Lakiery O.P.I cz. II - Strona 13 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie

Notka

Paznokcie Forum, w którym rozmawiamy o pielęgnacji paznokci. Podyskutujmy o malowaniu, kształcie, stylizacji i dominujących trendach w zdobieniu paznokci.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-01-31, 11:23   #361
Niebieska.Kredka
Zadomowienie
 
Avatar Niebieska.Kredka
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 1 811
Dot.: Lakiery O.P.I cz. II

Cytat:
Napisane przez dimiti Pokaż wiadomość
heh na KupKosmetyk Opiki po 19zl w tym brokatowa alicja mi sie marzy pare kolorkow chyba klikne just groovy i rozowa pande
Ja dumałam nad tym samym zestawem, ale juz skończyłam dumać i zapłaciłam
Niebieska.Kredka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-31, 13:09   #362
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: Lakiery O.P.I cz. II

Cytat:
Napisane przez Niebieska.Kredka Pokaż wiadomość
Ja dumałam nad tym samym zestawem, ale juz skończyłam dumać i zapłaciłam
moje dumanie skonczylo sie tak samo jak i Twoje
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-31, 13:34   #363
rita morgan
Raczkowanie
 
Avatar rita morgan
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 263
Dot.: Lakiery O.P.I cz. II

a co dziewczyny sadzicie o miniaturkach opi? to jest tylko 3,75 ml i nie wiem czy to starczy choc na jedno pomalowanie moze miala ktoras z Was i powie czy warto kupic?
rita morgan jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-31, 13:51   #364
organizm
Zakorzenienie
 
Avatar organizm
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 3 000
Dot.: Lakiery O.P.I cz. II

Cytat:
Napisane przez Chomiczka Pokaż wiadomość
Dziewczyny, ja w temacie Seche Vita, mam nadzieję, że mi pomożecie.
Jak nakładacie Seche? Ja używam go od maja, miałam już parę buteleczek i jedną dużą butlę, z której przelewam do małej buteleczki plus Seche Restore - rozcieńczalnik.
Na początku byłam Seche oczarowana, wysuszał cały lakier (wszystkie warstwy) w okamgnieniu, mogłam po 15 minutach spokojnie funkcjonować a nawet kłaść się spać i rano nie miałam na paznokciach odciśniętej pościeli (zazwyczaj maluję paznokcie późnym wieczorem).
Problem zaczął się jak Seche po parunastu użyciach zaczął gęstnieć i mimo, że dodawałam do niego parę kropel Seche Restore nie był takiej samej konsystencji jak na początku - a co najgorsze po użyciu Seche Vite lakier zaczął kurczyć się na końcówkach paznokci i przy skórkach, wyglądało to okropnie! tak jakbym pomalowała paznokcie kilka dni a nie kilka godzin wcześniej. Podobno, żeby tego uniknąć można na kolorowy lakier przed nałożeniem Seche nałożyć warstwę bezbarwnego lakieru, ale u mnie i tak lakier nadal kurczył się.

Może nie nakładam Seche właściwie? Zauważyłam, że w buteleczce Seche pojawiły się resztki czerwonego lakieru (zazwyczaj maluję paznokcie na czerwono) i gdy np uzyłam Seche na jasny lakier te resztki czerwonego lakieru pojawiały się na jasnym lakierze, dlatego nie pozostawało nic innego niż wyrzucić taką buteleczkę.

Próbowałam wrócić do Sally Hansen Insta-Dri, ale po pierwsze - Insta-Dri nie wysusza lakieru tak szybko jak Seche, po drugie na lakierze pojawiały się te okropne bąbelki.

Stwierdziłam, że w kwestii wysuszania lakieru nic Seche Vite nie przebije (oprócz Insta-Dri używałam też Essie Good to go - bez porównania GTG wysuszał lakier całe wieki i nie dawał takiego szklistego wykończenia) i postanowiłam kupić nową buteleczkę Seche Vite i Seche Restore (poprzednia buteleczka skończyła mi się).
Poszłam do hurtowni na Solidarności i pani poinformowała mnie, że wyprzedają zapasy Seche (kupiłam ostatnią buteleczkę Restore, seche vite w małej buteleczkę już nie mieli), bo mają zamiennik ze Stanów - Out The Door, który nie ma toluenu i wysusza lakier w 45 sekund (podobno).

Kupiłam więc Out the door (sprawdziłam też recenzje na YT i makeupalley), wysusza szybko, jednak nie tak szybko jak seche, za to nie kurczy lakieru na końcówkach paznokci i przy skorkach. no i polysk jednak nie jest tak szklisty jak w przypadku seche:-( jak się przyjrzę z bliska to widać ślady pędzelka na paznokciach. na makeupalley czytałam, że niektore dziewczyny stosuja dodatkowo na out the door warstwe insta-dri i wtedy paznokcie błyszczą się niesamowicie, próbowałam i potwierdzam, efekt jest jeszcze lepszy niż w przypadku Seche Vite, tylko niestety na 2 paznokciach miałam rano odciśniętą pościel (a malowałam paznokcie 2 godziny przed spaniem).

No i jestem w kropce. Chyba pozostaje mi jednak wrócić do Seche Vite, bo jednak nic nie wysusza lakieru szybciej niż on, tylko jak sprawić, żeby lakier nie kurczył się z końcówek paznokci i żeby Seche nie zbierał kolorowego lakieru?

Napiszcie mi proszę dokładnie jak stosujecie SV, im dokładniej tym lepiej.
Uff, to się rozpisałam, mam nadzieję, że Was nie zamęczyłam.
Ja z Seche maluję każdą rękę po kolei.. np. prawa ręka pierwsza warstwa, druga warstwa na dwa paznokcie i od razu Seche, potem kolejne dwa i Seche no i potem ostatni. Potem druga ręka tam samo. Przy tym sposobie Seche mi nie kurczy, przy wszystkich innych kurczył paskudnie :/

A gdybyś miała porównać ten Out the door z Insta Dri to który byś poleciła??

Cytat:
Napisane przez rita morgan Pokaż wiadomość
a co dziewczyny sadzicie o miniaturkach opi? to jest tylko 3,75 ml i nie wiem czy to starczy choc na jedno pomalowanie moze miala ktoras z Was i powie czy warto kupic?
Ja nie miałam, ale słyszałam opinie, że ma niewygodne pędzelki.
__________________
"If you think you can, you can.
If you think you can't, you are right."
/Mary Kay Ash/

organizm jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-31, 14:26   #365
MoniaK
Zakorzenienie
 
Avatar MoniaK
 
Zarejestrowany: 2002-12
Wiadomości: 12 990
Dot.: Lakiery O.P.I cz. II

Cytat:
Napisane przez rita morgan Pokaż wiadomość
a co dziewczyny sadzicie o miniaturkach opi? to jest tylko 3,75 ml i nie wiem czy to starczy choc na jedno pomalowanie moze miala ktoras z Was i powie czy warto kupic?
bez przesady spokojnie starczy na 3-4 no chyba że masz mega długie paznokcie.
MoniaK jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-31, 14:48   #366
Chomiczka
Rozeznanie
 
Avatar Chomiczka
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 885
GG do Chomiczka
Smile Dot.: Lakiery O.P.I cz. II

Cytat:
Napisane przez organizm Pokaż wiadomość
Ja z Seche maluję każdą rękę po kolei.. np. prawa ręka pierwsza warstwa, druga warstwa na dwa paznokcie i od razu Seche, potem kolejne dwa i Seche no i potem ostatni. Potem druga ręka tam samo. Przy tym sposobie Seche mi nie kurczy, przy wszystkich innych kurczył paskudnie :/

A gdybyś miała porównać ten Out the door z Insta Dri to który byś poleciła??
Raczej Out the door, bo Insta-Dri kiedyś było świetnym wysuszaczem, jednak po tym jak zmienili formułę pojawiają się bąbelki, przy Out the Door tego nie ma. Za to jak się użyję Insta-Dri na Out the door bąbelków nie ma za to jest lustrzany połysk (moim zdaniem lepszy i dłuższy niż w przypadku Seche), tylko dłużej wszystko schnie:-(

ps. jak robisz, że przy takim sposobie malowania Seche (2 paznokcie i na to od razu Seche, potem następne 2 itd) na pędzelku Seche nie zbiera się troszkę kolorowego lakieru?
__________________

Chomiczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-31, 15:27   #367
organizm
Zakorzenienie
 
Avatar organizm
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 3 000
Dot.: Lakiery O.P.I cz. II

Cytat:
Napisane przez Chomiczka Pokaż wiadomość
Raczej Out the door, bo Insta-Dri kiedyś było świetnym wysuszaczem, jednak po tym jak zmienili formułę pojawiają się bąbelki, przy Out the Door tego nie ma. Za to jak się użyję Insta-Dri na Out the door bąbelków nie ma za to jest lustrzany połysk (moim zdaniem lepszy i dłuższy niż w przypadku Seche), tylko dłużej wszystko schnie:-(

ps. jak robisz, że przy takim sposobie malowania Seche (2 paznokcie i na to od razu Seche, potem następne 2 itd) na pędzelku Seche nie zbiera się troszkę kolorowego lakieru?
Dzięki Mam jeszcze jedno pytanie, jaka jest jego cena w hurtowni na al. Solidarności?
A co do drugiego to... nie wiem. Na prawdę. Zanim kupiłam Seche, bardzo wiele się na jego temat naczytałam i gdzieś ktoś pisał, żeby postarać się rozprowadzić kroplę Seche na płytce i nie przykładać za mocno pędzelka do paznokcia.. coś w tym stylu, u mnie się sprawdza i nie zbiera mi się lakier
__________________
"If you think you can, you can.
If you think you can't, you are right."
/Mary Kay Ash/

organizm jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-01-31, 16:07   #368
sabbatha
Zakorzenienie
 
Avatar sabbatha
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 12 078
Dot.: Lakiery O.P.I cz. II

chomiczko bez toluenu jest też Poshe, mniej mi kurczy niż Seche.
__________________
Blog lakierowy - SpookyNails Zapraszam


sabbatha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-31, 17:09   #369
rzyrafka
Zakorzenienie
 
Avatar rzyrafka
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 14 598
Dot.: Lakiery O.P.I cz. II

Cytat:
Napisane przez kasia2d16 Pokaż wiadomość
Zaczynam swoją przygodę z OPI - przypadkiem na lotnisku wpadł mi w ręce czteropak miniaturek i się skusiłam
Na razie jeszcze ich nie użyłam, zdjęcie niestety z lampą...
Ile cię kosztował tam?
Cytat:
Napisane przez Chomiczka Pokaż wiadomość
Dziewczyny, ja w temacie Seche Vita, mam nadzieję, że mi pomożecie.

Stwierdziłam, że w kwestii wysuszania lakieru nic Seche Vite nie przebije (oprócz Insta-Dri używałam też Essie Good to go - bez porównania GTG wysuszał lakier całe wieki i nie dawał takiego szklistego wykończenia) i postanowiłam kupić nową buteleczkę Seche Vite i Seche Restore (poprzednia buteleczka skończyła mi się).
Poszłam do hurtowni na Solidarności i pani poinformowała mnie, że wyprzedają zapasy Seche (kupiłam ostatnią buteleczkę Restore, seche vite w małej buteleczkę już nie mieli), bo mają zamiennik ze Stanów - Out The Door, który nie ma toluenu i wysusza lakier w 45 sekund (podobno).
Hmm, u mnie GTG to najszybszy i najlepszy z używanych- poza tym własnie, że też kurczył
Możesz wkleic fotkę albo zalinkować ten Out The Door?

Mam już swój Dries Instantly, pierwszy test niebawem
Cytat:
Napisane przez sabbatha Pokaż wiadomość
chomiczko bez toluenu jest też Poshe, mniej mi kurczy niż Seche.
Ale jednak kurczy?
__________________
*
Łydka
*
rzyrafka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-31, 17:46   #370
kasia2d16
Raczkowanie
 
Avatar kasia2d16
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 201
Dot.: Lakiery O.P.I cz. II

Cytat:
Napisane przez rzyrafka Pokaż wiadomość
Ile cię kosztował tam?
14 Eur. Przecenione z 20 (może 24, nie pamiętam dokładnie ale na pewno nie więcej).

Pomalowałam tak na szybko, zdjęcie z lampą i bez.
Od lewej: Lucerne - tainly Look Marvelous (3 warstwy), Color So Hot It Berns (2 warstwy), Yodel Me On My Cell (3 warstwy).
Najbardziej spodobał mi się Color So Hot It Berns - bajecznie łatwo się nakłada, właściwie jedna warstwa pokryła dokładnie płytkę ale dla głębi koloru dołożyłam drugą. To jasna czerwień, na zdjęciu ma za dużą domieszkę pomarańczu ale głęboka czerwień to na pewno nie jest, taka krzykliwa czerwień.
Yodel Me On My Cell jest śliczny, idealny na wakacje, taki kolor egzotycznego morza. Pierwsza warstwa - katastrofa, mało co pokryte, smugi. Trzy warstwy dają jednak radę.
Lucerne - tainly Look Marvelous - nakłada się koszmarnie. Pierwsza warstwa miała mało co koloru, sam brokat właściwie. Szczerze to nie byłam nawet zadowolona z 3 warstw ale malowałam na szybko. Niemniej kolor fajny, niesamowicie iskrzący, idealny na imprezę.
Te buteleczki miniaturki jak na mój gust spokojnie starczą mi na 10 użyć, nie mam długich paznokci i rzadko zużywam lakier do końca...
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg lampa.jpg (33,5 KB, 26 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg opi.jpg (25,7 KB, 29 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg opi2.jpg (57,3 KB, 19 załadowań)
kasia2d16 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-31, 18:43   #371
sabbatha
Zakorzenienie
 
Avatar sabbatha
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 12 078
Dot.: Lakiery O.P.I cz. II

Cytat:
Napisane przez rzyrafka Pokaż wiadomość
Ile cię kosztował tam?

Hmm, u mnie GTG to najszybszy i najlepszy z używanych- poza tym własnie, że też kurczył
Możesz wkleic fotkę albo zalinkować ten Out The Door?

Mam już swój Dries Instantly, pierwszy test niebawem
Ale jednak kurczy?
jelly mozeskurczyc, inne nie zauwazylam na razie.
__________________
Blog lakierowy - SpookyNails Zapraszam


sabbatha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-01-31, 19:12   #372
Chomiczka
Rozeznanie
 
Avatar Chomiczka
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 885
GG do Chomiczka
Smile Dot.: Lakiery O.P.I cz. II

Cytat:
Napisane przez organizm Pokaż wiadomość
Dzięki Mam jeszcze jedno pytanie, jaka jest jego cena w hurtowni na al. Solidarności?
A co do drugiego to... nie wiem. Na prawdę. Zanim kupiłam Seche, bardzo wiele się na jego temat naczytałam i gdzieś ktoś pisał, żeby postarać się rozprowadzić kroplę Seche na płytce i nie przykładać za mocno pędzelka do paznokcia.. coś w tym stylu, u mnie się sprawdza i nie zbiera mi się lakier
Za Out The Door placilam chyba 25zl, jest troche tanszy od Seche Vite. Tez czytalam na MUA,ze najlepiej jest rozprowadzic krople SV na paznokiec,probowalam,ale za bardzo mi nie wychodzilo. Gdzie upuscic ta krople-raczej kolo skorek czy na srodku paznokcia?
Cytat:
Napisane przez sabbatha Pokaż wiadomość
chomiczko bez toluenu jest też Poshe, mniej mi kurczy niż Seche.
A w ile Poshe wysusza calosc? Na MUA czytalam duzo opinii o Poshe, to konkurencja Seche, problem w tym,ze Poshe jest trudno dostepny w PL,pozostaje tylko ebay.
Cytat:
Napisane przez rzyrafka Pokaż wiadomość
Ile cię kosztował tam?

Hmm, u mnie GTG to najszybszy i najlepszy z używanych- poza tym własnie, że też kurczył
Możesz wkleic fotkę albo zalinkować ten Out The Door?

Mam już swój Dries Instantly, pierwszy test niebawem
Ale jednak kurczy?
Tu jest link do recenzji OTD na MUA:
http://www.makeupalley.com/product/x...Top/Base-Coats
__________________


Edytowane przez Chomiczka
Czas edycji: 2011-01-31 o 19:24
Chomiczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-31, 19:21   #373
rita morgan
Raczkowanie
 
Avatar rita morgan
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 263
Dot.: Lakiery O.P.I cz. II

kasia2d16
jestes zadowolona z tych miniaturek? nie jestem jakos przekonana do tak malej ilosci - czesto jest tak ze maluje kilka warstw a jak mi sie znudzi malowanie to zmywam i w sumie lakier idzie na marne
rita morgan jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-31, 19:32   #374
sabbatha
Zakorzenienie
 
Avatar sabbatha
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 12 078
Dot.: Lakiery O.P.I cz. II

suszyy jak seche moim zdaniem.
__________________
Blog lakierowy - SpookyNails Zapraszam


sabbatha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-31, 19:33   #375
rzyrafka
Zakorzenienie
 
Avatar rzyrafka
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 14 598
Dot.: Lakiery O.P.I cz. II

Cytat:
Napisane przez Chomiczka Pokaż wiadomość
Za Out The Door placilam chyba 25zl, jest troche tanszy od Seche Vite. Tez czytalam na MUA,ze najlepiej jest rozprowadzic krople SV na paznokiec,probowalam,ale za bardzo mi nie wychodzilo. Gdzie upuscic ta krople-raczej kolo skorek czy na srodku paznokcia?

A w ile Poshe wysusza calosc? Na MUA czytalam duzo opinii o Poshe, to konkurencja Seche, problem w tym,ze Poshe jest trudno dostepny w PL,pozostaje tylko ebay.

Tu jest link do recenzji OTD na MUA:
http://www.makeupalley.com/product/x...Top/Base-Coats
dzięki, ale nie jestem zalogowana

Poszukam sobie w wolnej chwili
__________________
*
Łydka
*
rzyrafka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-31, 19:48   #376
judakk
Przyczajenie
 
Avatar judakk
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 10
Dot.: Lakiery O.P.I cz. II

czesc dziewczyny
mam pytanie, slyszalyscie moze o pekajacych lakierach? OPI ma teraz w kolekcji Katy Perry kolor Black Shatter i on wlasnie do pekajacych nalezy. wiem ze jest juz wyprzedany ale mam jeden na oku na allegro ale nie chce szybko podejmowac decyzji i dlatego pytam o rade. Fajne sa takie lakiery? warto wydac na niego pieniadze? dzieki jesli jakas odpowiedz sie znajdzie
judakk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-31, 20:23   #377
organizm
Zakorzenienie
 
Avatar organizm
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 3 000
Dot.: Lakiery O.P.I cz. II

Cytat:
Napisane przez Chomiczka Pokaż wiadomość
Za Out The Door placilam chyba 25zl, jest troche tanszy od Seche Vite. Tez czytalam na MUA,ze najlepiej jest rozprowadzic krople SV na paznokiec,probowalam,ale za bardzo mi nie wychodzilo. Gdzie upuscic ta krople-raczej kolo skorek czy na srodku paznokcia?

A w ile Poshe wysusza calosc? Na MUA czytalam duzo opinii o Poshe, to konkurencja Seche, problem w tym,ze Poshe jest trudno dostepny w PL,pozostaje tylko ebay.

Tu jest link do recenzji OTD na MUA:
http://www.makeupalley.com/product/x_showreview.asp/ItemId=36895/INM---Out-the-Door-(top-coat)/Unlisted-Brand/Top/Base-Coats
Ja zaczynam przy skórkach, mniej więcej na środku paznokcia

Cytat:
Napisane przez rzyrafka Pokaż wiadomość
dzięki, ale nie jestem zalogowana

Poszukam sobie w wolnej chwili
http://www.sallybeauty.com/Nail-Top-...efault,pd.html
__________________
"If you think you can, you can.
If you think you can't, you are right."
/Mary Kay Ash/

organizm jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-31, 20:48   #378
czesterka
Zakorzenienie
 
Avatar czesterka
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 9 365
GG do czesterka
Dot.: Lakiery O.P.I cz. II

Cytat:
Napisane przez judakk Pokaż wiadomość
czesc dziewczyny
mam pytanie, slyszalyscie moze o pekajacych lakierach? OPI ma teraz w kolekcji Katy Perry kolor Black Shatter i on wlasnie do pekajacych nalezy. wiem ze jest juz wyprzedany ale mam jeden na oku na allegro ale nie chce szybko podejmowac decyzji i dlatego pytam o rade. Fajne sa takie lakiery? warto wydac na niego pieniadze? dzieki jesli jakas odpowiedz sie znajdzie
Zależy Ci podoba Ci się efekt. Ja mam pękający i w sumie użyłam go tylko raz. Wolę jednokolorowe paznokcie Ale za to kolezanki z grupy mi zazdrościły, podobał im się ten efekt.
Na twoim miejscu kupiłabym jakiś tani pękacz Podobno Essence ma, ja kupiłam od Barry M
__________________
mój kolor to DarkGreen
[SIGPIC]http://polchat.pl/media/images/emotwar/gotowa.gif[/SIGPIC]
wątek
arkusz
czesterka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-01, 10:04   #379
Niebieska.Kredka
Zadomowienie
 
Avatar Niebieska.Kredka
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 1 811
Dot.: Lakiery O.P.I cz. II

Cytat:
Napisane przez dimiti Pokaż wiadomość
moje dumanie skonczylo sie tak samo jak i Twoje
To znaczy, że każda z nas zaoszczędziła po 60 zł (w porównaniu do ceny w Sephorze) i może je wydać na coś innego
Niebieska.Kredka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-02-01, 10:40   #380
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: Lakiery O.P.I cz. II

Cytat:
Napisane przez Niebieska.Kredka Pokaż wiadomość
To znaczy, że każda z nas zaoszczędziła po 60 zł (w porównaniu do ceny w Sephorze) i może je wydać na coś innego

no ja sobie doloze do tych 60zl jeszcze pare zl i kupie nowy tusz
albo poczekam na kolejny rzut lakierow po 19zl
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-01, 10:59   #381
czesterka
Zakorzenienie
 
Avatar czesterka
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 9 365
GG do czesterka
Dot.: Lakiery O.P.I cz. II

Dziś do mnie przyszły te Opiki za 19zł
jeszcze raz dziękuje za informacje o nich
__________________
mój kolor to DarkGreen
[SIGPIC]http://polchat.pl/media/images/emotwar/gotowa.gif[/SIGPIC]
wątek
arkusz
czesterka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-01, 11:10   #382
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: Lakiery O.P.I cz. II

Cytat:
Napisane przez czesterka Pokaż wiadomość
Dziś do mnie przyszły te Opiki za 19zł
jeszcze raz dziękuje za informacje o nich
a jakie kolorki bralas??
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-01, 16:17   #383
czesterka
Zakorzenienie
 
Avatar czesterka
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 9 365
GG do czesterka
Dot.: Lakiery O.P.I cz. II

Absolute Alice i Sparkle-icious
__________________
mój kolor to DarkGreen
[SIGPIC]http://polchat.pl/media/images/emotwar/gotowa.gif[/SIGPIC]
wątek
arkusz
czesterka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-01, 16:20   #384
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: Lakiery O.P.I cz. II

Cytat:
Napisane przez czesterka Pokaż wiadomość
Absolute Alice i Sparkle-icious
ooooo
ladne
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-01, 17:36   #385
kasia2d16
Raczkowanie
 
Avatar kasia2d16
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 201
Dot.: Lakiery O.P.I cz. II

Cytat:
Napisane przez rita morgan Pokaż wiadomość
kasia2d16
jestes zadowolona z tych miniaturek? nie jestem jakos przekonana do tak malej ilosci - czesto jest tak ze maluje kilka warstw a jak mi sie znudzi malowanie to zmywam i w sumie lakier idzie na marne
Jestem zadowolona bo brałam je właściwie na wypróbowanie, zresztą do pracy nie maluję paznokci na kolorowo... Poza tym mam duże ilości lakierów i rzadko kiedy wykańczam buteleczkę, te może mi się uda Ale dla kogoś, kto chce sporo używać danego koloru takie opakowanie może być za małe. Niemniej pędzelek jest ok, można spokojnie manewrować. Na spróbowanie dla niezdecydowanych polecam. Ale ten niebieski tak mi się podoba, że chyba skuszę się na wersję pełnowymiarową (kiedyś tam)
kasia2d16 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-01, 17:58   #386
smash
Zakorzenienie
 
Avatar smash
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Jelenia Góra
Wiadomości: 4 456
Dot.: Lakiery O.P.I cz. II

Dziewczyny, dostalam z wymianki 2 lakiery OPI i mam lekka zagwozdke. Bardzo mocno śmierdza - zapach typu zmywacz do paznokci. Czy one maja takie intensywne zapachy?
smash jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-01, 23:20   #387
czesterka
Zakorzenienie
 
Avatar czesterka
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 9 365
GG do czesterka
Dot.: Lakiery O.P.I cz. II

Cytat:
Napisane przez smash Pokaż wiadomość
Dziewczyny, dostalam z wymianki 2 lakiery OPI i mam lekka zagwozdke. Bardzo mocno śmierdza - zapach typu zmywacz do paznokci. Czy one maja takie intensywne zapachy?
Aż wzięłam jednego do ręki i powąchałam
Nigdy nie zwracałam na to uwagi, tzn. malując nie śmierdziały mi za bardzo. Mam lakiery, które gorzej dają Jak się otworzy lakier i podsunie nos pod szyjkę buleteczki to oczywiście, że czuć taki specyficzny lakierowy smrodek ale chyba nie o to Ci chodzi
__________________
mój kolor to DarkGreen
[SIGPIC]http://polchat.pl/media/images/emotwar/gotowa.gif[/SIGPIC]
wątek
arkusz
czesterka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-02, 08:22   #388
patisonowiec
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 101
Dot.: Lakiery O.P.I cz. II

Dziewczyny , a czy ktoras ma Tickle my france albo Dulce de leche

bo czaje sie na te Nude ale nie wiem który. Na swatchach tickle my france wyglada roznie , raz różowy , raz siny fiolet , raz beż i w sumie nie wiem .

Moze któraś ma i może zdjecie wrzucic


UWAGA!!!!!!

mam na wymiane opi Paint My Moji-toes Red, Lincoln Park After dark , użyte po razie ale jakoś nie moje kolory

Edytowane przez patisonowiec
Czas edycji: 2011-02-02 o 09:08 Powód: dodany watek
patisonowiec jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-02, 09:06   #389
serrano
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2003-10
Wiadomości: 5
Dot.: Lakiery O.P.I cz. II

Tickle my france wygląda na różowy lub sino-fioletowy w zalezności od tego ile warstw pomalujesz - im więcej tym bardziej siny się robi, i w razie upływu czas ma tendencje do matowienia i sinienia właśnie. Bardzo go lubię i tak, ale niektórym taki siny odcień może nie bardzo pasować.
serrano jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-02, 12:10   #390
Archilochus
Raczkowanie
 
Avatar Archilochus
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 186
Dot.: Lakiery O.P.I cz. II

Oblukałam dokładnie mój Dulce De Leche i wydaje mi się, że wypada korzystniej niż Tickle my france. DDL nigdy nie wpada w siny, to jest ciepły nudziak (coś a la podkłady do twarzy rose beige ), zawiera w sobie mikroskopijny złoto-srebrny pyłek widoczny tylko z baardzo bliska. Ja osobiście polecam Dulce Bardzo dobre porównianie tych dwóch lakierów w formie swatcha znajdziesz tutaj: http://sonidlo.mypage.cz/menu/opi/kreme-de-la-kremlin
Archilochus jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Paznokcie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-09-02 07:59:12


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:39.