, 18:56   #4980
kasiaj85
Moderator
 
Avatar kasiaj85
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Ostrów Wlkp.
Wiadomości: 9 403
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.8

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Tez mi sie podobała z Prabala ta szminka i jeszcze ta rozowawa jasna. Ale tez nei kupiłam ze wzgledu na cene. I chyba mało kto kupił, bo jak ostatnio zerknełam do szuflady w Macu, jak Pani wyciagała kosmetyki, to mieli calutką szuflade Prabala - prawie nic sie nei sprzedało, mówiły.
Jakby MAC miał smykałkę do interesów, to obnizyłby ceny tego co im zalega i poszłoby wszystko im szybko. A tak co? Zwróca do firmy te niesprzedane kosmetyki po jakimś czasie i co dalej? Trafia do outletów, czy jak?...szkoda.
też mnie ta polityka wnerwia
czemu nie zrobią online wyprzedaży albo takiego outletu online.. Pewnie się boją, że przy tych cenach regularnych to ludzie by nie kupowali w regularach tylko czekali na promocje
__________________
MAC addict Lush & China Glaze lover!

Mój beauty blog
kasiaj85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-03-05 01:21:12


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:38.