NZOZ Zdrowie rodziny ul. Gradowa WROcław! - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-04-10, 17:23   #1
pragnienie
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 933

NZOZ Zdrowie rodziny ul. Gradowa WROcław!


Cześć dziewczyny, nie wiedziałam, gdzie umieścić to pytanie bo żaden dział ze Zdrowia mi nie pasował a tu jest was chyba najwięcej, więc pytam Czy ktoś z was był w tej przychodni i czy poleca? I ile kosztuje wizyta? Jestem we Wrocławiu od niedawna, nie mam książeczki zdrowia ze sobą a pilnie potrzebuję dostać się do lekarza i nie wydać fortuny. Z góry dziękuję
__________________

pragnienie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-10, 18:06   #2
paula78
Zakorzenienie
 
Avatar paula78
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: z daleka
Wiadomości: 34 839
Dot.: NZOZ Zdrowie rodziny ul. Gradowa WROcław!

Nie prosciej zadzwonić i zapytac ile kosztuje wizyta ?
__________________
Mleko migdałowe:
http://pichceiknoce.blogspot.com/


paula78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-10, 18:11   #3
pragnienie
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 933
Dot.: NZOZ Zdrowie rodziny ul. Gradowa WROcław!

Oczywiście, że prościej, ale potrzebuję tej informacji na teraz. A poza tym zapytałam również czy warto tam się kierować.
__________________

pragnienie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-10, 18:42   #4
notguilty
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 24
Dot.: NZOZ Zdrowie rodziny ul. Gradowa WROcław!

w tym miejscu o które pytasz nigdy nie byłam, prywatnie byłam tylko w:
-przychodnia GAJ, ul. Krynicka 51 - za wizytę płaciłam 35zł, ale trafiłam na jakiegoś strasznego lekarza, który pomimo tego, że ledwo trzymałam się na nogach, miałam 39st. gorączki, każdy oddech sprawiał mi straszny ból, wypluwałam płuca - nic mi nie przepisał, kazał brać gripex, bo mój młody organizm (21letni) sam sobie z tym poradzi, jak mu się da czas. Zwolnienia do pracy też mi nie wypisał, bo to było w piątek! Oczywiście w poniedziałek nadal byłam chora i ledwo żywa... Niestety nie pamietam nazwiska, ale młody w okularach - omijaj z daleka!
Wiem, że należy tam też omijać panią doktor Rozmarynowską, jest straszna, w mojej obecności domówiła żonie jej pacjenta ponownego wypisania recepty. (Żona weszła do gabinetu podczas mojej wizyty prosząc o wypisanie nowej recepty na leki dla męża cukrzyka, bo ją okradli kilka dni wcześniej, zapomniała o recepcie z tego wszystkiego a to był ostatni dzień leków - odmówiła, powiedziała, że trzeba było wcześniej przyjść a dzisiaj już jej nie przyjmie.)
Za to taki starszy pan doktor w okularach jest bardzo kompetentny i życzliwy, niestety znów nie pamiętam nazwiska, ale panie w rejestracji wiedzą o kogo chodzi!

-Practimed, ul. Pabianicka 25 - tutaj jest cennik:
http://www.practimed.wroclaw.pl/inde...a6c0e5af12f8cf u nich byłam dwa razy u lekarza medycyny pracy, wtedy robi się ogólnie więcej badań i wspominam na prawdę miło, ale wygląda na to, że mają drożej...

mam nadzieję, że to coś pomoże, pozdrawiam!
notguilty jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:13.