REDUCE 15 mg :):) - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dietetyka > W krzywym zwierciadle odchudzania

Notka

W krzywym zwierciadle odchudzania
Jest do jedyne forum, na którym zamieszczamy wszystkie diety, które promują odchudzanie poprzez drastyczne ograniczenie kaloryczności, tzw. "diety głodówkowe", które nie mają nic wspólnego ze zdrowym odżywianiem.
  • Jest to forum stworzone dla osób, które chcą zwalczać wszystkie choroby powiązane z zaburzeniem łaknienia (anoreksja, bulimia, kompulsywne objadanie się) oraz dla osób, które pragną takim osobom radzić, pomagać i wspierać.
  • Na tym forum nie można namawiać do drastycznych metod zrzucania wagi, lecz można pisać o terapii przy ED.
  • Jedynie na tym forum osoby z zaburzeniami łaknienia mogą tworzyć swoje grupy wsparcia.
  • Forum to nie zastępuje psychologa ani profesjonalnej terapii.
  • Redakcja nie bierze odpowiedzialności za udzielane tutaj porady, natomiast z pełną stanowczością będziemy tępić wszelkie wątki "pro-ana".
  • Na forum obowiązuje dodatek do regulaminu, zapoznaj się z nim zanim weźmiesz udział w dyskusji.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-04-27, 09:13   #31
LejdiMarian82
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-04
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 4
GG do LejdiMarian82
Dot.: REDUCE 15 mg :):)

Cytat:
Napisane przez marika39 Pokaż wiadomość
coś tu strasznie cicho widze , że milenka80 juz nie głosuje w sumie inne wątki jaj lepiej wychodza w pouczaniu innych niż watek reduce
Witajcie Panie i Dziewczęta też poszukuję informacji odnośnie Reduce. Mam możliwość skorzystania z zakupu tego środka i poważnie się nad tym zastanawiam. W moim przypadku nadwaga jest nieodzownym elementem mojego ziemskiego bytu. Wkurza mnie to przeokropnie bo ani diety połączone z ćwiczeniami ani inne cuda wianki na patyku nie przynoszą efektu. Wiem, że zdrowie jest jedno i potrzebny jest szacunek do samego siebie. Nie mniej jednak ważne jest też aby życ w zgodzie z samym sobą, bo jak się sobie podobamy to i życie wydaje się byc łatwiejsze gorąco pozdrawiam wszystkie wytrwałe i dążące do zrzucenia tych paskudnych, zbędnych kg Panie... Aśka
LejdiMarian82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-27, 09:36   #32
marika39
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 1 444
GG do marika39 Send a message via Skype™ to marika39
Dot.: REDUCE 15 mg :):)

Cytat:
Napisane przez LejdiMarian82 Pokaż wiadomość
Witajcie Panie i Dziewczęta też poszukuję informacji odnośnie Reduce. Mam możliwość skorzystania z zakupu tego środka i poważnie się nad tym zastanawiam. W moim przypadku nadwaga jest nieodzownym elementem mojego ziemskiego bytu. Wkurza mnie to przeokropnie bo ani diety połączone z ćwiczeniami ani inne cuda wianki na patyku nie przynoszą efektu. Wiem, że zdrowie jest jedno i potrzebny jest szacunek do samego siebie. Nie mniej jednak ważne jest też aby życ w zgodzie z samym sobą, bo jak się sobie podobamy to i życie wydaje się byc łatwiejsze gorąco pozdrawiam wszystkie wytrwałe i dążące do zrzucenia tych paskudnych, zbędnych kg Panie... Aśka


witaj wsród nas

skoro sie tu znalazłaś masz taki sam problem jak my niestety. Zastanawiasz się nad reduce? powiedz czy brałąś już kieduś sibutramine? jaka masz wage , wzr i latka oczywiście, spowiadaj się to postaramy się pomóc i podtrzymac na duchu
marika39 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-27, 10:06   #33
LejdiMarian82
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-04
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 4
GG do LejdiMarian82
Dot.: REDUCE 15 mg :):)

Cytat:
Napisane przez marika39 Pokaż wiadomość
witaj wsród nas

skoro sie tu znalazłaś masz taki sam problem jak my niestety. Zastanawiasz się nad reduce? powiedz czy brałąś już kieduś sibutramine? jaka masz wage , wzr i latka oczywiście, spowiadaj się to postaramy się pomóc i podtrzymac na duchu
Witaj no właśnie nie brałam nic takiego do tej pory, ale po ostatniej wizycie u lekarza pani doktor napomniała właśnie o lekach typu meridia (choc są wycofane) i tak zaczęłam poszukiwania. Stan mojego zdrowia jest bardzo dobry, wyniki wszelkie w normie a nie wiadomo skąd problem z utratą wagi nie mniej jednak kolej na spowiedź: mam 30lat, jestem z Krakowa a teraz najgorsze mam 158cm wzrostu i ważę 90kg. Masakra czuję się jak wieloryb(i uwielbiam z tego żartowac) ale chcę zrzucic ten wstrętny nadmiar bo mnie krew zalewa jak czuję gdy tłuszcz mi faluje... Jedynym pocieszeniem dla mnie jest proporcjonalna budowa ciała (mam figurę klepsydry) więc nawet jak na wieloryba to dośc kształtna jestem.. wsparcie z Waszej strony ma ogromne znaczenie, ponieważ mój małżonek (chyba z zazdrości, że ktoś się za mną obejrzy) jest delikatnie mówiąc sceptyczny. Poza tym dołączyłam do tego forum ze względu na atmosferę, a że mam wesołą naturę to jakoś (mam nadzieję) będzie mi łatwiej wytrwac...
LejdiMarian82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-27, 13:23   #34
marika39
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 1 444
GG do marika39 Send a message via Skype™ to marika39
Dot.: REDUCE 15 mg :):)

Cytat:
Napisane przez LejdiMarian82 Pokaż wiadomość
Witaj no właśnie nie brałam nic takiego do tej pory, ale po ostatniej wizycie u lekarza pani doktor napomniała właśnie o lekach typu meridia (choc są wycofane) i tak zaczęłam poszukiwania. Stan mojego zdrowia jest bardzo dobry, wyniki wszelkie w normie a nie wiadomo skąd problem z utratą wagi nie mniej jednak kolej na spowiedź: mam 30lat, jestem z Krakowa a teraz najgorsze mam 158cm wzrostu i ważę 90kg. Masakra czuję się jak wieloryb(i uwielbiam z tego żartowac) ale chcę zrzucic ten wstrętny nadmiar bo mnie krew zalewa jak czuję gdy tłuszcz mi faluje... Jedynym pocieszeniem dla mnie jest proporcjonalna budowa ciała (mam figurę klepsydry) więc nawet jak na wieloryba to dośc kształtna jestem.. wsparcie z Waszej strony ma ogromne znaczenie, ponieważ mój małżonek (chyba z zazdrości, że ktoś się za mną obejrzy) jest delikatnie mówiąc sceptyczny. Poza tym dołączyłam do tego forum ze względu na atmosferę, a że mam wesołą naturę to jakoś (mam nadzieję) będzie mi łatwiej wytrwac...



brawo tak trzymaj, niech mąż pieje z zadzrosci , że faceci się oglądają za Tobą
co do pani doktor, dziwi mnie , że wspomina takie leki , gdzie z tego co wiem lekarze są przeciwni tym lekom po ich wycofaniu, no ale nie ważne
jeśli chodzi o proporcje, masz takie same jak miałam ja kiedy startowałam z odchudzaniem , tylko troszkę wielkości , się różnią , ale 30 kg też miałam za dużo - oczywiście porównując do wzrostu)

Ważne , że jesteś zdrowa przynajmniej tak twierdzisz, co do REDUCE, to nie brałam tego leku , znam tylko opinie , waga idzie w dół u dziewczyn jakieś 4-6 kg w 1 miesiącu, a póżniej w 2 m-cu jak przy każdym leku waga staje i zaczyna ruszać powoli, więc działanie jest jakie jest. Te wszystkie leki maja sibutramine więc działanie i skutki uboczne- dyskomfort jest zawsze taki sam Jedne dziewczyny zarzekają na ciągły bół głowy przez 1 tydz. kołatanie serca, wysokie ciśnienie zawroty itp. A nad lekami jakie byś chiałabrac, trzeba się zastanowić , żeby cos dały - pomogły a nie wywalić pieniadze, problem w tym , że nie brałaś takich leków i nie wiadomo co doradzić, czy takie co nie powoduja az takich dolegliwośći czy takie co dziewczyny mówią ze źle się czują oczywiście to tez zależy od osoby jak toleruje taki lek . Ale zawsze cos się znajdzie , jeśli moge to masz do wyboeu ...reduce, sibutril , sibuslim , sibumax. Tylko trzeba wybrać i patrzeć jak waga leci w dół

WITAJ NA FORUM WESOŁA DUSZYCZKO BĘDZIE RAŹNIEJ

Edytowane przez marika39
Czas edycji: 2012-04-27 o 13:24
marika39 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-27, 13:45   #35
LejdiMarian82
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-04
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 4
GG do LejdiMarian82
Dot.: REDUCE 15 mg :):)

Cytat:
Napisane przez marika39 Pokaż wiadomość
brawo tak trzymaj, niech mąż pieje z zadzrosci , że faceci się oglądają za Tobą
co do pani doktor, dziwi mnie , że wspomina takie leki , gdzie z tego co wiem lekarze są przeciwni tym lekom po ich wycofaniu, no ale nie ważne
jeśli chodzi o proporcje, masz takie same jak miałam ja kiedy startowałam z odchudzaniem , tylko troszkę wielkości , się różnią , ale 30 kg też miałam za dużo - oczywiście porównując do wzrostu)

Ważne , że jesteś zdrowa przynajmniej tak twierdzisz, co do REDUCE, to nie brałam tego leku , znam tylko opinie , waga idzie w dół u dziewczyn jakieś 4-6 kg w 1 miesiącu, a póżniej w 2 m-cu jak przy każdym leku waga staje i zaczyna ruszać powoli, więc działanie jest jakie jest. Te wszystkie leki maja sibutramine więc działanie i skutki uboczne- dyskomfort jest zawsze taki sam Jedne dziewczyny zarzekają na ciągły bół głowy przez 1 tydz. kołatanie serca, wysokie ciśnienie zawroty itp. A nad lekami jakie byś chiałabrac, trzeba się zastanowić , żeby cos dały - pomogły a nie wywalić pieniadze, problem w tym , że nie brałaś takich leków i nie wiadomo co doradzić, czy takie co nie powoduja az takich dolegliwośći czy takie co dziewczyny mówią ze źle się czują oczywiście to tez zależy od osoby jak toleruje taki lek . Ale zawsze cos się znajdzie , jeśli moge to masz do wyboeu ...reduce, sibutril , sibuslim , sibumax. Tylko trzeba wybrać i patrzeć jak waga leci w dół

WITAJ NA FORUM WESOŁA DUSZYCZKO BĘDZIE RAŹNIEJ
Prawdę mówiąc to się obawiam właśnie skutków ubocznych. Chyba na razie się wstrzymam i nadal będę przestrzegac swojej diety, poza tym mam umówioną wizytę u dietetyka więc wszystko się rozjaśni. Nie zmienia to faktu, że będę bierna i czekała na cud... Mimo to w akcie desperacji człowiek jest do wielu rzeczy skłonny i ja także... :pała:
LejdiMarian82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-27, 19:27   #36
ewelinka4141
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-04
Lokalizacja: Solne Miasto :)
Wiadomości: 46
GG do ewelinka4141
Dot.: REDUCE 15 mg :):)

Oo widze ze cie odblokowali wszystkiego najlepszego
ewelinka4141 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-27, 19:41   #37
marika39
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 1 444
GG do marika39 Send a message via Skype™ to marika39
Dot.: REDUCE 15 mg :):)

Cytat:
Napisane przez ewelinka4141 Pokaż wiadomość
Oo widze ze cie odblokowali wszystkiego najlepszego


dziękuje bardzo

jak kg? byłam na forum dzisiaj ale , jak dobrze pamietam 400g mniej?
marika39 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-04-28, 13:19   #38
LejdiMarian82
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-04
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 4
GG do LejdiMarian82
Dot.: REDUCE 15 mg :):)

Cytat:
Napisane przez marika39 Pokaż wiadomość
brawo tak trzymaj, niech mąż pieje z zadzrosci , że faceci się oglądają za Tobą
co do pani doktor, dziwi mnie , że wspomina takie leki , gdzie z tego co wiem lekarze są przeciwni tym lekom po ich wycofaniu, no ale nie ważne
jeśli chodzi o proporcje, masz takie same jak miałam ja kiedy startowałam z odchudzaniem , tylko troszkę wielkości , się różnią , ale 30 kg też miałam za dużo - oczywiście porównując do wzrostu)

Ważne , że jesteś zdrowa przynajmniej tak twierdzisz, co do REDUCE, to nie brałam tego leku , znam tylko opinie , waga idzie w dół u dziewczyn jakieś 4-6 kg w 1 miesiącu, a póżniej w 2 m-cu jak przy każdym leku waga staje i zaczyna ruszać powoli, więc działanie jest jakie jest. Te wszystkie leki maja sibutramine więc działanie i skutki uboczne- dyskomfort jest zawsze taki sam Jedne dziewczyny zarzekają na ciągły bół głowy przez 1 tydz. kołatanie serca, wysokie ciśnienie zawroty itp. A nad lekami jakie byś chiałabrac, trzeba się zastanowić , żeby cos dały - pomogły a nie wywalić pieniadze, problem w tym , że nie brałaś takich leków i nie wiadomo co doradzić, czy takie co nie powoduja az takich dolegliwośći czy takie co dziewczyny mówią ze źle się czują oczywiście to tez zależy od osoby jak toleruje taki lek . Ale zawsze cos się znajdzie , jeśli moge to masz do wyboeu ...reduce, sibutril , sibuslim , sibumax. Tylko trzeba wybrać i patrzeć jak waga leci w dół

WITAJ NA FORUM WESOŁA DUSZYCZKO BĘDZIE RAŹNIEJ
Widzę że to co wczoraj pisałam nie dotarło mniejsza o to.. a więc umówiłam sobie wizytę u dietetyka (na 9 maja) a póki co trwam w swojej diecie MŻ. Dzisiaj z ciekawości testuję jednodniową oczyszczającą dietę owsiankową. Przyznaje, że jest smaczna a co więcej raz na jakiś czas przyda się oczyszczanie a jeśli chodzi o Reduce to chyba chwilowo się wstrzymam z zakupem, ale desperacja jest większa niż mi się wydawało... Mam chęc posłac te wszystkie kg w diably i ich więcej nie oglądac... Póki co pozdrawiam wszystkie Forumowiczki i do miłego.. Weekend czas zacząc
LejdiMarian82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-30, 23:23   #39
gosia343434
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 32
Dot.: REDUCE 15 mg :):)

Witam Was też jakiś czas śledzę co tu radzicie .Tak jak Wy czekam na efekty tbl i jestem na diecie od początku roku.Millenka pani doktor to mi zaleciła herbatkę z senesem pomojając że takie herbatki to pije już 20 lat bo mam słabą przemianę materii dietetyczka też była i jej dieta też mi nie pomogła bo tyle jedzenia i tak często to nigdy nie jadłam więc też lipa chociaż długo ją stosowałam nie poddając się dla mnie raczej ratunkiem są tbl.
gosia343434 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-03, 06:50   #40
marika39
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 1 444
GG do marika39 Send a message via Skype™ to marika39
Dot.: REDUCE 15 mg :):)

Cytat:
Napisane przez iman80 Pokaż wiadomość
A czy w ogóle zastanawiałyście się kiedykolwiek jaki skład mają takie leki???



trudno nie wiedzieć
marika39 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-03, 18:41   #41
Wanga
Raczkowanie
 
Avatar Wanga
 
Zarejestrowany: 2012-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 33
Dot.: REDUCE 15 mg :):)

Ewelinka, bierzesz to dalej? Chudniesz?
Wanga jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-05-03, 18:59   #42
marika39
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 1 444
GG do marika39 Send a message via Skype™ to marika39
Dot.: REDUCE 15 mg :):)

ewelinka bierze, bierze ten lek narazie ma przestój idź na forum kafeterii tam ja znajdziesz
marika39 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-03, 19:09   #43
Wanga
Raczkowanie
 
Avatar Wanga
 
Zarejestrowany: 2012-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 33
Dot.: REDUCE 15 mg :):)

Dzięki, nie wiem co mam zamówić, muszę się porozglądać
Wanga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-04, 20:28   #44
sante
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 2 359
Dot.: REDUCE 15 mg :):)

przelałam dzisiaj kaskę na Reduce,spodziewam się paczuszki w przyszłym tygodniu.Boję się ,że nie zadziała
sante jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-04, 20:33   #45
marika39
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 1 444
GG do marika39 Send a message via Skype™ to marika39
Dot.: REDUCE 15 mg :):)

hej , dlaczego myslisz że nie zadziała?
ile masz wzr i wagi? duzo masz do zrzucenia?
marika39 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-04, 20:42   #46
sante
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 2 359
Dot.: REDUCE 15 mg :):)

168cm,waga 88kg i niesamowicie wilczy apetyt nie do opanowania.Obawiam się podróbek
sante jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-05, 04:07   #47
marika39
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 1 444
GG do marika39 Send a message via Skype™ to marika39
Dot.: REDUCE 15 mg :):)

no to masz troche do zrzucenia a od kogo brałaś jesli to nie tajemnieca? jak nie chcesz tu na PW
marika39 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-05, 11:27   #48
sante
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 2 359
Dot.: REDUCE 15 mg :):)

nikt mi nie chciał podpowiedzieć,więc wybrałam "zakutego rycerza"nie znalazłam negatywnych komentarzy.Wiem,że i tak ryzykuję bo nie wiadomo kto kim jest
sante jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-05, 13:37   #49
marika39
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 1 444
GG do marika39 Send a message via Skype™ to marika39
Dot.: REDUCE 15 mg :):)

dobrze wybrałaś , a gdzie szukałas kontaktu? nie widziałam zebyś cos pisala, no chyba ze umknęło mojej uwadze
marika39 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-05-05, 15:43   #50
millenka80
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 660
Dot.: REDUCE 15 mg :):)

Cytat:
Napisane przez marika39 Pokaż wiadomość
coś tu strasznie cicho widze , że milenka80 juz nie głosuje w sumie inne wątki jaj lepiej wychodza w pouczaniu innych niż watek reduce
OO widzę ,że mnie śledzisz.Zaglądasz do innych moich wypowiedzi-postów(czyli sprawdzasz przeciwnika)
Ja tu nie"głosuję"ani nie"pouczam" tylko przestrzegam przed truciem się(zażywaniem leków bez konsultacji z lekarzem)!!

Cytat:
Napisane przez iman80 Pokaż wiadomość
A czy w ogóle zastanawiałyście się kiedykolwiek jaki skład mają takie leki???
Oczywiście,ze wiedzą,ale co tam,pragną jak najmniejszym wysiłkiem schudnąć!! Co niestety jest złe,ba jakoś nie wyczytałam,żeby rewelacyjnie chudły,a za to opisują skutki uboczne.
Jak można się tak świadomie truć!!
millenka80 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-05, 16:26   #51
sante
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 2 359
Dot.: REDUCE 15 mg :):)

Cytat:
Napisane przez millenka80 Pokaż wiadomość
OO widzę ,że mnie śledzisz.Zaglądasz do innych moich wypowiedzi-postów(czyli sprawdzasz przeciwnika)
Ja tu nie"głosuję"ani nie"pouczam" tylko przestrzegam przed truciem się(zażywaniem leków bez konsultacji z lekarzem)!!



Oczywiście,ze wiedzą,ale co tam,pragną jak najmniejszym wysiłkiem schudnąć!! Co niestety jest złe,ba jakoś nie wyczytałam,żeby rewelacyjnie chudły,a za to opisują skutki uboczne.
Jak można się tak świadomie truć!!
mam prawie 50lat,większość dziewczyn też jest pełnoletnia nie musisz mówić co jest dla nas dobre,równie dobrze mogę palić fajki i pić nałogowo.Jeśli drażni ciebie ten temat to nie zaglądaj tutaj .Ja twojego życia nie zamierzam analizować .Pozdrawiam

---------- Dopisano o 16:26 ---------- Poprzedni post napisano o 16:19 ----------

Cytat:
Napisane przez marika39 Pokaż wiadomość
dobrze wybrałaś , a gdzie szukałas kontaktu? nie widziałam zebyś cos pisala, no chyba ze umknęło mojej uwadze
w wątku slimex15 ktoś podał link,a potem już wyszukiwarka
sante jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-05, 16:32   #52
marika39
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 1 444
GG do marika39 Send a message via Skype™ to marika39
Dot.: REDUCE 15 mg :):)

mam prawie 50lat,większość dziewczyn też jest pełnoletnia nie musisz mówić co jest dla nas dobre,równie dobrze mogę palić fajki i pić nałogowo.Jeśli drażni ciebie ten temat to nie zaglądaj tutaj .Ja twojego życia nie zamierzam analizować .Pozdrawiam[COLOR="Silver"]



brawo , masz racje , przyklaskuje Tobie .tak jak napisalam , niech idzie tam gdzie jej watki najlepiej ida ....bo tu nic po jej pisaniu



a tak poza tym milenka , nigogo nie interesuje Twoje zdanie na temat czy Ci się podoba nasze podejście do życia i trucie sie

Edytowane przez marika39
Czas edycji: 2012-05-05 o 16:34
marika39 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-05, 18:12   #53
millenka80
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 660
Dot.: REDUCE 15 mg :):)

Cytat:
Napisane przez sante Pokaż wiadomość
mam prawie 50lat,większość dziewczyn też jest pełnoletnia nie musisz mówić co jest dla nas dobre,równie dobrze mogę palić fajki i pić nałogowo.Jeśli drażni ciebie ten temat to nie zaglądaj tutaj .Ja twojego życia nie zamierzam analizować .Pozdrawiam
Forum służy do wypowiadanie swojego zdania i nikt nie moze mi tego zabronić.Tak samo moge napisać Tobie,ze jesli nie podobaja Ci sie moje wypowiedzi to ich nie czytaj! Nie rozumiem jak może dorosła kobieta"zachecać"do łykania tego świństwa czy w taki sposób porównywać palenie papierosów czy picie alkoholu! Te leki sa na bazie narkotyków otumaniają,dezorientują i oszukują organizm(mózg).
O mnie niech się trują,ja tylko odradzam i tyle!

Cytat:
Napisane przez marika39 Pokaż wiadomość
brawo , masz racje , przyklaskuje Tobie .tak jak napisalam , niech idzie tam gdzie jej watki najlepiej ida ....bo tu nic po jej pisaniu



a tak poza tym milenka , nigogo nie interesuje Twoje zdanie na temat czy Ci się podoba nasze podejście do życia i trucie sie
Ciekawe czy tak będziesz bic brawo jak się okaże w przyszłości,ze sobie zaszkodziłaś.To,że Ciebie nie interesuje nie znaczy ,ze wszystkich! Juz sam fakt ,że wątek jest w "krzywym zwierciadle odchudzania"mówi sam za siebie! A później niektórzy się dziwią ile osób zmaga się z ED. Dla mnie zarzywaj je "na zdrowie"!
P.s nie powtarzaj się ,bo wiem,że mnie śledzisz!
millenka80 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-05, 18:33   #54
marika39
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 1 444
GG do marika39 Send a message via Skype™ to marika39
Dot.: REDUCE 15 mg :):)

Cytat:
Napisane przez millenka80 Pokaż wiadomość
Forum służy do wypowiadanie swojego zdania i nikt nie moze mi tego zabronić.Tak samo moge napisać Tobie,ze jesli nie podobaja Ci sie moje wypowiedzi to ich nie czytaj! Nie rozumiem jak może dorosła kobieta"zachecać"do łykania tego świństwa czy w taki sposób porównywać palenie papierosów czy picie alkoholu! Te leki sa na bazie narkotyków otumaniają,dezorientują i oszukują organizm(mózg).
O mnie niech się trują,ja tylko odradzam i tyle!



Ciekawe czy tak będziesz bic brawo jak się okaże w przyszłości,ze sobie zaszkodziłaś.To,że Ciebie nie interesuje nie znaczy ,ze wszystkich! Juz sam fakt ,że wątek jest w "krzywym zwierciadle odchudzania"mówi sam za siebie! A później niektórzy się dziwią ile osób zmaga się z ED. Dla mnie zarzywaj je "na zdrowie"!
P.s nie powtarzaj się ,bo wiem,że mnie śledzisz!
co robie? śledze? a co mnie obchodzi co ty robisz? nie bądź śmieszna a co bedzie ze mną kiedys .nic ci do tego.w krzywym zwierciadle to chyba całe życie jesteś, masz swoje sex POSTY to idź tam i nie marudź tutaj-POPRAWIONE

wypowiedziałaś swoje zdanie i dziękujemy juz - a nie ciągle to samo ,Nawiedzona z tym śledzeniem , komu by sie chciało to czytac

Edytowane przez marika39
Czas edycji: 2012-05-06 o 04:16
marika39 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-05, 20:20   #55
millenka80
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 660
Dot.: REDUCE 15 mg :):)

Marika,nie wiem ile zjadłaś tych tabletek,ale juz jestes nadpobudliwa,wyluzuj.Jeszcze nigdy nie zakładałam wątku,co jedynie może sprawdziłaś gdzie pisałam(co oznacza ,ze mnie śledzisz) i teraz tu wypisujesz,że watki zakładam.No chyba,ze nie odróżniasz wątku,od postu
millenka80 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-06, 13:57   #56
sante
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 2 359
Dot.: REDUCE 15 mg :):)

widać,że dziewczyna ma misję życiową,niech się wygada,gdzie indziej jej nie słuchają dajmy jej szansę zaistnieć
sante jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-06, 14:05   #57
marika39
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 1 444
GG do marika39 Send a message via Skype™ to marika39
Dot.: REDUCE 15 mg :):)

Cytat:
Napisane przez sante Pokaż wiadomość
widać,że dziewczyna ma misję życiową,niech się wygada,gdzie indziej jej nie słuchają dajmy jej szansę zaistnieć
napisałam na PW , odnośnie farbki a od przyszłego tyg. reduce? kg bedą leciały jak mało co trzymam kciuki za efekty
marika39 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-07, 02:48   #58
millenka80
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 660
Dot.: REDUCE 15 mg :):)

Cytat:
Napisane przez marika39 Pokaż wiadomość
co robie? śledze? a co mnie obchodzi co ty robisz? nie bądź śmieszna a co bedzie ze mną kiedys .nic ci do tego.w krzywym zwierciadle to chyba całe życie jesteś, masz swoje sex POSTY to idź tam i nie marudź tutaj-POPRAWIONE

wypowiedziałaś swoje zdanie i dziękujemy juz - a nie ciągle to samo ,Nawiedzona z tym śledzeniem , komu by sie chciało to czytac
A co zazdrościsz,że czytam wątki o seksie( z resztą nie tylko te). Sama tam zaglądasz skoro mnie wyśledziłaś.
P.s. widzę,że edytowałaś i poprawiłaś
millenka80 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-08, 14:06   #59
ewelinka4141
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-04
Lokalizacja: Solne Miasto :)
Wiadomości: 46
GG do ewelinka4141
Dot.: REDUCE 15 mg :):)

Witam dziewczyny, ja własnie dzisiaj byłam u lekarza skonsultować wyniki i jak sie okazało wszystko świetnie nerki wporzadku, wątroba "jak u dziecka" słowa pani doktor i serduszko równiez jestem zdrowa jak ryba wiec zastanawiam się czy nie wrócić do Reduce, tylko chyba będe brała co drugi dzień
ewelinka4141 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-08, 18:17   #60
marika39
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 1 444
GG do marika39 Send a message via Skype™ to marika39
Dot.: REDUCE 15 mg :):)

fajnie że wszystko ok, zreszta dlaczego miałoby nie byc jaki powód brania co 2 dzień? złe samopoczucie? bół głowy?
trzymamy kciuki i daj znac jak tam idzie walka
marika39 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum W krzywym zwierciadle odchudzania


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:57.