STYCZEŃ - zapraszamy na zakupy :) - Strona 54 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-01-24, 23:20   #1591
cypressangel
Zakorzenienie
 
Avatar cypressangel
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 28 615
Dot.: STYCZEŃ - zapraszamy na zakupy :)

Cytat:
Napisane przez surykata Pokaż wiadomość
http://www.allegro.pl/show_user_auct...imit=1&order=t
link do kolczykow ja mam chec na te z krecikiem
Dziękuję
Wow, jaki wybór tych kolczyków
Te z krecikiem fajne
Ja muszę jeszcze się dokładnie rozejrzeć i wtedy coś wybiorę
__________________


cypressangel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-24, 23:34   #1592
ona123ona
Wtajemniczenie
 
Avatar ona123ona
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 175
Dot.: STYCZEŃ - zapraszamy na zakupy :)

Cytat:
Napisane przez surykata Pokaż wiadomość

a to moje alegrowe zakupki ktore przyszly wczoraj kolczyki sa dla moich kolezanek, a pierscionek z aniolkiem moj
w planach juz mamy nastepne bizu, chyba az przekuje sobie uszy
Cytat:
Napisane przez cypressangel Pokaż wiadomość
Świetne kolczyki
Podasz link do aukcji?
moja koleżanka miała te kolczyki, i rozleciały się hmm.. po tygodniu noszenia?, może i wcześniej , okropnie są wykonane (to zapięcie.. tragedia) i na dodatek takieee malutkie...
ona123ona jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-24, 23:38   #1593
Papryczkaa
Zakorzenienie
 
Avatar Papryczkaa
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: z dużego pokoju
Wiadomości: 6 420
Dot.: STYCZEŃ - zapraszamy na zakupy :)

Cytat:
Napisane przez cashmere Pokaż wiadomość
Papryczko obie są super i jeszcze za jakie ceny udało Ci się upolować spryciulo
dzięki

starałam się
__________________




Papryczkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-24, 23:45   #1594
cypressangel
Zakorzenienie
 
Avatar cypressangel
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 28 615
Dot.: STYCZEŃ - zapraszamy na zakupy :)

Cytat:
Napisane przez ona123ona Pokaż wiadomość
moja koleżanka miała te kolczyki, i rozleciały się hmm.. po tygodniu noszenia?, może i wcześniej , okropnie są wykonane (to zapięcie.. tragedia) i na dodatek takieee malutkie...
Na fotkach nie wyglądają tak tragicznie, ale skoro Twoja koleżanka ma z nimi takie doświadczenie - to może nie warto wydawać na nie 17 zł?
Dzięki za radę
__________________


cypressangel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-24, 23:54   #1595
farfalla
Zakorzenienie
 
Avatar farfalla
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 12 521
Dot.: STYCZEŃ - zapraszamy na zakupy :)

Cytat:
Napisane przez surykata Pokaż wiadomość
jakie piekne torebki!! uwielbiam takie mam podobna do tej czarnej, tylko zlota, niestety nie od TŻta

a to moje alegrowe zakupki ktore przyszly wczoraj kolczyki sa dla moich kolezanek, a pierscionek z aniolkiem moj
w planach juz mamy nastepne bizu, chyba az przekuje sobie uszy
super i cenowo tez fajne

Cytat:
Napisane przez Papryczkaa Pokaż wiadomość
Uwaga, mój debiut na dzień dzisiejszy, rzeczy jakie udało mi się wygrać na allegro.. kiedy zdobędę aparat, pokaże resztę

1.ciepła sukienka-tunika VILA - 32 zł
2. z myślą o lecie również tuniko-sukienka VILA - 25 zł


co do butów z Zary, w Poznaniu za 49,90 są tylko balerinki -na wysokim, drewnianym obcasie (pełna rozmiarówka )
pierwsza pięęekna a druga ma fajny kolorek

Cytat:
Napisane przez eve_malutka Pokaż wiadomość
A mi dzis przyszły długooczekiwane ciuszki z Usa
Niektore kupione za smieszne ceny np long 6dolarów
super longi
__________________
"For beautiful eyes, look for the good in others
For beautiful lips, speak only words of kindness
And for poise, walk with the knowledge that you are never alone."
/A.H/
farfalla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-25, 00:01   #1596
ona123ona
Wtajemniczenie
 
Avatar ona123ona
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 175
Dot.: STYCZEŃ - zapraszamy na zakupy :)

Cytat:
Napisane przez cypressangel Pokaż wiadomość
Na fotkach nie wyglądają tak tragicznie, ale skoro Twoja koleżanka ma z nimi takie doświadczenie - to może nie warto wydawać na nie 17 zł?
Dzięki za radę
nie ma sprawy, ale nie chcę żebyś przeze mnie zrezygnowała z zakupu, choć uważam, że powinnaś się jednak zastanowić, bo szkoda nawet wydać te 17 zł
możliwe, że koleżanka miała feralny egzemplarz.. no ale nie wiem...
jedyna zaleta- fajny miały obrazek Simpsonów jeden kolczyk to była Lisa a drugi Bart z tego co kojarzę
ona123ona jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-25, 00:26   #1597
anulka262
Zadomowienie
 
Avatar anulka262
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 1 647
Dot.: STYCZEŃ - zapraszamy na zakupy :)

Cytat:
Napisane przez eve_malutka Pokaż wiadomość
A mi dzis przyszły długooczekiwane ciuszki z Usa
Niektore kupione za smieszne ceny np long 6dolarów
skad je zamawialas ?
anulka262 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-01-25, 02:16   #1598
rav12345
Wtajemniczenie
 
Avatar rav12345
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 2 609
Dot.: STYCZEŃ - zapraszamy na zakupy :)

poznaje, że to Aeropostale. Do mnie też dotarła od nich >>przesyłka<< w tempie ekspresowym. Żółta bluzeczka, która miałabyć najfajniejsza, na żywo podoba mi się najmniej z wszystkich.
__________________
The greatest pleasure in life is doing what people say you cannot do. [Walter Bagehot]
rav12345 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-25, 02:38   #1599
Ivvonka
Zadomowienie
 
Avatar Ivvonka
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 1 977
Dot.: STYCZEŃ - zapraszamy na zakupy :)

Ostatnio bardzo regularnie podczytuje forum MODA. Niemal codziennie musze sprawdzic swoje ulubione watki (...zakupy, My Style Diary, Fashion Street). Sa dla mnie duza inspiracja Dzisiaj caly dzien biegalam po sklepach, korzystajac z ostatnich dni zimowych wyprzedazy. Kupowalam pod katem wiosennych trendow Oto efekty:

1. Pasek Vero Moda za 35 zl! Jest ciekawie regulowany i moge go nosic na talii, i biodrach.

2. Skorzany pasek rowniez z Vero Mody i tez za 35 zł, idealny na talie

3. torebka MANGO (dlugo sie na nia czailam, przeszla dwie obnizki, czekala dzisiaj jedna jedyna samotniczka na mnie ) przecena 99 zł ze 199 zł

4. Koszula H&M z nowej kolekcji. Jest biala w delikatne blekitne paski (taki blekit koszulowy, blekit paryski). Na zdjeciu nie sa widoczne i nie oddaje ono koloru. 79,90 zl.

5. Biala podkoszulka bez rekawow, z lepszego materialu, dluzsza, z mysla pod bluzki. za 19,90. (Przeoczylam, robiac fotki)

6. Biała bluzka ZARA przeceniona na 29 zl. Choc nosze S a czasem XS, to ta eMka bardzo fajnie, luzno lezy. Szukalam bialej bluzki i bardzo mi sie spodobala.

7. Moja milosc - butki ZARA przecenione na 59 zl! Od razu sie w nich zakochalam. Lezaly w kaciku, obok porozwalanych kozakow... Ostatnia para 36, ktora lezy jak ulal na moich malych szkitkach rozmiaru 35. Pewnie dlatego sie ostala

I na koniec fotka z przymierzalni w bialej bluzce Zary i bucikach (musialam skonsultowac zakup za pomoca mmsa )
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC_0007.JPG (101,1 KB, 171 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC_0013.JPG (90,9 KB, 79 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC_0009.JPG (34,0 KB, 121 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC_00011.JPG (98,0 KB, 163 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC_0012.JPG (103,1 KB, 70 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Untitled 1.jpg (50,9 KB, 481 załadowań)
Ivvonka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-25, 02:46   #1600
Ivvonka
Zadomowienie
 
Avatar Ivvonka
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 1 977
Dot.: STYCZEŃ - zapraszamy na zakupy :)

A tu wczesniejsze zakupy:

3 bluzki Kapphal po 49 zl kazda, dwie bezowe i jedna czarna (bezowe maja odcien zblizony do tej z cieniem), czarne kozaki z Zary (z 349 na 149) i pasek H&M (49,00).
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC_0010.JPG (95,9 KB, 114 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC_0014.JPG (32,5 KB, 67 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC_0018.JPG (26,4 KB, 27 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC_0008.JPG (44,3 KB, 36 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC_0075.JPG (87,5 KB, 21 załadowań)
Ivvonka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-25, 02:54   #1601
Ivvonka
Zadomowienie
 
Avatar Ivvonka
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 1 977
Dot.: STYCZEŃ - zapraszamy na zakupy :)

I zastanawiam sie nad kupnem tego oto plaszczyka w H&M, ma przystepna cene (ok. 150 zl chyba). Odlozylam go. Boje sie tylko, ze bedzie mnie skracal optycznie, bo nie naleze do wysokich. Mam tylko 160 cm. Co myslicie? Kupic czy poczekac (do wiosny jeszcze troche) i poszukac dopasowanego zakietu albo miniplaszczyka z bezpieczna dlugoscia do bioder?

Aaa, i w C&A widzialam sliczne buciki! Niestety, rozmiar 36 jest na mnie za duzy. Urzekly mnie zwlaszcza takie na obcasie w kolorach caffe latte. Lakierowane i przechodzace w desen (cos jak te moje czerwone z Zary). Cudne! Polecam C&A - mozna tam znalezc obecnie ciekawe buciki juz za 69 zl!
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Untitled 2.jpg (48,5 KB, 270 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Untitled 3.jpg (32,5 KB, 127 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Zdjęcie107.jpg (48,0 KB, 228 załadowań)
Ivvonka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-25, 07:19   #1602
joanna453
Wtajemniczenie
 
Avatar joanna453
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: z kosmosu
Wiadomości: 2 758
Dot.: STYCZEŃ - zapraszamy na zakupy :)

Ivvonka świetne zakupy!!!
__________________



Bloguję
joanna453 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-25, 07:30   #1603
_magdzia_
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 2 032
Dot.: STYCZEŃ - zapraszamy na zakupy :)

Dziewczyny poszukuję tej bluzeczki z bershki To chyba już nowa kolekcja- widziałyście u siebie
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg bershka.jpg (43,1 KB, 191 załadowań)
_magdzia_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-25, 07:44   #1604
Mags1983
Zakorzenienie
 
Avatar Mags1983
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Kamenz;]
Wiadomości: 3 382
GG do Mags1983
Dot.: STYCZEŃ - zapraszamy na zakupy :)

Cytat:
Napisane przez Ivvonka Pokaż wiadomość
Ostatnio bardzo regularnie podczytuje forum MODA. Niemal codziennie musze sprawdzic swoje ulubione watki (...zakupy, My Style Diary, Fashion Street). Sa dla mnie duza inspiracja Dzisiaj caly dzien biegalam po sklepach, korzystajac z ostatnich dni zimowych wyprzedazy. Kupowalam pod katem wiosennych trendow Oto efekty:

1. Pasek Vero Moda za 35 zl! Jest ciekawie regulowany i moge go nosic na talii, i biodrach.

2. Skorzany pasek rowniez z Vero Mody i tez za 35 zł, idealny na talie

3. torebka MANGO (dlugo sie na nia czailam, przeszla dwie obnizki, czekala dzisiaj jedna jedyna samotniczka na mnie ) przecena 99 zł ze 199 zł

4. Koszula H&M z nowej kolekcji. Jest biala w delikatne blekitne paski (taki blekit koszulowy, blekit paryski). Na zdjeciu nie sa widoczne i nie oddaje ono koloru. 79,90 zl.

5. Biala podkoszulka bez rekawow, z lepszego materialu, dluzsza, z mysla pod bluzki. za 19,90. (Przeoczylam, robiac fotki)

6. Biała bluzka ZARA przeceniona na 29 zl. Choc nosze S a czasem XS, to ta eMka bardzo fajnie, luzno lezy. Szukalam bialej bluzki i bardzo mi sie spodobala.

7. Moja milosc - butki ZARA przecenione na 59 zl! Od razu sie w nich zakochalam. Lezaly w kaciku, obok porozwalanych kozakow... Ostatnia para 36, ktora lezy jak ulal na moich malych szkitkach rozmiaru 35. Pewnie dlatego sie ostala

I na koniec fotka z przymierzalni w bialej bluzce Zary i bucikach (musialam skonsultowac zakup za pomoca mmsa )
Cytat:
Napisane przez Ivvonka Pokaż wiadomość
A tu wczesniejsze zakupy:

3 bluzki Kapphal po 49 zl kazda, dwie bezowe i jedna czarna (bezowe maja odcien zblizony do tej z cieniem), czarne kozaki z Zary (z 349 na 149) i pasek H&M (49,00).
Cytat:
Napisane przez Ivvonka Pokaż wiadomość
I zastanawiam sie nad kupnem tego oto plaszczyka w H&M, ma przystepna cene (ok. 150 zl chyba). Odlozylam go. Boje sie tylko, ze bedzie mnie skracal optycznie, bo nie naleze do wysokich. Mam tylko 160 cm. Co myslicie? Kupic czy poczekac (do wiosny jeszcze troche) i poszukac dopasowanego zakietu albo miniplaszczyka z bezpieczna dlugoscia do bioder?

Aaa, i w C&A widzialam sliczne buciki! Niestety, rozmiar 36 jest na mnie za duzy. Urzekly mnie zwlaszcza takie na obcasie w kolorach caffe latte. Lakierowane i przechodzace w desen (cos jak te moje czerwone z Zary). Cudne! Polecam C&A - mozna tam znalezc obecnie ciekawe buciki juz za 69 zl!
Bardzo mi się podobają Twoje zakupy ! Wszystkie takie lasyczne i ponadczasowe, idealne. Chcę sobie skompletować nową garderobę i będe szukała podobnych ubrańi dodatków
__________________
Mags1983 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-25, 08:10   #1605
surykata
Zadomowienie
 
Avatar surykata
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 1 589
GG do surykata
Dot.: STYCZEŃ - zapraszamy na zakupy :)

Cytat:
Napisane przez ona123ona Pokaż wiadomość
moja koleżanka miała te kolczyki, i rozleciały się hmm.. po tygodniu noszenia?, może i wcześniej , okropnie są wykonane (to zapięcie.. tragedia) i na dodatek takieee malutkie...

skoro tak mowisz to ja sie wstrzymam z zamawianiem nastepnych, poczekam jak sie sprawdza u moich kolezanek i wam napisze za tydzien nie no, takie malutkie to znowu nie sa
surykata jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-25, 08:18   #1606
annadiana
Rozeznanie
 
Avatar annadiana
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 858
Dot.: STYCZEŃ - zapraszamy na zakupy :)

Cytat:
Napisane przez surykata Pokaż wiadomość
skoro tak mowisz to ja sie wstrzymam z zamawianiem nastepnych, poczekam jak sie sprawdza u moich kolezanek i wam napisze za tydzien nie no, takie malutkie to znowu nie sa
a ja mam takie kolczyki dwa lata i sa cale
ale ja kupilam w sklepie a nie na allegro
__________________
Every night in my dreams I see you, I feel you,
That is how I know you go on.
2010-01-31
2015-04-12
2016-08-13


annadiana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-25, 08:19   #1607
201604250957
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 9 369
Dot.: STYCZEŃ - zapraszamy na zakupy :)

Cytat:
Napisane przez surykata Pokaż wiadomość
skoro tak mowisz to ja sie wstrzymam z zamawianiem nastepnych, poczekam jak sie sprawdza u moich kolezanek i wam napisze za tydzien nie no, takie malutkie to znowu nie sa

jak dla mnie te kolczyki, zawieszki i pierscionki są strasznie kiczowate i tandetne, skoro lubie Marylin Monroe i chce miec jej podobizne to powiesiłam sobie jej foto na tablicy korkowej nad biurkiem a nie zamierzam wieszac jej oblicza na uszach czy szyi..

te kolczyki wygladaja na takie co maja sie rozleciec raz dwa..

chociaz np. te dziewczynki w łódce niezłe są , moglabym kupić sobie taka zawieszke i przerobic na brelok do kluczy czy torebki
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 302040770.jpg (117,2 KB, 62 załadowań)

Edytowane przez 201604250957
Czas edycji: 2008-01-25 o 08:43 Powód: zdjęcie
201604250957 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-25, 08:39   #1608
arizoona
Zakorzenienie
 
Avatar arizoona
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Podkarpacie -!-
Wiadomości: 6 672
Dot.: STYCZEŃ - zapraszamy na zakupy :)

Cytat:
Napisane przez Amberella Pokaż wiadomość
Mój zakup sprzed chwili - torebka atmosphere 28 zł + przesyłka, foto zapożyczone z allegro
możesz podać linka ?
arizoona jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-25, 08:45   #1609
Reese
Zakorzenienie
 
Avatar Reese
 
Zarejestrowany: 2003-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 11 792
Dot.: STYCZEŃ - zapraszamy na zakupy :)

Cytat:
Napisane przez Ivvonka Pokaż wiadomość
I zastanawiam sie nad kupnem tego oto plaszczyka w H&M, ma przystepna cene (ok. 150 zl chyba). Odlozylam go. Boje sie tylko, ze bedzie mnie skracal optycznie, bo nie naleze do wysokich. Mam tylko 160 cm. Co myslicie? Kupic czy poczekac (do wiosny jeszcze troche) i poszukac dopasowanego zakietu albo miniplaszczyka z bezpieczna dlugoscia do bioder?

Aaa, i w C&A widzialam sliczne buciki! Niestety, rozmiar 36 jest na mnie za duzy. Urzekly mnie zwlaszcza takie na obcasie w kolorach caffe latte. Lakierowane i przechodzace w desen (cos jak te moje czerwone z Zary). Cudne! Polecam C&A - mozna tam znalezc obecnie ciekawe buciki juz za 69 zl!
bardzo ładny ten płaszczyk, ale z doświadczenia wiem(sama mam 162 cm) że lepiej nam w długości do bioder
__________________

Reese jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-25, 08:53   #1610
nicegirl
Zadomowienie
 
Avatar nicegirl
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 496
Dot.: STYCZEŃ - zapraszamy na zakupy :)

Cytat:
Napisane przez Ivvonka Pokaż wiadomość
I zastanawiam sie nad kupnem tego oto plaszczyka w H&M, ma przystepna cene (ok. 150 zl chyba). Odlozylam go. Boje sie tylko, ze bedzie mnie skracal optycznie, bo nie naleze do wysokich. Mam tylko 160 cm. Co myslicie? Kupic czy poczekac (do wiosny jeszcze troche) i poszukac dopasowanego zakietu albo miniplaszczyka z bezpieczna dlugoscia do bioder?

Aaa, i w C&A widzialam sliczne buciki! Niestety, rozmiar 36 jest na mnie za duzy. Urzekly mnie zwlaszcza takie na obcasie w kolorach caffe latte. Lakierowane i przechodzace w desen (cos jak te moje czerwone z Zary). Cudne! Polecam C&A - mozna tam znalezc obecnie ciekawe buciki juz za 69 zl!

zakupy świetne, klasyczne, widać, że masz swój styl co do płaszczyka jest fajny ale sama należę do niewysokich osób i myślę, że ten krój optycznie skraca. Zgadzam się z Reese długość do bioder jest dla nas najodpowiedniejsza
nicegirl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-25, 09:10   #1611
praline
Zakorzenienie
 
Avatar praline
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: *
Wiadomości: 7 415
Dot.: STYCZEŃ - zapraszamy na zakupy :)

Cytat:
Napisane przez malgosinka Pokaż wiadomość
Praline - Te buciki są boskie, ale musisz się sama zastanowić, czy będziesz w nich chodzić, bo jeżeli nie, to w sumie zbędny wydatek. Na pewno ładnie się prezentują. Ja bardzo lubię obcasy, ale nie każdy jest przyzwyczajony w nich chodzić. To już indywidualna sprawa. Chyba, że zostawisz sobie je na specjalne okazje.
nikt tego tak trafnie nie napisał jak Ty! Postanowiłam, że dziś zwrócę bo są jednak za wysokie na pewno nie dam rady w nich chodzić podczas dłuższych eskapad.
praline jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-25, 09:11   #1612
pAtiŚ
Zakorzenienie
 
Avatar pAtiŚ
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Rzeszów / Stalowa Wola
Wiadomości: 12 704
Dot.: STYCZEŃ - zapraszamy na zakupy :)

Cytat:
Napisane przez Ivvonka Pokaż wiadomość
A tu wczesniejsze zakupy:

3 bluzki Kapphal po 49 zl kazda, dwie bezowe i jedna czarna (bezowe maja odcien zblizony do tej z cieniem), czarne kozaki z Zary (z 349 na 149) i pasek H&M (49,00).
świetne buty... i cena super
Cytat:
Napisane przez Ivvonka Pokaż wiadomość
I zastanawiam sie nad kupnem tego oto plaszczyka w H&M, ma przystepna cene (ok. 150 zl chyba). Odlozylam go. Boje sie tylko, ze bedzie mnie skracal optycznie, bo nie naleze do wysokich. Mam tylko 160 cm. Co myslicie? Kupic czy poczekac (do wiosny jeszcze troche) i poszukac dopasowanego zakietu albo miniplaszczyka z bezpieczna dlugoscia do bioder?

Aaa, i w C&A widzialam sliczne buciki! Niestety, rozmiar 36 jest na mnie za duzy. Urzekly mnie zwlaszcza takie na obcasie w kolorach caffe latte. Lakierowane i przechodzace w desen (cos jak te moje czerwone z Zary). Cudne! Polecam C&A - mozna tam znalezc obecnie ciekawe buciki juz za 69 zl!
ładny ten płaszczyk.
nie skraca cię tak bardzo
__________________

pAtiŚ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-25, 09:31   #1613
ulka653
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 9
Dot.: STYCZEŃ - zapraszamy na zakupy :)

Czesc Wszystkim, wiem ze Wy tutaj rozmawiacie o makijazach i wogole. Ale chcialabym tylko sie dowiedziec co myslicie i jakie jest wasze zdanie na temat tego jak nosza sie teraz, czy podobaja sie Wam spodnie wlozone do butow? i czy taki stroj pasuje na dyskoteke? Heh moze glupie pytanko, ale jestem ciekawa co o tym myslicie i jak Wam sie to podoba?? Odpowiadajcie! POZDRAWIAM;*
ulka653 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-25, 09:33   #1614
ulka653
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 9
Dot.: STYCZEŃ - zapraszamy na zakupy :)

Czesc Wszystkim co myslicie i jakie jest wasze zdanie na temat tego jak nosza sie teraz, czy podobaja sie Wam spodnie wlozone do butow? i czy taki stroj pasuje na dyskoteke? Heh moze glupie pytanko, ale jestem ciekawa co o tym myslicie i jak Wam sie to podoba?? Odpowiadajcie! POZDRAWIAM;*
ulka653 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-25, 09:34   #1615
pAtiŚ
Zakorzenienie
 
Avatar pAtiŚ
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Rzeszów / Stalowa Wola
Wiadomości: 12 704
Dot.: STYCZEŃ - zapraszamy na zakupy :)

Cytat:
Napisane przez ulka653 Pokaż wiadomość
Czesc Wszystkim, wiem ze Wy tutaj rozmawiacie o makijazach i wogole. Ale chcialabym tylko sie dowiedziec co myslicie i jakie jest wasze zdanie na temat tego jak nosza sie teraz, czy podobaja sie Wam spodnie wlozone do butow? i czy taki stroj pasuje na dyskoteke? Heh moze glupie pytanko, ale jestem ciekawa co o tym myslicie i jak Wam sie to podoba?? Odpowiadajcie! POZDRAWIAM;*
o makijażach? chyba nie

spodnie włożone do butów... chyba chodzi o kozaki, tak?
jeśli tak, to mi się podoba i tak chodzę.
a czy na dyskotekę to pasuje, to nie wiem, bo nie bywam na dyskotekach ;D
__________________

pAtiŚ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-25, 09:35   #1616
ulka653
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 9
Dot.: STYCZEŃ - zapraszamy na zakupy :)

tu chodzi tylko o taka mala porade dla mnie bo chce wiedziec czy tak pasuje isc na dyskoteke czy nie
ulka653 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-25, 09:37   #1617
siostra9
Raczkowanie
 
Avatar siostra9
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 171
Question Dot.: STYCZEŃ - zapraszamy na zakupy :)

Cytat:
Napisane przez kashmirka Pokaż wiadomość
szary sweterek z rękawami 3/4 Only

allegro 34,00,-
hehe po sweterku stwierdzam że masz niezły gust i będę obserwować twoje propozycje torebkowe a możesz podać linka do sweterka??
__________________
...
siostra9 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-25, 09:37   #1618
ulka653
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 9
Dot.: STYCZEŃ - zapraszamy na zakupy :)

acha no mnie tez sie to podoba i nie dawno kupilam sobie takie fajne kozaki, ale nie wiem czy pasi isc tak na dyske:P
ulka653 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-25, 09:47   #1619
siostra9
Raczkowanie
 
Avatar siostra9
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 171
Dot.: STYCZEŃ - zapraszamy na zakupy :)

Cytat:
Napisane przez nicegirl Pokaż wiadomość
zakupy świetne, klasyczne, widać, że masz swój styl co do płaszczyka jest fajny ale sama należę do niewysokich osób i myślę, że ten krój optycznie skraca. Zgadzam się z Reese długość do bioder jest dla nas najodpowiedniejsza

ja mam taki czarny płaszczyk dopasowany ale bez paska ( pasek jest ale nie używam) do kolan, i według mnie jak i osób znajomych właśnie mnie wydłuża (należę do maleńkich), ale myślę ze to właśnie ten pasek i podrapowany płaszczyk skraca sylwetkę - moje spostrzeżenie
__________________
...
siostra9 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-25, 09:48   #1620
joanna453
Wtajemniczenie
 
Avatar joanna453
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: z kosmosu
Wiadomości: 2 758
Dot.: STYCZEŃ - zapraszamy na zakupy :)

Cytat:
Napisane przez ulka653 Pokaż wiadomość
acha no mnie tez sie to podoba i nie dawno kupilam sobie takie fajne kozaki, ale nie wiem czy pasi isc tak na dyske:P
pasi pasi
__________________



Bloguję
joanna453 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:59.