Tonik z kwasami AHA? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2016-05-03, 17:25   #1
Bumzykiel
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-05
Wiadomości: 1

Tonik z kwasami AHA?


Poszukując rozwiązania na moją twarz pełną powiększonych porów i brzydko wyglądającego, gromadzącego się w nim sebum natrafiłem na informacje o kwasach AHA jako rozwiązanie tego problemu. U nas w kraju niestety płatki nasączone AHA o określonym stężeniu są niedostępne więc postanowiłem poszukać toniku i samemu aplikować go sobie na wacik, a potem na twarz, ale i z tym nie jest różowo.

Jedyny tonik z AHA o określonym stężeniu to ten z Biochemii Urody, który wymaga samodzielnego wykonania - proces nie jest trudny, ale mimo wszystko szukam nadal czegoś gotowego, żeby albo nie zepsuć przy mieszaniu toniku albo siebie jeśli oblałbym dłoń stężonym kwasem Niestety wszystkie toniki z AHA jakie spotkałem mają go po prostu jako jeden z tysiąca składników i o określaniu stężenia nie ma mowy, a nie do końca o to mi chodzi.

Czy zna ktoś może jakiś gotowy tonik z AHA w stężeniu rzędu 8-10% i pH w okolicach 2,6-3,2? Da się w ogóle u nas coś takiego dostać?

Edytowane przez Bumzykiel
Czas edycji: 2016-05-03 o 17:26
Bumzykiel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-05-03 18:25:39


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:52.