Odchudzanie na zawołanie i Dieta Turbo PART II - Strona 54 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dietetyka > Wspólne odchudzanie

Notka

Wspólne odchudzanie Forum dla osób, które się odchudzają grupowo. Pamiętaj: diety muszą być zgodne z zasadami zdrowego odżywiania. Pisz o dietach powyżej 1000 kcal.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-05-25, 21:04   #1591
EyesBlue88
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: TrójMiasto
Wiadomości: 48
Dot.: Odchudzanie na zawołanie i Dieta Turbo PART II

hej hej ostatni dzien ONZ za mna z wagi niestety nie ruszylo nic ALE 4 cm spadly z ud i po 2 z talii i bioder teraz zrobie sobie przerwe i kolejna tura albo po prostu jedzenie podobne do diety eh zycie jest piekne jak cm leca
pozdrawiam
__________________
EyesBlue88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-25, 21:37   #1592
asteraki
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 164
Dot.: Odchudzanie na zawołanie i Dieta Turbo PART II

Cytat:
Napisane przez Alekam Pokaż wiadomość
No najgorsze jest to, że gotuje dla faceta.. A on znowu nie wyobraza sobie dnia bez miesa ziemniakow z sosem i takich tam hehe.
Wiec tym bardziej bede musiala sie powstrzymywac.
No i nie wiem jak wytrzymam brak chleba.

Mam jeszcze pytanie.
W jakich ilościach jecie te produkty? Czy to jest ważne?
no mój też bez mięsa długo nie wytrzyma, ale za to nie musi mieć ziemniaków itp, więc je ze mną sałatki kiedy mam obie grupy

na tych dietach jesz ile chcesz - żeby się najeść ale nie "nażreć" - masz czuć się po prostu i zadowolona do następnego posiłku.

życzę powodzenia

---------- Dopisano o 22:35 ---------- Poprzedni post napisano o 22:34 ----------

Cytat:
Napisane przez slonecko7 Pokaż wiadomość
Witajcie Dziewczyny poczytuje Was od pewnego dłuższego czasu i bardzo mi pomagacie jestem po pierwszej turze Turbo i spadły 4,2 kg!!!


---------- Dopisano o 22:37 ---------- Poprzedni post napisano o 22:35 ----------

Cytat:
Napisane przez EyesBlue88 Pokaż wiadomość
hej hej ostatni dzien ONZ za mna z wagi niestety nie ruszylo nic ALE 4 cm spadly z ud i po 2 z talii i bioder teraz zrobie sobie przerwe i kolejna tura albo po prostu jedzenie podobne do diety eh zycie jest piekne jak cm leca
pozdrawiam

gratuluje dziewczyny! jak ja wam zazdorszcze tych rezultatów oby tak dalej
__________________
było 52
jest 55 znowu!!
cel 48-49

nie palę od 12.03.2011
asteraki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-25, 23:54   #1593
show time
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 8
Dot.: Odchudzanie na zawołanie i Dieta Turbo PART II

Hej dziewczyny.

Jestem tu zupełnie nowa. Czytam waszę wypowiedzi już od dłuższego czasu i postanowiłam się przyłączyć. Właśnie zaczełam swoją przygodę z odchudzaniem na zawołanie w wersji turbo i jestem pełna optymizmu. Planuje zrzucić 25kg. Mam nadzieję że mi się uda bo kiedyś odchudzałam się 3 lata i schudłam, ale waga znów wróciła na przestrzeni kolejnych 3 lat..

Trzymam za was kciuki
show time jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-26, 07:02   #1594
pietrusiowata
Rozeznanie
 
Avatar pietrusiowata
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 682
Dot.: Odchudzanie na zawołanie i Dieta Turbo PART II

Dzień dobry wizażystki. Co za przepiękny poranek budzę się, staję na wadze i kolejne 0,5kg mniej Uwielbiam tą dietę. Dzisiaj 3 dzień i już 1,5kg spadło ))) wiem wiem to woda ale zawsze coś dobrego na początek dnia Najgorsze jest to, że w czwartek mam kolację z okazji zakończenia sezonu z prezesami i sponsorami i nie wiem czy uda mi się dyskretnie ominąć posiłki.... coś wykombinuję nie mogę zaprzepaścić tak dobrze zapowiadającej się diety
Miłego dnia laseczki i smacznego
pietrusiowata jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-26, 07:03   #1595
NaTkA_1990
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 24
Dot.: Odchudzanie na zawołanie i Dieta Turbo PART II

Cytat:
Napisane przez show time Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny.

Jestem tu zupełnie nowa. Czytam waszę wypowiedzi już od dłuższego czasu i postanowiłam się przyłączyć. Właśnie zaczełam swoją przygodę z odchudzaniem na zawołanie w wersji turbo i jestem pełna optymizmu. Planuje zrzucić 25kg. Mam nadzieję że mi się uda bo kiedyś odchudzałam się 3 lata i schudłam, ale waga znów wróciła na przestrzeni kolejnych 3 lat..

Trzymam za was kciuki
Witamy w naszym kręgu!!
chciałam ci tylko poradzić:
bo jak się chce schudnąć ponad 20 kg to radzą zwykłą ONZ a nie turbo!
To może się jeszcze zastanów.
3mam za ciebie kciuki
oczywiście za wszystkie dietowiczki też
buziole
NaTkA_1990 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-26, 07:16   #1596
karmeelek
Zadomowienie
 
Avatar karmeelek
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 1 759
Dot.: Odchudzanie na zawołanie i Dieta Turbo PART II

Ja dziś wskoczyłam na wagę a tam 0,5 kg mniej po 2 dniach biorąc pod uwagę ćwiczenia. Zobaczymy jaki będzie wynik pod koniec tygodnia. Właśnie pije sobie kawusie a mój kochany mąż robi pyszne śniadanko dla nas
Miłego dzionka wszystkim życzę!
karmeelek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-26, 07:48   #1597
Palolinka
Rozeznanie
 
Avatar Palolinka
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 819
Dot.: Odchudzanie na zawołanie i Dieta Turbo PART II

Hej hej! Dziś stanęłam na wagę i po 2 dniach było -1 kg Ależ to ładnie wyglądało
A dziś:
1. sałatka z tuńczyka
2. pomidor + gruszka
3. serek wiejski 200g + orzeszki ziemne
4. pierś kurczakowa na parze + warzywa na patelnię (bez ziemniaków)
.... a potem to jeszcze się zobaczy
Mam nadzieję, że uda mi się wytrwać całą turę aaa... a wczoraj zaczęłam ćwiczyć 8abs i wiecie co? jak człowiek zrobi cały cykl tych ćwiczeń (króciutki ale wykańcza... szczególnie na początku) to ma wielkiego banana na buzi Czyli ruch poprawia humor Dziś kolejna dawka poprawiacza humoru
Pozdrawiam was dziewczyny! Trzymajcie się!
__________________
zapraszam na moją stronę z pracami:
www.szydelkomania.pl.tl

60...58...50
Palolinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-05-26, 08:31   #1598
Trish_Galway
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Galway
Wiadomości: 108
Dot.: Odchudzanie na zawołanie i Dieta Turbo PART II

witam wszystkie nowe Turbowiczki i gratuluję pierwszych sukcesów

wczoraj nie trzymałam się niestety diety - tylko przy jednym posiłku, ktorym były owoce... nie zjadłam dużo, ale podejrzewam dużo węglowodanów... 2 zwykłe bułki (nieważne, że wypchane tylko i wyłacznie warzywami) i ziemniaki z sosem pieczarkowym (było tego łącznie tyle, ile moja pięść; sos bardzo mało kaloryczny, pieczarki dozwolone w diecie - ale jak widać zbytnio nie zrobiło to różnicy) - waga wróciła na poziom równy 59kg :/ mimo ponad 1,5h na nogach, bo miałam kilka spraw w mieście do załatwienia...

kolejny raz o wzrost wagi podejrzewam zbyt mało wody. wypiłam wczoraj niecały litr (0,5l + kawa z mlekiem), i na słońcu jednak byłam, znów organizm musiał się czymś schładzać, a potem zatrzymać... dzisiaj wypiję ponad 2, ominę w ciągu dnia wszelkie grzechy (wieczorem się nie uda, bo You Can Dance - a mam jeszcze 220ml lodów i nie wygram...) i wierzę, że wszystko wróci do normy. muszę dalej walczyć o figurę, bo lada moment zmieniam pracę i trzeba się pokazać wszystkim z najlepszej wizualnej strony

Pozdrawiam was wszystkie
__________________
tús maith, leath na hoibre
* * *

zęby skazane na 1,5 roku więzienia od 8.04.2013

Trish_Galway jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-26, 09:09   #1599
bede_
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 287
Dot.: Odchudzanie na zawołanie i Dieta Turbo PART II

Cytat:
Napisane przez show time Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny.

Jestem tu zupełnie nowa. Czytam waszę wypowiedzi już od dłuższego czasu i postanowiłam się przyłączyć. Właśnie zaczełam swoją przygodę z odchudzaniem na zawołanie w wersji turbo i jestem pełna optymizmu. Planuje zrzucić 25kg. Mam nadzieję że mi się uda bo kiedyś odchudzałam się 3 lata i schudłam, ale waga znów wróciła na przestrzeni kolejnych 3 lat..

Trzymam za was kciuki
Witamy witamy. Ja miałam podobny plan na początku mojej drogi odchudzania i sporo udało się już z tego tłuszczyku pożegnać Trochę wytrwałości i na pewno uda się!! Trzymam kciuki
Cytat:
Napisane przez pietrusiowata Pokaż wiadomość
Dzień dobry wizażystki. Co za przepiękny poranek budzę się, staję na wadze i kolejne 0,5kg mniej Uwielbiam tą dietę. Dzisiaj 3 dzień i już 1,5kg spadło ))) wiem wiem to woda ale zawsze coś dobrego na początek dnia Najgorsze jest to, że w czwartek mam kolację z okazji zakończenia sezonu z prezesami i sponsorami i nie wiem czy uda mi się dyskretnie ominąć posiłki.... coś wykombinuję nie mogę zaprzepaścić tak dobrze zapowiadającej się diety
Miłego dnia laseczki i smacznego
Gratulacje! A na kolacji na pewno sobie poradzisz I cieszę się, że widzę od czasu do czasu trochę optymizmu u odchudzających
Cytat:
Napisane przez karmeelek Pokaż wiadomość
Ja dziś wskoczyłam na wagę a tam 0,5 kg mniej po 2 dniach biorąc pod uwagę ćwiczenia. Zobaczymy jaki będzie wynik pod koniec tygodnia. Właśnie pije sobie kawusie a mój kochany mąż robi pyszne śniadanko dla nas
Miłego dzionka wszystkim życzę!
Czyli mimo modyfikacji coś spada?? Super!!
Cytat:
Napisane przez Palolinka Pokaż wiadomość
Hej hej! Dziś stanęłam na wagę i po 2 dniach było -1 kg Ależ to ładnie wyglądało
A dziś:
1. sałatka z tuńczyka
2. pomidor + gruszka
3. serek wiejski 200g + orzeszki ziemne
4. pierś kurczakowa na parze + warzywa na patelnię (bez ziemniaków)
.... a potem to jeszcze się zobaczy
Mam nadzieję, że uda mi się wytrwać całą turę aaa... a wczoraj zaczęłam ćwiczyć 8abs i wiecie co? jak człowiek zrobi cały cykl tych ćwiczeń (króciutki ale wykańcza... szczególnie na początku) to ma wielkiego banana na buzi Czyli ruch poprawia humor Dziś kolejna dawka poprawiacza humoru
Pozdrawiam was dziewczyny! Trzymajcie się!
Ty jesteś przykładem bardzo dokładnej i sumiennej. Wydajesz się zorganizowana i taka solidna. Na pewno pójdzie Ci świetnie!!

---------- Dopisano o 09:55 ---------- Poprzedni post napisano o 09:50 ----------

Cytat:
Napisane przez show time Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny.

Jestem tu zupełnie nowa. Czytam waszę wypowiedzi już od dłuższego czasu i postanowiłam się przyłączyć. Właśnie zaczełam swoją przygodę z odchudzaniem na zawołanie w wersji turbo i jestem pełna optymizmu. Planuje zrzucić 25kg. Mam nadzieję że mi się uda bo kiedyś odchudzałam się 3 lata i schudłam, ale waga znów wróciła na przestrzeni kolejnych 3 lat..

Trzymam za was kciuki
Cytat:
Napisane przez NaTkA_1990 Pokaż wiadomość
Witamy w naszym kręgu!!
chciałam ci tylko poradzić:
bo jak się chce schudnąć ponad 20 kg to radzą zwykłą ONZ a nie turbo!
To może się jeszcze zastanów.
3mam za ciebie kciuki
oczywiście za wszystkie dietowiczki też
buziole
Ja miałam do zrzucenia w pierwotnym planie ok. 25 kg ( ważyłam 91 kg ) -na 2 turach ONZ zgubiłam tylko 1 kg!!Od 1.03 idę TURBO i chudnę ładnie i znacznie więcej. Wydaje mi się zatem, że dużo zależy jednak od indywidualnych skłonności. Moim zdaniem show time wypróbuj obie i wybierz dla siebie skuteczniejszą Powodzenia!

---------- Dopisano o 10:09 ---------- Poprzedni post napisano o 09:55 ----------

Cytat:
Napisane przez EyesBlue88 Pokaż wiadomość
hej hej ostatni dzien ONZ za mna z wagi niestety nie ruszylo nic ALE 4 cm spadly z ud i po 2 z talii i bioder teraz zrobie sobie przerwe i kolejna tura albo po prostu jedzenie podobne do diety eh zycie jest piekne jak cm leca
pozdrawiam
Te kg to może woda? Ale w cm jak jest mniej to też super Gratuluję.
__________________
Dukan 2011 minus 10 kg
19.03.2012 powrót na Dukana
do 10.12 minus 19 kg
.
od 10.12 utrwalanie ( faza III )
bede_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-26, 09:58   #1600
asteraki
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 164
Dot.: Odchudzanie na zawołanie i Dieta Turbo PART II

dzien dobry
jak idzie dietowanie? co chwile czytam nowe sukcesy i bardzo sie z nich ciesze razem z wlascicielkami ja tez mam swoj sukces dzisiaj drugi dzien z rzedu 0,5 kg mniej i zadnych grzeszkow od 2 dni ach oby tak dalej, moze w koncu sie cos ruszylo
__________________
było 52
jest 55 znowu!!
cel 48-49

nie palę od 12.03.2011
asteraki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-26, 11:06   #1601
EyesBlue88
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: TrójMiasto
Wiadomości: 48
Dot.: Odchudzanie na zawołanie i Dieta Turbo PART II

no ja dzisiaj normalny dzien bez diety rano zjadlam razowego chlebka z serem zoltym pomidorkiem ogorkiem i mam zamiar ugotowac sobie zupke ogorkowa pycha oczywiscie ostatni posilek o 19 zjesc zeby zachowac troche diety
__________________
EyesBlue88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-05-26, 13:18   #1602
slonecko7
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 3
Dot.: Odchudzanie na zawołanie i Dieta Turbo PART II

Cytat:
Napisane przez EyesBlue88 Pokaż wiadomość
hej hej ostatni dzien ONZ za mna z wagi niestety nie ruszylo nic ALE 4 cm spadly z ud i po 2 z talii i bioder teraz zrobie sobie przerwe i kolejna tura albo po prostu jedzenie podobne do diety eh zycie jest piekne jak cm leca
pozdrawiam
Bardzo bardzo gratuluję!! mniej cm zawsze cieszy bo to gołym okiem widac a to bardzo motywuje waga też kiedyś ruszy pozdrawiam
slonecko7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-26, 13:57   #1603
Palolinka
Rozeznanie
 
Avatar Palolinka
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 819
Dot.: Odchudzanie na zawołanie i Dieta Turbo PART II

Cytat:
Napisane przez asteraki Pokaż wiadomość
dzien dobry
jak idzie dietowanie? co chwile czytam nowe sukcesy i bardzo sie z nich ciesze razem z wlascicielkami ja tez mam swoj sukces dzisiaj drugi dzien z rzedu 0,5 kg mniej i zadnych grzeszkow od 2 dni ach oby tak dalej, moze w koncu sie cos ruszylo
Hej! Brawo! Samozaparcie godne podziwu! Widzę, że mamy podobne cele jeśli chodzi o wagę. A ile masz wzrostu?
__________________
zapraszam na moją stronę z pracami:
www.szydelkomania.pl.tl

60...58...50
Palolinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-26, 15:28   #1604
Kalena18
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 37
Dot.: Odchudzanie na zawołanie i Dieta Turbo PART II

Hej dziewczynki! Caly czas was podgladam i gratuluje rezultatow
Witam nowe osobki i trzymam kciuki
__________________
50-->45-->44-->42-->40
Kalena18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-26, 15:36   #1605
asteraki
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 164
Dot.: Odchudzanie na zawołanie i Dieta Turbo PART II

Cytat:
Napisane przez Palolinka Pokaż wiadomość
Hej! Brawo! Samozaparcie godne podziwu! Widzę, że mamy podobne cele jeśli chodzi o wagę. A ile masz wzrostu?
160 (możne 159 nie wiem dokładnie)

w końcu zdobyłam się na samozaparcie, bo nic mi nie chciało zejść w dół. chciałam zejść do 48, ale w BMI wyszło mi że bym miała niedowagę nie wiem czy to prawda, ale jeśli przy 50 będę miała płaski brzuszek to będę i tyle mi starczy.
__________________
było 52
jest 55 znowu!!
cel 48-49

nie palę od 12.03.2011
asteraki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-26, 20:51   #1606
PeggySue1989
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 25
Dot.: Odchudzanie na zawołanie i Dieta Turbo PART II

Mi ubyło ok. 3 kg na turbo Teraz póki co jem wszystko jak niegdyś, ale w wakacje chcę znowu zrobić 1 lub 2 tury turbo lub onz, jeszcze zobaczę :-P

Powodzenia dietowiczki!
PeggySue1989 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-26, 23:13   #1607
asteraki
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 164
Dot.: Odchudzanie na zawołanie i Dieta Turbo PART II

jutro 4 dzień i jeden z najgorszych, nie lubię tych dni kiedy mam 3 białkowe

w piątek idę na "domówkę" i martwiłam się że nic nie zjem, ale na szczęście jest jeden łączony, wiec chociaż kanapeczkę będę mogła zjeść

a jak wam idzie dziewczyny? twardo się trzymacie? pewnie dzisiaj było ciężko, bo w końcu dzień mamy. ja byłam u przyszłej teściowej i nie mogłam odmówić poczęstunku, ale na szczęście zgodziła się czekoladkę z bombonierki, a ciasto odpuściła.

---------- Dopisano o 00:13 ---------- Poprzedni post napisano Wczoraj o 23:04 ----------

mam pytanie do dziewczyn, które ćwiczą abs na brzuch, możecie mi wysłać linka do sprawnej wersji, bo jest ich tyle, że nie wiem który wybrać
__________________
było 52
jest 55 znowu!!
cel 48-49

nie palę od 12.03.2011
asteraki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-26, 23:47   #1608
show time
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 8
Dot.: Odchudzanie na zawołanie i Dieta Turbo PART II

Cytat:
Napisane przez sylwiunia83 Pokaż wiadomość
Witam wszystkich na forum
dzisiaj poczytałam troszkę o tej dietce, i od jutra zaczynam !
a niestety mam trochę tych kilogramów do stracenia, otuż wzrost 167 waga 81 kg !!
będę dążyć do 65 kg, bo już nie mogę na siebie patrzeć nikt w domu mnie nie wspiera, mam nadzieję, że z Wami w końcu mi się uda.
Rozumiem cię bo mam taką samą sytuacje jeśli chodzi o wzrost i wagę. Jeśli chodzi o wsparcie rodziny to pomyśl że jak zaczniesz chudnąć i będą widoczne zmiany to na pewno będą pod wrażeniem tego że dążysz do postanowionego celu i to z rezultatami. Trzymam kciuki
show time jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-27, 07:16   #1609
karmeelek
Zadomowienie
 
Avatar karmeelek
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 1 759
Dot.: Odchudzanie na zawołanie i Dieta Turbo PART II

Hej dziewczyny!
U mnie dziś 0,4 kg mniej na wadze od wczoraj Zobaczymy jak będzie pod koniec tury....
Asteraki ja jestem typowy białkowiec więc dni kiedy jest dużo białek to uwielbiam!
karmeelek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-05-27, 07:56   #1610
Alekam
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 25
Dot.: Odchudzanie na zawołanie i Dieta Turbo PART II

Ja już po pierwszym dniu.
Ale... mama z okazji swojego święta wcisnęła we mnie ciasto a oprócz tego posiłków tych jak dla mnie jest za dużo...nie umiem tego rozplanować, bo ciągle "coś mi wypada"
Oj, ciężko się trzymać "jadłospisu"
Alekam jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-27, 08:22   #1611
asteraki
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 164
Dot.: Odchudzanie na zawołanie i Dieta Turbo PART II

jak to jest możliwe?! wczoraj i przedwczoraj 54,5, a dzisiaj 55?!!! chciałam sprawdzić jeszcze raz żeby zmienić wartości pod moimi postami źle zrobiłam trzeba było się nie ważyć ;(
__________________
było 52
jest 55 znowu!!
cel 48-49

nie palę od 12.03.2011

Edytowane przez asteraki
Czas edycji: 2010-05-27 o 09:09
asteraki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-27, 09:41   #1612
Palolinka
Rozeznanie
 
Avatar Palolinka
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 819
Dot.: Odchudzanie na zawołanie i Dieta Turbo PART II

asteraki to normalne, że z dnia na dzień waga może podskoczyć. Dlatego lepiej się nie ważyć tak często żeby nie popaść w paranoję

Jesli chodzi o moje BMI to niby mam normalne, ale po moim brzuchu nie można powiedzieć ze wygląda normalnie.

Wstawiam link do 8ABS:
http://www.youtube.com/watch?v=pNqrkGnkUWc

Ja dziś bez ważenia... trochę wczoraj za późno zjadłam ostatni posiłek... ale tak wyszło:/
Za to dziś od rana:
1. duszone pieczarki, pomidory i szczypiorek
2. winogrona + jabłko
3. serek wiejski + orzechy ziemne
4. chyba będzie rybka na parze
a potem się jeszcze zobaczy

Trzymam kciuki dziewczyny!
__________________
zapraszam na moją stronę z pracami:
www.szydelkomania.pl.tl

60...58...50
Palolinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-27, 10:12   #1613
asteraki
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 164
Dot.: Odchudzanie na zawołanie i Dieta Turbo PART II

Cytat:
Napisane przez Palolinka Pokaż wiadomość
asteraki to normalne, że z dnia na dzień waga może podskoczyć. Dlatego lepiej się nie ważyć tak często żeby nie popaść w paranoję

Jesli chodzi o moje BMI to niby mam normalne, ale po moim brzuchu nie można powiedzieć ze wygląda normalnie.

Wstawiam link do 8ABS:
http://www.youtube.com/watch?v=pNqrkGnkUWc
obyś miała rację, bo ja przy moim braku spadku wagi dostanę depresji

widzę że mamy ten sam problem. moje BMI też jest jak najbardziej w normie ale brzuszek i udka już nie (54-55 w udach, 82-83 w miejscu najbardziej wystającym) ale i tak jest nieźle bo 2 lata temu było 87
dziękuje za link, wczoraj właśnie robiłam wg tego ćwiczenia i nie zawsze dawałam radę wytrzymać do końca, a dzisiaj mnie mięśnie bolą, ale wieczorem planuję powtórkę.
__________________
było 52
jest 55 znowu!!
cel 48-49

nie palę od 12.03.2011
asteraki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-27, 10:52   #1614
Palolinka
Rozeznanie
 
Avatar Palolinka
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 819
Dot.: Odchudzanie na zawołanie i Dieta Turbo PART II

Cytat:
Napisane przez asteraki Pokaż wiadomość
obyś miała rację, bo ja przy moim braku spadku wagi dostanę depresji

widzę że mamy ten sam problem. moje BMI też jest jak najbardziej w normie ale brzuszek i udka już nie (54-55 w udach, 82-83 w miejscu najbardziej wystającym) ale i tak jest nieźle bo 2 lata temu było 87
dziękuje za link, wczoraj właśnie robiłam wg tego ćwiczenia i nie zawsze dawałam radę wytrzymać do końca, a dzisiaj mnie mięśnie bolą, ale wieczorem planuję powtórkę.
Jejku... ja też mam tyle właśnie w pasie:/ masakra! Te ćwiczenia na początku są bardzo męczące, bo nie można wytrzymać... ale potem nabierzesz wprawy. Robiłam je już jakiś czas temu codziennie i potem to już rutyna Mój rehabilitant mówi, że najskuteczniejsze jest ćwiczenie na brzuch na maksa, aż będzie bolał! Krótko i intensywnie... czyli te ćwiczenia się nadają

Dziewczyny... a co wy jecie na białkowe posiłki? może ktoś wrzuci jakiś przepis
__________________
zapraszam na moją stronę z pracami:
www.szydelkomania.pl.tl

60...58...50
Palolinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-27, 11:11   #1615
morphine88
Zadomowienie
 
Avatar morphine88
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Polska; stolica Dolnego Śląska.
Wiadomości: 1 892
Dot.: Odchudzanie na zawołanie i Dieta Turbo PART II

Cześć dziewczyny, mam do zrzucenia ok. 9-10kg. Mam na to miesiąc, więc myślę, że z dietą turbo mi się uda.. Tylko jest po tej diecie efekt jojo? Dzisiaj jestem na drugim dniu, na śniadanie miałam jajecznicę z 3 jaj i trochę nerkowców . Nie umiem ich sobie odmówić, a że akurat były w odpowiedniej grupie to.. czemu nie?
Dodam, że do tej pory jadłam 5 średnich posiłków dziennie więc nie wiem, czy uda mi się tak schudnąć jak tym, co dotychczas jedli 3.. mam jednak nadzieję, że tak, chociaż nie jem posiłków o połowę mniejszych, bo wtedy suma summarum jadłabym 2,5 małego posiłka dziennie, a chyba nie o to tu chodzi, żeby się głodzić.. Do tej diety stosuję też 3 minutowe odchudzanie - nie wiem, czy ktoś o tym słyszał? Chodzi w nim o to, by poprawić przemianę materii.
Mam jeszcze jedno pytanie.. czy po skończeniu 10 dnia lepiej zrobić sobie przerwę 1-3 dni czy zacząć od razu dalej? Obawiam się, że jeśli zrobię sobie przerwę to zjem więcej, niż powinnam, ale gdzieś czytałam, że pewna dziewczyna w pierwszej turze schudła 3kg i zaczęła drugą turę bez przerwy. I ani grama w dół! Co o tym sądzicie?
__________________


`I like living on the edge
and seeing what's on the other side!
Steven Tyler

Edytowane przez morphine88
Czas edycji: 2010-05-27 o 11:13
morphine88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-27, 11:34   #1616
asteraki
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 164
Dot.: Odchudzanie na zawołanie i Dieta Turbo PART II

Cytat:
Napisane przez morphine88 Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny, mam do zrzucenia ok. 9-10kg. Mam na to miesiąc, więc myślę, że z dietą turbo mi się uda.. Tylko jest po tej diecie efekt jojo? Dzisiaj jestem na drugim dniu, na śniadanie miałam jajecznicę z 3 jaj i trochę nerkowców . Nie umiem ich sobie odmówić, a że akurat były w odpowiedniej grupie to.. czemu nie?
Dodam, że do tej pory jadłam 5 średnich posiłków dziennie więc nie wiem, czy uda mi się tak schudnąć jak tym, co dotychczas jedli 3.. mam jednak nadzieję, że tak, chociaż nie jem posiłków o połowę mniejszych, bo wtedy suma summarum jadłabym 2,5 małego posiłka dziennie, a chyba nie o to tu chodzi, żeby się głodzić.. Do tej diety stosuję też 3 minutowe odchudzanie - nie wiem, czy ktoś o tym słyszał? Chodzi w nim o to, by poprawić przemianę materii.
Mam jeszcze jedno pytanie.. czy po skończeniu 10 dnia lepiej zrobić sobie przerwę 1-3 dni czy zacząć od razu dalej? Obawiam się, że jeśli zrobię sobie przerwę to zjem więcej, niż powinnam, ale gdzieś czytałam, że pewna dziewczyna w pierwszej turze schudła 3kg i zaczęła drugą turę bez przerwy. I ani grama w dół! Co o tym sądzicie?
ja myślę że to jest sprawa indywidualna, niektóre dziewczyny nawet w czasie przerwy dalej chudną, więc trudno w tej kwestii doradzić. skoro zjadłaś odpowiednią grupę to nie ma problemu, tym lepiej jeśli coś smakuje - mniej walki ze sobą na tej diecie nie wolno się właśnie głodzić! masz jeść tyle żeby się najeść.

o co chodzi w 3 minutowym odchudzaniu?

---------- Dopisano o 12:34 ---------- Poprzedni post napisano o 12:31 ----------

Cytat:
Napisane przez Palolinka Pokaż wiadomość
Jejku... ja też mam tyle właśnie w pasie:/ masakra! Te ćwiczenia na początku są bardzo męczące, bo nie można wytrzymać... ale potem nabierzesz wprawy. Robiłam je już jakiś czas temu codziennie i potem to już rutyna Mój rehabilitant mówi, że najskuteczniejsze jest ćwiczenie na brzuch na maksa, aż będzie bolał! Krótko i intensywnie... czyli te ćwiczenia się nadają

Dziewczyny... a co wy jecie na białkowe posiłki? może ktoś wrzuci jakiś przepis
czytałam sobie tematy o abs i tak się zastanawiam czy to dobre na spalenie tkanki czy na rzeźbienie mięśni. no nic będę ćwiczyć i zobaczymy. co do posiłków białkowych to ja jem różnie: a to jajecznice, a to jajka na twardo, a to serek wiejski albo na obiad kurczaka. osobiście nie lubię samych białkowych, bo ciężko mi się je jajecznicę bez chlebka albo mięso bez sałatki :/
__________________
było 52
jest 55 znowu!!
cel 48-49

nie palę od 12.03.2011
asteraki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-27, 11:36   #1617
bede_
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 287
Dot.: Odchudzanie na zawołanie i Dieta Turbo PART II

Cytat:
Napisane przez morphine88 Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny, mam do zrzucenia ok. 9-10kg. Mam na to miesiąc, więc myślę, że z dietą turbo mi się uda.. Tylko jest po tej diecie efekt jojo? Dzisiaj jestem na drugim dniu, na śniadanie miałam jajecznicę z 3 jaj i trochę nerkowców . Nie umiem ich sobie odmówić, a że akurat były w odpowiedniej grupie to.. czemu nie?
Dodam, że do tej pory jadłam 5 średnich posiłków dziennie więc nie wiem, czy uda mi się tak schudnąć jak tym, co dotychczas jedli 3.. mam jednak nadzieję, że tak, chociaż nie jem posiłków o połowę mniejszych, bo wtedy suma summarum jadłabym 2,5 małego posiłka dziennie, a chyba nie o to tu chodzi, żeby się głodzić.. Do tej diety stosuję też 3 minutowe odchudzanie - nie wiem, czy ktoś o tym słyszał? Chodzi w nim o to, by poprawić przemianę materii.
Mam jeszcze jedno pytanie.. czy po skończeniu 10 dnia lepiej zrobić sobie przerwę 1-3 dni czy zacząć od razu dalej? Obawiam się, że jeśli zrobię sobie przerwę to zjem więcej, niż powinnam, ale gdzieś czytałam, że pewna dziewczyna w pierwszej turze schudła 3kg i zaczęła drugą turę bez przerwy. I ani grama w dół! Co o tym sądzicie?
Witaj, ja robię już 7 fazę turbo, w podpisie mam - ile udało się zrzucić. Robiłam 2 x przerwę, obie były ok. 10 dniowe. Jadłam wszystko(wizyta w domu rodzinnym,więc wiadomo, jaki pyszności robi mama) do tego na urlopie lody,pizza, bita śmietana, frytki itd. Nie przytyłam . Ale poza tym robię bez przerw. Zdarzyły się też 2 tury, gdzie nie spadło mi ani trochę a raz tylko 0,8 kg. Więc wydaje mi się, że nie ma reguły,ale ja robiłam przerwy z potrzeby sytuacyjnej, w domu nie robię.
Czytałam o 3 min odchudzaniu dużo dobrych opinii.Właśnie ściągnęłam sobie z sieci. Brzmi zachęcająco.
__________________
Dukan 2011 minus 10 kg
19.03.2012 powrót na Dukana
do 10.12 minus 19 kg
.
od 10.12 utrwalanie ( faza III )

Edytowane przez bede_
Czas edycji: 2010-05-27 o 11:56
bede_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-27, 11:38   #1618
oli118
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 18
Dot.: Odchudzanie na zawołanie i Dieta Turbo PART II

cześc kochane. Widzę, że głośno tu u was,
a ja chciałam się wam pochwalic moim wynikiem po 1 turze.
ważyłam 79,6 a teraz na wadze 77,3 ! normalnie szok. ; D
strasznie się i cieszę i od jutra od nowa, bo dziś trochę chciałam podjeśc wspaniałe pierożki. <mmm> no, i pamiętajcie.
3mam mocno kciuki. ;- ***
oli118 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-27, 11:39   #1619
Palolinka
Rozeznanie
 
Avatar Palolinka
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 819
Dot.: Odchudzanie na zawołanie i Dieta Turbo PART II

Cytat:
Napisane przez morphine88 Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny, mam do zrzucenia ok. 9-10kg. Mam na to miesiąc, więc myślę, że z dietą turbo mi się uda.. Tylko jest po tej diecie efekt jojo? Dzisiaj jestem na drugim dniu, na śniadanie miałam jajecznicę z 3 jaj i trochę nerkowców . Nie umiem ich sobie odmówić, a że akurat były w odpowiedniej grupie to.. czemu nie?
Dodam, że do tej pory jadłam 5 średnich posiłków dziennie więc nie wiem, czy uda mi się tak schudnąć jak tym, co dotychczas jedli 3.. mam jednak nadzieję, że tak, chociaż nie jem posiłków o połowę mniejszych, bo wtedy suma summarum jadłabym 2,5 małego posiłka dziennie, a chyba nie o to tu chodzi, żeby się głodzić.. Do tej diety stosuję też 3 minutowe odchudzanie - nie wiem, czy ktoś o tym słyszał? Chodzi w nim o to, by poprawić przemianę materii.
Mam jeszcze jedno pytanie.. czy po skończeniu 10 dnia lepiej zrobić sobie przerwę 1-3 dni czy zacząć od razu dalej? Obawiam się, że jeśli zrobię sobie przerwę to zjem więcej, niż powinnam, ale gdzieś czytałam, że pewna dziewczyna w pierwszej turze schudła 3kg i zaczęła drugą turę bez przerwy. I ani grama w dół! Co o tym sądzicie?
1. ja miałam tak, że zaczęłam drugą turę od razu i nic nie chudłam... no i się zniechęciłam i przerwałam... tylko, że prawdopodobnie jakbym poczekała do końca i wytrzymała to coś by poleciało.
2. na początku chudnie się ładnie... ale to woda tylko:/ dlatego nie ma co myśleć , że potem też będzie tak ładnie spadało... nie ma mowy.... będzie wolniej... ale za to wytrwałość może okazać się zbawienna
3. co do nerkowców to jak najbardziej w drugiej grupie są, więc jedz
4. też się dośc zdrowo odżywiam na co dzień (częste a mniejsze posiłki, dużo warzyw)... ale na turbo na 1 turze rok temu schudłam od razu 3,5 kg
Powodzenia!
__________________
zapraszam na moją stronę z pracami:
www.szydelkomania.pl.tl

60...58...50
Palolinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-27, 11:57   #1620
bede_
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 287
Dot.: Odchudzanie na zawołanie i Dieta Turbo PART II

Cytat:
Napisane przez oli118 Pokaż wiadomość
cześc kochane. Widzę, że głośno tu u was,
a ja chciałam się wam pochwalic moim wynikiem po 1 turze.
ważyłam 79,6 a teraz na wadze 77,3 ! normalnie szok. ; D
strasznie się i cieszę i od jutra od nowa, bo dziś trochę chciałam podjeśc wspaniałe pierożki. <mmm> no, i pamiętajcie.
3mam mocno kciuki. ;- ***
Gratulacje Smacznych pierożków a jutro czekamy!!
__________________
Dukan 2011 minus 10 kg
19.03.2012 powrót na Dukana
do 10.12 minus 19 kg
.
od 10.12 utrwalanie ( faza III )
bede_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Wspólne odchudzanie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-08-28 18:27:58


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:50.