Effaclar K La Roche-Posay - ZBIORCZY - Strona 65 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-12-01, 14:05   #1921
anestet-ka
Wtajemniczenie
 
Avatar anestet-ka
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 2 572
Dot.: ZBIORCZY: Effaclar K La Roche-Posay

a ja polecam Avene, Creme pour peaux intolerantes, dla mnie b. dobry: http://www.wizaz.pl/kosmetyki/produkt.php?produkt=1627
anestet-ka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-01, 15:09   #1922
K@sieńka
Zadomowienie
 
Avatar K@sieńka
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Warszawa tuż tuż
Wiadomości: 1 623
GG do K@sieńka
Dot.: ZBIORCZY: Effaclar K La Roche-Posay

Cytat:
Napisane przez _magdzia_ Pokaż wiadomość
Do znudzenia polecam tą aptekę:
https://www.ai.☠☠☠☠☠☠☠/
ceny mają naprawdę konkurencyjne i kilkadziesiąt aptek w kraju gdzie osobiście możesz odebrać produkt
Byłam dziś w tej aptece i pytalam sie o lysanel... jest o 10zl drozszy niz na stronie! No i trzeba poczekac az zamowią... Chyba jednak te ceny nie są aż tak konkurencyjne
K@sieńka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-01, 15:38   #1923
vril
Zakorzenienie
 
Avatar vril
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 7 105
Dot.: ZBIORCZY: Effaclar K La Roche-Posay

Zglasza sie Effeclarka
Uzywam dziada rowno od 2 tygodni, co drugi wieczor na zmiane z olejkiem regulujacym Dr Hauschka. Podczas pierwszej aplikacji skora szczypala mnie prawie godzine, na szczescie oczu mi nie wypalilo i nie bylo to az tak mocne. Obecnie nic nie czuje, nawet mrowienia. Pierwsze dwa smarowania byly na cala twarz ale to wystarczylo, by na policzkach zrobily mi sie przesuszone placki, wiec od 3 razu smaruje tylko nos, brode i czolo - przesuszen niet. Jak pisalam wyzej, stosuje go zamienie z olejkiem, a na dzien smaruje sie zelem nawilzajacym Clinique DDMG i w razie wypadu na swiat - filtrem LRP CF 50+.
Effeclar sam w sobie jest wsciekle wydajny, mam go w malych tubkach po 5 ml i wciaz jestem przy pierwszej (beda ja konczyc dzis lub pojutrze).

Efekty - na poczatku nie bylam specjalnie zadowolona, nawet blysnela mysl o porzuceniu ale bylam twarda i sie nie poddalam Poczatkowe przesuszenia na policzkach, a pozniej maly wysyp na czole, szybko minely (wszystko zniknelo w ciagu tygodnia). W ciagu kilku pierwszych dni zauwazylam, ze zanieczyszczenia z porow na nosie zaczely wylazic na wierzch, nie na tyle jednak by oczyscic sie calkowicie - mialam po prostu nos w czarne, drobne kropeczki, jakby mnie ktos pochlapal atramentem, tydzien pozniej zobaczylam jednak, ze w miejscu kropeczek sa juz tylko puste dziurki
Nie czarujmy sie - jak ktos ma duze pory, to zaden specyfik ich nagle nie zwezi do niewidocznych rozmiarow ale juz nie beda tak rozepchane przez zanieczyszczenia i w tym trzeba sie dopatrywac ich wizualnego "zwezenia".
Wczoraj, karnie po 4 tygodniach wybralam sie na oczyszczanie do kosmetyczki (moze kiedys juz nie bede musiala), sama przy twarzy nic nie dlubie, wiec profesjonalne oczyszczanie to u mnie podstawa. Kosmetyczka od razu na wstepie zauwazyla, ze twarz jest bardziej wygladzona niz miesiac wczesniej, wiec mam potwierdzenie, ze dziad rzeczywiscie cos dziala i to nie tylko moje zdaje-mi-sie Samo oczyszczanie u kosmetyczki trwalo krocej niz zwykle, bylo wrecz bezbolesne i czulam, ze zanieczyszczenia, z ktorymi nie poradzil sobie krem wychodza duzo latwiej. Dzis, dzien po zabiegu nie mam sladu na twarzy po jakiejkolwiek ingerencji

Podsumowujac - dziala skubaniec. Trzeba sie tylko nastawic na niezapychajace nawilzanie, systematycznosc i cierpliwosc (chociaz w moim przypadku efekty pojawily sie szybko). Co dalej, obaczymy. Dam znac. Mam wszyetkiego 30 ml i zamierzam go stosowac przez cala zime razem z olejkiem - oby na dluzsza mete ten tandem sie sparwdzil
Pozdrawiam wszystkie Kwaski
vril jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-01, 16:48   #1924
yeah
Zadomowienie
 
Avatar yeah
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 1 809
Dot.: ZBIORCZY: Effaclar K La Roche-Posay

_magdziu_ zależy, który. Ja mam Xerial 5, 10, 50.
pierwszego uzywam do twarzy (i takie też ma zastosowanie), 10 to balsam do ciała, a 50 jest do stóp (ogólnie przy stanach zrogowacenia naskórka).
a cyfry i liczby przy nazwie (czyli 5, 10, 50) to procentowy skład mocznika w kremie.
a Ty jaki masz?
yeah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-01, 17:19   #1925
meri99
Wtajemniczenie
 
Avatar meri99
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Skierniewice
Wiadomości: 2 245
Send a message via Skype™ to meri99
Dot.: ZBIORCZY: Effaclar K La Roche-Posay

Vril to fajnie ze eff ci sluzy Oby jak najdluzej
__________________
Music is the answer

Pagan Poetry

~~~~Film...moja miłość~~~
meri99 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-01, 19:52   #1926
_magdzia_
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 2 032
Dot.: ZBIORCZY: Effaclar K La Roche-Posay

Cytat:
Napisane przez K@sieńka Pokaż wiadomość
Byłam dziś w tej aptece i pytalam sie o lysanel... jest o 10zl drozszy niz na stronie! No i trzeba poczekac az zamowią... Chyba jednak te ceny nie są aż tak konkurencyjne
Bo właśnie trzeba zamawiać u nich na stronie a na drugi dzień odebrać. Bo tak o pójśc i kupić to przyznaję że nie warto

Cytat:
Napisane przez yeah Pokaż wiadomość
_magdziu_ zależy, który. Ja mam Xerial 5, 10, 50.
pierwszego uzywam do twarzy (i takie też ma zastosowanie), 10 to balsam do ciała, a 50 jest do stóp (ogólnie przy stanach zrogowacenia naskórka).
a cyfry i liczby przy nazwie (czyli 5, 10, 50) to procentowy skład mocznika w kremie.
a Ty jaki masz?
Ja mam 50 więc do stópek będzie w sam raz A już myślałam że do niczego go nie wykorzystam


Vril a jakiego nawilżacza używasz
_magdzia_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-01, 20:52   #1927
K@sieńka
Zadomowienie
 
Avatar K@sieńka
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Warszawa tuż tuż
Wiadomości: 1 623
GG do K@sieńka
Dot.: ZBIORCZY: Effaclar K La Roche-Posay

magdziu- nie wpadłam na to zamowię i pojdę do innej apteki (bo w pobliskiej miescinie jest 5 aptek tej sieci) bo w tej dzisiejszej była niezbyt miła obsługa
K@sieńka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-12-01, 21:09   #1928
_magdzia_
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 2 032
Dot.: ZBIORCZY: Effaclar K La Roche-Posay

K@sieńka- właśnie na tym polega cały "myk" tej apteki, że zamawiasz rzeczy z ich strony a odbierasz normalnie u nich Wtedy się opłaca bo niedość że produkty tańsze to i nic nie płacisz za przesyłkę
_magdzia_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-01, 21:10   #1929
K@sieńka
Zadomowienie
 
Avatar K@sieńka
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Warszawa tuż tuż
Wiadomości: 1 623
GG do K@sieńka
Dot.: ZBIORCZY: Effaclar K La Roche-Posay

Płaci się przy odbiorze, prawda?
K@sieńka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-01, 21:18   #1930
_magdzia_
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 2 032
Dot.: ZBIORCZY: Effaclar K La Roche-Posay

tak
_magdzia_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-01, 21:22   #1931
K@sieńka
Zadomowienie
 
Avatar K@sieńka
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Warszawa tuż tuż
Wiadomości: 1 623
GG do K@sieńka
Dot.: ZBIORCZY: Effaclar K La Roche-Posay

zamowienie poszło z nieba mie spadłaś z tą apteką
K@sieńka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-12-01, 21:49   #1932
vril
Zakorzenienie
 
Avatar vril
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 7 105
Dot.: ZBIORCZY: Effaclar K La Roche-Posay

Cytat:
Napisane przez _magdzia_ Pokaż wiadomość
Vril a jakiego nawilżacza używasz
Cytat:
Napisane przez vril Pokaż wiadomość
Jak pisalam wyzej, stosuje go zamienie z olejkiem Dr Hauschka, a na dzien smaruje sie zelem nawilzajacym Clinique DDMG
Cytat:
Napisane przez meri99 Pokaż wiadomość
Vril to fajnie ze eff ci sluzy Oby jak najdluzej
vril jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-02, 02:52   #1933
yeah
Zadomowienie
 
Avatar yeah
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 1 809
Dot.: ZBIORCZY: Effaclar K La Roche-Posay

Cytat:
Napisane przez _magdzia_ Pokaż wiadomość
Bo właśnie trzeba zamawiać u nich na stronie a na drugi dzień odebrać. Bo tak o pójśc i kupić to przyznaję że nie warto



Ja mam 50 więc do stópek będzie w sam raz A już myślałam że do niczego go nie wykorzystam


Vril a jakiego nawilżacza używasz
spokojnie możesz do stóp używaćjedwabista gładkość i te sprawy
yeah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-03, 10:53   #1934
blackchocolatte
Przyczajenie
 
Avatar blackchocolatte
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 19
Dot.: ZBIORCZY: Effaclar K La Roche-Posay

Hej dziewczyny!
Stosuje effaclar od jakiś 2 tygodni tylko na noc. Na dzień LRP Hydraphasa oraz tonik hydraphasa. Stosuje równiez żel do mycia twarzy Effaclar. jak dotąd jestem zadowolona. Cerę mam znacznie gładsza (to działanie effaclaru), co dziwne nie przesusza mi się. Czuje, że jest ściągnięta zaraz po umyciu, musze szybko nasmarowac kremikiem.
No ale przyznam się, wczoraj nie wytrzymałam i powyciskałam czarne zaskórniki na policzkach i brodzie - troche mam wyrzuty sumienia, bop wiem że łapki precz od twarzy. Dzisiaj pozostał mi obolały pryszcz na brodzie, który potraktowałam Effa A.I.
Zasatanawiam się jak to jest z tym wysypem - czy te zaskórniki, które wysickałam to już to, czy jeszcze coś gorszego mnie czeka?
Poza tym chciałabym jakąś dobra nawilżająca maseczkę do twarzy - macie coś sprawdzonego i co by nie zapychało?
__________________
"Szczęście jest jak motyl. Kiedy usiłujesz je złapać, zawsze wymyka Ci się z rąk. Ale jeśli cichutko usiądziesz, to może samo do Ciebie przyleci."

Nathaniel Hawthorne
blackchocolatte jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-03, 11:05   #1935
phdwao
Zakorzenienie
 
Avatar phdwao
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Wlkp.
Wiadomości: 22 821
Dot.: ZBIORCZY: Effaclar K La Roche-Posay

Cytat:
Napisane przez blackchocolatte Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny!
Stosuje effaclar od jakiś 2 tygodni tylko na noc. Na dzień LRP Hydraphasa oraz tonik hydraphasa. Stosuje równiez żel do mycia twarzy Effaclar. jak dotąd jestem zadowolona. Cerę mam znacznie gładsza (to działanie effaclaru), co dziwne nie przesusza mi się. Czuje, że jest ściągnięta zaraz po umyciu, musze szybko nasmarowac kremikiem.
No ale przyznam się, wczoraj nie wytrzymałam i powyciskałam czarne zaskórniki na policzkach i brodzie - troche mam wyrzuty sumienia, bop wiem że łapki precz od twarzy. Dzisiaj pozostał mi obolały pryszcz na brodzie, który potraktowałam Effa A.I.
Zasatanawiam się jak to jest z tym wysypem - czy te zaskórniki, które wysickałam to już to, czy jeszcze coś gorszego mnie czeka?
Poza tym chciałabym jakąś dobra nawilżająca maseczkę do twarzy - macie coś sprawdzonego i co by nie zapychało?
fajnie,że służyCi seria effaclar, jak mico do wysypu, to różnie to jest u każdej z nas, ale na Twoim miejscu nastawiałabym się,że jeszcze coś wyskoczy,2tygodnie to za szybko na całkowite oczyszcenie, po 2 miesiącach już prędzej
phdwao jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-03, 23:17   #1936
Ella77
Raczkowanie
 
Avatar Ella77
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Pruszków/Warszawa
Wiadomości: 413
Dot.: ZBIORCZY: Effaclar K La Roche-Posay

Witam kobietki

Od jutra ( a w zasadzie od dzisiaj) zaczynam moją przygodę z Effaclarem i tym samym dołączam do Waszego grona. Do tej pory stosowałam AcneDerm na zmianę z olejkiem regulującym i nawilżaniem - skóra ładnie się wygładziła, zwłaszcza na linii żuchwy, jednak podskórne grudki i zaskórniki nadal męczą policzki, nos i czoło - stąd właśnie Effaclar i nadzieje w nim pokładane.

I w związku z chęcią dobrego przygotowania się na wysyp zadam pytanie troszkę z innej beczki, bo o wrażeniach pisać jeszcze nie mogę.
Jaki korektor mogłybyście mi polecić, który ładnie pomagał Wam tuszować wysypowe niespodzianki? Jak na razie używam dermacolu ale niestety po pewnym czasie waży się na filtrze i brzydko odznacza...

Wiem, że to taki troszkę OT, ale mimo wszystko związany
__________________
Turbo Fire
1-2-3-4 5-6-7-8 9-10-11-12
Ella77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-03, 23:36   #1937
_magdzia_
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 2 032
Dot.: ZBIORCZY: Effaclar K La Roche-Posay

Cytat:
Napisane przez Ella77 Pokaż wiadomość
Witam kobietki

Od jutra ( a w zasadzie od dzisiaj) zaczynam moją przygodę z Effaclarem i tym samym dołączam do Waszego grona. Do tej pory stosowałam AcneDerm na zmianę z olejkiem regulującym i nawilżaniem - skóra ładnie się wygładziła, zwłaszcza na linii żuchwy, jednak podskórne grudki i zaskórniki nadal męczą policzki, nos i czoło - stąd właśnie Effaclar i nadzieje w nim pokładane.

I w związku z chęcią dobrego przygotowania się na wysyp zadam pytanie troszkę z innej beczki, bo o wrażeniach pisać jeszcze nie mogę.
Jaki korektor mogłybyście mi polecić, który ładnie pomagał Wam tuszować wysypowe niespodzianki? Jak na razie używam dermacolu ale niestety po pewnym czasie waży się na filtrze i brzydko odznacza...

Wiem, że to taki troszkę OT, ale mimo wszystko związany
A ja właśnie zakupiłam AD z myślą że wspólnie z effeclarem efekty będę wspaniałe Effaclar pomógł mi i to bardzo ale i tak idelanie jak narazie nie jest

Co do korektora to ja używam panstika max factora. Jest to niby podkład w sztyfcie ale u mnie sprawdza się świetnie Miałam również korektor heleny rubinstein ale szybko się skończył- był niesamowity tak samo zresztą jak jego cena
_magdzia_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-04, 08:04   #1938
Justa 78
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 162
Dot.: ZBIORCZY: Effaclar K La Roche-Posay

Ostatnio narzekalam na Eff a teraz oczom nie moge uwierzyc Po 2 miesiacach wywala mi na zewnatrz wszystkie zaskorniki (nawet te o ktorych nie wiedzialam) i wyglada na to jakby teraz zaczal dopiero wlasciwie dzalac (a juz mialam nie kupowac drugiej tubki ).
Mam pytanie z innej beczki, mam problem ze znalezieniem dobrego niedrogiego zelu do mycia twarzy (niezapychajacego i niewysuszajacego), sasiadka mowi ze nie ma jak mydlo Bambino. Moze i ono delikatne ale czy nie zapychajace ?
__________________
Je suis l'accalmie
Justa 78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-04, 09:16   #1939
_magdzia_
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 2 032
Dot.: ZBIORCZY: Effaclar K La Roche-Posay

Cytat:
Napisane przez Justa 78 Pokaż wiadomość
Ostatnio narzekalam na Eff a teraz oczom nie moge uwierzyc Po 2 miesiacach wywala mi na zewnatrz wszystkie zaskorniki (nawet te o ktorych nie wiedzialam) i wyglada na to jakby teraz zaczal dopiero wlasciwie dzalac (a juz mialam nie kupowac drugiej tubki ).
Mam pytanie z innej beczki, mam problem ze znalezieniem dobrego niedrogiego zelu do mycia twarzy (niezapychajacego i niewysuszajacego), sasiadka mowi ze nie ma jak mydlo Bambino. Moze i ono delikatne ale czy nie zapychajace ?
Ja kupiłam piankę pharmaceris głęboko oczyszczającą- jak dla mnie jest naprawdę świetna Narazie wysuszenia nie zauważyłam ale umyłam nią buźkę dopiero dwa razy więc za dużo powiedzieć nie mogę

Polecam również żel nivea visage ten z drobinkami peelingującymi- sprawdza sie w 100 %
_magdzia_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-12-04, 09:29   #1940
arwenasz
Raczkowanie
 
Avatar arwenasz
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 80
Dot.: ZBIORCZY: Effaclar K La Roche-Posay

Cytat:
Napisane przez Justa 78 Pokaż wiadomość
Mam pytanie z innej beczki, mam problem ze znalezieniem dobrego niedrogiego zelu do mycia twarzy (niezapychajacego i niewysuszajacego), sasiadka mowi ze nie ma jak mydlo Bambino. Moze i ono delikatne ale czy nie zapychajace ?
Mydła raczej nie polecam, nawet wzbogacone substancjami nawilżającymi będzie wysuszać. Ja używam już trzecią buteleczkę żelu Ziaja Tin Tin. Bardzo delikatny, i bardzo dobrze oczyszcza. Czasem wzbogacam go oliwką Hipp( ok 1 część oliwki na 3 części żelu) - po prostu gdy trochę ubędzie mi samego żelu, wtedy do pozostałego dolewam oliwki - powstaje mleczny kremo-żel . Super. (czasem wkraplam tez kilka kropli olejków eterycznych - yang yang, rozmaryn, cedr)
arwenasz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-04, 09:33   #1941
phdwao
Zakorzenienie
 
Avatar phdwao
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Wlkp.
Wiadomości: 22 821
Dot.: ZBIORCZY: Effaclar K La Roche-Posay

Cytat:
Napisane przez arwenasz Pokaż wiadomość
Mydła raczej nie polecam, nawet wzbogacone substancjami nawilżającymi będzie wysuszać. Ja używam już trzecią buteleczkę żelu Ziaja Tin Tin. Bardzo delikatny, i bardzo dobrze oczyszcza. Czasem wzbogacam go oliwką Hipp( ok 1 część oliwki na 3 części żelu) - po prostu gdy trochę ubędzie mi samego żelu, wtedy do pozostałego dolewam oliwki - powstaje mleczny kremo-żel . Super. (czasem wkraplam tez kilka kropli olejków eterycznych - yang yang, rozmaryn, cedr)
popieram, mydło wysusza cerę,żele które polecam to ziaji oliwkowy, lirene bez sls, lub effaclar
phdwao jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-04, 10:32   #1942
_magdzia_
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 2 032
Dot.: ZBIORCZY: Effaclar K La Roche-Posay

phdwao a Ciebie effaclar nie wysusza? Ja kończąc tubeczkę 50 ml (kupiłam razem w zestawie z effem) zauważyłam że moj czoło jest strasznie suche. Raczej nie zachęcili mnie do kupna tego żelu co było ich zamiarem
_magdzia_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-04, 10:34   #1943
konstrukt
Raczkowanie
 
Avatar konstrukt
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Silesia
Wiadomości: 81
Dot.: ZBIORCZY: Effaclar K La Roche-Posay

Cytat:
Napisane przez Justa 78 Pokaż wiadomość
Ostatnio narzekalam na Eff a teraz oczom nie moge uwierzyc Po 2 miesiacach wywala mi na zewnatrz wszystkie zaskorniki (nawet te o ktorych nie wiedzialam) i wyglada na to jakby teraz zaczal dopiero wlasciwie dzalac (a juz mialam nie kupowac drugiej tubki ).
Mam pytanie z innej beczki, mam problem ze znalezieniem dobrego niedrogiego zelu do mycia twarzy (niezapychajacego i niewysuszajacego), sasiadka mowi ze nie ma jak mydlo Bambino. Moze i ono delikatne ale czy nie zapychajace ?

A ja polecam Ziaja Calma HLC, mnie Tin Tin wysuszał i złuszczałam się niemiłosiernie. Calmę uwielbiam za zapach mogłabym, się w niej kąpać.
__________________
Monika

konstrukt jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-04, 10:35   #1944
phdwao
Zakorzenienie
 
Avatar phdwao
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Wlkp.
Wiadomości: 22 821
Dot.: ZBIORCZY: Effaclar K La Roche-Posay

kurczę nie wysusza mnie, ja tek średnio raz na miesiąć mam oznaki wysuszenia, tylko na czole, wystarczy że posmaruję czymś odzywczym i jest ok
phdwao jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-04, 10:53   #1945
konstrukt
Raczkowanie
 
Avatar konstrukt
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Silesia
Wiadomości: 81
Dot.: ZBIORCZY: Effaclar K La Roche-Posay

Zazdroszczę
Ja sie nawilżam i nawilżam, a i tak przynajmniej raz w tygodniu mi jakieś skórki odstają w okolicy nosa czy między brwiami. W sumie tylko czoło mi sie jeszcze nie złuszczało

Ale efekty widzę gołym okiem i nawet siostra mi powiedziała, że widzi jak mi cera się poprawia A z jej ust to nie lada komplement
__________________
Monika

konstrukt jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-04, 10:56   #1946
phdwao
Zakorzenienie
 
Avatar phdwao
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Wlkp.
Wiadomości: 22 821
Dot.: ZBIORCZY: Effaclar K La Roche-Posay

to gratuluję
phdwao jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-04, 12:30   #1947
Ella77
Raczkowanie
 
Avatar Ella77
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Pruszków/Warszawa
Wiadomości: 413
Dot.: ZBIORCZY: Effaclar K La Roche-Posay

wkradł się dubel
__________________
Turbo Fire
1-2-3-4 5-6-7-8 9-10-11-12
Ella77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-04, 12:31   #1948
Ella77
Raczkowanie
 
Avatar Ella77
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Pruszków/Warszawa
Wiadomości: 413
Dot.: ZBIORCZY: Effaclar K La Roche-Posay

Cytat:
Napisane przez _magdzia_ Pokaż wiadomość
A ja właśnie zakupiłam AD z myślą że wspólnie z effeclarem efekty będę wspaniałe Effaclar pomógł mi i to bardzo ale i tak idelanie jak narazie nie jest

Co do korektora to ja używam panstika max factora. Jest to niby podkład w sztyfcie ale u mnie sprawdza się świetnie Miałam również korektor heleny rubinstein ale szybko się skończył- był niesamowity tak samo zresztą jak jego cena
AD polecam bo u mnie dał śliczne rezultaty i właśnie tak jak TY mam nadzieję, że duet sprawdzi sie jeszcze lepiej

Dziękuje za radę odnośnie panstika - też o nim myślałam - nie wiem tylko jak będzie sie zachowywał na filtrze...


A jeśli chodzi o jakieś dobre myjadło do buźki to polecam
samorobny olejek do mycia - 9 części olejku naturalnego i 1 część detergentu (jedno i drugie dostępne np. z mazideł). Najłatwiej wykonać ( i ja tak robię) tak że mieszam 9 części oliwki hipp z 1 cześcią delikatnego płynu do higieny intymnej - sprawdza się świetnie - ładnie zmywa, a dodatkowo zmiękcza i nawilża buzię

Z takich kupnych polecam piankę lirene do skóry wrażliwej - delikatna a skuteczna
__________________
Turbo Fire
1-2-3-4 5-6-7-8 9-10-11-12
Ella77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-04, 12:39   #1949
yeah
Zadomowienie
 
Avatar yeah
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 1 809
Dot.: ZBIORCZY: Effaclar K La Roche-Posay

Cytat:
Napisane przez Ella77 Pokaż wiadomość
AD polecam bo u mnie dał śliczne rezultaty i właśnie tak jak TY mam nadzieję, że duet sprawdzi sie jeszcze lepiej

Dziękuje za radę odnośnie panstika - też o nim myślałam - nie wiem tylko jak będzie sie zachowywał na filtrze...


A jeśli chodzi o jakieś dobre myjadło do buźki to polecam
samorobny olejek do mycia - 9 części olejku naturalnego i 1 część detergentu (jedno i drugie dostępne np. z mazideł). Najłatwiej wykonać ( i ja tak robię) tak że mieszam 9 części oliwki hipp z 1 cześcią delikatnego płynu do higieny intymnej - sprawdza się świetnie - ładnie zmywa, a dodatkowo zmiękcza i nawilża buzię

Z takich kupnych polecam piankę lirene do skóry wrażliwej - delikatna a skuteczna
a u mnie wprost przeciwnie AD oprócz gładkiej twarzy zaraz po nałożeniu, nie zmienił za wiele.
yeah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-04, 14:32   #1950
Ella77
Raczkowanie
 
Avatar Ella77
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Pruszków/Warszawa
Wiadomości: 413
Dot.: ZBIORCZY: Effaclar K La Roche-Posay

Cytat:
Napisane przez yeah Pokaż wiadomość
a u mnie wprost przeciwnie AD oprócz gładkiej twarzy zaraz po nałożeniu, nie zmienił za wiele.
w sumie może nie do końca precyzyjnie to napisałam - bo śliczne rezultaty owszem, ale na dolnej partii twarzy, pomijając brodę, reszta jest wygładzona ale nie idealna dlatego włączam Effaclar
__________________
Turbo Fire
1-2-3-4 5-6-7-8 9-10-11-12
Ella77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-03-28 09:37:43


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:31.