lipysone vichy czy kolastyna ampulki na cellulit kto porownal? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2004-05-08, 14:06   #1
diorstone
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 4

lipysone vichy czy kolastyna ampulki na cellulit kto porownal?


mam 2 stopien cellulitu, stosowalam avon i ziaja cell block zel i zero efektu!!! naczytalam sie supe opinii o kolastynie ampulkach! czy ktos juz stosowal i vichy ten nowy i kolastyne a mzoe tez norel i moze powoedziec co skuteczniejsze?juz mialam kupic vichy ale nie widze tu zachwytow na jego temat..pomozcie! chce szybko podjac decyzje bo lato tuz tuz i trzeba dzialac a dotychczasowe masaze z udzialem avonu nic nie zdzialaly!
diorstone jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-05-08, 15:32   #2
Justy
Zakorzenienie
 
Avatar Justy
 
Zarejestrowany: 2002-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 763
Re: lipysone vichy czy kolastyna ampulki na cellulit kto porownal?

stosowałam krem i nic! hmm... kremy to tylko i wyłącznie dodatek i choćbyś nie wiem ile na nie wydała, to nie usuniesz nimi celulitu drugiego stopnia. zdrowe odżywianie, ruch, masaz.
Justy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-05-08, 16:06   #3
201608040942
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2003-08
Wiadomości: 9 977
Re: lipysone vichy czy kolastyna ampulki na cellulit kto porownal?

ja wygladzilam cialko YR tym czerwonym serum 3D czy jak mu tam. Tez mialam 2 stopien albo juz 3 nie pamietam jak to szlo z tymi stopniami. U mnie byl celulit widoczny nawet jak stalam czy lezalam nie musialam sciskac skory i z miesiaca na miesac doly sie powiekszaly, to chyba te niemieckie konserwanty w jedzeniu bo w Pl to prawie nic nie mialam. Moje cialko wyglada jakby nigdy nic na nim nie bylo ,ael uwaga bez diety i sportu na stale sie nie usunie tego mankamentu. Jak mi sie YRskonczyl to kupilam Dove preparat przyjemny w uzyciu pachnie cudnie robi skore mila w dotyku ale powoli zaczela sie znow marszczyc. Odrazu bylo widac na brzuchu , ktory to zaczol znow wygladac na pomarszczona kartke papieru i na jednym posladku ten najwiekszy dolek znow powrocil. wiec jak tylko skonczylam Dove kupilam ponownie YR(uf nadal byla promocja). i znow robie sie laska wszystko sie wyrownoje. Stosuje przewaznie na brzuch bo balsamy ujedrniajace nie pomagaja a z udami i pupa daja sobie calkiem niezle rade.
201608040942 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-05-08, 16:42   #4
paula78
Zakorzenienie
 
Avatar paula78
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: z daleka
Wiadomości: 34 839
Re: lipysone vichy czy kolastyna ampulki na cellulit kto porownal?

witam
ja stosowałam ampułki Kolastyny i wygładziły skórę ale cellulit nadal jest.
pozaty nie wierze aby mozna go zlikwidowac całkowicie ,mozna jedynie spowolnic jego powstawanie przez ruch ,diete ,kremy ,masaze i zabiegi u kosmetyczki i tak do konca zycia :-/ ,ale kogo na to stać i kto ma na to wszytsko czas ?
pzdr.
paula
__________________
Mleko migdałowe:
http://pichceiknoce.blogspot.com/


paula78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:59.