Pomóżcie znaleźć perfumy - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Perfumy

Notka

Perfumy Fora, na których znajdziesz porady w zakresie perfum. Zapraszamy do dyskusji.
Zanim napiszesz post zapoznaj się z FAQ oraz Przewodnikiem po perfumach.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2016-03-30, 08:00   #1
xsenia35
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 198

Pomóżcie znaleźć perfumy


podpowiedzcie mi jakies perfumy. Wchodzę do Daglasa i głupieje. Po wypróbowaniu 2-3 zapachów tracę czucie. I tak sobie chodzę i chodzę i nic nie wychodziłam. Moje ulubione perfumy to :
G.Armanii - Aqua di gioio
Dkny- By delicious
versace bright crystal

Podobają mi się ale bez szału
Eternity Aqua
Moschino funny
Blue light - dolce cabana

Wszystkie te perfumy maja dla mnie jednak słabą trwałość. Na mnie sie nie trzymają (najmocniejsze sa 2 pierwsze). Poszukuję czegoś nowego, w nutach jak wyżej, ale trwalszych, i mocniejszych. Takich z ogonem. Podpowiedzcie gdzie szukać i czego. Z góry dziękuję
xsenia35 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-30, 08:31   #2
pozzzziomka
Zakorzenienie
 
Avatar pozzzziomka
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 11 374
Dot.: Pomóżcie znaleźć perfumy

Douglas - Rouge Bunny Rouge Allegria
__________________
pozzzziomka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-30, 09:40   #3
scorpionetka
Zadomowienie
 
Avatar scorpionetka
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 1 359
Dot.: Pomóżcie znaleźć perfumy

To całkiem normalne, że po powąchaniu ok. 3-4 zapachów nos odmawia dalszej współpracy Po prostu co za dużo to niezdrowo, węch to nie tester z nieograniczonym przemiałem, ale wrażliwy zmysł i trzeba z nim delikatnie się obchodzić
Z trwałością bywa różnie, ale jeśli psikasz np. na nadgarstki (lub wierzch dłoni, bo i tak ktoś kiedyś pisał, że testował), to zapach faktycznie szybko znika. Generalnie zapach lepiej trzyma się na dobrze nawilżonej skórze, czyli trzeba zadbać o to, aby skóra nie była sucha (trzeba regularnie stosować balsamy, olejki lub inne smarowidła do ciała). Poza tym, jak się psikasz globalnie, to zapach inaczej się nosi, dość długo pozostaje np. we włosach (nie perfumujesz samych włosów, ale skórę na linii włosów na karku i za uszami). Poza tym u mnie zapach zawsze trochę na ubraniu wyląduje, na bieliźnie no i w ogóle na całej mnie Wtedy zapach trzyma się dłużej. No i nos się do zapachu przyzwyczaja, także jak dłuższy czas stosuję jedne perfumy, to przestaję je zauważać, chociaż otoczenie je wyczuwa.
scorpionetka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Perfumy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-03-30 10:40:03


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:20.