Bobbi Brown, Long Wear Eyeliner Gel - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-05-21, 10:22   #1
WiolettaH
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 48

Bobbi Brown, Long Wear Eyeliner Gel


Witajcie Dziewczyny,
czy kupowałyscie na allegro Bobbi Brown, Long Wear Eyeliner Gel ?
Nie wiem czy moge tutaj wkleic link do aukcji....???
Zastanawiam sie nad zakupem, ale boje sie podróbki, a u mnie nie ma go w Dauglasie.
Może macie doświadczenie w w/w na allegro, w ajkiej cenie, od kogo, te ktore sa wystawione sa po ok 70 zł z pędzielkiem (sa tez i bez)...
Proszę pomóżcie....
Pozdrawiam
WiolettaH jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-21, 10:34   #2
Malenstwo82
Zakorzenienie
 
Avatar Malenstwo82
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 925
Dot.: Bobbi Brown, Long Wear Eyeliner Gel

Z tego co widzę na allegro może jeden z linerów jest oryginalny, ale biorąc pod uwagę cenę za którą jest wystawiany to nie opłaca się. Te z pędzelkiem to już ewidentnie na podróbę wyglądają. Masz dwie opcje - podejść do Douglasa w swoim mieście i powiedzieć, że interesuje się liner BB w konkretnym kolorze, słyszałam że w Douglasach w których nie ma stoiska BB mogą ściągnąć interesujący Cię produkt na zamówienie. Opcja nr 2 - zamów w Douglasie on-line. Będziesz mieć pewność, że to nie podróba.
Malenstwo82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-21, 10:55   #3
WiolettaH
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 48
Dot.: Bobbi Brown, Long Wear Eyeliner Gel

Faktycznie nie pomyslalam o on - linie

Dziękuje



Cytat:
Napisane przez Malenstwo82 Pokaż wiadomość
Z tego co widzę na allegro może jeden z linerów jest oryginalny, ale biorąc pod uwagę cenę za którą jest wystawiany to nie opłaca się. Te z pędzelkiem to już ewidentnie na podróbę wyglądają. Masz dwie opcje - podejść do Douglasa w swoim mieście i powiedzieć, że interesuje się liner BB w konkretnym kolorze, słyszałam że w Douglasach w których nie ma stoiska BB mogą ściągnąć interesujący Cię produkt na zamówienie. Opcja nr 2 - zamów w Douglasie on-line. Będziesz mieć pewność, że to nie podróba.
WiolettaH jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-22, 01:17   #4
madii1984
Raczkowanie
 
Avatar madii1984
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 182
Send a message via Skype™ to madii1984
Dot.: Bobbi Brown, Long Wear Eyeliner Gel

Na Allegro są same podróby. Tyle dziewczyn stąd zgłaszało jednego konkretnie sprzedawce, i co z tego? Cały czas sprzedaje podróby i ma same pozytywy. Bzdura.
madii1984 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-22, 07:21   #5
OlaM
Zakorzenienie
 
Avatar OlaM
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 9 267
Dot.: Bobbi Brown, Long Wear Eyeliner Gel

Raz, dość dawno temu, kupiłam ten eyeliner na Allegro, za cenę ok. 90 zł, czyli wcale nie niską, a w każdym razie nie na tyle, żeby mogło to zrodzić moje podejrzenia co do jego autentyczności. Okazał się wstrętną podróbką, z utłuczoną krawędzią słoiczka i błędem w wydruku nazwy produktu. Sprzedający zwrócił mi na szczęście wszystkie koszty, nawet z nawiązką, tłumacząc, że sam został oszukany przez dostawcę (w to akurat nie wierzę ). Tak więc nie polecam ryzykować zakupów na All, a już na pewno nie w zestawach z pędzelkami, które są jeszcze bardziej podejrzane. Teraz kupuję go w Douglasie on-line i mam święty spokój .
OlaM jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-22, 07:36   #6
WiolettaH
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 48
Dot.: Bobbi Brown, Long Wear Eyeliner Gel

Bardzo WAm dziekuje, kurcze kupilam, ale poprosilam o zwrot z konta (bo pospieszylam sie i przelalam juz pieniazki) czekam na zwrot i kupie on-line :_))))

Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
Raz, dość dawno temu, kupiłam ten eyeliner na Allegro, za cenę ok. 90 zł, czyli wcale nie niską, a w każdym razie nie na tyle, żeby mogło to zrodzić moje podejrzenia co do jego autentyczności. Okazał się wstrętną podróbką, z utłuczoną krawędzią słoiczka i błędem w wydruku nazwy produktu. Sprzedający zwrócił mi na szczęście wszystkie koszty, nawet z nawiązką, tłumacząc, że sam został oszukany przez dostawcę (w to akurat nie wierzę ). Tak więc nie polecam ryzykować zakupów na All, a już na pewno nie w zestawach z pędzelkami, które są jeszcze bardziej podejrzane. Teraz kupuję go w Douglasie on-line i mam święty spokój .
WiolettaH jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-08, 21:54   #7
Gochaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 31
Dot.: Bobbi Brown, Long Wear Eyeliner Gel

Czyli to raczej podróba? http://allegro.pl/bobbi-brown-czarny...4472.html:mad:
__________________
Kosmetyki i nowe słuchawki ; wymiana https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=839467
Gochaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-08-08 22:54:39


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:22.