meizitang- doświadczenia - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dietetyka > W krzywym zwierciadle odchudzania

Notka

W krzywym zwierciadle odchudzania
Jest do jedyne forum, na którym zamieszczamy wszystkie diety, które promują odchudzanie poprzez drastyczne ograniczenie kaloryczności, tzw. "diety głodówkowe", które nie mają nic wspólnego ze zdrowym odżywianiem.
  • Jest to forum stworzone dla osób, które chcą zwalczać wszystkie choroby powiązane z zaburzeniem łaknienia (anoreksja, bulimia, kompulsywne objadanie się) oraz dla osób, które pragną takim osobom radzić, pomagać i wspierać.
  • Na tym forum nie można namawiać do drastycznych metod zrzucania wagi, lecz można pisać o terapii przy ED.
  • Jedynie na tym forum osoby z zaburzeniami łaknienia mogą tworzyć swoje grupy wsparcia.
  • Forum to nie zastępuje psychologa ani profesjonalnej terapii.
  • Redakcja nie bierze odpowiedzialności za udzielane tutaj porady, natomiast z pełną stanowczością będziemy tępić wszelkie wątki "pro-ana".
  • Na forum obowiązuje dodatek do regulaminu, zapoznaj się z nim zanim weźmiesz udział w dyskusji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-11-28, 21:06   #1
tilian
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 11

meizitang- doświadczenia


Otwieram ten wątek aby podzielić się z Wami spostrzeżeniami i aby porównać wyniki przyjmowania tabletek meizitang. Chciałabym poprosić abyście nie wstawiały tu ostrzeżeń ani pouczeń bo tego jest na forach o tych tabletkach pełno- więc jak ktoś chce poczytać o tym jak mogą zaszkodzić to był tu na forum już taki wątek.

Zapoznałam się z możliwymi konsekwencjami zdrowotnymi a także znam skład tabletek. Nie pytajcie się o to bo można te informacje wygooglować.

Stosowałam tylko jedną dietę wcześniej-niestety dukana, efekty były cudne ale krótkotrwałe. Jestem dość aktywną osobą i jem normalnie (z przestępstw: czekolada przed okresem, może za dużo mięsa ale regularnie i dużo warzyw). Od kiedy 7lat temu wskoczyło mi po tabletkach antykoncepcyjnych 8kg tak do dziś z tych ostatnich 5/6 kg nie mogę zejść. Mam 170cm wzrostu i ok.62kg. O istnieniu tabletek powiedziała mi koleżanka która na nich straciła naprawdę dużo zbędnego tłuszczyku - naprawdę niesamowity efekt, do tego nie ma jojo i nie miała efektów ubocznych oprócz 3 pierwszych dni lekkiego bólu głowy i kołatania serca (do dziś efekty diety bez zmian- znaczy fajna figura i nie przytyła).

A więc dałam się namówić i chcę Wam opisać jak one na mnie działają. Jest to meizitang zielony, oryginalny. Może jest tu więcej forumowiczek które go stosowały i podzielą się doświadczeniem aby inne dziewczyny mogły poczytać o działaniu- czego ja osobiście szukałam i nie za bardzo mogłam znaleźć - jak krok po kroku meizitang działa na organizm.

Jestem po czwartej tabletce. Przez pierwsze 3 dni- żadnego efektu. Nie bolała mnie głowa, nie czułam się podenerwowana, nie trzęsły mi się ręce, spałam normalnie. Efekt na wadze - no cóż, mało widoczne i nie powiem czy związane z tabletkami. Jestem przed okresem więc troszkę więcej wody nabrałam i jestem cięższa niż w trakcie cyklu.
4dzień- mam lekkie problemy ze snem (niespotykane u mnie), wstałam wcześniej i bez uczucia zaspania (a dużo czasu zabiera mi rozbudzenie się rano i lubię spać dłużej), mam trochę wrażenie 'rozedrgania' ale nie jest to nieprzyjemne. Nie 'nosi mnie' i cały czas nie czuję żeby mi się nie chciało jeść- mam normalny apetyt (nigdy nie miałam potrzeby jedzenia ciągle czy podjadania), jestem lekko głodna tak co 4 godz. A i dodam ze nie stosuje diety! Ćwicze tak jak wcześniej - od przypadku do przypadku ok.2 razy w tyg. Efekt na wadze- zwalam brak efektu na 'wodę przedokresową', może 0,5kg mniej (ale to nie jest precyzyjne bo za mało znaczące i fakt 'życzeniowe' bo chcę w to wierzyć.)

pozdrawiam Was i czekam na odpowiedzi...

Edytowane przez tilian
Czas edycji: 2014-05-23 o 08:40
tilian jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-29, 10:48   #2
sandra1892
Zadomowienie
 
Avatar sandra1892
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 1 046
Dot.: meizitang- doświadczenia

No co sie dziwisz, ze masz takie objawy ?? Przecież podobno wiesz o tabletkach duzo i zdecydowałas sie je brac bez wzgledu na skutki uboczne. Twoje objawy sa dokladnie takie jak po zazyciu amfetaminy czyli bezsennosc i energia.

Po za tym te tabsy sa dla osob z nadwaga czy otyloscia A ty otyla nie jestes. Dietka 1500 kcal i cwiczenia nie wyszkodza ci krzywdy, ale tabletki juz tak. Problemy z sercem i cisnieniem w przyszlosci . Ja tylko raz za namowa kolegow i kolezanek kilka lat temu sprobowalam tej substancji na ktorej sa te tabletki i do tej pory borykam sie z problemami cisnienia przyspieszonym tetnem i zawrotami glowy.
__________________

Edytowane przez sandra1892
Czas edycji: 2012-11-29 o 10:52
sandra1892 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-29, 11:19   #3
nosferatku
Zadomowienie
 
Avatar nosferatku
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 1 923
Dot.: meizitang- doświadczenia

Cytat:
Napisane przez sandra1892 Pokaż wiadomość
No co sie dziwisz, ze masz takie objawy ?? Przecież podobno wiesz o tabletkach duzo i zdecydowałas sie je brac bez wzgledu na skutki uboczne. Twoje objawy sa dokladnie takie jak po zazyciu amfetaminy czyli bezsennosc i energia.

Po za tym te tabsy sa dla osob z nadwaga czy otyloscia A ty otyla nie jestes. Dietka 1500 kcal i cwiczenia nie wyszkodza ci krzywdy, ale tabletki juz tak. Problemy z sercem i cisnieniem w przyszlosci . Ja tylko raz za namowa kolegow i kolezanek kilka lat temu sprobowalam tej substancji na ktorej sa te tabletki i do tej pory borykam sie z problemami cisnienia przyspieszonym tetnem i zawrotami glowy.
Są wątki na tym forum, na których za taką "amfetaminową" wypowiedź grono zażywających specyfik pań ukręciłoby Ci głowę.
Polecam: "adipex retard" w dziale "Dietetyka" ;-))

tilian, nie masz nadwagi, po co się odchudzasz?
nosferatku jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-29, 11:34   #4
sandra1892
Zadomowienie
 
Avatar sandra1892
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 1 046
Dot.: meizitang- doświadczenia

Cytat:
Napisane przez nosferatku Pokaż wiadomość
Są wątki na tym forum, na których za taką "amfetaminową" wypowiedź grono zażywających specyfik pań ukręciłoby Ci głowę.
Polecam: "adipex retard" w dziale "Dietetyka" ;-))

tilian, nie masz nadwagi, po co się odchudzasz?
Jakoś mnie nie rusza to. Napisalam prawde. No ale nie od dzis wiem, ze prawda na forum to zuooo
__________________
sandra1892 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-29, 11:53   #5
loud
Raczkowanie
 
Avatar loud
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: EP
Wiadomości: 257
Dot.: meizitang- doświadczenia

Nie mogę zrozumieć jak można mieć tak niską samoocenę, żeby ryzykować zdrowie dla kilku kilogramów .
Nikomu źle nie życzę,ale powinno pokarać jedną czy drugą życzliwą koleżankę która (jeszcze) nie doświadczyła skutków ubocznych i namawia oraz propaguje do zażywania
__________________
I tura ----> do 65 kg MISSION COMPLETED
II tura ----> 65-64-63-62-61--59-58-57-56-55
loud jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-29, 12:11   #6
sandra1892
Zadomowienie
 
Avatar sandra1892
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 1 046
Dot.: meizitang- doświadczenia

ciezko odmowic sobie przyjemnosci z jedzenia potraw kalorycznych bo mozna lyknac tableteczke, no nie? Ale jakim kosztem. To, że jednej nic sie nie stalo nie znaczy, ze autorka watku tez bedzie czuc sie ok. Ile jest w sieci czy to na forach czy na stronach ostrzezen o tym co powoduja te Adipexy czy inne swinstwa. Tym bardziej mnie dziwi to, ze osoba ktora tak na prawde nie potrzebuje odchudzania, zamiast zmienic nawyki i zapisac sie na silownie zeby wyzezbic sylwetke bierze takie swinstwo i ryzykuje utrata zdrowia, a w niektorych przypadkach zycia, w imie czego ? NIE ROZUMIEM
__________________

Edytowane przez sandra1892
Czas edycji: 2012-11-29 o 12:16
sandra1892 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-15, 12:25   #7
psmutna
Przyczajenie
 
Avatar psmutna
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 2
Dot.: meizitang- doświadczenia

Witam mam do sprzedania meizitang
http://www.oglaszamy24.pl/ogloszenie..._id=1545083407
Jakiś czas temu kupiłam od znajomej dwa opakowania Meizitangu Zielonego dla mnie i dla siostry, chciałam spróbować z siostrą tych tabletek lecz odmówiła, nie mam jej tego za złe..
Przez pierwsze 3 dni byłam nadpobudliwa i rozkojarzona, dziwnie się czułam, w jamie ustnej mialam sucho to było nieprzyjemne ale dało się jakoś wytrzymać. Nic prawie nie jadłam, siostra była zdziwiona bo zawsze byłam pierwsza do jedzenia
Serce mi mocniej biło, miewałam bóle głowy i było mi gorąco. Ale przeczytałam że to raczej normalne po zażyciu meizitangu
Po około tygodniu była masakra przez to że cały dzień nic prawie nie jadłam tylko małe śniadanie na które i tak nie miałam ochoty, to siostra kazała mi jeść troche obiadu żebym miała energię, nieraz wymiotowałam Miałam dziwne pomysły, wstałam z łóżka o 4 w nocy bo nie mogłam zasnąć i poszłam z psem na godzinny spacer (tak wiem głupie) Chodziłam po mieście oglądając przez szybę różne rzeczy ze sklepu.. Po około 2 dniach oglądałam z tatą TV, serce mi waliło, zrobiłam się blada jak zwykle się trzęsłam i nie miałam siły, tata wiedział że biore te tabletki, się martwił czy nic mi nie jest, myślałam że zemdleje ( nie bede się rozpisywać, mama stwierdziła ze te tabletki są dla mnie za mocne, że mam słaby i delikatny organizm i już ich nie zażywam. Po nowym roku pomyśle nad jakąś inną metodą schudnięcia może jakieś słabsze tabletki. Teraz czuje się nawet nawet.. Znajoma od której wzięłam te tabletki też je brała i owszem też mało spała i w ogóle, ale nie działo się jej to co mi! schudła i nie mdlała. Dziewczyny a jak wy się czuliście po tych tabletkach? Też macie jakieś nieprzyjemne wspomnienia z ich zażywaniem, czy wszystko było w porządku? Serdecznie Pozdrawiam
psmutna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-12-19, 15:35   #8
tilian
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 11
Dot.: meizitang- doświadczenia

ja na początku miałam takie objawy jak napisałam tworząc ten wątek, zdarzyły mi się 3 noce w których gorzej spałam. ale po około tygodniu/8dnich wszytko przeszło, bardzo chciało mi się ćwiczyć, dobrze spałam, nie miałam suchości w ustach, w czasie 1 listka brałam tabletki codziennie 2 listek biorę co 2 dzień a 3 listek tabletek będe brała co 3. Schudłam jak na razie ok4 kilo i na nic nie mogę się skarżyć. Jem normalnie, wszystko mi smakuje, uczucie głodu mam ale lekkie tak około 3 razy dziennie. Zdrowo się odżywiam, to teraz łatwe bo nie mam mocnego uczucia głodu więc jedzenie za mną 'nie chodzi' (postawiłąm na zdrowe nawyki żywieniowe, róznorodnie, mało i często) . Jeżeli wiem że coś jest niezdrowe to po prostu tego nie jem. Poza tym nie mdlałam i nie wymiotowałam ani razu. Wszelakie skutki uboczne przeszły u mnie lekko i tylko na początku. Co dziwne w pierwszym tyg jadłam tak jak zawsze i miałam taki sam głód, dopiero potem mi się zmieniło. Zobaczę co będzie jak odstawię, ale teraz czuje się rewelacyjnie i co mi się najbardziej podoba mam jakby taki 'apetyt' na ćwiczenia.
tilian jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-07, 15:38   #9
cmok1989
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-03
Wiadomości: 10
Dot.: meizitang- doświadczenia

ja brałam dość długo ten specyfik z rok temu i kompletnie nic mi nie jest. zalezy od organizmu i rozumu. bo znam osoby ktore braly to po kilka tabletek dziennie... to co sie dziwic... albo takie ktore pily tylko wode zapominajac o jedzeniu... wszystko jest dla ludzi gdy sie tylko mysli.... po kazdym opakowaniu tabletek robilam 2 tyg przerwy i znowu... i tak przez 4 mies. rezultat - 23 kg. jadlam sniadanie i obiadokolacje ktora byla o godz. 15. przy tym bardzo duzo pilam. robilam badania i nic mi nie jest do tej pory. jak dla mnie to cudo....
cmok1989 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-05, 18:13   #10
magda3035
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 25
Dot.: meizitang- doświadczenia

Cześć
Ja biorę M zielony , dzisiaj 7 tabletka. Mam lekkie bóle głowy, spać po nocach nie mogę, suchość w ustach, jednak co do jedzenia to nie czuję większej różnicy, tzn nie obżeram się ale niekiedy w ciągu dnia odczuwam lekki głód, czyli nie mam za specjalnie zahamowanego apetytu. Waga stoi w miejscu. Nie mam wielkiej nadwagi, przy 166 cm ważę 69-70 kg. Chciałabym schudnąć choć do 60. Brałam już kiedyś M zielony i była to podróbka, objawów żadnych, więc teraz mam porównanie.
Jak myślicie, czy na mnie nie działa sibutramina?
Jeśli tak jest to co byście mi polecali? Słyszałam (czytałam) że Lida ma inny skład.
Proszę kogoś kto wie o odpowiedź.
Magda
magda3035 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-15, 16:09   #11
beata150675
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 1
Dot.: meizitang- doświadczenia

Cytat:
Napisane przez magda3035 Pokaż wiadomość
Cześć
Ja biorę M zielony , dzisiaj 7 tabletka. Mam lekkie bóle głowy, spać po nocach nie mogę, suchość w ustach, jednak co do jedzenia to nie czuję większej różnicy, tzn nie obżeram się ale niekiedy w ciągu dnia odczuwam lekki głód, czyli nie mam za specjalnie zahamowanego apetytu. Waga stoi w miejscu. Nie mam wielkiej nadwagi, przy 166 cm ważę 69-70 kg. Chciałabym schudnąć choć do 60. Brałam już kiedyś M zielony i była to podróbka, objawów żadnych, więc teraz mam porównanie.
Jak myślicie, czy na mnie nie działa sibutramina?
Jeśli tak jest to co byście mi polecali? Słyszałam (czytałam) że Lida ma inny skład.
Proszę kogoś kto wie o odpowiedź.
Magda
Proszę podaj mi namiary na zielony meiitang. Dzieki
beata150675 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-05-17, 10:23   #12
cmok1989
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-03
Wiadomości: 10
Dot.: meizitang- doświadczenia

Cytat:
Napisane przez magda3035 Pokaż wiadomość
Cześć
Ja biorę M zielony , dzisiaj 7 tabletka. Mam lekkie bóle głowy, spać po nocach nie mogę, suchość w ustach, jednak co do jedzenia to nie czuję większej różnicy, tzn nie obżeram się ale niekiedy w ciągu dnia odczuwam lekki głód, czyli nie mam za specjalnie zahamowanego apetytu. Waga stoi w miejscu. Nie mam wielkiej nadwagi, przy 166 cm ważę 69-70 kg. Chciałabym schudnąć choć do 60. Brałam już kiedyś M zielony i była to podróbka, objawów żadnych, więc teraz mam porównanie.
Jak myślicie, czy na mnie nie działa sibutramina?
Jeśli tak jest to co byście mi polecali? Słyszałam (czytałam) że Lida ma inny skład.
Proszę kogoś kto wie o odpowiedź.
Magda
hej ja osobiscie Lidy nie polecam...to jest najwieksze gowienko jakiemoze istniec...no i drozsze. Powiem ci szczerze ze odkad zaczelam to brac biore to od tej samej osoby i.... na poczatku efekty byla zaskakujace teraz juz zadne biore i nie czuje nic... zupelnie nic... jestem zalamana bo chce tak bardzo jeszcze schudnac a juz nie moge... sprzedawca twierdzi ze to sa wciaz te same... rozumiem ze organizm mogl sie przyzwyczaic i temu zwiekszylam dawke ale mimo wszystko nadal nic
cmok1989 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-18, 19:43   #13
magda3035
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 25
Dot.: meizitang- doświadczenia

Cytat:
Napisane przez beata150675 Pokaż wiadomość
Proszę podaj mi namiary na zielony meiitang. Dzieki
Nie chciałabym robić reklamy, potem będzie na mnie, że niby jestem sprzedawcą.
Przez 19 dni schudłam tylko 2 kg, dokończę to opakowanie i zamówię Adipex, chyba pewniejszy bo to "lek" dostępny m. in. w czeskich aptekach.
Brała któraś z Was adipex? Proszę o opinie.

---------- Dopisano o 20:43 ---------- Poprzedni post napisano o 20:40 ----------

Cytat:
Napisane przez cmok1989 Pokaż wiadomość
hej ja osobiscie Lidy nie polecam...to jest najwieksze gowienko jakiemoze istniec...no i drozsze. Powiem ci szczerze ze odkad zaczelam to brac biore to od tej samej osoby i.... na poczatku efekty byla zaskakujace teraz juz zadne biore i nie czuje nic... zupelnie nic... jestem zalamana bo chce tak bardzo jeszcze schudnac a juz nie moge... sprzedawca twierdzi ze to sa wciaz te same... rozumiem ze organizm mogl sie przyzwyczaic i temu zwiekszylam dawke ale mimo wszystko nadal nic
A robiłaś przerwę?
Czytałam, że trzeba robić przerwy właśnie dlatego, żeby organizm się nie przyzwyczaił. Co do ceny to Lida mniej więcej tyle samo kosztuje. Ja załam za M zielony 75 zł + przesyłka, chyba 10 zł.
magda3035 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-21, 23:59   #14
tilian
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 11
Dot.: meizitang- doświadczenia

Hej dziewczyny,

Ten wątek zakładałam trochę ponad rok temu, więc mogę się podzielić spostrzeżeniami długofalowymi. Trzeciego listka tamtych tabletek nawet nie dokończyłam bo zeszłam na nich do 54kilo a przy moim wzroście (170) było to już nie do końca estetyczne, ale po jakimś czasie wyrównało się do 55/56 i było naprawdę ok.
Pamiętacie że ćwiczyłam regularnie bo miałam energii dużo? Po odstawieniu tabletek dalej ćwiczyłam regularnie i zdrowo jadłam bo taki nawyk mi został.
Jedyne co schrzaniłam to to że w sumie nie jestem w stanie odstawić alko, nie piję codziennie ale zdarza się wino z chłopakiem, piwo ze znajomymi... normalne korzystanie z życia.
Kiedy brałam meizitang nie dotykałam się alkoholu bo bałam się o wątrobę, nigdzie nie znalazłam informacji jakie są konsekwencje takiego połączenia, ale po odstawieniu zdarzało mi się zaimprezować.
I przy takim trybie jaki prowadziłam po tabsach waga wracała ...ale powoli, wróciła 3 miesiące temu całkowicie.
Co do efektów ubocznych, żadnych dramatów które opisują dziewczyny na forach, z ciśnieniem ok, badania w normie, samopoczucie również. Dalej ćwiczę ale rzadziej, jem zdrowo ale też bez przesady. Więc podsumowując- tabletki są super bo dzięki nim potrafię kontrolować swój apetyt, na tyle że jak ktoś częstuje mnie czekoladą, to nie mam problemu z odmówieniem i mam ochotę na ćwiczenia. Ja po tabletkach jestem jak 'ogarnięta wersja Siebie', no ale bez nich dalej trzeba się wykazać siłą woli i determinacją żeby nawyki nie wróciły. Jak widać nic nie robi się samo.

Od 5 dni biorę zielone znów, lepsza kontrola apetytu wróciła, tym razem żadnych efektów ubocznych. (Piję nawet kawę słabą, choć wiem że nie powinnam), żadnych problemów przy wstawaniu rano, ale kopa do ćwiczeń zaczynam czuć delikatniej. Zdaję sobie sprawę że albo zrezygnuję z przyjemności trunkowania się albo z idealnej figury. No niestety...

buziaki

---------- Dopisano o 00:59 ---------- Poprzedni post napisano o 00:19 ----------

Cytat:
Napisane przez loud Pokaż wiadomość
Nie mogę zrozumieć jak można mieć tak niską samoocenę, żeby ryzykować zdrowie dla kilku kilogramów .
Nikomu źle nie życzę,ale powinno pokarać jedną czy drugą życzliwą koleżankę która (jeszcze) nie doświadczyła skutków ubocznych i namawia oraz propaguje do zażywania
Jeszcze tylko postaram się odpowiedzieć użytkowniczce Loud, wątek stworzyłam nie aby namawiać tylko żeby opisać swoje doświadczenie z meizitangiem. Jako formę dziennika dla siebie i informacji dla innych, nie wiedziałam jak będzie on działał na mnie- więc nie mogło być to propagowanie.

Nie tylko niska samoocena pcha ludzi do kontrolowania swojego wyglądu, nie mam problemów z samooceną i faktycznie, nie mam nadwagi. Jednak, moi rodzice i rodzeństwo już tak. Myślę że od wczesnej młodości ta świadomość (i obawa) jest głównie moją motywacją. Niestety też chęć 'ulepszania'-zauważ że bardzo często obiektywnie ładne dziewczyny 'upgradują' się (przedłużanie rzęs, powiększanie ust, permanentne brwi...), z urodą jest jak ze wszystkim, to też wciąga. Jest to głupie? nie ukrywam-jest, ale też wiem że nie jestem odosobniona- więc czy puszysta czy nie- każdy ma swoje krzywe zwierciadło i ideał do którego dąży. Mój ideał nie ma kształtu widocznej gruchy który przybieram po przekroczeniu 60 kg. I jak widzisz tabletki pomogły mi zlokalizować mojego przeciwnika i nie jest nim brak ćwiczeń ani lenistwo...

Edytowane przez tilian
Czas edycji: 2014-05-21 o 23:22
tilian jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-22, 20:40   #15
magda3035
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 25
Dot.: meizitang- doświadczenia

tilian - fajne, że odezwałaś się po tak długim czasie Ja jestem po 23 tabletce i tylko 3 kg mniej. Nie wiem dlaczego tylko tyle, ale faktycznie trochę mi głód tabletki przyhamowały, słodyczy nie jem praktycznie wcale a mam słabość do m&m'sów, kiedyś to mała paczuszka musiała być codziennie teraz chcę spróbować z adipexem zobaczę jak to będzie. No i chyba muszę zrobić 4 tyg przerwę.
Pozdrawiam
Magda
magda3035 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-23, 08:32   #16
tilian
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 11
Dot.: meizitang- doświadczenia

Normalnie na meizitangu chudnie się ok 4-5kilo po 1 opakowaniu, u dziewczyn bardziej puszystych więcej- bo one szybciej schodzą z wagi. Ale jakbyś dodała do tego regularne ćwiczenia to naprawdę jest więcej (u nie było 8). A przy tych tabsach- jak zaczniesz ćwiczyć to im więcej ćwiczysz tym masz na ćwiczenia więcej ochoty.
Meizitang możesz brać max 3 opakowania pod rząd, ale lepiej jak zrobisz przerwy 2 tyg. Jeżeli chudniesz to nie zmieniałabym tabletek. Zacznij wprowadzać ćwiczenia, jak jest Ci ciężko to chociaż -jeżeli masz taką możliwość -wysiadaj 2 przystanki wcześniej z autobusu i nie korzystaj z windy albo za każdym razem jak idziesz do łazienki rób 50przysiadów (w normalnych warunkach do statecznych tych samych ćwiczeń organizm się przyzwyczaja i nie spala ale przy tabsach jest inaczej...)

Edytowane przez tilian
Czas edycji: 2014-05-23 o 08:49
tilian jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-23, 22:46   #17
magda3035
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 25
Dot.: meizitang- doświadczenia

Co do ruchu to mi go nie brakuje , ostatnimi czasy w pracy biegam, na co zwróciła nawet uwagę moja współpracownica. Twierdzi, że jestem bardzo "robotna", przez co wpędzam ją w poczucie winy. Teraz sobie pomyślałam, że pewnie przez tabletki mam powera Mogłabym też troszkę się jednak poruszać więcej, biorąc pod uwagę to że mam ogródek działkowy. Tylko, że ja nie cierpię słońca, zawsze źle znoszę upały i na działkę mąż raczej chodzi. Chyba mnie przekonałaś i zamówię jeszcze raz meizi. Troszkę nad tym pomyślę.
magda3035 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-24, 12:24   #18
tilian
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 11
Dot.: meizitang- doświadczenia

taaak! ja w tamtym okresie brania tabletek sprzątałam cały dom, gotowałam, piekłam, kosiłam trawę, chodziłam na siłownie i ogólnie miałam sto pomysłów na sekundę i byłam bardzo pracowita Teraz jeszcze mi się to nie włączyło ale wczoraj i przedwczoraj suszyło mnie strasznie, wypiłam z 4 butelki wody.
tilian jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-24, 17:32   #19
cmok1989
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-03
Wiadomości: 10
Dot.: meizitang- doświadczenia

Cytat:
Napisane przez magda3035 Pokaż wiadomość
Nie chciałabym robić reklamy, potem będzie na mnie, że niby jestem sprzedawcą.
Przez 19 dni schudłam tylko 2 kg, dokończę to opakowanie i zamówię Adipex, chyba pewniejszy bo to "lek" dostępny m. in. w czeskich aptekach.
Brała któraś z Was adipex? Proszę o opinie.

---------- Dopisano o 20:43 ---------- Poprzedni post napisano o 20:40 ----------


A robiłaś przerwę?
Czytałam, że trzeba robić przerwy właśnie dlatego, żeby organizm się nie przyzwyczaił. Co do ceny to Lida mniej więcej tyle samo kosztuje. Ja załam za M zielony 75 zł + przesyłka, chyba 10 zł.
hej miałam przerwe i to dosc dluga... organizm chyba jest juz za bardzo odporny i bralam wersje strong
cmok1989 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-05-27, 19:27   #20
magda3035
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 25
Dot.: meizitang- doświadczenia

Zamówiłam 2 opakowanie M zielonego.
Po pierwszym -3,5 kg. Mało ale w sumie sama bym chyba nie dała rady zrzucić. No i waga do 10 tabletki raczej stała w miejscu.
magda3035 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-31, 10:09   #21
magda3035
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 25
Dot.: meizitang- doświadczenia

Dzisiaj wzięłam 1 tab z 2 op. Kolor mają inny, opakowanie takie samo, blistry raczej też.
Te z pierwszego opakowania były szaro pomarańczowe, a te są zielone (ciemno-jasne). Jakiś tam rysuneczek i cyferki na jednych i drugich. Czy może tak być?
magda3035 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-01, 10:21   #22
cmok1989
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-03
Wiadomości: 10
Dot.: meizitang- doświadczenia

Cytat:
Napisane przez magda3035 Pokaż wiadomość
Dzisiaj wzięłam 1 tab z 2 op. Kolor mają inny, opakowanie takie samo, blistry raczej też.
Te z pierwszego opakowania były szaro pomarańczowe, a te są zielone (ciemno-jasne). Jakiś tam rysuneczek i cyferki na jednych i drugich. Czy może tak być?
Hej ja zawsze mialam ciemnozielone z napisem tylko juz nie pamiętam jakim cos Mz czy cos takiego. Bez wzgledu na to czy to byly zwykle czy wersja strong.
cmok1989 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-01, 21:28   #23
magda3035
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 25
Dot.: meizitang- doświadczenia

Ale całe zielone, tzn w jednym kolorze?Bo ja mam ciemny i jasny zielony. I w ogłoszeniu mial napisane stara wersja.

---------- Dopisano o 22:25 ---------- Poprzedni post napisano o 21:00 ----------



---------- Dopisano o 22:28 ---------- Poprzedni post napisano o 22:25 ----------

te tabletki wyglądają tak

http://www.oglaszamy24.pl/storage/28...c48de.jpg?fb=1

a z 1 opakowania tak

http://www.buykmlida.com/UserFiles/I.../343099536.jpg

Edytowane przez magda3035
Czas edycji: 2014-06-01 o 21:26
magda3035 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-05, 20:41   #24
tilian
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 11
Dot.: meizitang- doświadczenia

wow, kosmos. Moje tabletki nie wyglądały/ nie wyglądają tak. Zawsze były jednakowe, zielone z napisem mzt. Takie jak wyskoczą w wyszukiwarce googlowej- grafika. Skąd je bierzesz? Ja moje zaniosłam do laboratorium przed pierwszym braniem żeby sprawdzić skład
tilian jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-05, 22:14   #25
magda3035
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 25
Dot.: meizitang- doświadczenia

Może Ty masz wersję żelowa? Ja swego czasu czytałam dużo nt tych tabletek i jest to stara wersja, ponoć skuteczniejsza. Jak jest naprawdę to nie wiem. Pierwsze, które kupiłam i okazały się nieoryginalne były też w takim kształcie, w środku proszek, ale były pomarańczowe. A te co podałam linki wyszukałam właśnie w grafice, pełno jest tam różnych, różniastych i w sumie ciekawi mnie dlaczego
magda3035 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-06, 17:31   #26
cmok1989
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-03
Wiadomości: 10
Dot.: meizitang- doświadczenia

hej ja mialam tzw gelowe... to wersja strong... podsylam ci foto
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 20117718458725.jpg (46,7 KB, 16 załadowań)
cmok1989 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-06, 21:55   #27
magda3035
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 25
Dot.: meizitang- doświadczenia

Tak, te tabl też widziałam w grafice google ale dziewczyny na innych forach pisały o takich z proszkiem w środku a z zewnątrz jakieś łódeczki czy coś i literki. Najważniejsze, że działają. Od 29 kwietnia do dziś ponad 5 kg mniej, z dwudniową przerwą w oczekiwaniu na przesyłkę. Wcisnęłam się w dżinsy, które były za ciasne a tak bardzo mi się podobały, następne czekają w kolejce, tak za ok 3 kg powinny być dobre. Ja mam bardzo rozbudowany dół ciała, wąską talię i zawsze miałam problem ze spodniami bo w pasie wszystkie mi były za szerokie. No i za każdym razem jak zaczynałam chudnąć to od góry. Ale teraz i w pupie i udach zeszło z czego najbardziej się cieszę.
magda3035 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-07, 20:41   #28
cmok1989
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-03
Wiadomości: 10
Dot.: meizitang- doświadczenia

Ja za pierwszym razem gdy zaczelam brac meizitang to poszlo -8 kg w ciagu 1 miesiaca i tak na nich schudlsm 16 kg. Szkoda ze teraz przestaly juz dzialsc. Ale ida do mnie poczta nowe cuda. Czysta sibutramina... jestem ciekawa jak moj organizm na nie zareaguje. ..
cmok1989 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-07, 21:26   #29
magda3035
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 25
Dot.: meizitang- doświadczenia

cmok1989 a można wiedzieć z jaką wagą startowałaś, że schudłaś 8 kg? Ja np po porodzie ważyłam 85 kg, gdzie wcześniejsza moja waga to 63 kg, do 70 sama schudłam, ale musiałam zacząć palić papierochy bo waga stała w miejscu. Zaczęłam palić to szybko poszło w pół roku chyba, nawet nie zauważyłam kiedy. No i od 3 lat nie umiem zrzucić tych 10 kg, bo tyle bym chciała minimum. Najlepiej się czułam ważąc 58. Odkąd skończyłam 30-stkę to ciężko mi zrzucić nawet kilogram.
magda3035 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-08, 21:31   #30
cmok1989
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-03
Wiadomości: 10
Dot.: meizitang- doświadczenia

magda3035
moja historia odchudzania jest dosc dluga i skomplikowana.... zaczynalam jakies 5 lat temu od wagi 106 kg... zaczelam stosowac wczesniej dostepna jeszcze zelixe i schudlam na niej jakies 18 kg po ich stosowaniu przytylam 10 kg... meizitang zaczelam stosowac 3 lata temu od wagi 98 kg... i teraz uswiadamiam sobie ze schudlam na nich wiecej bo doszlam do wagi 66 kg ale dzis waze 76 kg i jestem zalamana... no ale mam nadzieje ze moje nowe "cud" tabletki pomoga mi schudnac chociaz 10 kg... musze!!!! wiem... kazdy powie ze wystarczy dieta i cwiczenia i bedzie ten CUD... ale u mnie jedyna metoda na schudniecie jest przestac w ogole jesc... przesylam ci podglad jak wygladalam wczesniej i jak po
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 269376_244165499026914_445897691_n.jpg (11,6 KB, 35 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 250809_255283381248459_934545379_n.jpg (23,4 KB, 34 załadowań)
cmok1989 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum W krzywym zwierciadle odchudzania


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-07-20 21:20:27


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:42.