Akcja: nie katuję włosów prostownicą! - wątek zbiorczy - Strona 115 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-04-09, 17:31   #3421
Bayka
Zakorzenienie
 
Avatar Bayka
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Norway
Wiadomości: 4 778
GG do Bayka
Dot.: Akcja: nie katuję włosów prostownicą! - wątek zbiorczy

i co, wstawiamy zdjęcia na 10tego?
__________________
A że ją Pan Bóg stworzył, a szatan opętał, więc będzie na wieki i grzeszną i
świętą


Polskie literki? -Brak
Bayka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-09, 17:37   #3422
moniczka_90
Zakorzenienie
 
Avatar moniczka_90
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 15 142
Dot.: Akcja: nie katuję włosów prostownicą! - wątek zbiorczy

ja mogę spróbować zrobić zdjęcie laptopem heheh :P wiec jakosc bedzie bardzo słaba i moge włosy moga wygladać róznie ALE długość zobaczycie na pewno
__________________
żona 2014
mama 2018
przyszła mama 2020
moniczka_90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-09, 17:39   #3423
Bayka
Zakorzenienie
 
Avatar Bayka
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Norway
Wiadomości: 4 778
GG do Bayka
Dot.: Akcja: nie katuję włosów prostownicą! - wątek zbiorczy

ok ja też wstawię, chociaż w sumie dużo się nie zmieniło w wyglądzie moich włosków
__________________
A że ją Pan Bóg stworzył, a szatan opętał, więc będzie na wieki i grzeszną i
świętą


Polskie literki? -Brak
Bayka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-09, 17:53   #3424
karmazynka99
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 11 159
Dot.: Akcja: nie katuję włosów prostownicą! - wątek zbiorczy

moze tez wstawie choc akualnie mam fale od warkoczy
__________________
Twoje kłamstwo trwa tak długo, ze sam zaczynasz w nie wierzyć?


Doceniamy dopiero kiedy stracimy.

Zapuszczanie włosów z wizażem : 65cm completed

Moja pielęgnacja włosów
karmazynka99 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-09, 17:56   #3425
Bayka
Zakorzenienie
 
Avatar Bayka
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Norway
Wiadomości: 4 778
GG do Bayka
Dot.: Akcja: nie katuję włosów prostownicą! - wątek zbiorczy

ja wstawie jutro, bo dzis bede wieczorkiem myć, przy okazji też zmierzę czy coś urosły
__________________
A że ją Pan Bóg stworzył, a szatan opętał, więc będzie na wieki i grzeszną i
świętą


Polskie literki? -Brak
Bayka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-09, 22:48   #3426
immortal_soul
Raczkowanie
 
Avatar immortal_soul
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 479
GG do immortal_soul
Dot.: Akcja: nie katuję włosów prostownicą! - wątek zbiorczy

kurcze, kurcze, kurcze! no nie mogę tak! jak nie wyprostuje to może i całkiem nieźle się układają ostatnio, ale są strasznie zniszczone i sama struktura siana fatalnie wygląda ;( koło się zamyka, bo dalej je niszczę ;/
__________________
'I never put off till tomorrow, what I can possibly put do the day after.'



nie prostuję i regeneruję od 23.06.2011!

szaleję i obijam się

immortal_soul jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-10, 07:20   #3427
moniczka_90
Zakorzenienie
 
Avatar moniczka_90
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 15 142
Dot.: Akcja: nie katuję włosów prostownicą! - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez immortal_soul Pokaż wiadomość
kurcze, kurcze, kurcze! no nie mogę tak! jak nie wyprostuje to może i całkiem nieźle się układają ostatnio, ale są strasznie zniszczone i sama struktura siana fatalnie wygląda ;( koło się zamyka, bo dalej je niszczę ;/
No to jak to ?! Marsz do fryzjera pozbyć się tych suchych chociaż w połowie i przestać prostować ! Chyba większość nieprostujących miała podobny problem no i trzeba sie przyzwyczaić do swojego nowego "niewyprostowanego" wizerunku ale wszytsko jest do przejścia także ja na Twoim miejscu najpierw poszłabym do fryzjera a potem już nieprostowala
__________________
żona 2014
mama 2018
przyszła mama 2020
moniczka_90 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-04-10, 09:08   #3428
sylvi300
Zakorzenienie
 
Avatar sylvi300
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 5 263
Dot.: Akcja: nie katuję włosów prostownicą! - wątek zbiorczy

hehe ja też walczę, wczoraj podciełam z 2 cm, bo dążę do tego wyrównania, kurcze w takim zwykłym domowym oświetleniu nie widać tak włosów, dobrze widać w takim ostrym oświetleniu jak w przymierzalni np w sklepie, przez tą zrytą prostownicę mam strasznie włosy poszarpane, wiecie o co mi chodzi? połamane, każdy włos ma inną długość, takie postrzepione w takim świetle to widać, ale w zwykłym domowym nie hehe, chyba narazie nie będę zapuszczać włosów tylko pocinać co miesiąc i będę czekała aż troche się podrównają zwłaszcza te poszarpane...
__________________
Twoje ciało może wiecej,niz podpowiada Ci Twój umysł



Zapraszam na bloga!!!!

http://tocosalata.blogspot.com/
sylvi300 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-10, 10:06   #3429
moniczka_90
Zakorzenienie
 
Avatar moniczka_90
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 15 142
Dot.: Akcja: nie katuję włosów prostownicą! - wątek zbiorczy

Jest 10ty więc dodaję zdjęcie. Tak jak mówiłam jest robione laptopem więc jakośc jest żadna i stanu włosów nie widać ale widać ich długość Są niewyprostowane oczywiście, jakbym je wyprostowala to byłby jednak trochę dłuższe
__________________
żona 2014
mama 2018
przyszła mama 2020

Edytowane przez moniczka_90
Czas edycji: 2011-05-31 o 09:46
moniczka_90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-10, 10:14   #3430
karmazynka99
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 11 159
Dot.: Akcja: nie katuję włosów prostownicą! - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez sylvi300 Pokaż wiadomość
hehe ja też walczę, wczoraj podciełam z 2 cm, bo dążę do tego wyrównania, kurcze w takim zwykłym domowym oświetleniu nie widać tak włosów, dobrze widać w takim ostrym oświetleniu jak w przymierzalni np w sklepie, przez tą zrytą prostownicę mam strasznie włosy poszarpane, wiecie o co mi chodzi? połamane, każdy włos ma inną długość, takie postrzepione w takim świetle to widać, ale w zwykłym domowym nie hehe, chyba narazie nie będę zapuszczać włosów tylko pocinać co miesiąc i będę czekała aż troche się podrównają zwłaszcza te poszarpane...

rozumiem o co ci chodzi z tm światłem, mam tak samo

Cytat:
Napisane przez moniczka_90 Pokaż wiadomość
Jest 10ty więc dodaję zdjęcie. Tak jak mówiłam jest robione laptopem więc jakośc jest żadna i stanu włosów nie widać ale widać ich długość Są niewyprostowane oczywiście, jakbym je wyprostowala to byłby jednak trochę dłuższe

bardzo ładne, i wcale nie takie krotkie
__________________
Twoje kłamstwo trwa tak długo, ze sam zaczynasz w nie wierzyć?


Doceniamy dopiero kiedy stracimy.

Zapuszczanie włosów z wizażem : 65cm completed

Moja pielęgnacja włosów
karmazynka99 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-10, 10:16   #3431
MadSyndrome
Zadomowienie
 
Avatar MadSyndrome
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 1 358
Dot.: Akcja: nie katuję włosów prostownicą! - wątek zbiorczy

Witam dziewczyny
muszę się podzielić moim doświadczeniem... od lat 16 do lat 20 prostowałam włosy prostownicą prawie codziennie minęło 10 miesięcy od kiedy przestałam je prostować, od tamtej pory nie wyprostowałam ich ANI RAZU. I niestety chyba wrócę do prostowania co prawda zaczęło się od tego, że nigdy nie były jakieś takie suche czy zniszczone... 10 miesięcy temu przefarbowałam je i ścięłam na krótko dlatego porzuciłam prostowanie. Niestety im dłuże (już za ramiona ) tym bardziej widzę, że są po prostu strasznie suche, niesforne, każdy odstaje w inną stronę a moje siostry nadal prostują co kilka dni i mają je gładkie i śliczne
Nie mogę uwierzyć, że moje włosy zawdzięczałam prostowaniu ich nie używałam żadnych odżywek, po prostu je prostowałam i były idealne, lśniące. Teraz ich nie prostuję, nakładam odżywki, co jakiś czas maseczki, jakieś preparaty do wygładzania ich i nadal myślę, żeby wrócić do prostowania, bo nic mi to wszystko nie daje
także zawiodłam się, bo myślałam, że będą zdrowsze jak przestanę je przypalać, a tu zonk..
MadSyndrome jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-04-10, 10:34   #3432
natalkaa7522
Zakorzenienie
 
Avatar natalkaa7522
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 20 187
Dot.: Akcja: nie katuję włosów prostownicą! - wątek zbiorczy

Dziewczyny ja dziś też wstawie zdjęcie, zresztą obiecałam na wątku o blondynach, że wstawie, bo wczoraj farbowałam. I zastanawia mnie jedno od czego są odrosty ? Od tego, ze włosy szybko rosną czy od czego ?
__________________
natalkaa7522 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-10, 10:41   #3433
karmazynka99
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 11 159
Dot.: Akcja: nie katuję włosów prostownicą! - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez natalkaa7522 Pokaż wiadomość
Dziewczyny ja dziś też wstawie zdjęcie, zresztą obiecałam na wątku o blondynach, że wstawie, bo wczoraj farbowałam. I zastanawia mnie jedno od czego są odrosty ? Od tego, ze włosy szybko rosną czy od czego ?

no od tego ze włosy rosna, a od czego?
__________________
Twoje kłamstwo trwa tak długo, ze sam zaczynasz w nie wierzyć?


Doceniamy dopiero kiedy stracimy.

Zapuszczanie włosów z wizażem : 65cm completed

Moja pielęgnacja włosów
karmazynka99 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-10, 10:55   #3434
moniczka_90
Zakorzenienie
 
Avatar moniczka_90
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 15 142
Dot.: Akcja: nie katuję włosów prostownicą! - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez natalkaa7522 Pokaż wiadomość
Dziewczyny ja dziś też wstawie zdjęcie, zresztą obiecałam na wątku o blondynach, że wstawie, bo wczoraj farbowałam. I zastanawia mnie jedno od czego są odrosty ? Od tego, ze włosy szybko rosną czy od czego ?
Włosy cały czas rosną, jak zafarbujesz włosy na inny kolor niż swoje to farbujesz tylko łodyge włosa jedak te nowo rosnące włosy rosną dalej swoim naturalnym kolorem no i ten naturalny kolor to jest wtedy odrost.
__________________
żona 2014
mama 2018
przyszła mama 2020
moniczka_90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-10, 13:04   #3435
Bayka
Zakorzenienie
 
Avatar Bayka
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Norway
Wiadomości: 4 778
GG do Bayka
Dot.: Akcja: nie katuję włosów prostownicą! - wątek zbiorczy

też wstawiam fotkę, włoski są pofalowane od warkocza, póżniej umyję i jak wyschną to zrobię im jakąś fotkę i wstawię, bo mam bardziej proste naturalnie niż na tym zdjęciu, ale wstawiam żebyście miały co pooglądać nie żeby było co, bo piękne nie są no ale. miałam umyć wczoraj i zrobić tą fotkę, ale coś za bardzo mnie wizaż wciągnął i zrobie to dziś
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Zdjęcie2238.jpg (92,4 KB, 121 załadowań)
__________________
A że ją Pan Bóg stworzył, a szatan opętał, więc będzie na wieki i grzeszną i
świętą


Polskie literki? -Brak
Bayka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-10, 13:36   #3436
sylvi300
Zakorzenienie
 
Avatar sylvi300
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 5 263
Dot.: Akcja: nie katuję włosów prostownicą! - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez MadSyndrome Pokaż wiadomość
Witam dziewczyny
muszę się podzielić moim doświadczeniem... od lat 16 do lat 20 prostowałam włosy prostownicą prawie codziennie minęło 10 miesięcy od kiedy przestałam je prostować, od tamtej pory nie wyprostowałam ich ANI RAZU. I niestety chyba wrócę do prostowania co prawda zaczęło się od tego, że nigdy nie były jakieś takie suche czy zniszczone... 10 miesięcy temu przefarbowałam je i ścięłam na krótko dlatego porzuciłam prostowanie. Niestety im dłuże (już za ramiona ) tym bardziej widzę, że są po prostu strasznie suche, niesforne, każdy odstaje w inną stronę a moje siostry nadal prostują co kilka dni i mają je gładkie i śliczne
Nie mogę uwierzyć, że moje włosy zawdzięczałam prostowaniu ich nie używałam żadnych odżywek, po prostu je prostowałam i były idealne, lśniące. Teraz ich nie prostuję, nakładam odżywki, co jakiś czas maseczki, jakieś preparaty do wygładzania ich i nadal myślę, żeby wrócić do prostowania, bo nic mi to wszystko nie daje
także zawiodłam się, bo myślałam, że będą zdrowsze jak przestanę je przypalać, a tu zonk..
uwierz mi, zapewne są zdrowsze odkąd ich nie prostujesz ;] to jest błędne koło, prostownica je wygładza i po niej błyszczą ale co z tego jak je palisz, to morderstwo normalnie? myślisz, że wtedy są zdrowsze niż jak nie prostujesz? rób jak chcesz, jak chcesz to wracaj do prostowania, tylko, żebyś za parę lat tej decyzji nie żałowała,

bayka i moniczka śliczne włoski
__________________
Twoje ciało może wiecej,niz podpowiada Ci Twój umysł



Zapraszam na bloga!!!!

http://tocosalata.blogspot.com/

Edytowane przez sylvi300
Czas edycji: 2011-04-10 o 13:38
sylvi300 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-10, 13:51   #3437
Bayka
Zakorzenienie
 
Avatar Bayka
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Norway
Wiadomości: 4 778
GG do Bayka
Dot.: Akcja: nie katuję włosów prostownicą! - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez MadSyndrome Pokaż wiadomość
Witam dziewczyny
muszę się podzielić moim doświadczeniem... od lat 16 do lat 20 prostowałam włosy prostownicą prawie codziennie minęło 10 miesięcy od kiedy przestałam je prostować, od tamtej pory nie wyprostowałam ich ANI RAZU. I niestety chyba wrócę do prostowania co prawda zaczęło się od tego, że nigdy nie były jakieś takie suche czy zniszczone... 10 miesięcy temu przefarbowałam je i ścięłam na krótko dlatego porzuciłam prostowanie. Niestety im dłuże (już za ramiona ) tym bardziej widzę, że są po prostu strasznie suche, niesforne, każdy odstaje w inną stronę a moje siostry nadal prostują co kilka dni i mają je gładkie i śliczne
Nie mogę uwierzyć, że moje włosy zawdzięczałam prostowaniu ich nie używałam żadnych odżywek, po prostu je prostowałam i były idealne, lśniące. Teraz ich nie prostuję, nakładam odżywki, co jakiś czas maseczki, jakieś preparaty do wygładzania ich i nadal myślę, żeby wrócić do prostowania, bo nic mi to wszystko nie daje
także zawiodłam się, bo myślałam, że będą zdrowsze jak przestanę je przypalać, a tu zonk..

twoje siostry jakby przestały prostować to dopiero dowiedziałyby się w jakim fatalnym stanie mają włoski to jest naprawdę tylko złudzenie, Ty nie jesteś zadowolona ze stanu włosków, ale nie można odbudować w kilka miesięcy tego, co niszczyłaś w kilka lat Twoje włosy dojdą do siebie, ale otrzebują dalszej pielęgnacji, a powrócenie do ich prostowania to poprostu pójście na łatwiznę, żeby w jednym momencie wyglądały lepiej. naprawdę lepiej poczekać i wytrwać w dalszej pielęgnacji bez prostowania niż zaprzepaścić te 10 miesięcy poświęcenia i zacząć je niszczyć od nowa. przecież i tak kiedyś przestaniesz prostować włosy i będziesz musiała zaczynać wszystko jeszcze raz a zniszczenia po kolejnych latach prostowania będą znacznie większe niż są teraz.a teraz masz już te 10 miesięcy za sobą, w sumie najgorsze masz już ze sobą-zrezygnowałaś z prostowania, zaczęłaś pielęgnację, przyzwyczaiłaś się do życia bez prostownicy i pogodziłaś się z tym a teraz chcesz to wszystko rzucić w kąt i niszczyć włoski dalej. szkoda by było, ale zrobisz jak chcesz, powodzenia

---------- Dopisano o 14:51 ---------- Poprzedni post napisano o 14:50 ----------

Sylvi300 dziękuję
moniczka90 masz ładne włoski,wcale nie potrzebują prostowania, głowa do góry idzie w dobrą stronę
__________________
A że ją Pan Bóg stworzył, a szatan opętał, więc będzie na wieki i grzeszną i
świętą


Polskie literki? -Brak
Bayka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-10, 15:03   #3438
natalkaa7522
Zakorzenienie
 
Avatar natalkaa7522
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 20 187
Dot.: Akcja: nie katuję włosów prostownicą! - wątek zbiorczy

No to by z tego wyszło, ze mi tak szybko włosy rosną? Że co miesiąc mam już 2-3 cm odrosty. Znaczy w sumie nie wiem, ale mi się bardzo kruszą włosy, (to już wiecie) i czyli gdyby nie to, że ja ciągle odrywam te białe kuleczki czyli czasami np. po 5cm z włosa, z jego dlugości, to teraz bym miała dużo dłuższe włosy?
__________________
natalkaa7522 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-10, 15:11   #3439
sylvi300
Zakorzenienie
 
Avatar sylvi300
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 5 263
Dot.: Akcja: nie katuję włosów prostownicą! - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez natalkaa7522 Pokaż wiadomość
No to by z tego wyszło, ze mi tak szybko włosy rosną? Że co miesiąc mam już 2-3 cm odrosty. Znaczy w sumie nie wiem, ale mi się bardzo kruszą włosy, (to już wiecie) i czyli gdyby nie to, że ja ciągle odrywam te białe kuleczki czyli czasami np. po 5cm z włosa, z jego dlugości, to teraz bym miała dużo dłuższe włosy?
jak masz białe końcówki to obowiązkowo obciąć włosy a nie wyrywać
!!!
__________________
Twoje ciało może wiecej,niz podpowiada Ci Twój umysł



Zapraszam na bloga!!!!

http://tocosalata.blogspot.com/
sylvi300 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-04-10, 15:49   #3440
Xasia17
Zadomowienie
 
Avatar Xasia17
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 1 898
GG do Xasia17
Dot.: Akcja: nie katuję włosów prostownicą! - wątek zbiorczy

heej
Ja już nie prostuję 1,5 miesiąca!
Na co dzień cieszę się moimi naturalnymi włosami- bardzo pofalowane gdzieniegdzie loki I wszyscy mi mówią, że po co prostowałam skoro mam takie ładne, także jest motywacja
A kiedy chcę miec proste, to suszę na okrągłej szczotce i też są fajne
Także myślę, że prostowanie w moim przypadku pozostanie już tylko sporadyczne.
__________________


włosy -zapuszczam i dbam - od 11.09r.
dieta, aktywność fizyczna (-5kg) - od 13.08.2012r.
nie jem słodyczy.
zmieniam swoje nawyki żywieniowe.
Xasia17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-10, 16:47   #3441
Diva1
Zadomowienie
 
Avatar Diva1
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 1 241
Dot.: Akcja: nie katuję włosów prostownicą! - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Bayka Pokaż wiadomość
też wstawiam fotkę, włoski są pofalowane od warkocza, póżniej umyję i jak wyschną to zrobię im jakąś fotkę i wstawię, bo mam bardziej proste naturalnie niż na tym zdjęciu, ale wstawiam żebyście miały co pooglądać nie żeby było co, bo piękne nie są no ale. miałam umyć wczoraj i zrobić tą fotkę, ale coś za bardzo mnie wizaż wciągnął i zrobie to dziś
Wcale nie masz takich najgorszych włosków, nie wiem jak całkiem z bliska to wygląda, ale na zdjęciu fajnie się prezentują. Ja mam nadzieję,że uda mi się zapuścić swoje włosy do tej Twojej długości. Brakuje mi z 10 cm, ale i tak mam mocno pocieniowane a chciałabym wszystkie mieć jednej długości ewentualnie lekkie cieniowanie.
__________________
zapuszczam włosy!


Don't forget to love yourself!

Edytowane przez Diva1
Czas edycji: 2011-04-10 o 17:48
Diva1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-10, 17:03   #3442
enka999
Zadomowienie
 
Avatar enka999
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 1 942
Dot.: Akcja: nie katuję włosów prostownicą! - wątek zbiorczy

ładne macie te włoski
a mi juz za parę dni stuknie 5. miesiąc bez prostownicy
__________________
from skinny to fit

Włosomaniaczka

enka999 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-11, 06:47   #3443
moniczka_90
Zakorzenienie
 
Avatar moniczka_90
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 15 142
Dot.: Akcja: nie katuję włosów prostownicą! - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Bayka Pokaż wiadomość
też wstawiam fotkę, włoski są pofalowane od warkocza, póżniej umyję i jak wyschną to zrobię im jakąś fotkę i wstawię, bo mam bardziej proste naturalnie niż na tym zdjęciu, ale wstawiam żebyście miały co pooglądać nie żeby było co, bo piękne nie są no ale. miałam umyć wczoraj i zrobić tą fotkę, ale coś za bardzo mnie wizaż wciągnął i zrobie to dziś
W porównaniu z Twoimi pięknymi włosami to moje są niczym hmm może za jakieś 3-4- lata będę mieć chociaż namiestke takich samych

chyba dziewczyny będę wrzucać zdjęcia co jakieś 2 miesiące i będę patrzyć czy coś rosnł czy stoją w miejscu
__________________
żona 2014
mama 2018
przyszła mama 2020
moniczka_90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-11, 07:13   #3444
sylvi300
Zakorzenienie
 
Avatar sylvi300
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 5 263
Dot.: Akcja: nie katuję włosów prostownicą! - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez enka999 Pokaż wiadomość
ładne macie te włoski
a mi juz za parę dni stuknie 5. miesiąc bez prostownicy

brawo mi niedlugo stukną 4 miesiące
__________________
Twoje ciało może wiecej,niz podpowiada Ci Twój umysł



Zapraszam na bloga!!!!

http://tocosalata.blogspot.com/
sylvi300 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-11, 16:31   #3445
natalkaa7522
Zakorzenienie
 
Avatar natalkaa7522
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 20 187
Dot.: Akcja: nie katuję włosów prostownicą! - wątek zbiorczy

Daje zdjęcie moich włosów (mokre były).

Dziewczyny mam wieeelki problem z włosami i farbowaniem!

Zafarbowałam włosy lodowym blondem z loreala. i kolor mi tylko zjaśniał!! Ja chciałam coś al`a Maja Sablewska a nie Doda, ale cóż wyszło co wyszło. Mam bielsze włosy narazie. No i mój problem polega w tym(a wiem, że Wy mi doradzicie)

farbowac włosy, zejśc na naturalny czy poczekac na czerwony?

No bo tak. Moge sobie zrobić jakiś kolorek w stylu właśnie ciemny blond/jasny brąz. Z drugiej strony chciałabym zapuścić włosy, więc zastanawiam się nad zejściem na naturalny kolor włosów, aleee jak wiecie, że kocham czerwony kolor włosów to znalazłam taką farbę http://drogerix.pl/WELLA_SAFIRA_7744...jacy-2441.html która na moje blond, rozjaśniane włosy byłaby świetna i myślę, że kolor naprawdę byłby piękny (wiadomo, na blondach wszystko dobrze wychodzi, poza tym pierwsze co zrobiłam z włosami to je rozjaśniałam jakoś w grudniu) więc zastanawiam się czy nie dociągnąc do czerwca blondu i zrobić dzika czerwień w czerwcu. Nie wiem co zrobić.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg bez☠tytułu.jpg (27,3 KB, 29 załadowań)
__________________
natalkaa7522 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-11, 17:30   #3446
rockandrollqueen
Zadomowienie
 
Avatar rockandrollqueen
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 1 484
Dot.: Akcja: nie katuję włosów prostownicą! - wątek zbiorczy

To ja też dodam zdjęcie swoich niewyprostowanych włosów. Całych nie prostuję jakieś 6-5 m-cy, ale nie pamiętam już dokładnie.

Miesiąc temu podcinałam końcówki, teraz mają jakieś 38cm. Wydaje mi się, że długość podobna jak u moniczki. Włoski są wycieniowane.

Akurat w ten dzień brzydko i krzywo mi się pofalowały, ale trudno. Kolorek wyszedł ciemniejszy niż w rzeczywistości(rudawy karmel/jasny brąz). Kusi mnie ostatnio prostowanie...

***
Bayka, pisałam to już kiedyś, ale się powtórzę - masz śliczne włoski
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg P4090047.jpg (100,5 KB, 31 załadowań)
__________________
IT - programuj, dziewczyno!

Edytowane przez rockandrollqueen
Czas edycji: 2011-04-11 o 17:35
rockandrollqueen jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-11, 18:01   #3447
moniczka_90
Zakorzenienie
 
Avatar moniczka_90
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 15 142
Dot.: Akcja: nie katuję włosów prostownicą! - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez rockandrollqueen Pokaż wiadomość
To ja też dodam zdjęcie swoich niewyprostowanych włosów. Całych nie prostuję jakieś 6-5 m-cy, ale nie pamiętam już dokładnie.

Miesiąc temu podcinałam końcówki, teraz mają jakieś 38cm. Wydaje mi się, że długość podobna jak u moniczki. Włoski są wycieniowane.

Akurat w ten dzień brzydko i krzywo mi się pofalowały, ale trudno. Kolorek wyszedł ciemniejszy niż w rzeczywistości(rudawy karmel/jasny brąz). Kusi mnie ostatnio prostowanie...

***
Bayka, pisałam to już kiedyś, ale się powtórzę - masz śliczne włoski
Jesli ta "moniczka" to ja to mi się wydaję, ze masz jednak ciut dłuższe ale śliczne są, błyszczą i ładnie się skręciły. Też mam cieniowane i jak zawsze libiałam mieć wycieniowane tak ostatnio szału przy nich dostaje
__________________
żona 2014
mama 2018
przyszła mama 2020
moniczka_90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-11, 18:37   #3448
rockandrollqueen
Zadomowienie
 
Avatar rockandrollqueen
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 1 484
Dot.: Akcja: nie katuję włosów prostownicą! - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez moniczka_90 Pokaż wiadomość
Jesli ta "moniczka" to ja to mi się wydaję, ze masz jednak ciut dłuższe ale śliczne są, błyszczą i ładnie się skręciły. Też mam cieniowane i jak zawsze libiałam mieć wycieniowane tak ostatnio szału przy nich dostaje
tak

dziękuję, ja w sumie lubię cieniowanie, chociaż bywają czasem niesforne, ale wydaje mi się, że bez cieniowania jest jeszcze gorzej ;-)
__________________
IT - programuj, dziewczyno!
rockandrollqueen jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-11, 18:54   #3449
immortal_soul
Raczkowanie
 
Avatar immortal_soul
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 479
GG do immortal_soul
Dot.: Akcja: nie katuję włosów prostownicą! - wątek zbiorczy

słuchajcie, taka głupotka, ale jakoś trzeba podtrzymywać wątek jak mierzycie dł. Waszych włosków? ;> na mokro, na sucho? od czubka głowy najdłuższe, jakie znajdę, tak?
__________________
'I never put off till tomorrow, what I can possibly put do the day after.'



nie prostuję i regeneruję od 23.06.2011!

szaleję i obijam się

immortal_soul jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-11, 19:46   #3450
moniczka_90
Zakorzenienie
 
Avatar moniczka_90
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 15 142
Dot.: Akcja: nie katuję włosów prostownicą! - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez rockandrollqueen Pokaż wiadomość
tak

dziękuję, ja w sumie lubię cieniowanie, chociaż bywają czasem niesforne, ale wydaje mi się, że bez cieniowania jest jeszcze gorzej ;-)
Ja też lubię bardzo cieniowanie ale ostatnio mam juz dość, nie układają się w ogóle, znowu zaczynają się łamać i w ogóle szkoda gadac z tymi moimi włosami. Jutro uzyje innej maski i mam nadzieje, ze troche mi przygładzi te włosy
__________________
żona 2014
mama 2018
przyszła mama 2020
moniczka_90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:11.