BB Cream - hit kosmetykowy na azjatyckim rynku kosmetycznym! - Strona 125 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-01-31, 22:01   #3721
Kung Fu Candy
Raczkowanie
 
Avatar Kung Fu Candy
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: posen
Wiadomości: 274
Dot.: BB Cream - hit kosmetykowy na azjatyckim rynku kosmetycznym!

Cytat:
Napisane przez nobrit Pokaż wiadomość





a próbowałaś sobie najpierw rozetrzeć trochę tego korektora na dłoni a dopiero potem nałożyć pod oczy? Bo u mnie po wyciśnięciu on jest mega pomarańczowy, ale rozcieram go na dłoni i robi się biały i potem dopiero taki roztarty daję pod oczy, bo jak dam bezpośrednio na palec i od razu pod oko to on jakby nie ma czasu się utlenić i zostaje taki żółty. Mam nadzieję, że nie zamieszałam za bardzo i zrozumiesz o co mi chodzi
no no rozumiem, nie próbowałam jeszcze ale dzięki za radę,na pewno jutro to wypróbuje i zdam relację
__________________
chwalisz się czy żalisz?
Kung Fu Candy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-31, 22:16   #3722
agna666
Raczkowanie
 
Avatar agna666
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 129
Dot.: BB Cream - hit kosmetykowy na azjatyckim rynku kosmetycznym!

Gabs - moje sińce pod oczami Missha Perfect Cover też nie kryje wystarczająco, a sińce mam średnie w kierunku mocnych. BB tonuje je tylko. Równiez czekam na korektor ze skin79 i mam nadzieję że będzie ok. Chociaż w sumie mam b. dobry korektor aledosłownie kilka dni temu dopiero nauczyłam się go utrwalać żeby nie wchodził mi w załamania skóry i ogólnie nie znikał. Ehh człowiek całe życie się uczy...
Mia694
- ja na Twoim miejscu odstawiła bym bb na kilka dni i zrobiła drugie podejście, może skóra zareaguje lepiej. A jak nie to nie jesteś wyjątkiem bo na ten bb akurat sporo osób narzeka że zapycha. A Elemong to nie wiem czy Ci przypasuje skoro obecnie używasz dużo ciemniejszego koloru Misshy. Poza tym czy jakikolwiek bb spodoba Ci się jesli oczekujesz matu? BB kremy z założenia mają dawać właśnie świetliste wykończenie. Z kolorem żółtym będzie nieco łatwiej, dziewczyny ostatnio sporo o tym piszą. I może nie ryzykuj zakupów pełnego wymiaru tylko podczep się pod jakieś zbiorowe zamówienie na stosowanym wątku, zawsze mniejszy zawód jak nie trafisz w kolor czy formułę.
agna666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-31, 23:05   #3723
Kachnaaaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 3 299
Dot.: BB Cream - hit kosmetykowy na azjatyckim rynku kosmetycznym!

Cytat:
Napisane przez martagda Pokaż wiadomość
Po pierwsze, to przepraszam że pewnie po raz 30000 milionowy raz będzie zadanie to pytanie, ale przewalenie tego całego wątku zajmie mi 100 lat, a ja potrzebuję dosyć szybkiej odpowiedzi.
Znajomi wybierają się do Azji (konkretnie do Kambodży i Birmy) i pomyslałam, aby ich poprosić o kupno kremu BB.
Mam bardzo jasną karnację o różowym odcieniu (używam Revlon ColorStay w kolorze Buff) i nie wiem, który BB byłby dla mnie odpowiedni.
Słyszałam, że skin79 Pink Label jest jasny i niezbyt kryjący (na czym mi tez zależy), ale chciałabym jeszcze parę alternatyw dać, jakby tego nie było...
Pomoże mi ktoś??
Jasny,różowy i kryjący jest elemong
Jasny,nie rózowy i mało kryjący -Baviphat,ale ten z zieloną herbatą
__________________
KLIK
Moja listopadowa wymianka


Kachnaaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-01, 01:25   #3724
sheepka
Rozeznanie
 
Avatar sheepka
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Nad oceanem...kamienista plaża...
Wiadomości: 777
Dot.: BB Cream - hit kosmetykowy na azjatyckim rynku kosmetycznym!

Dostałam tydzień temu moje upragnione gingko Elemong też siostrze przyszedł + 1 w gratisie I muszę przyznać, że jest rewelacyjny Utrzymuje się troszkę dłużej od tego SF, i kolorek też ładnie się wtopił Ja tam odcienia różu nie widzę
Aj i codziennie rano, stojąc przy lustrze mam dylemat... gingko czy elemong
__________________
Rozczarowania trzeba palić, nie balsamować...
sheepka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-01, 08:29   #3725
loss_lauri
Zakorzenienie
 
Avatar loss_lauri
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Tsukuba
Wiadomości: 3 605
Dot.: BB Cream - hit kosmetykowy na azjatyckim rynku kosmetycznym!

Cytat:
Napisane przez Kachnaaaa Pokaż wiadomość
Jasny,różowy i kryjący jest elemong
Jasny,nie rózowy i mało kryjący -Baviphat,ale ten z zieloną herbatą
słyszałam że Baviphat jest jaśniejszy od Elemonga - to prawda?
i dla mnie E wcale nie jest różowy tylko taki żółtawy - ale to może zależy od odcienia karnacji swoją drogą nigdy nie myślałam, że mam chłodny odcień skóry
__________________
Mój blog o dbaniu o urodę w Japonii i Korei: www.kiyora.pl
loss_lauri jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-01, 11:22   #3726
71f1a49ccdda6499050838d6b2ef76d32f6aae36_5f5aaff1a659f
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 5 922
Dot.: BB Cream - hit kosmetykowy na azjatyckim rynku kosmetycznym!

loss-lauri jeśli Elemong jest żółty dla Ciebie, to Baviphat uznasz za baaaardzo żółty. Nie wydaje mi się,żeby był jaśniejszy od Elemonga, Baviphat jest wręcz brzoskwiniowy.
71f1a49ccdda6499050838d6b2ef76d32f6aae36_5f5aaff1a659f jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-01, 11:29   #3727
loss_lauri
Zakorzenienie
 
Avatar loss_lauri
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Tsukuba
Wiadomości: 3 605
Dot.: BB Cream - hit kosmetykowy na azjatyckim rynku kosmetycznym!

[1=71f1a49ccdda6499050838d 6b2ef76d32f6aae36_5f5aaff 1a659f;24771200]loss-lauri jeśli Elemong jest żółty dla Ciebie, to Baviphat uznasz za baaaardzo żółty. Nie wydaje mi się,żeby był jaśniejszy od Elemonga, Baviphat jest wręcz brzoskwiniowy.[/QUOTE]
buuuu:/ więc bb kremy nie dla mnie?
__________________
Mój blog o dbaniu o urodę w Japonii i Korei: www.kiyora.pl
loss_lauri jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-02-01, 11:58   #3728
zygmus
Wtajemniczenie
 
Avatar zygmus
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomości: 2 843
GG do zygmus
Dot.: BB Cream - hit kosmetykowy na azjatyckim rynku kosmetycznym!

[1=71f1a49ccdda6499050838d 6b2ef76d32f6aae36_5f5aaff 1a659f;24771200]loss-lauri jeśli Elemong jest żółty dla Ciebie, to Baviphat uznasz za baaaardzo żółty. Nie wydaje mi się,żeby był jaśniejszy od Elemonga, Baviphat jest wręcz brzoskwiniowy.[/QUOTE]

nie wszystkie kremy Baviphat mają ten sam kolor, Baviphat Tea Tree brzoskwiniowy raczej nie jest
zygmus jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-01, 12:50   #3729
71f1a49ccdda6499050838d6b2ef76d32f6aae36_5f5aaff1a659f
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 5 922
Dot.: BB Cream - hit kosmetykowy na azjatyckim rynku kosmetycznym!

Cytat:
Napisane przez zygmus Pokaż wiadomość
nie wszystkie kremy Baviphat mają ten sam kolor, Baviphat Tea Tree brzoskwiniowy raczej nie jest
Tak, to tym już trzeba ze swatchy wnioskować, ja mówiłam o Dream Girls (taki zielony z dziewczyną w okularach przeciwsłonecznych).





Tak BTW, szybka recenzja Baviphat Dream Girls:
On jest brzoskwiniowy, na pewno żółty, słabo-średniokryjący, dość szybko się wyświeca na mojej mieszanej cerze, dobrze współpracuje z większośćia kremów, krem matujący Biodermy(ten na pory) na niego nie działa, tzn. Bavi i tak ma glow(aczkolwiek ten Pore Refiner sam w sobie jest średni).
Pudry sypkie i prasowane chwyta ładnie, długo utrzymuje zarówno te produkty jak i róż, brązer. Ma skłonności do zbierania się w załamaniach skóry (tak więc poprawki nieuniknione), nawet przy cieniusieńkiej warstwie.
Lekko wybija zaczerwienienia skóry(nie ukrywa ich jakoś bardzo dobrze). lekkie cienie pod oczami kryje całkiem, całkiem.
Wtapia się dość dobrze, ma takie puchowe, miękkie wykończenie, 'kołderkowe', trzeba uważać,żeby za często nie dotykać skóry rękoma, bo się ściera.
71f1a49ccdda6499050838d6b2ef76d32f6aae36_5f5aaff1a659f jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-01, 13:17   #3730
nobrit
Zadomowienie
 
Avatar nobrit
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 724
Dot.: BB Cream - hit kosmetykowy na azjatyckim rynku kosmetycznym!

[1=71f1a49ccdda6499050838d 6b2ef76d32f6aae36_5f5aaff 1a659f;24773254]
Tak BTW, szybka recenzja Baviphat Dream Girls:
[/QUOTE]
czyli ogólnie taki średni tak? tym lepiej nie kusi
nobrit jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-01, 13:19   #3731
Biała Dama
Zakorzenienie
 
Avatar Biała Dama
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 9 294
Dot.: BB Cream - hit kosmetykowy na azjatyckim rynku kosmetycznym!

missha n.13 chyba nie dla mnie na ręku wygląda tak ładnie, na jasny beż a na twarzy niestety widać delikatny różowy odcień... jednak elemong jest zdecydowanie lepszy i lepiej kryje
Biała Dama jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-02-01, 14:49   #3732
Darianna25
Zakorzenienie
 
Avatar Darianna25
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Maidstone U.K.
Wiadomości: 5 185
Dot.: BB Cream - hit kosmetykowy na azjatyckim rynku kosmetycznym!

Witam
No ja dziś dostałam paczkę od Ruby i szła 8 dni.

Cytat:
Napisane przez Mia694 Pokaż wiadomość
Moja Mishha mnie zapchała Powychodziły mi jakieś grudki na polikach i żuchwie Wszystkie BB Cream'y tak zapychają???
Mnie też właśnie zapchała.

[1=71f1a49ccdda6499050838d 6b2ef76d32f6aae36_5f5aaff 1a659f;24773254]
Tak BTW, szybka recenzja Baviphat Dream Girls:
[/QUOTE]

Cytat:
Napisane przez nobrit Pokaż wiadomość
czyli ogólnie taki średni tak? tym lepiej nie kusi
Średni właśnie jest.
U mnie nie widze żółci ani ani.
Ja mam Dream Girls Magic Plus BB Cream .Na szczęscie wzięłam wersję mini.

Szykuje mi się niezla kolekcja na wymiankę.
__________________

Darianna25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-01, 14:53   #3733
Chaigata
Zakorzenienie
 
Avatar Chaigata
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 5 072
Dot.: BB Cream - hit kosmetykowy na azjatyckim rynku kosmetycznym!

Ja nie wiem czy mnie nie zapchał Aloes... nałożyłam wczoraj i wieczorem miałam 3 wielkie bolące gule...
Zobaczymy jak się wyleczą czy to on.
__________________
Chaigata jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-01, 15:00   #3734
71f1a49ccdda6499050838d6b2ef76d32f6aae36_5f5aaff1a659f
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 5 922
Dot.: BB Cream - hit kosmetykowy na azjatyckim rynku kosmetycznym!

Cytat:
Napisane przez nobrit Pokaż wiadomość
czyli ogólnie taki średni tak? tym lepiej nie kusi
Tzn. mnie pasuje głownie ze względu na kolor Cudów się i tak nie spodziewałam, myślę,ze cery bez większych wymagań i lubiące glow, nie potrzebujące krycia, nie szukające bardzo dobrej trwałości będą zadowolone.
71f1a49ccdda6499050838d6b2ef76d32f6aae36_5f5aaff1a659f jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-01, 15:20   #3735
nobrit
Zadomowienie
 
Avatar nobrit
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 724
Dot.: BB Cream - hit kosmetykowy na azjatyckim rynku kosmetycznym!

Cytat:
Napisane przez Darianna25 Pokaż wiadomość
Mnie też właśnie zapchała.
Cytat:
Napisane przez Chaigata Pokaż wiadomość
Ja nie wiem czy mnie nie zapchał Aloes... nałożyłam wczoraj i wieczorem miałam 3 wielkie bolące gule...
Zobaczymy jak się wyleczą czy to on.
o kurcze co się dzieje, niedługo dziewczyny z tego wątku będzie można poznać po gulach na buzi ja wciąż mam paskudy po skin79 diamon i chyba missha je jeszcze pogorszyła nie chcę rezygnować z BB, kocham je mam nadzieję, że się wszystko uspokoi szybko
[1=71f1a49ccdda6499050838d 6b2ef76d32f6aae36_5f5aaff 1a659f;24776264]Tzn. mnie pasuje głownie ze względu na kolor Cudów się i tak nie spodziewałam, myślę,ze cery bez większych wymagań i lubiące glow, nie potrzebujące krycia, nie szukające bardzo dobrej trwałości będą zadowolone.[/QUOTE]
a no to w tej chwili moja cera taka nie jest
nobrit jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-02, 06:22   #3736
Amino_kwas
Raczkowanie
 
Avatar Amino_kwas
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 180
Dot.: BB Cream - hit kosmetykowy na azjatyckim rynku kosmetycznym!

Hej
dziewczyny czy ktoras z Was miał ten krem BAVIPHAT Dream Girls Magic Plus BB Cream SPF30 #2 - on jest dla suchej cery i zastanawiam się nad kupnem....
Amino_kwas jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-02, 07:26   #3737
gabs
Zadomowienie
 
Avatar gabs
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: stolica Warmii ;)
Wiadomości: 1 728
Wyślij wiadomość przez MSN do gabs
Dot.: BB Cream - hit kosmetykowy na azjatyckim rynku kosmetycznym!

Cytat:
Napisane przez agna666 Pokaż wiadomość
Gabs - moje sińce pod oczami Missha Perfect Cover też nie kryje wystarczająco, a sińce mam średnie w kierunku mocnych. BB tonuje je tylko. Równiez czekam na korektor ze skin79 i mam nadzieję że będzie ok. Chociaż w sumie mam b. dobry korektor aledosłownie kilka dni temu dopiero nauczyłam się go utrwalać żeby nie wchodził mi w załamania skóry i ogólnie nie znikał. Ehh człowiek całe życie się uczy... [B]
Ale ja nie mam mocnych sińców, raczej średnie. Uff, póki co się wstrzymałam z zamówieniem bo i tak wysyłka po weekendzie, więc mam czas przemyśleć.

A może jakiś przeciwzmarszczkowy BB Cream (istnieje coś takiego?). W końcu nie ukrywam, już mi się skóra gniecie w kącikach - dlatego odstawiłam mineralny korektor bo niestety podkreśla zmarszczki... A krył bardzo dobrze.

Troszkę się miotam, bo chcę, żeby było lekkie, odżywcze i kryło. BB Cream w założeniu podpada pod te kategorie, tylko czym by te cienie przykryć?
__________________
KAT-TUN <- so proud to be HYPHEN!!!

/Girigiri de itsumo ikite itai kara.../
/Bo zawsze chciałam żyć na krawędzi.../

<Real Face by KAT-TUN>

1. Oszczędzam
2. Nie wydaję
3. Odkładam
4. I pojadę, zobaczycie!
gabs jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-02, 07:28   #3738
gabi1234
Zakorzenienie
 
Avatar gabi1234
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 19 733
Dot.: BB Cream - hit kosmetykowy na azjatyckim rynku kosmetycznym!

dziewczyny, może któraś wie czym się różnią te kremy? tzn teoretycznie "działanie" mają to samo (co widac na opisie kremu) no ale czymś się chyba muszą różnic na mój chłopski rozum, skoro są w dwóch różnych kolorach..... i błagam nie bijcie
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg rozo.jpg (44,4 KB, 15 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg srebr.jpg (28,0 KB, 19 załadowań)
__________________
happy mum
gabi1234 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-02, 10:09   #3739
nobrit
Zadomowienie
 
Avatar nobrit
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 724
Dot.: BB Cream - hit kosmetykowy na azjatyckim rynku kosmetycznym!

Cytat:
Napisane przez Amino_kwas Pokaż wiadomość
Hej
dziewczyny czy ktoras z Was miał ten krem BAVIPHAT Dream Girls Magic Plus BB Cream SPF30 #2 - on jest dla suchej cery i zastanawiam się nad kupnem....
recenzja parę postów wyżej
Cytat:
Napisane przez gabi1234 Pokaż wiadomość
dziewczyny, może któraś wie czym się różnią te kremy? tzn teoretycznie "działanie" mają to samo (co widac na opisie kremu) no ale czymś się chyba muszą różnic na mój chłopski rozum, skoro są w dwóch różnych kolorach..... i błagam nie bijcie
Mnie się wydaje, że złoty jest przeznaczony do bardziej dojrzałej skóry, różowy ma właściwości przeciwzmarszczkowe, a złoty ma niwelować zmarszczki. Oprócz tych samych składników złoty ma dodatkowo kawior i złoto. Poszukaj też swatchy na blogach bo nie jestem pewna jak z kolorami, mogą się różnić.
nobrit jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-02-02, 11:18   #3740
gabi1234
Zakorzenienie
 
Avatar gabi1234
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 19 733
Dot.: BB Cream - hit kosmetykowy na azjatyckim rynku kosmetycznym!

Cytat:
Napisane przez nobrit Pokaż wiadomość
recenzja parę postów wyżej

Mnie się wydaje, że złoty jest przeznaczony do bardziej dojrzałej skóry, różowy ma właściwości przeciwzmarszczkowe, a złoty ma niwelować zmarszczki. Oprócz tych samych składników złoty ma dodatkowo kawior i złoto. Poszukaj też swatchy na blogach bo nie jestem pewna jak z kolorami, mogą się różnić.
dziękuję pięknie
__________________
happy mum
gabi1234 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-02, 16:06   #3741
Shade_23
Zadomowienie
 
Avatar Shade_23
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Tu i Tam :-)
Wiadomości: 1 480
Dot.: BB Cream - hit kosmetykowy na azjatyckim rynku kosmetycznym!

A moich paczek nie ma...
Nozika pisała już drugi raz do sprzedawcy.

Taka przyszła odpowiedź:

Hi..Again...
I think that your local post or postman deceive me and you.
I had shipped a parcel to you again.
I assure you of it. I never decieve you.
Actually I lost many items in poland.

Anyway...if you don't receive my parcel until next weekend, please inform me again.
I think that you will have to add 3 USD for registered mailling service.

And please contact your local post office.
I will give you small gift at next delivery.
I'm so sorry for your inconvenience.

P.S I lost 2-items. This is rally disappointment.
I believe you but I can't believe your local post office.
This is really.....I'm so angry to local post office.
Please contact local post office instead of me if you don't receive my parcel.


Kurcze serio to jakaś masakra. A czy te paczki są jakoś oznakowane, że widać że to BB? Podobno jest jakaś plaga kradzieży na pocztach. Skoro mi już druga paczka zaginęła to coś w tym musi być. Jak z tym walczyć? Czy do tego w ogóle jakoś da się dotrzeć co i gdzie się stało z paczkami??
Shade_23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-02, 16:53   #3742
nobrit
Zadomowienie
 
Avatar nobrit
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 724
Dot.: BB Cream - hit kosmetykowy na azjatyckim rynku kosmetycznym!

Cytat:
Napisane przez Shade_23 Pokaż wiadomość
A moich paczek nie ma...
Nozika pisała już drugi raz do sprzedawcy.
Coś mi się to nie podoba, ja już tyle paczek dostałam nic nie zginęło,a Tobie już druga, dziwne. na pudełku jest zazwyczaj napisane cosmetics, nie widać co to dokładnie jest. A co to za sprzedawca?

---------- Dopisano o 17:53 ---------- Poprzedni post napisano o 17:51 ----------

Cytat:
Napisane przez gabi1234 Pokaż wiadomość
dziękuję pięknie
nie ma za co a przymierzasz się do zakupu któregoś? Ciekawi mnie ten złoty, tego różowego raczej nie będę ryzykować, bo zbyt dużo osób nie było z niego zadowolonych.
nobrit jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-02, 17:49   #3743
Shade_23
Zadomowienie
 
Avatar Shade_23
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Tu i Tam :-)
Wiadomości: 1 480
Dot.: BB Cream - hit kosmetykowy na azjatyckim rynku kosmetycznym!

Cytat:
Napisane przez nobrit Pokaż wiadomość
Coś mi się to nie podoba, ja już tyle paczek dostałam nic nie zginęło,a Tobie już druga, dziwne. na pudełku jest zazwyczaj napisane cosmetics, nie widać co to dokładnie jest. A co to za sprzedawca?

---------- Dopisano o 17:53 ---------- Poprzedni post napisano o 17:51 ----------


nie ma za co a przymierzasz się do zakupu któregoś? Ciekawi mnie ten złoty, tego różowego raczej nie będę ryzykować, bo zbyt dużo osób nie było z niego zadowolonych.
No ja w sumie nie wiem od kogo to było zamawiane - pomagała mi w tym wizażanka, bo ja nie mam konta na paypal'u. Podobno sprawdzony sprzedawca i nigdy nie było żadnych problemów
Shade_23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-02, 17:59   #3744
gabi1234
Zakorzenienie
 
Avatar gabi1234
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 19 733
Dot.: BB Cream - hit kosmetykowy na azjatyckim rynku kosmetycznym!

Cytat:
Napisane przez nobrit Pokaż wiadomość
Coś mi się to nie podoba, ja już tyle paczek dostałam nic nie zginęło,a Tobie już druga, dziwne. na pudełku jest zazwyczaj napisane cosmetics, nie widać co to dokładnie jest. A co to za sprzedawca?

---------- Dopisano o 17:53 ---------- Poprzedni post napisano o 17:51 ----------


nie ma za co a przymierzasz się do zakupu któregoś? Ciekawi mnie ten złoty, tego różowego raczej nie będę ryzykować, bo zbyt dużo osób nie było z niego zadowolonych.
tak, kliknęłam po południu ten srebrny
__________________
happy mum
gabi1234 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-02, 18:12   #3745
Satin'n Lace
Raczkowanie
 
Avatar Satin'n Lace
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 438
Dot.: BB Cream - hit kosmetykowy na azjatyckim rynku kosmetycznym!



Cytat:
nie ma za co a przymierzasz się do zakupu któregoś? Ciekawi mnie ten złoty, tego różowego raczej nie będę ryzykować, bo zbyt dużo osób nie było z niego zadowolonych.
Ajj, ja mam różowy i bardzo sobie chwalę Tzn użyłam go tylko kilka razy( mam taką małą tubkę, dużego opakowania jeszcze nie otwieram, bo kończy mi się jeszcze missha, bardzo wydajna:P i SkinFood) i byłam zadowolona z efektu jaki daje. Co prawda krycie ma słabsze niż Missha PC, ale mi odpowiada. Jest taki lekki. Na pewno idealny na cieplejsze dni :P
__________________
making a better world, shoot by shoot
-------------------------
The best is yet to come !



http://satininwonderland.blogspo t.c om/ <--- ZAPRASZAM!
Satin'n Lace jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-02, 18:19   #3746
201607131114
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 2 330
Dot.: BB Cream - hit kosmetykowy na azjatyckim rynku kosmetycznym!

Cytat:
Napisane przez Satin'n Lace Pokaż wiadomość




Ajj, ja mam różowy i bardzo sobie chwalę Tzn użyłam go tylko kilka razy( mam taką małą tubkę, dużego opakowania jeszcze nie otwieram, bo kończy mi się jeszcze missha, bardzo wydajna:P i SkinFood) i byłam zadowolona z efektu jaki daje. Co prawda krycie ma słabsze niż Missha PC, ale mi odpowiada. Jest taki lekki. Na pewno idealny na cieplejsze dni :P
Ja się przyłączam do zachwalania różowiastego Skin79, nakupiłam sobie ostatnio próbek, zużyłam wszystkie i właśnie cierpię katusze bo czekam na pełnowymiarowy... Nic mnie nie zapchał (choć patrząc na skład móglby) a skóra wieczorem po demakijażu była cudnie miękka... niech już przyjdzie moja paczka
201607131114 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-02, 18:34   #3747
Kluska20
Zakorzenienie
 
Avatar Kluska20
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 3 480
Dot.: BB Cream - hit kosmetykowy na azjatyckim rynku kosmetycznym!

A ja niestety nie mogę polecić tego różowego Skin79 Na początku używania napisałam recenzję na jego temat bo byłam zadowolona ale teraz już wiem,że moja opinia była zbyt pochopna i przepraszam za nią Mam skórę mieszaną(jak wiadomo przetłuszcza się w strefie T),policzki są w miarę normalne ale mam rozszerzone pory i zależy mi na tym aby podkład je pokrył,lekko ujednolicił koloryt skóry i sprawił,że cera nie będzie wyglądała ciężko tylko świeżo i promiennie.Na początku Skin79 sprawdzał się ale w miarę użytkowania moja skóra zaczęła się chyba do niego przyzwyczajać i była szara,bez życia,miałam wrażenie,że nie oddycha i już po 2 godzinach niemiłosiernie świeciłam się.Oddałam go w dobre ręce Teraz testuję Elemong i jak na razie jestem zadowolona ale muszę go jeszcze trochę poużywać żeby moja opinia była wiarygodna.
Kluska20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-02, 20:14   #3748
201607131114
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 2 330
Dot.: BB Cream - hit kosmetykowy na azjatyckim rynku kosmetycznym!

Kluska, dziękować za update do recenzji! Z tego co piszesz to mamy podobny typ cery, mozliwe, że w moim przypadku będzie podobnie. Koniecznie podziel się wrażeniami po dłuższym używaniu Elemonga
201607131114 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-02, 20:18   #3749
Mariola13
Zakorzenienie
 
Avatar Mariola13
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 18 748
Dot.: BB Cream - hit kosmetykowy na azjatyckim rynku kosmetycznym!

A ja dostałam wczoraj i dzisiaj wszystkie moje nowe BB skarby Wszystkie kupowane w tym samym dniu 2 paczki z Korei (od bello i od ruby) przyszły wczoraj - w identycznych kartonikach , a dzisiaj z USA

Kupowałam i płaciłam 23 stycznia
__________________
INSTAGRAM: https://www.instagram.com/originalslikestyle/
Mariola13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-02, 20:21   #3750
Kluska20
Zakorzenienie
 
Avatar Kluska20
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 3 480
Dot.: BB Cream - hit kosmetykowy na azjatyckim rynku kosmetycznym!

Cytat:
Napisane przez Kumiho Pokaż wiadomość
Kluska, dziękować za update do recenzji! Z tego co piszesz to mamy podobny typ cery, mozliwe, że w moim przypadku będzie podobnie. Koniecznie podziel się wrażeniami po dłuższym używaniu Elemonga
Oczywiście,że dam znać
Kluska20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:04.