Kosmetyki mineralne Lumiere:) - Strona 110 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Kosmetyki mineralne

Notka

Kosmetyki mineralne Lubisz kosmetyki mineralne? Chcesz pogłębić swoją wiedzę? Wiemy wszystko o kosmetykach mineralnych. Zapraszamy do dyskusji.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-12-07, 11:20   #3271
eternalvoyageur
Wtajemniczenie
 
Avatar eternalvoyageur
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Augsburg (Niemcy)
Wiadomości: 2 657
Dot.: Kosmetyki mineralne Lumiere:)

Nie wiem czy tostalyscie maila od Lumiere ze im zabraklo pojemniczkow wiec czarnopiatkowe zamowienia sie opozniaja. Ale podobno pojemniczki bede lepsze.

Musze dodac ze jestem zawiedziona ze Wizaz nie mial porzadnego "backup", normalnie to codzinnie takie forum powinno byc kopiowane na osobny serwer dla dodatkowego zabezpieczenia.
__________________
eternalvoyageur jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-07, 12:23   #3272
kaaalinkaaa
Rozeznanie
 
Avatar kaaalinkaaa
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 859
Dot.: Kosmetyki mineralne Lumiere:)

To widzę, że miałam szczęście, bo moje zamówienie doszło wczoraj
Słoiczki od podkładów mam takie same, a róże mają zamykane siteczko, tzn. jest taka przekręcana zasuwka, i po jednej stronie są dziurki. Mam nadzieje, że zrozumiecie o co mi chodzi Aaa i nie mają logo Lumiere na wieczku, tylko po prostu są czarne.
Szkoda, że podkłady tego nie mają, bo jak dla mnie to super rozwiązanie, nic się nie wysypuje
__________________
Fajnie jest być kochaną...
kaaalinkaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-07, 12:55   #3273
1049fcf7f74b9bbd9e896b064bc98e90e22ff320_640d1602d9fab
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 6 643
Dot.: Kosmetyki mineralne Lumiere:)

Cytat:
Napisane przez kaaalinkaaa Pokaż wiadomość
To widzę, że miałam szczęście, bo moje zamówienie doszło wczoraj
Słoiczki od podkładów mam takie same, a róże mają zamykane siteczko, tzn. jest taka przekręcana zasuwka, i po jednej stronie są dziurki. Mam nadzieje, że zrozumiecie o co mi chodzi Aaa i nie mają logo Lumiere na wieczku, tylko po prostu są czarne.
Szkoda, że podkłady tego nie mają, bo jak dla mnie to super rozwiązanie, nic się nie wysypuje

Pewno chodzi o siteczko zasuwane tak, jak w EDM było. Fajny sposób. Mogli się przecież spodziewać, ile będą mieli zamówień i narobić zapasów pudełeczek. Przecież zawsze jak są promocje, to mają ich mnóstwo (zamówień)... Oby tylko do Świąt teraz to podochodziło
1049fcf7f74b9bbd9e896b064bc98e90e22ff320_640d1602d9fab jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-07, 13:14   #3274
Isilindil
Jestem groszek... ;)
 
Avatar Isilindil
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 5 870
Dot.: Kosmetyki mineralne Lumiere:)

Cytat:
Napisane przez kaaalinkaaa Pokaż wiadomość
To widzę, że miałam szczęście, bo moje zamówienie doszło wczoraj
Słoiczki od podkładów mam takie same, a róże mają zamykane siteczko, tzn. jest taka przekręcana zasuwka, i po jednej stronie są dziurki. Mam nadzieje, że zrozumiecie o co mi chodzi Aaa i nie mają logo Lumiere na wieczku, tylko po prostu są czarne.
Szkoda, że podkłady tego nie mają, bo jak dla mnie to super rozwiązanie, nic się nie wysypuje
Buuuu, nie lubie tego typu słoiczków, chyba Lucy takie ma...

I bez loga, no jak to tak
__________________
Wymiana
Zakupy z Is mail do adresów: zakupyzis@gmail.com podaj nick w tytule!


Za ciemny podkład? Tapeta? Zajrzyj na forum mineralne



Edytowane przez Isilindil
Czas edycji: 2010-12-07 o 13:17
Isilindil jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-07, 15:10   #3275
Dominiique
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 6 006
Dot.: Kosmetyki mineralne Lumiere:)

Cytat:
Napisane przez SzatAnka71 Pokaż wiadomość
Dominiique próbki wczoraj do Ciebie poleciały-nie poleconym a priorytetem zeby było szybciejdaj znać kiedy dojdą
Odebrałam, dziękuję pięknie
Dominiique jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-07, 15:41   #3276
eternalvoyageur
Wtajemniczenie
 
Avatar eternalvoyageur
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Augsburg (Niemcy)
Wiadomości: 2 657
Dot.: Kosmetyki mineralne Lumiere:)

Cytat:
Napisane przez kaaalinkaaa Pokaż wiadomość
To widzę, że miałam szczęście, bo moje zamówienie doszło wczoraj
Słoiczki od podkładów mam takie same, a róże mają zamykane siteczko, tzn. jest taka przekręcana zasuwka, i po jednej stronie są dziurki. Mam nadzieje, że zrozumiecie o co mi chodzi Aaa i nie mają logo Lumiere na wieczku, tylko po prostu są czarne.
Szkoda, że podkłady tego nie mają, bo jak dla mnie to super rozwiązanie, nic się nie wysypuje
Zazdroszcze. Moje zamowienie jest jeszcze "in process", buuu...
__________________
eternalvoyageur jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-07, 19:48   #3277
la songerie
Rozeznanie
 
Avatar la songerie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 555
Dot.: Kosmetyki mineralne Lumiere:)

Cytat:
Napisane przez faa Pokaż wiadomość
zbiorówki + dla koleżanek

a żeby nie było całkiem ot to pojawi się zniżka jak lumiere się upora z zamówieniami z black friday
i mają opóźnienie w wysyłce bo zabrakło im słoiczków i będą nowe
zniżka???????????:l ove::lo ve:
czy ja dobrze slysze? Poluje przeciez na zestaw cieni wiec to slowo wywoluje tak dziwnie nieopisane uderzenia goraca......Ehhh hh! Pisac szybko kiedy ta znizka bedzie (jesli bedzie)
__________________
Redhead and proud!
la songerie jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-12-07, 20:02   #3278
SzatAnka71
Zakorzenienie
 
Avatar SzatAnka71
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: ze Smoczej Jamy ;-)
Wiadomości: 12 737
GG do SzatAnka71
Dot.: Kosmetyki mineralne Lumiere:)

Cytat:
Napisane przez Dominiique Pokaż wiadomość
Odebrałam, dziękuję pięknie
A nie ma za comam nadzieję że trochę pomogłam
__________________


SzatAnka71 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-07, 20:35   #3279
Dominiique
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 6 006
Dot.: Kosmetyki mineralne Lumiere:)

Cytat:
Napisane przez SzatAnka71 Pokaż wiadomość
A nie ma za comam nadzieję że trochę pomogłam
Upewniłam się, że rodzina Goldenów nie jest dla mnie, natomiast MB 2.3 w formule FF jest bledsza od VV, co mi odpowiada - zaraz będę testować na twarzy
I jestem ciekawa tej formuły FF, bo VV i Cashmere jest dla mnie zbyt sypka, zbyt sucha.
Dominiique jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-08, 06:40   #3280
wie-wiórka
Rozeznanie
 
Avatar wie-wiórka
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 939
Dot.: Kosmetyki mineralne Lumiere:)

Cytat:
Napisane przez la songerie Pokaż wiadomość
Pisac szybko kiedy ta znizka bedzie (jesli bedzie)
W piątek jakiś zapewne Trzeba pilnować, a najlepiej zapisać do newslettera
wie-wiórka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-08, 07:43   #3281
SzatAnka71
Zakorzenienie
 
Avatar SzatAnka71
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: ze Smoczej Jamy ;-)
Wiadomości: 12 737
GG do SzatAnka71
Dot.: Kosmetyki mineralne Lumiere:)

Cytat:
Napisane przez Dominiique Pokaż wiadomość
Upewniłam się, że rodzina Goldenów nie jest dla mnie, natomiast MB 2.3 w formule FF jest bledsza od VV, co mi odpowiada - zaraz będę testować na twarzy
I jestem ciekawa tej formuły FF, bo VV i Cashmere jest dla mnie zbyt sypka, zbyt sucha.
Dla mnie FF jest ciężka ale ładnie kryje jeśli się nie przesadzi z ilościąVV dla mnie nie jest kryjąca a Cashmere kocham
Tylko nie bardzo mogę kolor dobrać
__________________


SzatAnka71 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-12-08, 11:19   #3282
ksenka
Zadomowienie
 
Avatar ksenka
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 1 462
Dot.: Kosmetyki mineralne Lumiere:)

Ja testowalam tylko VV bo cashmere ma drobinki wiec nawet jej nie nakladalm bo mam tlusta cere i tego unikam a innych nie mialam bo duzo was tu pisalo ze FF robi maske, ale VV mi pasuje dlugo moja twarz ladnie wyglada fakt ze nie kryje bardzo ale korektor daje i jest ok i sie nie wazy
ksenka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-08, 11:46   #3283
carolinascotties
Zakorzenienie
 
Avatar carolinascotties
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 8 447
Dot.: Kosmetyki mineralne Lumiere:)

Cytat:
Napisane przez ksenka Pokaż wiadomość
Ja testowalam tylko VV bo cashmere ma drobinki wiec nawet jej nie nakladalm bo mam tlusta cere i tego unikam a innych nie mialam bo duzo was tu pisalo ze FF robi maske, ale VV mi pasuje dlugo moja twarz ladnie wyglada fakt ze nie kryje bardzo ale korektor daje i jest ok i sie nie wazy
szczerze przyznam, ze na mojej twarzy tych drobinek nie widac - nic,a nic!
__________________
USZKO {*}

Toksyczny związek? https://youtu.be/5bw4jeTxHGA
carolinascotties jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-08, 11:55   #3284
ksenka
Zadomowienie
 
Avatar ksenka
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 1 462
Dot.: Kosmetyki mineralne Lumiere:)

A na mnie wlasnie widac a nie lubie takiego glowa bo jak mi sie jeszcze skora zacznie przetluszczac to juz masakra
ksenka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-08, 13:02   #3285
Dominiique
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 6 006
Dot.: Kosmetyki mineralne Lumiere:)

Cytat:
Napisane przez carolinascotties Pokaż wiadomość
szczerze przyznam, ze na mojej twarzy tych drobinek nie widac - nic,a nic!
U mnie też nie widać, po prostu jest bardziej satynowa ta formuła od VV.
Dominiique jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-08, 13:29   #3286
na.tka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 42
Dot.: Kosmetyki mineralne Lumiere:)

Mi przetłuszcza sie strefa T, ale cashmere jest dla mnie najlepszy. Żadnych drobinek nie widać. Wygląda to jak lekki zdrowy glow. Nie to co przy innych formułach, zwłaszcza przy FF, gdzie po jakimś czasie tworzy się na twarzy błoto i zbiera się we wszystkich zakamarkach.

Cytat:
Napisane przez ksenka Pokaż wiadomość
Ja testowalam tylko VV bo cashmere ma drobinki wiec nawet jej nie nakladalm bo mam tlusta cere i tego unikam a innych nie mialam bo duzo was tu pisalo ze FF robi maske, ale VV mi pasuje dlugo moja twarz ladnie wyglada fakt ze nie kryje bardzo ale korektor daje i jest ok i sie nie wazy
na.tka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-08, 14:54   #3287
wie-wiórka
Rozeznanie
 
Avatar wie-wiórka
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 939
Dot.: Kosmetyki mineralne Lumiere:)

Cytat:
Napisane przez na.tka Pokaż wiadomość
Mi przetłuszcza sie strefa T, ale cashmere jest dla mnie najlepszy. Żadnych drobinek nie widać. Wygląda to jak lekki zdrowy glow. Nie to co przy innych formułach, zwłaszcza przy FF, gdzie po jakimś czasie tworzy się na twarzy błoto i zbiera się we wszystkich zakamarkach.

Święte słowa Mam to samo
wie-wiórka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-08, 15:15   #3288
skarbiatko
Zakorzenienie
 
Avatar skarbiatko
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 20 564
Dot.: Kosmetyki mineralne Lumiere:)

I ja się podpisuje pod tym
Nie mam wielkich problemów ale strefa T się przetłuszcza . Wszelkie matujące zwiększają błyszczenie tak jakby skóra się przed nimi broniła. Natomiast Cashmere i Luminesse -rewelacja.
Nie ma nadmiernego świecenia a buzia wygląda zdrowo cały dzień.
__________________
blog ( nie dla sztywniaków )

skarbiatko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-08, 15:26   #3289
carolinascotties
Zakorzenienie
 
Avatar carolinascotties
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 8 447
Dot.: Kosmetyki mineralne Lumiere:)

Ksenka - napisalas, ze nie nakladalas Cashmere - tylko VV wiec skad ta pewnosc, ze na Twojej twarzy bedzie widac drobinki ?

Cytat:
Napisane przez na.tka Pokaż wiadomość
Mi przetłuszcza sie strefa T, ale cashmere jest dla mnie najlepszy. Żadnych drobinek nie widać. Wygląda to jak lekki zdrowy glow. Nie to co przy innych formułach, zwłaszcza przy FF, gdzie po jakimś czasie tworzy się na twarzy błoto i zbiera się we wszystkich zakamarkach.
Na mojej twarzy - cera mieszana, przetluszczajaca sie w strefie T, kaprysna, czesto zmeczona zabiegami kwasowymi - formula FF swiecila sie szybciej - niz Cashmere; Wygladala ciezko i czulam, ze mam ja na twarzy... Cashmere - doskonale sie naklada, wtapia, wyglada bardzo naturalnie - i co najwazniejsze - nie swieci sie
__________________
USZKO {*}

Toksyczny związek? https://youtu.be/5bw4jeTxHGA
carolinascotties jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-12-08, 15:43   #3290
1049fcf7f74b9bbd9e896b064bc98e90e22ff320_640d1602d9fab
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 6 643
Dot.: Kosmetyki mineralne Lumiere:)

Cytat:
Napisane przez na.tka Pokaż wiadomość
Nie to co przy innych formułach, zwłaszcza przy FF, gdzie po jakimś czasie tworzy się na twarzy błoto i zbiera się we wszystkich zakamarkach.
Mi też przy FF (akurat testowałam w wakacje- ze 2x użyłam) zbierało się w tej linii, gdzie się uśmiechamy (nie wiem jak to nazwać). Mam jeszcze sporo próbki i na kilka użyć wystarczy, może w zimę spisuje się lepiej.


A na mnie widać drobinki Cashmere, ale nie w każdym świetle. Np w jarzeniówkach nic nie widziałam, mat totalny (żadnej satynki), a przy moim świetle w kuchni (mam taki biały klosz, dający jasne światło)- widziałam drobinki w niektórych miejscach.

W Cashmere często świeci mi się czoło. Ktoś wspominał o Luminesse- tam miałam mat jak widać każdy ma inaczej


Dostałam dziś próbki ze zbiorowego: Fair Golden Cashmere i rozświetlacz Winter Silk. Rozświetlaczem jestem trochę rozczarowana, ale to już wcześniej jak widziałam zdjęcia wizażanek... Na pewnym forum amerykańskim były zdjęcia z kilkoma rozświetlaczami i wyglądał on na taki waniliowy (i dziewczyna określała go jako "french vanilla"), a później dziewczyny wklejały tu fotki (w woreczkach czy to pełne wymiary) a tu różowy. No i różowy niestety jest... A tak liczyłam na taki kolorek Może znacie taki rozświetlacz, który w woreczku ma waniliowy kolor?
Co do podkładu, to myślałam, że będzie dużo jasniejszy, a na szczęscie nie jest (albo tylko wydaje mi się tak, bo jest na dworze inne światło zimą). Myślałam, aby w tym okresie łączyć go z Light Golden w proporcjach 20% FG + 80% LG, ale chyba dam Lighta mniej (65%), Fair 35%. Porównam jeszcze jutro w dzień kolory. Załuję, że zamiast jednej próbki Wintera nie wzięłam próbki jakiegoś ciemnoniebieskiego lub turkusowego cienia.

Edytowane przez 1049fcf7f74b9bbd9e896b064bc98e90e22ff320_640d1602d9fab
Czas edycji: 2010-12-08 o 15:45
1049fcf7f74b9bbd9e896b064bc98e90e22ff320_640d1602d9fab jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-08, 16:17   #3291
ksenka
Zadomowienie
 
Avatar ksenka
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 1 462
Dot.: Kosmetyki mineralne Lumiere:)

Cytat:
Napisane przez carolinascotties Pokaż wiadomość
Ksenka - napisalas, ze nie nakladalas Cashmere - tylko VV wiec skad ta pewnosc, ze na Twojej twarzy bedzie widac drobinki ?
Bo chcialam wyprobowac ta formule ale jak tylko nalozlam na policzki bo zawsze tak robie ze najpierw klade na policzki i brode i wmasowuje a pozniej kolejna warstwe na czolo i nos, to przy swietle dziennym widzialam tyle tych drobinek ze od razu je zmylam oniewaz mam tak bardzo tlusta cere ze mam tak juz na psychice ze co swiecace to nie dla mnie
ksenka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-08, 16:29   #3292
naiat
Zakorzenienie
 
Avatar naiat
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 630
Dot.: Kosmetyki mineralne Lumiere:)

Dziewczyny podpowiedzcie proszę.

Próbowałam się dziś zarejestrować na stronie, żeby dokonać zakupów i cały czas bezskutecznie - jako powód podawane jest źle wpisane hasło- to do przepisania. Już nie wiem jak mam je wpisać??

A druga sprawa - próbki oznaczone są jako objętość 1/4 łyżeczki czy nie mogę znaleźć próbek?
naiat jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-08, 16:33   #3293
na.tka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 42
Dot.: Kosmetyki mineralne Lumiere:)

to moze warto dojść do tego dlaczego aż tak Ci się twarz przetłuszcza, bo wiadomo, że prawie każdy ma z tym problem. Aleee, na wzmożone wydzielanie łoju mają ogromny wpływ m.in. opalanie, słodycze i wysuszajace kosmetyki
na.tka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-08, 16:39   #3294
wie-wiórka
Rozeznanie
 
Avatar wie-wiórka
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 939
Dot.: Kosmetyki mineralne Lumiere:)

Cytat:
Napisane przez naiat Pokaż wiadomość
Dziewczyny podpowiedzcie proszę.

Próbowałam się dziś zarejestrować na stronie, żeby dokonać zakupów i cały czas bezskutecznie - jako powód podawane jest źle wpisane hasło- to do przepisania. Już nie wiem jak mam je wpisać??

A druga sprawa - próbki oznaczone są jako objętość 1/4 łyżeczki czy nie mogę znaleźć próbek?
Próbki (5-paki) są w zakładce SALE Items, a pojedyncze o poj. 1/4 tsp. możesz też kupić po 1$, wybierając z ramki przy poszczególnych kolorach podkładów.
Może jest jakiś błąd na serwerze i dlatego źle odczytuje Twoje hasło?

---------- Dopisano o 17:39 ---------- Poprzedni post napisano o 17:37 ----------

Cytat:
Napisane przez na.tka Pokaż wiadomość
to moze warto dojść do tego dlaczego aż tak Ci się twarz przetłuszcza, bo wiadomo, że prawie każdy ma z tym problem. Aleee, na wzmożone wydzielanie łoju mają ogromny wpływ m.in. opalanie, słodycze i wysuszajace kosmetyki
Skóra musi sobie uzupełniać poziom natłuszczenia, co kończy się makabrycznym przetłuszczeniem cery. Moja się uspokoiła, kiedy przestałam ją wysuszać, a zaczęłam na noc natłuszczać oliwką.
wie-wiórka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-08, 17:36   #3295
carolinascotties
Zakorzenienie
 
Avatar carolinascotties
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 8 447
Dot.: Kosmetyki mineralne Lumiere:)

[1=1049fcf7f74b9bbd9e896b0 64bc98e90e22ff320_640d160 2d9fab;23640769]
No i różowy niestety jest... A tak liczyłam na taki kolorek Może znacie taki rozświetlacz, który w woreczku ma waniliowy kolor?
.[/QUOTE]
Z mineralow nie znam takiego... jeszcze

Znam natomiast rozswietlacze w kulkach - mozesz wybrac gotowy zestaw, lub skomponowac wlasny To APC - kilka lat temu pol Wizazu oszalalo na punkcie tych kosmetykow
watek APC -
http://www.wizaz.pl/forum/showthread...65844&page=116
__________________
USZKO {*}

Toksyczny związek? https://youtu.be/5bw4jeTxHGA
carolinascotties jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-08, 17:57   #3296
wie-wiórka
Rozeznanie
 
Avatar wie-wiórka
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 939
Dot.: Kosmetyki mineralne Lumiere:)

Waniliowy jest Chameleon Meow
wie-wiórka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-08, 18:00   #3297
Julianka_7oo7
Zadomowienie
 
Avatar Julianka_7oo7
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 1 297
Dot.: Kosmetyki mineralne Lumiere:)

cappucino, ale jaki ten rozświetlacz ma być?
ten z meow canary diamond jest taki jak piszesz, waniliowy własnie... no ale moze nie doczytałam czego dokladnie szukasz.
https://wizaz.pl/forum/showpost.php?...&postcount=991
Julianka_7oo7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-08, 19:47   #3298
1049fcf7f74b9bbd9e896b064bc98e90e22ff320_640d1602d9fab
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 6 643
Dot.: Kosmetyki mineralne Lumiere:)

Cytat:
Napisane przez carolinascotties Pokaż wiadomość
Z mineralow nie znam takiego... jeszcze

Znam natomiast rozswietlacze w kulkach - mozesz wybrac gotowy zestaw, lub skomponowac wlasny To APC - kilka lat temu pol Wizazu oszalalo na punkcie tych kosmetykow
watek APC -
http://www.wizaz.pl/forum/showthread...65844&page=116
Właśnie z minerałów szukam tylko Ale dziękuję za odzew

Cytat:
Napisane przez wie-wiórka Pokaż wiadomość
Waniliowy jest Chameleon Meow
A w jakim dziale on się znajduje?

Znalazłam go tu:
http://www.beautymarked.info/my-meow-order-t81.html

zapowiada się obiecująco
A czy on jest bardzo drobinkowy? Coś jak Champagne z EDM? (wolałabym coś dającego "mokry efekt", niż drobinkowy)

Cytat:
Napisane przez Julianka_7oo7 Pokaż wiadomość
cappucino, ale jaki ten rozświetlacz ma być?
ten z meow canary diamond jest taki jak piszesz, waniliowy własnie... no ale moze nie doczytałam czego dokladnie szukasz.
https://wizaz.pl/forum/showpost.php?...&postcount=991
Wydawało mi się, że wpada w złoty, ale widocznie to światło? I też kieruję pytanie- czy mocno drobinkowy? Na zdjęciu cośtam widać...


Dziękuję dziewczyny za odzew, już zapisuję na liście, czego próbki zamawiać . (tylko przed Świętami teraz nic nie dojdzie już)

Edytowane przez 1049fcf7f74b9bbd9e896b064bc98e90e22ff320_640d1602d9fab
Czas edycji: 2010-12-08 o 19:49
1049fcf7f74b9bbd9e896b064bc98e90e22ff320_640d1602d9fab jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-08, 20:00   #3299
Enaffi
Wtajemniczenie
 
Avatar Enaffi
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 852
Dot.: Kosmetyki mineralne Lumiere:)

Dzisiaj dostałam próbki , beże i goldeny wszystkie mediumy w 2 formułach(luminesse,cashm ere),przetestowałam medium golden luminesse i carhmere ,zdecydowanie podpasował mi m.g.cashmere,m.g.lu minesse zdecydowanie ciemniejszy idealny na lato,ehhh,zamówiłam ostatnio biga xxl m.g.luminesse będzie musiał troche poczekać

Jutro zrobie swatche i wstawie fotki może się komuś przydadzą
Enaffi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-08, 20:17   #3300
ksenka
Zadomowienie
 
Avatar ksenka
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 1 462
Dot.: Kosmetyki mineralne Lumiere:)

Cytat:
Napisane przez na.tka Pokaż wiadomość
to moze warto dojść do tego dlaczego aż tak Ci się twarz przetłuszcza, bo wiadomo, że prawie każdy ma z tym problem. Aleee, na wzmożone wydzielanie łoju mają ogromny wpływ m.in. opalanie, słodycze i wysuszajace kosmetyki
Ogolnie mam tlusta cere a przetluszcza sie jeszcze bardziej bo stosuje kremy z kwasami na tradzik a one wlasnie jednak troche wysuszaja i skora chce sie sama natluszczac widze ze po frakcji sojowej skora powoli zaczyna sie uspokajac ale to narazie poczatki z nia wiec mozliwe ze bedzie lepiej, chyba was poslucham i sporobuje nalozyc na cala twarz cashmere moze nie bedzie az tak zle i moze okaze sie nawet lepsza ale to musze wyprobowac na weekendzie jak bede w domu bo boje sie tak eksperymentowac do pracy

Edytowane przez ksenka
Czas edycji: 2010-12-08 o 20:18
ksenka jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Kosmetyki mineralne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:48.