Jak powstrzymać się od wyciskania cz.2 - Strona 181 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-07-25, 14:36   #5401
tinkussia
Zadomowienie
 
Avatar tinkussia
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 1 781
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania cz.2

Cytat:
Napisane przez wysoka blondynka Pokaż wiadomość
tylko nie rób peelingu mechanicznego, bo znając Twoją wrażliwą skórę, będzie masa podrażnień. Musisz się mocno ponawilżać, zrób zobie masaż z jakimś olejem, to te najbardziej odstające skórki zejdą. Maseczka - płatki owsianezmielone na mąkę (żeby nie drapały), możesz dodać troszkę miodu, zalej ciepłym tłustym mlekiem: dobrze odżywi No i wypij do wieczora 2 litry wody.
mam maseczkę z karotenem z under 20, ona mocno nawilża więc sie przyda?

tłustego mleka niet, może być śmietanka?

dzięki za rady
tinkussia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-25, 14:43   #5402
wysoka blondynka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: głucho... ciemno...
Wiadomości: 405
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania cz.2

z karotenem może być, może trochę koloryt wyrówna

płatki musisz zalać czymś ciepłym, możesz w takim razie wodą, a później dodać jakiegoś jogurtu czy śmietanki. (jeśli śmietanka, taka do kawy, to ekstra, lux )
Nie dawaj na noc nic nowego, tylko to, na czym możesz polegać.

Ech, miałam sobie kupić drożdże i zapomniałam...
__________________
Maja
wysoka blondynka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-25, 15:20   #5403
In_ThE_ShAdOwS
Wtajemniczenie
 
Avatar In_ThE_ShAdOwS
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Piła
Wiadomości: 2 907
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania cz.2

znowu sie załatwiłam:/ rano poczulam, taka malutka krostke na brodzie i od razu wbilam w to pazury teraz mam takiego okropnego guzka z boku brody a skora jest sina nie wiem jak mi to zejdzie...ale olalam to i poszlam na plaze jednak nici z nocki u kolezanki nie bede tym straszyc bez make upu
In_ThE_ShAdOwS jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-25, 15:29   #5404
maddzia007
Zakorzenienie
 
Avatar maddzia007
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: internet
Wiadomości: 3 491
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania cz.2

Mnie chyba nic nie powstrzyma od wyciskania pryszczy co prawda nie mam ich dużo ale jak tylko cos sie pojawi to musze wycisnąć a potem blizny zostają ...
maddzia007 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-25, 17:34   #5405
Laity
Wtajemniczenie
 
Avatar Laity
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 2 040
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania cz.2

U mnie znowu tak sobie. Wczoraj, po kilku dniach przerwy w ciśnięciu, porozwalałam sobie całe czoło. Fakt faktem ruszyłam krosty, które i tak były już gotowe, ale co sobie narobiłam podrażnień i strupów to sobie porobiłam.
Do tego w kilku miejscach zaczęła łuszczyć się skóra po Atredermie i zamiast zostawić to w spokoju to ja musiałam to zwałkować, w wyniku czego dziś mam kilka czerwonych, podrażnionych placków

Ale dzisiaj się nie dałam - nie nałożyłam pudru ani nic. Tylko korektor na niektóre strupki, i tyle. Pierdzielę.

Tak w ogóle, to racja - wątek przekroczył już 5000 postów, więc powinna chyba powstać część III...
__________________
Don't be the girl who needs a man.
Be the girl a man needs.

Laity jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-25, 18:42   #5406
wysoka blondynka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: głucho... ciemno...
Wiadomości: 405
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania cz.2

Cytat:
Napisane przez Laity Pokaż wiadomość
U mnie znowu tak sobie. Wczoraj, po kilku dniach przerwy w ciśnięciu, porozwalałam sobie całe czoło. Fakt faktem ruszyłam krosty, które i tak były już gotowe, ale co sobie narobiłam podrażnień i strupów to sobie porobiłam.
Do tego w kilku miejscach zaczęła łuszczyć się skóra po Atredermie i zamiast zostawić to w spokoju to ja musiałam to zwałkować, w wyniku czego dziś mam kilka czerwonych, podrażnionych placków

Ale dzisiaj się nie dałam - nie nałożyłam pudru ani nic. Tylko korektor na niektóre strupki, i tyle. Pierdzielę.

Tak w ogóle, to racja - wątek przekroczył już 5000 postów, więc powinna chyba powstać część III...
O Boże, nie rób tego nigdy więcej! Pamiętam, jak się zimą kilka razy Atredermowałam, to na początku kilka takich łuszczących się skórek oderwałam i ból był nie z tej ziemi... Pozmaruj się czymś łagodzącym, a jak skórki będą już zwisać ( ), to zrób sobie masaż oliwką - to je delikatnie usunie, ale tylko te, które się da, więc nie będzie podrażnień.

I wiesz co... W takie słońce to może sobie daruj ten Atre... poczekaj chociaż do września.
__________________
Maja
wysoka blondynka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-25, 19:54   #5407
gwendolyn
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 768
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania cz.2

Wysoka Blondynko masaż oliwką hmm walę po prostu oliwkę na twarz (n.p. HIPP, albo olej z biochemii) i masuje- i to wszystko?
gwendolyn jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-07-25, 20:06   #5408
wysoka blondynka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: głucho... ciemno...
Wiadomości: 405
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania cz.2

Cytat:
Napisane przez gwendolyn Pokaż wiadomość
Wysoka Blondynko masaż oliwką hmm walę po prostu oliwkę na twarz (n.p. HIPP, albo olej z biochemii) i masuje- i to wszystko?
Tak, tylko na wilgotną twarz. Jeśli skóra się łuszczy, to przy tym masażu część skórek się "roluje" i odpada. Ale odbywa się to wszystko bardzo delikatnie i nie ma mowy o żadnych podrażnieniach.

A jeśli nawet nie ma łuszczącej się skóry, to taki masaż jest fajny sam w sobie - relaksuje, skóra jest ładnie zaróżowiona, odprężona.
__________________
Maja
wysoka blondynka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-25, 21:10   #5409
eLWhy
Zadomowienie
 
Avatar eLWhy
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 1 204
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania cz.2

kurdeeeee... a moja twarz się zbuntowała :/ za szybko się pochwaliłam, że jest ok. Co mi tam po zaskórnikach, mam teraz wielkie podskórne gule, które sa już lekko wypukłe i czerwone :/ na jednym policzku 3, na drugim 2 plus jeszcze 2 na brodzie
dwoma z policzka już się 'zajęłam', zapewne niesłusznie. Potem siedziałam z pol godziny i przykladalam do gul spirytus salicylowy... Ja chcę do domuuuu! tam mam cąły arsenał specyfików, a tu... ech... am iał być miły weekend. Ale jak patrzę w lustro to załamka. Na wszystko odchodzi mi ochota
__________________
walka z trądzikiem (teraz: Locacid+Yaz / było: Syndi35,Zorac,kwas salicylowy+borowy (borny?) ,DalacinT, Clindacne,Klindacin,Duac, Isotrexin,Benzacne,Zinery t,Tetralysal, Metronidazol, Differin,Epiduo)

eLWhy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-25, 21:58   #5410
Laity
Wtajemniczenie
 
Avatar Laity
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 2 040
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania cz.2

Cytat:
Napisane przez wysoka blondynka Pokaż wiadomość
O Boże, nie rób tego nigdy więcej! Pamiętam, jak się zimą kilka razy Atredermowałam, to na początku kilka takich łuszczących się skórek oderwałam i ból był nie z tej ziemi... Pozmaruj się czymś łagodzącym, a jak skórki będą już zwisać ( ), to zrób sobie masaż oliwką - to je delikatnie usunie, ale tylko te, które się da, więc nie będzie podrażnień.

I wiesz co... W takie słońce to może sobie daruj ten Atre... poczekaj chociaż do września.
Wiem, też już raz się tak załatwiłam, ale jak widać niczego mnie to nie nauczyło Na szczęście za dużej szkody nie narobiłam bo teraz już nic nie boli i zaczerwienienie zeszło.

Chyba rzeczywiście na razie odstawię ten Atrederm bo pogoda się zrobiła jak drut i słońca nie ma jak unikać.

eLWhy, trzymaj się jakoś i nie ruszaj nic bo to nie przyniesie dobrych rezultatów. Poczekaj jak wrócisz do domku i wtedy zajmij się buźką.
__________________
Don't be the girl who needs a man.
Be the girl a man needs.

Laity jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-25, 22:18   #5411
shima
Raczkowanie
 
Avatar shima
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 247
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania cz.2

nos&broda dzien 4 jest ok. strup na nosie juz odpadł została podskórna gula na brodzie która zapewne bedzie tam jeszcze sporo czasu siedziała.
Dziś doszłam do wniosku że jednak humektan mi nie odpowiada. twarz jakos tak specjalnie nie jest nawilżona, a i pory są zapchane mam ta mała tubke więc dokończe ją i jednak zainteresuje się czymś innym myśle o jakimś kremie najwilżającym z AA? stosowałyscie może ?
shima jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-07-25, 22:44   #5412
eLWhy
Zadomowienie
 
Avatar eLWhy
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 1 204
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania cz.2

tylko co ja mam zrobić z tymi gulami? jak 3 dni nic nie nałożę, to rozdrapię przy pierwszej możliwej okazji, nawet bez lusterka :/ A jak nałożę, to może coś da poprawę, a przynajmniej ochronę przede mną samą...
Tutaj leje od 3 dni prawie non stop, więc siedzenie w środku mam jak w banku :|

No i z wizyty u kosmetyczki nici, a miałam w przyszłym tygodniu... Nie pójdę z tymi ropniakami, bo albo mi zrobi jeszcze większą masakrę, że się nie pozbieram do końca wakacji, albo w ogóle połowy twarzy nie ruszy, bo się będzie bała :/
__________________
walka z trądzikiem (teraz: Locacid+Yaz / było: Syndi35,Zorac,kwas salicylowy+borowy (borny?) ,DalacinT, Clindacne,Klindacin,Duac, Isotrexin,Benzacne,Zinery t,Tetralysal, Metronidazol, Differin,Epiduo)

eLWhy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-25, 23:57   #5413
AsiCcccCA
Zakorzenienie
 
Avatar AsiCcccCA
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: *... Piekielny Raj*.....
Wiadomości: 5 439
GG do AsiCcccCA
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania cz.2

Jak jak nie lubie mieć @powychodziły Mi syfki chodzi i tylko cisne mam całą czarwoną buzie ,boli Mnie już cała twarz ,awdodatku świece sie jak latarnianakładam brevoxyl ale chyba nic nie pomaga idę sie przespac moze jutro obudze sie z ładna buzka choc w to wątpie heh . Dobranoc Dziewuszki słodkich snów
__________________
AsiCcccCA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-26, 00:25   #5414
eLWhy
Zadomowienie
 
Avatar eLWhy
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 1 204
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania cz.2

ja w sumie mam jeszcze jedno pytanie. Bo ostatnio co 3-4 dni robię peelingg i dzisiaj by wypadło, że bym zrobiła, ale nie wiem czy przy takim stanie w ogóle wolno. Nie chcę, zeby i się pogorszyło...
__________________
walka z trądzikiem (teraz: Locacid+Yaz / było: Syndi35,Zorac,kwas salicylowy+borowy (borny?) ,DalacinT, Clindacne,Klindacin,Duac, Isotrexin,Benzacne,Zinery t,Tetralysal, Metronidazol, Differin,Epiduo)

eLWhy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-26, 00:32   #5415
Madaaa
Zakorzenienie
 
Avatar Madaaa
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 11 804
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania cz.2

a ja moja ladna cera też sobie niszcze... byle co i drapie, potem mam strupki i ciezko mi to wygoic bo nie umiem stropkow nie ruszac. Kurde a mialabym ladną cere gdybym jej nie ruszala. Nawet nie mam sklonnosci do tradziku ....Moj tz nienawidzi jak sie drapie...
Madaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-26, 10:52   #5416
shima
Raczkowanie
 
Avatar shima
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 247
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania cz.2

Cytat:
Napisane przez eLWhy Pokaż wiadomość
ja w sumie mam jeszcze jedno pytanie. Bo ostatnio co 3-4 dni robię peelingg i dzisiaj by wypadło, że bym zrobiła, ale nie wiem czy przy takim stanie w ogóle wolno. Nie chcę, zeby i się pogorszyło...
ja mam peeling morelowy z st ives i on ma dość ostre granulki dlatego peeling robie tylko jak mam wygojoną twarz bo inaczej to bym raczej podrazniła buziola. Może daj sobie dziś spokój i zrób jutro

nos&broda dzień 5
QsQs jak się miewa Twoja broda ??
shima jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-26, 11:20   #5417
wysoka blondynka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: głucho... ciemno...
Wiadomości: 405
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania cz.2

Cytat:
Napisane przez eLWhy Pokaż wiadomość
ja w sumie mam jeszcze jedno pytanie. Bo ostatnio co 3-4 dni robię peelingg i dzisiaj by wypadło, że bym zrobiła, ale nie wiem czy przy takim stanie w ogóle wolno. Nie chcę, zeby i się pogorszyło...
Nie radzę. Nawet jeśli nie poprzenosisz sobie bakterii, to nieźle to wszysstko podrażnisz. Niech się goi w spokoju.
__________________
Maja
wysoka blondynka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-26, 11:32   #5418
azure
Zadomowienie
 
Avatar azure
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 1 793
GG do azure
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania cz.2

eLWhy, nie wiem w jak złym stanie jest Twoja buźka, ale peeling może ją dodatkowo podrażnić, albo co gorsze roznieść bakterie i syfy. Jeszcze też zależy jaki peeling. Mechaniczny, gruboziarnisty odpada na bank.

Tego micela Ziaji szukałam w Rossmannie, ale nie widziałam, chociaż oblukałam wszystkie buteleczki. W końcu zrezygnowana wzięłam płyn micelarny AA. Miałam okazję już raz użyć, i bardzo ładnie zmywa makijaż. Nawet tusz do rzęs zszedł za jednym pociągnięciem i nie musiałam mocno trzeć. Dobrze że akurat była promocja i kosztował 12zł. Więcej by mi było szkoda, bo i tak za duzo na te kosmetyki idzie.
azure jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-26, 11:45   #5419
QsQs
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 1 820
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania cz.2

Cytat:
Napisane przez shima Pokaż wiadomość

nos&broda dzień 5
QsQs jak się miewa Twoja broda ??
coraz lepiej jeszcze sie odróżnia od reszty skory ale nie jest już tak rozogniona, porozdrapywana jak wcześniej u mnie tez broda 5
QsQs jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-07-26, 12:01   #5420
wysoka blondynka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: głucho... ciemno...
Wiadomości: 405
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania cz.2

Cytat:
Napisane przez azure Pokaż wiadomość
(...) Tego micela Ziaji szukałam w Rossmannie, ale nie widziałam, chociaż oblukałam wszystkie buteleczki. W końcu zrezygnowana wzięłam płyn micelarny AA. Miałam okazję już raz użyć, i bardzo ładnie zmywa makijaż. Nawet tusz do rzęs zszedł za jednym pociągnięciem i nie musiałam mocno trzeć. Dobrze że akurat była promocja i kosztował 12zł. Więcej by mi było szkoda, bo i tak za duzo na te kosmetyki idzie.
Micel Ziai jest na razie chyba tylko w Naturze (teraz w promocji za 7 zł).
__________________
Maja
wysoka blondynka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-26, 13:14   #5421
fossa
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: na prawo od wisły
Wiadomości: 1 876
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania cz.2

Cytat:
Napisane przez eLWhy Pokaż wiadomość
kurdeeeee... a moja twarz się zbuntowała :/ za szybko się pochwaliłam, że jest ok. Co mi tam po zaskórnikach, mam teraz wielkie podskórne gule, które sa już lekko wypukłe i czerwone :/ na jednym policzku 3, na drugim 2 plus jeszcze 2 na brodzie
dwoma z policzka już się 'zajęłam', zapewne niesłusznie. Potem siedziałam z pol godziny i przykladalam do gul spirytus salicylowy... Ja chcę do domuuuu! tam mam cąły arsenał specyfików, a tu... ech... am iał być miły weekend. Ale jak patrzę w lustro to załamka. Na wszystko odchodzi mi ochota
Kurcze jakbym o sobie czytalam
Nie wyciskalam prawie m-c (owszem jakies male incydenty ale nic powaznego) i od tygodnia nazbierlo mi sie tyle syfkow ( 1 broda, cla polika w czerwony pryszczo-plamkach i syf na czole)
Wszystkiemu winny okres a ja jade "na wakacje" w tym tyg.
fossa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-26, 19:19   #5422
tinkussia
Zadomowienie
 
Avatar tinkussia
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 1 781
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania cz.2

wysoka blondynka dzięki Ci wyglądam jak człowiek, dało się wszytsko zamaskować bez odstających skórek, co prawda sie błyszczałam trochę ale puder i wszystko ok
tinkussia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-26, 20:04   #5423
wysoka blondynka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: głucho... ciemno...
Wiadomości: 405
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania cz.2

Cytat:
Napisane przez tinkussia Pokaż wiadomość
wysoka blondynka dzięki Ci wyglądam jak człowiek, dało się wszytsko zamaskować bez odstających skórek, co prawda sie błyszczałam trochę ale puder i wszystko ok
Cieszę się, że dobrze doradziłam.

Później sobie przypomniałam, że kiedyś do maseczki owsianej dodawałam przed wlaniem mleka trochę siemienia lnianego - też łagodzi i nawilża. Zrób sobie kiedyś taką. Tylko płatki owsiane - przypominam - mają być zmielone na mąkę (więcej składników odżywczych dostaje się do skóry i lepiej się to wszystko trzyma twarzy)
__________________
Maja
wysoka blondynka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-26, 21:22   #5424
matryca3
Zadomowienie
 
Avatar matryca3
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 486
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania cz.2

ja nie wyciskałam a ostatnio jak si dnbrałam to juhuuu tyke mam zze szok...
W ogole w rossmanie jakos malo kosmetykoów ziaji jest..;/ ja ostatnio suzkałam kremu i nie znalazłam.. w ogole nigdzie go nie oge znalezc...musze w drogeri jakiejs poszukac//
__________________
matryca3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-26, 22:07   #5425
wysoka blondynka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: głucho... ciemno...
Wiadomości: 405
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania cz.2

Cytat:
Napisane przez matryca3 Pokaż wiadomość
ja nie wyciskałam a ostatnio jak si dnbrałam to juhuuu tyke mam zze szok...
W ogole w rossmanie jakos malo kosmetykoów ziaji jest..;/ ja ostatnio suzkałam kremu i nie znalazłam.. w ogole nigdzie go nie oge znalezc...musze w drogeri jakiejs poszukac//
Tak, w Rossmanie z Ziają ciężko... W moich Naturach też wszystkiego nie mają...

A jakiego kremu szukałaś?
__________________
Maja
wysoka blondynka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-27, 00:18   #5426
eLWhy
Zadomowienie
 
Avatar eLWhy
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 1 204
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania cz.2

moich gul dzień 2.
na policzkach dużo mniejsze, choć czerwone. Na brodzie jedna się zmiejszyła i zamieniła w kaszako-prosaka (nie rozróżniam ;P), to się pozbyłam...
Druga została gulą i choc cały dzień udawało się nie ruszać, to przed chwilą rozdrapałam i zlazło trochę skóry, więc czeka mnie leczenie strupa następnych kilka dni:/
ech.. TŻ dzielnie mnie broni przed samą sobą, ale w łazience jestem bezkarna :| A potem jeszcze usiłuje mi wmówić, że nie musze się wstydzić wychodzić do ludzi ... arrr
__________________
walka z trądzikiem (teraz: Locacid+Yaz / było: Syndi35,Zorac,kwas salicylowy+borowy (borny?) ,DalacinT, Clindacne,Klindacin,Duac, Isotrexin,Benzacne,Zinery t,Tetralysal, Metronidazol, Differin,Epiduo)

eLWhy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-27, 09:26   #5427
WhiteCherry
Zakorzenienie
 
Avatar WhiteCherry
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 19 328
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania cz.2

18 dni za mną ...
oczywiście nie liczę dociśnięcia tak zwanych "gotowców" :P które i tak same mi schodzą podczas mycia twarzy. Od wszelkich wągrów, zaskórników i pryszczy w stadium rozwojowym :P trzymam się z daleka.
__________________
sun goes down
WhiteCherry jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-27, 11:21   #5428
azure
Zadomowienie
 
Avatar azure
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 1 793
GG do azure
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania cz.2

Ja wczoraj podociskałam. Ale było tego dużo.. zdezynfekowałam później spirytusem nagietkowym i nawet nie jest tak źle. Tylko że juz dostrzegam pare innych gulek z zawartością...
azure jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-27, 12:59   #5429
QsQs
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 1 820
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania cz.2

broda 6, wszystko by było fajnie gdyby nie czarne zaskórniki które oczywiście już zagościły na mojej brodzie........ teraz będzie kusić
QsQs jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-27, 14:13   #5430
sikoreczka111
Zakorzenienie
 
Avatar sikoreczka111
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: wrocław
Wiadomości: 3 915
GG do sikoreczka111
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania cz.2

chyba musze na nowo zaczac czytac ten watek, otóz wszystko byłoby ok gdybym nie zaczeła wyciskac, wycisłam 3 krostki na brodzie i cały czas sie teraz pojawia tam roopa czy cos, caly czas jakby tam rosnie, no i porobiły się strupy nie malutkie strupki tylko strupy !! od tej chwili nie wyciskam, choćby nie wiem co ...moze to pomoże? kpiłam sobie 2 dni temu żel oczyszczajcy do cery tradzikowej z avene i zobaczymy czy da jakies rezultaty ...szczerze na nie licze, bo gdy wroce do wrocławia w pażdzierniku chcialabym zaskoczyc...
__________________
Jeśli chce się być szczęśliwym, nie wolno gmerać w pamięci...





iskierka zgasła...
sikoreczka111 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:11.