doradźcie :) balsam brązujący - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-03-29, 20:04   #1
bombonierka654
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 252

doradźcie :) balsam brązujący


Mam do Was takie pytanie
Mam bardzo jasna, naczynkową, suchą, rumianą skóre Od jakiegoś tygodnia kremuje sie ruborilem i choćby sie waliło i paliło będe go stosować przez 3 miesiace jak pisze w ulotce (zwykle to mi się nigdy nie chce tak regularnie i nigdy nie ma efektu ) ale chciałabym przyciemnić troche twarz jakimś balsamem brązującym. Czy ze względu na rodzaj cery i to że teraz stosuje regularnie ten krem nie zaszkodzi mi taki balsam brazujacy? i czy może być to balsam brązujący do ciała czy musi być specjalny do twarzy? ja mam do ciała jedwab brazujacy delia, a może polecacie jakiś? i jak to wogóle pogodzić bo ruboril 2x dziennie, a zeby jeden i drugi mógł zadziałać... Prosze doradźcie i podzielcie się doświadczeniami
__________________
'Kochać kogoś - znaczy widzieć w nim cuda dla innych niedostrzegalne'
bombonierka654 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-29, 20:14   #2
patika098
Wtajemniczenie
 
Avatar patika098
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 2 014
Dot.: doradźcie :) balsam brązujący

Do ciała szczerze polecam balsam brązujący Lirene. Pozostawia skórę naturalnie brązową a nie jak niektóre balsamy - żółtą.
Zdecydowanie kup dodatkowo inny do twarzy bo ten ciała może zapychać i wtedy możesz miec nieprzyjemnosci z cerą.
A co do uzywania dodatkowo tego kremu to nie wiem, ale sama chetnie dowiem się czy można łączyć krem brązujacy z jakimis innymi. Tylko ze mi chodzi o ciało, czy np jak uzywam balsamu brązujacego wieczorem, a rano chciałabym zwykłego nawilżającego albo przeciw cellulitowi to czy ten brązujący np "nie ochrania" skóry przed tym innym?
__________________
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...4#post48767084

I będę szczęśliwa choćbym kur** miała sobie to szczęście narysować.

RAZEM - MAJ 2007 r. 7 LAT
ZARĘCZYNY 31 MAJA 2013 !!!
patika098 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-29, 20:24   #3
Gosilla
Raczkowanie
 
Avatar Gosilla
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 34
Dot.: doradźcie :) balsam brązujący

Cytat:
Napisane przez bombonierka654 Pokaż wiadomość
Mam do Was takie pytanie
Mam bardzo jasna, naczynkową, suchą, rumianą skóre Od jakiegoś tygodnia kremuje sie ruborilem i choćby sie waliło i paliło będe go stosować przez 3 miesiace jak pisze w ulotce (zwykle to mi się nigdy nie chce tak regularnie i nigdy nie ma efektu ) ale chciałabym przyciemnić troche twarz jakimś balsamem brązującym. Czy ze względu na rodzaj cery i to że teraz stosuje regularnie ten krem nie zaszkodzi mi taki balsam brazujacy? i czy może być to balsam brązujący do ciała czy musi być specjalny do twarzy? ja mam do ciała jedwab brazujacy delia, a może polecacie jakiś? i jak to wogóle pogodzić bo ruboril 2x dziennie, a zeby jeden i drugi mógł zadziałać... Prosze doradźcie i podzielcie się doświadczeniami
Kiedyś używałam co jakiś czas balsamu brązującego do twarzy jak jeszcze nie było do tego specjalnych kremów i było ok, nie zaszkodziło mi i dobrze wyglądało. Teraz używam Ziaja Sopot balsamu do ciała i kremu do twarzy z tej samej linii i jestem bardzo zadowolona.

Ja też muszę przez 3 miesiące (albo dłużej) używać maści (Klindacin T) i nie mogę się opalać. Po umyciu i stonizowaniu buzi mam nałożyć maść (ona jest w postaci żelu) a dopiero później wybrany krem. Mam ładnie i równo "muśniętą słońcem" twarz i żadnych plam
Sądzę że nie powinien zaszkodzić na Twój rodzaj cery jeśli już bardziej na działanie leku (chociaż i w to wątpię) ale jeśli masz wątpliwości powinnaś porozmawiać o tym z dermatologiem
Gosilla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-29, 21:02   #4
iwona_ja
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-12
Lokalizacja: Kalisz
Wiadomości: 7
Dot.: doradźcie :) balsam brązujący

Polecam Lirene Body Arabica, zużywam już chyba z 5 opakowanie. To pierwszy sampopalacz, który nie śmierdzi jak inne balsamy samoopalające, tylko delikatnie pachnie kawą. Mogę spokojnie przespać noc, nic mi nie przeszkadza Mam jasną cerę , kupowałam na początku ten dla jasnej cery aż koleżanka doradziła mi, że on używa tego do ciemniej karnacji , i kupilam właśnie tego. Efekt opalenizny jest ciut bardziej brązowy ale nadal delikatny. Użyłam go kilka razy również na twarz, zrobiłam to delikatnie, bo mam mieszaną cerę, nie spowodował niespodzianek. Ja używam zawsze na noc a rano zwykły balsam
iwona_ja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-30, 19:15   #5
patika098
Wtajemniczenie
 
Avatar patika098
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 2 014
Dot.: doradźcie :) balsam brązujący

Cytat:
Napisane przez iwona_ja Pokaż wiadomość
Polecam Lirene Body Arabica, zużywam już chyba z 5 opakowanie. To pierwszy sampopalacz, który nie śmierdzi jak inne balsamy samoopalające, tylko delikatnie pachnie kawą. Mogę spokojnie przespać noc, nic mi nie przeszkadza Mam jasną cerę , kupowałam na początku ten dla jasnej cery aż koleżanka doradziła mi, że on używa tego do ciemniej karnacji , i kupilam właśnie tego. Efekt opalenizny jest ciut bardziej brązowy ale nadal delikatny. Użyłam go kilka razy również na twarz, zrobiłam to delikatnie, bo mam mieszaną cerę, nie spowodował niespodzianek. Ja używam zawsze na noc a rano zwykły balsam
Dokladnie o ten balsam mi chodziło - nie znalazłam innego lepszego, szczerze ten polecam
__________________
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...4#post48767084

I będę szczęśliwa choćbym kur** miała sobie to szczęście narysować.

RAZEM - MAJ 2007 r. 7 LAT
ZARĘCZYNY 31 MAJA 2013 !!!
patika098 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-30, 19:21   #6
All_that_jazz
Zakorzenienie
 
Avatar All_that_jazz
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 330
Dot.: doradźcie :) balsam brązujący

Ja byłam zadowolona z tego:
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,1...wilzajacy.html
Też mam cerę naczynkową, wrażliwą, suchą
__________________
Odwyk kosmetyczny:
http://spreadsheets.google.com/ccc?k...BWUJOVEE&hl=en
All_that_jazz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:26.