maseczka Henna Treatment WAX -wątek zbiorczy - Strona 13 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Pielęgnacja włosów

Notka

Pielęgnacja włosów W tym miejscu rozmawiamy o pielęgnacji włosów. Jeśli twoje włosy są suche, pozbawione blasku lub zniszczone i szukasz sposobu na poprawę sytuacji. Dołącz do nas.

Pokaż wyniki sondy: Według waszego doświadczenia, odżywka WAX zadziałała na porost włosów??
nie 166 30,35%
tak 381 69,65%
Głosujący: 547. Nie możesz głosować w tej sondzie

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2006-07-31, 12:31   #361
kaeri
Raczkowanie
 
Avatar kaeri
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 194
Dot.: henna treatment wax

Niestety ja też jestem zmuszona wzmocnić szeregi niezadowolonych. Po Waxie włosy może i są miękkie, ale co z tego, jeśli wypada mi ich 2 razy więcej niż normalnie. Na początku myślałam, że tak musi być (że muszą wypaść zniszczone włosy), ale to trwa już ponad rok. Wątpię, żebym miała włosy w tak opłakanym stanie, poza tym nie chcę wyłysieć, więc Waxowi mówię stanowcze NIE!
kaeri jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-07-31, 13:27   #362
justyna:)
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: nowhere
Wiadomości: 246
Dot.: henna treatment wax

Ja również sie troszke na nim zawiodłam... Używałam pzrez ok. 3 miesiące i nie zatrzymał wypadania włosów. Po zastosowaniu nie wypadało mi jednak więcej włosów! Jedyny plus, to że włosy były bardziej miękkie i błysczące.
justyna:) jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-08-05, 10:00   #363
Editaphx
Zadomowienie
 
Avatar Editaphx
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: gdzieś pomiędzy wierszami.
Wiadomości: 1 475
Dot.: -==treatment Wax Wspaniały Wynalazek==-

Cytat:
Napisane przez Editaphx
Jestem rozczarowana Waxem, kupiłam duże opakowanie, stosuję go regularnie (co 3-4 dni) 2 miesiące i nic.. zero efektów, końcówki nadal się niszczą, włosy wypadają tak jak wypadały, są matowe. Może 2 miesiace to za krótko? Niemniej jednak nie kupię drugiego opakowania.
  • już sama nie wiem co o nim myśleć, mija kolejny tydzień stosowania i tak...
  • strasznie wypadają mi włosy, wręcz garściami mogłabym rzecz
  • ale z drugiej strony moje końcówki nie były nigdy w lepszym stanie, tz. wciąż są trochę postrzępione, ale wyglądają o wiele lepiej niż kiedyś.
  • sama nie wiem, czy odstawić? bo nie wiem co jest przyczyną tego wypadania.. biorę suplementy i nic..
  • eh.. chyba jednak odstawię, bo to wypadnie staje się powoli patologiczne, a żadnej innej odżywki nie stosuję obecnie, więc jeśli coś im szkodzi to tylko Wax, innych powodów nie widzę.
__________________

Editaphx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-08-05, 12:44   #364
nebraska
Zakorzenienie
 
Avatar nebraska
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: cozy place
Wiadomości: 4 996
Dot.: -==treatment Wax Wspaniały Wynalazek==-

Używam Waxa od stycznia i nie widzę efektów. Może za krótko trzyma na głowie, bo pół godziny? Włosy nadal wypadają a po waxie są jakieś ciężkawe i szybciej się przetłuszczają, co mnie dziwi, bo na początku używania przetłuszczały się wolniej!!
Wprawdzie na czubku głowy wyrastaja mi nowe włosy, ale nie wiem czy to zasługa waxa czy tabletek, które łykam.
Raczej jednak nie kupie drugi raz...
__________________
Pielęgnujmy przypadkową życzliwość i piękne czyny pozbawione sensu.


Fragrantica








nebraska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-08-05, 15:21   #365
mila1658
Raczkowanie
 
Avatar mila1658
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: gdzies :D
Wiadomości: 171
Dot.: -==treatment Wax Wspaniały Wynalazek==-

mi wax pomogl moze nie jakos zaskakujaco ale pomogl moj rekord to 11 godzin na główce a potem jeszcze 2 gdziny maseczki z joanny ktora fajnie nawilza i jestem z efektow zadowolona a co do wypadanie to nic takiego nie zaowazylam lilo ze chcialam zeby ich troszke wypadlo bo jest ich za duzo zdecydowanie ale to i tak lepsze niez miec2 włosy na krzyrz :P
mila1658 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-08-10, 16:53   #366
mala_angie
Raczkowanie
 
Avatar mala_angie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 75
Dot.: henna treatment wax

Cytat:
Napisane przez balenciaga
Ja tez chyba naleze do tego 1% procenta rozczarowanych. Zrobilam sobie juz dwa razy kuracje woskiem i mam jakies takie przesuszone po nim wlosy. O wiele lepsze rezultaty daje mi serum w tubce Radical - wlosy sa lsniace i zdrowsze.

A poza tym wypadlo mi trzy razy wiecej wlosow, niz po zwyklym myciu, bo najpierw wypadaly przy myciu, potem przy nakladaniu wosku, a potem przy jego splukiwaniu...

Nie, chyba zrezygnuje. To nie dla mnie.

To moze mi tez wypadaja od niego,a moze to poprostu jesttak ze WAX przyspiesza porost wlosow i nowe wloski wypychaja te stare:/ Moze uzywam go za czesto. Sprobuje odstawic na jakis czas, sprobowac czegos innego albo poprostu uzywac tylko na koncowki a nie na skore glowy:/
mala_angie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-08-11, 07:25   #367
balenciaga
Przyczajenie
 
Avatar balenciaga
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 17
Dot.: henna treatment wax

Cytat:
Napisane przez mala_angie
To moze mi tez wypadaja od niego,a moze to poprostu jesttak ze WAX przyspiesza porost wlosow i nowe wloski wypychaja te stare:/ Moze uzywam go za czesto. Sprobuje odstawic na jakis czas, sprobowac czegos innego albo poprostu uzywac tylko na koncowki a nie na skore glowy:/
Hau hau hau!

A ja jednak odszczekuje to, co powiedzialam o niezadowoleniu z waxa.

Zrobilam sobie juz kilkakrotna kuracje tym specyfikiem i tak jak na poczatku wlosy byly mocno "takie sobie", tak teraz sa calkiem ok .

Nakladam tylko po uzyciu wosku duzo serum radicalu i wlosy sa super. A i nie wypadaja tak, jak przy pierwszych aplikacjach.

Moze dlatego, ze mocno je skrocilam...?
__________________
###########
Pozdrawiam

B.
balenciaga jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-08-11, 10:36   #368
kasia89
Zakorzenienie
 
Avatar kasia89
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 3 741
Dot.: henna treatment wax

Dziewczyny wróciłam z Anglii, tam Wax jest po 0,99 funta Czyli niecałe 6zł Niezła różnica w cenie w porównaniu do Polski
kasia89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-08-11, 11:00   #369
Jessenia
Raczkowanie
 
Avatar Jessenia
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 362
GG do Jessenia
Dot.: henna treatment wax

Ja Waxa używałam daaawno temu jak miałam bardzo długie włosy (to z 10 lat temu było już.. jak nei więcej).
Wtedy działał bosko, zdrowe, błyszczące i ciężkie jak 150 kilo włosy.
gdy się obcięłam na krótko - porzuciłam Waxa i to chyba był błąd.
W tej chwili mam włosy za ucho, po raz setny usiłuje je zapuścić, walczę z wypadaniem i pernamentnym podrażnieniem skóry głowy.
na szczęście przypomniałam sobie o Waxie <3
dla mnie to najlepsza odżywka świata, uwielbiam jej zapach i konsystencję, kocham efekty jakie daje.
już jej chyba nie opuszczę nigdy
od czasu mojego radosnego powrotu do Waxa w tym tygodniu, użyłam jej 2 razy a moje suche i sztywne jak druty włosy wreszcie odnalazły swoją miękkość i wreszcie się układają.
razem z szamponem Fitomedu to moje ukochane na nowo kosmetyki.

za opakowanie 480 gr placiłam 26 zł w centrum wwy

pozdrowienia
__________________
ja cię w czerwień powiodę w piekło - ból

5, 10, 21.975, 42.135
Jessenia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-08-17, 21:20   #370
Karmen_1984
Raczkowanie
 
Avatar Karmen_1984
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Ostrów Mazowiecka, miedzy Wa-Wą a Białymstokiem
Wiadomości: 401
GG do Karmen_1984
ten słynny WAX

Tak go zachwalecie dziewczyny, jak to jest z tą odzywką, ona nawilża skóre głowy i włosy ? potrzebuje wlasnie czegoś co nawilży mi skóre nie wysuszy, wiec seboradin musze odstawić bo on raczej wysuszał i nie wiem co moge użyc. Wiem ze Dove nawilża ale powoduje u mnie łupiez/łojotok a z tym wlasnie probuje sobie poradzic.
Napiszcie mi coś.
__________________
19.04.2005 zostałam Mamusią,kocham ten zawód
9.05.2007-- aparat na zębach(hmm,końca nie widać)
20.8.2008--jestem z moim Misiem
Karmen_1984 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-08-18, 07:42   #372
baskao
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 1
Dot.: henna treatment wax

Ja rok temu skończyłam używać po kilku miesiącach stosowania i byłam zachwycona. Teraz mam zamiar powrócić do WAXa, ale mam pytanie. Trzeci raz z rzędu będę przyciemniać włosy szamponem koloryzującym Loreal Casting (24 mycia) i w związku z tym, gdy zacznę zaraz po farbowaniu używać tej cudownej odżywki, czy kolorek szybciej mi zejdzie? Jest to dla mnie bardzo ważne! Dziękuję za odpowiedzi
baskao jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-08-18, 07:57   #373
green_tea
Raczkowanie
 
Avatar green_tea
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 489
Dot.: henna treatment wax

Cytat:
Napisane przez baskao
Ja rok temu skończyłam używać po kilku miesiącach stosowania i byłam zachwycona. Teraz mam zamiar powrócić do WAXa, ale mam pytanie. Trzeci raz z rzędu będę przyciemniać włosy szamponem koloryzującym Loreal Casting (24 mycia) i w związku z tym, gdy zacznę zaraz po farbowaniu używać tej cudownej odżywki, czy kolorek szybciej mi zejdzie? Jest to dla mnie bardzo ważne! Dziękuję za odpowiedzi

Ja również przyciemniam włosy. Nie zauważyłam, żeby po Wax`ie kolor szybciej mi schodził.
__________________
"To dziwne, ale o ile mądre kobiety interesują się mądrymi mężczyznami, o tyle mądrzy mężczyźni interesują się kobietami zupełnie innego rodzaju."
Natalie Portman
green_tea jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-08-18, 11:17   #374
Gizmiatko
Zakorzenienie
 
Avatar Gizmiatko
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Śląsk :o)
Wiadomości: 4 375
GG do Gizmiatko
Dot.: henna treatment wax

jelsi uzywa sie waxu tego w ciemnym opakowaniu to kolor wlosów nie powieniem sie szybciej psierac niz po zwyklym myciu włosów!
ujme to tak ,jelsi masz farbowane ciemne wlosy i uzyjesz wax-u dla blondynek (pomaranczoy) to kolor moze sie sprac bo on ma dodatkowo cos w sobie co troche rozjasnia blond wlosy, jelsi uzywasz ciemnego waxa(brazowe opakowanie) to czy jestes blondynka, ruda, czarna -farbowaną,bądz nie kolor pozostaje bez zmian
mam nadzieje ze pomogłam
pozdrawiam
__________________

24,07 - nasza data ;]
Szczęśliwa mama dwóch szkrabów

Nataniel urodzony 26.05,09 z masa ciała 1980 i długoscia 45 cm
Iga urodzona 12.02,2012 w 35 tygodniu ciąży masą ciała 3530 i długoscia 52 cm

udało sie -moj wykres
Gizmiatko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-08-24, 13:05   #375
hula_hula
Zakorzenienie
 
Avatar hula_hula
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 4 398
GG do hula_hula
Dot.: henna treatment wax

Ja waxa nabyłam dziś rano i wieczorem zobaczymy jak podziała na moje włosy Ma fajny zapach .

Edytowane przez hula_hula
Czas edycji: 2006-08-24 o 14:42
hula_hula jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-08-24, 16:41   #376
Little Princesss
Raczkowanie
 
Avatar Little Princesss
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 65
Dot.: henna treatment wax

Jak dla mnie jest to najlepsza odzywka, szukam cos lepszego ale i tak zawsze do niej wracam bo nie odkrylam tej idealnej
Little Princesss jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-08-24, 19:59   #377
lilithin
Wtajemniczenie
 
Avatar lilithin
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 2 534
Dot.: henna treatment wax

a ja dalam waxowi druga szanse po tym jak po jego trzykrotnym uzyciu wlosy mi przestaly wypadac i jest dobrze. jakichs spektakularnych efektow wzmocnienia wlosow jeszcze nie zauwazylam, potrzeba na to czasu, ale wloski sa miekkie, lsniace i gladkie lecz niestety tylko tego dnia, kiedy naloze waxa
lilithin jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-08-28, 19:02   #378
nAtaL!a
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 3 972
Dot.: henna treatment wax

dziewczyny czy to opakowanie 240g jest najmniejsze i na jak dlugo mniej wiecej wystarcza??
nAtaL!a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-08-28, 19:07   #379
hula_hula
Zakorzenienie
 
Avatar hula_hula
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 4 398
GG do hula_hula
Dot.: henna treatment wax

Ja dzisiaj Waxika nałożę chyba na całą noc . Tylko, że będe musiała założyć czepek basenowy , bo folia i ręcznik mi zjeżdżają .
hula_hula jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-08-28, 19:14   #380
ziubejek
Raczkowanie
 
Avatar ziubejek
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 241
Dot.: henna treatment wax

Ja kupilam sobie WAX-a,uzylam dopiero raz i stwierdzam,ze wlosy nie sa takie sianowate,wiem ze na efekty trzeba bedzie poczekac,ale jestem juz srednio zadowolona,ze go zakupilam.Jednak ciagle problem-zniszczone koncowki od prostowania-kazdy wlos oddzielnie:-(...
ziubejek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-08-28, 19:59   #381
lilithin
Wtajemniczenie
 
Avatar lilithin
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 2 534
Dot.: henna treatment wax

Cytat:
Napisane przez nAtaL!a
dziewczyny czy to opakowanie 240g jest najmniejsze i na jak dlugo mniej wiecej wystarcza??
nie, jest jeszce mniejsze, ale nie wiem dokaldnie jaka ma objetosc. opakowanie 240g powinno wystarczyc na ok 20 aplikacji. mam wlasnie takie, uzylam go jakies 6-7 razy i mniej wiecej 1/3 pudelka jest pusta. dodam, ze mam wlosy do lopatek i nakladam duzo wiecej niz przepisowa lyzka stolowa
lilithin jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-08-28, 21:07   #382
nAtaL!a
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 3 972
Dot.: henna treatment wax

Lilithin strasznie dziekuje za odpowiedz

pzdr
nAtaL!a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-09-29, 21:19   #383
Ewelinka83
Raczkowanie
 
Avatar Ewelinka83
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 244
Wax-idealnie dobrany do koloru włosów.?.

Drogie wizażanki,wiem,że było mnóstwo wątków o odżywce wax-jej skuteczności itd, ja jednak chcę zapytać o coś zupełnie innego.Mój naturalny kolor włosów to ciemny blond,robię sobie jasne pasemka więc używam waxa do włosów blond.Jenak moja fryzjerka uznała,że powinnam używać waxa dla ciemnych włosów bo mają one jakieś odwrotne działania.Nie bardzo rozumiem o co chodzi ale wytłumaczyła mi tak,że jak sobie zrobiła ciemne pasemka to właśnie wax do ciemnych włosów je rozjaśnił.Jeśli mozecie to napiszcie ktorego waxa używacie (do blondu) czy (do ciemnych) , jaki macie kolor włosków i jakie zauważyłyście efekty.
Ewelinka83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-09-30, 10:57   #384
izuu
Wtajemniczenie
 
Avatar izuu
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 2 175
GG do izuu
Dot.: Wax-idealnie dobrany do koloru włosów.?.

ja powiem tak: używałam waxa do ciemnych wlosow (mam brązowe) i było ok. nastepnego kupiłam do blondu, bo wydawało mi sie, ze rozjaśniane blondynki potrzebują lepszej regeneracji i wax dla blond bedzie lepszy. ale nie podpasowal mi wcale.. jakos tak gorzej sie pienil i wogole:P teraz mam znowu do ciemnych wlosow i jest ok. poza tym ja slyszalam ze to wax do blond rozjasnia a nie ten do ciemnych.. hmm..
izuu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-09-30, 11:05   #385
żanetka91
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 688
GG do żanetka91
Dot.: Wax-idealnie dobrany do koloru włosów.?.

A nie lepiej kupic wax uniwersalny do wszystkich rodzaji włosow
__________________
Że miłość może przegrać,to fakt z którym nie umiemy się pogodzić.
- Rabindranath Tagore
żanetka91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-09-30, 11:40   #386
pink69
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 7 490
Dot.: henna treatment wax

Dziewczyny mam pytanie.Tą odżywkę nakłada się na suche czy mokre włosy ? i czym je ocieplacie?Dziś kupilam i musze wiedzieć
__________________


pink69 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-09-30, 12:48   #387
akisia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 3 298
Dot.: henna treatment wax

Naklada sie na wczesniej umyte, osuszone recznikiem.Ja ogrzewam w ten sposob, ze najpierw nakladam na nie folie, potem ogrzewam suszarka dosc dlugo, nastepnie daje na to recznik i tak paraduje godzinke, dwie.
akisia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-09-30, 13:07   #388
izuu
Wtajemniczenie
 
Avatar izuu
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 2 175
GG do izuu
Dot.: Wax-idealnie dobrany do koloru włosów.?.

Cytat:
Napisane przez żanetka91 Pokaż wiadomość
A nie lepiej kupic wax uniwersalny do wszystkich rodzaji włosow
a sa takie??:O
izuu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-09-30, 14:44   #389
Lukrecja_Borgia
Killing me softly
 
Avatar Lukrecja_Borgia
 
Zarejestrowany: 2003-11
Wiadomości: 5 576
Dot.: Wax-idealnie dobrany do koloru włosów.?.

Skorzystajcie z wyszukiwarki. Miliony razy było mówione, że nie ma Waxa do ciemnych włosów. Jest Wax do włosów blond, do farbowanych i "uniwersalny" z brązowym paskiem( może dlatego utarło się przekonanie, że jest dla brunetek), który nie ma wpływu na kolor włosów. Na pewno ich nie rozjaśnia, więc opowieści fryzjerki można między bajki włożyć.
__________________
Nienawidzę nieoświeconego tłumu i unikam go.
Lukrecja_Borgia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-09-30, 15:14   #390
aprzybyla
Wtajemniczenie
 
Avatar aprzybyla
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Zagłębie
Wiadomości: 2 171
GG do aprzybyla
Dot.: henna treatment wax

WAX jest the best bo efekt widać po pierwszym użyciu, nie robi z wosków tłustej pokrywy... jestem baaardzo zadowolona! a że pzy moim lenistwie zapominam czesto go użyć regularnie i tak widze efekt to wiele o nim świadczy
__________________
Żonka
niespokojny duch... nielubiący nudy... teraz poświęcony rodzinie
BTW mów mi Agnieszka
aprzybyla jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:52.