Kłócie w klatce piersiowej plastry Evra - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Ginekologia

Notka

Ginekologia Miejsce, w którym rozmawiamy o ginekologii. Tutaj znajdziesz pytania i odpowiedzi związane ze zdrowiem intymnym kobiety. Rozmawiamy np. o antykoncepcji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-03-27, 13:21   #1
sylwiaxyz
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 22

Kłócie w klatce piersiowej plastry Evra


Witam serdecznie!
Mam 20 lat. Wzrost 152, waga 43 kg. Choruję na astme i jestem osobą, która łatwo się denerwuje i przejmuje wieloma sprawami. W związku z tym mam często problemy z moim organizmem na tle nerwowym (najczęściej biegunki, wymioty). We wtorek przykleiłam pierwszy plaster evra. Wcześniej nigdy nie używałam żadnej metody hormonalnej. Czuje się ogólnie dobrze nic mi nie jest. Poza tym, że wczoraj i dziś co jakiś czas czuję ukłócie w klatce piersiowej. Fakt, że ostatnio się trochę denerwowałam... Zdarzało mi się już tak kiedyś, ale nie wiem czy w związku z tym mam zrobić jakieś badania? Czy mogę śmiało nosić dalej te plastry czy jednak powinnam z nich zrezygnować? Wizytę u ginekologa mam dopiero 21 kwietnia i nie wiem co powinnam do tego czasu zrobić. Na prywatną wizytę mnie nie stać. Proszę o pomoc. Z góry bardzo dziękuję.
sylwiaxyz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-27, 16:07   #2
MMONIKA9
Wtajemniczenie
 
Avatar MMONIKA9
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 2 095
Dot.: Kłócie w klatce piersiowej plastry Evra

też miałam takie kłucia w serce bardzo często, miałam wtedy 15 lat lekarka wytłumaczyła mi ze to dlatego tak się dzieje ze organizm w wewnątrz wolniej rośnie niż na zewnątrz i serce musi szybciej bić organizm podobno rozwija się do 25 roku życia ale ja np sama zauważyłam ze czesto te kłucia miałam gdy się bardzo zdenerwowałam teraz mam 27 lat i kłucia mineły same fakt czasami mi się zdarzy jakieś lekkie kłucie ale tak jak pisałam wcześniej gdy się poprostu zdenerwuję tak więc myśle że plastry niemają nic do tego i możesz je śmiało nosić choć niezaszkodzi przy następnej wizycie powiedzieć o tym lekarce ale tak mi się wydaję że niema to wpływu na to, poprostu staraj się panować nad nerwami a będzie dobrze wiem ze to nieprzyjemne uczucie bo sama przez to przechodzilam ale samo mineło tak więc mniej stresu życzę zdrówka
__________________
"SYNECZEK" MAJKEL 23.12.2011 4,5kg 60cm
MMONIKA9 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Ginekologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:17.