O włosy nadal dbamy, jeszcze trochę gadamy i nową część zakładamy- część XXXIV - Strona 39 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Pielęgnacja włosów

Notka

Pielęgnacja włosów W tym miejscu rozmawiamy o pielęgnacji włosów. Jeśli twoje włosy są suche, pozbawione blasku lub zniszczone i szukasz sposobu na poprawę sytuacji. Dołącz do nas.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2015-12-17, 15:18   #1141
kwrobel2
Wtajemniczenie
 
Avatar kwrobel2
 
Zarejestrowany: 2011-12
Lokalizacja: przedmieścia
Wiadomości: 2 884
Dot.: O włosy nadal dbamy, jeszcze trochę gadamy i nową część zakładamy- część XXXIV

Ja dzisiaj dostalam swoją, ale nie mam czasu obfocic. Obfoce dziś jak wrócę z pracy, albo jutro. Pochwale się tylko, że dostalam herbatę Pukka. I piękne pierniczki, ale trochę ucierpiały w drodze.
A teraz siedze na radzie pedagogicznej i się nudze.
__________________
walczę o długie i piękne włosy..
projekt denko - REAKTYWACJA
zużycia: 25
ilość porażek: 12
2016


kwrobel2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-17, 19:33   #1142
kascysko
Zakorzenienie
 
Avatar kascysko
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 12 221
Dot.: O włosy nadal dbamy, jeszcze trochę gadamy i nową część zakładamy- część XXXIV

Melduję, że w domu będę jutro lub pojutrze i wtedy będę mogła ocenić sprawność działania PP
kascysko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-17, 20:11   #1143
rozwydrzona
Zadomowienie
 
Avatar rozwydrzona
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 1 673
Dot.: O włosy nadal dbamy, jeszcze trochę gadamy i nową część zakładamy- część XXXIV

ja z uporem maniaka co wieczór sprawdzam skrzynkę (bo dopiero wieczorem przybywam do domu w tym tygodniu). Może nie odbiorę od razu, ale dam znać, jak tylko dotrze...
Jestem totalnie umęczona, nie ma co mówić o dbaniu o włosy, ale mam wrażenie, że po unormowaniu hormonu wypadanie się zmniejszyło i powoli się zagęszczają. Myśli o ścięciu też odeszły. Przecież na to czasu też nie ma!
__________________
16.07 - 37
11.11 - 41
rozwydrzona jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-17, 21:33   #1144
Mahila
Zadomowienie
 
Avatar Mahila
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 1 554
Dot.: O włosy nadal dbamy, jeszcze trochę gadamy i nową część zakładamy- część XXXIV

Shiro pachnie na mnie jak najtańsze mydło.
Ostatnio w ogóle nie mam szczęścia do zapachów. Duża część rozwija się na mnie w brzydki sposób- albo pachnie jak klej do butów, albo jak odświeżacz powietrza.
__________________
„Przyszłość zaczyna się dzisiaj, nie jutro.”

65-60-55-50-45
Mahila jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-18, 08:41   #1145
spodkoldry
Zadomowienie
 
Avatar spodkoldry
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 1 399
Dot.: O włosy nadal dbamy, jeszcze trochę gadamy i nową część zakładamy- część XXXIV

Cytat:
Napisane przez Mahila Pokaż wiadomość
Shiro pachnie na mnie jak najtańsze mydło.
Ostatnio w ogóle nie mam szczęścia do zapachów. Duża część rozwija się na mnie w brzydki sposób- albo pachnie jak klej do butów, albo jak odświeżacz powietrza.
http://www.e-glamour.pl/search.php?t...eter&counter=2 - ja bym celowała w te dziecięce albo czystościowe, nawet niektóre próbki mają
spodkoldry jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-18, 08:59   #1146
Kathinna
Zakorzenienie
 
Avatar Kathinna
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 21 115
GG do Kathinna
Dot.: O włosy nadal dbamy, jeszcze trochę gadamy i nową część zakładamy- część XXXIV

Dziewczyny co mężczyznom Waszym kupujecie w prezencie gwiazdkowym, pustkę mam jak nigdy!
__________________
Handmade: Wyplatane OpowieściPierniczki: Wypiekane Opowieści
Słodkie wyzwania: Słodka Misja
Kathinna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-18, 09:07   #1147
spodkoldry
Zadomowienie
 
Avatar spodkoldry
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 1 399
Dot.: O włosy nadal dbamy, jeszcze trochę gadamy i nową część zakładamy- część XXXIV

Cytat:
Napisane przez Kathinna Pokaż wiadomość
Dziewczyny co mężczyznom Waszym kupujecie w prezencie gwiazdkowym, pustkę mam jak nigdy!

mój dostanie wypasiony scyzoryk, bo sam chciał to jest generalnie fajny prezent, bo takie scyzoryki za >50 zł mają korkociągi, pilniczki, nożyczki do paznokci, otwieracze do piwa, no same fajne i przydatne wszędzie bajery mój kosztował 80 zł z groszami a ma chyba 13 funkcji
dziewczyny z pracy wiem, że facetom kupują perfumy, portfele, krawaty, czasem jakieś gry komputerowe.
spodkoldry jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-12-18, 09:10   #1148
Kathinna
Zakorzenienie
 
Avatar Kathinna
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 21 115
GG do Kathinna
Dot.: O włosy nadal dbamy, jeszcze trochę gadamy i nową część zakładamy- część XXXIV

Mój to perfum używam tylko od wielkiego dzwonu, kilka razy do roku, z kosmetyków to mu trzeba mydła i pasty do zębów portfel wymieniał niedawno, krawat też zakłada dwa razy do roku, to twierdzi, że jeden mu wystarczy, a ma aż 3 z grami to se sama w stopę nie strzelę, ale scyzoryk to może faktycznie!
__________________
Handmade: Wyplatane OpowieściPierniczki: Wypiekane Opowieści
Słodkie wyzwania: Słodka Misja
Kathinna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-18, 09:22   #1149
say-hello
Zakorzenienie
 
Avatar say-hello
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: G
Wiadomości: 12 674
Dot.: O włosy nadal dbamy, jeszcze trochę gadamy i nową część zakładamy- część XXXIV

Cytat:
Napisane przez Kathinna Pokaż wiadomość
Dziewczyny co mężczyznom Waszym kupujecie w prezencie gwiazdkowym, pustkę mam jak nigdy!
mój dostanie grę Kolejka i sweterek Hilfigera Miałam jeszcze w planie zrobić w ramce kolaż ze zdjęć z wakacji, ale się nie wyrobię i zrobię to na 1 stycznia, mamy wtedy rocznicę naszego związku.
__________________
2016: 22
2017: 22
2018: 12
say-hello jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-18, 09:30   #1150
Kathinna
Zakorzenienie
 
Avatar Kathinna
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 21 115
GG do Kathinna
Dot.: O włosy nadal dbamy, jeszcze trochę gadamy i nową część zakładamy- część XXXIV

Cytat:
Napisane przez say-hello Pokaż wiadomość
mój dostanie grę Kolejka i sweterek Hilfigera Miałam jeszcze w planie zrobić w ramce kolaż ze zdjęć z wakacji, ale się nie wyrobię i zrobię to na 1 stycznia, mamy wtedy rocznicę naszego związku.
kolejkę mamy, super gra
__________________
Handmade: Wyplatane OpowieściPierniczki: Wypiekane Opowieści
Słodkie wyzwania: Słodka Misja
Kathinna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-18, 10:09   #1151
spodkoldry
Zadomowienie
 
Avatar spodkoldry
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 1 399
Dot.: O włosy nadal dbamy, jeszcze trochę gadamy i nową część zakładamy- część XXXIV

Cytat:
Napisane przez Kathinna Pokaż wiadomość
Mój to perfum używam tylko od wielkiego dzwonu, kilka razy do roku, z kosmetyków to mu trzeba mydła i pasty do zębów portfel wymieniał niedawno, krawat też zakłada dwa razy do roku, to twierdzi, że jeden mu wystarczy, a ma aż 3 z grami to se sama w stopę nie strzelę, ale scyzoryk to może faktycznie!



to kupuj ten scyzoryk, to też z korzyścią dla Ciebie, jak nagle na wyjeździe złamie się paznokieć a nie będziesz miała pod ręką pilniczka
a jak gry planszowe lubi to może Pan tu nie stał? też świetna!


w ogóle rozłożyło mnie choróbsko, leje mi się z nosa jak głupie, gardło pobolewa, od paru dni czułam że coś się zbliża i teraz bach na szczęście trafiło mi na dzień uczelniany, a nie pracowy, ale mam kolokwium o 17 do zaliczenia, więc i tak muszę wyjść z domu... a potem na wigilię pracową
spodkoldry jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-12-18, 11:43   #1152
usmiechnieteoczy
Wtajemniczenie
 
Avatar usmiechnieteoczy
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: okolice Lublina
Wiadomości: 2 956
Dot.: O włosy nadal dbamy, jeszcze trochę gadamy i nową część zakładamy- część XXXIV

Cytat:
Napisane przez spodkoldry Pokaż wiadomość
to kupuj ten scyzoryk, to też z korzyścią dla Ciebie, jak nagle na wyjeździe złamie się paznokieć a nie będziesz miała pod ręką pilniczka
a jak gry planszowe lubi to może Pan tu nie stał? też świetna!


w ogóle rozłożyło mnie choróbsko, leje mi się z nosa jak głupie, gardło pobolewa, od paru dni czułam że coś się zbliża i teraz bach na szczęście trafiło mi na dzień uczelniany, a nie pracowy, ale mam kolokwium o 17 do zaliczenia, więc i tak muszę wyjść z domu... a potem na wigilię pracową
Gry planszowe są fajne, ja kupilam swojemu dixit i kieszonkowe activity. Bedzie na sylwestra
__________________
od września 2012 włosomaniaczka



Blog!
Uśmiech nie boli!
usmiechnieteoczy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-18, 12:39   #1153
edytah10
Wtajemniczenie
 
Avatar edytah10
 
Zarejestrowany: 2011-10
Lokalizacja: tosh.
Wiadomości: 2 888
GG do edytah10
Dot.: O włosy nadal dbamy, jeszcze trochę gadamy i nową część zakładamy- część XXXIV

A u mnie nie ma zwyczaju dawania prezentów pod choinkę Więc problem z głowy.
edytah10 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-18, 14:25   #1154
kwrobel2
Wtajemniczenie
 
Avatar kwrobel2
 
Zarejestrowany: 2011-12
Lokalizacja: przedmieścia
Wiadomości: 2 884
Dot.: O włosy nadal dbamy, jeszcze trochę gadamy i nową część zakładamy- część XXXIV

Cytat:
Napisane przez usmiechnieteoczy Pokaż wiadomość
Gry planszowe są fajne, ja kupilam swojemu dixit i kieszonkowe activity. Bedzie na sylwestra
Activity jest fajne
Wsiasc do pociagu tez super!
Palce w pralce jest idealne na imprezy. My ostatnio gralismy do 3 w nocy, nie wiem jak sasiedzi to wytrzymali.





Cytat:
Napisane przez edytah10 Pokaż wiadomość
A u mnie nie ma zwyczaju dawania prezentów pod choinkę Więc problem z głowy.
U mnie też nie ma takiego zwyczaju. Dajemy prezenty tylko dzieciom, a te już są tak duże, że dostają pieniądze.
__________________
walczę o długie i piękne włosy..
projekt denko - REAKTYWACJA
zużycia: 25
ilość porażek: 12
2016


kwrobel2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-18, 14:50   #1155
edytah10
Wtajemniczenie
 
Avatar edytah10
 
Zarejestrowany: 2011-10
Lokalizacja: tosh.
Wiadomości: 2 888
GG do edytah10
Dot.: O włosy nadal dbamy, jeszcze trochę gadamy i nową część zakładamy- część XXXIV

Cytat:
Napisane przez kwrobel2 Pokaż wiadomość
Activity jest fajne
Wsiasc do pociagu tez super!
Palce w pralce jest idealne na imprezy. My ostatnio gralismy do 3 w nocy, nie wiem jak sasiedzi to wytrzymali.







U mnie też nie ma takiego zwyczaju. Dajemy prezenty tylko dzieciom, a te już są tak duże, że dostają pieniądze.
Dokładnie, tylko bez późniejszych pieniędzy. Generalnie moja rodzina (w domu) chodzi na dwie wigilie. Pierwsza u jednej babci, gdzie przyjeżdżamy już tylko my. W zeszłym roku była już u nas w domu, z symbolicznymi prezentami dla wszystkich. Do drugiej babci idziemy później. Tam zjeżdża się większość rodziny, a że ludzi od groma, poprzestaje się na łamaniu opłatkiem.
edytah10 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-18, 15:02   #1156
say-hello
Zakorzenienie
 
Avatar say-hello
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: G
Wiadomości: 12 674
Dot.: O włosy nadal dbamy, jeszcze trochę gadamy i nową część zakładamy- część XXXIV

Cytat:
Napisane przez usmiechnieteoczy Pokaż wiadomość
Gry planszowe są fajne, ja kupilam swojemu dixit i kieszonkowe activity. Bedzie na sylwestra
dużo dobrego słyszałam o dixit, może na następną okazję kupię my z mężem dopiero się wgłębiamy w temat gier
__________________
2016: 22
2017: 22
2018: 12
say-hello jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-18, 15:53   #1157
kahoko hino
Zakorzenienie
 
Avatar kahoko hino
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 8 060
Dot.: O włosy nadal dbamy, jeszcze trochę gadamy i nową część zakładamy- część XXXIV

nie obchodzę świąt, nie mam zwyczaju dawać prezentów. mój narzeczony w tym roku się załapie na prezent, bo znalazłam za☠☠☠isty t-shirt w sklepie on-line i mu kupiłam ale pewnie paczka dojedzie po świętach
kahoko hino jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-18, 16:12   #1158
kwrobel2
Wtajemniczenie
 
Avatar kwrobel2
 
Zarejestrowany: 2011-12
Lokalizacja: przedmieścia
Wiadomości: 2 884
Dot.: O włosy nadal dbamy, jeszcze trochę gadamy i nową część zakładamy- część XXXIV

A oto prezenty

Próbki w buteleczkach to odżywka Alverde Cytrynowa (?) oraz Kallos Caviar. Herbatka pachnie cudnie przyprawami, w weekend ją wypróbuję Pierniczki niestety się pokruszyły, choć jeden bałwanek się ostał.

Zgadujcie kto jest moją Mikołajką
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 20151218_163644.jpg (98,0 KB, 34 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 20151218_163659.jpg (100,7 KB, 18 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 20151218_163703.jpg (112,1 KB, 18 załadowań)
__________________
walczę o długie i piękne włosy..
projekt denko - REAKTYWACJA
zużycia: 25
ilość porażek: 12
2016


kwrobel2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-18, 18:36   #1159
kascysko
Zakorzenienie
 
Avatar kascysko
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 12 221
Dot.: O włosy nadal dbamy, jeszcze trochę gadamy i nową część zakładamy- część XXXIV

Cytat:
Napisane przez edytah10 Pokaż wiadomość
A u mnie nie ma zwyczaju dawania prezentów pod choinkę Więc problem z głowy.
U mnie to samo.

A oto i moja paczka:

Lakiery Wibo Garden i Golden Rose Matte ()
Pomadka Sylveco z peelingiem ()
Odlewki masek: Biovax Gold i Naturalne oleje, Szampon-balsam Agafii, Romantic z jedwabiem, Versace - Red Jeans, Hermes - Un Jardin de Mediterranee, Chloe by Chloe.
Herbaty zimowe, próbki, Bałwanki Goplany ().
A wszystko zapakowane w taki oto piękny woreczek

Moja Mikołajko, od jakiegoś czasu wiem już kim jesteś i bardzo, bardzo Ci dziękuję za tak trafiony i dopracowany prezent

Zgadujcie
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg WP_20151218_002.jpg (150,9 KB, 27 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg WP_20151218_004.jpg (150,7 KB, 33 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg WP_20151218_008.jpg (131,3 KB, 14 załadowań)
kascysko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-12-18, 20:00   #1160
rozwydrzona
Zadomowienie
 
Avatar rozwydrzona
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 1 673
Dot.: O włosy nadal dbamy, jeszcze trochę gadamy i nową część zakładamy- część XXXIV

i ja moją dostałam, ale zdjęcia zrobię dopiero jutro. W każdym razie jestem przezachwycona! Wiem, że byłam grzeczna w tym roku, ale nie pomyślałabym, że Mikołaj to dostrzeże i będzie tak hojny!!!
BARDZO MOCNO DZIĘKUJĘ!
__________________
16.07 - 37
11.11 - 41
rozwydrzona jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-19, 06:45   #1161
Heroldin
Zakorzenienie
 
Avatar Heroldin
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 4 627
Dot.: O włosy nadal dbamy, jeszcze trochę gadamy i nową część zakładamy- część XXXIV

Ale paczuchy bogactw wszelakich pełne !!! Jak to możliwe, że wszystkie byłyście latoś tak grzeczne ?! Jakoś trudno mi w to uwierzyć ... To pewnikiem Mikołaj się starzeje : niedowidzi i niedosłyszy

Kathinna, w sprawie prezentu dla Twojego pana i władcy, musisz podać więcej szczegółów o jego zainteresowaniach. Bo jak to lubił mój wielce uczony i życie znający Dziadek powtarzać : jeden lubi ogórki, inny organisty córki. Przykład : mój Lalunia rozpuk by się ze śmiechu, gdybym mu grę planszową sprezentowała ( całym szacunkiem dla wielbicieli i pasjonatów gier planszowych ).
Heroldin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-19, 08:22   #1162
Kathinna
Zakorzenienie
 
Avatar Kathinna
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 21 115
GG do Kathinna
Dot.: O włosy nadal dbamy, jeszcze trochę gadamy i nową część zakładamy- część XXXIV

Piękne prezenty dziewczyny dostajecie!
Czyli nie wiadomo jeszcze tylko co z prezentem dla Żanetki

Heroldin mój lubi wszelkie gry planszówkowe, figurkowe itp. polecane tu przez dziewczyny albo mamy my, albo znajomi z którymi gramy, więc odpadają. Na tych drugich z kolei się nie znam w ogóle, bo to skomplikowańsza opcja
Lubi sobie pomajsterkować, ale narzędzia wydają mi się słabą opcją pod choinkę
Zwłaszcza, że na urodziny dostał mini wiertarko-szlifierkę.
Nie nosi eleganckich ubrań, a koszulek dostał już ode mnie mnóstwo :p kosmetyki też odpadają, bo pod tym względem to typowy facet. Lubi gadżety, ale mają być przydatne, np. radio do auta kiedyś dostał (takie, żeby można z pendriva bezpośrednio słuchać muzyki), czy klawiaturę bezprzewodową z touch padem, przydaje się podczas maratonów seriali oglądanych z kompa podpiętego pod tv (nie trzeba wstawać, żeby kolejny odcinek włączyć ).
Pracuje w geodezji i lubi swoją pracę. Ale to praca pół na pół w biurze i w terenie. Ciepłe skarpety by się nadały, ale skarpety to raczej kiepski prezent pod choinkę (chociaż ja sama uwielbiam śmieszne skarpety zwłaszcza świąteczne ).
Elektryczną maszynkę do golenia ma, portfela nie potrzebuje, skórzanych rękawiczek by nie nosił,szalik ma, drugi to zbytek, więc takie typowe prezenty odpadają.
W sumie chyba tyle.
__________________
Handmade: Wyplatane OpowieściPierniczki: Wypiekane Opowieści
Słodkie wyzwania: Słodka Misja
Kathinna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-19, 14:04   #1163
usmiechnieteoczy
Wtajemniczenie
 
Avatar usmiechnieteoczy
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: okolice Lublina
Wiadomości: 2 956
Dot.: O włosy nadal dbamy, jeszcze trochę gadamy i nową część zakładamy- część XXXIV

Mam i ja!
I stwierdzam, że moja mikołajka oszalała

DSC06673.jpg

Przepraszam, za jakość zdjęcia, ale aparat nie daje mi ostatnio normalnie żyć...

A co tam widzicie?
- książkę Zafona Marina
- 2 mydełka Alterry
- Kawę marcepanową
- herbatkę Świąteczne Łakocie
- kallos omega, algae, chocolatte
- bania agaffi staroałtajska, balsam do włosów
- peeling do stóp bania agaffi
- błoto algowe bingo spa
- szampon łopianowy elfa pharm
- borowina do stóp bingo spa
- woda różana
- babydream oliwka dla dzieci
- świeczuszki
- herbatka na zdrowe gardło - a nie żaliłam sie przecież Wam, ze mnie boli ostatnio!
- olejek łopianowy ze skrzypem GP
- coś do ciała - Mikołajko pomóż, bo się napis rozmazał, drugi człon to chyba ibana pachnie tak słodko..
- olejek do paznokci
- olejek miętowy po depilacji
- rokitnikowa odżywka włosy uszkodzone i osłabione
- Argan Oil
- krem do twarzy natura siberica love estonia
- waniliowy balsam do ciała - jakiej formy mikołajko? Pachnie bosko!



Dziękuję Ci Kochana, ale zrobiłaś mi niespodziankę, rozpakowywałam i rozpakowywałam...
Chyba się domyślam kto mnie miał, ale pewności nie mam, więc zgadujcie!
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC06672.jpg (113,7 KB, 18 załadowań)
__________________
od września 2012 włosomaniaczka



Blog!
Uśmiech nie boli!
usmiechnieteoczy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-19, 14:07   #1164
Kathinna
Zakorzenienie
 
Avatar Kathinna
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 21 115
GG do Kathinna
Dot.: O włosy nadal dbamy, jeszcze trochę gadamy i nową część zakładamy- część XXXIV

Cytat:
Napisane przez usmiechnieteoczy Pokaż wiadomość
Mam i ja!
I stwierdzam, że moja mikołajka oszalała

Załącznik 6107346

Przepraszam, za jakość zdjęcia, ale aparat nie daje mi ostatnio normalnie żyć...

A co tam widzicie?
- książkę Zafona Marina
- 2 mydełka Alterry
- Kawę marcepanową
- herbatkę Świąteczne Łakocie
- kallos omega, algae, chocolatte
- bania agaffi staroałtajska, balsam do włosów
- peeling do stóp bania agaffi
- błoto algowe bingo spa
- szampon łopianowy elfa pharm
- borowina do stóp bingo spa
- woda różana
- babydream oliwka dla dzieci
- świeczuszki
- herbatka na zdrowe gardło - a nie żaliłam sie przecież Wam, ze mnie boli ostatnio!
- olejek łopianowy ze skrzypem GP
- coś do ciała - Mikołajko pomóż, bo się napis rozmazał, drugi człon to chyba ibana pachnie tak słodko..
- olejek do paznokci
- olejek miętowy po depilacji
- rokitnikowa odżywka włosy uszkodzone i osłabione
- Argan Oil
- krem do twarzy natura siberica love estonia
- waniliowy balsam do ciała - jakiej formy mikołajko? Pachnie bosko!



Dziękuję Ci Kochana, ale zrobiłaś mi niespodziankę, rozpakowywałam i rozpakowywałam...
Chyba się domyślam kto mnie miał, ale pewności nie mam, więc zgadujcie!
Wszystkie grzeczne, ale Ty to już przesadziłaś
__________________
Handmade: Wyplatane OpowieściPierniczki: Wypiekane Opowieści
Słodkie wyzwania: Słodka Misja
Kathinna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-19, 15:24   #1165
rozwydrzona
Zadomowienie
 
Avatar rozwydrzona
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 1 673
Dot.: O włosy nadal dbamy, jeszcze trochę gadamy i nową część zakładamy- część XXXIV

kwróbel - prezent od Say ?
__________________
16.07 - 37
11.11 - 41
rozwydrzona jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-19, 16:33   #1166
kwrobel2
Wtajemniczenie
 
Avatar kwrobel2
 
Zarejestrowany: 2011-12
Lokalizacja: przedmieścia
Wiadomości: 2 884
Dot.: O włosy nadal dbamy, jeszcze trochę gadamy i nową część zakładamy- część XXXIV

Zgadlas
__________________
walczę o długie i piękne włosy..
projekt denko - REAKTYWACJA
zużycia: 25
ilość porażek: 12
2016


kwrobel2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-19, 17:22   #1167
Kathinna
Zakorzenienie
 
Avatar Kathinna
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 21 115
GG do Kathinna
Dot.: O włosy nadal dbamy, jeszcze trochę gadamy i nową część zakładamy- część XXXIV

Dziewczny Kochane, dziękuję Wam za liczny udział w tej wymiance! :schoinka:
Mam nadzieję, że wszystkie tak jak i ja cieszycie się z prezentów i zabawy z nimi związanej

Dziękuję, że wszystko przebiegło sprawnie i terminowo!

Mam nadzieję, że za rok pobawimy się w jeszcze większym gronie

Ps. Wszelkie uwagi na temat prezentów, przebiegu, formy, zadowolenia z prezentów, bądź nie, mile widziane tutaj lub na PW jeśli chcecie "anonimowo" zwrócić na coś uwagę. Ja się naprawdę nie pogniewam.
Wszystko, aby następnym razem było jeszcze fajniej
__________________
Handmade: Wyplatane OpowieściPierniczki: Wypiekane Opowieści
Słodkie wyzwania: Słodka Misja
Kathinna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-19, 17:58   #1168
rozwydrzona
Zadomowienie
 
Avatar rozwydrzona
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 1 673
Dot.: O włosy nadal dbamy, jeszcze trochę gadamy i nową część zakładamy- część XXXIV

i ja moim bogactwem mikołajowym się chwalę!

maska Bingo Spa Kolagen i kaszmir
olej palmowy
szampon rosyjski na cedrowym propolisie
krem stylizujący do końcówek Goldwell
odsypka błotka z Morza Martwego
różowa glinka kosmetyczna
nawilżający krem do rąk
pianka pod prysznic Mleko ryżowe i wanilia
balsam do rąk i ciała o zapachu kwiatu wiśni
maseczka do skóry głowy Dermaglin
krem CC Eveline
próbki kremów Nivea i YR
śląskie Szkloki
i maaaasa Zozoli!

jeszcze raz przepięknie dzięęęęękuję !! totalnie nie podawałam sugestii prezentowych, a dostałam dokładnie to, co teraz baaaardzo mi się przyda, także już uciekam robić sobie kosmetyczny wieczór!
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg WP_20151219_18_49_13_Pro.jpg (86,4 KB, 31 załadowań)
__________________
16.07 - 37
11.11 - 41
rozwydrzona jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-20, 05:56   #1169
Heroldin
Zakorzenienie
 
Avatar Heroldin
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 4 627
Dot.: O włosy nadal dbamy, jeszcze trochę gadamy i nową część zakładamy- część XXXIV

No i po raz kolejny Mikołaj na saniach przejechał, "Hou, hou, hou !" jowialnym głosem zakrzyknął, zasobne wory z prezentami porozrzucał i buzie od ucha do ucha uśmiechnięte. Fajnie, co nie ?

Cytat:
Napisane przez Kathinna Pokaż wiadomość
Heroldin mój lubi wszelkie gry planszówkowe, figurkowe
Aaaa, to pardon.
Moim zdaniem - prezent dla Twojego ślubnego to bułka z masłem : komplet bielizny termoaktywnej. Gwarancja zadowolenia i radości obdarowanego murowana. A i korzyść wielka, bo będzie to bowiem niezaprzeczalny dowód Twojej dbałości i troski o niego. A takowe jego rozumowanie pożytek i profity ze sobą przyniosą. Dla Ciebie ...
Heroldin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-20, 08:09   #1170
Kathinna
Zakorzenienie
 
Avatar Kathinna
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 21 115
GG do Kathinna
Dot.: O włosy nadal dbamy, jeszcze trochę gadamy i nową część zakładamy- część XXXIV

Cytat:
Napisane przez Heroldin Pokaż wiadomość
No i po raz kolejny Mikołaj na saniach przejechał, "Hou, hou, hou !" jowialnym głosem zakrzyknął, zasobne wory z prezentami porozrzucał i buzie od ucha do ucha uśmiechnięte. Fajnie, co nie ?


Aaaa, to pardon.
Moim zdaniem - prezent dla Twojego ślubnego to bułka z masłem : komplet bielizny termoaktywnej. Gwarancja zadowolenia i radości obdarowanego murowana. A i korzyść wielka, bo będzie to bowiem niezaprzeczalny dowód Twojej dbałości i troski o niego. A takowe jego rozumowanie pożytek i profity ze sobą przyniosą. Dla Ciebie ...
niestety już ma
__________________
Handmade: Wyplatane OpowieściPierniczki: Wypiekane Opowieści
Słodkie wyzwania: Słodka Misja
Kathinna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2022-01-14 09:44:32


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:50.